Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/2

“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року та рішенням Громадської ради при Кремінській міській раді від 18 грудня 2017 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Додатки 1-2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Відділам та структурним підрозділам виконкому міської ради забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/21

                                                                                                            

“21»  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження Умов оплати праці,

преміювання та  надання матеріальної

допомоги працівникам апарату

виконавчого комітету Кремінської

міської ради

                  

Розглянувши пропозиції міського голови щодо Умов оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Кремінської міської ради  з 01 січня 2018 року, відповідно до Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України  від 09.03.2008 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  керуючись ст. 25, п. 5 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради з 01 січні 2018 року, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Установити та виплатити міському голові (Прокопенко Ю.О.), першому заступнику міського голови (Дзивульському Г.А.), заступнику міського голови з фінансово-економічних питань (Макогон Н.М.), секретарю міської ради (Пилипенко Е.В.) та керуючий справами міської ради (Літвін О.Ю.) премію з нагоди Дня місцевого самоврядування в розмірі 100 відсотків посадового окладу у листопаді 2018 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

Міський голова                                                          Ю.О. Прокопенко  

 

 

Додаток

                                                                                    до  рішення  сесії                                                                                                                         Кремінської міської ради

                                                                                      від  21 грудня 2018 року №28/ 21

 

 

Умови

оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги

працівників апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради

 

  1. Умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради роблено відповідно до Закону України від 07.06.2001 №2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 09.03.2008 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами).
  2. Умовами визначаються умови оплати праці, порядок преміювання та надання матеріальної допомоги.
  3. Джерелом формування фонду оплати праці працівників є міський бюджет.
  4. Встановлення надбавок, преміювання, виплата матеріальної допомоги працівникам здійснюється за розпорядженням міського голови.
  5. Дія Умов поширюється на усіх працівників Кремінської міської ради.
  6. Трудові спори, пов’язані з оплатою праці, вирішуються відповідно до вимог чинного законодавства.
  7. Умови затверджуються рішенням сесії міської ради. Зміни та доповнення до нього вносяться рішенням сесії міської ради за поданням міського голови.
  8. Міський голова, у межах затвердженого фонду оплати праці:

а) установляє:

- схеми посадових окладів посадовим особам і службовцям відповідно до постанови КМУ від 09.03.2008 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами);

- надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років, керівним працівникам і спеціалістам, які безпосередньо займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу таких актів у розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років;

- надбавку службовцям у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Уразі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни міський голова скасовує надбавку або зменшує її розмір.

б) надає працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

  1. Працівникам можуть установлюватися:

а) доплати у розмірі до 40 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за роботу в нічний час, якщо вищий розмір не визначено законодавством, за кожну годину роботи з 10 години вечора до 6 години ранку;

б) доплати за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності у розмірі відповідно 5 і 10 відсотків посадового окладу.

в)надбавка  за почесне звання «заслужений» у розмірі 5 відсотків посадового окладу

Доплата за науковий ступінь та надбавка за почесне звання виплачується працівникам, якщо їх діяльність за профілем з науковим ступенем або почесним званням.

г) за використання в роботі дезінфікуючих засобів, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, - у розмірі 10 відсотків посадового (місячного) окладу.

  1. Водіям автотранспортних засобів:

- надбавки за класність водіям II класу - 10 відсотків, водіям I класу - 25 відсотків установленої тарифної ставки за відпрацьований час;

- доплати за ненормований робочий день - у розмірі 25 відсотків тарифної ставки за відпрацьований час.

11.Індексація заробітної плати працівникам Кремінської міської ради нараховується відповідно до вимог чинного законодавства в межах затвердженого фонду оплати праці.

  1. Міський голова здійснює преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи за місяць з урахуванням пропозицій заступників міського голови та керівників структурних підрозділів, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат.
  2. Виплата премії проводиться за поточний період - при виплаті заробітної плати за поточний період.
  3. Преміювання здійснюється в межах коштів, передбачених на преміювання в затвердженого фонді оплати праці та економії фонду оплати праці.
  4. За результатами роботи за місяць для визначення розміру премії враховуються такі показники:

 - виконання завдань передбачених планом роботи організації, у відповідному періоді, інших завдань;

 - трудова дисципліна;

 - особистий внесок у роботу установи;

 - інші показники.

  1. Розмір премії встановлюється у відсотках до посадового окладу, що затверджується розпорядженням міського голови.
  2. Розмір премії до Дня місцевого самоврядування, нараховується та виплачується в межах коштів, зазначених у пункті 14 даного документу і визначається на підставі розпорядження міського голови.
  3. Працівники можуть бути позбавлені премії повністю або частково за несвоєчасне або неякісне виконання своїх посадових обов’язків, порушення правил внутрішнього трудового розпорядку та громадського порядку на підставі розпорядження міського голови у випадку отримання стягнення за результатами службового розслідування.
  4. Позбавлення працівників премії або зменшення її розміру може проводиться тільки за той період, у якому було допущено порушення.
  5. Умови оплати праці, встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальної допомоги міського голови, його заступників,  секретаря міської ради, керуючого справами здійснюється за рішенням сесії міської ради. 
  6. Оплата праці працівників здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу, виходячи з посадового окладу, з урахуванням підвищень, доплат, надбавок, премій та інших заохочувальних виплат, передбачених цими умовами.

 

 

   Начальник планово-фінансового відділу                                     Смалько Н.М.

 

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 28/9

“ 21” грудня  2017 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження Програми розвитку

архівної справи  та фінансової підтримки

комунальної установи «Трудовий архів

територіальних громад Кремінського району»

на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми розвитку архівної справи  та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. 

 

 

         Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

 

 

Додаток 1    

до рішення Кремінської міської ради                   “21” грудня 2017 року №28/9

ПРОГРАМА

 

розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради

 «Трудовий архів територіальних громад  району» (далі – Трудовий архів)

на 2018рік.

 

№ з/п

                          Заходи

Термін виконання

Відповідальний за виконання

Сума витрат, джерела фінансування

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

Організаційні заходи

 

1.1.  Надавати методичну допомогу відповідальним за 

передачу документів з особового складу ліквідованих підприємств на відповідальне зберігання до архівної установи щодо обробки документів та складання довідкового апарату.

 

1.2.  Працювати з  науково-довідковим апаратом  фондів, вдосконалити описи фондів, які потребують вдосконалення.

 

Фінансове забезпечення

 

  2.1. Надати матеріальне забезпечення  архівній установі для виконання нею функцій та повноважень, визначених Положенням про комунальну установу Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» та Рішенням тридцять першої сесії  Кремінської міської ради шостого скликання від 13 грудня 2012 року №31/29.

 

 

Фінансово – господарська робота

 

3.1.Обладнати приміщення Трудового архіву відповідно до ГСТУ  55.001-98 „Документи з паперовими носіями. Правила зберігання Національного архівного фонду ”.

 

3.1.1Для утеплення приміщення, збереження та заощадження тепла в приміщенні Трудового архіву, виконати поточний ремонт   вікна в робочій кімнаті (заміна на пластикові).

 

3.1.2. На виконання Припису Пожежнагляду від 19 листопада 2013 р. замінити двері до архівосховищ №1 і №2 протипожежними дверима 2-го типу.

 

 

 

 

3.2.   З метою створення належної матеріально-технічної  бази  архівів:

 

3.2.1. Відповідно до Колективного договору  придбати необхідні складові для аптечки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Очікувані результати від виконання Програми розвитку архівної справи:

 

4.1. Приймати на державне зберігання документи з особового складу ліквідованих підприємств  (колишніх колгоспів та ін. підприємств) в робочому порядку.

 

4.2. Зберігати та виконувати поточний ремонт документів з особового складу ліквідованих підприємств.

 

4.3  Зберігати документи тимчасового зберігання та знищувати їх у разі закінчення терміну зберігання.

 

4.4. Виконувати довідки соціально-правового характеру  - очікувана кількість запитів не менше 800 шт.

 

4.5. Створення електронних версій зникаючих текстів фондів.

 

4.6. Ефективне використання теплоносіїв, покращення збереження фондів (зниженням вологості у період міжсезоння).

 

 

 

 

Протягом року

 

 

 

 

 

Протягом року

 

 

 

Протягом року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 квартал

 

 

 

 

 

 

ІІ півріччя

 

 

 

 

 

 

 

 

4 квартал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом року

 

 

До закінчення терміну зберігання

 

Протягом року

 

 

Протягом року

 

 

4 квартал

 

 

Постійно

 

 

 

 

Директор Трудового

архіву  Скачкова Г.М.

 

 

 

 

Директор Трудового

архіву  Скачкова Г.М.

 

 

Керуючий справами Кремінської міської ради Літвін О.Ю.

Заступник міського голови  Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.

 

 

 

Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місцевий  бюджет

307800рн. *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Місцевий  бюджет

5500,00грн.

 

 

 

 

 

Місцевий бюджет

4000,00грн.

 

 

 

 

 

 

 

Місцевий  бюджет

200,00грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього на виконання Програми:  307800,00грн. (Триста сім  тисяч вісімсот грн.)*

 

* Суми, зазначені у Програмі взято за розцінками станом на 01.11.2017р. та на підставі інструкції з підготовки бюджету на 2018 р.

 

                            Секретар міської ради                                                               Е. В. Пилипенко

 

                            Заступник міського голови                                                       Н.М. Макогон

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/7                                                                                                            

“21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження «Програми

оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік»

 

 

         Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до Законів України від 04.09.2008 № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

                                                    ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

 

 

 

 

 Міський голова                                            Ю.О. Прокопенко   

 

 

 

      

          ЗАТВЕРДЖЕНО:

 

Рішенням вісімнадцятої сесії

Кремінської міської ради від

21.12.2017 р. № 28/7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ

міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік “КРЕМІНСЬКЕ  ЛІТО”

1.  

Ініціатор розроблення Програми

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради

 

2.  

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про  розроблення Програми

-Закон України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 4.09.2008 № 375-VI,

-Закон України «Про охорону дитинства»            від 26.04.2001 № 2402-III,

-Закон України «Про позашкільну освіту»            від 22.06.2000 № 1841-III

-Постанова Кабінету Міністрів від 14.05.1997      № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні»

3.  

Розробник Програми

Заступник міського голови  Н.М. Макогон

4.  

Відповідальний виконавець Програми

Заступник міського голови  Н.М. Макогон

5.  

Учасники Програми

структурні підрозділи міської ради

 

6.  

Термін реалізації

2018 рік

7.  

Етапи виконання Програми

І етап  – червень – липень  2018 року

 

8.  

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Міський бюджет м. Кремінна

9.  

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього

 

 

 

 

 

коштів міського бюджету        115 000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

Програма оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік

Загальні положення

Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави у вирішенні проблеми зміцнення здоров¢я дітей, молоді та сімей з дітьми, забезпечення їх соціального захисту є створення системи оздоровлення та відпочинку.

Оздоровлення та відпочинок дітей, молоді здійснюється на базі оздоровчих закладів, які були створені й функціонують в Україні як різновид позашкільних закладів. У радянські часи їхня діяльність набула масового поширення. Саме в той час була сформована певна ідеологія роботи з дітьми та молоддю в літній період через піонерську та комсомольську  організації.

Необхідність поліпшення становища дітей і молоді в області, їх  соціального захисту,  створення  сприятливих умов для фізичного, інтелектуального, духовного розвитку та майбутньої повноцінної життєдіяльності, законодавчого врегулювання  питання організації відпочинку та оздоровлення  спонукала до розробки нової програми оздоровлення дітей.

 «Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 роки «Кремінське літо» визначає  мету,  основні  завдання  та   засади організації оздоровлення дітей і молоді (далі - Програма) як складової  загальної  системи забезпечення   відновлення здоров'я   нації.

Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Нормативно-правове регулювання у сфері оздоровлення та відпочинку дітей здійснюється відповідно до Законів України “Про оздоровлення та відпочинку дітей” від 4.09.2008 № 375-VI, «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 № 2402-III, «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-III, Постанови Кабінету Міністрів від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні».

 

З метою створення сприятливих умов для організації та проведення дитячого оздоровлення, надання оздоровчих послуг дітям, які потребують особливої уваги та підтримки дітям, Кремінською міською радою було розроблено програму оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2018 рік.

                                            Мета програми

         Проведення оздоровчих заходів дітей, які мешкають на території Кремінської територіальної громади, організація  повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей  пільгових категорій

Заходи програми

Забезпечення оздоровлення обдарованих та талановитих дітей, в т.ч.  пільгових категорій шляхом їх направлення до оздоровчого комплексу ПЗОВ «Мрія» -  осіб на відпочинок та оздоровлення через загальноосвітні заклади м.Кремінна, заклади охорони здоров’я з урахуванням пропозицій Учнівського парламенту при Кремінській міській раді та батьківських комітетів освітніх закладів міста.

                                                     Фінансування

         Фінансування даних заходів у сумі 115 000 грн. здійснюються за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Кремінна поетапно:

         І етап: червень – липень 2018 року – 115 000 грн. для оздоровлення дітей у ПЗОВ «Мрія».

               

                         Результативні показники Програми

Виконання Програми забезпечить:

  • задоволення потреби населення в   якісних   і доступних  оздоровчих послугах;
  • створення сприятливих умов  для зміцнення здоров'я дітей;
  • збільшення кількості  оздоровлених  та талановитих дітей, а також   пільгових категорій: ( дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей обдарованих і талановитих, дітей хворих на цукровий діабет);
  • збереження та розвиток інфраструктури сфери оздоровлення та відпочинку;
  • удосконалення виховної роботи в дитячих оздоровчих закладах, покращення роботи з підготовки педагогічних кадрів.

 

 

 

Секретар міської ради                                                  Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                        Н.М. Макогон                                             

 

 

                                                                                                                     

            Додаток 

Програма оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік

 

Основні заходи міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді

“КРЕМІНСЬКЕ  ЛІТО”  на 2018 рік

 

№ з/п

Пріоритетні завдання

Перелік заходів програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-

вання

(бюджет)

Орієнтовані обсяги фінансування   (грн),

Очікуваний результат

1

2

3

4

5

6

 

12

1. Нормативно-правове та організаційне забезпечення

1.

Придбання путівок до оздоровчих таборів

 

Придбання путівок до КУ ПЗОВ «Мрія»

Червень- липень 2018 року

Кремінська міська рада

Міський бюджет

115000 (орыентована вартість однієї путівки – 3833грн.)

забезпечення якісного оздоровлення дітей влітку, своєчасного початку літньої оздоровчої кампанії

 

Всього:

 

 

 

 

115000 грн.

 

 

 

 

 

                      

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/6

                                                                                                            

“ 21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про  затвердження Програми

проведення заходів з відбору кандидатів

на військову службу за контрактом

 у Збройних Силах України

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити Програму проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік», згідно з додатком 1 до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. 

  

  

 Міський голова                                                  Ю.О. Прокопенко

 

 

 

 

 

Додаток 1                                                                                                                                                                                                                              до рішення сесії Кремінської міської ради

від 21 грудня 2017 року №28/6

 

ПРОГРАМА

проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

 

  1. Проблема на розв’язання якої спрямована програма:

 

Своєчасне та якісне виконання визначених для Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату планових завдань по відновленню боєздатності  Збройних Силах України.

 

  1. Мета і завдання програми:

 

Метою даної програми є комплексна агітаційна робота серед громадян м. Кремінна щодо набору на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, матеріальне заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Рубіжансько-Кремінським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році.

Завданням програми є популяція військової служби за контрактом у Збройних Силах України на території міста, та прилеглої території.

 

  1. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми:

 

            Виконання програми досягається шляхом надання необхідної інформації мешканцям міста, та прилеглої території щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіти у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Так, у засобах масової інформації і  зовнішньої реклами будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крим цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом.

            Програма розрахована на 2018 рік та стосується громадян міста які зареєстровані на території міста Кремінна і відібрані та направлені для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для міста у кількості 60 осіб.

            Джерелами фінансування Програми є міський бюджет та інші джерела, які не заборонені чинним законодавством України.

Фінансування витрат на реалізацію заходів Програми  здійснюється в межах фінансових можливостей міського бюджету.

В процесі виконання  Програми обсяги видатків з окремих напрямків в межах загального обсягу видатків за програмою можуть уточнюватися головним розпорядником коштів із відповідним внесенням змін до паспорту Програми та плану використання бюджетних коштів. Головним розпорядником коштів є фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради. Фінансування може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству.

 

Ресурсне забезпечення програми

 

Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання програми

2018 рік

 (тис. грн.)

Усього витрат на виконання програми (тис. грн.)

Обсяг ресурсів усього

 11,5

11,5

У тому числі місцевій бюджет

 11,5

11,5

           

  1. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

 

Основними завданнями програми є:

 

  • Ознайомлення громадян міста з
  • порядком відбору та умовами прийому на контрактну службу в Збройні Сили України, соціальними правами та пільгами, якими користуються військовослужбовці за контрактом;
  • умовами проживання і вирішення квартирного питання у військових частинах;
  • заробітною платою військовослужбовців та посадами, на які здійснюється прийом на військову службу за контрактом тощо.

4.2. Створення позитивної динаміки росту кількості подачі заяв кандидатами для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України;

 

  1. Напрямки діяльності та заході програми

 

№ з/п

Перелік заходів програми

Термін виконання

Виконавці

Джерело фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.)

Очікуваний результат

1

Виготовлення рекламно-агітаційної печатної продукції

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

3,0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в  Збройних Силах України

2

Розміщення рекламно - агітаційних  матеріалів у засобах масової інформації

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

3,5

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в  Збройних Силах України

3

Розміщення рекламно - агітаційних  матеріалів на  засобах  зовнішньої реклами

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

 

Міський бюджет

5,0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в  Збройних Силах України

 

всього

 

 

 

11,5

 

 

  1. Координація та контроль за ходом виконанням програми

 

Координація та контроль за ходом виконанням програми покладається на виконавчий комітет міської ради за погодженням з військовим комісаріатом Рубіжансько-Кремінського ОМВК.

Розпорядником коштів є Кремінська міська рада.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               Е.В. Пилипенко

Заступник міського голови                                                                       Н.М. Макогон

 

                      

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/5

                                                                                                            

“ 21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження  Програми сприяння

створенню ОСББ та підтримки будинків

ОСББ на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік ( надалі Програма), згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Фінансування заходів Програми проводити в частині зобов’язань міської ради та в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Кремінна на відповідний бюджетний рік.

3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом  житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради  з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. 

  

   Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради 

«21» грудня  2017 року № 28/5

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма

сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків

ОСББ на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 рік

Паспорт Програми

 

Ініціатор розроблення програми

Кремінська міська рада

Розробник програми

Виконком  міської ради

Співрозробники програми

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, депутати міської ради

Відповідальні виконавці програми

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

Термін реалізації програми

2018 рік

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Міський бюджет, гранти, кредити вітчизняних комерційних банків, благодійні внески, кошти об’єднання співвласників багатоквартирних

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

400,0

 

 

Розділ 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

Вкрай низький рівень розвитку житлового законодавства України спричинив глибоку кризу в багатьох сферах соціально-економічного життя,  в тому числі – в галузі управління житловим фондом. На сьогодні склалася ситуація, коли значна частина  квартир у багатоквартирних будинках містах є у приватній власності, однак самі будинки, як цілісні майнові комплекси, все ще перебувають на балансі комунальних підприємств, а це житлові будинки. Власники квартир не тільки не мають навичок самостійного управління власним житлом, але навіть і не усвідомлюють себе співвласниками багатоквартирних будинків, та, відповідно, не визнають своїх обов’язків щодо утримання спільного майна в належному стані.

З метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики створені або реорганізовані і функціонують на території Чернігова підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги .

На сьогоднішній день у Кремінній зареєстровано лише 3 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ).

Серед проблем, що перешкоджали створенню ОСББ є відсутність зацікавленості всіх мешканців будинку у створенні ОСББ, складні процедури реєстрації та неврегульованість окремих питань їх діяльності, недостатнє інформування мешканців про переваги ОСББ,  відсутність конкуренції на ринку.

Світовий досвід показує, що лише інституції співвласників будинків здатні ефективно освоювати інвестиції в житлово-комунальному господарстві, причому лише на умовах співфінансування та/або низьковідсоткового кредиту. Необхідність прийняття цієї Програми полягає у визначенні шляхів максимального сприяння міської влади створенню та функціонуванню об'єднань співвласників багатоквартирного будинку.

 

Розділ 2. Мета Програми

 

Метою Програми є реалізація державної політики, спрямованої на:

- вдосконалення або докорінну зміну існуючих форм і методів управління будинками;

- задоволення потреб усіх споживачів житлово-комунальними послугами належної якості, яка відповідає вимогам державних стандартів;

- підвищення рівня прозорості у взаємовідносинах між суб’єктами ринку житлово-комунальних послуг;

- забезпечення надійності та безпечної експлуатації житлового фонду міста.

 

Розділ 3. Завдання Програми

 

Досягнення мети Програми здійснюється шляхом виконання основних завдань:

- сприяння утворенню ОСББ, підтримка на всіх етапах їх функціонування;

- проведення необхідної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо підтримки ОСББ з метою надання мешканцям багатоквартирних будинків необхідних знань щодо механізму створення та діяльності ОСББ, проведення відповідних тренінгів та семінарів;

- надання власникам квартир в багатоквартирних житлових будинках практичної допомоги в процесі створення та діяльності ОСББ: затвердження типових зразків установчих та реєстраційних документів, участь членів комісії сприяння роботі ОСББ в роботі установчих зборів, залучення працівників комунальних підприємств до проведення обстежень технічного стану під час передачі будинків на баланс ОСББ;

- поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг, сприяння створенню системи управителів на ринку житлових послуг;

- співфінансування робіт з капітального ремонту конструктивних елементів, внутрішніх систем тепло-, водо- та електропостачання та ліфтів багатоквартирних житлових будинків (надалі – капітальний ремонт будинків), у яких створено ОСББ;

- забезпечення прозорості і відкритості при наданні фінансової допомоги з міського бюджету.

 

Розділ 4. Механізм реалізації Програми

 

Виділення коштів з міського бюджету на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ буде проводитись на умовах співфінансування, а саме на відшкодування вартості робіт.

Фінансування з міського бюджету для будинку ОСББ (ЖБК) здійснюється в межах до 50 тис.грн. на один будинок.

