17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 54 |
Про запобігання поширенню
на території Кремінської міської
ради гострої респіраторної хвороби
COVID-19
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 2112 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19» (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, відповідно до ст. 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», враховуючи рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол від 13.03.2020 № 3), рекомендації Міністерства цифрової транформації України від 16.03.2020 № 1/06-3-1176, з метою запобігання поширенню на території Кремінської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст. 40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
Міський голова Ю.ПРОКОПЕНКО
17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 53 |
Про затвердження плану організаційно -
технічних заходів з усунення порушень
вимог природоохоронного законодавства
З метою усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Кремінською міською радою, виявлених під час перевірки Державною екологічною інспекцією у Луганській області, керуючись ст.ст. 15, 19, 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.ст. 33, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
Міський голова Ю.ПРОКОПЕНКО
Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
Кремінської міської ради
від ____________ 2020р.№ ____
План організаційно-технічних
заходів з усунення порушень вимог природоохоронного законодавства
№ з/п |
Зміст |
Термін виконання |
Відповідальний |
1 |
Ліквідувати виявлені несанкціоновані звалища побутових відходів з території міста |
До 20.04.2020 |
Директор ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Фещенко О.В. |
2 |
Не допускати змішування відходів, для утилізації яких існують відповідні технології
|
постійно |
Перший заступник міського голови Дзивульський Г.А. |
3 |
Забезпечити здійснення контролю за рівнем вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах автотранспортних засобів
|
До 20.04.2020 |
Перший заступник міського голови Дзивульський Г.А. |
4 |
Розробити заходи щодо встановлення прибережних захисних смуг та водоохоронних зон об’єктів, що знаходяться на території міської ради
|
До 20.04.2020 |
Начальник землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Пруденко О.П. |
5 |
Розробити заходи щодо здійснення контролю за додержанням режиму використання територій водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, а також щодо огляду прибережних захисних смуг, що знаходяться на території Кремінської міської ради на предмет наявності несанкціонованих скидів у водні об’єкти |
До 20.04.2020 |
Начальник землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Пруденко О.П. |
6 |
Розглянути питання щодо виділення коштів з міського бюджету на проведення інвентаризації та паспортизації зелених насаджень |
За підсумками виконання бюджету за І-ше півріччя 2020
|
Заступник міського голови з економічних питань Макогон Н.М. |
7 |
Провести інвентаризацію, паспортизацію зелених насаджень, як об’єктів благоустрою, та здійснити огляд (перевірку) стану зелених насаджень на території міської ради |
До 31.12.2020 |
інспектор з благоустрою відділу житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради Наумчук О.Г. |
8 |
Організувати облік зелених насаджень на території міської ради |
До 31.12.2020 |
інспектор з благоустрою відділу житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради Наумчук О.Г. |
9 |
Забезпечити передачу хімічних джерел струму, в яких закінчився строк експлуатації, відповідним підпиємствам для утилізації |
До 20.04.2020 |
Перший заступник міського голови Дзивульський Г.А. |
Секретар виконкому О.Ю. Літвін
Начальник відділу ЖКГ та будівництва І.О. Китайгора
17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 52 |
Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»
КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» за 2019 рік
З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності Кремінської територіальної громади, розглянувши поданий дочірнім підприємством «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» звіт про виконання фінансового плану підприємства за 2019 рік на розгляд виконавчого комітету, керуючись п.4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
Міський голова Ю.ПРОКОПЕНКО
17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 51 |
Про затвердження звіту про
виконання фінансового плану
КП «Кремінське ВКГ» за 2019 рік
З метою здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності Кремінської територіальної громади, розглянувши поданий на розгляд виконавчого комітету комунальним підприємством «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради (КП «Кремінське ВКГ») звіт про виконання фінансового плану підприємства за 2019 рік, керуючись п.4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
Міський голова Ю.ПРОКОПЕНКО
17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 50 |
Про розгляд проєктів рішень міської ради, які виносяться на розгляд 56 сесії міської ради
Розглянувши проєкти рішень міської ради, які виносяться на розгляд п’ятдесят шостої сесії Кремінської міської ради, керуючись статтями 30, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Винести на розгляд 56 сесії міської ради проєкти рішень :
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 49 |
Про розгляд проектів рішення міської ради, яке виноситься на розгляд 56 сесії міської ради
Розглянувши проекти рішення міської ради, яке виноситься на розгляд п’ятдесят четвертої сесії Кремінської міської ради, керуючись статтями 32, 34, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Винести на розгляд 56 сесії міської ради проекти рішення міської ради:
- Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік;
- Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2020 рік
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
17 березня 2020 року |
Кремінна |
№ 48 |
Про схвалення уточненого
Прогнозу Кремінського міського
бюджету на 2020-2022 роки
На виконання частини третьої – п’ятї статті 21 Бюджетного Кодексу України, керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради
17 березня 2020 року № 48
ПРОГНОЗ
Кремінського міського бюджету Луганської області
на 2020 - 2022 роки
Програмно-цільовий метод у бюджетному процесі передбачає складання прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (частина дев'ята статті 20 Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс)).
Процес складання прогнозу місцевого бюджету регламентовано частиною третьою – п’ятою статті 21 Кодексу.
Прогноз міського бюджету (далі – Прогноз) – документ, що визначає, прогнозні показники фінансових ресурсів бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються Кремінською міською радою (далі – рада).
Показники Прогнозу є орієнтиром бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці у середньостроковому періоді для збалансування напрямів політики розвитку з бюджетними можливостями.
Розробляється Прогноз на основі комплексного аналізу економічної ситуації, стану фінансового потенціалу, оцінки досягнутого рівня розвитку економіки і соціальної сфери та з урахуванням впливу зовнішніх політичних, економічних та інших факторів і очікуваних тенденцій зміни впливу цих факторів у перспективі.
Складають та схвалює Прогноз Кремінська міська рада відповідно до прогнозних та програмних документів економічного та соціального розвитку відповідної території, державних цільових програм, який ґрунтується на Бюджетній декларації, схваленої у 2019 році за плановим на два бюджетні періоди.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, а також індикативні прогнозні показники за бюджетними програмами, які забезпечують протягом декількох років виконання інвестиційних проектів.
Подається Прогноз на 2021 і 2022 роки до розгляду сесії разом з проектом рішення про бюджет міста Кремінна на 2020 рік, уточняється на підставі схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди і прийнятого рішення про міський бюджет.
Показники проекту міського бюджету на бюджетний період, що настає за плановим, ґрунтуються на індикативних прогнозних показниках міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.
Кремінська міська рада в межах своїх повноважень формують проект Прогнозу, забезпечує взаємозв’язок процесу планування діяльності головного розпорядника бюджетних коштів та бюджетного процесу, координує та спрямовує діяльність, визначає основні організаційно-методичні засади.
Прогнозні показники є основою для складання головним розпорядником коштів бюджету планів своєї діяльності та міських програм.
Головний розпорядник складає плани своєї діяльності на плановий і наступні за плановим два бюджетні періоди з визначенням очікуваних результатів діяльності виходячи з індикативних прогнозних показників обсягів видатків і надання кредитів з бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди та відповідно до прогнозних і програмних документів економічного та соціального розвитку міста та програм.
Плани діяльності щороку приводяться головним розпорядником у відповідність з показниками міського бюджету на плановий період та його Прогнозу.
Прогноз бюджету міста Кремінна Луганської області на 2020 - 2022 роки (далі – Прогноз ) розроблено на основі положень Бюджетного та Податкового кодексів України, побудованих на принципах економного витрачання фінансів, Програми економічних реформ в Україні, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 883 від 23.10.2019) «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020–2022 роки», листів Міністерства фінансів України, Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого управління бюджетним процесом як складової системи управління місцевих фінансів, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики.
Основними завданнями є :
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку міста за основними видами доходів, фінансування і кредитування, взаємовідносин державного та місцевих бюджетів, а також за бюджетними програмами.
На середньострокову перспективу в умовах відновлення економіки України основними завданнями бюджету є :
- забезпечення справедливої, стабільної, спрямованої на забезпечення фіскальної достатності системи оподаткування, як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження фіскальної достатності системи оподаткування як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження частки тіньової економіки ;
- підтримка структурних реформ в реальному секторі економіки і соціальній сфері та залучення інвестицій в економіку;
- підвищення ефективності управління бюджетними коштами та подальшої оптимізації бюджетних програм.
Індикативні прогнозні показники бюджету міста на 2020 - 2021 роки є основою для складання головним розпорядником бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту бюджету міста на відповідні роки.
Наявні тенденції розвитку української економіки, подальша реалізація комплексу економічних реформ забезпечать підтримку для майбутнього економічного зростання міста, формування структури економіки більш стійкої до впливу зовнішніх факторів. Водночас, нестабільність на міжнародних фінансових ринках впливає на існування зовнішніх ризиків для розвитку як української економіки, так і економіки міста.
Прогноз міського бюджету на 2021 та 2022 роки розроблений з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку України 2020 – 2022 роки, інших законодавчих актів.
Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовувались при складанні Прогнозу бюджету міста є:
Основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 883 від 23.10.2019) «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020 – 2022 роки», зокрема індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) становитиме 105,3 відсотка у 2021 році та 105,1 відсоток у 2022 році.
Індекс цін виробників промислової продукції (грудень до грудня попереднього року) у 2021 році – 108 відсотків, у 2022 році – 106,1 відсотка.
Прогнозний розмір прожиткового мінімуму на 2021 – 2022 роки становитиме:
у 2020 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2027 гривень, з 01 липня – 2118 гривень, з 01 грудня – 2189 гривень,
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років: з 01 січня 2020 року – 1779 гривень, з 01 липня – 1859 гривень, з 01 грудня – 1921 гривня;
дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2020 року – 2218 гривень, з 01 липня – 2318 гривень, з 01 грудня – 2395 гривень;
працездатних осіб: з 01 січня 2020 року – 2102 гривні, з 01 липня – 2197 гривень, з 01 грудня – 2270 гривень;
осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2020 року – 1638 гривень, з 01 липня – 1712 гривень, з 01 грудня – 1769 гривень;
у 2021 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2189 гривень, з 01 липня – 2288 гривень, з 01 грудня – 2358 гривень,
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років з 01 січня 2021 року – 1921 гривня, з 01 липня – 2007 гривень, з 01 грудня – 2069 гривень;
дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2021 року – 2395 гривень, з 01 липня – 2503 гривень, з 01 грудня – 2579 гривень;
працездатних осіб: з 01 січня 2021 року – 2270 гривень, з 01 липня – 2372 гривень, з 01 грудня – 2445 гривень;
осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2021 року – 1769 гривень, з 01 липня – 1849 гривень, з 01 грудня – 1905 гривень;
у 2022 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2358 гривень, з 01 липня – 2464 гривень, з 01 грудня – 2530 гривень,
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років з 01 січня 2022 року – 2069 гривень, з 01 липня – 2162 гривні, з 01 грудня – 2220 гривень;
дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2022 року – 2579 гривень, з 01 липня – 2695 гривень, з 01 грудня – 2767 гривень;
працездатних осіб: з 01 січня 2022 року – 2445 гривень, з 01 липня – 2555 гривень, з 01 грудня – 2623 гривень;
осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2022 року – 1905 гривень, з 01 липня – 1991 гривень, з 01 грудня – 2044 гривень.
