20 грудня 2022 року |
Кремінна |
№ 01-01/192 |
Про створення наглядової ради комунального
некомерційного підприємства «Кремінська
багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради»
З метою забезпечення прозорості у діяльності комунального некомерційного підприємства «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради» та сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я, керуючись ст.ст.4, 10, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», ч. 30-1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Верховної Ради України «Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та на підставі розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації від 03.04.2022 №01-01/01 «Про набуття повноважень»
зобов’язую:
Начальник військової адміністрації Олександр ДУНЕЦЬ
« 26 » квітня 2022 року |
Кремінна |
№ 01-01/10 |
Про внесення змін до бюджету Кремінської міської територіальної громади на 2022рік
Керуючись пунктом 5 частини 2 статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану в Україні» від 12.02.2015 № 389-VIII, Указом Президента України від 31 березня 2022 року № 192/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області», розпорядженням Кремінської міської військової адміністрації від 04 квітня 2022 року №01-01/03 «Про деякі питання діяльності Кремінської міської військової адміністрації», Бюджетним кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет України на 2022 рік», зобов’язую:
Внести зміни до рішення Кремінської міської ради від 22.12.2021 № 12/42 «Про бюджет Кремінської міської територіальної громади на 2022 рік» (зі змінами) та викласти в такій редакції:
1) до доходів загального фонду бюджету міської територіальної громади належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України, надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» та інші надходження, що зараховуються до бюджету міської територіальної громади, згідно із законодавством;
2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.
1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» та інші надходження, що зараховуються до бюджету міської територіальної громади, згідно із законодавством;
2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.
11.1. Затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;
11.2. Здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
11.3. Здійснення контролю за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів, наданих за операціями з кредитуванням бюджету, а також кредитів (позик), отриманих міською територіальною громадою, та коштів, наданих під місцеві гарантії;
11.4. Забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
11.4.1. Здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2023 року;
11.4.2. Оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
11.5. Забезпечення в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання;
11.6. Утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах або планах використання бюджетних коштів;
11.7. Установити, що розпорядники коштів бюджету міської територіальної громади мають право брати бюджетні зобов’язання у 2022 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в управлінні Державної казначейської служби України, у межах виділених їм бюджетних асигнувань.
Начальник військової адміністрації Олександр ДУНЕЦЬ
За звітний період до загального фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади надійшло 87 402 575 грн., що становить 75,0 відсотка до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період. Сума недовиконання на 01.07.2022 року становить 29 178 303 грн.
За власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) бюджет Кремінської міської територіальної громади виконано в сумі 35 781 306 грн., що становить 58,3 % до плану звітного періоду з урахуванням внесених змін. Сума недовиконання на 01.07.2022 року становить 25 573 400 грн.
У зв’язку із повномасштабним військовим вторгненням російської федерації на територію України, мешканці Кремінської територіальної громади Луганської області разом з дітьми різного віку та людьми похилого віку вимушені були залишити свої домівки та переміститись в різні куточки країни, де й знайшли свій тимчасовий прихисток. Повномаштабне вторгнення спричинило руйнівний вплив на життя громади, військові дії на території громади та подальша окупація, змусили тисячі фізичних осіб – підприємців, установ, організацій, підприємств також перемістилися з тимчасово окупованої території та багато з них тимчасово призупинили свою діяльність, отже частина платників податків втрачена.
Бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи фізичних осіб, який виконано в сумі 27 263 134 грн., що складає 61,2 % до затверджених планових показників з урахуванням змін та в загальному обсязі надходжень складає 76,2 %. До виконання за аналогічний період минулого року у порівняльних умовах надходження зменшились на 2 362 788 грн.
Також до бюджету надійшов єдиний податок, який надійшов у сумі 4199634 грн. або 63,9% до затверджених планових показників з урахуванням змін, та складає 12,1 % в загальному обсязі надходжень. Зменшення до виконання за аналогічний період минулого року становить 1 573 381 грн.
Податок на майно надійшов в сумі 1868296 грн., або 30,2% до затверджених планових показників з урахуванням змін, та складає 5,2 % в загальному обсязі надходжень. Зменшення до виконання за аналогічний період минулого року становить 3 803 106 грн.
Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів, яка надійшла в сумі 1 580 185 грн., або 126,1 % до планових показників з урахуванням змін, та складає 4,4 % в загальному обсязі надходжень. Зменшення до виконання за аналогічний період минулого року становить 161239 грн.
В загальному обсязі бюджету частка дотацій та субвенцій з державного та місцевих бюджетів складає 51 621 269 грн., або 59,1 %., в тому числі:
базова дотація надійшла у сумі 23229600 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі
26713000 грн., складає 100 % до запланованих надходжень;
дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 144866 грн., що складає 33,3 % до запланованих надходжень;
дотація з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються установами, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів за рахунок відповідної дотації з державного бюджету у сумі 773945 грн., що складає 30,4 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції у сумі 249194 грн., що складає 25,9 % до запланованих надходжень;
інші субвенції з місцевого бюджету надійшли в сумі 510664 грн., що складає 38%, в т.ч. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» - 26156 грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на вторинному рівні - 477908 грн., на забезпечення безперебійного функціонування інформаційно-аналітичної системи моніторингу виконання місцевих бюджетів області – 6600 грн.
Доходна частина спеціального фонду (без урахування обсягів міжбюджетних трансфертів) станом на 01.07.2022 року виконана в сумі 479215 грн., що становить 28,0 % відносно уточнених річних планових показників.
В порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження спеціального фонду збільшились в результаті надходжень від плати за послуги, ща надаються бюджетними установами закладів освіти згідно із законодавством (батьківська плата).
Код 19010000 Екологічний податок - при плані 134418 грн. надійшло 49661 грн., або 84,0 % до уточнених планових показників звітного періоду, що на 2167 грн., або на 4,6 % більше від виконання аналогічного періоду минулого року.
Код 25010100 - при уточненому плані 3 005 299 грн. надійшло 158640 грн., або 10,6 %.
Код 25010300 - при плані 26165 грн. надійшло 2314 грн., або 17,7 %. Міською радою надавалися в оренду вільні приміщення, відповідно до затвердженої рішенням міської ради № 29/5 від 31.03.2009 року Положення про оренду комунального майна. Кількість договорів оренди майна – 2.
Код 25020100 «Благодійні внески, гранти та дарунки» при плані 264763 грн. виконання становить 264763 грн., або 100 %. Станом на 01.07.2022 одержана технічна допомога по Програмі USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
Код 25020200 «Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів» - надійшли кошти до Кремінського міського бюджету від Кремінського центру зайнятості на організацію та проведення громадських робіт на загальну суму 3 541 грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 70 987 331 грн., що становить 55,1 відсотків до затвердженого на звітну дату плану з урахуванням внесених змін (план з урахуванням внесених змін 128 647 533 грн) в порівнянні з відповідним періодом 2021 року видатки зменшені на 11,1 %, або на 8 864 608 грн.
Фактичний фонд оплати праці з нарахуваннями становить 61 208 195 грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 86,2 %. в порівнянні з відповідним періодом 2021 року видатки зменшені на 8,6 %, або на 5770,4 тис.грн, у відповідном періоді 2021 року питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків 2021 року складала 77,2 %.
Фактичні видатки на енергоносії за звітний період складають 3844810 грн, питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 5,4 %.
Видатки загального фонду міського бюджету направлені на фінансування бюджетних установ в розрізі галузей:
на державне управління – 17,9 відсотків, або 12716,5тис. грн.;
на освіту - 63,9 відсотків, або 45391,2 тис.грн.
на охорону здоро’я – 2,9 відсотка, або 2064,5 тис.грн.
на соціальний захист населення – 4,2 відсотка, або 2973,2 тис.грн.;
на культуру – 5,4 відсотків, або 3828,6 тис.грн.;
на фізичну культуру та спорт – 1,2 відсоток, або 851,2 тис.грн.;
на житлово-комунальне господарство– 3,7 відсотка, або 2591,1 тис. грн.;
на інші видатки – 0,8 відсотка, або 571 тис. грн., в тому числі на захист населеня від надзвичайних ситуацій -532,6 тис.грн.
Видатки за енергоносії за звітний період складають 3844,8 тис.грн, 5527,3 тис. тис. грн., питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 5,4 %, в порівнянні з відповідним періодом 2021 року видатки змешилися на 30,4 %, або на 1682,5 тис.грн, у відповідном періоді 2021 року питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків – 10,7 %.
