«05» лютого 2021 року |
Кремінна |
№4/13 |
Про комісію з питань звільнення громадян
від плати за надання соціальних послуг
Центром надання соціальних послуг
Кремінської міської ради
З метою розгляду звернень осіб про надання соціальних послуг Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» та вирішення питань щодо звільнення від плати за надання соціальних послуг, відповідно до пункту 7 статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», пункту 21 Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №587, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада,
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
«ЗАТВЕРДЖЕНО»
рішення сесії міської ради
від 05.02.2021р. № 4/13
ПОЛОЖЕННЯ
комісію з питання звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг
Кремінської міської ради
1. Загальні положення
1.1. Це Положення регламентує порядок діяльності міської комісії з питання звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Кремінської міської ради (далі - Комісія);
1.2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про соціальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг». Положенням про Комунальну установі «Центр надання соціальних послуг» та іншими нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність з надання соціальних послуг, а також цим Положенням;
1.3. Головою Комісії є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Персональний склад комісії затверджується відповідним розпорядженням міського голови.
2. Повноваження та діяльність Комісії
2.1. Комісія створюється для розгляду питань щодо надання соціальних послуг іншим категоріям осіб, ніж зазначені частиною другою статті 28 Закону України «Про соціальні послуги» та прийняття в окремих випадках рішень про звільнення особи від плати за соціальні послуги;
2.2. Для розгляду питання щодо звільнення особи від плати за соціальні послуги до Комісії подаються наступні документи:
заява про звільнення від плати за соціальні послуги;
копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу, яка потребує надання соціальних послуг;
копія документа, що засвідчує реєстрацію у державному реєстрі фізичних осіб-платників, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копія паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органові та мають про це відмітку в паспорті );
копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за формою затвердженою МОЗ (для осіб з інвалідністю);
медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі (у разі потреби) або медичний висновок про потребу в наданні соціальної послуги паліативного догляду вдома (у разі потреби);
копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
карта визначення індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг або акт оцінки потреб особи у соціальних послугах, складений фахівцем із соціальної роботи;
довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність (відсутність) обтяжень речових прав на нерухоме майно, а також наявність (відсутність) укладеного договору довічного утримання(догляду);
інформація про доходи всіх членів сім’ї;
інші документи, які підтверджують особливі обставини, що склалися в громадянина (його сім’ї).
2.3. Комісія приймає рішення про звільнення/відмову від звільнення особи від плати за соціальні послуги з урахуванням стану здоров’я заявника, наявності близьких осіб, які зобов’язані піклуватися про заявника та надавати йому допомогу, обставини, що вплинули на складну життєву ситуацію, тощо.
3. Організація роботи Комісії
3.1. Організаційною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться у разі потреби.
Засідання Комісії проводить її голова, а у разі відсутності голови заступник голови за його дорученням. Дата проведення засідання повідомляється членам Комісії не пізніше ніж два робочі дня до засідання.
Засідання комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.
Рішення комісії приймається шляхом голосування простою більшістю голосів присутніх на засідання членів Комісії і оформляється протоколом, який підписує головуючий на засіданні та секретар.
У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Комісії.
Член Комісії, який не підтримує її рішення, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, яка додається до протоколу засідання;
3.2. Секретар Комісії забезпечує підготовку матеріалів для розгляду на засіданні Комісії, запрошує членів Комісії на засідання, оформлює протокол засідання, письмово повідомляє заявників про прийняте Комісією рішення про надання чи відмову в надання соціальних послуг, виконує інші доручення голови Комісії.
3.3. Відповідальність за достовірність та своєчасність поданих на розгляд Комісії документів несе заявник.
Секретар міської ради В.В. БАБУШКІН
Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів Н.М.МАКОГОН
«05» лютого 2021року |
Кремінна |
№4/12 |
Про затвердження Положення
про опікунську раду
при виконавчому комітеті
Кремінської міської ради
З метою забезпечення вирішення питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
2.1. Прийом та розгляд заяв громадян з питань опіки та піклування.
2.2. Ведення справ, обліку недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, а також опікунів (піклувальників) призначених судом такій категорії громадян, подання звітності.
2.3. Надання висновку (подання) до суду про доцільність призначення (не призначення) опікунів (піклувальників), встановлення та припинення опіки і піклування.
2.4. Надання висновку (згоди) щодо госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги не пізніше 24 годин з моменту звернення законного представника особи, визнаної у встановленому законом порядку недієздатною, яка за станом свого здоров’я не здатна висловити прохання або надати усвідомлену письмову згоду.
2.5. Надання висновку (згоди) про влаштування до психоневрологічного інтернату законному представнику особи, визнаної у встановленому законом порядку недієздатною.
2.6. Надання висновку про реєстрацію помічника за заявою дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
2.7. Ведення обліку повідомлень опікунів щодо надання ними згоди на проведення психіатричних оглядів, амбулаторну психіатричну допомогу та госпіталізацію до закладу з надання психіатричної допомоги недієздатних осіб.
2.8. Здійснення представництва у судах від імені органу опіки та піклування щодо захисту інтересів особи, визнаної у встановленому порядку недієздатною та особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
2.9. Подання заяв до судів всіх інстанцій:
2.9.1. про призначення опікуна (піклувальника) недієздатній особі та особі, цивільна дієздатність якої обмежена;
2.9.2. про визнання повнолітньої особи недієздатною;
2.9.3. про звільнення від повноважень опікуна (піклувальника);
2.9.4. про поновлення цивільної дієздатності особи, яка була визнана судом недієздатною (скасування рішення суду про обмеження цивільної дієздатності особи), в разі її видужання або значного поліпшення її психічного стану на підставі даних закладу з надання психіатричної (наркологічної) допомоги.
2.10.Надання консультацій, роз’яснень, підготовка відповідей громадянам з питань опіки та піклування повнолітніх осіб.
2.11. Підготовка проектів рішень для розгляду на засіданні виконавчого комітету Кремінської міської ради з питань опіки та піклування, а саме: надання дозволу опікуну (піклувальнику) недієздатної особи (особи, цивільна дієздатність якої обмежена) на укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та державній реєстрації; зняття з реєстрації місця проживання осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування; встановлення опіки над майном особи, над якою встановлено опіку чи піклування.
Міський голова Володимир СТРУК
«ЗАТВЕРДЖЕНО»
рішення сесії міської ради
від 05.02.2014р. № 4/12
«Про опікунську раду при виконавчому комітеті
Кремінської міської ради»
ПОЛОЖЕННЯ
про опікунську раду при виконавчому комітеті Кремінської міської ради
1.1. Опікунська рада при виконавчому комітеті Кремінської міської ради (далі - Опікунська рада) є консультативно-дорадчим органом і створюється з метою надання допомоги виконавчому комітету у здійсненні ним функцій як органу опіки та піклування.
Опікунська рада є дорадчим органом, головним завданням якого, є попередній розгляд питань, що входять до компетенції органу опіки та піклування.
1.2. У своїй діяльності опікунська рада керується Конституцією України,
Сімейним кодексом України, Цивільним кодексом України, Цивільним процесуальним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами опіки та піклування, затвердженими спільним наказом державного комітету у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680), іншими нормативно-правовими актами з відповідних питань, а також цим Положенням.
1.3. Діяльність Опікунської ради здійснюється відповідно до чинного законодавства на принципах законності, гласності, гуманності, неприпустимості приниження честі і гідності громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав і інтересів.
1.4. На підставі висновків та рекомендацій Опікунської ради, орган опіки та піклування, а саме виконавчий комітет міської ради, приймає рішення.
1.5. До складу Опікунської ради входять представники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та інші.
Склад Опікунської ради та зміни до її складу затверджуються відповідним розпорядженням міського голови.
1.6. Опікунську раду очолює голова, який за посадою є секретарем Кремінської міської ради. Голова опікунської ради має заступника, який у разі відсутності голови опікунської ради виконує його функції.
