УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/6
“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
проведення заходів з відбору кандидатів
на військову службу за контрактом
у Збройних Силах України
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1 до рішення сесії Кремінської міської ради
від 21 грудня 2017 року №28/6
ПРОГРАМА
проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
Своєчасне та якісне виконання визначених для Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату планових завдань по відновленню боєздатності Збройних Силах України.
Метою даної програми є комплексна агітаційна робота серед громадян м. Кремінна щодо набору на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, матеріальне заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Рубіжансько-Кремінським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році.
Завданням програми є популяція військової служби за контрактом у Збройних Силах України на території міста, та прилеглої території.
Виконання програми досягається шляхом надання необхідної інформації мешканцям міста, та прилеглої території щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіти у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Так, у засобах масової інформації і зовнішньої реклами будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крим цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом.
Програма розрахована на 2018 рік та стосується громадян міста які зареєстровані на території міста Кремінна і відібрані та направлені для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для міста у кількості 60 осіб.
Джерелами фінансування Програми є міський бюджет та інші джерела, які не заборонені чинним законодавством України.
Фінансування витрат на реалізацію заходів Програми здійснюється в межах фінансових можливостей міського бюджету.
В процесі виконання Програми обсяги видатків з окремих напрямків в межах загального обсягу видатків за програмою можуть уточнюватися головним розпорядником коштів із відповідним внесенням змін до паспорту Програми та плану використання бюджетних коштів. Головним розпорядником коштів є фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради. Фінансування може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Ресурсне забезпечення програми
Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання програми |
2018 рік (тис. грн.) |
Усього витрат на виконання програми (тис. грн.) |
Обсяг ресурсів усього |
11,5 |
11,5 |
У тому числі місцевій бюджет |
11,5 |
11,5 |
Основними завданнями програми є:
4.2. Створення позитивної динаміки росту кількості подачі заяв кандидатами для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України;
№ з/п |
Перелік заходів програми |
Термін виконання |
Виконавці |
Джерело фінансування |
Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.) |
Очікуваний результат |
1 |
Виготовлення рекламно-агітаційної печатної продукції |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
3,0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
2 |
Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів у засобах масової інформації |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
3,5 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
3 |
Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів на засобах зовнішньої реклами |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК
|
Міський бюджет |
5,0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
|
всього |
|
|
|
11,5 |
|
Координація та контроль за ходом виконанням програми покладається на виконавчий комітет міської ради за погодженням з військовим комісаріатом Рубіжансько-Кремінського ОМВК.
Розпорядником коштів є Кремінська міська рада.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/5
“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми сприяння
створенню ОСББ та підтримки будинків
ОСББ на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, міська рада
ВИРІШИЛА:
3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
«21» грудня 2017 року № 28/5
Програма
сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків
ОСББ на 2018 рік
2017 рік
Паспорт Програми
Ініціатор розроблення програми |
Кремінська міська рада |
Розробник програми |
Виконком міської ради |
Співрозробники програми |
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, депутати міської ради |
Відповідальні виконавці програми |
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків |
Термін реалізації програми |
2018 рік |
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми |
Міський бюджет, гранти, кредити вітчизняних комерційних банків, благодійні внески, кошти об’єднання співвласників багатоквартирних |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми |
400,0 |
Розділ 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма
Вкрай низький рівень розвитку житлового законодавства України спричинив глибоку кризу в багатьох сферах соціально-економічного життя, в тому числі – в галузі управління житловим фондом. На сьогодні склалася ситуація, коли значна частина квартир у багатоквартирних будинках містах є у приватній власності, однак самі будинки, як цілісні майнові комплекси, все ще перебувають на балансі комунальних підприємств, а це житлові будинки. Власники квартир не тільки не мають навичок самостійного управління власним житлом, але навіть і не усвідомлюють себе співвласниками багатоквартирних будинків, та, відповідно, не визнають своїх обов’язків щодо утримання спільного майна в належному стані.
З метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики створені або реорганізовані і функціонують на території Чернігова підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги .
На сьогоднішній день у Кремінній зареєстровано лише 3 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ).
Серед проблем, що перешкоджали створенню ОСББ є відсутність зацікавленості всіх мешканців будинку у створенні ОСББ, складні процедури реєстрації та неврегульованість окремих питань їх діяльності, недостатнє інформування мешканців про переваги ОСББ, відсутність конкуренції на ринку.