Видатки на житлово-комунальне господарство у І кварталі 2022 року скадають 2591,1 тис.грн, що більше у порівннянні з відповідним періодом 2021 року на 26,1%, або на 536 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на 01.07.2022 року по загальному фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади відсутня.
Кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади станом на 01.07.2021 року становить 911949,73 грн., в тому числі: по КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» – 498389,88 грн.,
по КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» –312168,54 грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 3984,1 тис. грн., що менше показника 2021 року на 26,6 відсотка, або на 1441,4 тис. грн. у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
Видатки спеціального фонду міського бюджету у І півріччі 2022 року сформовані в розрізі таких галузей:
на 2,6 % на органи місцевого самоврядування (104,2 тис. грн.);
на 3,4 % на освіту (137,9 тис.грн.);
на 0,1% на соцзахист населення (3,5 тис.грн);
на 0,2% на культуру (7,0 тис.грн.);
на 93,7 % на капільні видатки (3731,5 тис. грн.).
Начальник фінансового відділу Н.М.Смалько
За звітний період до загального фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади надійшло 215 575 924 грн., що становить 97,8 відсотка до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період.
За власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) бюджет Кремінської міської територіальної громади виконано в сумі 107 325 385 грн., що становить 95,7 % до плану звітного періоду з урахуванням внесених змін. Сума недовиконання на 01.01.2022 року становить 4 872 122 грн., що свідчить про наявність податкового боргу до місцевого бюджету.
Бюджетоутворюючим податком є податок на доходи фізичних осіб, який виконано в сумі 70 881 135 грн., що складає 94,4 % до затверджених планових показників з урахуванням змін та в загальному обсязі надходжень складає 66,1 %. До виконання за аналогічний період минулого року у порівняльних умовах надходження збільшились на 6732621 грн. або 110,5%.
Найбільшими платниками звітного періоду є Управління ОКМС Кремінської міської ради, ТОВ «Куб-Газ», КНП «Кремінська БЛ Кремінської міської ради», ТОВ Луганське енергетичне об’єднання, ТОВ «Укрспецгеологія», АТ «Укртрансгаз», КЗ "Луганський кадетський корпус", КП «КРЕМІНСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД», УП ТОВ «Віко-Украина», КНП «Центр ПМСД Кремінської міської ради».
Також вагомою часткою наповнення бюджету є єдиний податок, який надійшов у сумі 13 914 280 грн. або 88,2% до затверджених планових показників з урахуванням змін, та складає 13,0 % в загальному обсязі надходжень. До виконання за аналогічний період минулого року у порівняльних умовах надходження збільшились на 1 511 417 грн. або 112,2%.
Податок на майно надійшов в сумі 11 454 902 грн., або 97,4 % до затверджених планових показників з урахуванням змін, та складає 10,7 % в загальному обсязі надходжень. До виконання за аналогічний період минулого року у порівняльних умовах надходження збільшились на 2550284 грн.
Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів, яка надійшла в сумі 5 493 537 грн., або 146,0 % до планових показників з урахуванням змін, та складає 5,1 % в загальному обсязі надходжень. Збільшення надходжень відбулося завдяки тому, що на території приєднаної Червонопопівської сільської ради ведеться видобуток газу ТОВ «КУБ-ГАЗ», АТ"УКРГАЗВИДОБУВАННЯ", ТОВ «УКРКАРБО», АТ «Укртрансгаз». До виконання за аналогічний період минулого року у порівняльних умовах надходження збільшились на 2112767 грн.
В загальному обсязі бюджету частка дотацій та субвенцій з державного та місцевих бюджетів складає 108 250 539 грн., або 50,2 % в загальному обсязі надходжень, в тому числі:
базова дотація надійшла у сумі 45 298 600 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі
49 032 300 грн., складає 100 % до запланованих надходжень;
дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 2 936 200 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
інша дотація з місцевого бюджету – 3 800 000 грн. складає 100 % до запланованих надходжень;
дотація з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються установами, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів за рахунок відповідної дотації з місцевого бюджету – 634 882 грн. складає 100 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа – 2 502 124 грн. складає 100 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції у сумі 911875 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 223608 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 611177 грн., що складає 96,4 % до запланованих надходжень;
інша субвенція з місцевого бюджету в сумі 1 309 509 грн., в т.ч.:
на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» - 277002 грн.;
на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на первинному рівні – 337074 грн.;
на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на вторинному рівні – 688833 грн.,
на забезпечення безперебійного функціонування інформаційно-аналітичної системи моніторингу виконання місцевих бюджетів області – 6600 грн.;
субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 990 264 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень.
Доходи загального фонду міського бюджету за 2021 рік сформовані в розрізі джерел надходжень наступним чином:
на 66,1відсотка за рахунок податку та збору на доходи фізичних осіб( 70 881 135 грн.),
на 13,0 відсотка за рахунок єдиного податку (13 914 280 грн.);
на 10,7 відсотка за рахунок податку на майно (11 454 902 грн.) Кількість договорів оренди землі становить 494.Кількість орендаторів 369, в т.ч. юридичних осіб – 56, фізичних осіб – 313;
на 5,1 відсотка за рахунок рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів (5 493 537 грн.);
на 3,0 відсотка за рахунок акцизного податку (3 326 953 грн.);
на 1,5 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів ( 1 567 752 грн.);
на 0,6 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (686 826 грн.).
За звітний період до спеціального фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади надійшло 5 873 682 грн., що становить 84,3 відсотка до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період та в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження спеціального фонду зменшились на 3 945 123 грн. з причини зменшення обсягу субвенцій з інших бюджетів в поточному році.
Доходна частина спеціального фонду (без урахування обсягів міжбюджетних трансфертів) станом на 01.01.2022 року виконана в сумі 4 970 431 грн., що становить 82,4 % відносно уточнених річних планових показників.
.Код 19010000 Екологічний податок - при плані 97013 грн. надійшло 122368 грн., або 126,1 % до уточнених планових показників звітного періоду, що на 46290 грн., або на 60,8 % більше від виконання аналогічного періоду минулого року.
Код 25010100 - при уточненому плані 1244055 грн надійшло 1216582 грн., або 97,8 %.
Бюджетними установами району надаються платні послуги відповідно до їх функціональних повноважень:
Код 25010300 - при плані 73580 грн. надійшло 47308 грн., або 64,3 %. Міською радою надаються в оренду вільні приміщення, відповідно до затвердженої рішенням міської ради № 29/5 від 31.03.2009 року Положення про оренду комунального майна. Кількість договорів оренди майна – 2.
Код 25010400 - у звітному періоді надійшли незаплановані надходження в сумі 61211 грн. від реалізації металобрухту.
Код 25020100 «Благодійні внески, гранти та дарунки» при плані 3 377 247 грн. виконання становить 3 377 247 грн., або 100 %. Протягом року надійшла гуманітарна допомога від спонсорів: продукти харчування від приватних підприємців, ПП «Продгрупсервіс», безкоштовні підручники від ТОВ «Книготоргівельна база «Альфа»,безоплатно передана література Луганською ОУНБ в рамках проекту «Розумна бібліотека без меж» та «Програми поповнення фондів бібліотек», обладнання від проекту ПРООН «Підтримка Європейським Союзом сходу України- відновлення, зміцнення миру та уряду» та Програми ПРООН «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Європі».
Код 25020200 «Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів» - надійшли кошти до Кремінського міського бюджету від Кремінського центру зайнятості на організацію та проведення громадських робіт на загальну суму 52405 грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 180 723 951 грн., що становить 94,6 відсотків до затвердженого на звітну дату плану з урахуванням внесених змін. в порівнянні з відповідним періодом 2020 року видатки збільшені в 9,7 раза, або на 105 212 390 грн.
Фактичний фонд оплати праці з нарахуваннями становить 132 679 209 грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 73,4 %.
Фактичні видатки на енергоносії за звітний період складають 17 776 115 грн, питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 9,8 %.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – в 2,0 рази або на 14 500 421 грн., на соціальний захист – в 53,4 рази або на 9 276 537 грн., на культуру і мистецтво збільшились в 48,7 разів або на 12 398 962 грн., на фізичну культуру і спорт збільшились в 67,7 раз або на 2 403 079 грн., на житлово-комунальне господарство збільшились – в 2,8 рази або на 8 658 905 грн., на економічну діяльність збільшились в 2,6 рази або на 348912 грн., на видатки по іншій діяльності збільшились –в 1,4 рази або на 73159 грн.
Видатки загального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 14,7 відсотків на органи місцевого самоврядування (26 527 398 грн.);
на 0,3 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 478 651 грн.);
на 58,3 відсотки на утримання освітньої галузі ( 105 331 663 грн.);
на 5,0 відсотки на утримання охорони здоров’я ( 9 023 682 грн.);
на 5,2 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення ( 9 453 647 грн.);
на 7,0 відсотка на культуру та мистецтво ( 12 658 950 грн.).
на 1,3 відсотка на фізичну культуру та спорт (2 439 079 грн.);
на 7,7 відсотка на житлово-комунальне господарство (13 837 070 грн.);
на 0,3 відсотка на заходи з економічної діяльності ( 567 148 грн.).
на 0,1 відсотка на іншу діяльність ( 251 683 грн.).
на 0,1 відсотки на міжбюджетні трансферти (154 980 грн.).
Крім утримання бюджетних установ видатки загального фонду міського бюджету які витрачені на благоустрій міста за 2021 рік становять 1 415 615 грн., в т.ч.:
Видатки по загальноміських заходах за звітний період становили 667 468 грн., в т.ч. святкування професійних, пам’ятних дат серед яких: Проводи зими -24059,50 грн., Міжнародний жіночий день -11285,30 грн., ювіляри – 8080 грн., призовники – 1740,0 грн., книга «Бойове минуле Кремінщини» - 19999,65 грн., день працівників ЖКГ і побутового господарства – 1500 грн., день Соборності України – 700 грн., День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – 8702,10 грн., День Перемоги - 42744,60 грн.; День Європи в Україні -2128,00 грн., урочистості з нагоди свята 1 травня – 6797 грн., урочисті заходи до Великодня – 9996 грн., День захисту дітей – 57724,42 грн., День ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС – 4697,90 грн., заходи з нагоди дня Конституції - 3500 грн., поховання учасника АТО – 5790 грн., День медика-5000 грн., Фестиваль Української народної іграшки та гри – 23454,50 грн., Івана купала – 8997 грн., День незалежності України – 10426,96 грн., День міста- 88813 грн., День шахтаря – 18400,00 грн., День знань – 14500 грн., День підприємця – 15500,00 грн., День рятувальника- 2200 грн., Дня молоді – 15000,00 грн ,День фізкультури і спорту – 2000,00 грн., День вихователя – 4000,00 грн., День бібліотекара – 2100,00 грн., День Захисника України – 4067,00 грн., Дня місцевого самоврядування – 34730,00 грн., Новорічні свята – 158 471 грн.
За звітний період надано фінансової підтримки комунальним підприємствам міста у вигляді дотації комунальним підприємствам міста на суму 12030246 тис. грн., в т.ч.
Проведені видатки по соціальному захисту населення на загальну суму 184 936 грн., в т.ч.: матеріальна допомога на поховання -15436 грн. для 15 осіб; матеріальна допомога на подолання наслідків пожежі – 10000 грн. для 1 особи; допомога онкохворим дітям – 50000 грн. для 2 дітей, одноразова допомога людям з хронічними захворюваннями – 95000 грн. для 86 осіб, допомога на поховання 1 учасника АТО – 10000 грн.
Відповідно до Порядку призначення і виплати персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2021 рік, у звітному періоді виплачена стипендія Дубовому В.В. який є майстром спорту України, чемпіоном Європи та світу, рекордсменом України та світу з пауерліфтингу та силового екстриму - 18000 грн. стипендія Дубовому О.В. який є майстром спорту України, переможцем міжнародного турніру Кубок Дунаю, рекордсменом України з пауерліфтингу -18000 грн.
Видатки з організації та проведення громадських робіт за звітний період склали 52405 грн.
Видатки з надання соціальних гарантій фізичними особами, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги проведені в сумі 631 765грн. (456 одержувачів).
Видатки з надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку проведені в сумі 20009 грн.(504 одержувачів пільг)
Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті проведені в сумі 27655 грн.( 996 одержувачів пільг)
Видатки по запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха у звітному періоді становлять 130 613 грн.
Видатки на виконання Програми відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/ або матеріалів на 2021 роки – 69377 грн. для 27 осіб.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 38 353 376 грн., що становить 63,1 відсотків до затвердженого річного плану з урахуванням внесених змін. В порівнянні з відповідним періодом 2020 року видатки збільшились на 80,8 відсотка або на 17 142 854 грн.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги фінансування на державне управління – в 73,5% або на 1 491 630 грн., на житлово-комунальне господарство збільшені на 27,1 відсотки або на 2 277 894 грн., на економічну діяльність (будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності видатки) збільшилися на 67,6% або на 7 138 118 грн., на видатки по іншій діяльності збільшилися на 30,2% або на 47 545 грн.
Видатки спеціального фонду міського бюджету за 2021 рік сформовані в розрізі таких галузей:
на 9,2 % на органи місцевого самоврядування (3 520 601 грн.);
на 12,2 % на освіту ( 4 691 976 грн.);
на 1,1 % на охорону здоров’я ( 402 439 грн.);
на 0,2 % на соціальний захист (68 240 грн.);
на 0,8% на культуру (296 943 грн.);
на 27,9 % на житлово-комунальне господарство (10 695 111 грн.);
на 46,1 % на будівництво та іншу економічну діяльність (17 691 905 грн.);
на 0,5 % на іншу діяльність ( 205 007 грн.);
на 2,0 % міжбюджетні трансферти (781 154 грн.).
У звітному періоді видатки спеціального фонду міського бюджету витрачені на:
- придбання майнового комплексу санаторій «Озерний» у складі об’єктів нерухомого майна – 7 288 560 грн.;
- будівництво світлофорного об’єкта м. Кремінна перехід вул. Банкова та площа Красна - 676483 грн.;
- капітальний ремонт світлофорного об’єкту по вул.Титова, Центральна та пл..Красна – 606340 грн.;
- капітальний ремонт водопровідної мережі м.Кремінна по вул. Толстого - 36496 грн., пров.К.Запорожця - 4310 грн., вул. Привокзальна – 48284 грн., вул. Ольхова – 46484 грн., вул.Маяковського – 48484 грн., вул.Рилєєва – 27440 грн.; вул. Шахтна – 10619 грн., вул. Шевченко – 24378,00 грн., вул. Басейна – 20119 грн., пров.Юний – 11398 грн., тех.нагляд кап.ремонту водогонів – 3481,61 грн.
- оплата актів виконаних робіт по реалізації проекту «Впровадження енергозберігаючого проекту у навчальному закладі», а саме: впровадження комплексних енергоефективних заходів з модернізації будівлі ДНЗ №2 за проектом «Розробка проектно-кошторисної документації, поставка обладнання та матеріалів, виконання всього комплексу робіт з капітального ремонту фасаду, віконних та дверних прорізів, покриття покрівлі та двоскатного даху будівлі, а також встановлення додаткового енергоефективного обладнання дошкільного навчального закладу № 2 «Катруся» - 8044807 грн.
- оплата ПКД та капітальний ремонт будівлі по вул.Чайковського,3, її експертизи та капітальному ремонту – 1 143 866 грн.;
- оплата ПКД, капітального ремонту та її технагляду приміщення опорного пункту поліцейськиї офіцерів громади пр..Дружби,14 – 555 395 грн.;
- оплата проектно-вишукувальних та додаткових робіт з капремонту адмінбудівлі з ЛДК, клубу-їдальні з міні котельнею, спального корпусу №1 з мінікотельнею, спального корпусу №2 з міні котельнею за адресою м.Кремінна вул.Санаторна,1 – 693692 грн.;
- встановлення огорожі на території вечірнього ринку – 47577 грн.
-придбання стерилізатора для КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня» - 292789 грн.,
- встановлення комплексу дитячих майданчиків - 292118 грн., стенду з мапою – 6800 грн., в’їздних знаків - 262000 грн.;
- благоустрій скверу Шахти I – 49852,00 грн, кап.рем. основи пам’ятника на площі Красна під встановлення стели – 74401 грн.;
- виготовлення ПКД та капремонт приміщення Червонопопівського ФП – 495 144 грн.;
- капремонт з технічним та авторським наглядом лікарської амбулаторії вул.Донецька,108 – на загальну суму 266 919 грн.;
- послуги ДП ККС та КП Червонопопівський благоустрій по здійсненню заходів щодо запобігання інтродукції та поширенню чужорідних видів рослин за рахунок екологічного податку – 136 054 грн.;
- оплата капремонту автодоріг м.Кремінна вул. Полнова, Хвойна - 148914 грн.;
- фінансова підтримка ОСББ – 2 518 764 грн.;
- будівництво критої стоянки для авто та комори для зберігання інвентаря пр.Медовий, 1А, пл.Паркова,60, технагляд та авторський нагляд будівництва критих стоянок на загальну суму 421638,05 грн.;
- за рахунок субвенції придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа для 7 осіб - 2502124,00 грн.
- за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (на забезпечення закладів охорони здоров'я, які проводять попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, експрес-тестами для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної лагцюгової реакції проведено видатків на суму 109650 грн.
Прострочена дебіторська та кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фонду станом на 01.01.2022 року відсутня.
Начальник фінансового відділу Наталя СМАЛЬКО
Шановні мешканці Кремінської громади, дорогі земляки!
Рік, що минає, став найскладнішим для нашої держави та для кожного із нас. Це був рік боротьби, надзвичайно жорстоких випробувань та гірких втрат. Водночас, у 2022 році ми всі кардинально змінилися, ми зміцніли, а головне, довели всьому світу, що українці – сильні духом, незламні та непереможні! Разом ми вистояли, не втратили віри та мужності і пройшли цей важкий шлях заради спільної мети – Перемоги і світлого майбутнього наших дітей.
Сьогодні ми стоїмо на порозі року, який буде особливим для нашої держави. Він стане початком нової історії, де Україна розквітне, а ворог згине. Віримо, що спільне бажання мільйонів українців по всьому світу здійсниться і 2023 рік стане для нас переможним!
Дякуємо за все найкращим українським захисникам та підтримуємо ЗСУ!
Щиро бажаємо щасливих, сповнених світла і любові Новорічних та Різдвяних свят, нехай всі негаразди та страждання йдуть у минуле, а попереду чекає лише світле майбутнє у рідних домівках та поряд з дорогими серцю людьми.
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай Бог береже Кремінщину та наші родини.
Переможемо!
З повагою, Кремінська міська військова адміністрація
Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці повідомляє, що Держпраці ведеться робота щодо реалізації проєкту з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території України та мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги в напрямку організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо.
Також повідомляється, що з 01 липня 2022 року Держпраці проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!» за підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».
Форма звернення для отримання консультаційної підтримки, а також відповіді на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час та інформаційні матеріали кампанії «Виходь на світло!», знаходяться на порталі https://pratsia.in.ua.
У телеграмі працює чат-бот начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая:
@SerhiyHayday_bot .
Якщо у вас є запитання чи запити про допомогу – залишайте інформацію в чат-боті.
Упродовж кожного дня туди надходить більше сотні запитань, які розглядаються за профілем.
Тож, відповідь ви отримаєте від компетентного органу з алгоритмом подальших дій.
Зараз це один з найдієвіших та ефективних засобів зв’язку з вами, шановні жителі Луганщини.
6 грудня вся країна відзначає День Збройних сил України - найважливіше свято цього року, яке по праву заслужило всенародну повагу та подяку.
Та сьогодні кожен день - це день ЗСУ! Адже саме українські воїни зараз дають відсіч «другій» армії світу, день за днем звільняючи містечка і села нашої держави від ворога.
ЗСУ - це опора і захист, це доблесть і відвага, це сила і міць України. Ви - це довіра!
Російському окупанту дуже не пощастило боротися із таким суперником, як українська армія. Бо ЗСУ - це завжди Перемога!
Дякуємо вам, шановні воїни та ветерани Збройних сил України! Ви довели всім, що українська армія - найкраща та найсильніша.
Бажаємо повернутися додому живими і здоровими! Нехай Бог береже вас!
Ми також пам’ятаємо кожного Героя, який поклав своє життя на вівтар нашої свободи. Пам’ять про вас завжди житиме у серцях земляків.
Перемога буде за нами!
Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!
«24» червня 2021 року |
Кремінна |
№ 8/26 |
Про встановлення ставок та пільг зі сплати
земельного податку в адміністративних
межах Кремінської територіальної громади
Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Володимир СТРУК