“ ___” грудня 2018 р.
м. Кремінна
Про затвердження Програми розвитку
архівної справи та фінансової підтримки
комунальної установи «Трудовий архів
територіальних громад Кремінського району»
на 2019 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2019 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
«___» грудня 2018 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми проведення
проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2019 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2019 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року, з метою забезпечення якісного проведення масових міських заходів, які організовуються міською радою у 2019 році, відзначення державних свят, пам′ятних дат, забезпечення участі делегацій та представників міста у заходах районного та загальнодержавного значення, як на території міста, так і за його межами, організації вручення нагород та відзнак міської ради кращих трудових колективів та окремих громадян міста, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна записка до розгляду питання
«Про Програму проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2019 рік»
Протягом року передбачено проведення ряду масових заходів за участі керівництва міської ради, громадськості.
Основною метою Програми є виховання у мешканців міста почуття патріотизму до рідної країни, організація їх дозвілля у святкові дні, проведення та фінансова підтримка різноманітних культурних заходів, увічнення пам'яті видатних діячів та вшанування ветеранів війни, праці, заслужених працівників району у місті.
Основним механізмом реалізації Програми є:
організація та проведення святкових та урочистих заходів у дні відзначення Всеукраїнських та місцевих визначних дат;
Першочерговими завданнями Програми повинні стати:
- надання можливості жителям громади та гостям разом (колективно) відзначати державні та місцеві свята;
- проведення концертно-розважальних програм, свят на високому професійному художньому та організаційному рівнях;
- виховання у людей необхідності спілкування між собою, почуттів людяності і доброзичливого відношення один до одного.
Прийняття Програми дозволить раціонально та прозоро використовувати бюджетні кошти.
Заступник міського голови Н.М. Макогон
“___” грудня 2018 року
м. Кремінна
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна на 2019 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року, відповідно до Законів України від 04.09.2008 № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
З 1 січня 2019 року набуде чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. № 2498-VIII. (далі-Закон).
Відповідно до Закону власники земельних ділянок усіх форм власності, землекористувачі тепер зможуть обмінюватися ними в межах одного земельного масиву, а земельні ділянки під лісосмугою можуть передаватися у постійне користування або в оренду.
У статті 1 Закону України «Про землеустрій» визначено що масив земель сільськогосподарського призначення це сукупність земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що складаються з сільськогосподарських та необхідних для їх обслуговування несільськогосподарських угідь (земель під польовими дорогами, меліоративними системами, господарськими шляхами, прогонами, лінійними об'єктами, об'єктами інженерної інфраструктури, а також ярами, заболоченими землями, іншими угіддями, що розташовані всередині земельного масиву), мають спільні межі та обмежені природними та/або штучними елементами рельєфу (автомобільними дорогами загального користування, полезахисними лісовими смугами та іншими захисними насадженнями, водними об'єктами тощо).
Також Законом визначаються особливості використання і розпорядження земельними ділянками, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, призначені для ведення особистого сілянського господарства, фермерського господарства, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення, можуть використовуватися їх власником, землекористувачем також для ведення товарного сільськогосподарського виробництва без зміни цільового призначення.
Власники земельних ділянок усіх форм власності на період дії договору оренди можуть обмінюватися ними шляхом взаємного укладання між ними договорів оренди, суборенди відповідних ділянок. Обмін можливий лише в межах одного земельного масиву, якщо різниця у вартості обох земельних ділянок не перевищує 10%.
Укладення договору суборенди у такому разі не потребує згоди орендодавця, при цьому орендар залишається відповідальним перед орендодавцем за виконання договору оренди. Припинення дії одного з договорів оренди, суборенди земельної ділянки, укладених у порядку обміну правами користування, припиняє дію іншого договору оренди, суборенди, укладеного взамін, про що обов’язково зазначається у таких договорах.
Орендарі земельних ділянок зобов’язані письмово повідомити орендодавця про обмін належними їм правами користування земельними ділянками протягом п’яти днів з дня державної реєстрації права суборенди. Письмове повідомлення надсилається орендодавцеві рекомендованим листом з повідомленням про вручення або вручається під розписку.
Земельні ділянки під полезахисними лісосмугами будуть передаватися у постійне користування або в оренду за умов щодо утримання та збереження таких смуг і забезпечення виконання ними функцій агролісотехнічної меліорації. Правила утримання і збереження лісосмуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, встановлює Кабінет міністрів.
