від « » 2017 р.
м. Кремінна
Про зміну функціонального
призначення приміщень будівлі
ТОВ «КРЕМІНСЬКИЙ ЗАВОД
«РИТМ»
Розглянувши звернення адміністрації ТОВ «КРЕМІНСЬКИЙ ЗАВОД «РИТМ» щодо зміни функціонального призначення приміщень адміністративної будівлі підприємства, враховуючи, що приміщення зазначеної будівлі фактично використовуються як виробничі ділянки підприємства, на підставі акту комісії міської ради від 09.02.2017 з цього питання, керуючись ст. 31,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
1. Визнати адміністративну будівлю ТОВ «КРЕМІНСЬКИЙ ЗАВОД «РИТМ» виробничою у зв’язку зі зміною функціонального призначення її приміщень.
2. Рекомендувати адміністрації ТОВ «КРЕМІНСЬКИЙ ЗАВОД «РИТМ» внести зміни:
- у технічний паспорт будівель ТОВ «КРЕМІНСЬКИЙ ЗАВОД «РИТМ»
- у відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
Перший заступник міського голови Г.А. Дзивульський
від « » 2017 р.
м. Кремінна
Про дозвіл на встановлення
металевого гаражу
( за заявою Гончарова А.Т.)
Розглянувши надані документи щодо встановлення металевого гаражу на території сараїв, які розташовані у дворі будинку № 18 і відносяться до кв.№ 1 та №6 , враховуючи письмову згоду на це власника кв.№1 –Мирошниченко Н.М., а також аварійний стан зазначених будівель, з метою наведення порядку з благоустрою центральної частини міста Кремінна, керуючись ст. 31,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
1. Дозволити Гончарову Андрію Тимофійовичу, який мешкає за адресою: м.Кремінна, пр. Дружби, 18/6 встановлення металевого гаражу в дворі житлового будинку № 18 по пр.Дружби на території сараїв гр. Гончарова А.Т та Мирошниченко Н.М.
2. Рекомендувати Гончарову А.Т укласти договір сервітуту на земельну ділянку під металевим гаражем.
Перший заступник міського голови Г.А. Дзивульський
від « » 2017 р.
м. Кремінна
Про погодження облаштування заїзду
Розглянувши надані документи: заяву Бородіна Євгена Олександровича щодо облаштування окремого заїзду на територію виробничої бази за адресою: вул, Титова, 1 в м.Кремінній, яка належить йому на праві приватної власності, викопіювання та ситуаційний план запроектованого заїзду з узгодженнями організацій – балансоутримувачів інженерних мереж, правовстановлюючі документи на земельну ділянку, керуючись ст. 31,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
1. Погодити Бородіну Євгену Олександровичу облаштування заїзду на територію виробничої бази за адресою : м.Кремінна, вул.Титова,1.
2. Замовнику до початку виконання робіт щодо облаштування заїзду, отримати технічні умови у виконкомі міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Перший заступник міського голови Г.А. Дзивульський
У своїй діяльності я керуюся:
Конституцією України
Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»
Законом України «Про органи самоорганізації населення»
Регламентом міської ради
За звітний період до мене, як до депутата, надійшло 50 звернень, які були мною розглянуті, надані характеристики за містом потреби у кількості 9 шт., 1 клопотання на виділення матеріальної допомоги та 40 характеристик умов проживання.
Я беру до уваги побажання, зауваження громадян нашого міста та інформую про такі міську раду. Так, мною були донесені до відома міської ради побажання виборців округів №20 та №2 під час передвиборчої компанії за проханням кандидата в депутати від партії БПП.
Міська рада під керівництвом голови Прокопенка Ю.О. виконала багато з цих побажань, а саме: встановили ліхтарі для освітлення вулиць, провели ямкові ремонти доріг, встановили дитячій майданчик у р-ні пров. Медовий (Железняка), облагородили місто для відпочинку на річці Красній, встановили зупинку по вул. Мічуріна, зробили поточний ремонт каналізаційної труби будинку N23 по провулку Піддубному, організували зріз насаджень, які загрожували електромережам.
В минулому році допомогла мешканцям будинку №2 по вулиці Банковій організувати фарбування дитячого майданчика. Приймала участь у організації та проведенні загальноміських заходів, а саме «День міста», «Масляна», «День Святого Миколая», приймала посильну участь і в інших районних та обласних заходах. Приділяла, приділяю та буду приділяти увагу людям похилого віку, дітям та молоді з вадами здоров’я. Разом з заслуженим тренером України Старостіною Р.Ф. у лютому 2016 р. подавала клопотання до депутата Верховної ради Курило В.С., щодо ремонту дороги по вул. Кооперативній, яка веде до стадіону «Олімп». Але,на жаль, наше клопотання у минулому році не задовольнили. Кошти на ремонт цієї дороги заплановані у бюджетному кошторисі Кремінської міської ради на 2017 рік.
Постійно беру участь у розгляді питань нашої громади, які виносяться на чергові та позачергові сесії Кремінської міської ради, у роботі бюджетної комісії, у роботі постійної комісії з нагляду за дотриманням законодавства в галузі торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, упорядкування роботи торговельної мережі, ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі, у дискусійних круглих столах по питаннях децентралізації влади, взаємодії влади, громади та бізнесу
Депутат Кремінської міської ради Л.А.Гриценко
“ 08 ” лютого 2017 р. м. Кремінна
Про виконання державної
регуляторної політики
Кремінською міською радою за 2016 р.
Заслухавши інформацію секретаря міської ради Пилипенко Е.В. про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2016 р., керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Звіт про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2016 рік прийняти до відома (додається).
2. Секретарю міської ради забезпечити висвітлення звіту про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2016 рік у засобах масової інформації.
Реалізація державної регуляторної політики міської ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.
На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики», рішенням сесії міської ради від 24.02.2016 р. № 5/15 «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою» створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законодавства по провадженню проектів регуляторних актів: опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії залучені представники, громадських організацій, депутатського корпусу, приватного бізнесу.
У грудні 2015 року рішенням Кремінської міської ради № 2/9 був затверджений План діяльності з відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2016 році. Рішенням Кремінської міської ради від 24.02.2016 р. № 5/16 внесено зміни та доповнення до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 році.
На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного плану зі змінами та доповненнями протягом року міською радою були прийняті наступні регуляторні акти:
- Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради;
- Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальної власності територіальної громади м.Кремінна.
Проведено періодичне відстеження результативності регуляторного акту ради від 04.05.2011 року № 9/6 Кремінської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Кремінна» та періодичне відстеження результативності регуляторного акту від 22.02.2012 № 22/5 «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна».
Всі акти прийняті відповідно до закону. Міською радою забезпечена участь підприємців, громадських організацій в обговоренні проектів регуляторних актів, проведені громадські обговорення.
Відповідно до вимог Закону своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, звіти з відстеження, експертні висновки комісії Кремінської міської ради з питань реалізації регуляторної політики та доводиться до відома населення інформація про їх прийняття шляхом опублікування в ЗМІ та розміщення на офіційному веб- сайті Кремінської міської ради.
У листопаді 2016 року розроблений та прийнятий План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році.
Секретар міської ради,
голова комісії з питань реалізації
державної регуляторної політики Е.В. Пилипенко
від «___» _________ 2017 р.
м. Кремінна
Про надання фінансової підтримки
КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»
Розглянувши лист директора КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Фещенка О.В. від 06.02.2017р. № 67 щодо підвищення вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, у зв’язку з підвищенням вартості енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, з метою недопущення збитковості комунального підприємства, відповідно до п.4 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Винести на розгляд сесії Кремінської міської ради питання про надання фінансової підтримки КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на погашення різниці в тарифах з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій .
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.
Міський голова Ю.О.Прокопенко
від «___» _________ 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження вартості послуг з
утримання будинків і споруд та
прибудинкових територій м. Кремінна,
що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»
У зв’язку з підвищенням вартості енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, з метою недопущення збитковості комунального підприємства, відповідно до ст. 7, п.3 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» розглянувши розрахунки вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, наданих КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» від 06.02.2017р. № 67, ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити з 01.04.2017 року вартість послуг та витрат з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кремінна, що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».
Додаток 1 – арк.
2. Перелік і періодичність послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м.Кремінна , що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» залишити без змін .
3. Вважати таким ,що втратило чинність рішення виконкому Кремінської міської ради від 03.02.2012 р № 36 «Про коригування переліку і вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кремінна, що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».