Світовий досвід показує, що лише інституції співвласників будинків здатні ефективно освоювати інвестиції в житлово-комунальному господарстві, причому лише на умовах співфінансування та/або низьковідсоткового кредиту. Необхідність прийняття цієї Програми полягає у визначенні шляхів максимального сприяння міської влади створенню та функціонуванню об'єднань співвласників багатоквартирного будинку.
Розділ 2. Мета Програми
Метою Програми є реалізація державної політики, спрямованої на:
- вдосконалення або докорінну зміну існуючих форм і методів управління будинками;
- задоволення потреб усіх споживачів житлово-комунальними послугами належної якості, яка відповідає вимогам державних стандартів;
- підвищення рівня прозорості у взаємовідносинах між суб’єктами ринку житлово-комунальних послуг;
- забезпечення надійності та безпечної експлуатації житлового фонду міста.
Розділ 3. Завдання Програми
Досягнення мети Програми здійснюється шляхом виконання основних завдань:
- сприяння утворенню ОСББ, підтримка на всіх етапах їх функціонування;
- проведення необхідної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо підтримки ОСББ з метою надання мешканцям багатоквартирних будинків необхідних знань щодо механізму створення та діяльності ОСББ, проведення відповідних тренінгів та семінарів;
- надання власникам квартир в багатоквартирних житлових будинках практичної допомоги в процесі створення та діяльності ОСББ: затвердження типових зразків установчих та реєстраційних документів, участь членів комісії сприяння роботі ОСББ в роботі установчих зборів, залучення працівників комунальних підприємств до проведення обстежень технічного стану під час передачі будинків на баланс ОСББ;
- поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг, сприяння створенню системи управителів на ринку житлових послуг;
- співфінансування робіт з капітального ремонту конструктивних елементів, внутрішніх систем тепло-, водо- та електропостачання та ліфтів багатоквартирних житлових будинків (надалі – капітальний ремонт будинків), у яких створено ОСББ;
- забезпечення прозорості і відкритості при наданні фінансової допомоги з міського бюджету.
Розділ 4. Механізм реалізації Програми
Виділення коштів з міського бюджету на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ буде проводитись на умовах співфінансування, а саме на відшкодування вартості робіт.
Фінансування з міського бюджету для будинку ОСББ (ЖБК) здійснюється в межах до 50 тис.грн. на один будинок.
Для отримання фінансової підтримки з міського бюджету для проведення капітального ремонту будинку ОСББ/ЖБК необхідно:
- надати до відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради заявку на участь у Програмі за підписом керівника ОСББ (іншої уповноваженої рішенням загальних зборів особи), проектно-кошторисну документацію та належним чином завірені копії наступних документів:
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в порядку черговості розглядає наданий пакет документів та вносить на розгляд виконавчого комітету міської ради проект рішення щодо включення вказаних робіт до Переліку об’єктів.
У випадку прийняття виконавчим комітетом рішення про включення вказаних робіт до Переліку об’єктів та надання співфінансування на проведення робіт із капітального ремонту будинку між виконкомом міської ради, ОСББ та виконавцем робіт укладається тристоронній договір на виконання робіт по капітальному ремонту будинку.
Розділ 5. Джерела та обсяги фінансування заходів Програми
Фінансування проектів згідно Програми можливе у партнерстві з ОСББ та іншими джерелами фінансування.
Джерелами фінансування заходів Програми є:
- кошти міського бюджету;
- гранти, благодійні внески;
- кошти ОСББ.
Прогнозний обсяг фінансування Програми з міського бюджету на 2018 рік складає 400 тис. грн.
Кошти міського бюджету, призначені для сприяння діяльності ОСББ, використовуються на:
- інформаційне забезпечення населення міста: друк буклетів, інформаційних матеріалів, біг-бордів;
- виготовлення технічного паспорта будинку, планів інженерних мереж та іншої технічної документації.
Розділ 6. Координація та контроль за виконанням Програми
Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісії Кеімнської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження, та відділ житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
Розпорядником коштів за Програмою виступає Кремінська міська рада.
Звіт про виконання Програми відповідальні виконавці надають міській раді за підсумками бюджетного року. Дані про хід виконання Програми розміщується на сайті Кремінської міської ради для ознайомлення громадськості.