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
“____” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження штатного розпису
апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради
Розглянувши пропозиції міського голови щодо затвердження штатного розпису Кремінської міської ради з 01 січня 2019 року, на виконання рішення сесії Кремінської міської ради від 31 жовтня 2018 року за №39/8 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“ ___” грудня 2018 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми відшкодування
частини суми кредитів на впровадження
енергоефективного обладнання та/або
матеріалів на 2019-2020 роки
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2019-2020 роки, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року, з метою забезпечення участі населення у впровадженні заходів з енергозбереження, через залучення кредитних коштів, керуючись статтями 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради
від ___ січня 2018 року №41/
Програми
відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2019-2020 роки
Паспорт
1. |
Ініціатор та розробник програми |
Виконком міської ради |
2. |
Учасники програми |
Структурні підрозділи виконавчого комітету Кремінської міської ради |
3. |
Термін реалізації програми |
2019-2020 роки |
4. |
Етапи виконання програми |
2019-2020 роки |
5. |
Бюджет програми |
2019 рік - 150 тис.грн. (при наявності коштів) 2020 рік – 200 тис. грн. |
6. |
Можливі джерела фінансування |
Кошти обласного бюджету Кошти місцевого бюджету Кошти кредитних установ Гранти, тощо Інші джерела |
І. Вступ
Програма відшкодування частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2019-2020 роки (надалі Програма) розроблена на виконання Конституції України, Закону України від 01.07.1994р. N 74/94-ВР «Про енергозбереження», Порядоку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011р. № 1056, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні”.
ІІ. Мета програми
Метою програми є запровадження дії механізму відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, отриманими жителями Кремінської міської ради протягом 2019-2020 років до повного погашення кредитів.
Зменшення споживання населенням паливно-енергетичних ресурсів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів та компенсацію фінансового навантаження за рахунок часткового відшкодування частини відсотків за кредитами з районного бюджету
ІІІ. Завдання Програми
Згідно статистичних даних, понад 40% всіх енергоресурсів у світі спрямовується на опалення. При цьому проблема полягає в тому, що ефективність енергетичного забезпечення залишається вкрай низькою.
Надзвичайно високий рівень енерговитрат характерний як для України в цілому, так і для Луганської області зокрема.
Проблема раціонального використання енергії (енергозбереження), викликана незбалансованою структурою енергоспоживання, актуальна для бюджетної сфери, населення.
Енергозбереження – організаційна, наукова, практична, інформаційна діяльність державних органів, юридичних і фізичних осіб, скерована на зниження витрат (втрат) паливно-енергетичних ресурсів у процесі їх видобування, перероблення, транспортування, зберігання, виробництва, використання та утилізації.
Неефективне споживання енергоресурсів (природний газ, електроенергія, тепло) виникають через застосування застарілих технологій з низьким коефіцієнтом корисної дії та приладів обліку, або взагалі їх відсутність.
Найбільш гостро ця проблема пов’язана з опаленням житлових будинків: на сьогодні втрати теплової енергії будинком і потенціал енергозбереження має такий розподіл відповідно:
- зовнішні стіни – 40 % та 70 %;
- вікна, двері – 25 % та 50 %;
- вентиляція – 15 % та 65 %;
- гаряча вода – 10 % та 30 %;
- дах, підлога – 8 % та 50 %;
- трубопроводи, арматура – 2 % та 35 %.
Отже, для компенсації втрат тепла у житловому будинку необхідно приділяти увагу теплоізоляції стін, даху, підлоги та збереженню тепла за рахунок енергоефективних вікон, вентиляції, трубопроводів.
Для прискорення та стимулювання цього процесу Програмою пропонується механізм використання коштів, передбачених у міському бюджеті на часткове відшкодування частини витрат за залученими в кредитно-фінансових установах короткостроковими кредитами, що надаються особам на впровадження енергозберігаючих технологій.
Для вирішення порушеної проблеми на державному рівні розроблено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056 (далі - Порядок).
Також, на обласному рівні з метою проведення заходів з енергоефективності в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів населення за рахунок обласного бюджету прийнято Програму енергозбереження для населення Луганської області.
Як свідчить провідний європейський досвід, залучення коштів для проведення термомодернізації, санації та заходів з енергозбереження житлового фонду потребує відповідального власника житла, сприяння держави на законодавчому рівні, а також залучення до співпраці кредитних установ.
Перевагою нового механізму є відмова від тривалих, складних та непрозорих процедур конкурсного відбору та створення простого механізму відшкодування частини суми кредиту, залученого населенням або ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, зокрема на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.
Протягом 2016-2018 років в місті Кремінна спостерігалася чітка тенденція до збільшення кількості кредитів та їх вартості, що свідчить про збільшення рівня довіри населення до держави, а також про те, що населення все частіше схиляється до комплексного вирішення проблем енергозбереження.
Таким чином, населення місто зацікавлене в кредитуванні енергозберігаючих заходів, але воно залишається недоступним для переважної більшості громадян через низький рівень доходів.
До економії витрат ресурсів і зниження тепловтрат, у першу чергу, слід віднести енергозбереження населенням в системах теплопостачання, опалення, вентиляції і кондиціювання повітря та термоізоляції. Вирішення цього завдання пов'язане із здійсненням комплексу інженерно-технічних заходів, зокрема збільшенням термічного опору огороджувальних конструкцій будинків, та може відбуватися за декількома альтернативними варіантами:
Перший варіант. Через високі капіталовкладення, яких потребують заходи з енергоефективності (заміна або переобладнання систем опалення, вікон, утеплення будинку теплоізоляційними матеріалами, встановлення приладів обліку), неможливо здійснити їх комплексно, що збільшує тривалість цього процесу.
Перший варіант потребує високого рівня доходів та особистих накопичень громадян, які мають бажання впроваджувати заходи з енергоефективності та енергозбереження.
Отже, враховуючи постійну тенденцію до зростання цін на енергоносії (природний газ, електроенергію, вугілля) і той факт, що рівень доходів громадян на сьогодні залишається на досить низькому рівні, перший варіант на цей час не є оптимальним.
Другий варіант. Дозволяє впроваджувати заходи з енергоефективності та енергозбереження, скориставшись кредитами комерційних банків на загальних підставах. Однак, їх обов'язковими умовами є:
- відсоткова ставка у національній валюті у середньому становить 25-35 % річних від суми зобов'язань за кредитом;
- право на підвищення відсоткової ставки протягом строку дії
кредитного договору.
Як наслідок, це достатньо високий рівень вимог комерційних банків до платоспроможності позичальника.
Таким чином, рівень доходів громадян не дозволяє переважній більшості скористатися такими кредитами.
Третій варіант. Передбачає відшкодування позичальнику частини суми кредиту, залученого на енергоефективні заходи, передбачені цією Програмою, у розмірі 5 %, але не більше ніж 3 тис. грн. за одним кредитним договором, з міського бюджету.
Третій варіант є найбільш прийнятним для громадян, які не мають високого рівня доходів.
Програма спрямована на підтримку, в першу чергу, ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдів (вдівців) та батьків померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітей війни, осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдів (вдівців) та батьків померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертв нацистських переслідувань та реабілітованих громадян, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружин (чоловіків) та опікунів дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, учасників антитерористичної операції та бойових дій, багатодітних сімей.
Фінансування Програми буде здійснюватися з урахуванням фактичних можливостей міського бюджету у кожному бюджетному році (протягом дії Програми).
Основним завданням Програми є розв'язання проблеми економії енергоносіїв за рахунок впровадження населенням заходів з енергомодернізації житлових будинків шляхом часткового відшкодування з міського бюджету частини суми кредиту, отриманими відповідно до Порядку.
Основними заходами Програми є:
Таблиця 1. Відшкодування з міського бюджету частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів
1) 5 відсотків, але не більше 3000,00 гривень для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку за одним кредитним договором, залученим на придбання:
обладнання і матеріалів для облаштування індивідуальних теплових пунктів, у тому числі регуляторів теплового потоку за погодними умовами, та відповідного додаткового приладдя до них;
обладнання і матеріалів для проведення робіт з термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання;
теплонасосної системи для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
системи сонячного тепло-/водопостачання (гарячого) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
обладнання і матеріалів для модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп (крім ламп розжарювання), патронів до них);
вузлів обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників), приладів-розподілювачів та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей у квартирах, для місць загального користування (під’їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
дверей для місць загального користування (під’їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
2) 5 відсотків, але не більше 3000,00 гривень для фізичних осіб за одним кредитним договором, залученим на придбання:
для одно- та двоквартирних житлових будинків:
радіаторів водяної системи опалення, регуляторів температури повітря (в тому числі автоматичних) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
рекуператорів теплоти вентиляційного повітря та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
теплонасосної системи для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
системи сонячного тепло-/водопостачання (гарячого) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
вузлів обліку води (гарячої, холодної), зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників), та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.
для квартир у багатоквартирних житлових будинках:
радіаторів водяної системи опалення, регуляторів температури повітря (в тому числі автоматичних) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
вузлів обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них.
У рамках реалізації Програми задіяний ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, суть якого полягає у тому, що міського бюджет відшкодовує позичальникам частину суми кредиту в розмірі 5 %, але не більше ніж 3 тис. грн. за кредитами, отриманими населенням для цього в державних банках.
VII. Ресурсне забезпечення
Фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету буде здійснюватися з урахуванням фактичних можливостей у кожному бюджетному році (протягом дії Програми).
Загальний обсяг фінансових ресурсів, який буде спрямовано на реалізацію Програми, визначається при складанні, затвердженні або уточненні міського бюджету на відповідний рік, виходячи із прогнозних обсягів фінансування, передбачених Програмою, та виходячи із реальних можливостей міського бюджету.
