від ______________ 2018 р.
м. Кремінна
Про внесення доповнень до переліку
адміністративних послуг, що надаються
через Центр надання адміністративних
послуг (ЦНАП) у м. Кремінна
На виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI, рішення сесії Кремінської міської ради від 17.05.2017 № 22/7, п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет
ВИРІШИВ:
Додаток 1– ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна - 4 арк.
Додаток 2 – ______ арк.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення виконкому
від _________ №____
Перелік адміністративних послуг, які надаються Головним територіальним управлінням юстиції у Луганської області через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна |
||
|
1 |
Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації |
|
2 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення ( комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки |
|
3 |
Державна реєстрація рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки |
|
4 |
Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів |
|
5 |
Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки |
|
6 |
Державна реєстрація включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
|
7 |
Державна реєстрація рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок |
|
8 |
Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів |
|
9 |
Державна реєстрація створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок |
|
10 |
Державна реєстрація включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
|
11 |
Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації |
|
12 |
Державна реєстрація включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
|
13 |
Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації |
|
14 |
Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок |
|
15 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення ( комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок |
|
16 |
Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації |
|
17 |
Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації |
|
18 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення ( комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців |
|
19 |
Державна реєстрація рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців |
|
20 |
Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів |
|
21 |
Державна реєстрація створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців |
|
22 |
Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об’єднання |
|
23 |
Державна реєстрація рішення про припинення громадського об’єднання |
|
24 |
Державна реєстрація рішення про виділ громадського об’єднання |
|
25 |
Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів |
|
26 |
Державна реєстрація створення громадського об’єднання |
|
27 |
Державна реєстрація включення відомостей про громадське об’єднання, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
|
28 |
Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об’єднання |
|
29 |
Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання |
|
30 |
Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання |
|
31 |
Державна реєстрація припинення громадського об’єднання в результаті реорганізації |
|
32 |
Державна реєстрація припинення громадського об’єднання в результаті ліквідації |
|
33 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення ( комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об’єднання |
|
34 |
Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті ліквідації |
|
35 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення ( комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії |
|
36 |
Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії |
|
37 |
Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів |
|
38 |
Державна реєстрація створення структурного утворення політичної партії |
|
39 |
Державна реєстрація включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
|
40 |
Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті реорганізації |
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/10
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про делегування повноважень
На виконання ст.93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/11
«21» грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
супроводу речових прав на
об’єкти комунальної власності
Кремінської міської ради на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтями 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
|
Додаток до рішення Кремінської міської ради «Про Програму супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської ради на 2018рік»від 21 грудня 2017 року № 28/11 |
1. |
Ініціатор розроблення програми |
Виконавчий комітет Кремінської міської ради |
2. |
Розробник Програми |
Заступник міського голови з фінансово-економічних питань |
3. |
Співрозробник Програми |
Відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства |
4. |
Відповідальні виконавці Програми: |
відділ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства міської ради, планово-фінансовий відділ, землевпорядний відділ |
5. |
Терміни реалізації Програми: |
2018 рік |
6. |
Джерела фінансування: |
Міський бюджет |
7. |
Обсяги фінансування: |
20 000, 00 грн. |
Програма визначає основну мету, завдання, способи реалізації функцій з супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської територіальної громади, є цілісною системою взаємопов’язаних заходів, спрямованих на підвищення ефективності використання майна територіальної громади м.Кремінна шляхом оформлення правоустанавлюючих документів на об’єкти комунальної власності, визначає основні цілі, пріоритети та завдання та порядок їх фінансування.
Відносини, що виникають у процесі реалізації функцій Програми, не регламентовані Програмою, регулюються Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським , Цивільним та Земельним кодексами.
Метою Програми є підвищення ефективності використання майна міської комунальної власності, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва у місті.
3.1. Вирішення майнових питань: забезпечення прийняття об’єктів права до комунальної власності територіальної громади міста, передачі з балансу на баланс об’єктів міської комунальної власності, забезпечення виготовлення технічної та правовстановлюючої документації на об’єкти нерухомості, прийняття безхазяйних нерухомих об’єктів, збереження та утримання об’єктів міської комунальної власності у належному санітарно-технічному стані до вирішення питання передачі їх в оренду або власнику у разі відчуження.
3.2. Передача майна комунальної власності в оренду: забезпечення економічного регулювання майнових відносин при оренді, виявлення об’єктів для передачі в оренду, підготовка необхідного пакету документів для передачі в оренду, укладання договорів оренди, нарахування та облік орендної плати тощо.
Розвиток ринкових відносин в Україні, прийняття нових законодавчих актів, які визначають умови правового регулювання орендних відносин, створюють якісно новий етап у розвитку оренди, пов’язаний із забезпеченням ефективної системи управління та контролю за наданням в оренду та використанням майна.
У межах наданих повноважень виконавчий комітет здійснює:
- накопичення інформації щодо майна комунальної власності на підставі матеріалів інвентаризації, наданих юридичними особами комунальної власності;
- оперативне оновлення даних щодо наявності майна;
- накопичення даних стосовно юридичних осіб, у яких знаходиться майно комунальної власності в господарському віданні, в оперативному управлінні або в оренді;
- підготовку замовлень на виготовлення: технічних паспортів, свідоцтв про право власності на об'єкти нерухомості, паспортів на земельні ділянки під об’єктами, що є власністю територіальної громади міста;
- підготовку заяв про постановку на облік об'єктів безхазяйного майна;
- забезпечення охорони об’єктів міської комунальної власності, які не передані в оренду;
- забезпечення страхування об’єктів міської комунальної власності, які не передані в оренду;
- забезпечення виконання поточного ремонту об’єктів міської комунальної власності, що є власністю територіальної громади міста, у разі погіршення їх санітарно-технічного стану;
- забезпечення якісної перевірки кошторисів на виконання ремонтних робіт в орендованих приміщеннях;
- встановлення економічно виправданих і обґрунтованих розмірів орендної плати через переважне використання та розширення конкурентних засад, забезпечення відкритості, прозорості процедури надання комунального майна в оренду;
- проведення систематичного аналізу ефективності використання комунального майна, переданого в оренду;
- широке висвітлення в ЗМІ та на сайті міської ради інформації щодо оренди нежитлових приміщень з метою залучення потенційних орендарів та купців-інвесторів об’єктів приватизації;
- формування попиту на об’єкти приватизації;
- формування та розвиток ринку майна на основі конкуренції та обмеження монополізму;
- створення умов для розвитку підприємництва;
- погашення заборгованості минулих років по об’єктах та установах комунальної власності перед бюджетом та державними фондами;
- забезпечення надходження коштів до міського бюджету.
5.1. Приймання об’єктів до комунальної власності
Набуття права власності на майно шляхом приймання в комунальну власність з інших форм власності відповідно до Законів України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, нормативно-правових актів місцевого рівня, рішень міської ради. Прийняття об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста можливо здійснити за умови надання необхідних документів (технічна документація, а також документи, що встановлюють право на об’єкт) стороною, яка буде передавати об’єкт. Відділ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства міської ради, готує проекти рішень Кремінської міської ради, виконавчого комітету стосовно визначення балансоутримувача об’єкта та оформлення права власності. Укладає договори на охорону та страхування об’єктів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, виконання поточного ремонту у разі погіршення їх санітарно-технічного стану, до вирішення питання передачі їх в оренду, оперативне або господарське управління або власнику у разі відчуження.
Набуття права власності на безхазяйну річ здійснюється на підставі ст.335 Цивільного кодексу України та набуття права власності на відумерлу спадщину здійснюється на підставі ст.1277 Цивільного кодексу України.
5.2. Відчуження майна міської комунальної власності
Продаж, передача в дар, обмін, списання майна міської комунальної власності здійснюється у відповідності до діючого законодавства.
5.3. Передача майна комунальної власності в оренду
5.3.1. Планово-фінансовий відділ веде єдиний реєстр об’єктів комунального майна, що знаходяться або можуть бути передані в оренду;
До єдиного реєстру, який щоквартально оновлюється, включається інформація щодо назви та площі об’єкту, місцезнаходження, статусу (вільний або знаходиться в оренді).
Комунальні підприємства, установи та організації, в оперативному управлінні, на праві господарського відання яких знаходиться комунальне майно , що не використовується, зобов’язані щоквартально (до 15 числа першого місяця кожного кварталу) надавати інформацію до планово-фінансового відділу для віднесення такого комунального майна до переліку об’єктів, які можуть бути надані в оренду, а також для внесення інформації до єдиного реєстру.
Комунальні підприємства, установи та організації, які отримали дозвіл на передачу в оренду закріпленого за ними нерухомого майна, зобов’язані впродовж трьох робочих днів з дати укладення договору оренди надати його копію до планово-фінансового відділу для внесення відповідної інформації до єдиного реєстру.
Планово-фінансовий відділ забезпечує оприлюднення переліку об’єктів, які можуть бути надані в оренду на сайті міської ради.
5.3.2. У межах наданих повноважень з оренди майна відділ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства, та планово-фінансовий відділ в межах своїх повноважень:
- готує проекти договорів оренди та суборенди комунального майна, додаткових угод до договорів оренди комунального майна про внесення змін до договорів оренди з перерахунком орендної плати;
- при необхідності нотаріального посвідчення договорів оренди будівель або інших капітальних споруд (або його окремих частин), які є комунальною власності, проводить підготовку документації;
- проводить підготовчу роботу для передачі об’єктів в оренду (замовляється технічна, правовстановлююча документація, незалежна оцінка майна);
- здійснює нарахування надходження орендної плати;
- контролює надходження орендної плати, вживає заходів щодо орендарів по ліквідації заборгованості з орендної плати;
- проводить обстеження об’єктів, переданих в оренду, здійснює контроль за виконанням зобов’язань, передбачених договорами оренди майна;
- перевіряє кошториси витрат на проведення орендарями капітальних ремонтних робіт в орендованих об’єктах;
- готує та проводить конкурси щодо передачі в оренду майна;
- готує до публікації інформацію про об’єкти, які пропонуються до оренди, про конкурси на оренду майна в ЗМІ, на сайті міської ради;
- замовляє незалежні оцінки та технічну документацію для перегляду орендної плати з ініціативи Орендодавця з метою збільшення розміру орендної плати;
- готує розрахунки для направлення претензій орендарям комунального майна, що припустили заборгованість більше, ніж 2 місяці з орендної плати та пені за несвоєчасну оплату оренди комунального майна та для оформлення позовних заяв щодо стягнення заборгованості з боржників;
- готує листи-попередження Орендарям при порушеннях умов договорів оренди, у разі закінчення строків оренди.
5.3.3. Умови поліпшення наданого в оренду комунального майна та відшкодування затрат:
- капітальний ремонт та реконструкція майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Кремінна, проводиться з урахуванням вимог чинного законодавства.
5.4 Приватизація об’єктів комунальної власності
5.4.1. Приватизація об’єктів комунального майна здійснюється на засадах індивідуальної приватизації.
5.4.2. Основними принципами індивідуальної приватизації є:
- вивчення попиту на конкретний об’єкт приватизації, враховуючи кон’юнктуру ринку;
- визначення економічної доцільності приватизації індивідуально визначеного майна;
- досягнення максимального економічного ефекту від продажу об’єкта приватизації;
- вибір способу приватизації;
- індивідуальний підхід під час підготовки об’єкту до приватизації.
5.4.3. Заходи по створенню умов приватизації передбачають:
- постійне уточнення та коригування організаційно – правових механізмів Програми в процесі розробки, прийняття та введення в дію законодавчих актів та нормативних документів, які регулюють процес приватизації;
- постійне інформування населення про хід приватизації через засоби масової інформації.
5.4.4. Приватизація об’єктів комунальної власності проводиться відповідно до Законів України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про особливості приватизації об’єктів незавершеного будівництва», «Про Державну програму приватизації» та в порядку, визначеному рішеннями Кремінської міської ради та цією Програмою.
5.5. Управління борговими зобов’язаннями по об’єктах комунальної власності та комунальних установах.
5.5.1. Розробка та прийняття заходів щодо погашення заборгованості по об’єктах комунальної власності та комунальних установах перед бюджетом і державними фондами, в т.ч. процедури банкротства та ліквідації комунальних установ та підприємств міської ради (ЖЕК №1, КП «Редакція видання Кремінської міської ради «Міські вісті»).
Фінансування заходів, визначених програмою, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету за кодами бюджетної класифікації згідно функціонального призначення майна в межах планових призначень.
Витрати фінансування Програми розподіляються наступним чином:
- послуги на проведення технічної інвентаризації об’єктів, виготовлення інвентаризаційних справ та технічних паспортів;
- послуги на отримання свідоцтв на право власності та витягів з реєстру та реєстрації Міністерством юстиції на відчуження об’єктів, що є власністю територіальної громади Кремінської міської ради;
- послуги суб’єктів оціночної діяльності щодо незалежної оцінки об’єктів з метою передачі в оренду, приватизації та постановки на баланс міської ради та рецензування незалежних оцінок;
- послуги суб’єктів оціночної діяльності щодо незалежної оцінки безхазяйних інженерних мереж та нерухомих об’єктів для постановки їх на баланс;
- проведення інформаційної діяльності з висвітлення процесів оренди, приватизації (публікація оголошень, реклама, інше);
- послуги щодо відведення земельних ділянок під об’єктами, що перебувають на балансі міської ради, отримання кадастрових довідок;
- послуги організацій та осіб, залучених до процесу оренди та приватизації (інформаційні та консалтингові послуги, проведення аукціонів, конкурсів, послуги ліцитатора на проведення аукціонів);
- створення, придбання та обслуговування програмного забезпечення;
- охорона та страхування об’єктів, що не передані в оренду;
- виконання поточного ремонту об’єктів, у разі погіршення їх санітарно-технічного стану, в тому числі ліквідація аварійних ситуацій;
- погашення заборгованості по об’єктах комунальної власності та комунальних установах за борговими зобов’язаннями перед бюджетом та державними фондами;
- оплата послуг пов’язаних з процедурою ліквідації комунальних підприємств та установ;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв, об’єктів майна нерухомої власності що не передані в оренду.
Фінансування Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради забезпечить:
- належне утримання та збереження об’єктів міської комунальної власності;
- надходження до міського бюджету коштів від оренди та приватизації комунального майна у сумі, передбаченій у міському бюджеті на відповідний рік;
- підвищить ефективність використання комунального майна шляхом передачі його в оренду фізичним та юридичним особам, з метою задоволення їх прав та інтересів, а також прав та інтересів територіальної громади м.Кремінна;
- підвищить ефективність використання комунального майна шляхом його приватизації, формування приватної власності, створення конкурентного середовища.
Моніторинг виконання Програми здійснюється планово-фінансовим відділом та відділом розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства за підсумками І півріччя та року.
Дозволяється перерозподіл коштів між статтями витрат на виконання цієї Програми.
Контроль за виконанням Програми здійснює міська рада та безпосередньо заступник міського голови з фінансово-економічних питань.
Результативні показники, що характеризують виконання Програми супроводу речових прав на об’єкти
комунальної власності Кремінської міської ради на 2018 рік
№ п/п |
Показники |
Одиниця виміру |
2017 рік
|
1 |
2 |
3 |
7 |
1 |
Затрат, в т.ч. |
тис.грн |
20,0 |
|
технічна інвентаризація та виготовлення інвентаризаційних справ та технічних паспортів, отримання свідоцтв на право власності та витягів з реєстру та реєстрації Мінюстом України, послуги суб’єктів оціночної діяльності щодо незалежної оцінки, інформаційне забезпечення публікація оголошень, реклама, інше, відведення земельних ділянок, отримання кадастрових довідок, інформаційні та консалтингові послуги, проведення аукціонів, конкурсів, послуги ліцитатора на проведення аукціонів, охорона об’єктів, в т.ч. оплата праці сторожам , страхування об’єктів, виконання ремонтних робіт, усунення аварійних ситуацій, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, погашення заборгованості по об’єктах комунальної власності та комунальних установах перед бюджетом та державними фондами, сплата судового збору та інші видатки пов’язані з супроводом речових прав на об’єкти комунальної власності.
|
|
|
2 |
Продукту, в т.ч. |
шт. |
|
|
проведення інвентаризації, виготовлення інвентаризаційних справ та технічних паспортів, |
|
4 |
|
виконання незалежних оцінок |
|
2 |
|
отримання свідоцтв на право власності та витягів |
|
4 |
|
О оформлення документів на земельні ділянки нерумого майна, отримання кадастрових довідок, проведення конкурсів та аукціонів та інші витрати |
|
4 |
|
надходження коштів до бюджету від приватизації комунального майна |
тис.грн |
200,0 |
|
надходження коштів до бюджету від оренди комунального майна |
тис.грн |
1,0 |
3 |
Ефективності, в т.ч. (проведення поточної інвентаризації, оформлення свідоцтва на право власності тощо) |
грн. |
100 |
|
використання об’єктів нерухомості |
% |
75 |
|
виконання планових показників надходжень коштів до бюджету від оренди комунального майна |
% |
100 |
|
виконання планових показників надходжень коштів до бюджету від приватизації комунального майна |
% |
100 |
|
відсутність заборгованості перед бюджетом та державними фондами |
% |
100 |
4 |
Якості, в т.ч. |
|
|
|
своєчасність перегляду розміру орендної плати відповідно до Методики та чинного законодавства |
% перегляду договорів оренди |
100 |
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
від «___» ______________ 2018 р.
м. Кремінна
Про затвердження виробничого плану
КП «Кремінна-КОМУНСЕРВІС» на 2018 рік
Заслухавши інформацію в.о.керівника КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Дзивульського М.А. щодо розрахункових показників виробничого плану підприємства на 2018 рік, керуючись п.4 ст. 27, ст.ст.30,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
Додаток – 1 арк.
Міський голова Ю.О.Прокопенко
Додаток
до рішення виконкому
Кремінської міської ради
від «__»_____2018р. № ____
Виробничий план КП «Кремінна - КОМУНСЕРВІС»
на 2018 рік
|
|
тис. грн |
% |
|
ВСЬОГО |
202,00 |
100,0 |
1 |
Утилізація сміття |
163,00 |
80,69 |
2 |
Інші послуги |
12,0 |
5,94 |
3 |
Ритуальні послуги |
27,0 |
13,37 |
Перший заступник міського голови Г.А.Дзивульський
В.о. керівника
КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» М.А.Дзивульський
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження штатного розпису
апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради
Розглянувши пропозиції міського голови щодо затвердження штатного розпису Кремінської міської ради з 01 січня 2018 року, на виконання рішення сесії Кремінської міської ради від 25 жовтня 2017 року за №26/4 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
«21» грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми проведення
проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, з метою забезпечення якісного проведення масових міських заходів, які організовуються міською радою у 2018 році, відзначення державних свят, пам′ятних дат, забезпечення участі делегацій та представників міста у заходах районного та загальнодержавного значення, як на території міста, так і за його межами, організації вручення нагород та відзнак міської ради кращих трудових колективів та окремих громадян міста, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна записка до розгляду питання
«Про Програму проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік»
Протягом року передбачено проведення ряду масових заходів за участі керівництва міської ради, громадськості.
Основною метою Програми є виховання у мешканців міста почуття патріотизму до рідної країни, організація їх дозвілля у святкові дні, проведення та фінансова підтримка різноманітних культурних заходів, увічнення пам'яті видатних діячів та вшанування ветеранів війни, праці, заслужених працівників району у місті.
Основним механізмом реалізації Програми є:
організація та проведення святкових та урочистих заходів у дні відзначення Всеукраїнських та місцевих визначних дат;
Першочерговими завданнями Програми повинні стати:
- надання можливості жителям громади та гостям разом (колективно) відзначати державні та місцеві свята;
- проведення концертно-розважальних програм, свят на високому професійному художньому та організаційному рівнях;
- виховання у людей необхідності спілкування між собою, почуттів людяності і доброзичливого відношення один до одного.
Прийняття Програми дозволить раціонально та прозоро використовувати бюджетні кошти.
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток 1
до рішення сесії
Кремінської міської ради від
21.12.2017 р. № 28/8
Програму проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік
Місто Кремінна є центром Кремінського району. На його території, крім районних заходів, відбувається велика кількість міських культурних, урочистих та святкових заходів.
Ця Програма визначає основні напрямки проведення заходів, присвячених державним та місцевим святам, а також заходів по увічненню пам’яті загиблих та вшануванню ветеранів війни, праці, заслужених працівників різних галузей народного господарства. Актуальність і необхідність створення такої Програми підкріплюється Конституцією України, указами Президента України та постановами Кабінету Міністрів України щодо святкування знаменних дат. Крім того актуальність розроблення та прийняття цієї програми зумовлена необхідністю раціонального використання коштів передбачених на проведення заходів, які організовуються міською радою.
Виконавцем програми є апарат виконкому міської ради.
У складних умовах економічної та політичної кризи української держави питання культурного та духовного розвитку суспільства відходить на другий план. З метою формування у громадян України почуття патріотизму, поваги до свого історичного минулого, до людей інших національностей, відродження та збереження національних традицій та культурної спадщини необхідно значно більше уваги приділяти втіленню культурних програм, направлених на підвищення духовно-морального розвитку населення. На жаль, безліч цікавих ідей та культурних проектів не реалізуються у зв'язку з відсутністю належної фінансової підтримки.
За таких обставин актуальним є розроблення Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2018 рік.
Основною метою Програми є виховання у мешканців міста почуття патріотизму до рідної країни, організація їх дозвілля у святкові дні, проведення та фінансова підтримка різноманітних культурних заходів, увічнення пам'яті видатних діячів та вшанування ветеранів війни, праці, заслужених працівників району у місті.
Основним механізмом реалізації Програми є:
Першочерговими завданнями Програми повинні стати:
- надання можливості жителям громади та гостям разом (колективно) відзначати державні та місцеві свята;
- проведення концертно-розважальних програм, свят на високому професійному художньому та організаційному рівнях;
- виховання у людей необхідності спілкування між собою, почуттів людяності і доброзичливого відношення один до одного.
Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків, затверджених у бюджеті міста на відповідний рік.
В ході реалізації заходів Програми можливі коригування, зміни та уточнення обсягів фінансування, пов’язані з фактичним надходженням. Фінансування заходів програми проводяться згідно розпорядження міського голови.
Виконання заходів Програми дозволить досягти:
- підвищення патріотизму до рідної країни;
- підвищення поваги до історичного минулого;
- збереження народних традицій, свят та обрядів;
- забезпечення конституційного права жителів громади на задоволення культурних потреб, підвищення рівня народної та професійної творчості;
- зниження злочинності та випадків порушення громадського порядку;
- зміцнення позицій міста Кремінна як культурного центру району.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/2
“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року та рішенням Громадської ради при Кремінській міській раді від 18 грудня 2017 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/21
“21» грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Умов оплати праці,
преміювання та надання матеріальної
допомоги працівникам апарату
виконавчого комітету Кремінської
міської ради
Розглянувши пропозиції міського голови щодо Умов оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Кремінської міської ради з 01 січня 2018 року, відповідно до Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2008 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись ст. 25, п. 5 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення сесії Кремінської міської ради
від 21 грудня 2018 року №28/ 21
Умови
оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги
працівників апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради
а) установляє:
- схеми посадових окладів посадовим особам і службовцям відповідно до постанови КМУ від 09.03.2008 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами);
- надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років, керівним працівникам і спеціалістам, які безпосередньо займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу таких актів у розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років;
- надбавку службовцям у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.
Уразі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни міський голова скасовує надбавку або зменшує її розмір.
б) надає працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.
а) доплати у розмірі до 40 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за роботу в нічний час, якщо вищий розмір не визначено законодавством, за кожну годину роботи з 10 години вечора до 6 години ранку;
б) доплати за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності у розмірі відповідно 5 і 10 відсотків посадового окладу.
в)надбавка за почесне звання «заслужений» у розмірі 5 відсотків посадового окладу
Доплата за науковий ступінь та надбавка за почесне звання виплачується працівникам, якщо їх діяльність за профілем з науковим ступенем або почесним званням.
г) за використання в роботі дезінфікуючих засобів, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, - у розмірі 10 відсотків посадового (місячного) окладу.
- надбавки за класність водіям II класу - 10 відсотків, водіям I класу - 25 відсотків установленої тарифної ставки за відпрацьований час;
- доплати за ненормований робочий день - у розмірі 25 відсотків тарифної ставки за відпрацьований час.
11.Індексація заробітної плати працівникам Кремінської міської ради нараховується відповідно до вимог чинного законодавства в межах затвердженого фонду оплати праці.
- виконання завдань передбачених планом роботи організації, у відповідному періоді, інших завдань;
- трудова дисципліна;
- особистий внесок у роботу установи;
- інші показники.
Начальник планово-фінансового відділу Смалько Н.М.
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/9
“ 21” грудня 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Програми розвитку
архівної справи та фінансової підтримки
комунальної установи «Трудовий архів
територіальних громад Кремінського району»
на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради “21” грудня 2017 року №28/9
розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради
«Трудовий архів територіальних громад району» (далі – Трудовий архів)
на 2018рік.
№ з/п |
Заходи |
Термін виконання |
Відповідальний за виконання |
Сума витрат, джерела фінансування |
1.
2.
3.
4.
|
Організаційні заходи
1.1. Надавати методичну допомогу відповідальним за передачу документів з особового складу ліквідованих підприємств на відповідальне зберігання до архівної установи щодо обробки документів та складання довідкового апарату.
1.2. Працювати з науково-довідковим апаратом фондів, вдосконалити описи фондів, які потребують вдосконалення.
Фінансове забезпечення
2.1. Надати матеріальне забезпечення архівній установі для виконання нею функцій та повноважень, визначених Положенням про комунальну установу Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» та Рішенням тридцять першої сесії Кремінської міської ради шостого скликання від 13 грудня 2012 року №31/29.
Фінансово – господарська робота
3.1.Обладнати приміщення Трудового архіву відповідно до ГСТУ 55.001-98 „Документи з паперовими носіями. Правила зберігання Національного архівного фонду ”.
3.1.1Для утеплення приміщення, збереження та заощадження тепла в приміщенні Трудового архіву, виконати поточний ремонт вікна в робочій кімнаті (заміна на пластикові).
3.1.2. На виконання Припису Пожежнагляду від 19 листопада 2013 р. замінити двері до архівосховищ №1 і №2 протипожежними дверима 2-го типу.
3.2. З метою створення належної матеріально-технічної бази архівів:
3.2.1. Відповідно до Колективного договору придбати необхідні складові для аптечки.
Очікувані результати від виконання Програми розвитку архівної справи:
4.1. Приймати на державне зберігання документи з особового складу ліквідованих підприємств (колишніх колгоспів та ін. підприємств) в робочому порядку.
4.2. Зберігати та виконувати поточний ремонт документів з особового складу ліквідованих підприємств.
4.3 Зберігати документи тимчасового зберігання та знищувати їх у разі закінчення терміну зберігання.
4.4. Виконувати довідки соціально-правового характеру - очікувана кількість запитів не менше 800 шт.
4.5. Створення електронних версій зникаючих текстів фондів.
4.6. Ефективне використання теплоносіїв, покращення збереження фондів (зниженням вологості у період міжсезоння). |
Протягом року
Протягом року
Протягом року
1 квартал
ІІ півріччя
4 квартал
Протягом року
До закінчення терміну зберігання
Протягом року
Протягом року
4 квартал
Постійно |
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.
Керуючий справами Кремінської міської ради Літвін О.Ю. Заступник міського голови Макогон Н.М.. Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М.. Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М.. Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.
Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М.. Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
Директор Трудового архіву Скачкова Г.М
|
Місцевий бюджет 307800рн. *
.
Місцевий бюджет 5500,00грн.
Місцевий бюджет 4000,00грн.
Місцевий бюджет 200,00грн.
|
Всього на виконання Програми: 307800,00грн. (Триста сім тисяч вісімсот грн.)*
* Суми, зазначені у Програмі взято за розцінками станом на 01.11.2017р. та на підставі інструкції з підготовки бюджету на 2018 р.
Секретар міської ради Е. В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/7
“21” грудня 2017 року
м. Кремінна
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до Законів України від 04.09.2008 № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ЗАТВЕРДЖЕНО:
Рішенням вісімнадцятої сесії Кремінської міської ради від 21.12.2017 р. № 28/7
Програма оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2018 рік
|
ПАСПОРТ
міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік “КРЕМІНСЬКЕ ЛІТО”
1. |
Ініціатор розроблення Програми |
Виконавчий комітет Кремінської міської ради
|
2. |
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми |
-Закон України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 4.09.2008 № 375-VI, -Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 № 2402-III, -Закон України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-III -Постанова Кабінету Міністрів від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні» |
3. |
Розробник Програми |
Заступник міського голови Н.М. Макогон |
4. |
Відповідальний виконавець Програми |
Заступник міського голови Н.М. Макогон |
5. |
Учасники Програми |
структурні підрозділи міської ради
|
6. |
Термін реалізації |
2018 рік |
7. |
Етапи виконання Програми |
І етап – червень – липень 2018 року
|
8. |
Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми |
Міський бюджет м. Кремінна |
9. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього |
коштів міського бюджету 115 000 грн.
|
Програма оздоровлення та відпочинку
дітей м. Кремінна на 2018 рік
Загальні положення
Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави у вирішенні проблеми зміцнення здоров¢я дітей, молоді та сімей з дітьми, забезпечення їх соціального захисту є створення системи оздоровлення та відпочинку.
Оздоровлення та відпочинок дітей, молоді здійснюється на базі оздоровчих закладів, які були створені й функціонують в Україні як різновид позашкільних закладів. У радянські часи їхня діяльність набула масового поширення. Саме в той час була сформована певна ідеологія роботи з дітьми та молоддю в літній період через піонерську та комсомольську організації.
Необхідність поліпшення становища дітей і молоді в області, їх соціального захисту, створення сприятливих умов для фізичного, інтелектуального, духовного розвитку та майбутньої повноцінної життєдіяльності, законодавчого врегулювання питання організації відпочинку та оздоровлення спонукала до розробки нової програми оздоровлення дітей.
«Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 роки «Кремінське літо» визначає мету, основні завдання та засади організації оздоровлення дітей і молоді (далі - Програма) як складової загальної системи забезпечення відновлення здоров'я нації.
Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання
Нормативно-правове регулювання у сфері оздоровлення та відпочинку дітей здійснюється відповідно до Законів України “Про оздоровлення та відпочинку дітей” від 4.09.2008 № 375-VI, «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 № 2402-III, «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-III, Постанови Кабінету Міністрів від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні».
З метою створення сприятливих умов для організації та проведення дитячого оздоровлення, надання оздоровчих послуг дітям, які потребують особливої уваги та підтримки дітям, Кремінською міською радою було розроблено програму оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2018 рік.
Мета програми
Проведення оздоровчих заходів дітей, які мешкають на території Кремінської територіальної громади, організація повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій
Заходи програми
Забезпечення оздоровлення обдарованих та талановитих дітей, в т.ч. пільгових категорій шляхом їх направлення до оздоровчого комплексу ПЗОВ «Мрія» - осіб на відпочинок та оздоровлення через загальноосвітні заклади м.Кремінна, заклади охорони здоров’я з урахуванням пропозицій Учнівського парламенту при Кремінській міській раді та батьківських комітетів освітніх закладів міста.
Фінансування
Фінансування даних заходів у сумі 115 000 грн. здійснюються за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Кремінна поетапно:
І етап: червень – липень 2018 року – 115 000 грн. для оздоровлення дітей у ПЗОВ «Мрія».
Результативні показники Програми
Виконання Програми забезпечить:
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток
Програма оздоровлення та відпочинку
дітей м. Кремінна на 2018 рік
№ з/п |
Пріоритетні завдання |
Перелік заходів програми |
Строк виконання заходу |
Виконавці |
Джерела фінансу- вання (бюджет) |
Орієнтовані обсяги фінансування (грн), |
Очікуваний результат |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
12 |
1. Нормативно-правове та організаційне забезпечення |
|||||||
1. |
Придбання путівок до оздоровчих таборів
|
Придбання путівок до КУ ПЗОВ «Мрія» |
Червень- липень 2018 року |
Кремінська міська рада |
Міський бюджет |
115000 (орыентована вартість однієї путівки – 3833грн.) |
забезпечення якісного оздоровлення дітей влітку, своєчасного початку літньої оздоровчої кампанії |
|
Всього: |
|
|
|
|
115000 грн. |
|