Розділ 7. Очікувані результати від виконання Програми
Для територіальної громади міста:
- забезпечення інформування населення в умовах реформування житлово-комунального комплексу про переваги об'єднань власників житла;
- можливість створення власної управлінської структури для вирішення проблеми утримання будинків;
- покращання фізичного стану будинків та умов проживання в них;
- цільове та раціональне використання коштів мешканців на утримання житлових будинків;
- контроль за якістю ремонтних робіт у будинках;
- можливість вибору найкращого варіанту у сервісному обслуговуванні будинку;
- соціальна мобілізація мешканців;
- забезпечення захисту прав споживачів, їх своєчасне інформування з питань своїх прав та обов'язків;
- забезпечення умов безпечного проживання населення міста.
Для міської ради:
- реалізація державної політики щодо регіонального розвитку у сфері житлово-комунального господарства;
- поліпшений фізичний стан житлового фонду міста в цілому;
- створення прозорого механізму взаємодії міської влади з об'єднаннями громадян, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства;
- створення прозорого механізму взаємодії між виконавчими органами міської ради, підприємствами та громадськістю, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства.
- створення сприятливих умов для залучення позабюджетних коштів у розвиток об'єктів житлово-комунального господарства та ефективного механізму подальшого його реформування із залученням іноземних інвестицій, кредитів, коштів фізичних і юридичних осіб;
- забезпечення надання населенню житлово-комунальних послуг належної якості відповідно до вимог національних стандартів, гармонізованих з міжнародними або регіональними, за умови їх своєчасної оплати.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток
до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік
ТИПОВИЙ ДОГОВІР
на виконання робіт по капітальному ремонту будинку
м. Кремінна «____» ______________201__ року
Кремінська міська рада, що надалі іменується «Рада», в особі голови _________________________________, який діє на підставі ______________________з однієї сторони, _____________________________________, що надалі іменується «ОСББ», в особі ______________________________________, що діє на підставі ___________________, з другої сторони,
та _________________________, що надалі іменується «Виконавець», в особі____________________________, що діє на підставі ________________, з третьої сторони, разом надалі іменуються «Сторони», уклали цей договір (надалі – «Договір») про наступне:
1.1. За Договором Виконавець зобов’язується виконати роботи по капітальному ремонту будинку, що знаходиться за адресою: м. Кремінна, ____________________________, а Міська рада та ОСББ зобов’язується прийняти вказані роботи та оплатити їх вартість згідно умов Договору та Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії від _____________ 2017 року № ____ (далі – Програма).
1.2. Склад, обсяг та вартість робіт по капітальному ремонту будинку визначається згідно проектно-кошторисної документації на об’єкт.
2.1. Ціна Договору становить _________________ грн., крім того ПДВ –__________________грн., разом з ПДВ – ___________________________грн.
2.2. Міська рада здійснює співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми, що становить ______________ грн.
2.3. ОСББ здійснює співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми, що становить _______________ грн.
2.4. Фінансування з міського бюджету для будинку ОСББ (ЖБК) здійснюється в межах до 50,0 тис. грн. на один будинок.
2.5. Розрахунки за виконані роботи міська рада та ОСББ проводять щомісячно, не пізніше 15 календарних днів після підписання акту виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідки про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3, за умови надходження з бюджету за проведені роботи, які є предметом даного Договору.
3.1. Строк виконання робіт за Договором – протягом ________________ з дня підписання Договору.
3.2. Якість робіт, що виконуються, повинна відповідати умовам затвердженої проектно-кошторисної документації на об’єкт, а також державним нормам, технічним умовам та загальним вимогам, які пред’являються до робіт цього типу.
3.3. Виконавець виконує роботи керуючись діючими на території України будівельними нормами та правилами, державними стандартами України, іншими нормативними актами у сфері будівництва.
3.4. З метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам Управління організовує здійснення технічного нагляду за виконанням робіт у порядку, встановленому чинним законодавством України.
3.5. Після виконання Виконавцем робіт міська рада та ОСББ повинні протягом 10 (десяти) днів прийняти виконану роботу та підписати акт виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідку про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3.
3.6. У разі виявлення недоліків, Виконавець гарантує їх усунення за власний рахунок. Строк усунення недоліків встановлюється Сторонами та зазначається в Акті недоліків виконаних робіт. Якщо недоліки не можуть бути усунені Виконавець, міська рада та ОСББ має право відмовитися від прийняття таких робіт.
3.7. Місце виконання робіт: будинок, що знаходиться за адресою: м. Кремінна, ____________________________.
4.1. Міська рада зобов’язане:
4.1.1. Здійснити співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми та Договору;
4.1.2 Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за виконані роботи;
4.1.3. Приймати виконані роботи згідно з актом виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3;
4.1.4. Забезпечити здійснення технічного та авторського нагляду протягом усього періоду виконання робіт в порядку, встановленому чинним законодавством України;
4.1.5. У межах своєї компетенції сприяти ОСББ) у його діяльності, пов’язаній з виконанням Договору.
4.2. Міська рада має право:
4.2.1. Здійснювати контроль за дотриманням ОСББ та Виконавцем умов Договору;
4.2.2. Відмовитися від прийняття закінчених робіт у разі виявлення недоліків, які виключають можливість їх використання відповідно до мети, зазначеної у проектній документації та Договорі, і не можуть бути усунені Виконавцем.
4.3. ОСББ зобов’язується:
4.3.1. Здійснити співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми та Договору;
4.3.2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за виконані роботи;
4.3.3. Приймати виконані роботи згідно з актом виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3.
4.4. ОСББ має право:
4.4.1. Здійснювати контроль за дотриманням міською радою та Виконавцем умов Договору.
4.5. Виконавець зобов’язується:
4.5.1. Забезпечити виконання робіт у строки та на умовах, передбачених розділом 3 Договору;
4.5.2. Інформувати в установленому порядку Сторони про хід виконання зобов’язань за Договором, обставини, що перешкоджають його виконанню, а також про заходи, необхідні для їх усунення.
4.6. Виконавець має право:
4.6.1. Своєчасно та в повному обсязі отримувати плату за виконані роботи.
5.1. За невиконання або неналежне виконання Договору Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором.
5.2. У випадку невиконання однією зі Сторін зобов’язань за Договором, інша Сторона має право на відшкодування завданих збитків у повному обсязі.
5.3. Усі спори та розбіжності, що можуть виникнути між Сторонами у процесі виконання Договору, вирішуються шляхом взаємних переговорів та консультацій, а у разі відсутності згоди – в судовому порядку.
5.4. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).
5.5. Сторона, що не може виконувати зобов’язання за цим Договором внаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону в письмовій формі.
5.6. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються уповноваженими на це органами.
6.1. Цей Договір набуває чинності з дня його підписання повноважними представниками Сторін та діє до «___» _________________ 201___ року.
6.2. У разі виникнення об’єктивних причин, що унеможливлюють виконання всіх умов цього Договору в зазначені строки, Договір продовжує діяти до моменту остаточного виконання Сторонами своїх зобов’язань.
6.3. Зміни та доповнення до Договору вносяться за взаємною згодою Сторін в письмовій формі шляхом підписання додаткових угод до Договору, які є його невід’ємною частиною.
6.4. Договір укладений у трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу – по одному для кожної Сторони.
6.5. Взаємовідносини Сторін, не врегульовані Договором, регламентуються чинним законодавством України.
……..
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/4
“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
відшкодування відсотків за кредитами,
отриманими населенням Кремінської
міської ради на впровадження
енергозберігаючих заходів у 2018 році
З метою забезпечення участі населення у впровадженні заходів з енергозбереження, через залучення кредитних коштів, керуючись ст. 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Додаток 1.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради
від 21 грудня 2017 року №28/4
ПРОГРАМА
відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році
Паспорт
1. |
Ініціатор та розробник програми |
Виконком міської ради |
2. |
Учасники програми |
Структурні підрозділи виконавчого комітету Кремінської міської ради |
3. |
Термін реалізації програми |
2018 роки |
4. |
Етапи виконання програми |
2018 |
5. |
Бюджет програми |
100 тис.грн. (при наявності коштів) |
6. |
Можливі джерела фінансування |
Кошти обласного бюджету Кошти місцевого бюджету Кошти кредитних установ Гранти, тощо Інші джерела |
Вступ
Програма відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році (надалі Програма) розроблена на виконання Закону України «Про енергозбереження», Указу Президента України від 30.05.2008 року № 679/2008, доручення віце-прем’єра міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.11.2016 року №41731/1/1/1-16.
Метою програми є запровадження дії механізму відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, отриманими жителями Кремінської міської ради протягом 2018 року до повного погашення кредитів.
На сьогоднішній день найбільшим споживачем природного газу у місті є населення, яке споживає більше 60% природного газу від загального об’єму споживання природного газу в місті. Тому зменшення споживання природного газу населенням є першочерговим завданням.
Основними шляхами зменшення споживання природного газу населенням є впровадження таких енергоощадних заходів в побуті:
– утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів;
– встановлення рекуператорів тепла;
– встановлення та заміна енергозберігаючих вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій;
– встановлення та реконструкція індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до газу.
