20 листопада 2017 року Кремінський міський голова Юрій Прокопенко завітав до Кремінської школи-гімназії, щоб відзначити учнів цих закладів освіти пам'ятними сертифікатами за активну громадянську позицію, участь в проекті «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» та в тренінгах на тему «Місцеві ініціативи: підготовка, захист, реалізація», «Бюджетна система міста», «Підготовка та прийняття рішень в міській раді», «Децентралізація та зміни в управлінні містами і громадами», «Загальна організація роботи місцевого самоврядування», які проводилися 6 та 7 вересня 2017 року в м.Кремінна.
20 листопада 2017 року Кремінський міський голова Юрій Прокопенко завітав до Кремінської школи-гімназії, щоб відзначити учнів цих закладів освіти пам'ятними сертифікатами за активну громадянську позицію, участь в проекті «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації» та в тренінгах на тему «Місцеві ініціативи: підготовка, захист, реалізація», «Бюджетна система міста», «Підготовка та прийняття рішень в міській раді», «Децентралізація та зміни в управлінні містами і громадами», «Загальна організація роботи місцевого самоврядування», які проводилися 6 та 7 вересня 2017 року в м.Кремінна.
« 22 » листопада 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження плану діяльності з
підготовки та відстеження регуляторних актів
Кремінської міської ради у 2018 р.
Керуючись ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності», ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення міської ради
від «22» листопада 2017 р. № 27/1
ПЕРЕЛІК
поточних та перспективних планів підготовки проектів
регуляторних актів на 2018 рік
№ п/п |
Проекти регуляторних актів |
Мета їх прийняття |
Строк здійснення |
Найменування органу розробника |
Відповідальні |
1. |
Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради на 2019 рік |
Відповідно до Податкового кодексу України |
ІІ квартал |
Кремінська міська рада |
Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, начальник землевпорядного відділу, секретар міської ради |
2. |
Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2019 рік |
Відповідно до Податкового кодексу України |
ІІ квартал |
Кремінська міська рада |
Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради
|
3. |
Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік |
Відповідно до Податкового кодексу України |
ІІ квартал |
Кремінська міська рада |
Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради
|
4. |
Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік |
Відповідно до Податкового кодексу України |
ІІ квартал |
Кремінська міська рада |
Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради
|
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Додаток 2
до рішення міської ради
від «22» листопада 2017 р. № 27/1
План-графік
проведення заходів з відстеження результативності
прийнятих регуляторних актів на 2018 рік
№ п/п |
Дата та номер регуляторного акта (№ рішення та дата прийняття) |
Назва регуляторного акта |
Від відстеження |
Відповідальні за підготовку та оприлюднення звіту про відстеження результативності регуляторного акту |
|
№ 23/8 від 29.06.2017 р. |
Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради на 2018 рік |
Повторне, ІІ квартал 2018 р.
|
Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, начальник землевпорядного відділу, секретар міської ради |
|
№ 23/9 від 29.06.2017 р. |
Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2018 рік |
Повторне, ІІ квартал 2018 р. |
Перший заступник міського голови, заступник міського голови з економічних питань, начальник землевпорядного відділу, секретар міської ради
|
|
№ 23/6 від 29.06.2017 р. |
Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік |
Повторне, ІІ квартал 2018 р. |
Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради
|
|
№ 23/7 від 29.06.2017 р. |
Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік |
Повторне, ІІ квартал 2018 р. |
Заступник міського голови з економічних питань, секретар міської ради
|
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
«___» ______________ 2017 року
м. Кремінна
Про передачу багатоквартирного житлового
будинку № 3 по вул. Побєди з балансу комунального
підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»
на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного
будинку (ОСББ) «ХОЗЯИН ДОМА»
Розглянувши письмове звернення в.о.голови ОСББ «ХОЗЯИН ДОМА» Мірошнікова І.П. про зняття житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та передачу його на баланс та в оперативне управління даного ОСББ, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року №1521, «Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О.Прокопенко
від «___» _______________ 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна на 2018-2020 роки
З метою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна на 2018-2020 роки, беручи до уваги пропозиції постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку, керуючись Законами України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А :
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Затверджена
рішенням Кремінської
міської ради сьомого скликання
від «__» _________2017 р. № 28/
МІСЬКА ПРОГРАМА
регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна на 2018-2020 роки
Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Кремінна на 2018-2020 роки (далі – Програма) розроблена у відповідності до законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб».
Необхідність розроблення Програми викликана перебуванням великої кількості безпритульних тварин на території міста, що у свою чергу призводить до погіршення його санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.
Програма спрямована на цивілізоване вирішення цих ситуацій шляхом зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами.
