“ 30 ” січня 2019 р. м. Кремінна
Про виконання державної регуляторної
політики Кремінською міською радою за 2018 р.
Заслухавши інформацію секретаря міської ради Пилипенко Е.В. про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2018 р., керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Реалізація державної регуляторної політики міської ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.
На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики», рішенням сесії міської ради від 24.02.2016 р. № 5/15 «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою» створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законодавства по провадженню проектів регуляторних актів, опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії залучені представники громадських організацій, депутатського корпусу, приватного бізнесу.
У листопаді 2017 року рішенням Кремінської міської ради від 22.11.2017 р. № 27/1 був затверджений План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2018 році, а також рішенням Кремінської міської ради від 26.09.2018 р. № 38/30 були внесені зміни до даного Плану.
На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного Плану зі змінами та доповненнями протягом року міською радою були прийняті наступні регуляторні акти:
Було проведено базове відстеження результативності даних регуляторних актів, а також повторне відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2018 рік.
Всі акти прийняті відповідно до закону. Міською радою забезпечена участь підприємців, громадських організацій в обговоренні проектів регуляторних актів, проведені громадські обговорення.
Відповідно до вимог Закону своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, звіти з відстеження, експертні висновки комісії Кремінської міської ради з питань реалізації регуляторної політики та доводиться до відома населення інформація про їх прийняття шляхом опублікування в ЗМІ та розміщення на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради.
У листопаді 2018 року розроблений та затверджений рішенням Кремінської міської ради від 28.11.2018 р. № 40/1 План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2019 році.
Секретар міської ради,
голова комісії з питань реалізації
державної регуляторної політики Е.В. Пилипенко
«___» ________2019 року |
Кремінна |
№_____ |
Про встановлення туристичного
збору на 2020 рік
На підставі статті 7, 10, підпункту 12.3 статті 12, статті 268 Податкового кодексу України та керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 26, 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік»
Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 268 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік», розробленого планово-фінансовим відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок єдиного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:
- ставки туристичного збору;
- податкові агенти.
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
Ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 268 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Додаток №1
до рішення Кремінської міської ради
від _______ __________ 2019 року №____
«Про встановлення туристичного збору на 2020 рік»
Порядок про оподаткування туристичним збором
Туристичний збір встановлюється відповідно до статті 268 Податкового кодексу України та є обов’язковим до виконання юридичними та фізичними особами на території Кремінської міської ради.
Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;
б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).
1.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:
а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;
б) особи визначені підпунктом "в" підпункту 14.1.213 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які прибули у відрядження або тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
г) ветерани війни;
ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;
е) діти віком до 18 років;
є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади;
ж) члени сім’ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, визначені відповідно до підпункту 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 1.1 пункту 1, цього Порядку, що належать їй на праві власності або на праві користування за договором найму.
Ставка туристичного збору встановлюється у розмірі 0,1 відсотка для внутрішнього туризму та 1 відсотка для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 1.1 пункту 1 цього Порядку.
На території Кремінської міської ради туристичний збір здійснюється:
а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 1.1 пункту 1 цього Порядку;
б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 1.1 пункту 1 цього Порядку, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в) юридичними особами уповноваженими Кремінською міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з радою.
5.1. Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору.
За один і той самий період перебування платника збору на території однієї адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір, повторне справляння збору, вже сплаченого таким платником збору, не допускається.
5.2. Особа здійснює тимчасове розміщення платника збору у місцях проживання (ночівлі), що належать такій особі на праві власності або на праві користування, виключно за наявності у платника збору документа, що підтверджує сплату ним туристичного збору відповідно до Податкового Кодексу та рішення Кремінської міської ради.
5.3. У разі дострокового залишення особою, яка сплатила туристичний збір, території адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір, сума надмірно сплаченого збору підлягає поверненню такій особі у встановленому Податковим Кодексом України порядку;
6.1. Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал на підставі рішення Кремінської міської ради.
6.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.
6.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
«___» ________2019 року |
Кремінна |
№_____ |
Про встановлення ставки
транспортного податку на 2020 рік
На підставі статті 7, 8, 10, 12, 267 Податкового кодексу України та керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 26, 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік»
Відповідно до ст.267 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік», розробленого планово-фінансовим відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок єдиного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:
- ставки транспортого податку для юридичних осіб;
- ставки транспортного податку для фізичних осіб.
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
Ст.267 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради http://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
«___»__________20_____ |
Кремінна |
№____ |
Про діяльність комунальної установи
Кремінської міської ради «Трудовий
архів територіальних громад району»
у 2018 році
Заслухавши Звіт Про діяльність комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» (далі КУ Трудовий архів) у 2018 році, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.ПРОКОПЕНКО
Додаток до рішення
Кремінської міської ради
від _______________ № ______
ЗВІТ
про діяльність комунальної установи Кремінської міської ради
“Трудовий архів територіальних громад району” у 2018 році
Комунальна установа Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» була перереєрестрована 03.01.2013 року у зв′язку із зміною засновника та назви установи на виконання ст.29 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Кремінської районної ради №22\1 від 13.12.2012р., рішення Кремінської міської ради №31\29 від 13.12.2012р. і створена для централізованого зберігання документів з особового складу ліквідованих підприємств, що діяли (були зареєстровані) на території Кремінського району та не мають правонаступників.
Утримання Трудового архіву виконується за рахунок місцевих бюджетів територіальних громад, документи яких зберігаються в КУ «Трудовий архів» (сільські ради делегують власні повноваження Кремінській міській раді з передачею коштів до місцевого бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту, а Кремінська міська рада здійснює видатки на утримання комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» за рахунок цільової субвенції).
На 01.01.2019 року на відповідальному зберіганні в Трудовому архіві знаходяться документи з особового складу 244-х ліквідованих підприємств від 18 територіальних громад району в кількості 15369 од. зб. і 819 справ тимчасового зберігання.
Новоастраханська, Макіївська територіальні громади документи з особового складу колишніх колгоспів, що діяли на їх території, на зберіганні до Трудового архіву не передали з причин, які не залежать від архівної установи.
За звітній період Трудовий архів прийняв на зберігання 190 од.зб. з особового складу і 506 справ тимчасового зберігання від 8 фондів.
На 23.11.2018 року архів отримав 464 запит (за якими виконано 1083 довідки), працівниками установи надано 528 консультацій та роз’яснень (особисто, телефоном та поштою), удосконалено та перероблено описи до фондів №№5,6,7,8,9,241 (радгоспу-комбінату «Кремінський», радгоспу ім. газети «Ворошиловградська правда», радгоспу «Мир», ДСК «Мир», ДКСП «Роздольне», КСП «Роздольне») – 474 од.зб.
Впродовж року виконувались роботи з ремонту документів, які в процесі експлуатації порвались і пошарпались (803 аркуші були відремонтовані, підклеєні, складені в справи, оправлені і підшиті). Всього 10 справ було відремонтовано, заново оправлено і підшито.
Комунальна установа Кремінської міської ради “Трудовий архів територіальних громад району” є неприбутковою бюджетною установою .Доходами установи є поточні трансферти .
Доходи та витрати установи за звітний період по КФК 0180 і КЄКВ 2610 склали:
КЕКВ 2610 |
Доходи (грн.) |
Згідно плану використання на 2018р. тис. грн. |
Фактично за 2018р. тис. грн. |
План на 2019р. тис. грн. |
|
доходи |
307,800 |
307,800 |
358,560 |
КЕКВ 2610 |
Видатки (грн.) |
Згідно плану використання зі змінами на 2018р. тис. грн |
Фактично за 2018р. тис. грн. |
План на 2019р. тис. грн. |
№п\п |
Видатки всього |
307,800 |
307,800 |
358,560 |
1. |
На оплату праці |
214,651 |
214,651 |
236,466 |
2. |
Нарахування на ФОП |
47,366 |
47,366 |
52,023 |
3. |
На відрядження |
0.438 |
0,438 |
0,603 |
4. |
Видатки на енергоносії |
26,069 |
26,069 |
30,573 |
4.1 |
Видатки на тепло |
22,268 |
22,268 |
24,515 |
4.2 |
видатки на електроенергію |
2,761 |
2,761 |
4,980 |
4.3 |
Видатки на водопостачання та водовідведення |
1,040 |
1,040 |
1,078 |
5. |
Предмети, матеріали,обладнання та інвентар |
7,514 |
7,514 |
24,181 |
6. |
Оплата послуг(крім комунальних) |
11,762 |
11,762 |
14,714 |
7. |
Кредиторська заборгованість на 01.12.2018р. |
------ |
------ |
------ |
Таким чином, враховуючи вищезазначене, для подальшої ефективної роботи Трудового архіву у 2019 р. необхідно:
№ за/п |
Найменування заходу |
Сума, грн |
Термін виконання |
1 |
Для утеплення приміщення, збереження та заощадження тепла в приміщенні Трудового архіву, виконати поточний ремонт другого вікна в архівосховищі №1 (заміна на пластикове).
|
5500,00 |
І півріччя |
2 |
На виконання Припису Пожежнагляду від 19 листопада 2013 р. замінити двері до архівосховищ №1 і №2 протипожежними дверима 2-го типу.
|
4000,00 |
ІІ півріччя |
3 |
На виконання Протокольного доручення за підсумками наради заступника голови облдержадміністрації Лішик О.П. з питань архівної справи та діловодства від 07.06.2018 р. (пункт 9) здійснити експертизу цінності документів, переробку описів з кадрових питань (особового складу) за 1943-1946 рр., технічне опрацювання цих документів та передати їх на державне зберігання до Державного архіву Луганської області.
|
1475,00 |
ІІІ квартал |
4 |
З метою створення належної матеріально-технічної бази архівів на виконання рішення колегії Державного архіву Луганської області від 06. 02.2018року, щодо забезпечення архівних установ сучасною комп’ютерною технікою , сканером, принтером та відповідним програмним забезпеченням придбати комп’ютер та фотографічний сканер.
|
18000,00 |
І півріччя |
3 |
Відповідно до Колективного договору придбати необхідні складові для аптечки. |
100,00 |
І півріччя |
|
Всього |
29075,00 |
|
На виконання цих заходів просимо запланувати в місцевому бюджеті на 2019 рік фінансування у сумі 29,075тис. грн. (без фінансування з/п та послуг ), та на повне матеріальне забезпечення архівної установи – 358560,00грн. (Триста п’ятсот вісімдесят тисяч п’ятсот шістдесят грн.)*
* Суми, зазначені у Програмі взято за розцінками станом на 01.10.2018 та на підставі інструкції з підготовки бюджету на 2019 р.
Директор Г. М. Скачкова
« » 2019 року |
Кремінна |
№ 45/ |
Про передачу майна з балансу
Кремінської міської ради
Розглянувши клопотання начальника планово-фінансового відділу – головного бухгалтера виконкому Кремінської міської ради, з метою належного утримання та своєчасного обслуговування об’єктів благоустрою, враховуючи Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 25.09.2015 №840) «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» розділ У1, положення ст. 78 Господарського кодексу України, керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
« » 2019 року |
Кремінна |
№ 45/ |
Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2019 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік, які ухвалені рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна до проекту рішення 45 сесії міської ради «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік»
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
І. Внести зміні до заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік
Внести зміни у розділ «Благоустрій», а саме
Збільшити обсяг фінансування на заходи, в т.ч.
прибирання вулиць на суму 150000 грн.
Внести зміни у розділ «Інвестиційна діяльність», а саме
Збільшити обсяг фінансування на заходи, в т.ч.
для забезпечення співфінансування проектів «Закупівля автотранспорту для збору відходів та санітарного очищення елементів благоустрою м.Кремінна Луганської області» в сумі 1 172 220 грн.,
«Технічне оснащення Кремінської громади на базі комунального підприємства ДП «Кремінське комгосподарство» в сумі 500 600 грн.
Заступник міського голови
з фінансово-економічних питань Н.М. Макогон
«___» _______ 2019 року |
Кремінна |
№ 45/ |
Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2019 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради, у відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна до проекту рішення 45 сесії міської ради від 24 травня 2019 року «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2019 рік»
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
1.1. Зменшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 1 672 820 грн.:
За програмою КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в липні на суму 500 000 грн. (придбання службового автомобілю).
За програмою КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 530 000 грн., в т.ч. у травні – 130 000 грн., у червні – 100 000 грн., у липні – 100 000 грн., у серпні – 200 000 грн. (капремонт тротуарів).
За програмою КПКВК 0117461 "Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету" КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 642 820 грн., в т.ч. у травні – 150 000 грн., у червні – 300 000 грн., у липні – 192 820 грн. (капремонт доріг).
1.2. Зменшити планові асигнування видатків загального фонду в сумі 190 000 грн.:
За програмою КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 190 000 грн., в т.ч. у травні – 190 000 грн. (поточний ремонт доріг).
1.3. Збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 1672 820 грн.:
За програмою КПКВК 0117361 «Співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 1 672 820 грн. для забезпечення спів фінансування проектів «Закупівля автотранспорту для збору відходів та санітарного очищення елементів благоустрою м.Кремінна Луганської області» в сумі 1 172 220 грн., «Технічне оснащення Кремінської громади на базі КП ДП «Кремінське комгосподарство» в сумі 500 600 грн., в т.ч. у травні – 280 000 грн., у червні – 400 000 грн., у липні – 792 820 грн., у серпні – 200 000 грн.
1.4. Збільшити планові асигнування видатків загального фонду в сумі 190 000 грн.:
За програмою КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»в травні на суму 40 000 грн. (послуги з друкування (розміщення) оголошень в районній газеті).
За програмою КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»в травні на суму 150 000 грн. (прибирання та підмітання вулиць міста та місць загального користування).
Заступник міського голови Н.М.Макогон
«___» ________2019 року |
Кремінна |
№_____ |
Про встановлення туристичного
збору на 2020 рік
На підставі статті 7, 10, підпункту 12.3 статті 12, статті 268 Податкового кодексу України та керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 26, 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік»
Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 268 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік», розробленого планово-фінансовим відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок єдиного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:
- ставки туристичного збору;
- податкові агенти.
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
Ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 268 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Додаток №1
до рішення Кремінської міської ради
від _______ __________ 2019 року №____
«Про встановлення туристичного збору на 2020 рік»
Порядок про оподаткування туристичним збором
Туристичний збір встановлюється відповідно до статті 268 Податкового кодексу України та є обов’язковим до виконання юридичними та фізичними особами на території Кремінської міської ради.
Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;
б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).
1.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:
а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;
б) особи визначені підпунктом "в" підпункту 14.1.213 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які прибули у відрядження або тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
г) ветерани війни;
ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;
е) діти віком до 18 років;
є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади;
ж) члени сім’ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, визначені відповідно до підпункту 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 1.1 пункту 1, цього Порядку, що належать їй на праві власності або на праві користування за договором найму.
Ставка туристичного збору встановлюється у розмірі 0,1 відсотка для внутрішнього туризму та 1 відсотка для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 1.1 пункту 1 цього Порядку.
На території Кремінської міської ради туристичний збір здійснюється:
а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 1.1 пункту 1 цього Порядку;
б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 1.1 пункту 1 цього Порядку, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в) юридичними особами уповноваженими Кремінською міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з радою.
5.1. Платники збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору.
За один і той самий період перебування платника збору на території однієї адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір, повторне справляння збору, вже сплаченого таким платником збору, не допускається.
5.2. Особа здійснює тимчасове розміщення платника збору у місцях проживання (ночівлі), що належать такій особі на праві власності або на праві користування, виключно за наявності у платника збору документа, що підтверджує сплату ним туристичного збору відповідно до Податкового Кодексу та рішення Кремінської міської ради.
5.3. У разі дострокового залишення особою, яка сплатила туристичний збір, території адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено туристичний збір, сума надмірно сплаченого збору підлягає поверненню такій особі у встановленому Податковим Кодексом України порядку;
6.1. Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал на підставі рішення Кремінської міської ради.
6.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.
6.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.