Впровадження вищезгаданих заходів потребує значних матеріальних та грошових коштів. Зважаючи на невисокий рівень реальних доходів та низьку платоспроможність населення, Луганською ОДА було прийнято Програму енергозбереження для бюджетної сфери і населення, згідно з якою вперше в Україні було розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів. Суть даного механізму полягає в тому, що місцевий бюджет відшкодовує позичальникам, які отримали кредити на впровадження енергозберігаючих заходів, 15% від відсоткової ставки за кредитами, в тому числі обласний бюджет – 10%, міський бюджет – 5%.
На даний час кредити на енергозбереження можна отримати в державних фінансових установах.
Відшкодування відсоткових ставок за кредитами на енергозбереження буде здійснюватися на підставі Генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів та кредитно-фінансовою установою.
Фінансове забезпечення програми
На виконання заходів Програми залучаються кошти міського бюджету в сумі 100 тис. грн.
Відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів 100 тис.грн.
7.1. Паспорт Позичальника ( 1-4,11 ст.).(копія завірена Позичальником)
7.2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.(копія завірена Позичальником)
7.3. Кредитний договір.
7.4. Документи, які підтверджують цільове використання кредитних коштів:
В умовах зростання тарифів на паливно-енергетичні ресурси реалізація заходів Програми значно здешевить кредити для населення на впровадження енергоощадних заходів. Це стимулюватиме населення міста активно залучати кредити банків на впровадження енергозберігаючих заходів в побуті, що в кінцевому результаті призведе до значного зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів.
Програма діє до повного погашення зобов’язань за кредитами, отриманими жителями Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів протягом 2018 року.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/3
“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми відшкодування
частини кредитів, отриманих об’єднанням
співвласників багатоквартирних будинків( ОСББ),
житлово – будівельним кооперативам(ЖБК) на
впровадження заходів з енергозбереження,
реконструкції і модернізації багатоквартирних
будинків у м. Кремінна на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельними кооперативами (ЖБК), на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до Закону України “Про енергозбереження“, Закону України “Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку“, з метою забезпечення участі власників квартир у будинках ОСББ, ЖБК щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків через залучення кредитних коштів, підвищення енергоефективності житлово-комунального господарства та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням, керуючись статтями 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1 до рішення сесії Кремінської міської ради
від 21 грудня 2017 року №28/3
Програма
відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік
І. Загальні положення
Програма розроблена з метою підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ), житлово – будівельних кооперативів(ЖБК) при проведенні енергоефективної модернізації багатоквартирних будівель для забезпечення комфортних умов проживання та економії енергоресурсів.
Програма є цільовою, орієнтована на підвищення енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та фінансової підтримки населення на впровадження енергоефективних заходів в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів за рахунок бюджетів відповідних рівнів.
ІІ. Опис проблеми, на розв'язання якої спрямована програма.
Житлово-комунальне господарство є одним з найбільших і, у той же час, найменш ощадливим споживачем енергетичних і водних ресурсів серед інших галузей господарства міста.
Основною складовою низької енергетичної ефективності інженерних мереж і систем є високий рівень питомих витрат теплової енергії, гарячої та холодної води у таких споживачів комунальних послуг як житлові будинки. Фізична та моральна зношеність конструкцій та внутрішніх систем житлових будівель стала головною причиною зниження якості комунальних послуг, погіршення комфортності, надійності і безпечності умов проживання мешканців міста.
Якщо ситуація не зміниться (наші будинки не стануть енергоефективними, а мешканці не почнуть ощадливо споживати ресурси) обсяги споживання газу та електроенергію будуть зростати з року в рік. Окрім того на ріст споживання будуть впливати і інші фактори такі як: збільшення потреби в побутових приладах які споживають електроенергію, значне коливання температур в зимовий період, а також на перший погляд не помітна – низька якість природного газу, що збільшує обсяги його споживання.
Також слід зазначити, що рівень теплового комфорту є одним із основних факторів забезпечення життєво необхідних санітарно-гігієнічних умов перебування людини у приміщенні і забезпечення таких умов неможливо без витрат енергії, отримання якої не може бути безкоштовним.
Одночасне зростання цін та обсягів споживання енергоресурсів не зможе витримати бюджет більшості мешканців міста проживаючих в багатоквартирних будинках. Для того щоб ситуація не стала катастрофічною необхідно вже сьогодні розпочинати діяльність по зменшенню енергозатратності житлових будівель.