Розмір мінімальної заробітної плати:
з 01 січня 2020 року – 4723 гривні;
з 01 січня 2021 року – 5003 гривні;
з 01 січня 2022 року – 5290 гривень.
Посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами):
з 01 січня 2020 року – 2102 гривні;
з 01 січня 2021 року – 2270 гривні;
з 01 січня 2022 року – 2445 гривень.
на 2021 - 2022 роки
Розрахунок індикативних прогнозних показників видатків та кредитування загального фонду бюджету міста на 2021 і 2022 роки здійснено в межах прогнозного обсягу реально можливих ресурсів бюджету на зазначені роки та з урахуванням бюджетної та податкової політики, що покладена в основу розрахунку граничних показників видатків та надання кредитів на 2020 рік. Показники бюджету збалансовані та наведені у додатку 1.
3.1. Наповнення місцевих бюджетів.
Провадження положень Податкового кодексу щодо зменшення податкового навантаження та удосконалення системи адміністрування податків, з одного боку, формування умови для зменшення масштабів тіньового сектору та, як наслідок, збільшення податкових надходжень до бюджету, а з іншого збільшення обсягів власних коштів підприємств, які вони можуть спрямовувати на інвестиційні цілі. Передбачається, що у 2020 - 2022 роках планується:
- підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
- зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв.
Розрахунок надходжень єдиного податку складений виходячи з урахуванням ставок єдиного податку:
- для платників I групи 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня відповідного року;
- для платників II групи 20 відсотків розміру мін. зарплати, встановленої на 1 січня відповідного року.
Прогноз проведено з урахуванням поступового зростання обсягу отриманих податків та зборів, що зумовлено, насамперед, переглядом ставок єдиного податку, оренди на податку на землю, проведенням індексації нормативної грошової оцінки земельних ресурсів.
Акцизний податок розраховано з урахуванням кількості суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизних товарів.
При розрахунку єдиного податку враховано кількість платників, як юридичних так і фізичних осіб-підприємців та виробників сільськогосподарської продукції. При розрахунку враховано імовірне зростання показника, чому сприятиме:
- збільшення мінімальної заробітної плати, що призведе до зростання бази оподаткування за єдиним податком для підприємств ІІ групи;
- врахування ставки єдиного податку для платників І групи у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб замість мінімальної заробітної плати.
Прогноз надходжень від операцій з землею (земельний податок та оренда) має потенціал росту, на що впливає:
Розрахунок показників доходів бюджету міста на 2020 – 2022 роки наведено у додатку 2.
3.2. Використання бюджетних коштів в основних сферах діяльності.
Бюджетна політика в 2021 та 2022 роках здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів.
Бюджетна система функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України, положення якого, зокрема врегульовують питання щодо підвищення якості управління бюджетними коштами, забезпечення результативності, ефективності і прозорості використання бюджетних коштів, запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, удосконалення управління зобов’язаннями, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу. Розрахунок показників видатків загального фонду бюджету міста на 2020 – 2022 роки наведено у додатку 3 та додатку 4.
Пріоритетним завданням розвитку міста Кремінна на 2020 – 2022 роки є:
- промоція та просування м. Кремінна на регіональному, національному та міжнародному рівні як туристичної локації;
- залучення державних, інвестиційних коштів та ресурсів міжнародних фінансових організацій для реалізації інфраструктурних проектів;
- сприяння з боку міської влади діяльності соціально-відповідальних представників бізнесу;
- виконання міського плану заходів, щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»
- модернізація інфраструктури та систем забезпечення життєдіяльності міста відповідно до сучасних технологічних та екологічних вимог з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями;
- підвищення енергоефективності в установах державної, комунальної сфери та ОСББ;
- формування духовності, національної самосвідомості, моральності молоді міста, патріотичне виховання та формування правової культури;
- творчий, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей та молоді;
- організація мережі зон змістовного культурного відпочинку та дозвілля для чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю, етнічних меншинст, представників інших вразливих груп;
- забезпечення сприятливого екологічного стану міста.
Державне управління.
Пріоритетним завданням є повноцінне забезпечення функціонування депутатів і виконавчого апарату міської ради, якісне виконання повноважень представницьких функцій, визначених Конституцією України та іншими законами, належне забезпечення виконання принципів народовладдя, забезпечення якісного контролю за використанням коштів у реалізації заходів міської програм соціально-економічного розвитку.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- забезпечити належне опрацювання депутатським корпусом низки цільових програм та затвердження;
- забезпечити якісне виконання представницьких функцій депутатами міської ради;
- забезпечити принцип прозорості у діяльності міської ради;
- забезпечити повноцінне виконання повноважень виконавчого апарату міської ради згідно з чинним законодавством.
Основні результати, яких планується досягти: забезпечення якісного виконання представницьких функцій депутатами міської ради, прийняття низки міських цільових програм, повноцінне виконання повноважень виконавчого апарату міської ради згідно з чинним законодавством.
Інвестиційна діяльність
Пріоритетним завданням розвитку на 2020 – 2022 роки є:
- розробка плану інвестиційної привабливості;
- адміністративний супровід стратегічних для міста інвестиційних проектів.-
- відчуження об’єктів комунальної власності з низькою інвестиційною привабливістю шляхом продажу на аукціоні в електронній формі;
- розміщення інформації про об’єкти комунальної власності, що підлягають передачі в оренду та відчуженню, на офіційному веб-сайті міської ради, у засобах масової інформації та спеціалізованих Інтернет-ресурсах;
- забезпечення об’єктивного планування фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та здійснення регулярного контролю за виконанням фінансових планів;
- приведення тарифів на послуги комунальних підприємств до економічного обґрунтованого рівня у разі зростання складових витрат;
- підвищення ефективності використання комунальними підприємствами трудових, матеріальних та грошових ресурсів;
- поліпшення стану розрахунків підприємств житлово-комунальної сфери з контрагентами та збільшення обсягів виконання робіт, підвищення якості послуг, що надаються.
- проведення термомодернізації будівель;
- поліпшення стану вулично-дорожньої мережі з метою покращення безпеки та мобільності чоловіків (9093 ос.), жінок 12427 ос.), хлопчиків (2143 ос.), дівчат (2161 ос.), людей похилого віку (8642 ос.) , людей з інвалідністю (2432 ос.), представників інших вразливих груп (1137 ос.);
- розбудова спортивно-відпочивальної інфраструктури для задоволення потреб в тому числі людей похилого віку (жінок – 5285 ос., чоловіків – 3357 ос.), людей з інвалідністю (жінок – 1201 ос., чоловіків – 1231 ос.), представників інших вразливих груп.
Управління об’єктами комунальної власності та благоустрій
Пріоритетним завданням розвитку галузі управління об’єктами комунальної власності та благоустрій є реформування наявної системи надання житлово – комунальних послуг та забезпечення ефективного використання наявних ресурсів.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- Проведення робіт з благоустрою берегів річки Красна.
- Використання методів, що запобігають виникненню, зниження рівня впливу чи усунення факторів забруднення атмосферного повітря.
- Проведення заходів по озелененню території міста.
- Реконструкція полігону твердих побутових відходів міста.
- Проведення заходів з видалення бур’янів та карантинних росли.
- Проведення заходів з очищення та вивозу сміття та ліквідація стихійних звалищ.
- Надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста на утримання об’єктів комунальної власності.
Основні результати, яких планується досягти:
Реформування житлово-комунального господарства.
Модернізація житлового фонду.
Благоустрій населених пунктів громади.
Енергозбереження на підприємствах житлово-комунального господарства.
Зазначені заходи мають соціальну спрямованість, їх реалізація дозволить поліпшити якість житлово-комунального обслуговування населення, підвищити безпеку систем життєзабезпечення населених пунктів та комфортність умов проживання громадян, створити умови щодо обмеження шкідливого впливу на навколишнє середовище та здоров’я людини.
Житлово-комунальне господарство
Пріоритетним завданням розвитку галузі житлово – комунального господарства є реформування наявної системи надання житлово – комунальних послуг, забезпечення населення високоякісними і доступними послугами.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
1.Поліпшення стану матеріально-технічної бази комунальних підприємств;
Безпека життєдіяльності
Пріоритетним завданням є забезпечення підвищення рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій.
Основні завдання:
Очікувані результати:
- забезпечення підвищення рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій;
- забезпечення підвищення рівня захисту населення.
Культура і мистецтво
Пріоритетами розвитку галузі є збереження, дослідження, відтворення та примноження духовних та культурних здобутків українського народу на території громади.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- проведення культурно-мистецьких заходів, акцій, фестивалів, виставок, концертів професійних митців, народних та зразкових аматорських колективів;
- збереження історико-культурної спадщини, утвердження патріотичних цінностей, національної свідомості, популяризація національного культурного надбання, пам’яток культури і культурної спадщини як основи національної культури, складання електронних паспортів за єдиною формою;
- забезпечення гарантій свободи творчої молоді, підтримка творчих ініціатив, спрямованих на розвиток національної літератури, культури і мистецтва, збагачення національної культурної спадщини;
- сприяти забезпеченню доступності мистецтва та культурних послуг чоловікам, жінкам, хлопчикам, дівчаткам, людям похилого віку, людям з інвалідністю, етнічним меншинствам, представникам інших вразливих груп.
Основними результатами, яких планується досягти, є :
- реалізація державної політики в культурно-мистецькій сфері;
- збереження та модернізація культурно-мистецької інфраструктури;
- забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної і художньої творчості;
- забезпечення проведення державних свят на належному рівні, розвиток самоцінностей культури і мистецтва в усіх її численних проявах;
- забезпечення ефективності використання бюджетних коштів, створення правових та економічних стимулів для залучення недержавних коштів та засобів для підтримки культури й мистецтва;
- збереження народних традицій, свят та обрядів;
- зміцнення позицій міста Кремінна як культурного центру району.
Фізична культура і спорт
Пріоритетами розвитку галузі є залучення до здорового способу життя усіх категорій населення, в тому числі людей с інвалідністю, шляхом створення нових форм занять фізичною культурою і спортом, формування в молоді потреби у зміцненні здоров’я засобами фізичної культури і спорту.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- забезпечити об’єднання зусиль органів влади, громадських та приватних організацій спортивної спрямованості щодо залучення широких верств населення до фізкультурно-оздоровчої роботи, активного сімейного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку;
- сприяти участі у обласних, державних та міжнародних змаганнях мешканцям громади;
- сприяти створенню умов доступу чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю, представників інших вразливих груп до занять масовими видами спорту;
- встановлення спортивних та дитячих майданчиків з урахуванням потреб чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю;
- продовження практики проведення спортивних змагань серед хлопчиків та дівчат міста до Дня міста;
- сприяти розвитку олімпійських, параолімпійських та інших видів спорту шляхом встановлення іменних стипендій спортсменам.
Основні результати, яких планується досягти:
- охоплення фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою громадян району.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- надання матеріальної допомоги на поховання одиноким громадянам;
- надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі мешканцям громади;
- надання матеріальної допомоги дітям з орфанними та онкозахворюваннями;
- сприяти літньому оздоровленню дітей шкільного віку.
Основні результати, яких планується досягти:
- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування.
Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в м. Кремінна
Гендерні проблеми як в Україні, так і на місцевому рівні, характеризуються наявністю усталених стереотипів щодо становища жінок та чоловіків та відсутністю дієвого механізму покращення ситуації. Конституція та закони України гарантують рівність чоловіків та жінок у всіх сферах життя; ратифіковано практично всі основні міжнародні договори з питань гендерної рівності та прав жінок, проте найбільшою проблемою залишається практична реалізація гендерного підходу в усі сфери життєдіяльності.
Основні проблеми:
Основні завдання та заходи:
Очікувані результати:
3.3. Реалізація інвестиційних програм (проектів):
Інформація щодо реалізації інвестиційних проектів у соціально-культурній сфері наведено у додатку 5.
3.4. Кредитування бюджету :
Кремінська міська рада звернулася за кредитом НЕФКО на реалізацію проекту комплексних енергоефективних заходів з модернізації будівлі дошкільного навчального закладу №2 «Катруся». Метою даного проекту є:
Досягнення мети буде досягнуто за рахунок проведення наступних заходів:
Крім економії енергії та скорочення викидів, будуть отримані додаткові вигоди
Для будівлі ДНЗ №2:
Для міста та міської ради:
Вартість і прибутковість індивідуальних запропонованих заходів з термомодернізації розраховані ра підставі економії енергії: період окупності становить 15,68 років, економія природного газу – 752,6 тис. грн. на рік.
Ризик міста по відношенню до конкретного проекту є відносно низьким. Бюджет міста зростає та є достатній для обслуговування кредиту в розмірі 13 340,0 тис.грн., а існуючий борговій тягар є низьким. Проект є досить стійкий до зміні тарифів та витрат.
Місто гарантує повернення кредиту. Відповідно до статті 17 БКУ, загальна величина прямого боргу та гарантованого боргу не перевищує 200% від середньорічного бюджету розвитку міста. Повернення кредитних коштів планується за рахунок економії та передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Погашення позик НЕФКО планується за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Міська рада не має та не планує надавати гарантії за зобов’язаннями позичальників, під місцеві гарантії.
Внесення змін до чинного бюджетного законодавства дає можливість при розрахунку міжбюджетних трансфертів врахувати нові підходи до їх формування.
Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2020 - 2022 роки наведено у додатку 2.
Заступник міського голови Макогон Н.М.
Відповідно до рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17 березня 2020 року №54 «Про запобігання поширенню на території Кремінської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19» тимчасово призупиняється прийом громадян з особистих питань керівництвом міської ради та спеціалістами апарату виконавчого комітету. Прийом документів, звернень та заяв здійснюється через скриньки для кореспонденції, встановлені у холі першого поверху будівлі міської ради.
Послуги ЦНАП з отримання довідки про склад сім’ї, оформлення паспорта гр. України та для виїзду за кордон надаються після попереднього запису за телефонами: 066-000-22-01, 2-16-43.
До закінчення карантину просимо, по можливості, уникати особистого відвідування міської ради та апарату виконавчого комітету без нагальної потреби. Про відновлення прийому населення буде сповіщено додатково. Бережіть себе та поважайте оточуючих. Дякуємо за розуміння.
Телефони для отримання консультацій:
Посада |
ПІБ |
Телефон |
Кремінський міський голова |
Прокопенко Юрій Олексійович |
2-16-41 |
Приймальня |
2-16-41 |
|
Секретар міської ради |
Пилипенко Едуард Володимирович |
2-10-23 |
Перший заступник міського голови |
Дзивульський Георгій Анатолійович |
2-16-44 |
Заступник міського голови з фінансово-економічних питань |
Макогон Наталя Миколаївна |
2-33-80 |
Керуючий справами виконкому |
Літвін Олена Юріївна |
3-14-81 |
Головний спеціаліст з юридичних питань |
Редя Андрій Геннадійович |
3-10-30 |
Служба діловодства |
Чекан Світлана Вікторівна |
2-16-40 |
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва |
||
Начальник відділу |
Китайгора Ірина Олександрівна |
3-10-30 |
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва |
2-16-42 |
|
Сектор інвестиційної діяльності |
||
Завідувач сектору |
Карташов Олександр Миколайович |
3-21-55 |
Землевпорядний відділ |
||
Начальник відділу |
Пруденко Оксана Петрівна |
3-15-55 |
Планово – фінансовий відділ |
||
Начальник відділу, головний бухгалтер |
Смалько Наталя Миколаївна |
3-11-74 |
Відділ з військового обліку |
||
Начальник відділу |
Троцька Тетяна Миколаївна |
3-15-82 |
Центр надання адміністративних послуг |
2-16-43 |
|
066 000 22 01 |
||
Електронна пошта міської ради |
krmgоrsovet@gmаil.cоm |
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 22073,0 тис. грн., що становить 94,6 % до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2018 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 12,5 % або на 2444,5 тис. грн.
З податків і зборів виконання становить 21506,8 тис. грн., або 95,8 відсотків від планових показників, та на 4212,4 тис. грн. більше до аналогічного періоду минулого року, або на 24,4 відсотки.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло інших субвенцій з інших місцевих бюджетів на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» у 2019 році в сумі 338,6 тис.грн.
Доходи загального фонду міського бюджету за 2019 рік сформовані в розрізі джерел надходжень:
на 46,7 відсотка за рахунок єдиного податку (10035,2 тис.грн.);
на 34,8 відсотка за рахунок податку на майно (7487,7 тис.грн.);
на 9,8 відсотка за рахунок акцизного податку від реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (2116,7 тис.грн.);
на 5,2 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів (1113,0 тис.грн.);
на 2,7 відсотка за рахунок рентної плати за використання інших природних ресурсів (584,6 тис.грн.);
на 0,8 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (169,6 тис.грн.).
Податок на майно: згідно з врахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України, зокрема: скорочення кількості податків шляхом їх об’єднання за відповідною специфікою в нього входить - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки юридичних та фізичних осіб, транспортний податок з юридичних і фізичних осіб, земельний податок за землю з юридичних та фізичних осіб, орендна плата за землю з юридичних та фізичних осіб. Кількість орендарів - 303. Ставки орендної плати та податку на землю були переглянуті у червні 2018 року на 2019 рік.
Динаміка надходжень податку на майно до міського бюджету грн. |
|||||
Найменування надходжень |
план |
факт |
% виконан-ня |
факт за 2018 рік |
% вико-нання до факту 2018 року |
|
Станом на 01.01.2020 |
|
|
|
|
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості |
22935 |
26830 |
116,9 |
21565 |
124,4 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості |
125195 |
193853 |
154,8 |
127153 |
152,5 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості |
332990 |
393197 |
118,0 |
264152 |
148,8 |
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості |
752290 |
604424 |
80,3 |
579724 |
104,3 |
Земельний податок з юридичних осіб |
1605560 |
2224278 |
138,5 |
804537 |
276,5 |
Орендна плата з юридичних осіб |
2636780 |
2676260 |
101,5 |
2355519 |
113,6 |
Земельний податок з фізичних осіб |
328960 |
268810 |
81,7 |
252866 |
106,3 |
Орендна плата з фізичних осіб |
1192035 |
1050068 |
88,1 |
996514 |
105,4 |
Транспортний податок з фізичних осіб |
30360 |
37500 |
123,5 |
22917 |
163,6 |
Транспортний податок з юридичних осіб |
41400 |
12500 |
30,2 |
31250 |
40 |
Динаміка надходжень єдиного податку до міського бюджету
грн.
Найменування надходжень |
план |
факт |
% виконання |
факт за 2018 рік |
% вико-нання до факту 2018 року |
|
Станом на 01.01.2020 |
|
|
|
|
Єдиний податок з юридичних осіб |
2386360 |
1361373 |
57,1 |
2148847 |
63,3 |
Єдиний податок з фізичних осіб |
8330228 |
8247092 |
99,0 |
6044161 |
136,4 |
Також до бюджету міста у сумі 426664грн. надійшло коштів єдиного податку сільськогосподарських товаровиробників.
Відповідно до частини сьомої статті 12 Закону України “Про адміністративні послуги” затверджений перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, кошти за надання цих послуг надійшли до міського бюджету у сумі 1054750 грн. Всього за 2019 рік надано адміністративних послуг ЦНАП:
Реєстрація нерухомого майна – 1674;
Реєстрація бізнесу – 226;
Інформація Держгеокадастру- 582;
Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи – 15307;
Земельні питання- 1391;
Оформлення паспортів громадянина України – 599;
Оформлення паспортів для виїзду за кордон – 791;
Надано консультацій громадянам – 20340.
Згідно зведених показників спеціального фонду міського бюджету уточнений річний план надходжень становить 25850,1 тис. грн. Фактично надійшло коштів до спеціального фонду 25969,4 тис. грн., відсоток виконання склав 100,5.
За звітний період майно, що перебуває в комунальній власності та земельні ділянки не продавались.
Надійшли кошти пайової участі у благоустрій міста в сумі 132342 грн. та екологічного податку – 74425 грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 17853,2 тис. грн., що становить 95,2 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника за аналогічний період 2018 року на 31,7 відсотка або на 4292,8 тис. грн.
У порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 29,3 відсотка або на 2285,8 тис. грн., на соціальний захист – на 5,9 % або на 13,8 тис. грн., на житлово-комунальне господарство – на 39,8 відсотки або на 1790,3 тис. грн., на інші видатки – на 19,8 відсотки або на 202,9 тис. грн.
Видатки загального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 56,5 відсотків на органи місцевого самоврядування (10090,6 тис. грн.);
на 35,2 відсотка на житлово-комунальне господарство (6285,0 тис. грн.);
на 2,0 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 358,6 тис. грн.);
на 1,4 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення (249,8 тис. грн.);
на 4,9 відсотка на інші видатки (869,3 тис. грн.).
Видатки на фонд оплати праці з нарахуваннями становлять 8802,4 тис.грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 49,3 %. Видатки за енергоносії за звітний період складають 1031,4 тис. тис. грн., питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 5,8 %.
Кредиторська та дебіторська заборгованість станом на звітну дату відсутня..
Видатки на благоустрій міста за 2019 рік становили 5361,1 тис. грн., в т.ч.
На виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік витрачено 123,2 тис. грн., оздоровлено 23 дитини, в т.ч. 20 обдарованих дітей та 3 дітей з багатодітних сімей, зних 19 дівчаток та 4 хлопчика. Діти були оздоровлені в ПЗОВ «Мрія» м.Кремінна, вартість однієї путівки становить 5357 грн.
Видатки по загальноміських заходах за звітний період становили 491,7 тис.грн., в т.ч. святкування професійних, пам’ятних дат серед яких день Соборності України та День визволення міста – 1650,00грн. (квіти); День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 2200,00 грн.(квіти) ; Міжнародний жіночий день, день працівників культури та аматорів народного мистецтва, день працівників ЖКГ і побутового господарства – 3800,00 грн. (квіти); День Перемоги - 21500,00 грн.; День Європи в Україні та свята останнього дзвоника - 14974,00 грн.; День міста – 65450,00 грн. ( квіти - 2000,00 грн.; мотокоси – 31450,00 грн.; канцелярське приладдя – 34700,00 грн.; спортивне приладдя – 28803,50, банер -2002,00; ); День шахтаря та День знань – 21146,00 грн. (квіти – 4646,00 грн., канцелярське приладдя – 10000,00 грн., подарунки – 6500,00 грн.); День фізкультури і спорту – 6362,00 грн.( 208,00-квіти, фоторамка- 1564,00, кубки та медалі – 4590,00); День підприємця – 660,00 грн.(500,00- квіти, фоторамка-160,00); День працівників лісу – 419,00 грн.(квіти); День рятувальника – 160,00 грн.(фоторамка); День вихователя та Всеукраїнський день бібліотек – 4500,00 грн.(подарунки); всесвітнього дня футболу – 20000,00 грн.(форма); День працівників соціальної сфери, день гідності і свободи, День працівників освіти та День захисника України – 12510,00 грн. ( квіти- 9000,00 грн., рамки та грамоти – 3510,00 грн.); Новорічні та Рідзвяни свята, свята Святого Миколая -85700,00 грн.(подарунки -87500,00 грн.); День інваліда,День ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, День місцевого самоврядування - 16650,00 грн.(подарунки -16650,00 грн.). Організація святкувань міста: доставка та вивезення ж/б блоків для перекриття дороги – 10146,65 грн.; вивезення будиночків – 10965,80 грн.; зняття прикрас з ялинок – 3856,54 грн.; прикрашання ялинки – 9580,60 грн.; дитяча розважальна програма – 11000,00 грн.; проведення дискотеки з пінним шоу – 10000,00 грн.; технічне забезпечення культурно – масового заходу – 80000,00 грн.; проведення дискотеки –45000,00 грн.
За звітний період надано фінансової підтримки комунальним підприємствам міста у вигляді дотації комунальним підприємствам міста на суму 860,4 тис. грн., в т.ч.
Проведені видатки по соціальному захисту населення на загальну суму 38526,40 грн., в т.ч.: матеріальна допомога на поховання -15026,40 грн. для 20осіб; матеріальна допомога на подолання наслідків пожежі – 23500 грн. для 4 осіб;.
Відповідно до Порядку призначення і виплати персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2019 рік, у звітному періоді виплачена стипендія Коваленку М.В. вихованцю санаторної школи–інтернату № 2 м.Кремінна, учню відділення боксу Кремінської дитячо-юнацької спортивної школи, чотириразовому чемпіону України серед школярів, дворазовому призеру чемпіонату Європи серед школярів, кандидату у майстри спорту України, який є талановитим і перспективним спортсменом Кремінської міської ради та одночасно дитиною позбавленою батьківського піклування в сумі 4500 грн.; стипендія Будніковій Т.В., яка навчається в комунальному закладі «Луганському обласному ліцею-інтернату фізичної культури і спорту» м. Кремінна, є призеркою чемпіонатів України з важкої атлетики, талановитою і перспективною спортсменкою Кремінської міської ради та одночасно дитиною сиротою - 9000,00 грн.; стипендія Дубовому О.В. який є майстром спорту України, чемпіоном Європи та світу, рекордсменом України та світу з пауерліфтингу та силового екстриму - 36000,00 грн. стипендія Дубовому О.В. який є майстром спорту України, переможцем міжнародного турніру Кубок Дунаю, рекордсменом України з пауерліфтингу -15000 грн.
Видатки з організації та проведення громадських робіт за звітний період склали 88,024 тис.грн.
Видатки по запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха у звітному періоді становлять 31,369 тис.грн.
Видатки на виконання Програми відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/ або матеріалів на 2019-2020 роки – 61,927 тис.грн. для 37 осіб.
Видатки на оплату консультаційних послуг з проведення тендерних закупівель до міжнародних правил НЕФКО по проекту «Комплекс енергоефективних заходів дошкільного навчального закладу та системи вуличного освітлення м. Кремінна» - 98,500 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 24941,6 тис. грн., що менше показника аналогічного періоду 2018 року на 24,5% або на 8095,3 тис. грн.
По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшені обсяги фінансування на благоустрій – у 2,4 рази або на 1823,7 тис. грн., та зменшені на житлово-комунальне господарство – на 52,8% або на 5110,3 тис. грн.
Видатки спеціального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 44,6 відсотка на реалізацію програм допомоги і грантів міжнародних фінансових організацій та Європейського Союзу (11112,1 тис.грн.);
на 20,7 відсотків на природоохоронні заходи (5171,9 тис.грн.)
на 18,4 відсотка на житлово-комунальне господарство (4580,5 тис. грн.);
на 12,3 відсотка на інвестиційний розвиток території (3069,6 тис. грн.);
на 3,2 відсотків на органи місцевого самоврядування (810,0 тис. грн.);
на 0,3 відсотка на соціальний захист (82,7 тис. грн.).
на 0,2 відсотка на капітальний ремонт доріг (коригування документації)(48,7 тис. грн.);
на 0,1 відсотка на інші видатки (25,0 тис. грн.)
на 0,09 відсотків на інші субвенції (21,6 тис.грн.)
на 0,08 відсотка на утримання КУ «Трудовий архів» (19,7 тис. грн.);
Основні об’єкти бюджету розвитку міста:
Надано районному бюджету субвенцію для комуналького некомерційного підприємства "ЦПМ-СД Кремінської районної ради" для проведення співфінансування для придбання комплекту обладнання для телемедицини для Кремінської лікарської амбулаторії ЗПСМ №2 по пл. Парковій та для Кремінської лікарської амбулаторії ЗП-СМ №4 по пров. Медовий в рамках реалізації заходів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від 30.05.19 №124 – 21,6 тис. грн.
Інвестиційна діяльність Кремінської міської ради
Одним з пріоритетних видів діяльності міської ради є розробка та участь в проектах за рахунок міжнародних донорів та залучення коштів обласного бюджету.
За 2019 рік була проведена робота по таких проектах:
1.За рахунок проекту Європейського Союзу «Покращення доступу до води у громаді міста Кремінна, що опинилася під впливом конфлікту» залучені грантові кошти та проведено завершення фінансування проекту на суму 11112,1 тис.грн.;
2.Надзвичайна кредитна програма для відновлення України:
- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Титова, вул. Побєди, вул. Шевченко м. Кремінна (ЗТП-42; ЗТП-14). Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення вул. Титова, вул. Побєди, вул. Шевченко м. Кремінна Луганська обл. – 1481,8 тис.грн.;
- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Шевченко, вул. Банкова, пр. Дружби, пл. Красна м. Кремінна (ЗТП-42; ЗТП-7).Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення вул. Шевченко, вул. Банкова, пр. Дружби, пл. Красна м. Кремінна Луганська обл.- 1542,1 тис.грн.;
- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пр. Дружби м. Кремінна (ЗТП-3).Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення пр. Дружби м. Кремінна Луганська обл. -1521,3 тис.грн.;
- Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Титова, пл. Красна м. Кремінна (ЗТП-102, ЗТП-12, ЗТП-2).Проведення робіт з благоустрою територій встановлення зовнішнього енергозберігаючого LED – освітлення вул. Титова, пл. Красна м. Кремінна Луганської обл. -1549,8 тис.грн.
Освоєння зазначених коштів проводиться у 2020 році.
5.У рамках одного з компонентів проекту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» отримано Мобільний ЦНАП загальною вартістю 55 тис. євро.
Мобільний ЦНАП — це спеціально обладнаний транспортний засіб на базі автомобіля Ford, в якому облаштовані два повноцінні робочі місця адміністраторів для надання адміністративних послуг, який працює як повноцінний офіс ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах і на околицях міста.
Прийом громадян здійснюється всередині транспортного засобу. У ньому є системи обігріву та кондиціонування повітря, біотуалет, електричний водонагрівач, комплект відеоспостереження, три місця для відвідувачів, резервний генератор живлення. Завдяки компактному пандусу можуть обслуговуватися особи з інвалідністю.
Також однією з опцій є кейс з обладнанням, що дозволяє обслуговувати громадян удома — хворих чи осіб дуже похилого віку.
Через мобільний ЦНАП можна отримати наступні послуги:
Для зручності оплати адміністративних послуг, найближчим часом планується оснащення «мобільного офісу» банківським РОS-терміналом.
У разі згоди Державної міграційної служби у мобільному ЦНАП можна буде встановити обладнання для видачі паспортів у формі ID картки.
Планується, що мобільні ЦНАПи використовуватимуть також фахівці пенсійного фонду, юстиції, соціального захисту, іншими – через договори про співпрацю, шляхом проведення спільних виїзних заходів.
7.Пітчинг проектів соціальної дії
Кремінська міська рада у 2019 році долучилася до впровадження ініціативи «Розумна Взаємодія». Розумна Взаємодія - це інструмент трансформації жителів однієї території в місцеву громаду. Розумна Взаємодія допомагає більш ефективно залучати громадян до вирішення місцевих питань та глобальних викликів, які стоять перед громадою. Відкритість системи та залучення мешканців до вирішення місцевих питань допомогає згуртуванню громади, змінює ставлення людей до влади, до своєї громади формує у мешканців громадянську позицію.
Розумна Взаємодія, як інструмент може бути корисна для вирішення великого діапазону різноманітних завдань, з якими стикаються місцеві громади: це і створення місцевих бюджетів громад, цільових програм, програм соціально-економічного розвитку, покращення громадського бюджету (бюджету участі), розвиток місцевого туризму та промислів, спільне проектування та інвестування рішень з бюджетів різних рівнів, разом з міжнародними донорами та інвесторами, створення окремих сервісів як то взаємодія переробників сміття із мешканцями /постачальниками, рятування життя/здоров’я людей в надзвичайних умовах і т.п., розвиток “молодіжних банків” та фондів громад, і багато, багато інших завдань, які прагнуть вирішувати в громадах.
Базова ідея для Розумної Взаємодії - усунення бар'єрів між секторами (владою та громадянами, владою та бізнесом) протягом визначення та вирішення місцевих питань за допомоги спільного ІТ-простору для різних стейкхолдерів та мешканців, що надає можливість налагодити взаємодію між ними та вирішувати питання і глобальні виклики за меншу вартість. Це все моливо робити за допомоги платформи gurtom.mobi, на якій мешканці міста мають змогу ставити на гугл карті маячки проблем, які їх бентежать. Спеціалісти міської ради відповідно до своїх посадових інструкцій відповідають за певний напрям роботи і мають змогу від юридичної особи залишати коментарі, затягувати на офіційні шари місцевих програм для вирішення проблем.
Громада міста Кремінна одна з перших в Україні створила інноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволив поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Протягом чотирьох днів для учасників конкурсу були проведені тренінги з проектного дизайну від Британської Ради, під час яких фасилітатори допомагали учасникам доопрацювати ідеї та надавали рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня 43 учасники пітчингу презентували доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначила 10 переможців:
Бюджет конкурсу склав 300,0 тис. грн., в тому числі: 100.0 тис.грн. від Британської ради та 200,0 тис.грн. - кошти Кремінської міської ради.
«17» березня 2020 року |
Кремінна |
№ 03-01/31 |
Про проведення попередньої оплати
капітального ремонту зовнішнього
освітлення пр.Дружби м.Кремінна (ЗТП-3)
У зв’язку з виробничою необхідністю, відповідно статті 22 Бюджетного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись ст.ст. 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
Міський голова Ю.О.ПРОКОПЕНКО