Для отримання фінансової підтримки з міського бюджету для проведення капітального ремонту будинку ОСББ/ЖБК необхідно:

  • за власні кошти виготовити проектно-кошторисну документацію та у встановленому порядку провести її експертизу.

- надати до відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради заявку на  участь у Програмі за підписом керівника ОСББ (іншої уповноваженої рішенням загальних зборів особи), проектно-кошторисну документацію та належним чином завірені копії наступних документів:

  1. Статут ОСББ;
  2. Свідоцтво про державну реєстрацію ОСББ, а у разі, якщо воно не видавалося, – витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  3. Рішення загальних зборів ОСББ про участь у Програмі;
  4. Документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСББ (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника), або іншого представника (рішення загальних зборів ОСББ, довіреність на представництво інтересів).

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в порядку черговості розглядає наданий пакет документів та вносить на розгляд виконавчого комітету міської ради проект рішення щодо включення вказаних робіт до Переліку об’єктів.

У випадку прийняття виконавчим комітетом рішення про включення вказаних робіт до Переліку об’єктів та надання співфінансування на проведення робіт із капітального ремонту будинку між виконкомом міської ради, ОСББ та виконавцем робіт укладається тристоронній договір на виконання робіт по капітальному ремонту будинку.

 

Розділ 5. Джерела та обсяги фінансування заходів Програми

 

Фінансування проектів згідно Програми можливе у партнерстві з ОСББ та іншими джерелами фінансування.

Джерелами фінансування заходів Програми є:

-  кошти міського бюджету;

- гранти, благодійні внески;

- кошти ОСББ.

Прогнозний обсяг фінансування Програми з міського бюджету на 2018 рік складає 400 тис. грн.

Кошти міського бюджету, призначені для сприяння діяльності ОСББ, використовуються  на:

- інформаційне забезпечення населення міста: друк буклетів, інформаційних матеріалів, біг-бордів;

 - виготовлення технічного паспорта будинку, планів інженерних мереж та іншої технічної документації.

 

Розділ 6. Координація та контроль за виконанням Програми

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісії Кеімнської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження, та відділ житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

Розпорядником коштів за Програмою виступає Кремінська міська рада.

Звіт про виконання Програми відповідальні виконавці надають міській раді за підсумками бюджетного року. Дані про хід виконання Програми розміщується на сайті Кремінської міської ради для ознайомлення  громадськості.

 

Розділ 7. Очікувані результати від виконання Програми

 

Для територіальної громади міста:

- забезпечення інформування населення в умовах реформування житлово-комунального комплексу про переваги об'єднань власників житла;

- можливість створення власної управлінської структури для вирішення проблеми утримання будинків;

- покращання фізичного стану будинків та умов проживання в них;

- цільове та раціональне використання коштів мешканців на утримання житлових будинків;

- контроль за якістю ремонтних робіт у будинках;

- можливість вибору найкращого варіанту у сервісному обслуговуванні будинку;

- соціальна мобілізація мешканців;

- забезпечення захисту прав споживачів, їх своєчасне інформування з питань своїх прав та обов'язків;

- забезпечення умов безпечного проживання населення міста.     

Для міської ради:

- реалізація державної політики щодо регіонального розвитку у сфері житлово-комунального господарства;

- поліпшений фізичний стан житлового фонду міста в цілому;

- створення прозорого механізму взаємодії міської влади з об'єднаннями громадян, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства;

- створення прозорого механізму  взаємодії між виконавчими органами міської ради, підприємствами та громадськістю, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері  житлово-комунального господарства.

- створення сприятливих умов для залучення позабюджетних коштів у розвиток об'єктів житлово-комунального господарства та ефективного механізму подальшого його реформування із залученням іноземних інвестицій, кредитів, коштів фізичних і юридичних осіб;

- забезпечення надання населенню житлово-комунальних послуг належної якості відповідно до вимог національних стандартів, гармонізованих з міжнародними або регіональними, за умови їх своєчасної оплати.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                                                       Н.М. Макогон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік

 

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

на виконання робіт по капітальному ремонту будинку

 

м. Кремінна                                                    «____» ______________201__ року

 

 

Кремінська міська рада, що надалі іменується «Рада», в особі голови _________________________________, який діє на підставі ______________________з однієї сторони, _____________________________________, що надалі іменується «ОСББ», в особі ______________________________________, що діє на підставі ___________________, з другої сторони,

та _________________________, що надалі іменується «Виконавець», в особі____________________________, що діє на підставі ________________, з третьої сторони, разом надалі іменуються «Сторони», уклали цей договір (надалі – «Договір») про наступне:

 

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За Договором Виконавець зобов’язується виконати роботи по капітальному ремонту будинку, що знаходиться за адресою: м. Кремінна, ____________________________, а Міська рада та ОСББ зобов’язується прийняти вказані роботи та оплатити їх вартість згідно умов Договору та  Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії від _____________ 2017 року № ____ (далі – Програма).

1.2. Склад, обсяг та вартість робіт по капітальному ремонту будинку визначається згідно проектно-кошторисної документації на об’єкт.

 

  1. ЦІНА ДОГОВОРУ, УМОВИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ

2.1. Ціна Договору становить _________________ грн., крім того ПДВ –__________________грн., разом з ПДВ – ___________________________грн.

2.2. Міська рада здійснює співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми, що становить ______________ грн.

2.3. ОСББ здійснює співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми, що становить _______________ грн.

2.4. Фінансування з міського бюджету для будинку ОСББ (ЖБК) здійснюється в межах до 50,0 тис. грн. на один будинок.

2.5. Розрахунки за виконані роботи міська рада та ОСББ проводять щомісячно, не пізніше 15 календарних днів після підписання акту виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідки про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3, за умови надходження з бюджету за проведені роботи, які є предметом даного Договору.

 

  1. ВИКОНАННЯ РОБІТ

3.1. Строк виконання робіт за Договором – протягом ________________ з дня підписання Договору.

3.2. Якість робіт, що виконуються, повинна відповідати умовам затвердженої проектно-кошторисної документації на об’єкт, а також державним нормам, технічним умовам та загальним вимогам, які пред’являються до робіт цього типу.

3.3. Виконавець виконує роботи керуючись діючими на території України будівельними нормами та правилами, державними стандартами України, іншими нормативними актами у сфері будівництва.

3.4. З метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам Управління організовує здійснення технічного нагляду за виконанням робіт у порядку, встановленому чинним законодавством України.

3.5. Після виконання Виконавцем робіт міська рада та ОСББ повинні протягом 10 (десяти) днів прийняти виконану роботу та підписати акт виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідку про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3.

3.6. У разі виявлення недоліків, Виконавець гарантує їх усунення за власний рахунок. Строк усунення недоліків встановлюється Сторонами та зазначається в Акті недоліків виконаних робіт. Якщо недоліки не можуть бути усунені Виконавець, міська рада та ОСББ має право відмовитися від прийняття таких робіт.

3.7. Місце виконання робіт: будинок, що знаходиться за адресою:        м. Кремінна, ____________________________.

 

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Міська рада зобов’язане:

4.1.1. Здійснити співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми та Договору;

4.1.2 Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за виконані роботи;

4.1.3. Приймати виконані роботи згідно з актом виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3;

4.1.4. Забезпечити здійснення технічного та авторського нагляду протягом усього періоду виконання робіт в порядку, встановленому чинним законодавством України;

4.1.5. У межах своєї компетенції сприяти ОСББ) у його діяльності, пов’язаній з виконанням Договору.

4.2. Міська рада має право:

4.2.1. Здійснювати контроль за дотриманням ОСББ та Виконавцем умов Договору;

4.2.2. Відмовитися від прийняття закінчених робіт у разі виявлення недоліків, які виключають можливість їх використання відповідно до мети, зазначеної у проектній документації та Договорі, і не можуть бути усунені Виконавцем.

4.3. ОСББ зобов’язується:

4.3.1. Здійснити співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми та Договору;

4.3.2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за виконані роботи;

4.3.3. Приймати виконані роботи згідно з актом виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3.

4.4. ОСББ має право:

4.4.1. Здійснювати контроль за дотриманням міською радою та Виконавцем умов Договору.

4.5. Виконавець зобов’язується:

4.5.1. Забезпечити виконання робіт у строки та на умовах, передбачених розділом 3 Договору;

4.5.2. Інформувати в установленому порядку Сторони про хід виконання зобов’язань за Договором, обставини, що перешкоджають його виконанню, а також про заходи, необхідні для їх усунення.

4.6. Виконавець має право:

4.6.1. Своєчасно та в повному обсязі отримувати плату за виконані роботи.

 

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

5.1. За невиконання або неналежне виконання Договору Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором.

5.2. У випадку невиконання однією зі Сторін зобов’язань за Договором, інша Сторона має право на відшкодування завданих збитків у повному обсязі.

5.3. Усі спори та розбіжності, що можуть виникнути між Сторонами у процесі виконання Договору, вирішуються шляхом взаємних переговорів та консультацій, а у разі відсутності згоди – в судовому порядку.

5.4. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).

5.5. Сторона, що не може виконувати зобов’язання за цим Договором внаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону в письмовій формі.

5.6. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються уповноваженими на це органами.

 

  1. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ УМОВИ

6.1. Цей Договір набуває чинності з дня його підписання повноважними представниками Сторін та діє до «___» _________________ 201___ року.

6.2. У разі виникнення об’єктивних причин, що унеможливлюють виконання всіх умов цього Договору в зазначені строки, Договір продовжує діяти до моменту остаточного виконання Сторонами своїх зобов’язань.

6.3. Зміни та доповнення до Договору вносяться за взаємною згодою Сторін в письмовій формі шляхом підписання додаткових угод до Договору, які є його невід’ємною частиною.

6.4. Договір укладений у трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу – по одному для кожної Сторони.

6.5. Взаємовідносини Сторін, не врегульовані Договором, регламентуються чинним законодавством України.

 

  1. МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН

……..

                      

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/4

                                                                                                            

“ 21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження Програми 

відшкодування відсотків за кредитами,

отриманими населенням Кремінської

міської ради на впровадження

енергозберігаючих заходів у 2018 році

 

З  метою забезпечення участі населення у впровадженні заходів з енергозбереження, через залучення кредитних коштів, керуючись ст. 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити «Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенняім Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році».

Додаток 1.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку. 

  

  

 Міський голова                                                  Ю.О. Прокопенко

 

Додаток 1

                                                                до рішення Кремінської міської ради

                                                                від 21 грудня 2017 року №28/4

ПРОГРАМА

відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження  енергозберігаючих заходів у 2018 році

Паспорт

 

1.

Ініціатор та розробник програми

Виконком міської ради

2.

Учасники програми

Структурні підрозділи виконавчого комітету Кремінської міської ради

3.

Термін реалізації програми

2018 роки

4.

Етапи виконання програми

2018

5.

Бюджет програми

100 тис.грн. (при наявності коштів)

6.

Можливі джерела фінансування

Кошти обласного бюджету

Кошти місцевого бюджету

Кошти кредитних установ

Гранти, тощо

Інші джерела 

Вступ

Програма відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році (надалі Програма) розроблена на виконання Закону України «Про енергозбереження», Указу Президента України від 30.05.2008 року № 679/2008, доручення віце-прем’єра міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.11.2016 року №41731/1/1/1-16.

  1. Мета програми

Метою програми є запровадження дії механізму відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, отриманими жителями Кремінської міської ради протягом 2018 року до повного погашення кредитів.

  1. Завдання Програми

На сьогоднішній день найбільшим споживачем природного газу у місті є населення, яке споживає більше 60% природного газу від загального об’єму споживання природного газу в місті. Тому зменшення споживання природного газу населенням є першочерговим завданням.

Основними шляхами зменшення споживання природного газу населенням є впровадження таких енергоощадних заходів в побуті:

– утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів;

– встановлення рекуператорів тепла;

– встановлення та заміна енергозберігаючих вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій;

– встановлення та реконструкція індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до газу.

Впровадження вищезгаданих заходів потребує значних матеріальних та грошових коштів. Зважаючи на невисокий рівень реальних доходів та низьку платоспроможність населення, Луганською ОДА було прийнято Програму енергозбереження для бюджетної сфери і населення, згідно з якою вперше в Україні було розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів. Суть даного механізму полягає в тому, що місцевий бюджет відшкодовує позичальникам, які отримали кредити на впровадження енергозберігаючих заходів, 15% від відсоткової ставки за кредитами, в тому числі обласний бюджет – 10%, міський бюджет – 5%.

На даний час кредити на енергозбереження можна отримати в державних фінансових установах.

Відшкодування відсоткових ставок за кредитами на енергозбереження буде здійснюватися на підставі Генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів та кредитно-фінансовою установою.   

Фінансове забезпечення програми

На виконання заходів Програми залучаються кошти міського бюджету в сумі 100 тис. грн.

Відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів 100 тис.грн.

  1. Порядок відшкодування відсотків за кредитами залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів
  2. Цей порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах коротко- і середньостроковими кредитами, що надаються фізичним особам на впровадження енергозберігаючих технологій.
  3. Відшкодування відсотків передбачається за кредитами залученими на термін до 3-х років.
  4. Розмір відшкодування відсотків за надані кредитно-фінансовими установами кредити визначається відповідно 1 до Генерального договору .
  5. Відшкодування відсотків здійснюється на підставі Генерального Договору про співробітництво між головним розпорядником коштів міського бюджету передбачених на фінансування заходів з енергозбереження та кредитно-фінансовою установами.
  6. Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження наступних енергозберігаючих заходів:
  • Утеплення стін будинків, підлоги, горищ, та дахів.
  • Встановлення рекуператорів тепла.
  • Встановлення та заміну вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій.
  • Встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями.
  • Встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення.
  • Використання альтернативних до газу джерел енергії.
  1. Відшкодування відсотків відбувається на підставі наступного пакету документів (зберігається в кредитно-фінансовій установі і є доступним для ознайомлення за вимогою головного розпорядника коштів):

7.1. Паспорт Позичальника ( 1-4,11 ст.).(копія завірена Позичальником)

7.2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.(копія завірена Позичальником)

7.3. Кредитний договір.