З цього випливає, що на сьогоднішній день впровадження енергозберігаючих заходів у будинках має найвищий потенціал зменшення споживання теплової енергії, а отже і газу. Як в Україні так і в місті це є одним з головних пріоритетів державної політики на сучасному етапі розвитку економіки.
Енергоефективність в житлово-комунальному господарстві на сьогодні є вкрай низькою. Проблема потребує негайного вирішення, але для цього необхідні значні фінансові ресурси. Тому без участі мешканців житлових будинків вирішення даної проблеми неможливе.
В умовах, коли ні держава, ні населення не спроможні нести тягар відповідальності за утримання житлового фонду і впровадження політики енергоощадності у цьому секторі економіки, формування «організованого» власника в рамках ОСББ дає можливість реалізувати права власників житла. Мешканці житлових будинків, які об’єднані в ОСББ, ЖБК мають шанс власноруч і на свій розсуд вирішувати зазначені вище завдання. На жаль ні у громадян ні у влади не має достатньо ресурсів для того щоб комплексно впровадити енергозберігаючі заходи і досягти такого рівня енергоспоживання при якому жити в будинку буде економічно вигідно та комфортно. Тому для вирішення проблеми необхідно об’єднати зусилля та ресурси всіх зацікавлених сторін з метою вироблення єдиної стратегії з урахуванням інтересів і можливостей всіх партнерів.
На даний час для підтримки ОСББ, ЖБК на державному рівні діє затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, згідно якого відшкодовується ОСББ, ЖБК частина суми кредиту до 70 відсотків, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.
Враховуючи зацікавленість міської влади у впровадженні енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві, міська рада може сприяти цьому процесу через механізм фінансового стимулювання.
Для прискорення процесу даною Програмою пропонується механізм використання коштів міського бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в Банках короткостроковими кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, необ’єднаним співвласникам багатоквартирних будинків ( через управителя) на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій.
ІІІ. Мета Програми
Метою міської Програми є зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів споживачів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, які забезпечують енергоощадність та підпадають під часткове відшкодування відсотків за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності:
- утеплення зовнішніх фасадів будинків;
- ремонт стиків в панельних житлових будинках;
- теплова ізоляція покрівель та підвалів житлових будинків;
- заміна трубопроводів з їх теплоізоляцією;
- влаштування індивідуальних теплових пунктів з системою автоматизації та погодним регулюванням;
- заміна вхідних дверей та віконних блоків на сходових клітках та місцях загального користування на енергозберігаючі;
- впровадження енергозберігаючих систем електроосвітлення на сходових клітках та місцях загального користування.
Кінцева мета енергоресурсоощадної політики у житлово-комунальному господарстві – скорочення витрат на утримання та експлуатацію житлових будинків.
ІV. Завдання Програми
1.Основним завданням Програми є сприяння залученню коштів населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів шляхом реалізації державної підтримки у відшкодуванні частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з частковим відшкодуванням відсоткової ставки за залученими кредитами з міського бюджету.
2.Здешевлення кредитів залучених у банках, що надаються ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів шляхом компенсації відсоткової ставки за рахунок міського бюджету.
Програмою пропонується механізм часткового відшкодування відсоткових ставок за рахунок коштів бюджету міста за залученими кредитами в державних кредитно-фінансових установах , що надаються на впровадження енергозберігаючих заходів відповідно до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 р. № 243, зі змінами та доповненнями.
Багатоквартирні будинки в залежності від їх правового статусу (ОСББ, ЖБК надалі Позичальник) мають різні можливості щодо формування грошових фондів/ресурсів для впровадження енергоефективних заходів. Витрати на впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирному будинку розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат.
6.1. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ).
Для фінансування енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ, можуть створюватися у встановленому порядку спеціальні фонду. Джерелами формування спеціальних фондів ОСББ можуть бути:
щомісячні внески співвласників;
одноразові цільові внески співвласників;
добровільні грошові внески фізичних та юридичних осіб;
цільове фінансування за рахунок місцевих бюджетів;
цільові внески інших юридичних осіб;
кошти, одержані об’єднанням у результаті здачі в оренду допоміжних приміщень;
інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Рішення про створення спеціальних фондів ОСББ з визначенням очікуваних джерел фінансування цих фондів та порядку використання накопичених коштів приймається загальними зборами об’єднання. Таке рішення є правомочним, якщо за нього проголосувало не менш як дві третини загальної кількості усіх співвласників.
6.2. Житлово – будівельні кооперативи (ЖБК)
ЖБК відповідно до Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу мають право формувати спеціальні грошові фонди для впровадження енергоефективних проектів за рахунок:
пайових внесків;
внесків на проведення капітального ремонту житлового будинку (будинків);
внесків на експлуатацію житлового будинку (будинків);
надходжень від оренди нежитлових приміщень;
інших надходжень.
VІI. Механізм реалізації Програми
ОСББ та ЖБК, як юридичні особи, мають право залучати для впровадження енергоефективних заходів кредитні та позикові кошти на умовах, що узгоджені з відповідними банківськими установами або кредиторами інших категорій.
Позичальник рішенням загальних зборів визначає першочергові роботи та за власні кошти замовляє (виготовляє) проектно-кошторисну документацію на їх виконання та державну експертизу затверджувальної частини проекту.
Державні фінансово-кредитні установи здійснюють кредитування ОСББ, ЖБК для закупівлі енергоефективного обладнання та/або матеріалів. При цьому в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива позичальнику надається фінансова підтримка у формі компенсації до70% суми кредиту на здійснення заходу (вартість робіт не враховується) та за умовами визначеними державними фінансово-кредитними установами.
Необхідно зазначити, що державна підтримка розповсюджується не на всі матеріали та обладнання, а тільки на ті, що входять до Орієнтовного переліку енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 р. № 1056
Державна підтримка здійснюється в рамках фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії» відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.
Місцевими органами влади впроваджуються в межах бюджетних можливостей програми фінансової підтримки ОСББ, ЖБК та стимулювання енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, які дозволяють знизити фінансове навантаження на співвласників будинків в разі їх участі у відповідних кредитних програмах ( Порядок- додаток №1).
VІІI. Організації-партнери, співвиконавці Програми
ОСББ, ЖБК, управителі, управління житлово – комунального господарства, банківські установи та інші інституції.
ІX. Фінансування Програми
Джерелами фінансування Програми є кошти ОСББ (мешканців), Фонду міського бюджету м.Кремінна в межах асигнувань на відповідний рік, банківських установ та інші надходження, не заборонені законодавством України.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток 1 до Програми
ПОРЯДОК
часткового відшкодування відсоткових ставок
за кредитами, залученими в кредитно-фінансових установах.
3.Позичальник, який уклав договір з банківською установою на кредитування в рамках реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива та хоче отримати відшкодування частини відсоткових ставок за залученими кредитами з міського бюджету звертається із заявою на ім’я міського голови та надає:
заяву, в якій обов'язково зазначається:
-повне найменування юридичної особи - позичальника або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - позичальника;
-ідентифікаційний код юридичної особи - позичальника (код згідно з ЄДРПОУ) або реєстраційний номер облікової картки платника (або інформацію про відсутність такого номера) та копію паспорта;
-адреса будинку, в якому впроваджуються заходи відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, із зазначенням типу будинку (одно-/багатоквартирний), згідно з даними, повідомленими уповноваженій фінансово-кредитній установі позичальником;
-відомості щодо енергоефективних заходів (із зазначенням повної назви енергоефективного обладнання та/або матеріалів, придбаних відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження);
3.2.копію кредитного договору, завірену печаткою уповноваженої фінансово-кредитної установи, який відповідає Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231;
3.3. документи, які підтверджують загальну вартість придбаного енергоефективного обладнання та/або матеріалів та відповідних робіт з їх впровадження (у гривнях);
документи, що підтверджують цільове використання наданих кредитних коштів (акти виконаних робіт та/або інші документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів);
3.5. графік погашення кредиту.
4.Відділ житлово – комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради, опрацьовує документи направлені на ім’я міського голови позичальником, перевіряє їх достовірність та повноту, проводить попередній розрахунок вартості відшкодування за кредитним договором та подає на розгляд комісії.
У разі відсутності повного пакету документів, або виявлення недостовірної інформації, заява не розглядається, а документи повертаються позичальнику із зазначенням причини повернення.
7.Відбір здійснюється за заявами Позичальників на поточний бюджетний рік. До заяви, на розгляд Комісії, подаються документи, передбачені п. 3.1., які відповідають меті Програми.
За результатами відбору Комісія визначає перелік позичальників на часткове відшкодування відсоткових ставок та розмір відшкодування з міського бюджету, за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами.
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва на підставі рішення Комісії готує проект рішення виконавчому комітету Кремінської міської ради про затвердження рішення- протоколу Комісії.
У разі прийняття рішення про відмову в наданні відшкодування, секретар Комісії, протягом п'яти робочих днів після його прийняття, надсилає Позичальнику протокол Комісії, в якому повинна бути зазначена причина відмови.
Часткове відшкодування відсотків з міського бюджету надається на період до закінчення терміну дії кредитного договору.
Відшкодування частини відсотків здійснюється планово-фінансовим відділом відповідно до укладених договорів , щомісячно, починаючи з місяця, наступного після підписання договору.
Відшкодування відсотків за грудень місяць здійснюється за умови їх авансової сплати у листопаді місяці.
Облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням фінансової підтримки здійснюється у порядку встановленому ДКСУ.
Контроль за використанням ОСББ коштів фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження здійснює відділом житлово-комунального господарства та будівництва.
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва перевіряє цільове використання позичальником наданих коштів на підставі довідки з кредитно-фінансової установи по сплаті кредиту та відсотків, яка надається позичальником щомісячно.
У разі виявлення нецільового використання коштів відділ житлово-комунального господарства та будівництва готує та надсилає позичальнику повідомлення про припинення договору в односторонньому порядку.
Бюджетні кошти не можуть бути направлені на сплату будь-яких штрафів та/або пені, нарахованих згідно з умовами кредитного договору.
ВИТЯГ
з Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження
затвердженого постановою КМУ від 17 жовтня 2011 р. № 1056
«Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження»
Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів для ОСББ, ЖБК, при закупівлі якого за кредитні кошти відбувається відшкодування частини суми кредиту:
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/14
“ 21” грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про призначення і виплату персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2018 рік |
З метою матеріального стимулювання та фінансової підтримки талановитої молоді, сприяння удосконалення найбільш перспективних молодих спортсменів міста, які є членами, кандидатами та резервом збірних команд України на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна на 2018 рік, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення міської ради
21.12.2017 № 28/14
Список талановитим і перспективним спортсменам
Кремінської міської ради на 2018 рік
№ з/п |
ПІБ спортсмена |
Рік народ- ження |
Установа, заклад |
Види спорту |
Спортивні досягнення |
Щомісячний розмір стипендії (грн.) |
1 |
Коваленко Микола, вихованець санаторної школи-інтернату №2, дитина-сирота |
2001 |
Федерація боксу Кремінського району |
Бокс |
Триразовий чемпіон України, срібний призер першості Європи з боксу |
1000,0 |
|
Загальна сума щомісячної виплати стипендії |
|
|
|
|
1000,0 |
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток 2
до рішення міської ради
21.12.2017 № 28/14
Порядок призначення і виплати стипендій талановитим і
перспективним спортсменам Кремінської міської
ради на 2018 рік
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/30
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про делегування повноважень
Керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/13
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про передачу коштів на соціальну
підтримку сімей, дітей та молоді
м. Кремінна на 2018 рік
На виконання статей 93 та 101 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 27 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/18
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про внесення у перелік об’єктів
комунальної власності, що підлягають
відчуженню у 2018 році
З метою поповнення бюджету Кремінської міської ради в частині надходжень від відчуження майна комунальної власності шляхом продажу через аукціон, відповідно до пункту 4 статті 3 Закону України “ Про приватизацію державного майна ”, керуючись пунктом 30 статті 26, статтями 59, 60 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
1.Внести в перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають приватизації через аукціон в 2018 році :
- домоволодіння по вулиці Озерній, 24 селища Стара Краснянка Кремінської міської ради Луганської області;
- домоволодіння по вулиці Чайковського, 40 міста Кремінна Луганської області;
- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – приміщення магазину з господарськими будівлями, яке знаходиться за адресою вулиця Володарського, 41, місто Кремінна Луганської області;
- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – міський туалет, який знаходиться за адресою площа Кооперативна, 50 А, місто Кремінна Луганської області.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/33
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про надання пільг із сплати
податків в 2018 році
Розглянувши звернення комунального підприємства «Кремінна-Комунсервіс» комунальної установи ПУВКГ, ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС», керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 266, 284 Податкового кодексу України, Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/29
21 грудня 2017 року
м. Кремінна
Про укладення
договорів оренди
З метою оптимізації наповнення міського бюджету від оренди нерухомого майна комунальної власності, розглянувши клопотання коледжу Луганської державної академії культури та мистецтва, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтями 25, 26, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
- Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, на приміщення загальною площею 164,44 кв.м, терміном до 10.11.2018 р., з орендною платою 1грн./рік;
- Сєверодонецьким, місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги на приміщення загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01.08.2019 р., з орендною платою 1 грн./рік.
6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування ,бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко