Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28 /

“ ___” грудня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми розвитку
архівної справи та фінансової підтримки
комунальної установи «Трудовий архів
територіальних громад Кремінського району»
на 2018 рік

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом Кремінської міської ради проект Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад району» на 2018 рік, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік згідно з додатком.

Додаток – 3 арк.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ
РІШЕННЯ  № 28/

 

«___»  грудня  2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми проведення
проведення урочистих та святкових
заходів
у м. Кремінна на  2018 рік

 

         Розглянувши поданий виконавчим комітетом проект міської Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на  2018 рік, для забезпечення якісного проведення масових міських заходів, які організовуються міською радою у 2018 році, відзначення державних свят, пам′ятних дат, забезпечення участі делегацій та представників міста у заходах районного  та загальнодержавного значення, як на території міста, так і за його межами,  організації вручення нагород та відзнак міської  ради кращих трудових колективів та окремих громадян міста, на виконання Указу Президента України  від  02.12.1995р. №1116/95  “Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, Указу Президента України від 27.01.1999р. №70/99 “Про зміни та визначення такими, що втратили  чинність, деяких актів Президента України”, Указу Президента  України від 17 грудня 1999р №1583/99  “Про додаткові заходи щодо впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, з метою недопущення невиправданого витрачання коштів на ці цілі, відповідно до Бюджетного Кодексу України, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік.

Додаток - 5 арк.

 

  1. Надати право міському голові вносити зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік за погодженням з  постійною комісією міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів з подальшим затвердженням внесених змін міською радою у встановленому порядку.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко


 

Пояснювальна записка до розгляду питання
«Про Програму проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік».

 

         Протягом року передбачено проведення ряду масових заходів за участі керівництва міської  ради, громадськості.

Основною метою Програми є виховання у мешканців міста почуття патріотизму до рідної країни, організація їх дозвілля у святкові дні, проведення та фінансова підтримка різноманітних культурних заходів, увічнення пам'яті видатних діячів та вшанування ветеранів війни, праці, заслужених працівників району у місті.

Основним механізмом реалізації Програми є:

 організація та проведення святкових та урочистих заходів у дні відзначення Всеукраїнських та місцевих визначних дат;

  • проведення концертно-розважальних програм та народних гулянь на майданчиках та вулицях міста;
  • привітання та нагородження мешканців міста з нагоди свят та ювілейних дат;
  • святкове оформлення території міста.

Першочерговими завданнями Програми повинні стати: 

-         надання можливості жителям громади та гостям разом (колективно) відзначати державні та місцеві свята;

-         проведення концертно-розважальних програм, свят на високому професійному художньому та організаційному рівнях;

-         виховання у людей необхідності спілкування між собою, почуттів людяності і доброзичливого відношення один до одного.

         Прийняття Програми дозволить раціонально та прозоро використовувати бюджетні кошти.

 

Заступник міського голови                                                  Н.М. Макогон

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ  № 28/

“ ___”  грудня  2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження «Програми
оздоровлення та відпочинку
дітей м.
Кремінна на 2018 рік»

 

         Розглянувши поданий виконавчим комітетом проект міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна на 2018 рік, відповідно до Законів України від 04.09.2008 № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.

Додаток - 5 арк.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

Міський голова                                                    Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ ” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження штатного розпису
апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради

 

Розглянувши пропозиції міського голови щодо затвердження штатного розпису Кремінської міської ради з 01 січня 2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити штатний розпис апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради за ТПКВКМБ / ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» в кількості 40 (сорок) одиниці з 01 січня 2018 року.

 Додатки - 1 арк.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                    Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми сприяння
створенню ОСББ та підтримки будинків
ОСББ на 2018 рік

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, міська рада вирішила:

 

  1. Затвердити Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, що додається.
  2. Фінансування заходів Програми проводити в частині зобов’язань міської ради та в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Кремінна на відповідний бюджетний рік.

3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік

 

Відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити «Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік» згідно додатків 1-2.
  2. Відділам та структурним підрозділам виконкому міської ради забезпечити виконання заходів Програми.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми
відшкодування відсотків за кредитами,
отриманими населенням Кремінської
міської ради
 на впровадження
енергозберігаючих заходів у 2018 році

 

З метою забезпечення участі населення у впровадженні заходів з енергозбереження, через залучення кредитних коштів, керуючись ст. 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити «Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенняім Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році».

Додаток 1.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко


 

Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради
від ___ грудня 2017 року №28/

 

ПРОГРАМА
відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017 році

 

Паспорт

 

1.

Ініціатор та розробник програми

Виконком міської ради

2.

Учасники програми

Структурні підрозділи виконавчого комітету Кремінської міської ради

3.

Термін реалізації програми

2018 роки

4.

Етапи виконання програми

2018

5.

Бюджет програми

100 тис.грн. (при наявності коштів)

6.

Можливі джерела фінансування

Кошти обласного бюджету

Кошти місцевого бюджету

Кошти кредитних установ

Гранти, тощо

Інші джерела 

Вступ

Програма відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017 році (надалі Програма) розроблена на виконання Закону України «Про енергозбереження», Указу Президента України від 30.05.2008 року № 679/2008, доручення віце-прем’єра міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.11.2016 року №41731/1/1/1-16.

  1. Мета програми

Метою програми є запровадження дії механізму відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, отриманими жителями Кремінської міської ради протягом 2018 року до повного погашення кредитів.

  1. Завдання Програми

На сьогоднішній день найбільшим споживачем природного газу у місті є населення, яке споживає більше 60% природного газу від загального об’єму споживання природного газу в місті. Тому зменшення споживання природного газу населенням є першочерговим завданням.

Основними шляхами зменшення споживання природного газу населенням є впровадження таких енергоощадних заходів в побуті:

– утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів;

– встановлення рекуператорів тепла;

– встановлення та заміна енергозберігаючих вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій;

– встановлення та реконструкція індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до газу.

Впровадження вищезгаданих заходів потребує значних матеріальних та грошових коштів. Зважаючи на невисокий рівень реальних доходів та низьку платоспроможність населення, Луганською ОДА було прийнято Програму енергозбереження для бюджетної сфери і населення, згідно з якою вперше в Україні було розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів. Суть даного механізму полягає в тому, що місцевий бюджет відшкодовує позичальникам, які отримали кредити на впровадження енергозберігаючих заходів, 10% від відсоткової ставки за кредитами.

На даний час кредити на енергозбереження можна отримати в державних фінансових установах.

Відшкодування відсоткових ставок за кредитами на енергозбереження буде здійснюватися на підставі Генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів та кредитно-фінансовою установою. (Додаток 1).

  1. Фінансове забезпечення програми

На виконання заходів Програми залучаються кошти міського бюджету в сумі 100 тис. грн.

Відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів 100 тис.грн.

  1. Порядок відшкодування відсотків за кредитами залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів
  2. Цей порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах коротко- і середньостроковими кредитами, що надаються фізичним особам на впровадження енергозберігаючих технологій.
  3. Відшкодування відсотків передбачається за кредитами залученими на термін до 3-х років.
  4. Розмір відшкодування відсотків за надані кредитно-фінансовими установами кредити визначається відповідно 1 до Генерального договору .
  5. Відшкодування відсотків здійснюється на підставі Генерального Договору про співробітництво між головним розпорядником коштів міського бюджету передбачених на фінансування заходів з енергозбереження та кредитно-фінансовою установами.
  6. Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження наступних енергозберігаючих заходів:
  • Утеплення стін будинків, підлоги, горищ, та дахів.
  • Встановлення рекуператорів тепла.
  • Встановлення та заміну вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій.
  • Встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями.
  • Встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення.
  • Використання альтернативних до газу джерел енергії.
  1. Відшкодування відсотків відбувається на підставі наступного пакету документів (зберігається в кредитно-фінансовій установі і є доступним для ознайомлення за вимогою головного розпорядника коштів):

7.1. Паспорт Позичальника ( 1-4,11 ст.).(копія завірена Позичальником)

7.2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.(копія завірена Позичальником)

7.3. Кредитний договір.

7.4. Документи, які підтверджують цільовість використання кредитних коштів:

  • Рахунок-фактура;
  • Договір купівлі-продажу або інший документ, який підтверджує сплату коштів за придбаний товар, або виконані роботи.
  • Акт перевірки цільового використання, або документ, який підтверджує факт впровадження енергозберігаючих заходів;
  • Акт прийому – передачі товару або накладна.
  1. Вищезазначений пакет документів формує та зберігає в себе кредитно-фінансова установа, яка видала відповідний кредит.
  2. Кредитно-фінансові установи у кредитному договорі в графі: «цілі кредитування» зобов’язані зазначати «По програмі відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018році».
  3. Кредитно-фінансові установи щотижнево подають головному розпоряднику коштів міського бюджету Реєстр нових Позичальників, які отримали кредит на вищезазначені цілі, а також не пізніше п’ятнадцятого числа наступного місяця подають Зведений реєстр Позичальників, які взяли кредити в цих установах, де зазначається сума відшкодування за конкретний місяць.
  4. Відшкодування відбувається помісячно, шляхом перерахунку головним розпорядником коштів міського бюджету на один обумовлений Генеральним договором чи іншими договорами транзитний чи поточний рахунок відповідної кредитно-фінансової установи, яка в свою чергу розподіляє ці кошти на поточні рахунки Позичальників, про що головному розпоряднику коштів надаються відповідні виписки чи підтверджуючі документи. 
  5. Очікуваний результат від реалізації Програми

 В умовах зростання тарифів на паливно-енергетичні ресурси реалізація заходів Програми значно здешевить кредити для населення на впровадження енергоощадних заходів. Це стимулюватиме населення міста активно залучати кредити банків на впровадження енергозберігаючих заходів в побуті, що в кінцевому результаті призведе до значного зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів.

  1. Термін дії Програми

Програма діє до повного погашення зобов’язань за кредитами, отриманими жителями Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів протягом 2018 року.

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми
проведення заходів з відбору кандидатів
на військову службу за контрактом
у Збройних Силах України

 

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити «Програму проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік» згідно додатків 1-2.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко


 

ПРОГРАМА
проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

 

  1. Проблема на розв’язання якої спрямована програма:

 

Своєчасне та якісне виконання визначених для Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату планових завдань по відновленню боєздатності Збройних Силах України.

 

  1. Мета і завдання програми:

 

Метою даної програми є комплексна агітаційна робота серед громадян м. Кремінна щодо набору на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, матеріальне заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Рубіжансько-Кремінським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році.

Завданням програми є популяція військової служби за контрактом у Збройних Силах України на території міста, та прилеглої території.

 

  1. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми:

 

         Виконання програми досягається шляхом надання необхідної інформації мешканцям міста, та прилеглої території щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіти у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Так, у засобах масової інформації і зовнішньої реклами будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крим цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом.

         Програма розрахована на 2018 рік та стосується громадян міста які зареєстровані на території міста Кремінна і відібрані та направлені для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для міста у кількості 60 осіб.

         Джерелами фінансування Програми є міський бюджет та інші джерела, які не заборонені чинним законодавством України.

Фінансування витрат на реалізацію заходів Програми здійснюється в межах фінансових можливостей міського бюджету.

В процесі виконання Програми обсяги видатків з окремих напрямків в межах загального обсягу видатків за програмою можуть уточнюватися головним розпорядником коштів із відповідним внесенням змін до паспорту Програми та плану використання бюджетних коштів. Головним розпорядником коштів є фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради. Фінансування може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству.

 

Ресурсне забезпечення програми

 

Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання програми

2018 рік
 (тис. грн.)

Усього витрат на виконання програми (тис. грн.)

Обсяг ресурсів усього

 94.2

 

У тому числі місцевій бюджет

 94.2

 

 

  1. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

 

Основними завданнями програми є:

 

  • Ознайомлення громадян міста з
  • порядком відбору та умовами прийому на контрактну службу в Збройні Сили України, соціальними правами та пільгами, якими користуються військовослужбовці за контрактом;
  • умовами проживання і вирішення квартирного питання у військових частинах;
  • заробітною платою військовослужбовців та посадами, на які здійснюється прийом на військову службу за контрактом тощо.

4.2. Створення позитивної динаміки росту кількості подачі заяв кандидатами для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України;

 

 

  1. Напрямки діяльності та заході програми

 

№ з/п

Перелік заходів програми

Термін виконання

Виконавці

Джерело фінвнсування

Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.)

Очікуваний результат

1

Виготовлення рекламно-агітаційної печатної продукції

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

5.0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України

2

Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів у засобах масової інформації

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

36

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України

3

Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів на засобах зовнішньої реклами

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

 

Міський бюджет

18.0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України

4

Виділення транспорту для доставки кандидатів на військову службу за контрактом до обласного збірного пункту (м. Сєверодонецьк

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

6.0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України

5

Відшкодування вартості сертифікатів проходження нарколога, психіатра

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

4.2

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України

6

Відшкодування вартості білетів на проїзд до місця служби

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

25.0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України

 

всього

 

 

 

94.2

 

 

  1. Координація та контроль за ходом виконанням програми

 

Координація та контроль за ходом виконанням програми покладається на військового комісара Рубіжансько-Кремінського ОМВК.

Розпорядником коштів є Кремінська міська рада. Виплату коштів на виготовлення, розміщення рекламно-агітаційних матеріалів, оренду транспорту, відповідно до наданих Рубіжансько-Кремінським ОМВК завірених рахунків, списків та звід за виконанням коштів здійснює фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради.

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми відшкодування
частини кредитів, отриманих об’єднанням
співвласників багатоквартирних будинків( ОСББ),
житлово – будівельним кооперативам(ЖБК) на
впровадження заходів з енергозбереження,
реконструкції і модернізації багатоквартирних
будинків у м. Кремінна на 2018 рік

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально економічного розвитку, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про енергозбереження“, “Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку“, з метою забезпечення участі власників квартир у будинках ОСББ, ЖБК щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків через залучення кредитних коштів, підвищення енергоефективності житлово-комунального господарства та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням, керуючись ст. 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 ВИРІШИЛА: 

1.Затвердити міську Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК, на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік ( надалі Програма) ( додаток).

  1. Фінансування заходів Програми проводити в частині зобов’язань міської ради та в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Кремінна на відповідний бюджетний рік.

3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.

 

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

 Міський голова                                                        Ю.О. Прокопенко


Додаток 1
до рішення сесії Кремінської міської ради
Від ___ грудня 2017 року №28/

 

Програма
відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік

 

 

І. Загальні положення

 Програма розроблена з метою підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ), житлово – будівельних кооперативів(ЖБК) при проведенні енергоефективної модернізації багатоквартирних будівель для забезпечення комфортних умов проживання та економії енергоресурсів.

 Програма є цільовою, орієнтована на підвищення енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та фінансової підтримки населення на впровадження енергоефективних заходів в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів за рахунок бюджетів відповідних рівнів.

 

ІІ. Опис проблеми, на розв'язання якої спрямована програма.

 

 Житлово-комунальне господарство є одним з найбільших і, у той же час, найменш ощадливим споживачем енергетичних і водних ресурсів серед інших галузей господарства міста.

 Основною складовою низької енергетичної ефективності інженерних мереж і систем є високий рівень питомих витрат теплової енергії, гарячої та холодної води у таких споживачів комунальних послуг як житлові будинки. Фізична та моральна зношеність конструкцій та внутрішніх систем житлових будівель стала головною причиною зниження якості комунальних послуг, погіршення комфортності, надійності і безпечності умов проживання мешканців міста.

 Якщо ситуація не зміниться (наші будинки не стануть енергоефективними, а мешканці не почнуть ощадливо споживати ресурси) обсяги споживання газу та електроенергію будуть зростати з року в рік. Окрім того на ріст споживання будуть впливати і інші фактори такі як: збільшення потреби в побутових приладах які споживають електроенергію, значне коливання температур в зимовий період, а також на перший погляд не помітна – низька якість природного газу, що збільшує обсяги його споживання.

 Також слід зазначити, що рівень теплового комфорту є одним із основних факторів забезпечення життєво необхідних санітарно-гігієнічних умов перебування людини у приміщенні і забезпечення таких умов неможливо без витрат енергії, отримання якої не може бути безкоштовним.

 Одночасне зростання цін та обсягів споживання енергоресурсів не зможе витримати бюджет більшості мешканців міста проживаючих в багатоквартирних будинках. Для того щоб ситуація не стала катастрофічною необхідно вже сьогодні розпочинати діяльність по зменшенню енергозатратності житлових будівель.

 З цього випливає, що на сьогоднішній день впровадження енергозберігаючих заходів у будинках має найвищий потенціал зменшення споживання теплової енергії, а отже і газу. Як в Україні так і в місті це є одним з головних пріоритетів державної політики на сучасному етапі розвитку економіки.

 Енергоефективність в житлово-комунальному господарстві на сьогодні є вкрай низькою. Проблема потребує негайного вирішення, але для цього необхідні значні фінансові ресурси. Тому без участі мешканців житлових будинків вирішення даної проблеми неможливе.

 В умовах, коли ні держава, ні населення не спроможні нести тягар відповідальності за утримання житлового фонду і впровадження політики енергоощадності у цьому секторі економіки, формування «організованого» власника в рамках ОСББ дає можливість реалізувати права власників житла. Мешканці житлових будинків, які об’єднані в ОСББ, ЖБК мають шанс власноруч і на свій розсуд вирішувати зазначені вище завдання. На жаль ні у громадян ні у влади не має достатньо ресурсів для того щоб комплексно впровадити енергозберігаючі заходи і досягти такого рівня енергоспоживання при якому жити в будинку буде економічно вигідно та комфортно. Тому для вирішення проблеми необхідно об’єднати зусилля та ресурси всіх зацікавлених сторін з метою вироблення єдиної стратегії з урахуванням інтересів і можливостей всіх партнерів.

 На даний час для підтримки ОСББ, ЖБК на державному рівні діє затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, згідно якого відшкодовується ОСББ, ЖБК частина суми кредиту до 70 відсотків, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

 Враховуючи зацікавленість міської влади у впровадженні енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві, міська рада може сприяти цьому процесу через механізм фінансового стимулювання.

 Для прискорення процесу даною Програмою пропонується механізм використання коштів міського бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в Банках короткостроковими кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, необ’єднаним співвласникам багатоквартирних будинків ( через управителя) на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій.

ІІІ. Мета Програми

Метою міської Програми є зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів споживачів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, які забезпечують енергоощадність та підпадають під часткове відшкодування відсотків за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності:

- утеплення зовнішніх фасадів будинків;

- ремонт стиків в панельних житлових будинках;

- теплова ізоляція покрівель та підвалів житлових будинків;

- заміна трубопроводів з їх теплоізоляцією;

- влаштування індивідуальних теплових пунктів з системою автоматизації та погодним регулюванням;

- заміна вхідних дверей та віконних блоків на сходових клітках та місцях загального користування на енергозберігаючі;

- впровадження енергозберігаючих систем електроосвітлення на сходових клітках та місцях загального користування.

 Кінцева мета енергоресурсоощадної політики у житлово-комунальному господарстві – скорочення витрат на утримання та експлуатацію житлових будинків.

 

ІV. Завдання Програми

1.Основним завданням Програми є сприяння залученню коштів населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів шляхом реалізації державної підтримки у відшкодуванні частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з частковим відшкодуванням відсоткової ставки за залученими кредитами з міського бюджету.

2.Здешевлення кредитів залучених у банках, що надаються ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів шляхом компенсації відсоткової ставки за рахунок міського бюджету.

  1. Відшкодування відсоткових ставок здійснюється за документами, які надані ОСББ, ЖБК в порядку черговості

 

  1. V. Шляхи вирішення

Програмою пропонується механізм часткового відшкодування відсоткових ставок за рахунок коштів бюджету міста за залученими кредитами в державних кредитно-фінансових установах , що надаються на впровадження енергозберігаючих заходів відповідно до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 р. № 243, зі змінами та доповненнями.

.

  1. VI. Формування грошових фондів в багатоквартирних будинках

 Багатоквартирні будинки в залежності від їх правового статусу (ОСББ, ЖБК надалі Позичальник) мають різні можливості щодо формування грошових фондів/ресурсів для впровадження енергоефективних заходів. Витрати на впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирному будинку розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат.

 

6.1. Обєднання співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ).

Для фінансування енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ, можуть створюватися у встановленому порядку спеціальні фонду. Джерелами формування спеціальних фондів ОСББ можуть бути:

щомісячні внески співвласників;

одноразові цільові внески співвласників;

добровільні грошові внески фізичних та юридичних осіб;

цільове фінансування за рахунок місцевих бюджетів;

цільові внески інших юридичних осіб;

кошти, одержані об’єднанням у результаті здачі в оренду допоміжних приміщень;

інші не заборонені законодавством джерела фінансування.

 Рішення про створення спеціальних фондів ОСББ з визначенням очікуваних джерел фінансування цих фондів та порядку використання накопичених коштів приймається загальними зборами об’єднання. Таке рішення є правомочним, якщо за нього проголосувало не менш як дві третини загальної кількості усіх співвласників.

6.2. Житлово – будівельні кооперативи (ЖБК)

ЖБК відповідно до Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу мають право формувати спеціальні грошові фонди для впровадження енергоефективних проектів за рахунок:

пайових внесків;

внесків на проведення капітального ремонту житлового будинку (будинків);

внесків на експлуатацію житлового будинку (будинків);

надходжень від оренди нежитлових приміщень;

інших надходжень.

 

VІI. Механізм реалізації Програми

ОСББ та ЖБК, як юридичні особи, мають право залучати для впровадження енергоефективних заходів кредитні та позикові кошти на умовах, що узгоджені з відповідними банківськими установами або кредиторами інших категорій.

Позичальник рішенням загальних зборів визначає першочергові роботи та за власні кошти замовляє (виготовляє) проектно-кошторисну документацію на їх виконання та державну експертизу затверджувальної частини проекту.

 Державні фінансово-кредитні установи здійснюють кредитування ОСББ, ЖБК для закупівлі енергоефективного обладнання та/або матеріалів. При цьому в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива позичальнику надається фінансова підтримка у формі компенсації до70% суми кредиту на здійснення заходу (вартість робіт не враховується) та за умовами визначеними державними фінансово-кредитними установами.

 Необхідно зазначити, що державна підтримка розповсюджується не на всі матеріали та обладнання, а тільки на ті, що входять до Орієнтовного переліку енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від

17.10.2011 р. № 1056

 Державна підтримка здійснюється в рамках фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії» відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.

 Місцевими органами влади впроваджуються в межах бюджетних можливостей програми фінансової підтримки ОСББ, ЖБК та стимулювання енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, які дозволяють знизити фінансове навантаження на співвласників будинків в разі їх участі у відповідних кредитних програмах ( Порядок- додаток №1).

 

VІІI. Організації-партнери, співвиконавці Програми

ОСББ, ЖБК, управителі, управління житлово – комунального господарства, банківські установи та інші інституції.

ІX. Фінансування Програми

Джерелами фінансування Програми є кошти ОСББ (мешканців), Фонду міського бюджету м.Кремінна в межах асигнувань на відповідний рік, банківських установ та інші надходження, не заборонені законодавством України.

  1. X. Контроль за виконанням Програми
  2. Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється в порядку, встановленому бюджетним законодавством України.

 

  1. XI. Очікувані результати Програми
  2. Зменшення споживання багатоквартирними житловими будинками теплової енергії та природного газу на опалення .
  3. Покращення технічного стану будинків та підвищення комфортності проживання у них.
  4. Сприяння ОСББ в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов’язань, пов’язаних з діяльністю об’єднання.
  5. Стимулювання створення ОСББ - реального власника житла.
  6. Створення сприятливих умов для розвитку суспільних відносин між міською владою та власниками багатоквартирних будинків – ОСББ.

 


Додаток 1
до рішення сесії Кремінської міської ради
Від ___ грудня 2017 року №28/

 

ПОРЯДОК
часткового відшкодування відсоткових ставок
за кредитами, залученими в кредитно-фінансових установах.

 

  1. ОСББ, ЖБК укладає кредитний договір з кредитно-фінансовою установою відповідно до внутрішніх нормативних документів кредитно-фінансової установи.
  2. Кредитно-фінансові установи в десятиденний термін від дати підписання кредитного договору між кредитно-фінансовою установою та позичальником подають управлінню житлово-комунального господарства міської ради - головному розпоряднику коштів реєстр позичальників, які отримали кредит для вищезазначених цілей.

3.Позичальник, який уклав договір з банківською установою на кредитування в рамках реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива та хоче отримати відшкодування частини відсоткових ставок за залученими кредитами з міського бюджету звертається із заявою на ім’я міського голови та надає:

3.1. заяву, в якій обов'язково зазначається:

-повне найменування юридичної особи - позичальника або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - позичальника;

-ідентифікаційний код юридичної особи - позичальника (код згідно з ЄДРПОУ) або реєстраційний номер облікової картки платника (або інформацію про відсутність такого номера) та копію паспорта;

-адреса будинку, в якому впроваджуються заходи відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, із зазначенням типу будинку (одно-/багатоквартирний), згідно з даними, повідомленими уповноваженій фінансово-кредитній установі позичальником;

-відомості щодо енергоефективних заходів (із зазначенням повної назви енергоефективного обладнання та/або матеріалів, придбаних відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження);

3.2.копію кредитного договору, завірену печаткою уповноваженої фінасово-кредитної установи, який відповідає Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231;

3.3. документи, які підтверджують загальну вартість придбаного енергоефективного обладнання та/або матеріалів та відповідних робіт з їх впровадження (у гривнях);

3.4. документи, що підтверджують цільове використання наданих кредитних коштів (акти виконаних робіт та/або інші документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів);

3.5. графік погашення кредиту.

 4.Відділ житлово – комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради, опрацьовує документи направлені на ім’я міського голови позичальником, перевіряє їх достовірність та повноту, проводить попередній розрахунок вартості відшкодування за кредитним договором та подає на розгляд комісії.

 У разі відсутності повного пакету документів, або виявлення недостовірної інформації, заява не розглядається, а документи повертаються позичальнику із зазначенням причини повернення.

  1. З бюджету м. Кремінна відшкодовуються відсоткові ставки по кредитах, залучених ОСББ, ЖБК у Банках на впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності у відповідності до переліку енергоефективних заходів та матеріалів, передбачених постановою Кабінету Міністрів Україні від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (зі змінами та доповненнями) у багатоквартирних будинках м.Кремінна та згідно вимог відповідної Постанови. ( додаток №2)
  2. Відбір учасників на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, проводиться комісією, яка утворюється розпорядженням міського голови, у складі представників виконавчих органів міської ради, громадських організацій, що сприяють діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, депутатів міської ради (далі – Комісія).

 7.Відбір здійснюється за заявами Позичальників на поточний бюджетний рік. До заяви, на розгляд Комісії, подаються документи, передбачені п. 3.1., які відповідають меті Програми.

  1. Рішення Комісії приймається на засіданні у присутності не менше двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів і оформлюється протоколом. У разі рівної кількості голосів, голос голови на засіданні Комісії є вирішальним.

 За результатами відбору Комісія визначає перелік позичальників на часткове відшкодування відсоткових ставок та розмір відшкодування з міського бюджету, за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами.

 Відділ житлово-комунального господарства та будівництва на підставі рішення Комісії готує проект рішення виконавчому комітету Кремінської міської ради про затвердження рішення- протоколу Комісії.

 У разі прийняття рішення про відмову в наданні відшкодування, секретар Комісії, протягом п'яти робочих днів після його прийняття, надсилає Позичальнику протокол Комісії, в якому повинна бути зазначена причина відмови.

  1. Відділ житлово-комунального господарства та будівництва, з метою надання ОСББ фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження готує свої пропозиції щодо передбачення в міському бюджеті асигнувань на відповідний рік .
  2. Відділ житлово-комунального господарства та будівництва на підставі рішення сесії міської ради про виділення коштів для надання ОСББ , ЖБК фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження укладає договір з Позичальником на часткове відшкодування відсотків по кредиту (додаток № 3- договір).

 11.З міського бюджету надається відшкодування відсоткової ставки у розмірі 10% річних за надані фінансово-кредитними установами кредити, видані відповідно до механізму державної підтримки на заходи з підвищення енергоефективності.

 Часткове відшкодування відсотків з міського бюджету надається на період до закінчення терміну дії кредитного договору.

 Відшкодування частини відсотків здійснюється планово-фінансовим віддфлом відповідно до укладених договорів , щомісячно, починаючи з місяця, наступного після підписання договору.

 Відшкодування відсотків за грудень місяць здійснюється за умови їх авансової сплати у листопаді місяці.

  1. Фінансова підтримка для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження перераховується головним розпорядником коштів ОСББ, ЖБК на рахунок, який відкривається в Державній казначейській службі України у м.Кремінна Луганської одласті (далі ДКСУ).

 Облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням фінансової підтримки здійснюється у порядку встановленому ДКСУ.

 Контроль за використанням ОСББ коштів фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження здійснює відділом житлово-комунального господарства та будівництва.

  1. ОСББ після використання коштів фінансової підтримки подає відділу житлово-комунального господарства та будівництва звіт про їх використання.

 Відділ житлово-комунального господарства та будівництва перевіряє цільове використання позичальником наданих коштів на підставі довідки з кредитно-фінансової установи по сплаті кредиту та відсотків, яка надається позичальником щомісячно.

 У разі виявлення нецільового використання коштів відділ житлово-комунального господарства та будівництва готує та надсилає позичальнику повідомлення про припинення договору в односторонньому порядку.

  1. 14. Відшкодування позичальнику частини суми тіла кредиту за кожним заходом проводиться одноразово за одним кредитним договором один раз протягом одного бюджетного періоду.

 Бюджетні кошти не можуть бути направлені на сплату будь-яких штрафів та/або пені, нарахованих згідно з умовами кредитного договору.

 

  1. Компенсація не виплачується позичальникам, що визнані банкрутами, стосовно яких порушено справу про банкрутство, проводиться санація та які реорганізовуються або ліквідуються. Відділ житлово-комунального господарства та будівництва перевіряє вказані відомості про позичальника до укладання договору і у разі їх наявності надає позичальнику письмову відмову в укладанні договору.

 


ВИТЯГ
з Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження,
затвердженого постановою КМУ
від 17 жовтня 2011 р. № 1056
«Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження»

Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів для ОСББ, ЖБК, при закупівлі якого за кредитні кошти відбувається відшкодування частини суми кредиту:

  • обладнання і матеріалів для облаштування індивідуальних теплових пунктів, у тому числі регуляторів теплового потоку за погодними умовами та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • обладнання і матеріалів для проведення робіт з термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання;
  • теплонасосної системи для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
  • системи сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
  • обладнання і матеріалів для модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп (крім ламп розжарювання), патронів до них);
  • вузлів обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників), приладів-розподілювачів та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
  • світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей у квартирах, для місць загального користування (під’їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • дверей для місць загального користування (під’їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них.

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“ ” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Кремінського міського бюджету на 2018 рік, який ухвалено рішенням виконкому Кремінської міської ради від 19 грудня 2017 року, у відповідності до статей 14, 21-24, 63, 69, 69-1, 71-73, 75-77, 88, 91, 93 Бюджетного кодексу України, керуючись статтями 26, 43, 44, 61-64, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2018 рік у сумі 16 186,760 тис. грн.

 

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 15 716,440 тис. грн., спеціального фонду бюджету в сумі 470,320 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 425,00 тис. грн., згідно з додатком 1 до цього рішення.

 

  1. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2018 рік у сумі 16 186,760 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 9 961,717 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету в сумі 6225,043тис. грн. за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу, згідно з додатком 2 до цього рішення.

 

  1. Установити профіцит загального фонду міського бюджету в сумі 5754,723 тис. грн. напрямком використання якого визначити:

- передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 5754,723 тис. грн., згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

  1. 4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 5754,723 тис. грн., джерелом покриття якого визначити:

- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 5754,723 тис. грн., згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

  1. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік у сумі 50,000 тис. грн.

 

  1. 6. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань на 2018 рік, згідно з додатком 3 до цього рішення.

 

  1. Установити, що пільги по сплаті податків та зборів (обов’язкових платежів) до міського бюджету у 2018 році міською радою не надаються.

 

  1. Затвердити на 2018 рік в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 9512,195 тис. грн., згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

  1. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

  1. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 7 до цього рішення.

 

  1. Установити, що комунальні підприємства Кремінської міської ради сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу) в розмірі 0,001 відсотків.

 

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується до міського бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році в строки встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.

 

  1. Надати право Кремінській міській раді, у відповідності до п.1 ст.73 Бюджетного кодексу України, в особі міського голови Прокопенко Юрія Олексійовича, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

 - позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених статей видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду в органах Державної казначейської служби України.

 

  1. При внесенні змін до бюджетної класифікації, надати право міському голові здійснювати відповідне коригування додатків до рішення про міський бюджет.

Надати право міському голові, за попереднім погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів здійснювати протягом 2018 року в межах загального обсягу бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами бюджету перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу та економічної класифікації видатків бюджету з подальшим затвердженням внесених змін міською радою у встановленому порядку під час внесення змін до міського бюджету або затвердження звіту про його виконання, відповідно до ч.10 ст.23 Бюджетного кодексу України.

Надати право міському голові, за попереднім погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів здійснювати протягом 2018 року, у разі необхідності, проводити розподіл (перерозподіл) обсягів субвенцій та інших міжбюджетних трансфертів з районного та інших місцевих бюджетів Кремінського району до міського бюджету у відповідності з фактичними зобов’язаннями щодо здійснення видатків за рахунок таких трансфертів з подальшим затвердженням внесених змін міською радою у встановленому порядку під час внесення змін до міського бюджету або затвердження звіту про його виконання, відповідно до ч.10 ст.23 Бюджетного кодексу України.

 

  1. Встановити обсяг резервного фонду міського бюджету на 2018 рік у сумі 20,000 тис. грн.

 

  1. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського на 2018 рік за їх економічною структурою відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:

 

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам .

 

  1. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

17. Це рішення набирає чинності з дня його опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко

Kremins'ka TG