2.1. Основним завданням Опікунської ради є розгляд та прийняття відповідних проектів рішень і рекомендацій з питань соціально-правового захисту осіб, визнаними судом недієздатними чи обмежено дієздатними, фізичних дієздатних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
2.2. На розгляд опікунської ради виносяться питання, які потребують прийняття відповідного рішення органу опіки та піклування щодо:
розгляду повідомлень фізичних, юридичних осіб про громадян, які потребують опіки чи піклування;
встановлення опіки над повнолітніми особами, у разі визнання їх судом недієздатними;
встановлення піклування над повнолітніми особами, у разі визнання їх судом обмежено дієздатними;
призначення та реєстрації помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки;
звільнення помічника від виконання обов’язків за письмовою заявою фізичної дієздатної особи, яка перестала потребувати допомоги помічника, або письмовою заявою помічника, у зв’язку з неможливістю виконання ним обов’язків помічника дієздатної фізичної особи;
погодження зняття з реєстрації місця проживання повнолітніх осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування;
встановлення опіки над майном у передбачених законом випадках;
розгляду звернень щодо неналежного виконання опікунами (піклувальниками) обов'язків щодо підопічних;
розгляду скарг на дії опікунів (піклувальників);
припинення опіки чи піклування та звільнення опікуна (піклувальника) від повноважень;
участі у розгляді судами спорів, пов'язаних із захистом прав осіб, які перебувають під опікою (піклуванням);
інших питань, віднесених до повноважень органу опіки та піклування.
2.3. Опікунська рада організовує роботу по формуванню та веденню обліку осіб, які мають статус недієздатних, обмежено дієздатних осіб.
2.4. На своїх засіданнях опікунська рада може розглядати і заслуховувати:
інформації членів Опікунської ради про наслідки обстежень стану утримання та обслуговування підопічних у сім'ях опікунів (піклувальників), в закладах, до яких вони влаштовані, про збереження і охорону належного підопічним майна, витрачання опікунами пенсій, державної допомоги, аліментів, які одержують підопічні, використання прибутків від їх майна та грошових вкладів;
звіти опікунів (піклувальників) про виконання покладених на них обов'язків щодо підопічних.
2.5. Опікунська рада має право:
одержувати безоплатно у встановленому порядку необхідні для її діяльності матеріали від державних органів, місцевого самоврядування, підприємств, організацій різних форм власності та громадян;
брати участь у судових засіданнях у справах за заявами про визнання осіб недієздатними (обмежено дієздатними), у справах щодо захисту майнових та житлових прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб;
залучати до роботи опікунської ради представників виконавчих органів для підготовки пропозицій з питань, віднесених до компетенції органу опіки та піклування.
3.1. Опікунська рада проводить свою роботу у формі засідань.
Засідання опікунської ради є правомочним за присутності на ньому простої більшості членів від її загального складу.
3.2. Організація скликання засідання опікунської ради та запрошення на засідання заявників покладається на її секретаря по мірі надходження матеріалів.
3.3. Засідання опікунської ради веде її голова або за його відсутності заступник.
3.4. Голова опікунської ради:
здійснює розподіл повноважень між членами опікунської ради;
перед винесенням матеріалів на розгляд опікунської ради уважно вивчає їх, проводить бесіди з особами, яких передбачається призначити опікунами (піклувальниками), заінтересованими особами у вирішенні питань соціального захисту недієздатних та обмежено дієздатних осіб;
має вирішальний голос у разі рівного розподілу голосів членів ради під час прийняття рішення на засіданні.
3.5. Секретар опікунської ради:
приймає матеріали, які розглядатимуться на засіданні опікунської ради, не менш як за 3 дні до засідання з метою реєстрації, ознайомлення і формування порядку денного.
реєструє документи, які надходять на розгляд опікунської ради;
веде протоколи засідань та готує витяги з протоколу опікунської ради.
Протоколи засідань, витяги з протоколів та порядки денні зберігаються у
секретаря.
У разі тимчасової відсутності секретаря опікунської ради, виконання його обов’язків покладається головою опікунської ради на одного з членів опікунської ради.
3.6. Протокол засідання опікунської ради та витяги з нього підписуються головою (у разі його відсутності - заступником голови) та секретарем (членом, опікунської ради, що виконував його обов'язки).
3.7. З питань, внесених на розгляд опікунської ради, доповідають члени опікунської ради, представники органів місцевого самоврядування.
Кожне питання, як правило, розглядається і обговорюється в присутності заявника (заявників).
3.8. Рішення опікунської ради приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів членів ради, присутніх на засіданні.
Окрема думка члена ради, який голосував проти прийняття рішення, викладається в письмовій формі та додається до протоколу засідання опікунської ради.
4.1. Рішення по матеріалах, що надходять до Опікунської ради і не потребують додаткового розгляду, приймається в місячний термін в робочому порядку.
5.1. Члени Опікунської ради виконують свої обов'язки на громадських засадах.
5.2. Члени Опікунської ради не повинні розголошувати інформацію про осіб, яку вони отримали в результаті роботи опікунської ради.