4. Керуючому справами виконавчого комітету Кремінської міської ради довести дане рішення до жителів міста Кремінна через ЗМІ та шляхом розміщення на сайті.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.
Міський голова Ю.О.Прокопенко
Відповідно статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року підвищення тарифів на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій зумовлено рядом факторів , з врахуванням місцевих особливостей надання вищевказаних послуг. Послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» є збитковими (це зумовлює погіршення фінансового стану підприємства, умов господарювання, зростання величини кредиторської заборгованості). Підставою для перегляду тарифів на комунальні послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, на електроенергію та заробітну плату. Так вартість дизпалива на 1 січня 2012 р. становила 9,75 грн. за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість дизпалива становить 22,50 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 130,77%, бензин А-92 на 1 січня 2012 р. становила 9,65 грн за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість бензину А-92 становить 23,10 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 139,38%. Так вартість електроенергії на 1 січня 2012р. становила 0,3648 грн. за 1 кВт, а на 1 лютого 2017 р. вартість становить 1,29 за 1 кВт , процент підвищення ціни 253,62 %. Збільшення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати із 1014 грн. у 2012р. до 3200 на 1.02.2017 року, ріст 215,58%. Збиткова діяльність підприємства зумовлює до зменшення його фінансових ресурсів та може призвести до повної зупинки роботи підприємства. Діючий тариф востаннє переглядався у лютому 2012 р. і був затверджений рішенням виконкому міської ради від 03.02.2012 № 36. В порівнянні з діючим тарифом, відшкодування собівартості складає 57,4 %. Таким чином, діючі тарифи на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вже не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на виробництво. В зв’язку з вищезазначеним КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» проведено розрахунки тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року.
Згідно п. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець здійснює розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подає їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Згідно п. 3 ст. 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат.
Приведення тарифів на комунальні послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість: - надавати своєчасно та якісні послуги споживачам житлового фонду; - своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств; - налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства; - своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету.
Перелік і вартість послуг та витрат з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м.Кремінна ,що надаються КП «Кремінна-комунсервіс»(за 1 м.кв. загальної площі)
Код услуги |
Найменування послуг |
Діючий тариф |
Фактичні витрати 1.02.2017 року |
001 |
Прибирання прибудинкової території. |
0,4645 |
0,8905 |
002 |
Прибирання підвалу,технічних поверхів та покрівлі |
0,0008 |
0,0164 |
003 |
Прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території |
0,0135 |
0,0296 |
004 |
Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання, |
0,3261 |
0,4241 |
005 |
Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водовідведення і зливної каналізації |
0,1251 |
0,2075 |
006 |
Технічне обслуговування та поточний ремонт внутришньобудинкових систем теплопостачання |
0,1301 |
0,2302 |
007 |
Поточний ремонт конструктивних елементів |
платна послуга |
платна послуга |
008 |
Обслуговування димовентиляційних каналів |
0,1152 |
0,1472 |
009 |
Освітлення місць загального користування |
0,1473 |
0,3682 |
010 |
Дезінсекції |
0,0062 |
0,0052 |
011 |
Дератизації |
0,0054 |
0,0071 |
|
Вартість тарифу,грн/м2 |
1,3342 |
2,3260 |
Керівник
КП Кремінна-Комунсервіс» Фещенко О.В.
Відповідно статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року підвищення тарифів на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій зумовлено рядом факторів , з врахуванням місцевих особливостей надання вищевказаних послуг. Послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» є збитковими (це зумовлює погіршення фінансового стану підприємства, умов господарювання, зростання величини кредиторської заборгованості). Підставою для перегляду тарифів на комунальні послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, на електроенергію та заробітну плату. Так вартість дизпалива на 1 січня 2012 р. становила 9,75 грн. за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість дизпалива становить 22,50 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 130,77%, бензин А-92 на 1 січня 2012 р. становила 9,65 грн за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість бензину А-92 становить 23,10 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 139,38%. Так вартість електроенергії на 1 січня 2012р. становила 0,3648 грн. за 1 кВт, а на 1 лютого 2017 р. вартість становить 1,29 за 1 кВт , процент підвищення ціни 253,62 %. Збільшення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати із 1014 грн. у 2012р. до 3200 на 1.02.2017 року, ріст 215,58%. Збиткова діяльність підприємства зумовлює до зменшення його фінансових ресурсів та може призвести до повної зупинки роботи підприємства. Діючий тариф востаннє переглядався у лютому 2012 р. і був затверджений рішенням виконкому міської ради від 03.02.2012 № 36. В порівнянні з діючим тарифом, відшкодування собівартості складає 57,4 %. Таким чином, діючі тарифи на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вже не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на виробництво. В зв’язку з вищезазначеним КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» проведено розрахунки тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року.
Згідно п. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець здійснює розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подає їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Згідно п. 3 ст. 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат.
Приведення тарифів на комунальні послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість: - надавати своєчасно та якісні послуги споживачам житлового фонду; - своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств; - налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства; - своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету.
Код услуги |
Найменування послуг |
Діючий тариф |
Фактичні витрати 1.02.2017 року |
001 |
Прибирання прибудинкової території. |
0,4645 |
0,8905 |
002 |
Прибирання підвалу,технічних поверхів та покрівлі |
0,0008 |
0,0164 |
003 |
Прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території |
0,0135 |
0,0296 |
004 |
Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання, |
0,3261 |
0,4241 |
005 |
Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем водовідведення і зливної каналізації |
0,1251 |
0,2075 |
006 |
Технічне обслуговування та поточний ремонт внутришньобудинкових систем теплопостачання |
0,1301 |
0,2302 |
007 |
Поточний ремонт конструктивних елементів |
платна послуга |
платна послуга |
008 |
Обслуговування димовентиляційних каналів |
0,1152 |
0,1472 |
009 |
Освітлення місць загального користування |
0,1473 |
0,3682 |
010 |
Дезінсекції |
0,0062 |
0,0052 |
011 |
Дератизації |
0,0054 |
0,0071 |
|
Вартість тарифу,грн/м2 |
1,3342 |
2,3260 |
Керівник
КП Кремінна-Комунсервіс» Фещенко О.В.
«___» березня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення
про Форум місцевого розвитку
Кремінської територіальної громади
Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення умов для реалізації принципів сталого розвитку на території громади та активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади та громадського обговорення проектів регуляторних актів, рішень органів самоврядування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Положення про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади (додається).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення міської ради №___
від «____»_______2017 р.
ПОЛОЖЕННЯ
про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади
1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади (далі за текстом - ФМР) є дорадчо-консультативним органом територіальної громади, що діє на громадських засадах.
1.2.Метою створення ФМР є:
- створення умов для реалізації принципів сталого розвитку на території громади та активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади та громадського обговорення проектів регуляторних актів, рішень органів самоврядування;
- сприяння прозорому здійсненню повноважень територіальною громадою в реалізації проектів/програм місцевого розвитку та врахування громадської думки в прийнятті рішень стосовно питань місцевого розвитку;
- створення діалогової платформи між представниками владних органів та громадянами, що мешкають на території громади;
- визначення проблем та можливостей щодо їх вирішення, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку;
- вдосконалення шляхів організації та реєстрації громадських об’єднань;
- дослідження шляхів просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя мешканців громади;
- сприяння реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;
- вироблення нових та вдосконалення існуючих шляхів залучення міжнародної технічної допомоги, фінансових ресурсів інвесторів для реалізації ініціатив членів територіальної громади.
1.3.Рішення ФМР носять рекомендаційний характер та є формою місцевої ініціативи в питаннях місцевого розвитку.
1.4.Для досягнення мети та виконання своїх завдань ФМР взаємодіє з обласною державною адміністрацією, органами виконавчої влади, місцевими та регіональними правоохоронними органами, з громадськими та благодійними об’єднаннями, фондами, підприємствами та організаціями різних форм власності.
1.5.У своїй діяльності ФМГ керується законодавством України та цим Положенням.
1.6.Місце знаходження Секретаріату ФМР: Луганська область, м.Крремінна, пр-т Дружби, 13.
2.ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ФМР
2.1.Склад та повноваження ФМР
2.1.1.До складу ФМР входять:
- члени територіальної громади у кількості від 2-3 представників з числа мешканців кожного населеного пункту територіальної громади і які представляють різні вікові групи та різні верстви населення;
- посадові особи Кремінської територіальної громади від 2-5;
- представники органів виконавчої влади, самоврядування або правоохоронних органів, що здійснюють свої владні повноваження на території громади/надають адміністративні послуги членам територіальної громади, а саме:
o представники закладів соціальної інфраструктури населених пунктів (дитячий садочок, школа, будинок культури, фельдшерсько-акушерського пункту тощо);
o представники поліції (начальник територіального органі, дільничні інспектори поліції, офіцери поліції ювенальної превенції);
o представник вторинної безоплатної правової допомоги;
o представники соціальних служб;
- представники комунальних підприємств / установ, які володіють інформацією щодо стану комунальної інфраструктури;
- представники бізнесу, що проживають / здійснюють господарську діяльність на території громади;
- представники громадських організацій (об’єднань), фондів, професійних спілок, спілок (об’єднань, асоціацій) вразливих груп населення, благодійних організацій, органів самоорганізації населення, організації співвласників багатоквартирних будинків.
2.1.2.Визначення складу учасників відбувається за принципом рівного представництва кожного населеного пункту та з дотриманням гендерного балансу.
2.1.3.Склад ФМР затверджується розпорядженням Кремінського міського голови.
2.1.4.Членство в ФМР є добровільним та ґрунтується на громадських засадах.
2.1.5.До повноважень ФМР відноситься:
- обрання складу Координаційного комітету ФМР;
- представлення інтересів мешканців громади в реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;
- прийняття рішень з рекомендаціями щодо покращення законодавчих і регуляторних умов реалізації спільних проектів з місцевого розвитку та подання їх на розгляд ради територіальної громади або виконавчого органу;
- прийняття рішень з рекомендаціями щодо внесення змін або доповнень до проектів програм соціально-економічного розвитку території громади та проектів бюджету територіальної громади з питань місцевого розвитку;
- запрошення на засідання ФМР депутатів ради територіальної громади та посадових осіб місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування;
- визначення складу ініціативної групи з числа членів ФМР для участі на відкритому засіданні ради територіальної громади, на якому розглядаються ініціативи ФМР;
- заслуховування звіту про діяльність голови територіальної громади;
- вивчення та узагальнення міжнародного та національного досвіду розвитку територіальних громад;
- вироблення рекомендацій щодо покращення реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;
- проведення громадських обговорень з проблемних питань та прийняття відповідних рішень з рекомендаціями щодо усунення їх чинників, вжиття превентивних заходів, які направляються компетентним органам;
- прийняття рішень зі створення робочих груп ФМР, визначення їх складу та порядку їх роботи.
2.1.6.У виключних випадках член ФМР може делегувати свої повноваження для участі в засіданні ФМР іншій особі, яка мешкає на території того ж самого населеного пункту. Делегування повноважень відбувається шляхом складення відповідного листа на ім’я голови Координаційного комітету ФМР та підписується особою, які делегує свої повноваження іншій особі.
2.2.Управління та організація діяльності ФМР.
2.2.1.У складі ФМР функціонують Координаційний комітет, Секретаріат. У складі ФМР можуть створюватися робочі групи з окремих напрямків.
2.2.2.Робочі групи з окремих напрямків створюються на підставі рішення ФМР, в якому визначено склад робочої групи, головуючий та порядок її роботи.
2.2.3. Склад робочої групи ФМР обирається зі складу членів ФМР на його засіданні з дотриманням вимог пунктів 2.1.1 та 2.1.2 цього Положення.
2.2.4.Порядок роботи робочої групи, її склад та головуючий затверджуються протокольним рішенням ФМР.
2.3.Склад Координаційного комітету ФМР
2.3.1. До складу Координаційного комітету ФМР входять:
- міський голова – голова Координаційного комітету ФМР;
- перший заступник міського голови – співголова Координаційного комітету ФМР;
- заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар міської ради, керуючий справами – члени Координаційного комітету ФМР.
2.3.2. У разі усунення голови територіальної громади, його заступника, заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар міської ради, керуючий справами територіальної громади від посади або обрання нових осіб на ці посади, новообрані особи автоматично стають членами Координаційного комітету ФМР.
2.3.3. На Координаційний комітет ФМР покладається виконання управлінських функцій щодо діяльності ФМР.
2.3.4. Голова (або співголова) Координаційного комітету ФМР:
- вносить пропозиції ФМР, що оформлені протокольними рішеннями ФМР, на розгляд виконавчого комітету територіальної громади, голові територіальної громади, здійснює контроль за проходженням коштів, організацію тендерів на виконання підрядних робіт, організовує моніторинг реалізації проектів;
- представляє ФМР у відносинах з фізичними та юридичними особами, співпрацює зі ЗМІ при проведенні інформаційних заходів;
- організовує не рідше як два рази на рік зібрання ФМР та сприяє виконанню його рішень;
- підписує порядок денний, протоколи засідань, протокольні рішення, листи ФМР.
2.3.5.Голова (або співголова) Координаційного комітету ФМР, який є головуючим на засіданні ФМР, не бере участі в голосуваннях його рішень.
2.3.6.Члени Координаційного комітету ФМР не можуть делегувати свої повноваження іншій особі.
2.4.Секретаріат ФМР
2.4.1. До складу Секретаріату ФМР входять:
- головний спеціаліст планово-фінансово відділу виконкому територіальної громади – секретар ФМР;
- представник міжнародної організації/проекту/донора – секретар ФМР (без права голосу, за згодою).
2.4.2.На Секретаріат ФМР покладається ведення протоколів засідань, документальне оформлення прийнятих на ФМР рішень, здійснення підготовчих та організаційних заходів для проведення засідань ФМР за вказівкою голови Координаційного комітету ФМР, складання графіку засідань робочих груп ФМР, оформлення протоколів її засідань, сповіщення членів робочих груп про графік засідань та направлення їм інформаційних матеріалів.
2.4.3.Склад Секретаріату ФМР затверджується розпорядженням міського голови.
2.5.Засідання ФМР.
2.5.1.Основною формою роботи ФМР є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на півроку.
2.5.2.Засідання ФМР є повноважним, якщо у ньому бере участь не менше половини від її складу.
2.5.3.Засідання можуть скликатися як за власною ініціативою Координаційного комітету ФМР, так і за пропозицією членів ФМР.
2.5.4. Засідання ФМР відкриває і веде голова Координаційного комітету ФМР, а в разі його відсутності – його заступник або заступник міського голови з фінансово-економічних питань (далі за текстом – головуючий). Головуючий не бере участі в голосуванні стосовно прийняття рішень ФМР.
2.5.5.Засідання ФМР є відкритими для всіх інших представників громадськості, засобів масової інформації, які не є членами ФМР. Засідання ФМР не може бути закритим.
2.5.6. Засідання ФМР проводяться у відповідності до порядку денного, що заздалегідь складається Координаційним Комітетом ФМР на направляється всім членам ФМР, форма якого міститься в Додатку №1 до цього Положення.
2.5.7.Члени ФМР та інші представники громадськості можуть порушувати будь-які питання на засіданнях ФМР, що віднесенні до його повноважень.
2.5.8.Протоколи засідань ФМР щодо обговорень та прийнятих рішень ФМР підписуються головуючим та секретарем ФМР, форма якого міститься в Додатку №2 до цього Положення.
2.5.9.Рішення ФМР приймаються простою більшістю голосів його членів, які беруть участь у її засіданні, та викладаються в протокольному рішенні засідання ФМР, форма якого міститься в Додаток №3 до цього Положення.
2.6.Матеріально-технічне забезпечення ФМР
2.6.1.Матеріально-технічне забезпечення та витрати, пов’язані з діяльністю ФМР, його Координаційного комітету, здійснюється у відповідності з використанням грантової підтримки проектів (програм) міжнародної технічної допомоги, інших проектів та бюджетних коштів.
2.7.Прикінцеві положення
2.7.1.ФМР є неюридичною і неприбутковою структурою при міській раді, яка організована з метою створення умов для реалізації принципів місцевого розвитку.
2.7.2. ФМР не несе відповідальності за зобов’язаннями своїх представників.
2.7.3.ФМР може мати бланки, атрибутику та символіку, взірці яких затверджуються на ФМР.
2.7.4. Додатки до цього Положення є його невід’ємною частиною.