Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 березня 2020 року

Кремінна

№ 54

Про запобігання поширенню
на території Кремінської міської
ради
гострої респіраторної хвороби
COVID-19

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 2112 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19» (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, відповідно до ст. 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», враховуючи рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол від 13.03.2020 № 3), рекомендації Міністерства цифрової транформації України від 16.03.2020 № 1/06-3-1176, з метою запобігання поширенню на території Кремінської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст. 40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

      1. Заборонити до 03.04.2020 проведення всіх масових заходів на території Кремінської міської ради, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Перенести на інші терміни проведення усіх запланованих масових, дозвільних, розважальних заходів.
      2. Запровадити посилений протиепідемічний режим у виконавчому органі та на комунальних підприємствах Кремінської міської ради:
        2.1. тимчасово призупинити прийом громадян з особистих питань керівництвом міської ради та спеціалістами апарату виконавчого комітету, прийом документів, звернень та заяв здійснювати через скриньки для кореспонденції, встановлені у холі першого поверху будівлі міської ради;
        2.2. внести зміни щодо організації роботи ЦНАП та запровадити додаткові санітарно-епідеміологічні заходи:
        - особистий прийом суб’єктів звернення проводити за попереднім записом, організованим за допомогою телефонного зв’язку та засобами телекомунікаційного зв’язку;
        - прийом документів здійснювати через скриньки для кореспонденції, встановлені у холі першого поверху будівлі міської ради;
        - одночасно у відкритій частині ЦНАП надавати послугу не більше двом суб’єктам звернення, а саме по одному у секторі реєстрації/зняття місця проживання та секторі оформлення та видачи паспорта громадянина України;
        - визначити місцем очікування черги - хол першого поверху будівлі міської ради та прилеглу до міської ради територію;
        - тимчасово призупинити роботу дитячої кімнати ЦНАП;
        - забезпечити в першу чергу обслуговування щодо надання послуг громадянам літнього віку, вагітним жінкам, суб’єктам звернення з дітьми, іншим категоріям осіб, віднесеним до групи високого ризику;
        2.3. розмістити на вході до міської ради та до приміщення ЦНАП інформаційні матеріали про дистанційний зв'язок зі спеціалістами міської ради та спеціалістами ЦНАП, а також попереднього запису на прийом;
        2.4. головному спеціалісту з соціальних питань, інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед населення міста з рекомендацією відкласти (перенести) звернення до Кремінської міської ради та ЦНАП у разі не терміновості (не нагальності) питання або отримання адміністративної послуги;
        2.5. посилити заходи щодо дезінфекції приміщень будівлі Кремінської міської ради, зокрема шляхом проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів, крім того встановити додаткові технічні перерви у роботі ЦНАП для проведення дезінфекції приміщення кожні дві години.
      3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:
        3.1. запровадити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, питного режиму, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режиму провітрювання тощо;
        3.2. запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострого респіраторного захворювання;
        3.3. розглянути можливість надання своїм працівникам відпусток на час дії карантину за бажанням таких працівників.
      4. ФОП Полякову П.В., який здійснює перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування проводити систематичну санітарну обробку транспортних засобів.
      5. Заборонити перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах.
      6. ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» здійснювати систематичну санітарну обробку автобусних зупинок.
      7. КП «Кремінське ВКГ» заборонити доступ до водопровідних та каналізаційної насосних станцій м.Кремінна сторонніх осіб без наявного дозволу керівника підприємства та наявної санітарної книжки.
      8. Начальнику Кремінського ВП ГУНП в Луганській області забезпечити негайне реагування у разі надходження повідомлення про спробу сторонніх осіб потрапити на території водопровідних та каналізаційної насосних станцій м.Кремінна.
      9. Комунальним підприємствам Кремінської міської ради привести сили та засоби у готовність і у разі необхідності бути готовими до негайного виконання протиепідемічних заходів відповідно до рішень районної комісії ТЕБ та НС.

Міський голова                              Ю.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 березня 2020 року

Кремінна

№ 53

Про затвердження плану організаційно -
технічних заходів з усунення порушень
вимог природоохоронного законодавства

 

            З метою усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Кремінською міською радою, виявлених під час перевірки Державною екологічною інспекцією у Луганській області, керуючись ст.ст. 15, 19, 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.ст. 33, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план організаційно – технічних заходів з усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.
    Додаток - 2 арк.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

 

Міський голова                             Ю.ПРОКОПЕНКО


 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
Кремінської міської ради
від ____________ 2020р.№ ____

 

 

План організаційно-технічних
заходів з усунення порушень вимог природоохоронного законодавства

 

з/п

Зміст

Термін виконання

Відповідальний

1

Ліквідувати виявлені несанкціоновані звалища побутових відходів з території міста

До 20.04.2020

Директор ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

Фещенко О.В.

2

Не допускати змішування відходів, для утилізації яких існують відповідні технології

 

постійно

Перший заступник міського голови Дзивульський Г.А.

3

Забезпечити здійснення контролю за рівнем вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах автотранспортних засобів

 

До 20.04.2020

Перший заступник міського голови Дзивульський Г.А.

4

Розробити заходи щодо встановлення прибережних захисних смуг та водоохоронних зон об’єктів, що знаходяться на території міської ради

 

До 20.04.2020

Начальник землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Пруденко О.П.

5

Розробити заходи щодо здійснення контролю за додержанням режиму використання територій водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, а також щодо огляду прибережних захисних смуг, що знаходяться на території Кремінської міської ради на предмет наявності несанкціонованих скидів у водні об’єкти

До 20.04.2020

Начальник землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Пруденко О.П.

6

Розглянути питання щодо виділення коштів з міського бюджету на проведення інвентаризації та паспортизації зелених насаджень

За підсумками виконання бюджету за І-ше півріччя 2020

 

Заступник міського голови з економічних питань

Макогон Н.М.

7

Провести інвентаризацію, паспортизацію зелених насаджень, як об’єктів благоустрою, та здійснити огляд (перевірку) стану зелених насаджень на території міської ради

До 31.12.2020

інспектор з благоустрою відділу житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради

Наумчук О.Г.

8

Організувати облік зелених насаджень на території міської ради

До 31.12.2020

інспектор з благоустрою відділу житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради

Наумчук О.Г.

9

Забезпечити передачу хімічних джерел струму, в яких закінчився строк експлуатації, відповідним підпиємствам для утилізації

До 20.04.2020

Перший заступник міського голови Дзивульський Г.А.

 

Секретар виконкому                                                   О.Ю. Літвін

 

Начальник відділу ЖКГ та будівництва                   І.О. Китайгора

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 березня 2020 року

Кремінна

№ 52

Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»
КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» за 2019 рік

 

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності Кремінської територіальної громади, розглянувши поданий дочірнім підприємством «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» звіт про виконання фінансового плану підприємства за 2019 рік на розгляд виконавчого комітету, керуючись п.4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити Звіт про виконання фінансового плану ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» за 2019 рік.
  2. Керівнику ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Фещенку О.В. забезпечити належну організацію ефективної системи внутрішнього контролю за виконанням фінансово-господарських планів підприємства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                              Ю.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 березня 2020 року

Кремінна

№ 51

Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
КП «Кремінське ВКГ» за 2019 рік

 

З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності Кремінської територіальної громади, розглянувши поданий на розгляд виконавчого комітету комунальним підприємством «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради (КП «Кремінське ВКГ») звіт про виконання фінансового плану підприємства за 2019 рік, керуючись п.4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити Звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради за 2019 рік.
  2. Керівнику КП «Кремінське ВКГ» Макарчуку Д.П. забезпечити належну організацію ефективної системи внутрішнього контролю за виконанням фінансово-господарських планів підприємства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                              Ю.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 березня 2020 року

Кремінна

№ 50

Про розгляд проєктів рішень міської ради, які виносяться на розгляд 56 сесії міської ради

 

 Розглянувши проєкти рішень міської ради, які виносяться на розгляд п’ятдесят шостої сесії Кремінської міської ради, керуючись статтями 30, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Винести на розгляд 56 сесії міської ради проєкти рішень :

  1. Про погодження розподілу коштів, отриманих комунальним підприємством «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради від реалізації металобрухту.
  2. Про внесення змін до Програми благоустрою міста Кремінна на 2020-2022 роки.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

17 березня 2020 року

Кремінна

№ 49

Про розгляд проектів рішення міської ради, яке виноситься на розгляд 56 сесії міської ради

 

         Розглянувши проекти рішення міської ради, яке виноситься на розгляд п’ятдесят четвертої сесії Кремінської міської ради, керуючись статтями 32, 34, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 Винести на розгляд 56 сесії міської ради проекти рішення міської ради:

- Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік;

- Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2020 рік

 

Міський голова                                Ю.О. ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 17 березня 2020 року

Кремінна

№ 48

Про схвалення уточненого
Прогнозу Кремінського міського
бюджету на 2020-2022 роки

 

На виконання частини третьої – п’ятї статті 21 Бюджетного Кодексу України, керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Схвалити уточнений прогноз Кремінського міського бюджету на 2020-2022 роки, що додається.
    Додаток -
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО


СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради
17 березня 2020 року № 48

 

ПРОГНОЗ
Кремінського міського бюджету Луганської області
на 2020 - 2022 роки

 

Програмно-цільовий метод у бюджетному процесі передбачає складання прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (частина дев'ята статті 20 Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс)).

Процес складання прогнозу місцевого бюджету регламентовано частиною третьою – п’ятою статті 21 Кодексу.

        Прогноз міського бюджету (далі – Прогноз) – документ, що визначає, прогнозні показники фінансових ресурсів бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються Кремінською міською радою (далі – рада).

Показники Прогнозу є орієнтиром бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці у середньостроковому періоді для збалансування напрямів політики розвитку з бюджетними можливостями.

Розробляється Прогноз на основі комплексного аналізу економічної ситуації, стану фінансового потенціалу, оцінки досягнутого рівня розвитку економіки і соціальної сфери та з урахуванням впливу зовнішніх політичних, економічних та інших факторів і очікуваних тенденцій зміни впливу цих факторів у перспективі.

        Складають та схвалює Прогноз Кремінська міська рада відповідно до прогнозних та програмних документів економічного та соціального розвитку відповідної території, державних цільових програм, який ґрунтується на Бюджетній декларації, схваленої у 2019 році за плановим на два бюджетні періоди.

        Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, а також індикативні прогнозні показники за бюджетними програмами, які забезпечують протягом декількох років виконання інвестиційних проектів.

        Подається Прогноз на 2021 і 2022 роки до розгляду сесії разом з проектом рішення про бюджет міста Кремінна на 2020 рік, уточняється на підставі схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди і прийнятого рішення про міський бюджет.

        Показники проекту міського бюджету на бюджетний період, що настає за плановим, ґрунтуються на індикативних прогнозних показниках міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.

        Кремінська міська рада в межах своїх повноважень формують проект Прогнозу, забезпечує взаємозв’язок процесу планування діяльності головного розпорядника бюджетних коштів та бюджетного процесу, координує та спрямовує діяльність, визначає основні організаційно-методичні засади.

        Прогнозні показники є основою для складання головним розпорядником коштів бюджету планів своєї діяльності та міських програм.

        Головний розпорядник складає плани своєї діяльності на плановий і наступні за плановим два бюджетні періоди з визначенням очікуваних результатів діяльності виходячи з індикативних прогнозних показників обсягів видатків і надання кредитів з бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди та відповідно до прогнозних і програмних документів економічного та соціального розвитку міста та програм.

        Плани діяльності щороку приводяться головним розпорядником у відповідність з показниками міського бюджету на плановий період та його Прогнозу.

 

  1. Загальна частина

 

Прогноз бюджету міста Кремінна Луганської області на 2020 - 2022 роки (далі – Прогноз ) розроблено на основі положень Бюджетного та Податкового кодексів України, побудованих на принципах економного витрачання фінансів, Програми економічних реформ в Україні, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 883 від 23.10.2019) «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020–2022 роки», листів Міністерства фінансів України, Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік.

Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого управління бюджетним процесом як складової системи управління місцевих фінансів, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики.

Основними завданнями є :

  • підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків;
  • посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету;
  • забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року.

Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку міста за основними видами доходів, фінансування і кредитування, взаємовідносин державного та місцевих бюджетів, а також за бюджетними програмами.

На середньострокову перспективу в умовах відновлення економіки України основними завданнями бюджету є :

- забезпечення справедливої, стабільної, спрямованої на забезпечення фіскальної достатності системи оподаткування, як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження фіскальної достатності системи оподаткування як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження частки тіньової економіки ;

- підтримка структурних реформ в реальному секторі економіки і соціальній сфері та залучення інвестицій в економіку;

- підвищення ефективності управління бюджетними коштами та подальшої оптимізації бюджетних програм.

Індикативні прогнозні показники бюджету міста на 2020 - 2021 роки є основою для складання головним розпорядником бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту бюджету міста на відповідні роки.

Наявні тенденції розвитку української економіки, подальша реалізація комплексу економічних реформ забезпечать підтримку для майбутнього економічного зростання міста, формування структури економіки більш стійкої до впливу зовнішніх факторів. Водночас, нестабільність на міжнародних фінансових ринках впливає на існування зовнішніх ризиків для розвитку як української економіки, так і економіки міста.

Прогноз міського бюджету на 2021 та 2022 роки розроблений з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку України 2020 – 2022 роки, інших законодавчих актів.

Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовувались при складанні Прогнозу бюджету міста є:

Основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 883 від 23.10.2019) «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020 – 2022 роки», зокрема індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) становитиме 105,3 відсотка у 2021 році та 105,1 відсоток у 2022 році.

Індекс цін виробників промислової продукції (грудень до грудня попереднього року) у 2021 році – 108 відсотків, у 2022 році – 106,1 відсотка.

Прогнозний розмір прожиткового мінімуму на 2021 – 2022 роки становитиме:

у 2020 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2027 гривень, з 01 липня – 2118 гривень, з 01 грудня – 2189 гривень,

а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років: з 01 січня 2020 року – 1779 гривень, з 01 липня – 1859 гривень, з 01 грудня – 1921 гривня;

дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2020 року – 2218 гривень, з 01 липня – 2318 гривень, з 01 грудня – 2395 гривень;

працездатних осіб: з 01 січня 2020 року – 2102 гривні, з 01 липня – 2197 гривень, з 01 грудня – 2270 гривень;

осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2020 року – 1638 гривень, з 01 липня – 1712 гривень, з 01 грудня – 1769 гривень;

у 2021 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2189 гривень, з 01 липня – 2288 гривень, з 01 грудня – 2358 гривень,

а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років з 01 січня 2021 року – 1921 гривня, з 01 липня – 2007 гривень, з 01 грудня – 2069 гривень;

дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2021 року – 2395 гривень, з 01 липня – 2503 гривень, з 01 грудня – 2579 гривень;

працездатних осіб: з 01 січня 2021 року – 2270 гривень, з 01 липня – 2372 гривень, з 01 грудня – 2445 гривень;

осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2021 року – 1769 гривень, з 01 липня – 1849 гривень, з 01 грудня – 1905 гривень;

у 2022 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2358 гривень, з 01 липня – 2464 гривень, з 01 грудня – 2530 гривень,

а для основних соціальних і демографічних груп населення:

 дітей віком до 6 років з 01 січня 2022 року – 2069 гривень, з 01 липня – 2162 гривні, з 01 грудня – 2220 гривень;

дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2022 року – 2579 гривень, з 01 липня – 2695 гривень, з 01 грудня – 2767 гривень;

працездатних осіб: з 01 січня 2022 року – 2445 гривень, з 01 липня – 2555 гривень, з 01 грудня – 2623 гривень;

осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2022 року – 1905 гривень, з 01 липня – 1991 гривень, з 01 грудня – 2044 гривень.

Розмір мінімальної заробітної плати:

з 01 січня 2020 року – 4723 гривні;

з 01 січня 2021 року – 5003 гривні;

з 01 січня 2022 року – 5290 гривень.

Посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами):

з 01 січня 2020 року – 2102 гривні;

з 01 січня 2021 року – 2270 гривні;

з 01 січня 2022 року – 2445 гривень.

 

  1. Індикативні прогнозні показники бюджету міста Кремінна

на 2021 - 2022 роки

 

        Розрахунок індикативних прогнозних показників видатків та кредитування загального фонду бюджету міста на 2021 і 2022 роки здійснено в межах прогнозного обсягу реально можливих ресурсів бюджету на зазначені роки та з урахуванням бюджетної та податкової політики, що покладена в основу розрахунку граничних показників видатків та надання кредитів на 2020 рік. Показники бюджету збалансовані та наведені у додатку 1.

 

  1. Пріоритетні завдання, перелік заходів, які необхідно здійснити, та результати, яких планується досягти в рамках Прогнозу.

 

3.1. Наповнення місцевих бюджетів.

Провадження положень Податкового кодексу щодо зменшення податкового навантаження та удосконалення системи адміністрування податків, з одного боку, формування умови для зменшення масштабів тіньового сектору та, як наслідок, збільшення податкових надходжень до бюджету, а з іншого збільшення обсягів власних коштів підприємств, які вони можуть спрямовувати на інвестиційні цілі. Передбачається, що у 2020 - 2022 роках планується:

        - підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;

        - зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв.

Розрахунок надходжень єдиного податку складений виходячи з урахуванням ставок єдиного податку:

- для платників I групи 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня відповідного року;

- для платників II групи 20 відсотків розміру мін. зарплати, встановленої на 1 січня відповідного року.

Прогноз проведено з урахуванням поступового зростання обсягу отриманих податків та зборів, що зумовлено, насамперед, переглядом ставок єдиного податку, оренди на податку на землю, проведенням індексації нормативної грошової оцінки земельних ресурсів.

Акцизний податок розраховано з урахуванням кількості суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизних товарів.

При розрахунку єдиного податку враховано кількість платників, як юридичних так і фізичних осіб-підприємців та виробників сільськогосподарської продукції. При розрахунку враховано імовірне зростання показника, чому сприятиме:

- збільшення мінімальної заробітної плати, що призведе до зростання бази оподаткування за єдиним податком для підприємств ІІ групи;

- врахування ставки єдиного податку для платників І групи у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб замість мінімальної заробітної плати.

Прогноз надходжень від операцій з землею (земельний податок та оренда) має потенціал росту, на що впливає:

  • очікувана індексація нормативної грошової оцінки земель;
  • поетапна інвентаризація земель та встановлення їх нормативно грошової оцінки.

Розрахунок показників доходів бюджету міста на 2020 – 2022 роки наведено у додатку 2.

 

3.2. Використання бюджетних коштів в основних сферах діяльності.

Бюджетна політика в 2021 та 2022 роках здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів.

Бюджетна система функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України, положення якого, зокрема врегульовують питання щодо підвищення якості управління бюджетними коштами, забезпечення результативності, ефективності і прозорості використання бюджетних коштів, запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, удосконалення управління зобов’язаннями, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу. Розрахунок показників видатків загального фонду бюджету міста на 2020 – 2022 роки наведено у додатку 3 та додатку 4.

 

Пріоритетним завданням розвитку міста Кремінна на 2020 – 2022 роки є:

  • формування єдиного туристичного продукту м. Кремінна;
  • підтримка підприємництва у туристичної та рекреаційної сфер;

- промоція та просування м. Кремінна на регіональному, національному та міжнародному рівні як туристичної локації;

- залучення державних, інвестиційних коштів та ресурсів міжнародних фінансових організацій для реалізації інфраструктурних проектів;

- сприяння з боку міської влади діяльності соціально-відповідальних представників бізнесу;

- виконання міського плану заходів, щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

- модернізація інфраструктури та систем забезпечення життєдіяльності міста відповідно до сучасних технологічних та екологічних вимог з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями;

- підвищення енергоефективності в установах державної, комунальної сфери та ОСББ;

- формування духовності, національної самосвідомості, моральності молоді міста, патріотичне виховання та формування правової культури;

- творчий, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей та молоді;

- організація мережі зон змістовного культурного відпочинку та дозвілля для чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю, етнічних меншинст, представників інших вразливих груп;

- забезпечення сприятливого екологічного стану міста.

 

Державне управління.

Пріоритетним завданням є повноцінне забезпечення функціонування депутатів і виконавчого апарату міської ради, якісне виконання повноважень представницьких функцій, визначених Конституцією України та іншими законами, належне забезпечення виконання принципів народовладдя, забезпечення якісного контролю за використанням коштів у реалізації заходів міської програм соціально-економічного розвитку.

У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:

- забезпечити належне опрацювання депутатським корпусом низки цільових програм та затвердження;

- забезпечити якісне виконання представницьких функцій депутатами міської ради;

- забезпечити принцип прозорості у діяльності міської ради;

- забезпечити повноцінне виконання повноважень виконавчого апарату міської ради згідно з чинним законодавством.

Основні результати, яких планується досягти: забезпечення якісного виконання представницьких функцій депутатами міської ради, прийняття низки міських цільових програм, повноцінне виконання повноважень виконавчого апарату міської ради згідно з чинним законодавством.

 

Інвестиційна діяльність

Пріоритетним завданням розвитку на 2020 – 2022 роки є:

  1. Підвищення інвестиційної привабливості міста за допомогою наступних заходів:

- розробка плану інвестиційної привабливості;

- адміністративний супровід стратегічних для міста інвестиційних проектів.-

  1. Удосконалення умов ведення бізнесу через популяризацію підприємництва та бізнес-культури, заохочення сімейного підприємництва, промоцію місцевого бізнес-потенціалу, сприяння місцевим товаровиробникам, ресурсну та інформаційну підтримку підприємців.
  2. Налагодження партнерства у форматі бізнес-міська рада.
  3. Підвищення ефективності виконавчих органів місцевої влади через:

- відчуження об’єктів комунальної власності з низькою інвестиційною привабливістю шляхом продажу на аукціоні в електронній формі;

- розміщення інформації про об’єкти комунальної власності, що підлягають передачі в оренду та відчуженню, на офіційному веб-сайті міської ради, у засобах масової інформації та спеціалізованих Інтернет-ресурсах;

- забезпечення об’єктивного планування фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та здійснення регулярного контролю за виконанням фінансових планів;

- приведення тарифів на послуги комунальних підприємств до економічного обґрунтованого рівня у разі зростання складових витрат;

- підвищення ефективності використання комунальними підприємствами трудових, матеріальних та грошових ресурсів;

- поліпшення стану розрахунків підприємств житлово-комунальної сфери з контрагентами та збільшення обсягів виконання робіт, підвищення якості послуг, що надаються.

  1. Підвищення ефективності використання майна міської ради через:

- проведення термомодернізації будівель;

- поліпшення стану вулично-дорожньої мережі з метою покращення безпеки та мобільності чоловіків (9093 ос.), жінок 12427 ос.), хлопчиків (2143 ос.), дівчат (2161 ос.), людей похилого віку (8642 ос.) , людей з інвалідністю (2432 ос.), представників інших вразливих груп (1137 ос.);

- розбудова спортивно-відпочивальної інфраструктури для задоволення потреб в тому числі людей похилого віку (жінок – 5285 ос., чоловіків – 3357 ос.), людей з інвалідністю (жінок – 1201 ос., чоловіків – 1231 ос.), представників інших вразливих груп.

  1. Впровадження Громадського бюджету м.Кремінна. Проведення традиційних конкурсів міні - ініціатив мешканців міста «Місто своїми руками» та «Ініціативи молоді» з врахуванням ініціатив жінок, представників/ць національних меншинств (зокрема ромів) на виконання міського плану заходів, щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».
  2. Започаткування різних форм надання адміністративних послуг з метою їх доступності до людей похилого віку (жінок – 5285 ос., чоловіків – 3357 ос.), людей з інвалідністю (жінок – 1201 ос., чоловіків – 1231 ос.), багатодітних сімей (138).
  3. Розвинення співпраці та перейняття позитивного досвіду інших міст України та світу.

 

Управління об’єктами комунальної власності та благоустрій

Пріоритетним завданням розвитку галузі управління об’єктами комунальної власності та благоустрій є реформування наявної системи надання житлово – комунальних послуг та забезпечення ефективного використання наявних ресурсів.

У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:

  • Підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово будівельних кооперативів;
  • Організація системи навчання управителів багатоквартирних будинків, що значно покращить якість послуг з управління багатоквартирними житловими будинками та їх утримання;
  • Поліпшення стану вулично-дорожньої мережі, створення без бар’єрного простору;
  • Розбудова ключової інфраструктури для безпечного розвитку міського середовища;
  • Забезпечення належного санітарного стану міста;
  • Упорядкування взаємовідносин між населенням та підприємствами житлово-комунального господарства шляхом впровадження договірних відносин га послуги.

- Проведення робіт з благоустрою берегів річки Красна.

- Використання методів, що запобігають виникненню, зниження рівня впливу чи усунення факторів забруднення атмосферного повітря.

- Проведення заходів по озелененню території міста.

- Реконструкція полігону твердих побутових відходів міста.

 - Проведення заходів з видалення бур’янів та карантинних росли.

- Проведення заходів з очищення та вивозу сміття та ліквідація стихійних звалищ.

- Надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста на утримання об’єктів комунальної власності.

Основні результати, яких планується досягти:

Реформування житлово-комунального господарства.

Модернізація житлового фонду.

Благоустрій населених пунктів громади.

Енергозбереження на підприємствах житлово-комунального господарства.

Зазначені заходи мають соціальну спрямованість, їх реалізація дозволить поліпшити якість житлово-комунального обслуговування населення, підвищити безпеку систем життєзабезпечення населених пунктів та комфортність умов проживання громадян, створити умови щодо обмеження шкідливого впливу на навколишнє середовище та здоров’я людини.

 

Житлово-комунальне господарство

Пріоритетним завданням розвитку галузі житлово – комунального господарства є реформування наявної системи надання житлово – комунальних послуг, забезпечення населення високоякісними і доступними послугами.

У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:

1.Поліпшення стану матеріально-технічної бази комунальних підприємств;

  1. Підвищення якості надання житлово-комунальних послуг;
  2. Надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста та утримання та управління об’єктами комунальної власності.

 

Безпека життєдіяльності

Пріоритетним завданням є забезпечення підвищення рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій.

Основні завдання:

  • зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та досягнення гарантованого рівня захисту населення і території від їх наслідків;
  • придбання біотуалетів та їх встановлення під час проведення міських захід;
  • встановлення систем візуального моніторингу на території міста в місцях найбільшого скупчення людей;
  • поточний ремонт дерев’яних мостів;
  • капітальний ремонт світлофору;
  • продовжити практику встановлення та заміни автобусних зупинок;
  • поточний ремонт технічних засобів регулювання дорожнім рухом;
  • поточний ремонт дорожньої розмітки.
  • виконання робіт з догляду за дренажними мережами;
  • реалізація програми створення і використання матеріального резерву для
    • попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру;
    • ліквідації наслідків в Кремінському районі.

Очікувані результати:

 - забезпечення підвищення рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій;

- забезпечення підвищення рівня захисту населення.

 

Культура і мистецтво

Пріоритетами розвитку галузі є збереження, дослідження, відтворення та примноження духовних та культурних здобутків українського народу на території громади.

 У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:

- проведення культурно-мистецьких заходів, акцій, фестивалів, виставок, концертів професійних митців, народних та зразкових аматорських колективів;

- збереження історико-культурної спадщини, утвердження патріотичних цінностей, національної свідомості, популяризація національного культурного надбання, пам’яток культури і культурної спадщини як основи національної культури, складання електронних паспортів за єдиною формою;

- забезпечення гарантій свободи творчої молоді, підтримка творчих ініціатив, спрямованих на розвиток національної літератури, культури і мистецтва, збагачення національної культурної спадщини;

- сприяти забезпеченню доступності мистецтва та культурних послуг чоловікам, жінкам, хлопчикам, дівчаткам, людям похилого віку, людям з інвалідністю, етнічним меншинствам, представникам інших вразливих груп.

 Основними результатами, яких планується досягти, є :

- реалізація державної політики в культурно-мистецькій сфері;

- збереження та модернізація культурно-мистецької інфраструктури;

- забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної і художньої творчості;

- забезпечення проведення державних свят на належному рівні, розвиток самоцінностей культури і мистецтва в усіх її численних проявах;

- забезпечення ефективності використання бюджетних коштів, створення правових та економічних стимулів для залучення недержавних коштів та засобів для підтримки культури й мистецтва;

- збереження народних традицій, свят та обрядів;

- зміцнення позицій міста Кремінна як культурного центру району.

 

 Фізична культура і спорт

 Пріоритетами розвитку галузі є залучення до здорового способу життя усіх категорій населення, в тому числі людей с інвалідністю, шляхом створення нових форм занять фізичною культурою і спортом, формування в молоді потреби у зміцненні здоров’я засобами фізичної культури і спорту.

У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:

- забезпечити об’єднання зусиль органів влади, громадських та приватних організацій спортивної спрямованості щодо залучення широких верств населення до фізкультурно-оздоровчої роботи, активного сімейного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку;

- сприяти участі у обласних, державних та міжнародних змаганнях мешканцям громади;

- сприяти створенню умов доступу чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю, представників інших вразливих груп до занять масовими видами спорту;

- встановлення спортивних та дитячих майданчиків з урахуванням потреб чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю;

- продовження практики проведення спортивних змагань серед хлопчиків та дівчат міста до Дня міста;

- сприяти розвитку олімпійських, параолімпійських та інших видів спорту шляхом встановлення іменних стипендій спортсменам.

 Основні результати, яких планується досягти:

- охоплення фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою громадян району.

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:

- надання матеріальної допомоги на поховання одиноким громадянам;

- надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі мешканцям громади;

- надання матеріальної допомоги дітям з орфанними та онкозахворюваннями;

- сприяти літньому оздоровленню дітей шкільного віку.

Основні результати, яких планується досягти:

- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування.

 

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в м. Кремінна

Гендерні проблеми як в Україні, так і на місцевому рівні, характеризуються наявністю усталених стереотипів щодо становища жінок та чоловіків та відсутністю дієвого механізму покращення ситуації. Конституція та закони України гарантують рівність чоловіків та жінок у всіх сферах життя; ратифіковано практично всі основні міжнародні договори з питань гендерної рівності та прав жінок, проте найбільшою проблемою залишається практична реалізація гендерного підходу в усі сфери життєдіяльності.

Основні проблеми:

  • низький рівень гендерної культури в м. Кремінна;
  • недостатня представленість жінок на рівні прийняття рішень в місті, серед представників малого та середнього бізнесу;
  • незадовільним є рівень поінформованості місцевого населення щодо питань недопущення дискримінації за ознакою статі, торгівлі людьми;
  • низький рівень обізнаності жінок про ґендерно зумовлене насильство, їхні власні права та пов'язані з цим послуги;
  • відсутність єдиного Центру для спілкування, обговорення актуальних питань активними жінками різних вікових категорій та фахівців–організаторок, які можуть навчити жінок вирішувати нагальні проблеми, пов’язані з низьким рівнем соціалізації, фінансового забезпечення, добробуту, послуг в сфері охорони здоров’я, безпеки, організації дозвілля тощо;
  • люди похилого віку не інтегровані в суспільне життя громади через відсутність відповідних місць для зустрічей;
  • місцеві програми, проекти та бюджет не враховують потреби та інтереси жінок та чоловіків різних груп населення;
  • діяльність в напрямку забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків не формалізована на рівні міської ради.

Основні завдання та заходи:

  1. Формування цінності ґендерної рівності в громаді:
  • сприяти проведенню семінари, круглі столи, тренінги з питань реалізації гендерної політики на місцевому рівні;
  • підготувати та розповсюдити інформаційні матеріали для місцевого населення щодо забезпечення гендерної рівності;
  • сприяти проведенню у закладах та установах культури культурно-мистецькі акції, читацькі та науково-практичні конференції, спрямовані на піднесення ролі жінки та чоловіка, та утвердження гендерної культури в місті;
  • проводити просвітницьку діяльності з питань запобігання та протидії дискримінації в місті (друк та розповсюдження листівок, інформаційних матеріалів тощо);
  • сприяти проведенню заходів, спрямовані на недопущення дискримінації за ознакою статі (дискусії, круглі столи тощо);
  • сприяти формуванню ґендерно-чутливого освітнього середовище у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти міста.
  1. Виконання міського плану заходів, щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».
  2. Проводити заходи у рамках Міжнародної акції “16 днів проти гендерного насильства”.

Очікувані результати:

  1. підвищено рівень гендерної культури в місті;
  2. підвищено рівень обізнаності працівників і працівниць органів влади, установ та організацій, місцевого населення з питань гендерної рівності, шляхів попередження насилля, торгівлі людьми, дискримінації за ознакою статі;
  3. підвищено якість управління в місті шляхом врахування інтересів та потреб жінок та чоловіків різних груп населення при плануванні, впровадженні програм, політик, проектів та формуванні і використанні місцевого бюджету;
  4. створено простір для інтеграції, спілкування, навчання жінок та чоловіків різних груп населення;
  5. налагоджено співпрацю з представниками та представницями громади щодо вирішення ключових проблемних питань в місті;
  6. активізовано ініціативні групи та громадські організації, що сприяють реалізації рівних прав та можливостей жінок та чоловіків;
  7. поліпшено координацію діяльності та взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інших органів, установ та організацій при наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;
  8. зменшено кількість злочинів, пов’язаних з насильством у сім’ї та торгівлею людьми.

