«Терапія»Контингент:- лікарі, які закінчили інтернатуру за однією з лікарських спеціальностей, крім спеціальностей стоматологічного, медико-профілактичного, лабораторного, медико-психологічного профілів;- лікарі, які не працювали за цією спеціальністю більше трьох років. «Ревматологія»Контингент:- лікарі-терапевти. «Сестринська справа», «Сестринська справа в педіатрії», «Стоматологія», «Фізична терапія та ерготерапія»за спеціальністю «Медсестринство»Контингент: сестри медичні/брати медичні, акушерки, фельдшери. Початок навчання: 02.12.2024 За детальною інформацією звертатися за телефоном: +380505874302.