КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
від « 21 » грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження
Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна
на 2018-2020 роки
З метою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна на 2018-2020 роки, беручи до уваги пропозиції постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку, керуючись Законами України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А :
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Затверджена
рішенням Кремінської
міської ради сьомого скликання
від «21» грудня 2017 р. № 28/38
МІСЬКА ПРОГРАМА
регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Кремінна на 2018-2020 роки
Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Кремінна на 2018-2020 роки (далі – Програма) розроблена у відповідності до законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб».
Необхідність розроблення Програми викликана перебуванням великої кількості безпритульних тварин на території міста, що у свою чергу призводить до погіршення його санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.
Програма спрямована на цивілізоване вирішення цих ситуацій шляхом зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами.
Програма в своїй основній частині базується на ідеї стерилізації й супроводу безпритульних тварин (стерилізовані тварини, які повертаються до попереднього ареалу перебування, обов’язково повинні легко візуально ідентифіковуватися та знаходитися під опікою фізичної або юридичної особи) та вирішенні проблем з утримання домашніх та інших тварин, що включає в себе заходи стосовно здійснення контролю за кількістю тварин шляхом ведення їх обліку та всебічного моніторингу, регулювання кількості безпритульних тварин шляхом їх відлову, стерилізації та утримання в притулках або міні-притулках.
Дія Програми передбачається протягом 2018-2020 років на території м. Кремінна.
Терміни у Програмі вживаються в такому значенні:
- гуманне ставлення до тварин – дії, що відповідають вимогам захисту тварин від жорстокого поводження і передбачають доброзичливе ставлення до тварин, сприяння їх благу, поліпшення якості їх життя тощо;
- безпритульні тварини – собаки та коти, які не мають власника;
- опікун безпритульної тварини – фізична особа, яка внесена до Єдиного реєстру опікунів безпритульних тварин і безпосередньо супроводжує безпритульну тварину за умов її обліку та ідентифікації в установленому порядку;
- притулок для тварин - спеціально обладнані території або приміщення, що обліковуються КП, призначені для утримання безпритульних тварин і мають відповідні дозволи санітарних і ветеринарних служб;
- жорстоке поводження з тваринами – поводження з тваринами із застосуванням насильницьких методів, а також нацьковування однієї тварини на іншу, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, утримання тварин в умовах, які не відповідають фізіологічним та видовим особливостям;
- собаки, що визнані небезпечними – собаки, які вже проявили неспровоковану агресію до людей і тварин, що підтверджено відповідним протоколом (актом), складеним згідно з вимогами законодавства України;
- собаки (коти) загублені і покинуті – це одинокі, зазвичай породисті тварини, що мали господаря і дім, але з різних причин їх втратили;
- собаки спадково вуличні – це переважно безпородні тварини, що живуть зграями більш – менш постійного складу, на визначеній «своїй» території (будівельні майданчики, двори і т.д.), що забезпечує їх необхідними для життя умовами. Ці тварини утворили складну саморегульовану систему – популяцію, найменшою ланкою якої є зграя- спровокована агресія – агресивна поведінка собаки, викликана навмисними діями людини;
- шкода, заподіяна людині внаслідок агресивної або непередбачуваної дії тварини – шкода, яка призвела до погіршення фізичного або психічного здоров’я людини, ушкодження майна, якщо існує причинно-наслідковий зв’язок між дією цієї тварини і заподіяною шкодою.
Законодавчі підстави для створення Програми
№ |
Назва нормативно - правового акта |
Стаття |
Частина |
1. |
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» |
стаття 26 «Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад» |
Пункт 22 першої |
2. |
Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» |
Повністю |
|
3. |
Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» |
стаття 5 «Об’єкти правової охорони навколишнього природного середовища» |
частини 1, 3 |
4. |
Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» |
Повністю
|
|
5. |
Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» |
Повністю |
|
Основною метою Програми є зменшення кількості безпритульних тварин у м.Кремінна на основі гуманного та відповідального ставлення до них, визначення прав та обов’язків фізичних та юридичних осіб, які опікуються безпритульними тваринами, залучення відповідних виконавчих органів міської ради, служб, установ, комунальних підприємств до вирішення цих питань за умови відсутності чіткої нормативно-правової бази на державному рівні.
Завданнями Програми є:
- створення більш комфортних умов для життя людей та гуманного середовища для існування тварин через значне зменшення чисельності безпритульних тварин;
- створення міні-притулку для безпритульних тварин;
- розробка і впровадження системи масової стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин;
- розробка і впровадження заходів щодо підтримки супроводу безпритульних тварин протягом життя;
- розробка і впровадження системи інформаційно-просвітницьких заходів з населенням стосовно гуманного поводження з безпритульними тваринами, влаштування безпритульних тварин, пропагування стерилізації домашніх тварин тощо.
- розмноження безпритульних тварин; розв’язання програмним методом
3.1. Регулювання чисельності безпритульних тварин є багатопрофільною проблемою, що потребує залучення різних структур та організацій міста для її вирішення та планування на довгострокову перспективу. Як показує світовий досвід, масове знищення тварин може тривати нескінченно, не вирішуючи проблеми, та є економічно невигідним – на місця вилучених тварин мігрують інші, заповнюючи «екологічні ніші» на вільних територіях. Слід наголосити на необхідності дотримання особистих прав людини на охорону здоров’я: не спостерігати за стражданнями, загибеллю безпритульних тварин внаслідок жорстокого поводження з ними.
3.2. Популяція безпритульних тварин поповнюється за рахунок:
- тварин, які мали власника, але були загублені, викинуті на вулицю, покинуті в місцях несанкціонованого продажу тощо;
- безпритульних тварин, які мігрували з інших районів на так звані «вільні території».
Програмою передбачено створення ефективного механізму взаємодії виконавчих органів міської ради, відповідних служб, установ, комунальних підприємств, громадських організацій та фізичних осіб щодо регулювання кількості безпритульних тварин на основі гуманного поводження та відповідального ставлення до них.
3.3. Серед важливих факторів і проблем щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Кремінна потрібно виділити такі:
3.3.1. Нормативно-правові: неврегульовані на нормативно-правовому рівні питання відлову, утримування, системи обліку, ідентифікації та супроводу безпритульних тварин, що знаходяться під опікою фізичної чи юридичної особи, а також механізми економічного забезпечення вирішення проблемних питань, пов’язаних із безпритульними тваринами.
3.3.2. Організаційно-економічні: відсутність притулків і міні-притулків, недостатній рівень прозорості системи фінансового забезпечення питання відлову та утримання безпритульних тварин у притулку за рахунок міського бюджету, непередбаченість видатків на розвиток системи заохочення фізичних осіб, що опікуються безпритульними тваринами, обліку, ідентифікації та супроводу безпритульних тварин, проведення тематичних інформаційно-просвітницьких заходів тощо.
3.3.3. Виробничо-технічні: відсутня комунальна виробничо-технічна база для ветеринарного обслуговування безпритульних тварин, транспортування, введення сучасних гуманних методів їх знерухомлення та відлову.
Враховуючи поділ безпритульних собак на дві категорії:
- собаки загублені і покинуті;
- собаки спадково вуличні - слід зазначити, що Програма приділяє основну увагу другій категорії собак, чисельність яких найбільша, пропонуючи принципово нові шляхи і методи, що унеможливлять їх відтворення.
Проблема регулювання чисельності безпритульних собак, яка утворюється за рахунок загублених і покинутих, потребує розробки інших програмних заходів, що є другим напрямком діяльності з охорони тварин.
Основними причинами появи безпритульних тварин на вулицях міста є:
- низький рівень культури населення щодо поводження з домашніми тваринами;
- недостатня робота з власниками собак, у тому числі в адміністративно-правовому полі, і допомога в стерилізації для запобігання появі небажаного потомства;
- недосконала система пошуку загублених тварин;
- відсутність притулків.
Програма є обґрунтованою, ефективною, морально спроможною.
4.1. Програмою передбачено проведення комплексу управлінських, економічних і правових заходів, спрямованих на зниження чисельності безпритульних тварин у місті гуманними методами, а саме:
- проведення моніторингу діяльності, пов’язаної з безпритульними тваринами;
- проведення стерилізації безпритульних тварин із поверненням їх до ареалу попереднього перебування і поступове, протягом декількох років, зниження їх кількості;
- організація відлову безпритульних тварин гуманним методом;
- планування та вжиття щорічних протиепізоотичних заходів: обов’язкова вакцинація тварин, що випускаються на волю, від сказу, лептоспірозу та інших небезпечних хвороб, із вилученням агресивних і хворих тварин;
- проведення інформаційних заходів та навчально-просвітницької роботи.
4.2. Строки та етапи виконання Програми
№ |
Етапи виконання Програми |
Строки виконання Програми |
1. |
Розробка необхідного нормативно – технічного та методичного забезпечення виконання заходів Програми |
жовтень-грудень 2018 року |
2. |
Забезпечення необхідної матеріально – технічної бази для виконання заходів Програми |
2018 – 2019 роки |
3. |
Виконання інших заходів Програми |
2018–2020 роки |
4.3. Напрямки діяльності щодо забезпечення реалізації Програми
№ |
Напрямки діяльності |
1. |
Нормативно – технічне та методичне забезпечення виконання заходів Програми |
2. |
Проведення моніторингу діяльності, пов’язаної із безпритульними тваринами |
3. |
Облаштування місця для утримання безпритульних тварин |
4. |
Виконання заходів із відлову, стерилізації та супроводу безпритульних тварин, що знаходяться під опікою |
5. |
Інформаційне забезпечення виконання заходів Програми та навчально-просвітницька робота |
4.4. До виконання Програми можуть в установленому порядку залучатися установи, підприємства і організації міста Кремінна, громадські організації (за згодою).