7.4. Документи, які підтверджують цільове використання кредитних коштів:

  • Рахунок-фактура;
  • Договір купівлі-продажу або інший документ, який підтверджує сплату коштів за придбаний товар, або виконані роботи.
  • Акт перевірки цільового використання, або документ, який підтверджує факт впровадження енергозберігаючих заходів;
  • Акт прийому – передачі товару або накладна.
  1. Вищезазначений пакет документів формує та зберігає в себе кредитно-фінансова установа, яка видала відповідний кредит.
  2. Кредитно-фінансові установи у кредитному договорі в графі: «цілі кредитування» зобов’язані зазначати «По програмі відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018році».
  3. Кредитно-фінансові установи щотижнево подають головному розпоряднику коштів міського бюджету Реєстр нових Позичальників, які отримали кредит на вищезазначені цілі, а також не пізніше п’ятнадцятого числа наступного місяця подають Зведений реєстр Позичальників, які взяли кредити в цих установах, де зазначається сума відшкодування за конкретний місяць.
  4. Відшкодування відбувається помісячно, шляхом перерахунку головним розпорядником коштів міського бюджету на один обумовлений Генеральним договором чи іншими договорами транзитний чи поточний рахунок відповідної кредитно-фінансової установи, яка в свою чергу розподіляє ці кошти на поточні рахунки Позичальників, про що головному розпоряднику коштів надаються відповідні виписки чи підтверджуючі документи. 
  5. Очікуваний результат від реалізації Програми

 В умовах зростання тарифів на паливно-енергетичні ресурси реалізація заходів Програми значно здешевить кредити для населення на впровадження енергоощадних заходів. Це стимулюватиме населення міста активно залучати кредити банків на впровадження енергозберігаючих заходів в побуті, що в кінцевому результаті призведе до  значного зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів.

  1. Термін дії Програми

Програма діє до повного погашення зобов’язань за кредитами, отриманими жителями Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів протягом 2018 року.

 

Секретар міської ради                                                                               Е.В. Пилипенко

Заступник міського голови                                                                       Н.М. Макогон

 

                      

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/3

                                                                                                            

“ 21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження Програми відшкодування

частини кредитів, отриманих об’єднанням

співвласників багатоквартирних будинків( ОСББ),

житлово – будівельним кооперативам(ЖБК) на

впровадження заходів з енергозбереження,

реконструкції і модернізації багатоквартирних

будинків у м. Кремінна на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельними кооперативами (ЖБК), на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до  Закону України “Про енергозбереження“, Закону України “Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку“, з метою забезпечення участі власників квартир у будинках ОСББ, ЖБК щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків через залучення кредитних коштів, підвищення  енергоефективності житлово-комунального господарства та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням, керуючись статтями 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити міську Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК, на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік ( надалі Програма), згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Фінансування заходів Програми проводити в частині зобов’язань міської ради та в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Кремінна на відповідний бюджетний рік.
  3. Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

  

  

 Міський голова                                                  Ю.О. Прокопенко

 

 

 

 

 

Додаток 1                                                                                                                                                                                                                              до рішення сесії Кремінської міської ради

від 21 грудня 2017 року №28/3

 

 

Програма

відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік

 

                                            І. Загальні положення

   Програма  розроблена з метою підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ), житлово – будівельних кооперативів(ЖБК) при проведенні енергоефективної модернізації багатоквартирних будівель для забезпечення комфортних умов проживання та економії енергоресурсів.

      Програма є цільовою, орієнтована на підвищення енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та фінансової підтримки населення на впровадження енергоефективних заходів в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів за рахунок бюджетів відповідних рівнів.

ІІ. Опис проблеми, на розв'язання якої спрямована програма.

     Житлово-комунальне господарство є одним з найбільших і, у той же час, найменш ощадливим споживачем енергетичних і водних ресурсів серед інших галузей господарства міста.

     Основною складовою низької енергетичної ефективності інженерних мереж і систем є високий рівень питомих витрат теплової енергії, гарячої та холодної води у таких споживачів комунальних послуг як житлові будинки. Фізична та моральна зношеність конструкцій та внутрішніх систем житлових будівель стала головною причиною зниження якості комунальних послуг, погіршення комфортності, надійності і безпечності умов проживання мешканців міста.

     Якщо ситуація не зміниться (наші будинки не стануть енергоефективними, а мешканці не почнуть ощадливо споживати ресурси) обсяги споживання газу та електроенергію будуть зростати з року в рік. Окрім того на ріст споживання будуть впливати і інші фактори такі як: збільшення потреби в побутових приладах які споживають електроенергію, значне коливання температур в зимовий період, а також на перший погляд не помітна – низька якість природного газу, що збільшує обсяги його споживання.

   Також слід зазначити, що рівень теплового комфорту є одним із основних факторів забезпечення життєво необхідних санітарно-гігієнічних умов перебування людини у приміщенні і забезпечення таких умов неможливо без витрат енергії, отримання якої не може бути безкоштовним.

    Одночасне зростання цін та обсягів споживання енергоресурсів не зможе витримати бюджет більшості мешканців міста проживаючих в багатоквартирних будинках. Для того щоб ситуація не стала катастрофічною необхідно вже сьогодні розпочинати діяльність по зменшенню енергозатратності житлових будівель.     

    З цього випливає, що на сьогоднішній день впровадження енергозберігаючих заходів у будинках має найвищий потенціал зменшення споживання теплової енергії, а отже і газу. Як в Україні так і в місті це є одним з головних пріоритетів державної політики на сучасному етапі розвитку економіки.

     Енергоефективність в житлово-комунальному господарстві на сьогодні є вкрай низькою. Проблема потребує негайного вирішення, але для цього необхідні значні фінансові ресурси. Тому без участі мешканців житлових будинків вирішення даної проблеми неможливе.

      В умовах, коли ні держава, ні населення не спроможні нести тягар відповідальності за утримання житлового фонду і впровадження політики енергоощадності у цьому секторі економіки, формування «організованого» власника в рамках ОСББ дає можливість реалізувати права власників житла. Мешканці житлових будинків, які об’єднані в ОСББ, ЖБК  мають шанс власноруч і на свій розсуд вирішувати зазначені вище завдання. На жаль ні у громадян ні у влади не має достатньо ресурсів для того щоб комплексно впровадити енергозберігаючі заходи і досягти такого рівня енергоспоживання при якому жити в будинку буде економічно вигідно та комфортно. Тому для вирішення проблеми необхідно об’єднати зусилля та ресурси всіх зацікавлених сторін з метою вироблення єдиної стратегії з урахуванням інтересів і можливостей всіх партнерів.

      На даний час для підтримки ОСББ, ЖБК на державному рівні діє затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, згідно якого відшкодовується ОСББ, ЖБК частина суми кредиту до 70 відсотків, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

     Враховуючи зацікавленість міської влади у впровадженні енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві, міська  рада може сприяти цьому процесу через механізм фінансового стимулювання.

      Для прискорення  процесу  даною Програмою пропонується механізм використання коштів міського бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в Банках короткостроковими кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, необ’єднаним співвласникам багатоквартирних будинків ( через управителя) на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій.

                                                 ІІІ. Мета Програми

     Метою міської Програми є зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів споживачів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, які забезпечують енергоощадність та підпадають під часткове відшкодування відсотків за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності:

- утеплення зовнішніх фасадів будинків;

- ремонт стиків в панельних житлових будинках;

- теплова ізоляція покрівель та підвалів житлових будинків;

- заміна трубопроводів з їх теплоізоляцією;

- влаштування індивідуальних теплових пунктів з системою автоматизації та погодним регулюванням;

- заміна вхідних дверей та віконних блоків на сходових клітках та місцях загального користування на енергозберігаючі;

- впровадження енергозберігаючих систем електроосвітлення на сходових клітках та місцях загального користування.

    Кінцева мета енергоресурсоощадної політики у житлово-комунальному господарстві – скорочення витрат на утримання та експлуатацію житлових будинків.

                                                ІV. Завдання Програми

    1.Основним завданням Програми є сприяння залученню коштів населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів шляхом реалізації державної підтримки у відшкодуванні частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з частковим відшкодуванням відсоткової ставки за залученими кредитами з міського бюджету.                    

2.Здешевлення  кредитів  залучених у банках, що надаються ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів шляхом компенсації відсоткової ставки за рахунок міського бюджету.