 

3.3. Реалізація інвестиційних програм (проектів):

Інформація щодо реалізації інвестиційних проектів у соціально-культурній сфері наведено у додатку 5.

 

3.4. Кредитування бюджету :

Кремінська міська рада звернулася за кредитом НЕФКО на реалізацію проекту комплексних енергоефективних заходів з модернізації будівлі дошкільного навчального закладу №2 «Катруся». Метою даного проекту є:

  • зменшення споживання природного газу (теплової енергії) та електричної енергії;
  • скорочення бюджетних витрат на вищевказані енергоносії;
  • поліпшення умов перебування персоналу та відвідувачів дошкільного навчального закладу;
  • зменшення шкідливих викидів в атмосферу, як наслідок скорочення споживання теплової та електричної енергії.

Досягнення мети буде досягнуто за рахунок проведення наступних заходів:

  • утеплення фасаду загальної площею 1421 м кв.;
  • утеплення надземної частини цоколю загальною площею 155 м кв.;
  • утеплення підземної частини цоколю загальною площею 250 м кв.;
  • влаштування вимощення загальною довжиною 250 м.п.;
  • заміна вікон загальною площею 195 м кв. та зовнішніх дверей загальною площею 35 м кв.;
  • утеплення перекриття останнього поверху загальною площею 951 м кв.;
  • виконання даху шатрового типу загальною площею 652 м кв.;
  • встановлення системи погодо залежного регулювання в котельні в кількості 1 од. та припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла – 16 од. тощо.

Крім економії енергії та скорочення викидів, будуть отримані додаткові вигоди

Для будівлі ДНЗ №2:

  • близько 176 дітей, близько 42 осіб персоналу та близько 200 батьків-відвідувачів в день отримують більш комфортні умови для відвідування закладу;
  • формування в суспільстві свідомості принципів економного та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Для міста та міської ради:

  • зменшення витрат бюджетних коштів на оплату електричної енергії та паливно-енергетичних ресурсів за рахунок зменшення енергоспоживання;
  • поглиблення досвіду впровадження проектів з енергоефективності з МФО;
  • створення позитивного прикладу для стимулювання подальших проектів в сфері муніципальної енергоефективності.

Вартість і прибутковість індивідуальних запропонованих заходів з термомодернізації розраховані ра підставі економії енергії: період окупності становить 15,68 років, економія природного газу – 752,6 тис. грн. на рік.

Ризик міста по відношенню до конкретного проекту є відносно низьким. Бюджет міста зростає та є достатній для обслуговування кредиту в розмірі 13 340,0 тис.грн., а існуючий борговій тягар є низьким. Проект є досить стійкий до зміні тарифів та витрат.

Місто гарантує повернення кредиту. Відповідно до статті 17 БКУ, загальна величина прямого боргу та гарантованого боргу не перевищує 200% від середньорічного бюджету розвитку міста. Повернення кредитних коштів планується за рахунок економії та передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Погашення позик НЕФКО планується за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Міська рада не має та не планує надавати гарантії за зобов’язаннями позичальників, під місцеві гарантії.

 

  1. Міжбюджетні відносини :

 

Внесення змін до чинного бюджетного законодавства дає можливість при розрахунку міжбюджетних трансфертів врахувати нові підходи до їх формування.

        Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2020 - 2022 роки наведено у додатку 2.

 

Заступник міського голови                     Макогон Н.М.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17 березня 2020 року №54 «Про запобігання поширенню на території Кремінської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19» тимчасово призупиняється прийом громадян з особистих питань керівництвом міської ради та спеціалістами апарату виконавчого комітету. Прийом документів, звернень та заяв здійснюється через скриньки для кореспонденції, встановлені у холі першого поверху будівлі міської ради.

Послуги ЦНАП з отримання довідки про склад сім’ї, оформлення паспорта гр. України та для виїзду за кордон надаються після попереднього запису за телефонами: 066-000-22-01, 2-16-43.

До закінчення карантину просимо, по можливості, уникати особистого відвідування міської ради та апарату виконавчого комітету без нагальної потреби. Про відновлення прийому населення буде сповіщено додатково. Бережіть себе та поважайте оточуючих. Дякуємо за розуміння.

 

Телефони для отримання консультацій:

Посада

ПІБ

Телефон

Кремінський міський голова

Прокопенко Юрій Олексійович

2-16-41

Приймальня

2-16-41

Секретар міської ради

Пилипенко Едуард Володимирович

2-10-23

Перший заступник міського голови

Дзивульський Георгій Анатолійович

2-16-44

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань

Макогон Наталя Миколаївна

2-33-80

Керуючий справами виконкому

Літвін Олена Юріївна

3-14-81

Головний спеціаліст з юридичних питань

Редя Андрій Геннадійович

3-10-30

Служба діловодства

Чекан Світлана Вікторівна

2-16-40

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва

Начальник відділу

Китайгора Ірина Олександрівна

3-10-30

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва

2-16-42

Сектор інвестиційної діяльності

Завідувач сектору

Карташов Олександр Миколайович

3-21-55

Землевпорядний відділ

Начальник відділу

Пруденко Оксана Петрівна

3-15-55

Планово – фінансовий відділ

Начальник відділу, головний бухгалтер

Смалько Наталя Миколаївна

3-11-74

Відділ з військового обліку

Начальник відділу

Троцька Тетяна Миколаївна

3-15-82

Центр надання адміністративних послуг

2-16-43

066 000 22 01

Електронна пошта міської ради

krmgоrsovet@gmаil.cоm

 

Загальна характеристика виконання
Кремінського міського бюджету
за 2019 рік

 

За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 22073,0 тис. грн., що становить 94,6 % до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2018 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 12,5 % або на 2444,5 тис. грн.

З податків і зборів виконання становить 21506,8 тис. грн., або 95,8 відсотків від планових показників, та на 4212,4 тис. грн. більше до аналогічного періоду минулого року, або на 24,4 відсотки.

За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло інших субвенцій з інших місцевих бюджетів на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» у 2019 році в сумі 338,6 тис.грн.

Доходи загального фонду міського бюджету за 2019 рік сформовані в розрізі джерел надходжень:

на 46,7 відсотка за рахунок єдиного податку (10035,2 тис.грн.);

на 34,8 відсотка за рахунок податку на майно (7487,7 тис.грн.);

на 9,8 відсотка за рахунок акцизного податку від реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (2116,7 тис.грн.);

на 5,2 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів (1113,0 тис.грн.);

на 2,7 відсотка за рахунок рентної плати за використання інших природних ресурсів (584,6 тис.грн.);

на 0,8 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (169,6 тис.грн.).

Податок на майно: згідно з врахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України, зокрема: скорочення кількості податків шляхом їх об’єднання за відповідною специфікою в нього входить - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки юридичних та фізичних осіб, транспортний податок з юридичних і фізичних осіб, земельний податок за землю з юридичних та фізичних осіб, орендна плата за землю з юридичних та фізичних осіб. Кількість орендарів - 303. Ставки орендної плати та податку на землю були переглянуті у червні 2018 року на 2019 рік.

 

Динаміка надходжень податку на майно до міського бюджету

 грн.

Найменування надходжень

план

факт

% виконан-ня

факт за 2018 рік

% вико-нання до факту 2018 року

 

Станом на 01.01.2020

 

 

 

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості

22935

26830

116,9

21565

124,4

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості

125195

193853

154,8

127153

152,5

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості

332990

393197

118,0

264152

148,8

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості

752290

604424

80,3

579724

104,3

Земельний податок з юридичних осіб

1605560

2224278

138,5

804537

276,5

Орендна плата з юридичних осіб

2636780

2676260

101,5

2355519

113,6

Земельний податок з фізичних осіб

328960

268810

81,7

252866

106,3

Орендна плата з фізичних осіб

1192035

1050068

88,1

996514

105,4

Транспортний податок з фізичних осіб

30360

37500

123,5

22917

163,6

Транспортний податок з юридичних осіб

41400

12500

30,2

31250

40

 

Динаміка надходжень єдиного податку до міського бюджету

 грн.

Найменування надходжень

план

факт

% виконання

факт за 2018 рік

% вико-нання до факту 2018 року

 

Станом на 01.01.2020

 

 

 

Єдиний податок з юридичних осіб

2386360

1361373

57,1

2148847

63,3

Єдиний податок з фізичних осіб

8330228

8247092

99,0

6044161

136,4

 

Також до бюджету міста у сумі 426664грн. надійшло коштів єдиного податку сільськогосподарських товаровиробників.

Відповідно до частини сьомої статті 12 Закону України “Про адміністративні послуги” затверджений перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, кошти за надання цих послуг надійшли до міського бюджету у сумі 1054750 грн. Всього за 2019 рік надано адміністративних послуг ЦНАП:

Реєстрація нерухомого майна – 1674;

Реєстрація бізнесу – 226;

Інформація Держгеокадастру- 582;

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи – 15307;

Земельні питання- 1391;

Оформлення паспортів громадянина України – 599;

Оформлення паспортів для виїзду за кордон – 791;

Надано консультацій громадянам – 20340.

Згідно зведених показників спеціального фонду міського бюджету уточнений річний план надходжень становить 25850,1 тис. грн. Фактично надійшло коштів до спеціального фонду 25969,4 тис. грн., відсоток виконання склав 100,5.

За звітний період майно, що перебуває в комунальній власності та земельні ділянки не продавались.

Надійшли кошти пайової участі у благоустрій міста в сумі 132342 грн. та екологічного податку – 74425 грн.

 

На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 17853,2 тис. грн., що становить 95,2 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника за аналогічний період 2018 року на 31,7 відсотка або на 4292,8 тис. грн.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 29,3 відсотка або на 2285,8 тис. грн., на соціальний захист – на 5,9 % або на 13,8 тис. грн., на житлово-комунальне господарство – на 39,8 відсотки або на 1790,3 тис. грн., на інші видатки – на 19,8 відсотки або на 202,9 тис. грн.

Видатки загального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:

на 56,5 відсотків на органи місцевого самоврядування (10090,6 тис. грн.);

на 35,2 відсотка на житлово-комунальне господарство (6285,0 тис. грн.);

на 2,0 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 358,6 тис. грн.);

на 1,4 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення (249,8 тис. грн.);

на 4,9 відсотка на інші видатки (869,3 тис. грн.).

Видатки на фонд оплати праці з нарахуваннями становлять 8802,4 тис.грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 49,3 %. Видатки за енергоносії за звітний період складають 1031,4 тис. тис. грн., питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 5,8 %.

Кредиторська та дебіторська заборгованість станом на звітну дату відсутня..

Видатки на благоустрій міста за 2019 рік становили 5361,1 тис. грн., в т.ч.

  • Утримання об’єктів дорожньої інфраструктури, а саме мереж зовнішнього освітлення –360041,08 грн.;
  • Утримання об’єктів дорожньої інфраструктури, побілка бордюр – 10998,26 грн.;
  • Утримання об’єктів дорожньої інфраструктури, а саме зняття показників лічильника – 14905,73 грн.;
  • Утримання дорожньої інфраструктури, дорожніх знаків -20550,88 грн.;
  • Послуги з утримання ,обслуговування та ремонту пам’ятників -13084,57 грн.;
  • Експлуатаційне утримання доріг з ґрунтовим покриттям – 137392,51 грн.;
  • Прибирання та підмітання вулиць міста та місць загального користування –925882,76 грн.;
  • Очищення вулиць та доріг від снігу, обробка сумішшю від ожеледиці -252110,10 грн.;
  • Догляд за квітниками, а саме висаджування квітів – 26329,17 грн.;
  • Зріз аварійних дерев, які загрожують життєдіяльності людей –285554,68 грн.;
  • Догляд за газонами: косіння трави – 153698,87 грн.;
  • Утримання дитячих майданчиків та зон відпочинку -25539,43 грн.;
  • Утримання пішохідних дерев’яних мостів – 19932,65 грн.;
  • Утримання дренажних мереж і водопровідних споруд міста – 21944,92 грн.;
  • Утримання об’єктів дорожньої інфраструктури, облаштування пішохідних доріжок – 16610,07 грн.;
  • Утримання полігону ТПВ – 136272,73 грн.;
  • Утримання об’єктів благоустрою –37395,11 грн.;
  • Заходи щодо запобігання інтродукції та поширення чужорідних видів рослин – 40124,75 грн.;
  • Встановлення пішохідного переходу – 49554,79 грн. ;
  • Утримання об’єктів дорожньої інфраструктури , ремонт знаку « Пішохідний перехід» - 787,26 грн.
  • Поточний ремонт пам’ятника загиблим воїнам ВВв у Дубовій рощі – 82257,00 грн.
  • Регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) біостерілізація ГО «ЗооКонтроль» - 99550,00 грн.
  • Улаштування покриття велостоянки в районі вечірнього ринку ФОП Расламбеков В.І. – 51257,00 грн.
  • Поточний ремонт автодоріг у м. Кремінна КП « Кремінський Агрошляхбуд» , а саме:
  • по пров. Радищева – 182058,40 грн.;
  • вул. Шевченко – 199858,73 грн.;
  • вул. Банкова – 18200,93 грн.;
  • пров. Гиревий – 13506,38 грн.;
  • пров. Сосновий – 110324,41 грн.;
  • вул. Полнова – 98224,70 грн.;
  • вул. Центральна – 185052,41 грн.;
  • пл. Паркова – 93371,30 грн.;
  • вул. Лиманська - 159032,05 грн.;
  • вул. Вереснева – 47567,92 грн.;
  • вул. Джерельна – 119771,59 грн.
  • Поточний ремонт пішохідних доріжок у м.Кремінна КП « Кремінський Агрошляхбуд», а саме: ДНЗ « Ластівка» - 24400,16 грн.; ДНЗ « Катруся » - 14551,44 грн.; пл.Красна, вул.Титова,12- 36137,18 грн.; вул.Хвойна- 16222,79 грн.; пл..Кооперативна- 6598,39 грн.; пров.Спортивний – 15282,01 грн.; вул.Кооперативна – 14513,33 грн.; пров.Мєчнікова – 31589,02 грн.
  • Поточний ремонт автодоріг у м. Кремінна ДП «ККГ» КП «ККС», а саме по вул.Шевченко- 67016,40 грн.
  • Поточний ремонт огорожі міні-футбольного майданчику з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу,розташованого в р-ні буд.№7 по вул..Титова м.Кремінна – 46081,00 грн.( ПП УКР-Монолітбуд).
  • оплата за електроенергію вуличного освітлення – 715007 грн.;
  • придбання лічильників електричної енергії у кількості 25 шт.- 33345,00 грн.;
  • тренажери – 12804,00 грн.;
  • урни для сміття – 12176,00 грн.;
  • лавки без спинки– 9600,00 грн.;
  • мапа на металевому листі – 6400,00 грн.;
  • дитяча гірка «Малютка» - 5850,00 грн.;
  • гойдалки – 10440,00 грн.;
  • рамка під мапу – 13440,00 грн.;
  • декоративний виріб «Парасолька» - 63817,00 грн.;
  • контейнер для сміття – 196140,00 грн.

 

На виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік витрачено 123,2 тис. грн., оздоровлено 23 дитини, в т.ч. 20 обдарованих дітей та 3 дітей з багатодітних сімей, зних 19 дівчаток та 4 хлопчика. Діти були оздоровлені в ПЗОВ «Мрія» м.Кремінна, вартість однієї путівки становить 5357 грн.

            Видатки по загальноміських заходах за звітний період становили 491,7 тис.грн., в т.ч. святкування професійних, пам’ятних дат серед яких день Соборності України та День визволення міста – 1650,00грн. (квіти); День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 2200,00 грн.(квіти) ; Міжнародний жіночий день, день працівників культури та аматорів народного мистецтва, день працівників ЖКГ і побутового господарства – 3800,00 грн. (квіти); День Перемоги - 21500,00 грн.; День Європи в Україні та свята останнього дзвоника - 14974,00 грн.; День міста – 65450,00 грн. ( квіти - 2000,00 грн.; мотокоси – 31450,00 грн.; канцелярське приладдя – 34700,00 грн.; спортивне приладдя – 28803,50, банер -2002,00; ); День шахтаря та День знань – 21146,00 грн. (квіти – 4646,00 грн., канцелярське приладдя – 10000,00 грн., подарунки – 6500,00 грн.); День фізкультури і спорту – 6362,00 грн.( 208,00-квіти, фоторамка- 1564,00, кубки та медалі – 4590,00); День підприємця – 660,00 грн.(500,00- квіти, фоторамка-160,00); День працівників лісу – 419,00 грн.(квіти); День рятувальника – 160,00 грн.(фоторамка); День вихователя та Всеукраїнський день бібліотек – 4500,00 грн.(подарунки); всесвітнього дня футболу – 20000,00 грн.(форма); День працівників соціальної сфери, день гідності і свободи, День працівників освіти та День захисника України – 12510,00 грн. ( квіти- 9000,00 грн., рамки та грамоти – 3510,00 грн.); Новорічні та Рідзвяни свята, свята Святого Миколая -85700,00 грн.(подарунки -87500,00 грн.); День інваліда,День ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, День місцевого самоврядування - 16650,00 грн.(подарунки -16650,00 грн.). Організація святкувань міста: доставка та вивезення ж/б блоків для перекриття дороги – 10146,65 грн.; вивезення будиночків – 10965,80 грн.; зняття прикрас з ялинок – 3856,54 грн.; прикрашання ялинки – 9580,60 грн.; дитяча розважальна програма – 11000,00 грн.; проведення дискотеки з пінним шоу – 10000,00 грн.; технічне забезпечення культурно – масового заходу – 80000,00 грн.; проведення дискотеки –45000,00 грн.

 За звітний період надано фінансової підтримки комунальним підприємствам міста у вигляді дотації комунальним підприємствам міста на суму 860,4 тис. грн., в т.ч.

  • Дотація на відшкодування КП ККС різниці в тарифах на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за 2017 рік для виплати заборгованості з заробітної плати- 105965 грн.;
  • Дотація ВУВКГ на оплату за спожиту електроенергію з урахуванням інфляції та пені перед ТОВ "ЛЕО" – 400 000 грн.;
  • Дотація ВУВКГна обслуговування бювету питної води – 126008 грн.
  • Дотація ДП ККС на придбання вуличних світлодіодних світильників - 159994 грн. та проводу СІП-68460 грн.

 

Проведені видатки по соціальному захисту населення на загальну суму 38526,40 грн., в т.ч.: матеріальна допомога на поховання -15026,40 грн. для 20осіб; матеріальна допомога на подолання наслідків пожежі – 23500 грн. для 4 осіб;.

Відповідно до Порядку призначення і виплати персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2019 рік, у звітному періоді виплачена стипендія Коваленку М.В. вихованцю санаторної школи–інтернату № 2 м.Кремінна, учню відділення боксу Кремінської дитячо-юнацької спортивної школи, чотириразовому чемпіону України серед школярів, дворазовому призеру чемпіонату Європи серед школярів, кандидату у майстри спорту України, який є талановитим і перспективним спортсменом Кремінської міської ради та одночасно дитиною позбавленою батьківського піклування в сумі 4500 грн.; стипендія Будніковій Т.В., яка навчається в комунальному закладі «Луганському обласному ліцею-інтернату фізичної культури і спорту» м. Кремінна, є призеркою чемпіонатів України з важкої атлетики, талановитою і перспективною спортсменкою Кремінської міської ради та одночасно дитиною сиротою - 9000,00 грн.; стипендія Дубовому О.В. який є майстром спорту України, чемпіоном Європи та світу, рекордсменом України та світу з пауерліфтингу та силового екстриму - 36000,00 грн. стипендія Дубовому О.В. який є майстром спорту України, переможцем міжнародного турніру Кубок Дунаю, рекордсменом України з пауерліфтингу -15000 грн.

 Видатки з організації та проведення громадських робіт за звітний період склали 88,024 тис.грн.

Видатки по запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха у звітному періоді становлять 31,369 тис.грн.

Видатки на виконання Програми відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/ або матеріалів на 2019-2020 роки – 61,927 тис.грн. для 37 осіб.

Видатки на оплату консультаційних послуг з проведення тендерних закупівель до міжнародних правил НЕФКО по проекту «Комплекс енергоефективних заходів дошкільного навчального закладу та системи вуличного освітлення м. Кремінна» - 98,500 тис.грн.

На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 24941,6 тис. грн., що менше показника аналогічного періоду 2018 року на 24,5% або на 8095,3 тис. грн.

По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшені обсяги фінансування на благоустрій – у 2,4 рази або на 1823,7 тис. грн., та зменшені на житлово-комунальне господарство – на 52,8% або на 5110,3 тис. грн.

Видатки спеціального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:

на 44,6 відсотка на реалізацію програм допомоги і грантів міжнародних фінансових організацій та Європейського Союзу (11112,1 тис.грн.);

на 20,7 відсотків на природоохоронні заходи (5171,9 тис.грн.)

на 18,4 відсотка на житлово-комунальне господарство (4580,5 тис. грн.);

на 12,3 відсотка на інвестиційний розвиток території (3069,6 тис. грн.);

на 3,2 відсотків на органи місцевого самоврядування (810,0 тис. грн.);

на 0,3 відсотка на соціальний захист (82,7 тис. грн.).

на 0,2 відсотка на капітальний ремонт доріг (коригування документації)(48,7 тис. грн.);

на 0,1 відсотка на інші видатки (25,0 тис. грн.)

на 0,09 відсотків на інші субвенції (21,6 тис.грн.)

на 0,08 відсотка на утримання КУ «Трудовий архів» (19,7 тис. грн.);

Основні об’єкти бюджету розвитку міста:

  • Капітальний ремонт вуличних водопроводів та каналізаційних мереж, в т.ч. технічний нагляд за виконанням робіт -196,9 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт житлового фонду, в т.ч. ОСББ на покриття вартості капітальних робіт за виключенням матеріалів, але не більше загальної вартості капітальних робіт 50,0 тис.грн.– 1206,9 тис.грн.;
  • Оновлення матеріально-технічної бази ДП ККГ, КП ККС (кабіна для трактору)– 45,7 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт приміщення та будівлі міської ради – 362,7 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт опалювальної системи будівлі міської ради – 80,4 тис.грн.;
  • Придбання металевої конструкції для відновлення пішохідного переходу через р.Красна– 178,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт запасного виходу з будівлі міськради – 61,3 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт: Додаткове влаштування електроосвітлення будівлі міської ради – 14,7 тис.грн.;
  • Придбання офісних меблів – 30,8 тис.грн.;
  • Придбання елементів благоустрою (тренажери, Капітошка, закритий контейнерний майданчик,гойдалка Мрія карусель Велика, Ігрова альтанка "Дельфін", гойдалки" Мрія", Контейнери для ТПВ) – 260,5 тис.грн.;
  • Придбання елементів благоустрою(велопарковка) – 163,2 тис.грн.;
  • Придбання подарунків довгострокового користування (3 ноутбука) – 25,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт огорожі міського крадовища– 152,4 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт тротуарів (пл.Красна, пл. Кооперативна, вул.Центральна, вул. Войкова, пров. І Франка), в т.ч. розробка ПК документації, технічний нагляд за виконанням робіт – 841,7 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт підїздних шляхів до майданчику ТПВ по пров Дружби– 197,7 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття контейнерних майданчиків в т.ч.(вул.Перемоги)– 594,4 тис.грн.;
  • Проведення проектно-вишукувальних робіт для капітального ремонту зовнішнього освітлення вул.Титова, вул.Побєди, вул Шевченко, вул. Банкова, пр Дружби, пл Красна м.Кремінна– 92,1 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць сел. Червоно-Діброва – 240,9 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулицт сел.Житлівка– 566,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулицт сел. Кузьміне– 97,2 тис.грн.;
  • Придбання техники і обладнання для ВУВКГ– 202,0 тис.грн.;
  • Підвищення енергоефективності муніципальної будівлі Кремінської міської ради. Капітальний ремонт фасаду з утепленням стін. Капітальний ремонт приміщень. Капітальний ремонт (заміна) віконних блоків– 1540,8 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт (заміна) віконних та балконних блоків будівлі дошкільного навчального закладу “Катруся”, м. Кремінна Луганської області (коригування)– 422,6 тис.грн.;
  • Проведення корегування та експертизи кошторисної документації по капітальному ремонту вул.Джерельна, вул.Титова, пров Нагорний, вул. Лиманська – 48,7 тис.грн.;
  • Придбання насосного та технологічного обладнання для комунальних каналізаційних систем – 227,9 тис.грн.;
  • Проведення капітального ремонту системи оплення КУ «Трудовий архів» - 19,7 тис.грн.

Надано районному бюджету субвенцію для комуналького некомерційного підприємства "ЦПМ-СД Кремінської районної ради" для проведення співфінансування для придбання комплекту обладнання для телемедицини для Кремінської лікарської амбулаторії ЗПСМ №2 по пл. Парковій та для Кремінської лікарської амбулаторії ЗП-СМ №4 по пров. Медовий в рамках реалізації заходів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від 30.05.19 №124 – 21,6 тис. грн.

 

 

Інвестиційна діяльність Кремінської міської ради

Одним з пріоритетних видів діяльності міської ради є розробка та участь в проектах за рахунок міжнародних донорів та залучення коштів обласного бюджету.

За 2019 рік була проведена робота по таких проектах:

1.За рахунок проекту Європейського Союзу «Покращення доступу до води у громаді міста Кремінна, що опинилася під впливом конфлікту» залучені грантові кошти та проведено завершення фінансування проекту на суму 11112,1 тис.грн.;

2.Надзвичайна кредитна програма для відновлення України:

  • «Підвищення енергоефективності муніципальної будівлі Кремінської міської ради. Капітальний ремонт фасаду з утепленням стін. Капітальний ремонт приміщень. Капітальний ремонт (заміна) віконних блоків будівлі" за рахунок коштів Європейський інвестиційний банк. Сума коштів 1540,830 тис. грн.
  • Капітальний ремонт (заміна) віконних та балконних блоків будівлі дошкільного навчального закладу "Катруся", м.Кремінна Луганської області" за рахунок коштів Європейський інвестиційний банк Сума коштів 422,589 тис. грн.
  1. Кремінською міською радою були залучені кошти обласного екологічного фонду за рахунок яких придбано два сучасних сміттєвози на загальну суму 4944,0 тис.грн.
  2. Завдяки роботі проведеній фахівцями Кремінської міської ради наприкінці року отримана субвенція з обласного бюджету в загальній сумі 6095,010 тис.грн., а саме для проведення:

- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Титова, вул. Побєди, вул. Шевченко м. Кремінна (ЗТП-42; ЗТП-14). Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення вул. Титова, вул. Побєди, вул. Шевченко м. Кремінна Луганська обл. – 1481,8 тис.грн.;

- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Шевченко, вул. Банкова, пр. Дружби, пл. Красна м. Кремінна (ЗТП-42; ЗТП-7).Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення вул. Шевченко, вул. Банкова, пр. Дружби, пл. Красна м. Кремінна Луганська обл.- 1542,1 тис.грн.;

- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Дружби м. Кремінна (ЗТП-3).Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення пр. Дружби м. Кремінна Луганська обл. -1521,3 тис.грн.;

- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Титова, пл. Красна м. Кремінна (ЗТП-102, ЗТП-12, ЗТП-2).Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення вул. Титова, пл. Красна м. Кремінна Луганської обл. -1549,8 тис.грн.

Освоєння зазначених коштів проводиться у 2020 році.

5.У рамках одного з компонентів проекту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» отримано Мобільний ЦНАП загальною вартістю 55 тис. євро.

Мобільний ЦНАП — це спеціально обладнаний транспортний засіб на базі автомобіля Ford, в якому облаштовані два повноцінні робочі місця адміністраторів для надання адміністративних послуг, який працює як повноцінний офіс ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах і на околицях міста.

Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. У ньому є системи обігріву та кондиціонування повітря, біотуалет, електричний водонагрівач, комплект відеоспостереження, три місця для відвідувачів, резервний генератор живлення. Завдяки компактному пандусу можуть обслуговуватися особи з інвалідністю.

Також однією з опцій є кейс з обладнанням, що дозволяє обслуговувати громадян удома — хворих чи осіб дуже похилого віку.

            Через мобільний ЦНАП можна отримати наступні послуги:

  • з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;
  • з державної реєстрації юридичних осіб-фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • з державної реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян;
  • надання довідок про реєстрацію місця проживання

Для зручності оплати адміністративних послуг, найближчим часом планується оснащення «мобільного офісу» банківським РОS-терміналом.

У разі згоди Державної міграційної служби у мобільному ЦНАП можна буде встановити обладнання для видачі паспортів у формі ID картки.

Планується, що мобільні ЦНАПи використовуватимуть також фахівці пенсійного фонду, юстиції, соціального захисту, іншими – через договори про співпрацю, шляхом проведення спільних виїзних заходів.

7.Пітчинг проектів соціальної дії

Кремінська міська рада у 2019 році долучилася до впровадження ініціативи «Розумна Взаємодія». Розумна Взаємодія - це інструмент трансформації жителів однієї території в місцеву громаду. Розумна Взаємодія допомагає більш ефективно залучати громадян до вирішення місцевих питань та глобальних викликів, які стоять перед громадою. Відкритість системи та залучення мешканців до вирішення місцевих питань допомогає згуртуванню громади, змінює ставлення людей до влади, до своєї громади формує у мешканців громадянську позицію.

Розумна Взаємодія, як інструмент може бути корисна для вирішення великого діапазону різноманітних завдань, з якими стикаються місцеві громади: це і створення місцевих бюджетів громад, цільових програм, програм соціально-економічного розвитку, покращення громадського бюджету (бюджету участі), розвиток місцевого туризму та промислів, спільне проектування та інвестування рішень з бюджетів різних рівнів, разом з міжнародними донорами та інвесторами, створення окремих сервісів як то взаємодія переробників сміття із мешканцями /постачальниками, рятування життя/здоров’я людей в надзвичайних умовах і т.п., розвиток “молодіжних банків” та фондів громад, і багато, багато інших завдань, які прагнуть вирішувати в громадах.

Базова ідея для Розумної Взаємодії - усунення бар'єрів між секторами (владою та громадянами, владою та бізнесом) протягом визначення та вирішення місцевих питань за допомоги спільного ІТ-простору для різних стейкхолдерів та мешканців, що надає можливість налагодити взаємодію між ними та вирішувати питання і глобальні виклики за меншу вартість. Це все моливо робити за допомоги платформи gurtom.mobi, на якій мешканці міста мають змогу ставити на гугл карті маячки проблем, які їх бентежать. Спеціалісти міської ради відповідно до своїх посадових інструкцій відповідають за певний напрям роботи і мають змогу від юридичної особи залишати коментарі, затягувати на офіційні шари місцевих програм для вирішення проблем.

 

Громада міста Кремінна одна з перших в Україні створила інноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволив поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Протягом чотирьох днів для учасників конкурсу були проведені тренінги з проектного дизайну від Британської Ради, під час яких фасилітатори допомагали учасникам доопрацювати ідеї та надавали рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня 43 учасники пітчингу презентували доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначила 10 переможців:

  • Кошелєва Оксана (проект «Велопарковки як елемент комфортного міського середовища»);
  • Лопата Тетяна (проект «Спортвільхи»);
  • Лебедєв Сергій (проект «Спортивний майданчик – основа здорового способу життя»);
  • Логвіненко Тамара (проект «Здорові діти – наше майбутнє»);
  • Редя Світлана (проект «Чисте довкілля»);
  • Літвін Олена (проект «Чисте місто»);
  • Симонов Андрій (проект «Привітне, доступне місто»);
  • Бондаренко Андрій (проект «Розумний малюк»);
  • Корнюхін Іван (проект «Обладнання майданчику збору ТПВ огорожею»);
  • Бахмет Ольга (проект «Спортивний майданчик»)

 

Бюджет конкурсу склав 300,0 тис. грн., в тому числі: 100.0 тис.грн. від Британської ради та 200,0 тис.грн. - кошти Кремінської міської ради.

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАН
СЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

«17» березня 2020 року

Кремінна

№ 03-01/31

Про проведення попередньої оплати
капітального ремонту зовнішнього
освітлення пр.Дружби м.Кремінна (ЗТП-3)

 

У зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно статті 22 Бюджетного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись ст.ст. 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Передбачити у договорі на проведення робіт по об’єкту «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр.Дружби м.Кремінна (ЗТП-3). Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED-освітлення пр.Дружби м.Кремінна Луганська обл.» попередню оплату на придбання будівельних матеріалів, виробів та конструкцій на термін до трьох місяців, в розмірі 70% - 1 013 994,41 грн. (один мільйон тринадцять тисяч дев’ятсот дев’яносто чотири гривні 41 копійка).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Макогон Н.М.

 

Міський голова                              Ю.О.ПРОКОПЕНКО

Main Menu

Kremins'ka TG