Перш за все, необхідно вивчити питання зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами на основі відповідних досліджень для подальшого обґрунтування планування заходів регулювання чисельності цих тварин, вжиття протиепізоотичних заходів у місті.
4.4. Відлов безпритульних тварин
Відлов безпритульних тварин здійснюється фахівцями ТОВ «Чотири лапи Україна» згідно санітарних норм та чинного законодавства.
У випадку шкоди, заподіяної особі внаслідок агресивної або непередбаченої дії тварини, відлов тварин здійснюється за заявками осіб до відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кремінської міської ради.
Відлов тварин може здійснюватися незабороненими засобами і методами, а саме:
- медикаментозний – введення до організму тварини спеціальних лікарських засобів (снодійного, транквілізаторного), що забезпечують знерухомлення тварини. Для цієї мети використовують приманки, шприци спеціальної конструкції;
- механічний – вилов тварин за допомогою спеціальних механічних пристосувань (згідно з чинним законодавством) або руками (тільки тварин, які визнані потенційно безпечними);
- комбінований – із застосуванням медикаментозного та механічного способів відлову.
Відловлені тварини транспортуються до місць утримання в клітках.
4.5. Стерилізація, вакцинація та профілактичні обробки безпритульних тварин
Безпритульна тварина, що знаходиться під опікою, підлягає обов’язковій стерилізації, вакцинації від інфекційних захворювань.
Ветеринарні процедури з тваринами, які можуть заподіяти їм біль, повинні провадитися в умовах знеболювання, за винятком тих процедур, що, відповідно до ветеринарних правил, виконуються без анестезії.
Після стерилізації і утримання тварини підлягають ідентифікації і можуть бути передані власнику, опікуну або повернуті до місця відлову. Винятком є тварини, які були вилучені у громадян за рішенням суду, – такі тварини можуть бути передані тільки іншим власникам.
Евтаназія безпритульної тварини провадиться в установах ветеринарної медицини або притулках виключно у разі травми або хвороби, що несумісні з життям, та у разі агресивності, що не підлягає корекції.
Забороняються негуманні методи евтаназії тварин.
4.6. Інформаційне забезпечення виконання заходів Програми та навчально-просвітницька робота
Цей напрямок Програми передбачає наступні заходи:
- проведення просвітницької роботи з населенням із питань, пов’язаних із гуманним ставленням до тварин;
- участь в інформаційних кампаніях та культурно-масових заходах із залученням засобів масової інформації;
- проведення консультацій із населенням стосовно опіки над безпритульними тваринами, що перебувають на території міста;
- пропаганда гуманного поводження з безпритульними тваринами в засобах масової інформації.
Обсяг бюджетних призначень на реалізацію Програми складає 100,0 тис.грн., у тому числі:
- 30,0 тис.грн. на 2018 рік – у межах бюджетних призначень;
- 35,0 тис.грн. на 2019 рік - у межах бюджетних призначень;
- 35,0 тис.грн. на 2020 рік - у межах бюджетних призначень.
Фінансування заходів Програми здійснюється в межах коштів, передбачених у міському бюджеті на відповідний рік, а також за рахунок коштів від господарської діяльності комунального підприємства «Кремінна-комунсервіс», громадських організацій з захисту тварин, благодійних внесків, пожертв, коштів міжнародних фондів.
6.1. Організація відлову.
Відлов безпритульних тварин проводиться фахівцями ТОВ «Чотири лапи України» із дотриманням принципів гуманності відповідно до цієї Програми та чинного законодавства.
Загальне керівництво відлову та вирішення проблем, що виникають під час відлову та транспортування тварин, покладається на ТОВ «Чотири лапи України».
Контроль за поводженням із тваринами під час відлову можуть здійснювати представники громадських організацій.
Відлову підлягають безпритульні тварини. Собаки, за винятком залишених власниками на прив’язі, незалежно від породи, належності та призначення, в тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у парках, садах, на бульварах, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають відлову.
Не підлягають відлову тварини, які раніше були простерилізовані і повернуті до попереднього ареалу перебування та візуально ідентифіковані.
У випадку виявлення і відлову загублених тварин, інформація про них повинна бути передана до відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кремінської міської ради, який координує роботу з фахівцями ТОВ «Чотири лапи України».
6.2. Транспортування тварин
Транспортування відловлених безпритульних тварин повинно здійснюватися на спеціально обладнаних для розміщення тварин автомобілях. При завантаженні, транспортуванні і вивантаженні тварин повинні використовуватися пристрої і прийоми, що запобігають травмам, каліцтву або загибелі тварин.