  1. Відшкодування відсоткових ставок здійснюється за документами, які надані ОСББ, ЖБК в порядку черговості
  2. Шляхи вирішення

                 Програмою пропонується механізм часткового відшкодування відсоткових ставок за рахунок коштів бюджету міста за залученими кредитами в державних кредитно-фінансових установах  , що надаються на впровадження енергозберігаючих заходів відповідно до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 р. № 243, зі змінами та доповненнями.

  1. Формування грошових фондів в багатоквартирних будинках

     Багатоквартирні будинки в залежності від їх правового статусу (ОСББ, ЖБК надалі Позичальник) мають різні  можливості щодо формування грошових фондів/ресурсів для впровадження енергоефективних заходів. Витрати на впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирному будинку розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат.

6.1. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ).

    Для фінансування енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ, можуть створюватися у встановленому порядку спеціальні фонду. Джерелами формування спеціальних  фондів ОСББ можуть бути:

щомісячні внески співвласників;

одноразові цільові внески співвласників;

добровільні грошові внески фізичних та юридичних осіб;

цільове фінансування за рахунок місцевих бюджетів;

цільові внески інших юридичних осіб;

кошти, одержані об’єднанням у результаті здачі в оренду допоміжних приміщень;

інші не заборонені законодавством джерела фінансування.

    Рішення про створення спеціальних фондів ОСББ з визначенням очікуваних джерел фінансування цих фондів та порядку використання накопичених коштів приймається загальними зборами об’єднання. Таке рішення є правомочним, якщо за нього проголосувало не менш як дві третини загальної кількості усіх співвласників.

6.2. Житлово – будівельні кооперативи (ЖБК)

      ЖБК відповідно до Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу мають право формувати спеціальні грошові фонди для впровадження енергоефективних проектів за рахунок:

пайових внесків;

внесків на проведення капітального ремонту житлового будинку (будинків);

внесків на експлуатацію житлового будинку (будинків);

надходжень від оренди нежитлових приміщень;

інших надходжень.

VІI. Механізм реалізації Програми

      ОСББ та ЖБК, як юридичні особи, мають право залучати для впровадження енергоефективних заходів кредитні та позикові кошти на умовах, що узгоджені з відповідними банківськими установами або кредиторами інших категорій.

          Позичальник рішенням загальних зборів визначає першочергові роботи та за власні кошти замовляє (виготовляє) проектно-кошторисну документацію на їх виконання та державну експертизу затверджувальної частини проекту.

     Державні фінансово-кредитні установи  здійснюють кредитування ОСББ, ЖБК для закупівлі енергоефективного обладнання та/або матеріалів. При цьому в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива позичальнику надається фінансова підтримка у формі компенсації до70% суми кредиту на здійснення заходу (вартість робіт не враховується) та за умовами визначеними державними фінансово-кредитними установами.

     Необхідно зазначити, що державна підтримка розповсюджується не на всі матеріали та обладнання, а тільки на ті, що входять до Орієнтовного переліку енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 р. № 1056

      Державна підтримка  здійснюється в рамках фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії» відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.

    Місцевими органами влади впроваджуються в межах бюджетних можливостей програми фінансової підтримки ОСББ, ЖБК та стимулювання енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, які дозволяють знизити фінансове навантаження на співвласників будинків в разі їх участі у відповідних кредитних програмах ( Порядок- додаток №1).

                                       VІІI. Організації-партнери, співвиконавці Програми

ОСББ, ЖБК, управителі, управління  житлово – комунального господарства, банківські установи та інші інституції.

                                          ІX. Фінансування Програми

Джерелами фінансування Програми є кошти ОСББ (мешканців), Фонду міського бюджету м.Кремінна в межах асигнувань на відповідний рік, банківських установ та інші надходження, не заборонені законодавством України.

  1. Контроль за виконанням Програми
  2. Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється в порядку, встановленому бюджетним законодавством України.
  3. Очікувані результати Програми
  4. Зменшення споживання багатоквартирними житловими будинками теплової енергії та природного газу на опалення .
  5. Покращення технічного стану будинків та підвищення комфортності проживання у них.
  6. Сприяння ОСББ в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов’язань, пов’язаних з діяльністю об’єднання.
  7. Стимулювання створення ОСББ - реального власника житла.
  8. Створення сприятливих умов для розвитку суспільних відносин між міською владою та власниками багатоквартирних будинків – ОСББ.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                                                       Н.М. Макогон

 

 

 

 

 

Додаток 1                                                                                                                                                                                                                              до Програми

 

 

ПОРЯДОК

часткового відшкодування відсоткових ставок

за кредитами, залученими в кредитно-фінансових установах.

 

  1. ОСББ, ЖБК укладає кредитний договір з кредитно-фінансовою установою відповідно до внутрішніх нормативних документів кредитно-фінансової установи.
  2. Кредитно-фінансові установи в десятиденний термін від дати підписання кредитного договору між кредитно-фінансовою установою та позичальником подають управлінню житлово-комунального господарства міської ради - головному розпоряднику коштів реєстр позичальників, які отримали кредит для вищезазначених цілей.

3.Позичальник, який уклав договір з банківською установою на кредитування в рамках реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива та хоче отримати відшкодування частини відсоткових ставок за залученими кредитами з міського бюджету  звертається із заявою на ім’я міського голови та надає:

заяву, в якій обов'язково зазначається:

-повне найменування юридичної особи - позичальника або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - позичальника;

-ідентифікаційний код юридичної особи - позичальника (код згідно з ЄДРПОУ) або реєстраційний номер облікової картки платника (або інформацію про відсутність такого номера) та копію паспорта;

-адреса будинку, в якому впроваджуються заходи відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, із зазначенням типу будинку (одно-/багатоквартирний), згідно з даними, повідомленими уповноваженій фінансово-кредитній установі позичальником;

-відомості щодо енергоефективних заходів (із зазначенням повної назви енергоефективного обладнання та/або матеріалів, придбаних відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження);

3.2.копію кредитного договору, завірену печаткою уповноваженої фінансово-кредитної установи, який відповідає Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231;   

3.3. документи, які підтверджують загальну вартість придбаного енергоефективного обладнання та/або матеріалів та відповідних робіт з їх впровадження (у гривнях);

документи, що підтверджують цільове використання наданих кредитних коштів (акти виконаних робіт та/або інші документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів);

3.5. графік погашення кредиту.

4.Відділ житлово – комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради, опрацьовує документи направлені на ім’я міського голови позичальником, перевіряє їх достовірність та повноту, проводить попередній розрахунок вартості відшкодування за кредитним договором та подає на розгляд комісії.

У разі відсутності повного пакету документів, або виявлення недостовірної інформації, заява не розглядається, а документи повертаються позичальнику із зазначенням причини повернення.

  1. З бюджету м. Кремінна відшкодовуються відсоткові ставки по кредитах, залучених ОСББ, ЖБК у Банках на впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності у відповідності до переліку енергоефективних заходів та матеріалів, передбачених постановою Кабінету Міністрів Україні  від 17.10.2011 № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» (зі змінами та доповненнями)  у багатоквартирних будинках м.Кремінна та згідно вимог відповідної Постанови. ( додається)
  2. Відбір учасників на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, проводиться комісією, яка утворюється розпорядженням міського голови, у складі представників виконавчих органів міської ради, громадських організацій, що сприяють діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, депутатів міської ради (далі – Комісія).

 7.Відбір здійснюється за заявами Позичальників на поточний бюджетний рік. До заяви, на розгляд Комісії, подаються документи, передбачені п.  3.1., які відповідають меті Програми.

  1. Рішення Комісії приймається на засіданні у присутності не менше двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів і оформлюється протоколом. У разі рівної кількості голосів, голос голови на засіданні Комісії є вирішальним.

За результатами відбору Комісія визначає перелік позичальників на часткове відшкодування відсоткових ставок та розмір відшкодування з міського бюджету, за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами.

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва на підставі рішення Комісії готує проект рішення виконавчому комітету Кремінської  міської ради про затвердження рішення- протоколу  Комісії.

У разі прийняття рішення про відмову в наданні відшкодування, секретар Комісії, протягом п'яти робочих днів після його прийняття, надсилає Позичальнику протокол Комісії, в якому повинна бути зазначена причина відмови.

  1. Відділ житлово-комунального господарства та будівництва, з метою надання ОСББ фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів  з енергозбереження   готує свої пропозиції щодо передбачення в міському бюджеті асигнувань на відповідний рік .
  2. Відділ житлово-комунального господарства та будівництва на підставі рішення сесії міської ради про виділення коштів для надання ОСББ , ЖБК фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження укладає договір з Позичальником на часткове відшкодування відсотків по кредиту.
  3. З міського бюджету надається відшкодування відсоткової ставки у розмірі 10% річних за надані фінансово-кредитними установами кредити, видані відповідно до механізму державної підтримки на заходи з підвищення енергоефективності.

Часткове відшкодування відсотків з міського бюджету надається на період до закінчення терміну дії кредитного договору.

Відшкодування частини відсотків здійснюється планово-фінансовим відділом відповідно до укладених договорів , щомісячно, починаючи з місяця, наступного після підписання договору.

Відшкодування відсотків за грудень місяць здійснюється за умови їх авансової сплати у листопаді місяці.

  1. Фінансова підтримка для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження перераховується головним розпорядником коштів ОСББ, ЖБК на рахунок, який відкривається в Державній казначейській службі України у м.Кремінна Луганської області (далі ДКСУ).

Облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням фінансової підтримки здійснюється у порядку встановленому ДКСУ.

Контроль за використанням ОСББ коштів фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження здійснює відділом житлово-комунального господарства та будівництва.

  1. ОСББ після використання коштів фінансової підтримки подає відділу житлово-комунального господарства та будівництва звіт про їх використання.

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва перевіряє цільове використання позичальником наданих коштів на підставі довідки з кредитно-фінансової установи по сплаті кредиту та відсотків, яка надається позичальником щомісячно.

У разі виявлення нецільового використання коштів відділ житлово-комунального господарства та будівництва готує та надсилає позичальнику повідомлення про припинення договору в односторонньому порядку.

  1. Відшкодування позичальнику частини суми тіла кредиту за кожним заходом проводиться одноразово за одним кредитним договором один раз протягом одного бюджетного періоду.

Бюджетні кошти не можуть бути направлені на сплату будь-яких штрафів та/або пені, нарахованих згідно з умовами  кредитного договору.

  1. Компенсація не виплачується позичальникам, що визнані банкрутами, стосовно яких порушено справу про банкрутство, проводиться санація та які реорганізовуються або ліквідуються. Відділ житлово-комунального господарства та будівництва перевіряє вказані відомості про позичальника до укладання договору і у разі їх наявності надає позичальнику письмову відмову в укладанні договору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИТЯГ

з Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження

затвердженого постановою КМУ від 17 жовтня 2011 р. № 1056
«Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження»

Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів для ОСББ, ЖБК, при закупівлі якого за кредитні кошти відбувається відшкодування частини суми кредиту:

  • обладнання і матеріалів для облаштування індивідуальних теплових пунктів, у тому числі регуляторів теплового потоку за погодними умовами та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • обладнання і матеріалів для проведення робіт з термомодернізації внутрішньо будинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання;
  • теплонасосної системи для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
  • системи сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
  • обладнання і матеріалів для модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп (крім ламп розжарювання), патронів до них);
  • вузлів обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників), приладів-розподілювачів та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
  • світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей у квартирах, для місць загального користування (під’їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
  • дверей для місць загального користування (під’їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ  № 28/14

 

“ 21”  грудня  2017 р.                                                                                       

м. Кремінна

 

Про   призначення і виплату персональної  (іменної) стипендії

талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської

ради на 2018 рік

 

З метою матеріального стимулювання та фінансової підтримки талановитої молоді, сприяння удосконалення найбільш перспективних молодих спортсменів міста, які є членами,  кандидатами та резервом збірних команд України на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна на 2018 рік, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Призначити персональну (іменну) стипендію талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2018 рік згідно із затвердженим списком, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Порядок виплати персональної (іменної) стипендію талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2018 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

 

Міський голова                                                    Ю.О. Прокопенко

 

 

         Додаток 1

до рішення міської ради

                                                                                                    21.12.2017 № 28/14

 

Список талановитим і перспективним спортсменам

Кремінської міської ради на 2018 рік

 

з/п

ПІБ спортсмена

Рік народ-

ження

Установа, заклад

Види спорту

Спортивні досягнення

Щомісячний розмір стипендії (грн.)

1

Коваленко Микола, вихованець санаторної школи-інтернату №2, дитина-сирота

2001

Федерація боксу Кремінського району

Бокс

Триразовий чемпіон України, срібний призер першості Європи з боксу

 1000,0

 

Загальна сума щомісячної виплати стипендії

 

 

 

 

 1000,0

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                       Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                               Н.М. Макогон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення міської ради

                                                                                                   21.12.2017 № 28/14

 

 

Порядок призначення і виплати стипендій талановитим і

перспективним спортсменам Кремінської міської

ради на 2018 рік

 

  1. Персональна (іменна) стипендія Кремінської міської ради (далі стипендія) призначається для підтримки особливо обдарованих і талановитих спортсменів, які проживають у місті Кремінна - учням  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, які досягли успіхів у спортивній діяльності в інтересах територіальної громади міста Кремінна або іншій діяльності з метою їх морального заохочення і матеріальної підтримки.
  2. Кандидати на отримання стипендії Кремінської міської ради висовуються навчальними закладами міста та спортивними організаціями та федераціями.
  3. Стипендія Кремінської міської ради становить 1000 (одна тисяча) грн. з урахуванням податків та зборів відповідно до чинного законодавства та сплачується щомісячно з січня по грудень включно, загальна сума стипендії на рік становить 12 000 (дванадцять тисяч) грн. Стипендія за грудень сплачується у грудні поточного року.
  4. Виплата стипендій здійснюється щомісячно на підставі розпорядження міського голови з урахуванням вимог даного рішення.
  5. Стипендія виплачується за рахунок коштів бюджету міста.
  6. Підставою для припинення виплати іменної стипендії Кремінської міської ради для обдарованої молоді є закінчення строку виплати стипендії, а також виїзд стипендіата на постійне місце проживання, роботу, навчання за межі міста.

 

 

 

       Секретар міської ради                                                 Е.В. Пилипенко       

      

       Заступник міського голови                                         Н.М. Макогон

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

  ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

 РІШЕННЯ №  28/30

 

“21”  грудня  2017 року                                                                

м. Кремінна

 

Про делегування повноважень

 

 

Керуючись статтями  25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доручити Кремінському міському голові укладати Договори, Меморандуми тощо про взаєморозуміння щодо надання міжнародної технічної допомоги від імені Кремінської міської ради з представниками Європейського Союзу, Ради Європи, ПРООН іншими надавачами міжнародної технічної допомоги.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з  питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та   фінансів.

 

 

 

 

      Міський голова                                                     Ю.О. Прокопенко

 

 

 

 

 

 

 

Kremins'ka TG