Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/6

« 22 » листопада 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік

 

У відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 18/19 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2017 рік» (далі – рішення), зі змінами внесеними рішенням Кремінської міської раді від 08.02.2017 №19/13 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 01.03.2017 № 20/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 05.04.2017 № 21/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 17.05.2017 № 22/6 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 29.06.2017 № 23/4 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 02.08.2017 № 24/3 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», від 13.09.2017 № 25/3 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», від 25.10.2017 № 26/3 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»:

 

1.1.У пункті 1 рішення цифри «15547,010», «2076,470», «1952,000» замінити відповідно цифрами «15643,870», «2173,330», «2048,860».

1.2.У пункті 2 рішення цифри «10248,66703», «10298,61197», «20547,29700» замінити відповідно цифрами «10523,42103», «10120,71797», «20644,13900».

1.2.У пункті 3 рішення цифру «7872,73697» замінити відповідно цифрою «7597,98297».

1.3. У пункті 4 рішення цифри «7872,73697» замінити відповідно цифрами «7597,98297».

1.4. У пункті 8 рішення цифри «15305,17615» замінити відповідно цифрами «15374,54715».

 

  1. Внести зміни у додатки: 1 Доходи Кремінського міського бюджету на 2017 рік», 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об`єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко


 

Пояснювальна до рішення 27 сесії міської ради №27/6 від 22 листопада 2017 року
«Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»

 

          Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

 

І. На виконання розпоряджень голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.10.2017 р. № 766 «Про затвердження переліку переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку» та від 09.11.2017 р. № 828 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації від 23.12.2016 р. № 781», розпорядження голови Кремінської райдержадміністрації від 13.11.2017 р. № 1475 у спеціальному фонді Кремінського районного бюджету передбачено трансферти у якості іншої субвенції з обласного бюджету у сумі 96860 грн. для бюджету Кремінської міської ради.

На підставі вищезазначеного збільшити доходну частину спеціального фонду міського бюджету по КДК 41035000 «Інші субвенції» для виконання проекту «Покращення екологічної ситуації в м.Кремінній шляхом запровадження технологій управління відходами» в сумі 96860 грн.

За рахунок субвенції збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 "Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території" КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 96860 грн.

ІІ. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету відповідно до службової записки першого заступника міського голови Дзивульського Г.А. :

2.1.Зменшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 352233 грн. по:

 

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 44880 грн. придбання ігрових комплектів та каруселів – 42344 грн. та придбання дитячих ігрових комплексів та каруселів (пл..Петровського) – 2536 грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 22119 грн. (придбання гідравлічної щітки – 11000 грн., сидінь та стільців – 200 грн., фонтанного обладнання – 7775 грн., дитячих ігрових комплексів та каруселів (пл..Петровського) – 3144 грн.).; КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 197985 грн. - Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття контейнерних майданчиків (вул.Перемоги, пров. Дружби)

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 82249 грн. (капремонту світлофору).

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 5000 грн. економія від проведення капремонту опалення міської ради.

 2.2.Збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 123080 грн. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 88080 грн.придбання намету для фонтану - 43200 грн.; придбання комплектів обладнання для дитячих спортивних майданчиків – 44880 грн.; КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 30000 грн. - капітальний ремонт огорожі кладовища пров. Шевченка (додаткові роботи.);

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 5000 грн. – для капітального ремонту приміщення міської ради.

 2.3.Зменшити профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 229153 грн.

 2.4.Зменшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 229153 грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 2.5.Збільшити планові асигнування видатків загального фонду за рахунок зменшення профіциту на загальну суму 229153 грн., в т.ч. по:

 

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 197985 грн. для проведення поточного ремонту автодоріг по вул. Лиманській, вул. Шевченка, вул. Центральній, вул. Титова, вул.Вересневій.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 16168 грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7810 «Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 15000 грн. для поповнення матеріального резерву.

2.6.Зменшити планові асигнування видатків загального фонду на загальну суму 10793 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 10793 грн. для виконання міні-ініціатив молоді: висвітлення роботи місцевої влади, придбання елементів благоустрою (Лавки, паркові фігури, тощо);

 

2.7.Збільшити планові асигнування видатків загального фонду на загальну суму 5194 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 5194 грн. для виконання міні-ініціатив молоді: висвітлення роботи місцевої влади.

 

 2.8. Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 5599 грн.

 2.9. Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 5599 грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 2.10. Збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду за рахунок збільшення профіциту на загальну суму 5599 грн., в т.ч. по:

 

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 "Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території" КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 5599 грн.(придбання фотоапарату).

                ІІІ. На виконання рішення сесії Кремінської міської ради від 29 червня 2017 року № 23/32 «Про передачу майна для виконання функцій комунального обслуговування» провести перерозподіл в частині одержання дотації на утримання та обслуговування бювету питної води між одержувачами бюджетних коштів: від КП «Кремінна-Комунсервіс» до КУ ВУВКГ в сумі 37228,43 грн.

 

Начальник планово-фінансового

відділу-головний бухгалтер                                                                                           Н.М.Смалько

Зміни до розрахунків до рішення 27 сесії міської ради від 22 листопада 2017 року

«Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»

 

         Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

І. На виконання розпоряджень голови Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.10.2017 р. № 766 «Про затвердження переліку переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку» та від 09.11.2017 р. № 828 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації від 23.12.2016 р. № 781», розпорядження голови Кремінської райдержадміністрації від 13.11.2017 р. № 1475 у спеціальному фонді Кремінського районного бюджету передбачено трансферти у якості іншої субвенції з обласного бюджету у сумі 96860 грн. для бюджету Кремінської міської ради.

На підставі вищезазначеного збільшити доходну частину спеціального фонду міського бюджету по КДК 41035000 «Інші субвенції» для виконання проекту «Покращення екологічної ситуації в м.Кремінній шляхом запровадження технологій управління відходами» в сумі 96860 грн.

За рахунок субвенції збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 "Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території" КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 96860 грн.

ІІ. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету відповідно до службової записки першого заступника міського голови Дзивульського Г.А. :

2.1.Зменшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 352233 грн. по:

 

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 44880 грн. придбання ігрових комплектів та каруселів – 42344 грн. та придбання дитячих ігрових комплексів та каруселів (пл..Петровського) – 2536 грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 22119 грн. (придбання гідравлічної щітки – 11000 грн., сидінь та стільців – 200 грн., фонтанного обладнання – 7775 грн., дитячих ігрових комплексів та каруселів (пл..Петровського) – 3144 грн.).; КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 197985 грн. - Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття контейнерних майданчиків (вул.Перемоги, пров. Дружби)

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 82249 грн. (капремонту світлофору).

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 5000 грн. економія від проведення капремонту опалення міської ради.

 2.2.Збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 123080 грн. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 88080 грн.придбання намету для фонтану - 43200 грн.; придбання комплектів обладнання для дитячих спортивних майданчиків – 44880 грн.; КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 30000 грн. - капітальний ремонт огорожі кладовища пров. Шевченка (додаткові роботи.);

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 5000 грн. – для капітального ремонту приміщення міської ради.

 2.3.Зменшити профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 229153 грн.

 2.4.Зменшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 229153 грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 2.5.Збільшити планові асигнування видатків загального фонду за рахунок зменшення профіциту на загальну суму 229153 грн., в т.ч. по:

 

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 197985 грн. для проведення поточного ремонту автодоріг по вул. Лиманській, вул. Шевченка, вул. Центральній, вул. Титова, вул..Вересневій.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 16168 грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7810 «Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 15000 грн. для поповнення матеріального резерву.

2.6.Зменшити планові асигнування видатків загального фонду на загальну суму 10793 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 10793 грн. для виконання міні-ініціатив молоді: висвітлення роботи місцевої влади, придбання елементів благоустрою (Лавки, паркові фігури, тощо);

 

2.7.Збільшити планові асигнування видатків загального фонду на загальну суму 5194 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 5194 грн. для виконання міні-ініціатив молоді: висвітлення роботи місцевої влади.

 

 2.8. Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 5599 грн.

 2.9. Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 5599 грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 2.10. Збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду за рахунок збільшення профіциту на загальну суму 5599 грн., в т.ч. по:

 

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 "Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території" КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 5599 грн.(придбання фотоапарату).

                ІІІ. На виконання рішення сесії Кремінської міської ради від 29 червня 2017 року № 23/32 «Про передачу майна для виконання функцій комунального обслуговування» провести перерозподіл в частині одержання дотації на утримання та обслуговування бювету питної води між одержувачами бюджетних коштів: від КП «Кремінна-Комунсервіс» до КУ ВУВКГ в сумі 37228,43 грн.

 

Начальник планово-фінансового
відділу-головний бухгалтер                                                                                           Н.М.Смалько

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/5

«22» листопада 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2017 рік

 

На підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Розділ «Заходи з реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна на 2017 рік» Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік викласти в новій редакції згідно з додатками.

Додаток 1 – 19 арк.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                               Ю. О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 27/2

«22 » листопада 2017 року
м. Кремінна

 

Про передачу багатоквартирного житлового
будинку № 29 по вул. Шевченко з балансу комунального
підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»
на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного
будинку (ОСББ) «АВАНГАРД - КРЕМІННА»

 

Розглянувши письмове звернення голови ОСББ «АВАНГАРД - КРЕМІННА» Васильєва В.Г. про зняття житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та передачу його на баланс та в оперативне управління даного ОСББ, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року №1521, «Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу багатоквартирного житлового будинку №29 по вул. Шевченко в м. Кремінна з балансу комунального підприємства Кремінської міської ради «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс та в оперативне управляння об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «АВАНГАРД - КРЕМІННА».
  2. Керівнику КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та голові ОСББ «АВАНГАРД - КРЕМІННА» створити комісію з приймання – передачі житлового будинку №29 по вул. Шевченко в м. Кремінна, провести перевірку активів, скласти акт приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Процедуру приймання-передачі будинку провести в термін до 29.12.2017
  4. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства , розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                                                     Ю.О.Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/1

 

« 22 » листопада 2017 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження плану діяльності з
підготовки та відстеження регуляторних актів
Кремінської міської ради у 2018 р.

 

            Керуючись ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності», ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Перелік поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік згідно додатку 1.
  2. Затвердити План-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2018 рік згідно додатку 2.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                                    Ю.О. Прокопенко


Додаток 1
до рішення міської ради
від «22» листопада 2017 р. № 27/1

 

ПЕРЕЛІК
поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

 

п/п

Проекти регуляторних актів

Мета їх прийняття

Строк здійснення

Найменування органу розробника

Відповідальні

1.

Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради на 2019 рік

Відповідно до Податкового кодексу України

ІІ квартал

Кремінська міська рада

Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, начальник землевпорядного відділу, секретар міської ради

2.

Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2019 рік

Відповідно до Податкового кодексу України

ІІ квартал

Кремінська міська рада

Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради

 

 

3.

Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік

Відповідно до Податкового кодексу України

ІІ квартал

Кремінська міська рада

Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради

 

 

4.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік

Відповідно до Податкового кодексу України

ІІ квартал

Кремінська міська рада

Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                            Е.В. Пилипенко


Додаток 2
до рішення міської ради
від «22» листопада 2017 р. № 27/1

 

План-графік
проведення заходів з відстеження результативності
прийнятих регуляторних актів на 2018 рік

 

№ п/п

Дата та номер регуляторного акта

(№ рішення та дата прийняття)

Назва регуляторного акта

Від відстеження

Відповідальні за підготовку та оприлюднення звіту про відстеження результативності регуляторного акту

  1.  

№ 23/8 від 29.06.2017 р.

Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради на 2018 рік

Повторне,

ІІ квартал 2018 р.

 

Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, начальник землевпорядного відділу, секретар міської ради

  1.  

№ 23/9 від 29.06.2017 р.

Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2018 рік

Повторне,

ІІ квартал 2018 р.

Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, начальник землевпорядного відділу, секретар міської ради

 

 

  1.  

№ 23/6 від 29.06.2017 р.

Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік

Повторне,

ІІ квартал 2018 р.

Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради

 

 

  1.  

№ 23/7 від 29.06.2017 р.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік

Повторне,

ІІ квартал 2018 р.

Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради

 

 

Секретар міської ради                                                                                            Е.В. Пилипенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/4

 

«22» листопада 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення про
Учнівський парламент при
Кремінській міській раді

 

З метою впровадження в життя ідей, що пропонуються молоддю міста та більш якісного висвітлення інформації про діяльність Кремінської міської ради, керуючись ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Утворити Учнівський парламент при Кемінській міській раді.

2.Затвердити Положення про Учнівський парламент при Кремінській міській раді, що додається.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко


Додаток
до рішення сесії міської ради
від 22.11.2017 № 27/4

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО
 УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ
при Кремінській міській раді


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 Учнівський парламент при Кремінській міській раді (далі – Учінвський парламент) є консультативно-дорадчим органом при Кремінській міській раді та її виконавчих органах, створеним для здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді міста Кремінна у формуванні та реалізації молодіжної політики міста в усіх сферах життя молоді, координації спільної діяльності молодіжних громадських організацій, інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування, що займаються реалізацією молодіжної політики та активізації участі молоді у політичному, соціальному та економічному житті міста.

  1. Учнівський парламент у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні, „Про дитячі та молодіжні громадські організації”, «Про освіту», іншими актами чинного законодавства, рішеннями Кремінської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями Кремінського міського голови, а також цим Положенням.
  2. Голова учнівського парламенту - є радником міського голови з молодіжних питань і на час повноважень йому видається посвідчення встановленого зразка. Члени Учнівського парламенту є радниками депутатів міської ради.
  3. Рішення Учнівський парламент мають зобов'язуючу дію для представників та органів, які створені Учнівський парламент та підлягають обов’язковому розгляду.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ, МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Учнівський парламент у своїй діяльності ставить за мету створення соціально-економічних, політичних, правових та організаційних умов для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді, реалізації творчого потенціалу як у її власних інтересах, так і в інтересах міста.

Основними принципами Учнівського парламенту є: верховенство права, законність, демократизм, гласність, ініціативність, матеріальна незацікавленість, колегіальність, відповідальність, патріотизм, добропорядність.

Учнівський парламент:

  1. здійснює діяльність, керуючись принципами демократії та верховенства права, прозорості та чесності, політичної незаангажованості та відповідальності;
    2. будує діалог та відносини з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та іншими партнерами на принципах відкритості, чесності та співробітництва;
    3. сприяє всебічному розвитку молоді з активною громадянсько-політичною позицією;
    4. визнає духовний, інтелектуальний, фізичний моральний та творчий розвиток особистості серед пріоритетів найвищого рівня;
  2. культивує та винагороджує ініціативність, самовідданість та наполегливу працю;
    6. визнає загальнолюдські цивілізаційні цінності, відповідно до яких, належність особи до будь-якої національної, етнічної, мовної, соціальної, статевої або іншої групи в жодному разі не може бути причиною для дискримінації або некоректного, образливого ставлення;
  3. базовими принципами етики відносин, які є обов’язковими для кожного, визнаються:
  • доброзичливість, коректність, ввічливість;
  • професіоналізм, ініціативність, відданість справі;
  • стриманість, толерантність до протилежної точки зору, тактовність;
  • законослухняність;
  • чесність та відповідальність;
  • конструктивний підхід до вирішення проблем;
  • пунктуальність та обов’язковість;
  • повага до колег;
  • уникнення конфліктних ситуацій та емоційного забарвлення робочих конфліктів, уникнення сутичок або образ;
  • командний стиль роботи, орієнтованість на досягнення максимально можливого позитивного результату;
  • нерозголошення інформації, яка має конфіденційний або службовий характер;
  • визнання та дотримання конституційних прав людини як найвищих пріоритетних цінностей;
  • повага до державної символіки, символіки рідного міста, наслідування духовних та моральних цінностей, сформованих багатовіковою історією рідного краю та українського народу.

Мета діяльності Учнівського парламенту – надати молоді міста Кремінна можливість взяти безпосередню участь як у формуванні міської політики з питань, які впливають на її життя, так і в процесах прийняття владних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

Відповідно до мети основними завданнями Учнівського парламенту є:

  1. розробка рекомендацій та пропозицій щодо реалізації молодіжної політики у місті Кремінна;
  2. сприяння забезпеченню координації дій органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері, проведенню роботи з роз'яснення її цілей та завдань;
  3. розроблення механізму взаємодії виконавчих органів міської ради і молодіжних громадських організацій на засадах партнерства, відкритості та прозорості;
  4. сприяння у забезпеченні реалізації прав та законних інтересів молоді як учасників навчально—виховного процесу;
  5. координація роботи молодіжних організацій, органів молодіжного самоврядування навчальних закладів, що діють на території міста, в напрямку вирішення актуальних проблем молоді міста;
  6. сприяння у забезпеченні реалізації прав та законних інтересів молодіжних об'єднань громадян;
  7. сприяння у забезпеченні постійного зв'язку між Кремінською міською радою та представниками молоді міста з питань молодіжної політики, сприяння міжрегіональному зв’язку;
  8. внесення рекомендацій та пропозицій до міської ради щодо її рішень з питань молодіжної політики;
  9. сприяння залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя міста, шляхом розробки та реалізації молодіжних програм;
  10. сприяння розвитку учнівського самоврядування;
  11. виявлення та залучення соціально активної молоді до реалізації молодіжної політики у місті;
  12. аналіз, прогнозування та визначення сучасних актуальних і перспективних проблем розвитку учнівської молоді, участь у розробці заходів культурно—просвітницького, виховного та економічного характеру, розвитку наукового та інтелектуального потенціалу молоді, формування патріотичних та моральних цінностей молоді, формування активної громадської позиції молоді;
  13. попередня оцінка та підготовка висновків у вигляді рекомендацій стосовно рішень Кремінської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови з питань реалізації молодіжної політики, які в обов’язковому порядку повинні бути розглянуті міською радою;
  14. розвиток всебічних зв’язків молоді міста з молодіжними організаціями нашої держави та інших держав;
  15. підтримка і організація заходів та ініціатив, націлених на вирішення проблем молоді міста;
  16. поширення волонтерського руxу, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя в міста;
  17. сприяння патріотичному вихованню та підвищенню рівня національної свідомості молоді;
  18. подання на розгляд міському голові та міській раді щорічної інформації про хід реалізації молодіжної політики, суспільне становище молоді у місті Кремінна;
  19. сприяння проведенню навчальних програм веденню бізнесу, самозайнятості, принципам бізнес інкубаторів;
  20. інші завдання, які не суперечать законодавству України;
  21. Молодіжна рада має бланк зі своїм найменуванням;
  22. Рішення Молодіжної ради оприлюднюються на офіційному веб—сайті Кремінської міської ради. Оригінали рішень Молодіжної ради зберігаються у міській раді. Копії рішень на запит установ, організацій та приватних осіб видаються з дозволу міського голови.

ФОРМУВАННЯ ТА СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

  1. 1Склад Учнівського парламенту становить не більше 25 членів, які працюють на громадських засадах.

2.Членом у Учнівського парламенту може бути громадянин України віком від 14 до 20 років.

3.Персональний склад Учнівського парламенту формується з числа представників від учбових закладів міста у кількості від 3 до 4 осіб. Склад Учнівського парламенту вважається сформованим за умови затвердження не менш як 2/3 від його загального складу. Персональний склад Учнівського парламенту щороку оновлюється у вересні шляхом проведення виборів серед учнівської молоді в кожному окремому закладі освіти.

  1. На першому організаційному засіданні з числа членів Учнівського парламенту простою більшістю голосів обирається голова Учнівського парламенту які проводить міська рада.

5.Секретар та заступник голови Учнівського парламенту обираються з числа членів ради, за поданням голови Учнівського парламенту.

ПОРЯДОК РОБОТИ УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

1.Основною формою роботи Учнівського парламенту та вищим рівнем прийняття колегіальних рішень представниками учнівської молоді міста є засідання (наради).

2.Засідання Учнівського парламенту є правомочним, якщо в ньому бере участь більшість представників від загального складу.

3.Засідання Учнівського парламенту скликаються за рішенням голови Учнівського парламенту або за рішенням не менш ніж третини радників від загального складу Учнівського парламенту за потребою, але не рідше одного разу в місяць. Учнівського парламенту може встановлювати дату проведення своїх засідань відповідно до затвердженого плану роботи.

4.Рішення засідань Учнівського парламенту оформлюються у вигляді протоколів, рекомендацій, які підписуються головою та секретарем Учнівського парламенту.

 

ПОВНОВАЖЕННЯ, ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ

 УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

 

  1. Учнівський парламент організує свою роботу шляхом прийняття рішень з питань, які входять до її компетенції та організовує її виконання.
  2. Учнівський парламент розглядає та вирішує питання, віднесені до її компетенції цим Положенням:
    1. обирає зі свого складу голову Учнівського парламенту, заступника голови Учнівського парламенту, секретаря Учнівського парламенту та звільняє їх з посад;
    2. утворює й ліквідовує комісії паралельно депутатським комісіям міської ради, тимчасові комісії та робочі групи для виконання своїх повноважень;
    3. в межах своїх повноважень приймає рішення;
    4. направляє пропозиції до міської ради з питань молодіжної політики;
    5. приймає рішення про дострокове припинення повноважень Учнівського парламенту менш як 2/3 від його загального складу;
    6. одержує в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, інших державних установ інформацію, що стосується напрямків та завдань Молодіжної ради;
    7. розміщує інформацію на офіційному веб—сайті Кремінської міської ради;
    8. розробляє, організовує та проводить в установленому порядку заходи, спрямовані на виконання своїх завдань;
    9. затверджує порядок денний засідання;
    10. опрацьовує отримані за результатами проведення консультацій із громадськістю пропозиції та зауваження з питань формування та реалізації державної молодіжної політики і подає їх у встановленому порядку;
    11. проводить аналіз стану справ у процесі реалізації державної політики у молодіжній сфері, взаємодії органів місцевого самоврядування з молоддю, готує пропозиції щодо його вдосконалення;
    12. узагальнює пропозиції, що надходять від молодіжних та дитячих громадських організацій, щодо підготовки проектів міських програм, рішень міської ради та її виконавчого комітету з метою врахування інтересів молоді;
    13. бере участь у розробці проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, підготовці інформаційних та аналітичних матеріалів, що належать до її компетенції;
    14. бере участь у проведенні моніторингу виконання міських Програм, рішень Кремінської міської ради та її виконавчого комітету з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері та готує пропозиції за його результатами;
    15. забезпечує проведення експертної оцінки рішень органів місцевого самоврядування, які стосуються інтересів молоді міста та реалізації молодіжної політики;
    16. розробляє та ініціює винесення на розгляд виконавчого комітету Кремінської міської ради проектів рішень з питань, що належать до компетенції Учнівського парламенту;
    17. подає міському голові рекомендації та пропозиції з питань правового і соціального захисту молоді, а також задоволення її політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів;
    18. систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання;
    19. організовує «круглі столи», наради, семінари, конференції з метою обміну досвідом;
    20. підтримує організацію та проведення різноманітних заходів;
    21. здійснює інші повноваження, які не суперечать законодавству України;
    22. рішення Учнівського парламенту приймаються більшістю голосів, якщо інше не передбачено цим Положенням;
    23. рішення Учнівського парламенту є обов’язковими до виконання її членами.
    24. для виконання покладених на неї завдань Учнівський парламент має право:
  • отримувати відповідно до чинного законодавства необхідну інформацію та роз’яснення від державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян;
  • звертатися за консультаціями до компетентних державних чи приватних структур;
  • організовувати власні дослідження із залученням відповідних організацій чи фахівців;
  • опубліковувати у засобах масової інформації свою позицію стосовно актуальних проблем громадського та соціально – політичного життя;
  • утворювати постійні та тимчасові робочі органи (комітети, комісії, експертні групи) відповідно до напрямів роботи Учнівського парламенту;
  • вносити міському голові пропозиції з питань суспільного становища, правового та соціального захисту молоді, що потребують прийняття відповідних рішень Кремінської міської ради та її виконавчого комітету;
  • сприяти створенню необхідних умов для навчання молоді, широкого залучення її до участі у міських заходах;
  • сприяти залученню цільових фінансувань та інвестицій на реалізацію молодіжних програм у місті;
  • делегувати своїх представників для участі у засіданнях виконавчого комітету, постійних комісій міської ради, сесій міської ради, з розгляду питань, що належать до її компетенції;
  • проводити тренінги, семінари, навчання, «круглі столи» та конференції для членів Учнівського парламенту та інших активістів молодіжного руху.

 

ГОЛОВА УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Учнівський парламент очолює голова. Голова Учнівського парламенту подає на розгляд Учнівського парламенту пропозиції про призначення заступника та секретаря Учнівського парламенту.

Голова Учнівського парламенту:

  • представляє Учнівський парламент;
  • забезпечує взаємодію Учнівського парламенту з Кремінською міською радою та її виконавчим комітетом;
  • вживає заходів до захисту честі та гідності членів Молодіжної ради;
  • веде засідання (наради) Учнівського парламенту;
  • підписує рішення, прийняті Учнівським парламентом;
  • забезпечує дотримання розкладу роботи Учнівського парламенту;
  • має право вносити питання або проекти до порядку денного засідання Учнівського парламенту;
  • У разі тимчасової відсутності Голови Учнівського парламенту його обов'язки виконує заступник Голови Учнівського парламенту який має право без довіреності здійснювати повноваження Голови, якщо інше не передбачено діючим законодавством України. 

 

СЕКРЕТАР УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Секретар Учнівського парламенту обирається на засіданні Учнівського парламенту, за поданням голови Учнівського парламенту, простою більшістю присутніх на засіданні членів.

Секретар Учнівського парламенту забезпечує поточну роботу Учнівського парламенту:

  • повідомляє членів Учнівського парламенту про час і місце проведення засідань Учнівського парламенту та питання, які передбачається внести на розгляд засідання Учнівського парламенту;
  • організує підготовку засідань Учнівського парламенту, питань, що вносяться на розгляд засідань Учнівського парламенту;
  • забезпечує своєчасне доведення рішень Учнівського парламенту до виконавців, а також до інших осіб, котрих стосуються ці рішення, і організує контроль за їх виконанням;
  • сприяє членам Учнівського парламенту у здійсненні їх повноважень;
  • формує порядок денний засідання Учнівського парламенту та погоджує його з головою Учнівського парламенту;
  • Повноваження секретаря Учнівського парламенту можуть бути достроково припинені за рішенням Учнівського парламенту, на підставі подання голови Учнівського парламенту, або пропозиції простої більшості повноважних радників Учнівського парламенту.

 

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.

Міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, керівники виконавчих органів Кремінської міської ради можуть бути присутні на засіданнях Учнівського парламенту у разі обговорення питань, що належать до їхньої компетенції.

На засідання постійних комісій Кремінської міської ради, виконкому, сесії міської ради, при розгляді питань, які впливають на життя молоді міста, можуть бути присутні представники Учнівського парламенту.

Зміни та доповнення до цього Положення вносяться розпорядженням міського голови, за поданням голови Учнівського парламенту.

Зміни до персонального складу Учнівського парламенту затверджуються міським головою.

Регламент роботи Учнівського парламенту розробляється членами Молодіжного парламенту на першому засіданні.

Кремінська міська рада здійснює забезпечення Учнівського парламенту приміщенням, створює необхідні умови для її роботи.

 

Секретар міської ради                                                 Е.В. Пилипенко

Вівторок, 28 листопада 2017 10:38

27 сесія. Про укладення додаткової угоди

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/7

“ 22” листопада 2017 р.
м. Кремінна

 

Про укладення додаткової угоди

 

У зв’язку з розширенням повноважень органів місцевого самоврядування, що потребує збільшення забезпечення виконавчих органів матеріальними ресурсами, проведенням капітального ремонту адміністративної будівлі Кремінської міської ради, відповідно до вимог Закону Україну «Про оренду державного та комунального майна», рішення виконкому від 17.11.2017 № 260 «Про укладення додаткової угоди», керуючись ст.ст. 142, 143,144 Конституції України, ст. 208, п. 2 ст. 776 Цивільного кодексу України, ст. ст. 25, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити Кремінському міському голові Прокопенку Ю.О. підписати укладену додаткову угоду з Орендарем - Головним управлінням Держгеокадастру в Луганській області стосовно Договору від 14.12.2015 № 141115 в частині зменшення загальної площі оренди з 129,20 кв.м на 97,70 кв.м та переміщення орендаря з приміщень, які потребують капітального ремонту в інші приміщення, і зміни у договорі про відшкодування витрат балансоутримувача, який є невід’ємною частиною Договору № 141115.

 

  1. Контроль за виконанням покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                 Ю.О.Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“__” грудня 2017 року                                                                 м. Кремінна

 

Про передачу коштів на соціальну
підтримку сімей, дітей та молоді
м. Кремінна на 2018 рік

 

На виконання статей 93 та 101 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 27 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати кошти з загального фонду міського бюджету до загального фонду Кремінського районного бюджету у вигляді іншої субвенції у сумі 96 088 грн. (дев’яносто шість тисяч вісімдесят вісім грн.), а саме на соціальну підтримку сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018 рік.
  2. Доручити Кремінському міському голові укласти Договір з головою Кремінської районної ради про передачу коштів у вигляді іншої субвенції на здійснення видатків на соціальну підтримку сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ  №

 

_______________  2017 року
м. Кремінна

 

Про передачу в позичку
комунального майна КУ «КРТМО»

 

         Розглянувши клопотання Головного лікаря комунальної установи «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» Кульбач Л.А., відповідно до параграфу 1 глави 58, ст.827 Цивільного кодексу України, керуючись  частиною п’ятою статті 16, ст. 25, пунктом 31 частини першої статті 26, ст. 59, частиною першою, п`ятою, шостою, сьомою та восьмою статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати комунальній установі «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» для покращення обслуговування населення Кремінської територіальної громади, в позичку  холодильник Nord Dx-239-7 в кількості 1 одиниця.
  2. Виконавчому комітету Кремінської міської ради в 3-денний термін укласти договір позички, терміном до 31 грудня 2018 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань  соціально-економічного розвитку, планування,бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ  № 28/

«___»  грудня  2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення
про проведення міського  конкурсу
міні-проектів розвитку територіальної
громади «Місто своїми руками»

 

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння у розв’язанні  місцевих проблем соціально-економічного характеру територіальній громаді м. Кремінна, створення умов для підвищення активності громади,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Провести у 2018 році Конкурс міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна.
  2. Затвердити:

2.1. Положення про проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 1).

2.2. Склад Конкурсного комітету  Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 2).

2.3. План-графік проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 3).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                   Ю. О. Прокопенко


Додаток 1
до рішення сесії міської ради
від __.12.2017 №28/

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО МІСЬКИЙ КОНКУРС МІНІ-ПРОЕКТІВ
МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ
«МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»

  1. Загальні положення
    • Дане Положення про проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку (далі - Положення) визначає умови і порядок проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками» (далі Конкурс) та фінансування проектів.
    • Мета Конкурсу – сприяння територіальній громаді у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громади.
    • Основні завдання Конкурсу:
  • стимулювання діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ), житлових кооперативі, ініціативних груп громадян через надання фінансової підтримки для впровадження їхніх суспільних ініціатив;
  • поширення позитивного досвіду, набутого окремими громадами, у розв’язанні соціально-економічних проблем місцевого значення;
  • створення сприятливого клімату для внутрішнього розвитку територіальної громади шляхом стимулювання її до самоорганізації;
  • розвиток соціального партнерства шляхом об’єднання ресурсів і зусиль міської ради та громадськості на вирішення соціально значущих проблем територіальної громади.
    • Пріоритетні напрямки Конкурсу:

- поліпшення стану житлового фонду та прилеглих територій (у тому числі раціональне використання енергоресурсів, благоустрій прибудинкових територій і доріг, озеленення, облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків);

  • проведення заходів енергоефективності та енергозбереження, в тому числі в місцях загального користування багатоквартирних будинків;
  • благоустрій території міста;
  • благоустрій місць відпочинку населення - парків, скверів, алей тощо.

1.5. Основні номінації конкурсу:

  • «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон  і дверей на енергозберігаючі; заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
  • «Чисте довкілля» (упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
  • «Добробут громад» (благоустрій території громад, тощо).
  1. Умови Конкурсу
    • До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи громадян, ОСББ, житлові кооперативи, зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території Кремінської міської ради (далі - Конкурсанти).
    • Фонд Конкурсу становить 700 тис.грн.
    • В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти для учасників, які визначені в п.2.1 даного Положення, в розмірі до 50 тис.грн. на один проект.
    • Фонд Конкурсу та розмір міні-гранту для учасників можуть бути змінені рішенням сесії Кремінської міської ради.
    • Кошти місцевого бюджету на фінансування проектів-переможців спрямовуються на видатки розвитку.
    • Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі до 5% від загальної суми проекту в номінаціях «Чисте довкілля» та «Добробут громад». Співфінансування учасників Конкурсу може бути представлено як фінансовими ресурсами та іншими ресурсами (робота, матеріали), ресурсами партнерів міні-проекту або внеском з інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від загальної суми проекту в номінації «Енергоефективність та енергозбереження». Співфінансування учасників Конкурсу  представлено фінансовими ресурсами.

  • Придбання товарів, робіт і послуг здійснюється у встановленому законом порядку.
  • Конкурсанти подають до міської ради:
    • Міні-проекти на паперовому та електронному носіях за формами встановленого зразка, що затверджуються рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта та з урахуванням законодавства України про захист персональних даних. На титульному аркуші обов'язково зазначається повне найменування і місцезнаходження Конкурсанта.
    • У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується залучення підрядної організації, Конкурсантові необхідно надати попередній договір Конкурсанта з підрядною організацією про укладання договору в майбутньому (основного договору про надання необхідних послуг), на умовах встановлених попереднім договором.

Всі Конкурсанти до основного переліку документів обов'язково додають зведений кошторисний розрахунок і протокол (або гарантійний лист) про участь у співфінансуванні міні-проекту.

У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується поліпшення (вдосконалення, модернізація) стану об’єкта (майна), Конкурсант надає фотознімки (візуалізацію) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати.

  • У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується видання будь-яких брошур, бюлетенів, виготовлення конструкцій, пошив сценічних костюмів тощо, Конкурсантові необхідно надати макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити.
  • Копії наступних документів (копії документів не потрібно завіряти нотаріально) надають:
    • Громадські організації:
  • свідоцтво про реєстрацію в органах юстиції;
  • статут (положення);
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • Органи самоорганізації населення:
  • протокол зборів (конференції) про створення органу самоорганізації населення;
  • положення про орган самоорганізації населення;
  • рішення ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення;
  • рішення виконавчого комітету ради (у випадку легалізації органу самоорганізації населення як юридичної особи);
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • Ініціативні групи громадян:
  • протокол зборів громадян про створення ініціативної групи, завірений керівником органу місцевого самоврядування за місцем створення ініціативної групи із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові кожного члена ініціативної групи;
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • ОСББ (житловий кооператив):
  • свідоцтво про державну реєстрацію;
  • статут;
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • Реалізація міні-проектів здійснюється протягом бюджетного року.
    • Не допускаються до участі в Конкурсі Міні-проекти при умовах:
  • Конкурсант не відповідає вимогам визначених п.2.1 даного Положення;
  • Конкурсант знаходиться у стадії ліквідації або реорганізації;
  • при виявленні недостовірної інформації про діяльність Конкурсанта або він неспроможний реалізувати міні-проект;
  • відкликання Конкурсантом міні-проекту;
  • надходження міні-проекту після закінчення встановленого строку їх прийому;
  • надання конкурсної документації не в повному обсязі або якщо документація не відповідає вимогам даного Положення чи вимогам, визначеним Конкурсним комітетом.
    • У рамках Конкурсу не фінансуються міні-проекти, що передбачають:
  • спрямованість на політичну та виборчу діяльність;
  • одержання прибутку і прямої матеріальної допомоги, заробітної плати, винагороди та інших компенсаційних виплат Конкурсантом або його представником, учасником, членом, партнером;
  • погашення боргових зобов'язань і матеріального збитку Конкурсанта або його представника;
  • витрати на придбання ліцензій, патентів і товарних знаків;
  • придбання або ремонт техніки для Конкурсанта або його представника;
  • випуск авторських робіт, організація і проведення персональних виставок.
    • Конкурсанти відповідають за достовірність інформації та документів, які вони надають, відповідно до чинного законодавства України.
    • На вимогу Конкурсного комітету Конкурсанти можуть надавати додаткову інформацію щодо міні-проектів. Для наочної презентації міні-проекту допускається проведення демонстраційних показів робіт (друкованих видань, аудіо- і відеопродукції).
    • Витрати конкурсантів з підготовки та надання конкурсної документації, оплаті не підлягають.

 

  1. Критерії та порядок оцінки міні-проектів
    • Міні-проекти оцінюються Конкурсним комітетом за наступними критеріями:
  • відповідність міні-проекту одному або декільком пріоритетним напрямам Конкурсу.
  • відповідність вимогам Конкурсу;
  • наявність чітко сформульованої проблеми, її актуальність;
  • визначення оптимальних методів реалізації проекту;
  • реалістичність та вимірюваність очікуваних результатів;
  • обґрунтованість вартості товарно-матеріальних цінностей, необхідних     для реалізації міні-проекту;
  • охоплення та залучення цільової аудиторії проекту;
  • користь для цільової аудиторії проекту;
  • відповідність запропонованої діяльності цілям і завданням проекту;
  • довгостроковий вплив проекту;
  • оригінальність та інноваційність проекту;
  • реалістичність виконання проекту відповідно до запропонованого графіку;
  • ефективність використання ресурсів;
  • залучення додаткових ресурсів;
  • виконання вимог складання бюджету;
  • готовність конкурсанта укласти договір про спільне утримання об’єкта благоустрою.

 

  1. Організаційне забезпечення Конкурсу
    • Права Конкурсного комітету:
  • контролює дотримання даного Положення і плану проведення Конкурсу;
  • затверджує необхідні форми конкурсної документації;
  • готує до розгляду та розглядає проекти, що подаються на конкурс;
  • організовує публічний захист проектів, що пройшли у фінальну частину конкурсного відбору:
  • ухвалює рішення щодо переможців Конкурсу.
    • Регламент роботи Конкурсного комітету:
      • Формою роботи Конкурсного комітету є засідання.
      • Засідання Конкурсного комітету є правочинним, якщо в них беруть участь більше половини членів від затвердженого персонального складу.
      • Рішення Конкурсного комітету приймається більшістю голосів від кількості членів комітету, які брали участь у засіданні. У випадку рівної кількості голосів вирішальним є голос голови Конкурсного комітету.
      • Засідання Конкурсного комітету оформлюється протоколом, який підписується секретарем та головою Конкурсного комітету, а у випадку відсутності голови Конкурсного комітету – його заступником.
      • Рішення Конкурсного Комітету про визначення переможців Конкурсу є остаточним. Конкурсний комітет не зобов'язаний давати пояснення про мотивацію при прийнятті відповідного рішення.

 

  1. Процедура Конкурсу

 

  • Зразки необхідних документів визначаються рішенням Конкурсного комітету та оприлюднюються на офіційному сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина".
  • Повідомлення про переможців Конкурсу публікуються в газеті «Кремінщина» і на офіційному сайті Кремінської міської ради.

5.3. Надання міні-проектів здійснюється відповідно до графіку, розміщеного на сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина". Після закінчення строків прийняття конкурсної документації секретар Конкурсного комітету складає протокол і привласнює всім заявками реєстраційний номер.

5.4.Протягом 15 днів з дня закінчення прийому конкурсної документації міні-проектів Конкурсний комітет проводить їх експертизу і приймає рішення щодо визначення переможців Конкурсу. В разі виникнення необхідності прийняття, за результатами розгляду конкурсної документації міні-проектів, додаткового рішення Кремінської міської ради, термін визначення переможців Конкурсу може бути подовжений на строк необхідний для підготовки такого рішення та затвердження його на сесії Кремінської міської ради.

 

  1. Порядок фінансування міні-проектів
    • Співфінансування для реалізації міні-проектів, визнаних переможцями, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на поточний бюджетний рік, на підставі рішення Конкурсного комітету.
    • За рішенням Конкурсного комітету міська рада затверджує проекти-переможці та фінансування цих проектів за рахунок коштів міського бюджету.
    • Для укладення Договору громадським організаціям (ОСББ, житловим кооперативом) переможцям необхідно надати додатково наступні документи:
  • довідка банку про відкриття рахунку;
  • довідка про відсутність заборгованостей по сплаті податків та страхових внесків до бюджету і позабюджетні фонди.
    • Для укладення Договору керівнику ініціативної групи (органу самоорганізації населення) переможця необхідно надати додатково копії наступних документів:
  • паспорт громадянина України;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
    • Конкурсний комітет залишає за собою право:
  • контролювати і брати участь у виборі підрядної організації для реалізації проекту;
  • здійснювати моніторинг проекту;
  • контролювати цільове використання бюджетних коштів щодо реалізації проекту.
    • Якщо переможець Конкурсу протягом 15 робочих днів не уклав Договір або впродовж 30 календарних днів після підписання Договору не почав реалізацію проекту, то кошти міського бюджету, передбачені на спів фінансування даного міні-проекту, відповідно до окремого рішення Конкурсного комітету, формуються в бонусну квоту, з якої перерозподіляються додатково Конкурсантам, що виявляють активність і старанність у реалізації своїх ініціатив, або надаються наступним Конкурсантам (замість тих, що вибули), згідно з рейтингом Конкурсу на основі раніше поданих заявок.
    • По завершенні реалізації міні-проектів товарно-матеріальні цінності, придбані за кошти проекту, стають власністю територіальної громади.

 

  1. Звітність одержувачів міні-грантів про використання коштів
    • Одержувачі міні-грантів готують і надають кожного місяця аналітичні та фінансові звіти у встановленій формі, яка є додатком до Договору, в строк, визначений у Договорі.
    • При складанні звітів одержувачі міні-грантів отримують консультації щодо складання звітів від Конкурсного комітету.

 

  1. Прикінцеві положення
    • Використання інформації, що міститься у Конкурсній документації, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про інформацію». Конкурсна документація зберігається в секретаря Конкурсного комітету, при цьому члени Конкурсного комітету мають право на отримання копій всіх документів.
    • Факт участі в Конкурсі означає, що всі учасники погоджуються з правилами, встановленими цим Положенням про Конкурс, а також з тим, що назва їх організації, органу самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ініціативної групи, імена, прізвища учасників проекту, а також фото-і відеоматеріали, пов’язані з реалізацією проекту, можуть бути використані Кремінською міською радою або Конкурсним комітетом в інформаційних, рекламних та інших матеріалах спрямованих на популяризацію Конкурсу.

 

Секретар міської ради                                                         Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                                  Н.М. Макогон


Додаток 2
до рішення сесії міської ради
від __.12.2018 №28/

 

 

СКЛАД
Конкурсного комітету Конкурсу міні-проектів

 

Прокопенко Юрій

Олексійович

 

 

Пилипенко Едуард

Володимирович

-        міський голова м. Кремінна, голова Конкурсного комітету;

 

-        секретар Кремінської міської ради, заступник голови Конкурсного комітету;

 

Лопата Тетяна

Іванівна

 

-        спеціаліст планово-фінансового відділу виконкому міської ради, секретар Конкурсного комітету.

Члени  Конкурсного комітету:

 

Дзівульський Георгій

Анатольович

-        перший заступник міського голови;

 

Макогон Наталя

Миколаївна

 

-        заступник міського голови з фінансово-економічних питань;

 

Загоруй Світлана

Михайлівна

 

Вітко Наталія

Василівна

 

Кравченко Віктор

Іванович

 

- голова Громадської ради при Кремінській міській раді;

 

- заступник голови Громадської ради при Кремінській міській раді;

 

-                     голова постійної комісії Кремінської міської ради;

 

Кременчук Віктор

Іванович

 

Несчетний Андрій

Анатольович

 

-       голова постійної комісії Кремінської міської ради;ї ради;

 

-        депутат Кремінської міської ради.

 

Секретар ради

Заступник  міського голови

 

Е.В. Пилипенко

Н.М. Макогон

 

 


Додаток 3
до рішення сесії міської ради
від ___.12.2018 №28/

 

ПЛАН – ГРАФІК
проведення Конкурсу міні-проектів

 

№ з/п

Заходи

Термін

Відповідальні

виконавці

1

Затвердження Конкурсної документації.

До 10.02.2018

Конкурсний комітет

2

Підготовка і публікація на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради, в місцевих ЗМІ оголошення про умови Конкурсу та початок прийому проектних заяв.

До 20.02.2018

Конкурсний комітет, виконком міської ради

3

Проведення семінару для учасників конкурсу щодо вимог оформлення конкурсної заявки

28.02.2018

Конкурсний комітет, виконком міської ради

4

Прийом Конкурсних проектів.

До 30.03.2018

Конкурсний комітет, виконком міської ради

5

Робота Конкурсного комітету щодо розгляду проектів.

 

до 15.04.2018

Конкурсний комітет

6

Засідання Конкурсного комітету по визначенню переможців Конкурсу.

 

до 17.04.2018

Конкурсний комітет

7

Оприлюднення результатів Конкурсу.

 

до 25.04.2018

Конкурсний комітет

8

Укладання договорів.

до 20.05.2018

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

10

Реалізація проектів.

визначається проектними заявами

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

11

Презентація проектів.

Серпень- вересень 2018

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

 

Секретар міської ради                                                         Е.В. Пилипенко

Заступник міського голови                                                  Н.М. Макогон

Kremins'ka TG