Секретар міської ради В.В. БАБУШКІН
Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів Н.М.МАКОГОН
«05» лютого 2021 року |
Кремінна |
№ 4/10 |
Про затвердження звіту про
виконання Кремінського міського
бюджету за 2020 рік
Розглянувши звіт про виконання Кремінського міського бюджету за 2020 рік, Кремінська міська рада відзначає, що виконавчим комітетом Кремінської міської ради вжито заходів щодо забезпечення виконання бюджету у відповідності до затверджених показників.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 24536,8 тис. грн., що становить 91,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 11,2 відсотків, або на 2463,8 тис. грн.
З податків і зборів загального фонду виконання становить 23 187,3 тис. грн., або 91,5 відсотків від планових показників, що більше до аналогічного періоду минулого року на 7,8 відсотків, або на 1680,5 тис. грн.
За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 1349,6 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 355,8 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів»; субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 993,8 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 18 553,7 тис. грн., що становить 93,8 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2019 року на 3,9 відсотка або на 700,5 тис. грн.
У порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 10,4 відсотка або на 1044,5 тис. грн., на соціальний захист – на 40 відсотків або на 50,6 тис.грн., на житлово-комунальне господарство зменшились – на 17,6 відсотка або на 1 106,9 тис. грн., на інші видатки збільшились –на 44,8 відсотка або на 114,2 тис. грн. Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету надійшло 9818,8 тис. грн., що становить 86,6 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 16150,6 тис. грн., у зв’язку з надходженнями минулого року інших субвенцій з обласного бюджету.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету з податків і зборів надійшло 2653,8 тис.грн., що становить 63,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 10364,2 тис. грн., у зв’язку з надходженням у минулому році грантових коштів.
За звітний період до спеціального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 7165,0 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 135,0 тис. грн. на умовах співфінансування на проведення капітального ремонту "Меморіалу Слави" ; іншої субвенції з обласного бюджету на придбання у власність територіальної громади міста Кремінна об’єкту незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку, розташованого за адресою: Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна, вул. Центральна (Октябрська), буд. 12, для забезпечення житлом окремих категорій громадян – 6950,0 тис.грн.; субвенції з місцевого бюджету на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 80,0 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 21210,5тис. грн., що менше показника 2019 року на 14,9 відсотки або на 3731,1 тис. грн., у зв’язку з використанням залишку грантових коштів.
По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування на житлово-комунальне господарство – майже в 3 рази або на 5278,1 тис. грн. ( завдяки використанню субвенції на придбання житла), на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності збільшились на 7430,5 тис. грн.(у зв’язку з використанням залишку субвенції на початок року).
Згідно з пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
по доходах в обсязі 34355,6 тис. грн., у тому числі загального фонду – 24536,8 тис.грн., спеціального фонду – 9818,8 тис.грн.;
по видатках в обсязі 39764,2 тис. грн., у тому числі загального фонду - 18 553,7 тис. грн., спеціального фонду - 21210,5тис. грн., з перевищенням доходів над видатками загального фонду на 5983,1 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами спеціального фонду – 11391,7 тис. грн.
Міський голова Володимир СТРУК
03 лютого 2021 року у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури за участю керівників правоохоронних органів, які обслуговують територію Кремінської міської територіальної громади відбулась координаційна нарада з порядком денним «Про стан протидії злочинності та корупції на території Кремінського району за підсумками 2020 року».
У нараді брали участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.
Обговоривши результати роботи правоохоронних органів упродовж 2020 року нарада відзначила, що вжиті скоординовані заходи в цілому сприяли покращенню стану законності і правопорядку в районі, проте окремі питання потребують додаткової уваги та вжиття узгоджених заходів протягом поточного періоду 2021 року.
Так, при зменшенні по області загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень, на території району відбулось їх збільшення (з 455 до 489).
Разом з тим, відбулося зменшення кількості особливо тяжких злочинів, при збільшенні кількості умисних вбивств та замахів на їх скоєння (з 1 до 3), та значно зменшилась кількість скоєних грабежів (з 3 до 1).
Не вдалося уникнути зростання кількості облікованих тяжких злочинів, кількості злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, кримінальних правопорушень проти власності, у тому числі крадіжок та шахрайств.
Майже втричі більше виявлено злочинів у сфері господарської діяльності. Більше ніж вдвічі викрито кримінальних правопорушень за фактами вчинення злочинів проти довкілля, у тому числі у сфері незаконної порубки лісу, виявлено кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів, однак втричі менше обліковано кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.
Значно зменшилось число злочинів, вчинених неповнолітніми, та наявна тенденція до зниження злочинів, вчинених групою осіб, вчинених особами у стані алкогольного сп’яніння, скоєних особами, які раніше вчиняли злочини, однак питома вага останньої залишається значною.
Дещо знизився відсоток розкриття кримінальних правопорушень, при збільшенні рівня розкриття злочинів минулих років.
Повільно відбувається розслідування кримінальних правопорушень економічної спрямованості.
Потребує покращення робота, насамперед оперативних підрозділів, щодо виявлення актуальних злочинів у сфері службової діяльності передусім викриття кримінальних правопорушень у бюджетній сфері, пов’язаних із отриманням неправомірної вигоди. Актуальним є питання протидії можливим незаконним заволодінням бюджетних коштів, виділених на боротьбу із «CОVID-19».
Фактично не змінюється залишок оперативно-розшукових справ щодо не розшуканих злочинців, безвісно зниклих осіб минулих років.
Потребує зменшення залишок незакінчених кримінальних проваджень, який залишається значним, у тому числі за рахунок кримінальних правопорушень по яких закінчилися строки давності.
До суду направлено 3 кримінальні провадження у сфері корупції за фактами надання неправомірної вигоди особам, по 2 з яких винесено обвинувальні вироки, 1 перебуває на розгляді. Спрямовано до суду 2 кримінальні провадження у бюджетній сфері за фактами необґрунтованого отримання особами грошових коштів, сума завданої шкоди державі у розмірі 24 тис. грн. відшкодована у повному обсязі під час досудового розслідування, справи розглянуті судом. По 3 обвинувальні акти направлено до суду в земельній, за фактами підробки договорів оренди землі, та лісовій сферах - незаконної порубки лісу, 2 з яких в об’єктах природно-заповідного фонду, по яким вже є остаточні судові рішення.
З метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та узгодження діяльності правоохоронних органів нарадою затверджені спільні організаційно-практичні заходи на наступний період.
Начальник Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури Є.О. Сукач
За процесуального керівництва Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області сектором дізнання Кремінського ВП ГУНП в Луганській області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканця с.Новокраснянка Кремінської ОТГ Луганської області за фактом побоїв дитини.
За матеріалами дізнання, в листопаді 2020 року, вітчим, обурений зауваженнями малолітнього пасинка щодо безладу у кімнаті, наніс останньому удар кулаком в область грудної клітини завдавши фізичного болю та не спричинивши тілесних ушкоджень.
Вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.126 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Довідково: частина 1 статті 126 Кримінального кодексу України передбачає покарання за умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень
Ювенальний прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури О. Волнова
До загального фонду бюджету новоствореної Кремінської територіальної громади надійшло за звітний період 13351,4 тис. грн., що становить 105,8 відсотків до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період.
З податків і зборів загального фонду виконання бюджету становить 5803,6 тис. грн., або 114,5 відсотків від планових показників.
Окрім податків, які надходили до міського бюджету і протягом минулих періодів, таких як податок на майно, що надійшов в обсязі 563,9 тис.грн., єдиний податок- 1206,3 тис.грн., рентана плата -205,5 тис.грн., у січні 2021 року до бюжету громади надійшло податку та збору на доходи фізичних осіб в обсязі 3648,4 тис.грн.
Крім того за звітний період до загального фонду бюджету громади надійшли трансферти від органів державного управління в загальному обсязі 7547,8 тис. грн., а саме: базова дотація з державного бюджету 3774,9 тис.грн., освітня субвенція з державного бюджету – 3060,5 тис.грн., дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я – 244,7 тис.грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції -67,7 тис. грн.; субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 11,1 тис.грн.; інша субвенція з місцевого бюджету в сумі 388,9 тис. грн., в т.ч.: на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» - 18,9 тис.грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на первинному рівні - 108,4 тис.грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на вторинному рівні - 261,6 тис.грн.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 24536,8 тис. грн., що становить 91,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 11,2 відсотків, або на 2463,8 тис. грн.
З податків і зборів загального фонду виконання становить 23 187,3 тис. грн., або 91,5 відсотків від планових показників, що більше до аналогічного періоду минулого року на 7,8 відсотків, або на 1680,5 тис. грн.
За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 1349,6 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 355,8 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів»; субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 993,8 тис.грн.
Доходи загального фонду міського бюджету за 2020 рік сформовані в розрізі джерел надходжень наступним чином:
на 47,1 відсотка за рахунок єдиного податку (10925,2 тис.грн.);
на 29,5 відсотка за рахунок податку на майно (6846,6 тис.грн.);
на 11,8 відсотка за рахунок акцизного податку від реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (2746,0 тис.грн.);
на 5,4 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів (1250,5 тис.грн.);
на 1,7 відсотка за рахунок рентної плати за спеціальне використання інших природних ресурсів (386,8 тис.грн.);
на 4,6 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (1072,9 тис.грн.).
За звітний період до спеціального фонду міського надійшло 9818,8 тис. грн., що становить 86,6 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 16150,6 тис. грн.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету з податків і зборів надійшло 2653,8 тис.грн., що становить 63,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 10364,2 тис. грн., у зв’язку з надходженням у минулому році грантових коштів.
За звітний період до спеціального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 7165,0 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 135,0 тис. грн. на умовах співфінансування на проведення капітального ремонту "Меморіалу Слави"; іншої субвенції з обласного бюджету на придбання у власність територіальної громади міста Кремінна об’єкту незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку, розташованого за адресою: Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна, вул. Центральна (Октябрська), буд. 12, для забезпечення житлом окремих категорій громадян – 6950,0 тис.грн.; субвенції з місцевого бюджету на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 80,0 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 18 553,7 тис. грн., що становить 93,8 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2019 року на 3,9 відсотка або на 700,5 тис. грн.
У порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 10,4 відсотка або на 1044,5 тис. грн., на соціальний захист – на 40 відсотків або на 50,6 тис.грн., на житлово-комунальне господарство зменшились – на 17,6 відсотка або на 1 106,9 тис. грн., на інші видатки збільшились –на 44,8 відсотка або на 114,2 тис. грн. Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
Видатки загального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 60,0 відсотків на органи місцевого самоврядування (11135,1 тис. грн.);
на 27,9 відсотка на житлово-комунальне господарство (5178,2 тис. грн.);
на 2,0 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 376,7 тис. грн.);
на 1,0 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення (177,1 тис. грн.);
на 5,4 відсотка на проведення виборів ( 993,8 тис. грн.).
на 3,7 відсотка на інші видатки ( 692,7 тис. грн.).
Видатки на фонд оплати праці з нарахуваннями становлять 10043,4 тис.грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 54,1 %. Видатки за енергоносії за звітний період складають 1261,1 тис. тис. грн., питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 6,8 %.
Кредиторська та дебіторська заборгованість по загальному фонду станом на звітну дату відсутня.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду - 21210,5тис. грн., що менше показника 2019 року на 14,9 відсотки або на 3731,1 тис. грн., у зв’язку з використанням минулого року залишку грантових коштів.
По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування на житлово-комунальне господарство – майже в 3 рази або на 5278,1 тис. грн. ( завдяки використанню субвенції на придбання житла), на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності збільшились на 7430,5 тис. грн.(у зв’язку з використанням залишку субвенції на початок року).
Видатки спеціального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 9,6 відсотків на органи місцевого самоврядування (2028,9 тис. грн.);
на 0,1 % на соціальний захист (31,2 тис. грн.);
на 39,7 % на житлово-комунальне господарство (8417,2 тис. грн.);
на 49,7 % на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності (10548,8 тис. грн.);
на 0,9 % на інші видатки (184,4 тис.грн.).
Кредиторська та дебіторська заборгованість по спеціальному фонду станом на звітну дату відсутня.
Начальник фінансового відділу Н.М.Смалько
Ориентировочное время отключения | Диспетч. наим. (КТП,ЗТП) | Населенный пункт, улица | Присоединение | Улица, № дома | Причина отключения (вид работ) |
08:00-16:30 | КТП-2101 | с.Епифановка | Л-1* | ул.Жданова 1-17, 2-18 | Техобслуживание ВЛ |
с.Епифановка | Л-1* | ул.Кирова 3-15,2-14 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-1* | ул.Пархоменко 1-7,2-8 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-2* | ул.Калинина 1-33,2-38 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-2103 | с.Епифановка | Л-1* | пер.Сосновый 5-7,4-8 | Техобслуживание ВЛ | |
ЗТП-2132 | с.Епифановка | Л-2* | ул.Жданова 20-72а | Техобслуживание ВЛ | |
с.Епифановка | Л-3* | ул.Молодежная 1-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | пер.Новый 1-3,2-4 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | пер.Сосновый 1-3,2 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | ул.Жданова 19а-39 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-5* | ул.Молодежная 8-26 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-5* | ул .Родниковая 1-34 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-1108 | п.Краснореченский | Л-1* | ул.Пушкина 1-91,4-72 | Техобслуживание ТП | |
п.Краснореченский | Л-2* | пер.Железнодорожний 4-8 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | пер.Пушкина 2,4,5 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | ул.Новососновская 81-119 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-1109 | п.Краснореченский | Л-1* | ул.Дачная 11-21,8-18 | Техобслуживание ТП | |
КТП-0804 | с.Варваровка | Л-1* | ул.Пригородняя 35-69,54-66 | Техобслуживание ВЛ | |
с.Варваровка | Л-2* | пер.Пригородный 3-5,2-12 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-109 | п.Житловка | ул.Концевая* | ул.Концевая 1-35,12,14 | Техобслуживание ВЛ | |
п.Житловка | ул.Песчанная* | ул.Песчанная 19-41,18-60 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-28 | п.Житловка | пл.Школьная* | пл.Школьная 57-118 | Техобслуживание ВЛ | |
п.Житловка | ул.Озерная* | пер.Песчаный 3,5 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Озерная* | ул.Озерная 2-56,1-35 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | Школа* | ул.Кооперативная 11-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | Школа* | ул.Набережная 1-9 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-39 | п. Житловка | ул.Разьездная | ул.Разьездная | Техобслуживание ВЛ | |
п. Житловка | ул. Разьездная | ул.Школьная 42, 52-55 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул. Разьездная | пл.Школьная 30-50 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул. Разьездная | пер.Разьездной 1-5 | Техобслуживание ВЛ | ||
п. Житловка | Лесхоз | ул.О.Кошевого 25-43, 14-54 | Техобслуживание ВЛ | ||
п. Житловка | Лесхоз | пер. Озерный 1-10 | Техобслуживание ВЛ | ||
п. Житловка | Лесхоз | ул.Озерная 2, 3 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-4201 | с.К-Поповка | Л-1* | ул.Подгорная 2-28,1-31 | Техобслуживание ТП | |
КТП-69 | х.Песчаный | Газостанция* | ул.Шевченко 2-36 | Техобслуживание ВЛ | |
х.Песчаный | Магазин* | ул.Ворошилова 4-66 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | Магазин* | ул.Горького 1-21 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | Магазин* | ул.Комсомольская 11-33,10-24 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | пер.Октябрьский 1-13 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Кирова 1-10 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Комсомольская 1,2-9 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Октябрьская 2-14,17-25 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Шевченко 1-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-8 | п.Житловка | пер.Школьный* | пер.Школьный 6-34,5-31 | Техобслуживание ВЛ | |
п.Житловка | пер.Школьный* | пл.Школьная 15-27 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | пер.Школьный* | ул.Суворова 13-57,42-56 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | пер.Школьный* | ул.Школьная 4-40,1-31 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Красная* | пл.Школьная 2,3-14 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Красная* | ул.Красная 1-109,2-46 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Подлесная* | пер.Школьный 52 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Подлесная* | ул.Подлесная 1-15,10-40,40а | Техобслуживание ВЛ |
Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).
Спеціальна перевірка проводиться відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" в порядку, встановленому Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 та Порядком проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 23.03.2012 № 448/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 березня 2012 р. за № 449/20762.
Спеціальна перевірка здійснюється на підставі запиту відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, до якого додаються такі документи:
Звертаємо особливу увагу, що запит відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, на посаду в якому претендує особа, разом з документами надсилається таким органом не пізніше наступного дня після одержання письмової згоди претендента на посаду на проведення спеціальної перевірки.
Інформація про результати перевірки подається відповідному органу, який надіслав запит, не пізніше семи днів із дати надходження запиту.
З питань проведення Спеціальної перевірки у Луганській області необхідно звертатися до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, будинок 22.
Отримати консультацію можна за телефонами: 0645242216, 0953624202.
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)