Програма в своїй основній частині базується на ідеї стерилізації й супроводу безпритульних тварин (стерилізовані тварини, які повертаються до попереднього ареалу перебування, обов’язково повинні легко візуально ідентифіковуватися та знаходитися під опікою фізичної або юридичної особи) та вирішенні проблем з утримання домашніх та інших тварин, що включає в себе заходи стосовно здійснення контролю за кількістю тварин шляхом ведення їх обліку та всебічного моніторингу, регулювання кількості безпритульних тварин шляхом їх відлову, стерилізації та утримання в притулках або міні-притулках.
Дія Програми передбачається протягом 2018-2020 років на території м. Кремінна.
Терміни у Програмі вживаються в такому значенні:
- гуманне ставлення до тварин – дії, що відповідають вимогам захисту тварин від жорстокого поводження і передбачають доброзичливе ставлення до тварин, сприяння їх благу, поліпшення якості їх життя тощо;
- безпритульні тварини – собаки та коти, які не мають власника;
- опікун безпритульної тварини – фізична особа, яка внесена до Єдиного реєстру опікунів безпритульних тварин і безпосередньо супроводжує безпритульну тварину за умов її обліку та ідентифікації в установленому порядку;
- притулок для тварин - спеціально обладнані території або приміщення, що обліковуються КП, призначені для утримання безпритульних тварин і мають відповідні дозволи санітарних і ветеринарних служб;
- жорстоке поводження з тваринами – поводження з тваринами із застосуванням насильницьких методів, а також нацьковування однієї тварини на іншу, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, утримання тварин в умовах, які не відповідають фізіологічним та видовим особливостям;
- собаки, що визнані небезпечними – собаки, які вже проявили неспровоковану агресію до людей і тварин, що підтверджено відповідним протоколом (актом), складеним згідно з вимогами законодавства України;
- собаки (коти) загублені і покинуті – це одинокі, зазвичай породисті тварини, що мали господаря і дім, але з різних причин їх втратили;
- собаки спадково вуличні – це переважно безпородні тварини, що живуть зграями більш – менш постійного складу, на визначеній «своїй» території (будівельні майданчики, двори і т.д.), що забезпечує їх необхідними для життя умовами. Ці тварини утворили складну саморегульовану систему – популяцію, найменшою ланкою якої є зграя- спровокована агресія – агресивна поведінка собаки, викликана навмисними діями людини;
- шкода, заподіяна людині внаслідок агресивної або непередбачуваної дії тварини – шкода, яка призвела до погіршення фізичного або психічного здоров’я людини, ушкодження майна, якщо існує причинно-наслідковий зв’язок між дією цієї тварини і заподіяною шкодою.
Законодавчі підстави для створення Програми
№ |
Назва нормативно - правового акта |
Стаття |
Частина |
1. |
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» |
стаття 26 «Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад» |
Пункт 22 першої |
2. |
Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» |
Повністю |
|
3. |
Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» |
стаття 5 «Об’єкти правової охорони навколишнього природного середовища» |
частини 1, 3 |
4. |
Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» |
Повністю
|
|
5. |
Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» |
Повністю |
|
Основною метою Програми є зменшення кількості безпритульних тварин у м.Кремінна на основі гуманного та відповідального ставлення до них, визначення прав та обов’язків фізичних та юридичних осіб, які опікуються безпритульними тваринами, залучення відповідних виконавчих органів міської ради, служб, установ, комунальних підприємств до вирішення цих питань за умови відсутності чіткої нормативно-правової бази на державному рівні.
Завданнями Програми є:
- створення більш комфортних умов для життя людей та гуманного середовища для існування тварин через значне зменшення чисельності безпритульних тварин;
- створення міні-притулку для безпритульних тварин;
- розробка і впровадження системи масової стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин;
- розробка і впровадження заходів щодо підтримки супроводу безпритульних тварин протягом життя;
- розробка і впровадження системи інформаційно-просвітницьких заходів з населенням стосовно гуманного поводження з безпритульними тваринами, влаштування безпритульних тварин, пропагування стерилізації домашніх тварин тощо.
- розмноження безпритульних тварин; розв’язання програмним методом
3.1. Регулювання чисельності безпритульних тварин є багатопрофільною проблемою, що потребує залучення різних структур та організацій міста для її вирішення та планування на довгострокову перспективу. Як показує світовий досвід, масове знищення тварин може тривати нескінченно, не вирішуючи проблеми, та є економічно невигідним – на місця вилучених тварин мігрують інші, заповнюючи «екологічні ніші» на вільних територіях. Слід наголосити на необхідності дотримання особистих прав людини на охорону здоров’я: не спостерігати за стражданнями, загибеллю безпритульних тварин внаслідок жорстокого поводження з ними.
3.2. Популяція безпритульних тварин поповнюється за рахунок:
- тварин, які мали власника, але були загублені, викинуті на вулицю, покинуті в місцях несанкціонованого продажу тощо;
- безпритульних тварин, які мігрували з інших районів на так звані «вільні території».
Програмою передбачено створення ефективного механізму взаємодії виконавчих органів міської ради, відповідних служб, установ, комунальних підприємств, громадських організацій та фізичних осіб щодо регулювання кількості безпритульних тварин на основі гуманного поводження та відповідального ставлення до них.
3.3. Серед важливих факторів і проблем щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Кремінна потрібно виділити такі:
3.3.1. Нормативно-правові: неврегульовані на нормативно-правовому рівні питання відлову, утримування, системи обліку, ідентифікації та супроводу безпритульних тварин, що знаходяться під опікою фізичної чи юридичної особи, а також механізми економічного забезпечення вирішення проблемних питань, пов’язаних із безпритульними тваринами.
3.3.2. Організаційно-економічні: відсутність притулків і міні-притулків, недостатній рівень прозорості системи фінансового забезпечення питання відлову та утримання безпритульних тварин у притулку за рахунок міського бюджету, непередбаченість видатків на розвиток системи заохочення фізичних осіб, що опікуються безпритульними тваринами, обліку, ідентифікації та супроводу безпритульних тварин, проведення тематичних інформаційно-просвітницьких заходів тощо.
3.3.3. Виробничо-технічні: відсутня комунальна виробничо-технічна база для ветеринарного обслуговування безпритульних тварин, транспортування, введення сучасних гуманних методів їх знерухомлення та відлову.
Враховуючи поділ безпритульних собак на дві категорії:
- собаки загублені і покинуті;
- собаки спадково вуличні - слід зазначити, що Програма приділяє основну увагу другій категорії собак, чисельність яких найбільша, пропонуючи принципово нові шляхи і методи, що унеможливлять їх відтворення.
Проблема регулювання чисельності безпритульних собак, яка утворюється за рахунок загублених і покинутих, потребує розробки інших програмних заходів, що є другим напрямком діяльності з охорони тварин.
Основними причинами появи безпритульних тварин на вулицях міста є:
- низький рівень культури населення щодо поводження з домашніми тваринами;
- недостатня робота з власниками собак, у тому числі в адміністративно-правовому полі, і допомога в стерилізації для запобігання появі небажаного потомства;
- недосконала система пошуку загублених тварин;
- відсутність притулків.
Програма є обґрунтованою, ефективною, морально спроможною.
4.1. Програмою передбачено проведення комплексу управлінських, економічних і правових заходів, спрямованих на зниження чисельності безпритульних тварин у місті гуманними методами, а саме:
- проведення моніторингу діяльності, пов’язаної з безпритульними тваринами;
- проведення стерилізації безпритульних тварин із поверненням їх до ареалу попереднього перебування і поступове, протягом декількох років, зниження їх кількості;
- організація відлову безпритульних тварин гуманним методом;
- планування та вжиття щорічних протиепізоотичних заходів: обов’язкова вакцинація тварин, що випускаються на волю, від сказу, лептоспірозу та інших небезпечних хвороб, із вилученням агресивних і хворих тварин;
- проведення інформаційних заходів та навчально-просвітницької роботи.
4.2. Строки та етапи виконання Програми
№ |
Етапи виконання Програми |
Строки виконання Програми |
1. |
Розробка необхідного нормативно – технічного та методичного забезпечення виконання заходів Програми |
жовтень-грудень 2018 року |
2. |
Забезпечення необхідної матеріально – технічної бази для виконання заходів Програми |
2018 – 2019 роки |
3. |
Виконання інших заходів Програми |
2018–2020 роки |
4.3. Напрямки діяльності щодо забезпечення реалізації Програми
№ |
Напрямки діяльності |
1. |
Нормативно – технічне та методичне забезпечення виконання заходів Програми |
2. |
Проведення моніторингу діяльності, пов’язаної із безпритульними тваринами |
3. |
Облаштування місця для утримання безпритульних тварин |
4. |
Виконання заходів із відлову, стерилізації та супроводу безпритульних тварин, що знаходяться під опікою |
5. |
Інформаційне забезпечення виконання заходів Програми та навчально-просвітницька робота |
4.4. До виконання Програми можуть в установленому порядку залучатися установи, підприємства і організації міста Кремінна, громадські організації (за згодою).
Перш за все, необхідно вивчити питання зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами на основі відповідних досліджень для подальшого обґрунтування планування заходів регулювання чисельності цих тварин, вжиття протиепізоотичних заходів у місті.
4.4. Відлов безпритульних тварин
Відлов безпритульних тварин здійснюється фахівцями ТОВ «Чотири лапи Україна» згідно санітарних норм та чинного законодавства.
У випадку шкоди, заподіяної особі внаслідок агресивної або непередбаченої дії тварини, відлов тварин здійснюється за заявками осіб до відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кремінської міської ради.
Відлов тварин може здійснюватися незабороненими засобами і методами, а саме:
- медикаментозний – введення до організму тварини спеціальних лікарських засобів (снодійного, транквілізаторного), що забезпечують знерухомлення тварини. Для цієї мети використовують приманки, шприци спеціальної конструкції;
- механічний – вилов тварин за допомогою спеціальних механічних пристосувань (згідно з чинним законодавством) або руками (тільки тварин, які визнані потенційно безпечними);
- комбінований – із застосуванням медикаментозного та механічного способів відлову.
Відловлені тварини транспортуються до місць утримання в клітках.
4.5. Стерилізація, вакцинація та профілактичні обробки безпритульних тварин
Безпритульна тварина, що знаходиться під опікою, підлягає обов’язковій стерилізації, вакцинації від інфекційних захворювань.
Ветеринарні процедури з тваринами, які можуть заподіяти їм біль, повинні провадитися в умовах знеболювання, за винятком тих процедур, що, відповідно до ветеринарних правил, виконуються без анестезії.
Після стерилізації і утримання тварини підлягають ідентифікації і можуть бути передані власнику, опікуну або повернуті до місця відлову. Винятком є тварини, які були вилучені у громадян за рішенням суду, – такі тварини можуть бути передані тільки іншим власникам.
Евтаназія безпритульної тварини провадиться в установах ветеринарної медицини або притулках виключно у разі травми або хвороби, що несумісні з життям, та у разі агресивності, що не підлягає корекції.
Забороняються негуманні методи евтаназії тварин.
4.6. Інформаційне забезпечення виконання заходів Програми та навчально-просвітницька робота
Цей напрямок Програми передбачає наступні заходи:
- проведення просвітницької роботи з населенням із питань, пов’язаних із гуманним ставленням до тварин;
- участь в інформаційних кампаніях та культурно-масових заходах із залученням засобів масової інформації;
- проведення консультацій із населенням стосовно опіки над безпритульними тваринами, що перебувають на території міста;
- пропаганда гуманного поводження з безпритульними тваринами в засобах масової інформації.
Обсяг бюджетних призначень на реалізацію Програми складає 100,0 тис.грн., у тому числі:
- 30,0 тис.грн. на 2018 рік – у межах бюджетних призначень;
- 35,0 тис.грн. на 2019 рік - у межах бюджетних призначень;
- 35,0 тис.грн. на 2020 рік - у межах бюджетних призначень.
Фінансування заходів Програми здійснюється в межах коштів, передбачених у міському бюджеті на відповідний рік, а також за рахунок коштів від господарської діяльності комунального підприємства «Кремінна-комунсервіс», громадських організацій з захисту тварин, благодійних внесків, пожертв, коштів міжнародних фондів.
6.1. Організація відлову.
Відлов безпритульних тварин проводиться фахівцями ТОВ «Чотири лапи України» із дотриманням принципів гуманності відповідно до цієї Програми та чинного законодавства.
Загальне керівництво відлову та вирішення проблем, що виникають під час відлову та транспортування тварин, покладається на ТОВ «Чотири лапи України».
Контроль за поводженням із тваринами під час відлову можуть здійснювати представники громадських організацій.
Відлову підлягають безпритульні тварини. Собаки, за винятком залишених власниками на прив’язі, незалежно від породи, належності та призначення, в тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у парках, садах, на бульварах, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають відлову.
Не підлягають відлову тварини, які раніше були простерилізовані і повернуті до попереднього ареалу перебування та візуально ідентифіковані.
У випадку виявлення і відлову загублених тварин, інформація про них повинна бути передана до відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кремінської міської ради, який координує роботу з фахівцями ТОВ «Чотири лапи України».
6.2. Транспортування тварин
Транспортування відловлених безпритульних тварин повинно здійснюватися на спеціально обладнаних для розміщення тварин автомобілях. При завантаженні, транспортуванні і вивантаженні тварин повинні використовуватися пристрої і прийоми, що запобігають травмам, каліцтву або загибелі тварин.
Транспорт (автомобіль, трактор) для транспортування безпритульних тварин повинен бути:
- укомплектованим набором переносних кліток для тварин;
- забезпечувати безпеку, захист тварин від погодних умов;
- оснащеним чітко написаною назвою і телефонним номером КП «Кремінна-комунсервіс», яке є партнером з технічних питань ТОВ «Чотири лапи України»;
- мати набір ветеринарних засобів для надання екстреної ветеринарної допомоги, затверджений ветлікарем;
- укомплектованим набором відповідного спецобладнання.
Власники об’єктів, що будуються, а також власники ринків, не повинні допускати постійного знаходження безпритульних тварин на території об’єктів.
Реалізація Програми забезпечить поліпшення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану в місті, а також певного соціального й економічного ефекту, який визначатиметься в:
- зменшенні чисельності безпритульних тварин;
- підвищенні рівня безпеки і комфортності середовища існування людини та інших тварин;
- забезпеченні суспільного спокою і підвищенні моральності;
- поліпшенні естетичного вигляду м.Кремінна;
- зниженні витрат на епідеміологічні заходи й лікування населення;
- зниженні аварійності на дорогах;
- забезпеченні ефективного використання бюджетних коштів на заходи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин;
При поводженні з безпритульними тваринами слід керуватися вимогами та правилами гуманного ставлення, передбаченими законодавством України та цією Програмою.
Перший заступник
міського голови Г.А. Дзивульський
_____________ 2017 р.
м. Кремінна
Про укладення договорів оренди
Розглянувши клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо підписання договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, клопотання коледжу Луганської державної академії культури та мистецтва враховуючи рішення п’ятдесят дев’ятої сесії шостого скликання від 29.03.2015 № 59/23 «Про визначення балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, яке знаходиться за адресою м. Кремінна площа Красна, 20» керуючись ст.ст.25,26,59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
1.Доручити балансоутримувачу (міському голові Прокопенку Ю.О.) підписати укладені договори оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:
- коледжем Луганської державної академії культури та мистецтва на приміщення загальною площею 11,4 кв.м терміном з 01.01.2018 до _____, з орендною платою______ грн./рік.;
- Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області,
загальною площею 162,5 кв.м. терміном до з 01.01.2017 до ________ р., з орендною платою ______грн./рік.
Укладені додаткові угоди в частині (зміни балансоутримувача) з:
- Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, на приміщення загальною площею 164,44 кв.м, терміном до 10.11.2018 р., з орендною платою 1грн./рік;
- Сєверодонецьким, місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги на приміщення загальною площею15,5 кв.м, терміном до 01.08.2019 р., з орендною платою1 грн./рік.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатськукомісію з питань соціально-економічного розвитку, планування ,бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 17 листопада 2017 р.
_______________________
м. Кремінна
Про погодження місця розташування
тимчасової споруди для здійснення
підприємницької діяльності Ночовці Є.Ю.
Розглянувши надані документи Ночовки Євгена Юрійовича про погодження місця розташування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, враховуючи, що на зазначеній території у існуючому торговельному ряду вже розміщено тимчасову споруду – торговельний павільйон, встановлення якого раніше було погоджено Тихоненко В.В., розписку Тихоненко В.В. щодо продажу зазначеної тимчасової споруди заявнику, а також позитивний висновок відділу містобудування та архітектури з цього питання, керуючись п. 1а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
Міський голова Ю.О.Прокопенко
від 17 листопада 2017 р.
м. Кремінна
Про порушення клопотання
про присвоєння почесного звання
«Заслужений донор України»
Чорнобай О.Є.
Розглянувши протокол загальних зборів працівників Кремінського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кремінської райдержадміністрації від 25 жовтня 2017 року та довідку КУ «Кремінська районне територіальне медичне об’єднання» від 05 вересня 2017 року №1130, відповідно до розділу ІІІ п. 12 Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року №476/2001, керуючись ст. 10 Закону України «Про державні нагороди України», ст.ст.39, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указом Президента України «Про почесні звання України» виконавчий комітет Кремінської міської ради :
ВИРІШИВ :,
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 17 листопада 2017 року
м. Кремінна
Про виділення коштів -----
на поховання ----
Розглянувши заяву Кірієнко Ірини Вікторівни, що мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. -----, буд. 13, кв. 5, з проханням про надання їй матеріальної допомоги на поховання сина -----, померлого 07.10.2017, що мешкав на території Кремінської територіальної громади, ніде не працював, не перебував на обліку у Центрі зайнятості і ПФУ, якого вона поховала за власні кошти, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 99 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого», керуючись Законом України «Про державний бюджет на 2017 рік», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
Міський голова Ю.О. Прокопенко