Транспорт (автомобіль, трактор) для транспортування безпритульних тварин повинен бути:
- укомплектованим набором переносних кліток для тварин;
- забезпечувати безпеку, захист тварин від погодних умов;
- оснащеним чітко написаною назвою і телефонним номером КП «Кремінна-комунсервіс», яке є партнером з технічних питань ТОВ «Чотири лапи України»;
- мати набір ветеринарних засобів для надання екстреної ветеринарної допомоги, затверджений ветлікарем;
- укомплектованим набором відповідного спецобладнання.
Власники об’єктів, що будуються, а також власники ринків, не повинні допускати постійного знаходження безпритульних тварин на території об’єктів.
Реалізація Програми забезпечить поліпшення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану в місті, а також певного соціального й економічного ефекту, який визначатиметься в:
- зменшенні чисельності безпритульних тварин;
- підвищенні рівня безпеки і комфортності середовища існування людини та інших тварин;
- забезпеченні суспільного спокою і підвищенні моральності;
- поліпшенні естетичного вигляду м.Кремінна;
- зниженні витрат на епідеміологічні заходи й лікування населення;
- зниженні аварійності на дорогах;
- забезпеченні ефективного використання бюджетних коштів на заходи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин;
При поводженні з безпритульними тваринами слід керуватися вимогами та правилами гуманного ставлення, передбаченими законодавством України та цією Програмою.
Перший заступник
міського голови Г.А. Дзивульський
|
|
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28 /36
21 грудня 2017 року
м. Кремінна
Про передачу багатоквартирного житлового будинку № 3 по вул. Побєди з балансу комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «ХОЗЯИН ДОМА» |
Розглянувши письмове звернення в.о.голови ОСББ «ХОЗЯИН ДОМА» Мірошнікова І.П. про зняття житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та передачу його на баланс та в оперативне управління даного ОСББ, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року №1521, «Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О.Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28 /37
21 грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про продовження терміну подачі
каналізаційних стоків на діючі
поля фільтрації на 2018 рік
Розглянувши лист керівника Кремінського ВУ ВКГ Макарчука Д.П. від 23.11.2017 № 503/25 стосовно надання дозволу на продовження у 2018 році терміну подачі каналізаційних стоків на діючі поля фільтрації, приймаючи до уваги відсутність можливості будівництва нових полів фільтрації, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю. О. Прокопенко
надати:
секретар міської ради - 2
перший заступник міського голови - 1
начальник відділу ЖКГ - 1
Кремінський ВУВКГ - 1
Секретар міської ради Е. В. Пилипенко
Перший заступник міського голови Г.А.Дзивульський
Начальник відділу розвитку інфраструктури
ЖКГ та будівництва І. О. Китайгора
Головний спеціаліст з юридичних питань А.Г.Редя
|
|
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/34
21 грудня 2017 року
м. Кремінна
Про створення Комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради |
З метою забезпечення надійності функціонування водопровідно-каналізаційного господарства міста, відповідно до статей 57, 62, 63,78 Господарського кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
4.1. забезпечити здійснення заходів з державної реєстрації Комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради;
Міський голова Ю.О.Прокопенко
ЗАТВЕРДЖЕНО:
РІШЕННЯ
КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Від 21 грудня 2017 року
№ 28/34
Міський голова ____________Ю.О. Прокопенко
СТАТУТ
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«КРЕМІНСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО»
Україна,
м. КРЕМІННА
2017 рік
2
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» є підприємством комунальної власності територіальної громади міста Кремінна Кремінського району Луганської області, має повне та скорочене найменування українською та російською мовою. Засновником підприємства є Кремінська міська рада Луганської області (далі – Засновник).
Найменування підприємства українською мовою:
повне- КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО»
скорочене - КП «КРЕМІНСЬКЕ ВКГ»
Найменування підприємства російською мовою:
повне – КОММУНАЛЬНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ «КРЕМЕНСКОЕ ВОДОПРОВОДНО-КАНАЛИЗАЦИОННОЕ ХОЗЯЙСТВО»
скорочене - КП «КРЕМЕНСКОЕ ВКГ»
Організаційно-правова форма господарювання – комунальне підприємство
Місце знаходження підприємства:
92902, Україна, Луганська область, місто Кремінна, вулиця Промислова, 2 А.
2.1. КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» – є комунальне підприємство, засноване на власності міської ради (територіальної громади) та діє у відповідності із Господарським та Цивільним Кодексами України, іншими законодавчими актами та даним статутом.
2.2. Підприємство є юридичною особою з моменту його державної реєстрації.
2.3. Підприємство діє через своїх представників – органи управління, посадових осіб, та інших осіб, уповноважених на вчинення дій (договорів, правочинів, угод і т.п.) у відповідності до вимог чинного законодавства України.
Предмет діяльності Підприємства:
3
4.1. Підприємство є юридичною особою з особою з дня державної реєстрації, має відокремлене майно, яке враховується на самостійному балансі, поточні, розрахункові, валютні та інші рахунки в банках, печатку та штамп із своїм найменуванням, товарний знак та фірмову марку (символіку), а також інші притаманні юридичній особі реквізити для здійснення господарської діяльності.
4.2. Підприємство здійснює свою діяльність згідно діючого законодавства України, рішень та розпоряджень Кремінської міської ради та цього статуту.
Підприємство самостійно та у відповідності до вимог чинного законодавства та цього статуту укладає угоди з постачальниками та покупцями, замовниками та підрядчиками, орендарями та орендодавцями.
Підприємство має право створювати у встановленому законом порядку за рішенням Засновника власні структурні підрозділи, дочірні підприємства, філії, відділення, представництва, контори, агентства, навчальні підрозділи з відкриттям окремих поточних і інших рахунків, які сприяли б виконанню поставлених перед Підприємством завдань.
4.3. Участь Підприємства в асоціаціях, корпораціях, концернах і інших об'єднаннях підприємств здійснюється на добровільних заставах, зі згоди засновника, які не суперечать антимонопольному законодавства України. Організація спільних підприємств за участю підприємства проводиться на підставі рішення Засновника.
4.4. Підприємство реалізує свою продукцію (послуги) за цінами і тарифами, встановленими самостійно або на підставі підписаних договорів, виконує роботи та надає послуги за цінами і тарифами, затвердженими Засновником у встановленому законодавством порядку.
4.5. Підприємство несе відповідальність за своїми зобов'язаннями в обсязі приналежного йому майна згідно діючого законодавства України. Підприємство не несе відповідальності за зобов’язаннями Засновника та держави.
4.6. Підприємство має право укладати угоди, набувати майнові та немайнові права, забезпечувати виконання обов'язків, виступати позивачем і відповідачем у суді, апеляційному та третейському суді та Верховному суді України.
5.1. Майно підприємства складають основні й оборотні кошти, а також цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі Підприємства.
5.2. Майно Підприємства є комунальною власністю і закріплюється за ним на праві господарського відання. Здійснюючи право повного господарського відання, Підприємство володіє, користується і розпоряджається зазначеним майном за своїм розсудом, а також здійснює будь-які дії у відношенні майна, що не суперечили б чинному законодавству України і дійсному статуту.
5.3. Джерелами формування майна Підприємства є:
4
5.4. Відчуження засобів виробництва й іншого майна, що є комунальною власністю і закріплене за підприємством, здійснюється за згодою Власника. Отримані в результаті відчуження майна суми направляються на цілі визначені Власником.
5.5. Підприємство має право за згодою Власника здавати в оренду (крім цілих майнових комплексів, його структурних підрозділів, філій, цехів) підприємствам, організаціям і установам, а також громадянам будинки, спорудження, транспортні засоби, інвентар і інші матеріальні цінності, що йому належать, а також списувати їх з балансу відповідно до чинного законодавства.
5.6. Підприємство здійснює володіння, користування землею й іншими ресурсами у відповідності до мети діяльності і діючого законодавства.
5.7. Збитки, заподіяні підприємству в результаті порушення його майнових прав громадянами, юридичними особами і державними органами, відшкодовуються підприємству згідно рішення суду.
5.8. Засновник утворює статутний капітал Підприємства, який встановлюється в розмірі ….гривень. Статутний капітал Підприємства може змінюватись за рішенням засновника відповідно до чинного законодавства.
6.1. Управління Підприємством здійснюється у відповідності до чинного законодавства, а також до його статуту на основі поєднання принципів самоврядування трудового колективу і єдиноначальності.
6.2. Власник має право згідно з чинним законодавством приймати будь-які рішення, що стосується діяльності Підприємства.
6.3. До виключної компетенції Засновника відносяться:
6.3.1 Призначення директора(керівника) Підприємства на умовах контракту.
6.3.2 Визначення програми (основних напрямків) діяльності.
6.3.3 Визначення порядку, розподілення і використання прибутку.
6.3.4 Внесення змін до цього Статуту.
6.3.5 Затвердження структури та штатного розпису підприємства.
6.4. Директор (керівник) Підприємства призначається за розпорядженням Кремінського міського голови на контрактній основі, з послідуючим затвердженням його на цій посаді сесією міської ради. В контракті з керівником визначаються його права та обов’язки, умови його матеріального забезпечення, відповідальність та інше.
Директор (керівник) може бути достроково звільнений з посади за підставами, визначеними контрактом та діючим законодавством України.
6.5. Директор (керівник) Підприємства:
6.5.1 Керує роботою підприємства.
6.5.2 Вносить на розгляд Засновника пропозиції про зміни до цього Статуту.
6.5.3 Пропонує нові напрямки діяльності Підприємства.
6.5.4 Визначає шляхи створення і використання заохочувальних фондів.
6.5.5 Заслуховує звіти штатних працівників Підприємства.
6.5.6 Організовує співробітництво Підприємства з органами влади, підприємствами, організаціями та установами, приватними підприємцями, громадськими формуваннями та населенням міста Кремінна та Кремінського району.
6.5.7 Розпоряджається засобами і майном згідно діючого законодавства.
6.5.8 Від імені Підприємства, на підставі доручення виданого Засновником, укладає угоди про продаж, оренду, лізинг, безоплатне користування майном Засновника, яке закріплене за Підприємством на праві повного господарського відання.
5
6.5.9 Без доручення від свого імені представляє Підприємство у всіх державних та недержавних установах, організаціях та підприємствах, а також перед громадянами, укладає угоди, виступає від імені Підприємства у суді, господарському та третейському суді, за виключенням угод та дій, передбачених пунктами 6.3, підпунктом 8 пункту 6.5, цього Статуту, які можуть вчинятися директором (керівником) тільки за наявності доручення, виданого Засновником на здійснення таких дій та укладання договорів.
6.5.10 Приймає на роботу та звільняє працівників Підприємства, укладає з ними трудові договори. Прийняття на посаду головного бухгалтера Підприємства здійснюється за погодженням із Засновником в особі міського голови.
6.5.11 Видає накази, розпорядження з перспективних та поточних питань діяльності підприємства, видає доручення іншим особам для представництва інтересів Підприємства в органах судової влади, у відносинах з державними та недержавними установами, організаціями, підприємствами.
6.5.12 Після узгодження з Засновником укладає колективну угоду з профспілковою організацією підприємства у відповідності до діючого законодавства України.
6.5.13 Виконує інші функції, які не суперечать чинному законодавству, контракту та цьому Статуту, та не віднесені до компетенції органів управління Засновника.
6.5.14 Несе відповідальність за виконання вимог чинного законодавства до діяльності Підприємства.
7.1. Трудовий колектив Підприємства складають громадяни, які беруть участь своєю працею у діяльності Підприємства на підставі трудового договору.
7.2. Загальні збори членів трудового колективу:
- розглядають та затверджують проект колективної угоди
- визначають та затверджують перелік та порядок надання працівникам Підприємства соціальних пільг
- беруть участь у матеріальному та моральному стимулюванні кращих працівників Підприємства.
7.3. Інтереси трудового колективу представляє та захищає профспілковий комітет.
7.4. Члени трудового колективу зобов’язані виконувати Правила внутрішнього трудового розпорядку, виконувати накази та розпорядження посадових осіб Підприємства, вищого органу управління Підприємства, не розголошувати конфіденційну інформацію (технічну, комерційну, фінансову, бухгалтерську та іншу), яка стала їм відома у зв’язку з виконанням трудових обов’язків.
8.1. Основним узагальнюючим показником господарської діяльності Підприємства є досягнення мети діяльності підприємства, зазначеної в Статуті.
8.2. Підприємство самостійно визначає перспективи, стратегію, напрямки діяльності та розвитку у відповідальності до науково-технічних прогнозів.
8.3. Матеріально-технічне забезпечення Підприємства здійснюється через систему прямих зв’язків або через біржу та інші організації.
8.4. Підприємство реалізує свою продукцію (послуги) за цінами і тарифами, встановленими самостійно або на підставі підписаних договорів, виконує роботи та надає послуги за цінами і тарифами, затвердженими Засновником у встановленому законодавством порядку.
8.5. Підприємство здійснює оперативний та бухгалтерський звіт результатів своєї діяльності, веде статистичну звітність згідно з чинним законодавством.
8.6. Підприємство дотримується вимог чинного законодавства України відносно соціальних гарантій її працівників.
8.7. Локальними нормативними актами Підприємства може встановлюватись додаткові (крім передбачених законодавством) трудові та соціально-побутові пільги для своїх працівників чи їх окремих категорій.
8.8. Мінімальна заробітна плата працівників не може бути нижче встановленого діючим законодавством мінімального розміру заробітної плати.
6
9.1. Чистий прибуток Підприємства, що залишається після покриття матеріальних і прирівняних до них витрат, витрат на оплату праці, оплату процентів по кредитах банку, внесків, передбачених законодавством України, податків і інших платежів у бюджет, позабюджетних платежів, передбачених законодавством і постановами уряду України, залишається в повному розпорядженні Підприємства.
9.2. Збитки Підприємства визначаються за результатами його діяльності. Відповідальність за своїми зобов’язаннями. Підприємство несе лише своїм майном та коштами.
9.3. Збитки, завдані Підприємству порушенням його майнових прав громадянами чи юридичними особами, а також органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, відшкодовуються йому відповідно до Закону.
9.4. Відшкодування чи покриття або списання збитків здійснюється за рішенням Засновника.
10.1. Умови реорганізації та ліквідації Підприємства визначається чинним законодавством України та рішенням Засновника або суду.
10.2. Діяльність Підприємства може бути припинена у результаті передання всього майна, прав, обов’язків іншим юридичним особам – правонаступникам (злиття, поєднання, поділ, перетворення, виділ) чи в результаті ліквідації.
10.3. Ліквідація Підприємства проводиться за рішенням Засновника. А у випадках передбачених чинним законодавством України – за рішенням суду.
10.4. Підприємство вважається ліквідованим (реорганізованим) з дня внесення до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про припинення його діяльності з урахуванням завершення всіх процедур оскарження (при наявності таких) у відповідності до вимог чинного законодавства.
10.5. Ліквідація Підприємства здійснюється в порядку, встановленому чинним законодавством. При ліквідації (реорганізації) дотримуються всі передбачені законом гарантії трудових прав співробітників, що звільняються.
Засновник
Кремінська міська рада
Код ЄДРПОУ: 21757011
МІСЬКИЙ ГОЛОВА Ю.О. ПРОКОПЕНКО
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/35
21 грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради
Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42, пункту 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від 21грудня 2017 р. № 28/35
ПОЛОЖЕННЯ
про відділ житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради
2.1. Завдання відділу:
2.1.1. реалізація на території міської ради державної політики в галузі житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту та зв’язку;
2.1.2. розробка та підготовка нормативно-правових актів у сфері ЖКГ та будівництва;
2.1.3.забезпечення організації обслуговування населення підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства;
2.1.4.внесення пропозицій щодо формування цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, а також норм їх споживання, здійснення контролю за їх додержанням;
2.1.5. внесення пропозицій до планів, програм економічного та соціального розвитку міста, місцевих програм, а також до планів підприємств, установ та організацій з питань, пов'язаних із задоволенням потреб населення;
2.1.6. управління об'єктами житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності міста, забезпечення їх належного утримання та фінансування;
2.1.7. здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері благоустрою та житлово-комунального господарства;
2.1.8. виконання програми соціально- економічного та культурного розвитку міста, програм підтримки комунальних підприємств;
2.1.9. залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріальних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, мешканців міста;
2.1.10.здійснення контролю за станом благоустрою територій; 2.1.11.Організація озеленення та створення місць відпочинку громадян.
2.2.Функції відділу:
2.2.1. готує:
2.2.2. здійснює:
2.2.3. забезпечує :
2.2.4. організовує роботу :
2.2.5. посадові особи відділу уповноважені виконавчим комітетом складають приписи та протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою, для притягнення винних до відповідальності;
2.2.6. організовує виконання робіт з проектування, будівництва нових, реконструкції або проведення капітального ремонту діючих об'єктів комунальної власності територіальної громади, здійснює контроль за виконанням робіт;
2.2.7. сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, інших суб’єктів господарювання з утримання житлового фонду;
2.2.8. бере участь в організації та проведенні сходів, зборів громадян, інформаційних зустрічей з питань, віднесених до компетенції відділу, організовує виконання порушених під час їх проведення питань.
3.1. Відділ має право:
посадовими особами міської ради та підпорядкованими комунальними
підприємствами, необхідних для вирішення доручених питань;
доповідних записок та інформацій з питань, що належать до
компетенції відділу;
комітету, нарадах, семінарах;
суб'єктів підприємницької діяльності, громадян, у власності або
користуванні яких знаходяться об'єкти міської інфраструктури,
усунення виявлених правопорушень у галузі зовнішнього благоустрою
територій, будівель, споруд, інженерних мереж тощо;
благоустрою і додержання юридичними та фізичними особами
законодавства у сфері благоустрою;
4.1. Штатний розпис відділу затверджується сесією міської ради.
До складу відділу входять:
4.2. Посадові обов’язки працівників відділу визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються міським головою.
4.3. Відділ очолює начальник відділу, який призначається на посаду та звільняється з посади відповідно до розпорядження міського голови у встановленому законодавством порядку.
4.4. Працівники відділу безпосередньо підпорядковані начальнику відділу житлово-комунального господарства та будівництва (далі – начальник відділу).
5.КЕРІВНИЦТВО ВІДДІЛОМ
5.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою у порядку, передбаченому чинним законодавством і підпорядкований безпосередньо першому заступнику міського голови.
5.2. Начальник відділу:
5.2.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу.
5.2.2. Несе персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на нього завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни.
5.2.3. розробляє проекти нормативно-правових актів у сфері ЖКГ та будівництва;
5.2.4. Інформує територіальну громаду міста про виконання рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови та про інші питання відповідно до компетенції.
5.2.5. Здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до діючого законодавства.
5.2.6. Відповідно до доручення міського голови діє від імені відділу, представляє його інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами.
5.3. Обов’язки начальника відділу, на час його відсутності, виконує працівник відділу згідно з розпорядженням міського голови.
5.4. Працівники відділу діють в межах повноважень, визначених посадовими інструкціями.
5.5. В окремих випадках у разі службової необхідності за дорученням начальника відділу виконують повноваження, не передбаченні посадовими інструкціями, але в межах повноважень посадової особи органів місцевого самоврядування.
5.6. Посадові особи відділу зобов’язані постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень.
6.1. Відділ не є юридичною особою.
6.2.Реорганізація та ліквідація відділу здійснюється за рішенням міської ради відповідно до вимог чинного законодавства.
6.3. Зміни і доповнення до цього Положення вносяться в порядку, встановленому для його прийняття.
6.4. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету.
6.5. Місцезнаходження відділу: 92905 , Луганська область, м. Кремінна, пр.Дружби,13.
Секретар міської ради Е.В.Пилипенко
Перший заступник міського голови Г.А.Дзивульський
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/46
« 21 » грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кремінському медичному училищу та передачу земельної ділянки в постійне користування КЗ «Кремінський медичний коледж»
(вул. Центральна (колишня вул. Октябрьська), 5)
Розглянувши клопотання директора КЗ «Кремінський медичний коледж» щодо передачі в постійне користування земельної ділянки, враховуючи розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.11.2017 року № 821, керуючись ст.ст. 12, 83, 92 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Державний акт серії ЯЯ № 165206 зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 10 від 13.12.2004 року вважати таким, що втратив чинність.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/45
« 21 » грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кремінському медичному училищу та передачу земельної ділянки в постійне користування КЗ «Кремінський медичний коледж»
(вул. Побєди, 5)
Розглянувши клопотання директора КЗ «Кремінський медичний коледж» щодо передачі в постійне користування земельної ділянки, враховуючи розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.11.2017 року № 821, керуючись ст.ст. 12, 83, 92 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Державний акт серії ЯЯ № 165205 зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 9 від 13.12.2004 року вважати таким, що втратив чинність.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/49
« 21 » грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП «Креміннатеплокомуненерго»
(вул. Шевченко, 12б)
Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Креміннатеплокомуненерго» щодо припинення права користування земельною ділянкою у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, враховуючи Договір купівлі-продажу будівлі зареєстрованого в реєстрі за № 1432 виданого 27.10.2017 року, керуючись ст. 141 Земельного кодексу України, ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А :
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/48
«21» грудня 2017 р.
м. Кремінна
(вул. Титова, 7/24)
Розглянувши заяву громадян -- та -- стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розроблену на підставі рішення сесії Кремінської міської ради 13.09.2017 року № 25/14, керуючись ст. ст.12, 83, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Договір оренди землі від 11.08.2005 р. (з доповненнями), який зареєстрований у Кремінському районному відділ Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» від 22.08.2005 року за № 216101/040542200063, вважати таким, що втратив чинність.
5.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
5.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
5.4. Укласти з міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
5.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.
5.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/39
« 21 » грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян
Розглянувши заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та розпоряджень міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.1. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Підвільшанська (колишня вул. Леніна), 90, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок (домоволодіння):
922 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 658 виданого 30.10.2017 року (на ½ частку) та Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 901 виданого 20.11.2017 року.
1.2. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:
867 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради народних депутатів від 17.04.1987 року № 203.
1.3. --, яка мешкає за адресою--, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:
715 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 2-1411 виданого 29.09.2000 року.
1.4. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:
945 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку з відстроченням платежу зареєстрованого в реєстрі за № 2002 виданого 06.09.2007 року.
1.5. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, пр. Дружби (колишній пр. Леніна), 9, площею відповідно до технічного паспорту на гараж:
21 кв. м. для будівництва індивідуального гаража,
яка використовується згідно Договору купівлі-продажу гаража зареєстрованого в реєстрі за № 2-1252 виданого 29.08.1996 року.
1.6. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, пров. Достоєвського, 4, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:
740 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (на дві квартири),
частина якої використовується згідно Договору купівлі-продажу зареєстрованого в реєстрі за № 805 виданого 14.03.1991 року (31/50 частки житлового будинку).
1.7. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Чкалова, 20, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:
566 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку з будівлями і спорудами зареєстрованого в реєстрі за № 380 виданого 08.04.2010 року.
1.8. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:
608 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Договору дарування житлового будинку з будівлями зареєстрованого в реєстрі за № 1683 виданого 14.11.2006 року.
1.9. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:
1022 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства,
яка використовується згідно Договору довічного утримання зареєстрованого в реєстрі за № 3264 виданого 01.12.1990 року .
1.10. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:
940 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 2774 виданого 25.12.2010 року.
1.11. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 232, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:
1902 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства,
яка використовується згідно Рішення Кремінського районного суду Луганської області справа № 414/1481/17 виданого 10.08.2017 року.
1.12. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:
783 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
яка використовується згідно Рішення Кремінського районного суду Луганської області справа № 2-430/2007 виданого 10.05.2007 року.
Міський голова Ю.О. Прокопенко