Загальний обсяг ресурсів, які планується залучити на виконання Програми з міського бюджету у 2019 році складає 150 тис. грн.,у 2020 році – 200 тис.грн.
VIII. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.
Реалізація заходів Програми дозволить створити комплексний фінансово-економічний механізм стимулювання впровадження населенням енергозберігаючих заходів за рахунок поєднання власних коштів та міського бюджету.
Кінцевим результатом Програми передбачається скорочення споживання природного газу населенням до 40 %, електроенергії - до 10 %.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
“ ___” грудня 2018року
м. Кремінна
Про затвердження Програми проведення
заходів з відбору кандидатів на військову
службу за контрактом у Збройних Силах
України на 2019-2020 роки
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2019-2020 роки, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради
від ___ січня 2018 року №41/
ПРОГРАМА
проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2019-2020 роки
Своєчасне та якісне виконання визначених для Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату планових завдань по відновленню боєздатності Збройних Силах України.
Метою даної програми є комплексна агітаційна робота серед громадян м. Кремінна щодо набору на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, матеріальне заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Рубіжансько-Кремінським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2019-2020 роках.
Завданням програми є популяція військової служби за контрактом у Збройних Силах України на території міста, та прилеглої території.
Виконання програми досягається шляхом надання необхідної інформації мешканцям міста, та прилеглої території щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіти у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Так, у засобах масової інформації і зовнішньої реклами будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крим цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом.
Програма розрахована на 2019-2020 роки та стосується громадян міста які зареєстровані на території міста Кремінна і відібрані та направлені для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2019-2020 роках з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для міста у кількості 60 осіб.
Джерелами фінансування Програми є міський бюджет та інші джерела, які не заборонені чинним законодавством України.
Фінансування витрат на реалізацію заходів Програми здійснюється в межах фінансових можливостей міського бюджету.
В процесі виконання Програми обсяги видатків з окремих напрямків в межах загального обсягу видатків за програмою можуть уточнюватися головним розпорядником коштів із відповідним внесенням змін до паспорту Програми та плану використання бюджетних коштів. Фінансування може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Ресурсне забезпечення програми
Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання програми |
2019 рік (тис. грн.) |
2019 рік (тис. грн.) |
Обсяг ресурсів усього |
11,5 |
11,5 |
У тому числі місцевій бюджет |
11,5 |
11,5 |
Основними завданнями програми є:
4.2. Створення позитивної динаміки росту кількості подачі заяв кандидатами для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.
№ з/п |
Перелік заходів програми |
Термін виконання |
Виконавці |
Джерело фінвнсування |
Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.) |
Очікуваний результат |
1 |
Виготовлення рекламно-агітаційної печатної продукції |
2019-2020 роки |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
6,0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
2 |
Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів у засобах масової інформації |
2019-2020 роки |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
7,0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
3 |
Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів на засобах зовнішньої реклами |
2019-2020 роки |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК
|
Міський бюджет |
10,0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
|
всього |
|
|
|
23,0 |
|
Координація та контроль за ходом виконанням програми покладається на виконавчий комітет міської ради за погодженням з військовим комісаріатом Рубіжансько-Кремінського ОМВК.
Розпорядником коштів є Кремінська міська рада.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
“____” грудня 2018 року
м. Кремінна
Про делегування повноважень
Керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“___” грудня 2018 року
м. Кремінна
Про делегування повноважень
на утримання комунальної установи
«Трудовий архів територіальних громад
Кремінського району» на 2019 рік
На виконання статей 93 та 101 Бюджетного кодексу України, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
__________ СЕСІЯ
РІШЕННЯ №
“_____”______2018 року
м. Кремінна
Про внесення у перелік об’єктів
комунальної власності, що підлягають
передачі в оренду у 2019 році
З метою поповнення бюджету Кремінської міської ради в частині надходжень від оренди майна комунальної власності, у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись п. 30 ст. 26, ст. ст. 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести в перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають передачі в оренду у 2019 році :
- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – окремо визначеного нежитлового приміщення загальною площею 18,0 кв.м, яке знаходяться у нежитловій будівлі за адресою площа Красна,20, місто Кремінна;
- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – міський туалет, який знаходиться за адресою площа Кооперативна, 51 А, місто Кремінна Луганської області;
- окрема нежитлова будівля загальною площею 131,4 кв.м з окремою котельнею 17,6 кв.м, яка знаходиться за адресою місто Кремінна вулиця Чайковського, 3;
- окрема нежитлова будівля загальною площею 199,8 кв.м, з гаражем – сараєм 28,7 кв.м, розташована на площі Красній, 23 міста Кремінна;
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко