05 травня 2021 року |
Кремінна |
№ 232 |
Про затвердження фінансового плану
КНП «Кремінська багатопрофільна
лікарня Кремінської міської ради»
на 2021 рік
Розглянувши розрахунки фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради» на 2021 рік, керуючись п.4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
МІСЬКИЙ ГОЛОВА Володимир СТРУК
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ФІНАНСОВОГО ПЛАНУ НА 2021 РІК КНП «КРЕМІНСЬКА БЛ КМР»
Загальні відомості
КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради»» надає стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу населенню Кремінського району і має штатну чисельність в кількості 379,25 штатних одиниць, а саме: лікарі – 77,5од., середній медичний персонал 152,75 од., молодший медичний персонал- 70,25 од., спеціалісти – 27 од., інший персонал- 51,75 од. Стаціонарну медичну допомогу мешканцям району надають 7 стаціонарних відділень.
Амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню здійснює консультативно – діагностична поліклініка з фактичною потужністю 738 відвідувань за зміну при плановій потужності 450 відвідувань за зміну.
2 Дохідна частина фінансового плану на 2021 рік.
У 2021 році підриємство планує отримати доходів в сумі 59144,726 грн., в тому числі: дохід від реалізації продукції (товарів, робіт послуг ) за договором з НСЗУ – 45865,494 тис. грн;
Залишок коштів який склався на 01.01.2021 року за рахунок коштів отриманих від НСЗУ за договором медичних гарантій – 4335,921 грн.
Дохід з бюджету Кремінської територіальної громади та субвенції Красноріченської селищної територіальної громади за програмою розвитку та підтримки надання допомоги на вторинному рівні на 2021 рік – 6216,328 тис.грн.;
Дохід від надання платних послуг, що надаються згідно з законодавством – 1335,788 тис. грн.
Залишок який склався на 01.01.2021 року за рахунок коштів отриманих від надання платних послуг, що надаються згідно з заканодавством – 633,074 тис.грн.
Дохід від операційної оренди активів – 140,000 тис. грн.
Дохід від реалізації необоротнихактивів 20,000 тис.грн.
Дохід від одержаних грантів та дарунків в грошовій формі – 570,000 тис.грн.
Залишок коштів, який склався на 01.01.2021 року за рахунок коштів отриманих від одержанння грантів та дарунків- 28,121 тис. грн.
3.Витратна частина фінансового плану:
Витрати підприємства на 2021 рік складають 58849,238 тис.грн . в т.ч.
Медикаменти та перев’язувальні матеріали – 2251,274 тис.грн (НСЗУ – 2026,000 тис.грн., кошти лтримання від надання платних послуг 175,727 тис.грн., кошти отриманнні як добровільні пожертви 48,000 тис.грн., субвенція 1,547тис.грн.)
Продукти харчування – 960,121 тис.грн. (НСЗУ – 500,000 тис.грн., кошти отриманнні як добровільні пожертви – 460,121 тис.грн)
Предмети, матеріали , господарчі товари та інвентар 215,090 тис.грн. (НСЗУ 85,000 тис.грн., від надання платних послуг -52,090 тис. грн)
ГЗМ – 435,762 тис.грн. (НСЗУ – 435,762 тис.грн.)
Витрати на теплопостачання – 3670,392 тис.грн.
Витрати на водопостачання та водовідведення – 269,889 тис.грн.
Витрати на електроенегію – 1902,987 тис.грн.
Витрати на оплату праці - 30651,219 тис.грн. ( НСЗУ 29814,755 тис.грн., від надання платних послуг – 836,464 тис.грн).
Нарахування на заробітної плати – 6743,267 тис.грн. (НСЗУ – 6559,245 тис.грн., від наданння платних послуг – 184,022 тис.грн.).
Видатки на оплата послуг які здійснюються для забезпечення сталої роботи підпрємства – 813,583 тис.грн. (НСЗУ – 627,939 тис.грн., за рахунок платних послуг – 173,644 тис.грн., кошти отриманнні як добровільні пожертви – 12,000 тис.грн.).
Видатки на відрядження - 100,800 тис.грн. (НСЗУ-100,800 тис.грн.).
«Адміністративні витрати» становлять – 10036,070тис. грн.
Витрати на оплату праці – 7736,059 тис. грн (НСЗУ)
Відрахування на соціальні заходи – 1701,934 тис. грн.
Витрати на канцелярію, офісне приладдя, устаткування – 36,000 тис.грн. (НСЗУ-30,000 грн., за рахунок наданння платних послуг -6,000 тис.грн.).
Витрати на страхові послуги – 13,814 тис.грн. ( НСЗУ -13,814 тис.грн).
Витрати на придбання та супровід програмного забезпечення – 179,120 тис.грн. (НСЗУ -179,120тис.грн.).
Витрати на службові відрядження -30,000 тис.грн. (за рахунок платних послуг – 30,000 грн).
Витрати на інтернет та зв’язок– 55,207 тис.грн. (НСЗУ – 55,207 грн.).174,956 тис.грн.
Витрати на податки , збори до бюджету – 176,206 тис. грн
Податок на землю – 104,206 тис.грн., ПДВ – 70750 тис.грн., Оплата от тримання ліцензії – 1,250 тис.грн. (Від платних послуг)
Видатки на навчання ( охорону праці ) (від надання платних послуг -5,000 тис.грн.
Витрати на оргтехніку та комплектуючі до неї -72,730 тис грн ( НСЗУ – 20,000 тис.грн., кошти від надання платних послуг – 52,730 тис.грн.).
Заправка катриджів – 30,000 тис.грн. (НСЗУ – 20,000 тис.грн., кошти від надання платних послуг 10, 000 тис.грн).
Соціальний захист - 458,617 тис.грн.
Капітальні видатки – 340167тис.грн.
Придбання обладнання довгострокового користування
Стерилізатор паровий - 294,233 тис.грн
Монітор – 9,471 тис.грн.
Системний блок 22,778 тис.грн.
Капітальний ремонт - 13,685 тис.грн
Виготовлення проектної документації для проекту «Капітальний ремонт головного корпусу КНП «Кремінська БЛ КМР» - 13,685 тис.грн.
Генеральний директор Лариса КУЛЬБАЧ
Заступник генерального директора з економічних питань О. ГОНЧАРЬ
ДК 021-2015: 79810000-5 — Друкарські послуги
(Послуги з друкування (розміщення) оголошень в газеті)
Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-P-2021-05-14-009283-c
Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 190 000,00 грн (Сто дев’яносто тисяч гривень 00 коп.)
Ориентировочное время отключения | Диспетч. наим. (КТП,ЗТП) | Населенный пункт, улица | Присоединение | Улица, № дома | Причина отключения (вид работ) |
08:00-16:30 | ЗТП-0911 | х.Пшеничный | Л-1* | ул.Лесная 17-59,4-56 | Техобслуживание ТП |
х.Пшеничный | Л-1* | ул.Родниковая 4,4а,8,2а,136 | Техобслуживание ТП | ||
х.Пшеничный | Л-2* | ул. Лесная | Техобслуживание ТП | ||
х.Пшеничный | Л-2* | ул.Мира | Техобслуживание ТП | ||
х.Пшеничный | Л-2* | ул.Тупиковая | Техобслуживание ТП | ||
КТП-2310 | с.Н-Астрахань | Л-1* | пер.Мирный 1-9, 2-10 | Техобслуживание ТП | |
с.Н-Астрахань | Л-2* | ул.Дзержинского 33 | Техобслуживание ТП | ||
с.Н-Астрахань | Л-2* | ул.Комсомольская 30-32 | Техобслуживание ТП | ||
с.Н-Астрахань | Л-3* | ул.Восточная 1-7,2-6 | Техобслуживание ТП | ||
с.Н-Астрахань | Л-3* | ул.Чапаева 6-22, 7-25 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-3401 | с.Новоникольск | Л-1* | ул.Пушкина 1-15 | Техобслуживание ВЛ | |
с.Новоникольск | Л-1* | ул.Титова 1-18 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-2614 | с.Невское | Л-3* | пер.Молодежный 5-13,2-4 | Техобслуживание ВЛ | |
с.Невское | Л-3* | ул.Центральная 95-127 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Невское | Л-3* | ул.Парниковая 2-20,1-13 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-64 | г.Кременная | ул.Дачная* | ул.Дачная 1-17,4-18 | Для безопасности работ на ПС Кременная | |
г.Кременная | ул.Дачная* | ул.Набережная 95-141,100а-132 | Для безопасности работ на ПС Кременная | ||
г.Кременная | ул.Дачная* | ул. Гаевая 15-49,20-48 | Для безопасности работ на ПС Кременная | ||
г.Кременная | ул.Набережная* | пер.Заливной 3-7,4-14 | Для безопасности работ на ПС Кременная | ||
г.Кременная | ул.Набережная* | ул.Набережная 1-93,4-100 | Для безопасности работ на ПС Кременная |
05 травня 2021 року |
Кремінна |
№ 231 |
Про затвердження фінансового плану
КНП «Центр первинної медико-
санітарної допомоги Кремінської
міської ради» на 2021 рік
Розглянувши розрахунки фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради» на 2021 рік, керуючись п.4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
МІСЬКИЙ ГОЛОВА Володимир СТРУК
05 травня 2021 року |
Кремінна |
№ 230 |
Про розгляд проектів рішень
міської ради, які виносяться на розгляд 7 сесії міської ради
Розглянувши проекти рішень міської ради, які виносяться на розгляд сьомої сесії восьмого скликання Кремінської міської ради, керуючись статтями 32, 34, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Кремінської територіальної громади
Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради."
Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс фінансового відділу Кремінської міської ради.
Про передачу майна з балансу фінансового відділу Кремінської міської ради на баланс Кремінської міської ради.
Про звільнення від сплати державного мита на 2021 рік
Про затвердження Положення про сектор з питань опіки та піклування Служби у справах дітей Кремінської міської ради
Про впорядкування деяких питань щодо проведення конкурсів на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти
Про втрату чинності рішення міської ради від 21 жовтня 2021 року № 65/18
Про створення Молодіжної ради Кремінської міської територіальної громади та затвердження Положення про неї
Про внесення змін до Програми «Безпечна громада» на 2021 рік
Про внесення змін до Програми Проведення урочистих та святкових заходів у Кремінській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік
Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки надання медичної допомоги на первинному рівні на 2021 рік
Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінської міської територіальної громади а на 2021 рік
Про внесення змін до бюджету Кремінської міської територіальної громади на 2021рік.
Про створення Координаційної ради з питань профілактики та зниженню малюкової смертності в Кремінській територіальній громаді та затвердження Положення про неї
Про Порядок виплати винагороди державним реєстраторам Управління «Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської ради»
Про визначення відповідальних осіб для забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації
Міський голова Володимир СТРУК
«05 » травня 2021 року |
Кремінна |
№ 229 |
Про внесення змін до Прогнозу
бюджету Кремінської міської
територіальної громади
на 2021- 2023 роки
На виконання частини третьої – п’ятої статті 21 Бюджетного Кодексу України, керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Міський голова Володимир СТРУК
Відповідно до п. 11 ст. 215 Закону України «Про культуру», рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Кремінський районний будинок культури» визнано Боярську Інну Вікторівну.
Ориентировочное время отключения | Диспетч. наим. (КТП,ЗТП) | Населенный пункт, улица | Присоединение | Улица, № дома | Причина отключения (вид работ) |
08:00-16:30 | КТП-64 | г.Кременная | ул.Дачная* | ул.Дачная 1-17,4-18 | Техобслуживание ТП |
г.Кременная | ул.Дачная* | ул.Набережная 95-141,100а-132 | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Дачная* | ул. Гаевая 15-49,20-48 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-5301 | с.Боровеньки | Л-1* | ул.Лесная 1-12 | Техобслуживание ТП | |
с.Боровеньки | Л-1* | ул.М.Бережной 2-58 | Техобслуживание ТП | ||
с.Боровеньки | Л-2* | ул.М.Бережной 33-44 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-3105 | п.Краснореченский | Л-2* | ул.Красная 1-39,2-64 | Техобслуживание ВЛ | |
КТП-2304 | с.Н-Астрахань | Л-1* | пер.Мирный 1,3,4 | Техобслуживание ТП | |
с.Н-Астрахань | Л-1* | пер.Южный 1-17,2-20 | Техобслуживание ТП | ||
с.Н-Астрахань | Л-1* | ул.Южная 24-38 | Техобслуживание ТП | ||
с.Н-Астрахань | Л-3* | ул.1-го Мая 37-47, 38-54 | Техобслуживание ТП | ||
с.Н-Астрахань | Л-3* | ул. Центральная 75 | Техобслуживание ТП | ||
ЗТП-13 | г.Кременная | пл.Петровского* | пл.Парковая 18-22 | Техобслуживание ТП | |
г.Кременная | ул.Ватутина* | пл.Парковая 2-16 | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Ватутина* | ул.Освободителей 1-55, 2-66 | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Ватутина* | ул.Слобожанская 157а | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Декабристов* | пер.Освободителей 1-55 | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Декабристов* | пер.Декабристов 1-7,17.2а.6.6а | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Декабристов* | ул.Декабристов 1-35,2-34 | Техобслуживание ТП |
«06» травня 2021 р |
Кремінна |
№7/20 |
Про впорядкування деяких питань
щодо проведення конкурсів на посади керівників
комунальних закладів загальної середньої освіти
З метою забезпечення реалізації державної кадрової політики в сфері освіти, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», керуючись ст. 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту Законом України», ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Додаток 1
до рішення міської ради
від «06» травня 2021 №7/20
Положення про конкурс
на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти
1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
7) проведення конкурсного відбору;
8) визначення переможця конкурсу;
9) оприлюднення результатів конкурсу.
одночасно з прийняттям рішенням про утворення нового закладу загальної середньої освіти;
не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору (контракту), укладеного з керівником закладу загальної середньої освіти;
упродовж десяти робочих днів з дня дострокового припинення (прийняття рішення про дострокове припинення) договору, укладеного з керівником відповідного закладу загальної середньої освіти, чи визнання попереднього конкурсу таким, що не відбувся.
найменування і місцезнаходження закладу;
найменування посади та умови оплати праці;
кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»;
вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі;
дату та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість;
прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.
Загальна чисельність членів конкурсної комісії становить від 4 до 16 осіб.
Конкурсна комісія є повноважною за умови присутності на її засіданні не менше двох третин від її затвердженого складу. Конкурсна комісія приймає рішення більшістю від її затвердженого складу. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
Рішення конкурсної комісії оформлюються протоколами, які підписуються усіма присутніми членами конкурсної комісії та оприлюднюються на веб-сайті засновника впродовж одного робочого дня з дня проведення засідання конкурсної комісії.
Конкурсна комісія та її члени діють на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості. Не допускається будь-яке втручання в діяльність конкурсної комісії, тиск на членів комісії та учасників конкурсу, зокрема з боку засновника, його представників.
заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
довідку про відсутність судимості;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.
Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.
перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;
приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;
оприлюднює на веб-сайті засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).
перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;
перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Уповноважений орган зобов’язаний забезпечити відеофіксацію та за можливості відеотрансляцію конкурсного відбору з подальшим оприлюдненням на своєму веб-сайті відеозапису впродовж одного робочого дня з дня його проведення.
Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.
відсутні заяви про участь у конкурсі;
до участі у конкурсі не допущено жодного кандидата;
жодного з кандидатів не визначено переможцем конкурсу.
У разі визнання конкурсу таким, що не відбувся, проводиться повторний конкурс.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН
Додаток 1
до Положення
Перелік питань для перевірки знання законодавства
Питання для перевірки знання Закону України «Про освіту»
Питання для перевірки знання Закону України «Про повну загальну середню освіту»
Питання на знання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.
Додаток 2
до Положення
Зразки ситуаційних завдань:
Запропонуйте модель колективного обговорення змісту річного плану на наступний навчальний рік. Доведіть її ефективність.
Які дії директора школи? Кого ж варто більшою мірою покарати?
4. У закладі виникла надзвичайна ситуація (пожежа, закладення вибухового пристрою, виявлення невідомого предмета тощо).
Які дії директора закладу після отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію?
5. Учень 10-го класу на уроках історії займався з великим небажанням. Учитель не змогла знайти контакт із учнем, часто робила йому грубі зауваження з приводу його ставлення до занять. Учень у відповідь на це навмисно порушував дисципліну. Одного разу він так поводився на уроці, що вчителька попросила його вийти з класу. Учень відмовився виконати прохання вчителя. Тоді вона підійшла до його столу, взяла портфель і викинула в коридор. Учень підійшов до столу вчительки, узяв її сумку і кинув уздовж класу. Вчителька звернулася до директора школи за порадою.
Які дії директора школи?
6. Делегація від батьків другокласників звернулась до директора школи з проханням перевести у інший клас учня, який порушує дисципліну, обзиває дітей. Мотивуючи свою вимогу тим, що переживають за життя і здоров’я своїх дітей. Поводяться категорично, обіцяють звернутися до органів управління освітою, органів місцевого самоврядування.
Додаток 2
до рішення міської ради
від «06» травня 2021 №7/20
Порядок та критерії
оцінювання учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти
2. Перед проходженням іспиту кожен кандидат пред’являє паспорт або документ, який посвідчує особу.
1) П'ять балів виставляються кандидатам, які виявили глибокі знання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та одне питання на перевірку знання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;
2) Чотири бали виставляються кандидатам, які виявили повні знання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та одне питання на перевірку знання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;
3) Три бали виставляються кандидатам, які виявили розуміння поставлених питань в обсязі, достатньому для подальшої роботи.
4) Два бали виставляються кандидатам, які розуміють основні поняття нормативно-правових актів, але в процесі відповіді допустили значну кількість помилок;
5) Один бал виставляється кандидатам, які не відповіли на питання у встановлений строк.
1) 3 бали – ситуація розв’язана у межах вимог чинних нормативно-правових актів без можливого розвитку конфліктної ситуації;
2) 2 бали – ситуація розв’язана, проте учасник демонструє незнання окремих нормативно-правових актів, що стосуються ситуації. Розвиток конфліктної ситуації не передбачається;
3) 1 бал – хід розв’язання ситуації спонукає до розвитку конфлікту, є ознаки порушення нормативно-правових актів;
4) 0 балів – учасник не орієнтується у можливих шляхах розвитку конфліктної ситуації.
Публічна та відкрита презентація перспективного плану кандидата проходить за наступним регламентом:
- виступ кандидата – до 20 хв.;
- запитання та обговорення – до 20 хв.
наявність чітко сформульованої мети та завдань розвитку закладу;
наявність чітко вираженого терміну реалізації завдань та їх досягнення;
наявність аналізу сучасного стану закладу за зовнішніми ознаками (інформація, що стосується інформаційної відкритості закладу та розміщена на сайті закладу), визначення наявних проблем;
реалістичність мети та поставлених завдань, використовуваних ресурсів;
відповідність мети та завдань державній політиці у галузі освіти, чинним програмам розвитку галузі освіти, освітнім запитам громади;
новизна, використання інноваційних методів та прийомів в управлінській діяльності;
залучення колективу до інноваційної діяльності, участі у проектах, тощо;
переваги обраного шляху розвитку закладу.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН