Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

ЗВІТ
про періодичне відстеження результативності регуляторного акта -
рішення сесії Кремінської міської ради від 04.05.2011 р. № 9/3
«Про затвердження Правил благоустрою території міста Кремінна
Луганської області"

  1. Вид та назва регуляторного акту:

Рішення сесії Кремінської міської ради від 04.05.2011 р. № 9/3 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Кремінна Луганської області"

  1. Назва виконавця заходів з відстеження:

        Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Кремінської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

  1. Цілі прийняття акту:

Регуляторний акт розроблено з метою врегулювання відносин, що виникають у сфері благоустрою населеного пункту, утримання об'єктів благоустрою, створення сприятливого для життєдіяльності людини, довкілля, збереження і охорону навколишнього середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території міста Кремінна.

  1. Виконання заходів з відстеження: з 20.11.2024 по 04.12.2024.
  2. Тип відстеження: Періодичне.
  3. Методи одержання результатів відстеження:

Для здійснення відстеження результативності регуляторного акта використовується статистичний метод одержання результатів відстеження.

  1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних:

Аналіз результативності дії зазначеного проекту регуляторного акту здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

  • Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта;
  • Можливі надходження від штрафів за адміністративні порушення;
  • Розмір коштів, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням акта;
  • Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;
  • Покращення благоустрою території міста шляхом встановлення нових та відновлення існуючих елементів благоустрою
  • Сприяння укладанню договорів на вивіз ТПВ з спеціалізованими підприємствами;
  • Кількість звернень мешканців міста з питань неналежного санітарного стану території.
  1. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

 №

 Показники результативності дії регуляторного акту

Січень - листопад

2024 року

1

 Кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта, од.

-

2

Надходження від штрафів за адміністративні порушення,грн.

-

3

 Розмір коштів, що витрачатимуться суб’єктами господарювання, пов’язаними з виконанням акта, грн.

-

4.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта

-

5.

Встановлення урн балансоутримувачами (власниками) об’єктів благоустрою ,од.

-

6.

Укладено договорів на вивіз ТПВ з спеціалізованими підприємствами, од.

-

7.

Кількість звернень мешканців міста з питань порушень у сфері благоустрою, од.

-

На даний час визначити кількісні та якісні значення показників результативності є неможливим оскільки Кремінська міська територіальна громада перебуває в тимчасовій окупації та на території громади ведуться активні бойові дії, відповідно до Переліку територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окуповані Російською Федерацією (наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 360 від 14.10.2024 року).

  1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту

На сьогодні неможливо об’єктивно відстежити результативність регуляторного акту через неможливість фактичного використання ресурсів громади у сфері благоустрою через повномасштабне вторгнення Російської Федерації на територію України 24 лютого 2022 року, проведення активних бойових дій на території Кремінської міської територіальної громади та тимчасову окупацію її території. 

 

Начальник військової адміністрації                                Олександр ДУНЕЦЬ

04.12.2024

Неділя, 01 грудня 2024 09:07

День працівника прокуратури 2024

Шановні працівники прокуратури!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників прокуратури України!

Сьогодні, в часи війни, ваша робота набуває надзвичайної ваги. Ви стоїте на передовій юридичного фронту, захищаючи права наших громадян, документуючи воєнні злочини ворога, забезпечуючи справедливість і верховенство права.

Бажаємо вам здоров’я, професійних здобутків, невичерпної енергії та витримки в нелегкій праці. Нехай кожен ваш день буде наповнений новими перемогами, а ваші зусилля завжди знаходять визнання та підтримку.
Миру вам, злагоди та добробуту вашим родинам!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Основна інформація:

Програма ініційована Президентом України Володимиром Зеленським і покликана надати соціальну підтримку громадянам у складний зимовий період. 

Одноразова державна допомога в розмірі 1000 гривень надаватиметься всім українцям, які перебувають на території України, зокрема дітям.  

Коли можна отримати допомогу?

Діятиме програма упродовж грудня 2024 — лютого 2025 року. Приймання заявок на отримання допомоги розпочнеться на початку грудня через три основні канали: Дію, Укрпошту та банки-партнери.

Хто зможе отримати допомогу?

Мінсоцполітики в рамках комплексного пакету «Зимової підтримки» запроваджує нову виплату «Тепла зима». Ці кошти допоможуть батькам з малозабезпечених родин, а також родинам з дітьми з числа найбільш вразливих ВПО, придбати теплий одяг та взуття для своїх дітей перед зимовими холодами.

Виплату нової допомоги буде проведено протягом грудня 2024 року.

Додатково звертатися за призначенням виплати НЕ потрібно, її буде призначено автоматично, а кошти надійдуть на картковий рахунок отримувача допомоги.

Важливо: розмір допомоги не включатиметься до середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який обчислюється при оформленні інших видів допомог (наприклад, житлової субсидії) і жодним чином не вплине на їх призначення.

Детальніше.

Запрошуємо роботодавців скористатись програмою компенсацій за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю.

Роботодавці, які облаштували робоче місце для особи з інвалідністю, можуть подати заяву на отримання компенсації через портал Дія http://surl.li/soacfe

4 кроки для подання заяви:

  • авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
  • заповнити заяву з зазначенням даних про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21 листопада 2024 року

Кремінна

№01-08/632

Про затвердження Програми розвитку
та підтримки надання медичної допомоги
на первинному рівні на 2025 рік

 

Керуючись ст. ст. 4, 10, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, ст. 18 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 № 1602-III, постановою Верховної Ради України від 01.07.2022 № 2333-ІХ «Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»
зобов’язую: 

  1. Затвердити Програму розвитку та підтримки надання медичної допомоги на первинному рівні на 2025 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Визначити Кремінську міську військову адміністрацію головним розпорядником Програми.
  3. Визначити Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради» відповідальним виконавцем заходів Програми.
  4. Відділу з питань кадрової, організаційної роботи, документообігу та контролю Кремінської міської військовій адміністрації та Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради» забезпечити оприлюднення даного розпорядження у встановленому законом порядку та розміщення інформації про хід виконання заходів Програми на офіційному веб - сайті Кремінської міської військової адміністрації.
  5. Виконавцю заходів Програми забезпечити використання виділених кошторисних призначень та щоквартально надавати відповідні звіти до фінансового управління Кремінської міської військової адміністрації.
  6. Обсяг фінансування заходів Програми визначається на відповідний період виходячи з фінансового ресурсу бюджету Кремінської міської територіальної громади.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Начальник військової адміністрації                       Олександр ДУНЕЦЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження начальника
військової адміністрації
від 21.11. 202401-08/632

 

П Р О Г Р А М А
розвитку та підтримки
надання медичної допомоги на первинному рівні
на 2025 рік

 

2024

 

 

  1. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

1.

Назва Програми

Програма розвитку та підтримки надання медичної допомоги на первинному рівні на 2025 рік

2.

Ініціатор розроблення Програми

Кремінська міська військова адміністрація

3.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Бюджетний Кодекс України від 18.07.2010 № 2456-VІ

4.

Головний розробник Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради»

5.

Співрозробники

Відділ економіки, торгівлі та регуляторної діяльності Кремінської МВА

6.

Відповідальний виконавець Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради»

7.

Співвиконавці Програми

-

8.

Термін реалізації Програми

2025 рік

9.

Мета Програми

Реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення заходів, спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою

10.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього:

4089,606 тис.грн.

 

в тому числі:
- коштів місцевого бюджету;
- коштів державного бюджету;
- інші кошти незаборонені законодавством України


4089,606 тис.грн.
-
-

11.

Очікувані результати виконання Програми

Розвиток інфраструктури первинної медичної допомоги, забезпечення структурних підрозділів ЦПМСД необхідним для роботи медичним обладнанням;
-створення умов для професійного росту лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою, залучення лікарів-молодих спеціалістів до роботи в амбулаторіях;
-стале функціонування електронної системи eHealth та впровадження в роботу закладу електронних медичних карт, рецептів та лікарняного листка

12.

Ключові показники ефективності виконання Програми

Поліпшення медичної допомоги вразливим верствам населення громади; забезпечення населення ефективними, безпечними і якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення. зниження рівня захворюваності та смертності від найпоширеніших хвороб.

 

  1. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма.

Громадяни України незалежно від місця проживання мають право на отримання в усіх лікувально-профілактичних закладах системи охорони здоров’я гарантований рівень медичної допомоги, який визначений наказом МОЗ України від 19.03.2018 № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги», Законом України від 17 листопада 2020 року № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій».

         Основними проблемами первинної ланки охорони здоров’я є:

  • низька середня тривалість життя;
  • висока передчасна смертність;
  • значний рівень поширення захворюваності серцево-судинних захворювань; онкологічних захворювань, ВІЛ/СНІДу, туберкульозу;
  • значна малюкова смертність;
  • збільшення кількості осіб, які вживають алкоголь, наркотики, тютюно-паління;
  • недостатнє забезпечення медичним обладнанням та медичним інструментарієм;
  • надання психологічної підтримки особам, що постраждали внаслідок збройної агресії РФ.

На території Кремінської територіальної громади функціонувало 5 лікарських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини та 4 фельдшерських пунктів. З 01.12.2023 року створений новий структурний підрозділ - Кремінська міська лікарська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №5, адреса - Рівненська обл., м. Рівне, вул. Володимира Стельмаха, 18-М. Загальною проблемою для міських, сільських закладів охорони здоров′я є низька матеріально-технічна база, що не відповідає табелю оснащення, затвердженого наказом МОЗ України № 2857 від 10.12.2020 року.

Територія Кремінської міської територіальної громади Луганської області, на якій розташовується КНП «Центр ПМСД Кремінської міськради», тимчасово окупована військами Російської Федерації з 18.04.2022 року, а також включена до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією станом на 14 серпня 2024 року. Відбувається значна руйнація будівель амбулаторій, ФАПів внаслідок бойових дій.

Відповідно до розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області №01-01/51 від 25.07.2022, тимчасове місцезнаходження закладу на час дії правового режиму воєнного стану визначено за адресою: 33016, Рівненська обл., м. Рівне, вул. Фабрична, будинок 20. У зв’язку з тим, що зв'язок з окупованою територією відсутній, наразі КНП «Центр ПМСД Кремінської міськради» працює силами працівників, які виїхали з Кремінської міської територіальної громади на підконтрольну Україні територію, і надають первинну медичну допомогу населенню у дистанційному режимі.

Станом на 01.08.2024 року працює 23 працівника, з них: чоловіків - 6 осіб, жінок – 17 осіб. Лікарями підприємства переукладено угоди з населенням по 5 амбулаторії 2519 осіб: 2270 - дорослого населення, 249 - дитячого населення. З загальної чисельності пацієнтів, з якими укладено угоди - 1362 жіночої статі та 1157 чоловічої статі.

Медичну допомогу на первинному рівні населення ВПО Кремінської міської територіальної громади має можливість отримати на гуманітарних ХАБах у кількості: м. Київ – 4725 осіб, м. Дніпро – 2198 осіб , м. Рівне - 2331 особа, м. Андрушівка - 199 осіб.

         Після деокупації території та повернення населення Кремінської територіальної громади до покинутого місця проживання, КНП «Центр ПМСД Кремінської міськради» зможе надати необхідну медичну допомогу на первинному рівні за зареєстрованим місцем знаходження медичного закладу: Луганська обл., м. Кремінна, вул. Побєди 1А в повному обсязі.

Також буде потреба відновлення: 5 - амбулаторій, 4 - ФПів, які постраждали в наслідок бойових дій. Потрібно буде провести відновлювальні роботи: поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт будівель. Уточнення виконання робіт можливе тільки після деокупації, обстеження будівель, складання дефектного акту.

 

  1. Мета програми.

Метою Програми розвитку та підтримки надання медичної допомоги на первинному рівні на 2025 рік (надалі – Програма) є реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення заходів, спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою.

Програма розроблена відповідно Конституції України від 28.06.1996 № 254/96-ВР із змінами, Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров'я ” від 19.11.1992 № 2801-XII, Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із змінами, наказу МФУ від 20.09.2017 року № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» із змінами.

 

Основні завдання Програми на 2025 рік:

  • забезпечення рівня охоплення дітей профілактичними щепленнями відповідно до календаря щеплень не нижче 95%;
  • реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я за програмою «Доступні ліки», що найбільше впливають на показники смертності, або відчутно погіршують життя людини;
  • придбання медичного обладнання та медичного інструментарію;
  • продовження реконструкції ЛПЗ міської територіальної громади;
  • покращення медико-соціальної допомоги інвалідам, ветеранам війни та праці;
  • участь в інвестиційних проектах;
  • забезпечення виконання заходів виконання державних, міських цільових програм;
  • упорядкування штатів підприємства, забезпечення діяльності підприємства у межах затвердженого фінансового плану з дотриманням вимог діючого законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу і статутних завдань;
  • дотримання режиму економії, ефективне використання коштів місцевих бюджетів та інших коштів, не заборонених чинним законодавством;
  • сумлінне відношення до виконання своїх функціональних обов’язків, дотримання в роботі вимог чинного законодавства, Правил внутрішнього трудового розпорядку та забезпечення відсутності порушень трудової дисципліни.

 

  1. Аналіз факторів впливу на проблему та ресурсне забезпечення реалізації програми (SWOT- аналіз).

Сильні сторони (S)

Слабкі сторони (W)

- Мережа закладів охорони здоров’я, наближена до пацієнтів.
- Наявність автотранспорту. - Комунікативні навички персоналу у недопущенні конфліктів. - Впроваджено МІС та АРМ, мережу інтернет.
- Територіальна наближеність до ЗОЗ вторинного рівня. - 100% забезпеченість персоналом. - Наявні кошти для створення механізму фінансової мотивації. - Забезпечення післядипломної освіти.

- 34 % лікарів первинної ланки – перед пенсійного та пенсійного віку.
- Досить невтішний стан приміщень амбулаторій та фельдшерських пунктів.
 - Незабезпеченість ЛПЗ обладнанням відповідно до табелю оснащення.
 - Відсутня фінансова система мотивації - Неможливість забезпечення виконання протоколів і стандартів надання медичної допомоги через недостатнє фінансування .

Можливості (O)

Загрози (T)

- Активна позиція і зацікавленість в розвитку медицини місцевої влади.
- Наявна єдина інформаційна система в місті.
- Високий рівень пільгового забезпечення мешканців району медикаментами за державною програмою «Доступні ліки». - Потужна підтримка міської влади.

- Конкуренція з боку ФОПів.
- Частина населення залишається пасивна до вибору лікаря. - Недостатнє фінансування заходів Програми.

 

  1. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, заходи по досягненню мети Програми.

Медична допомога жителям громади є доступною. Проте є проблеми, які накопичувалися роками і потребують невідкладного вирішення шляхом додаткового фінансування з бюджету територіальної громади.

Оптимальним варіантом розв’язання проблем є:

  • подальший розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини;
  • удосконалення матеріально-технічної бази охорони здоров’я відповідно до світових стандартів, запровадження правових, економічних, управлінських механізмів, забезпечення конституційних прав громадян на охорону здоров’я;
  • залучення засобів масової інформації, навчальних закладів та громадських організацій до більш широкого інформування населення з питань профілактики, раннього виявлення та ефективного лікування захворювань;
  • поліпшення медичної допомоги вразливим верствам населення та жителям громади; забезпечення населення ефективними, безпечними і якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
  • поліпшення стану здоров’я всіх верств населення, зниження рівня захворюваності, інвалідності, смертності, продовження активного довголіття і тривалості життя;
  • підвищення ефективності використання наявних кадрових, фінансових та матеріальних ресурсів охорони здоров’я;
  • створення сучасної системи інформаційного забезпечення у сфері охорони здоров’я;
  • удосконалення інноваційної політики в сфері охорони здоров’я;
  • впровадження системи персоніфікованого електронного реєстру громадян та сучасних інформаційних і телемедичних технологій в діяльності первинної медико-санітарної допомоги.

Програма розрахована на реалізацію заходів протягом 2025 року.

Реалізація Програми направлена на реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає проведення заходів, спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою за допомогою залучення коштів бюджетів територіальних громад та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України

 

  1. Очікувані результати виконання Програми.

Очікуваними результатами Програми є:

- забезпечення оплати праці всіх медичних працівників первинної ланки у відповідності до діючого законодавства;

- розвиток інфраструктури первинної медичної допомоги, забезпечення структурних підрозділів ЦПМСД необхідним для роботи медичним обладнанням, інвентарем, лікарськими засобами, паливно-мастильними матеріалами та іншими витратними матеріалами;

- створення умов для професійного росту лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою, залучення лікарів-молодих спеціалістів до роботи в амбулаторіях;

- стале функціонування електронної системи eHealth та впровадження в роботу закладу електронних медичних карт, рецептів та лікарняного листка;

- зниження рівня захворюваності та смертності від найпоширеніших хвороб.


  1. Обсяги та джерела фінансування Програми.

Фінансування програми відбувається в межах коштів, передбачених в бюджеті Кремінської міської територіальної громади, за наявності фінансового ресурсу, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Ресурсне забезпечення Програми наведене в додатку 1.

 

  1. Координація та контроль за ходом виконанням програми.

Координація та контроль за ходом виконання Програми покладаються на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради», який звітує начальнику Кремінської міської військової адміністрації не пізніше 45 днів, після закінчення бюджетного року.

 

Заступник начальника військової
адміністрації з житлово-комунальних
та соціальних питань                                                Наталя МАКОГОН

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20 листопада 2024 року

Кремінна

№ 01-08/630

Про затвердження переліку та графіку
надання послуг, що надаються в хабах
Кремінської міської військової адміністрації
для ВПО з числа мешканців Луганської області

Керуючись ст. ст. 4, 10, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, Постанови Верховної Ради України «Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 01.07.2022 №2333-ІХ, у зв’язку із кадровими змінами
зобов’язую:

  1. Затвердити перелік та графік надання послуг в хабі для внутрішньо переміщених осіб Луганської області, створеного Кремінською міською військовою адміністрацією на базі Комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «ДОБРО» в м. Дніпро, що додається.
  2. Затвердити перелік та графік надання послуг в хабі для внутрішньо переміщених осіб Луганської області, створеного Кремінською міською військовою адміністрацією на базі Комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «ДОБРО» в м. Київ, що додається.
  3. Затвердити перелік та графік надання послуг в хабі для внутрішньо переміщених осіб Луганської області, створеного Кремінською міською військовою адміністрацією на базі Комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «ДОБРО» в м. Рівне, що додається.
  4. Затвердити перелік та графік надання послуг в хабі для внутрішньо переміщених осіб Луганської області, створеного Кремінською міською військовою адміністрацією на базі Комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «ДОБРО» в м. Андрушівка Житомирської області, що додається.
  5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації від 12.08.2024 № 01-08/284 «Про затвердження переліку та графіку надання послуг, що надаються в хабах для ВПО Луганської області Кремінської міської військової адміністрації».
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника начальника військової адміністрації з житлово – комунальних та соціальних питань Макогон Н.М.

Начальник військової адміністрації                       Олександр ДУНЕЦЬ

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 жовтня 2024 року

Кремінна

№ 01-08/513

Про внесення змін до розпорядження
начальника військової адміністрації
від 11.09.2023 № 01-08/253

Керуючись статтями 4, 10, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, Постановою Верховної Ради України від 01.07.2022 № 2333-ІХ «Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», у зв’язку із кадровими змінами
зобов’язую:

  1. Внести зміни до п. 2 розпорядження начальника військової адміністрації від 11.09.2023 № 01-08/253 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кремінській міській військовій адміністрації» про затвердження персонального складу Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Кремінській міській військовій адміністрації, виклавши в новій редакції, шо додається.
  2. Відділу економіки, торгівлі та регуляторної діяльності, відділу з питань кадрової, організаційної роботи, документообігу та контролю забезпечити оприлюднення та розміщення даного розпорядження на офіційному сайті Кремінської міської військової адміністрації.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Начальник військової адміністрації                       Олександр ДУНЕЦЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження начальника
військової адміністрації
від 24.10.2024 № 01-08/513

Склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб
при Кремінській міський військовій адміністрації

Андрійчук В.В              - внутрішньо переміщена особа, генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради»;

Борщук Ю.Г.                 - внутрішньо переміщена особа, начальник відділу економіки, торгівлі та регуляторної діяльності Кремінської МВА;

Вощаний К.М.               - внутрішньо переміщена особа, керівник ГО «Освітня лабораторія сприяння протидії біозагрозам»;

Гнелицька І.П.               - внутрішньо переміщена особа, начальник управління соціального захисту населення Кремінської МВА;

Горбатенко М.Я.            - внутрішньо переміщена особа, голова Молодіжної Ради;

Дзивульський Г.А.         - внутрішньо переміщена особа, начальник управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Кремінської МВА;

Іщенко Ю.В.                  - внутрішньо переміщена особа, директор КУ ЛОФЦ «ОЛІМП»;

Крестененко Є.В.          - внутрішньо переміщена особа, фізична особа-підприємець;

Кременчуцький А.М.    - внутрішньо переміщена особа, начальник КУ «КМЦКРОІ «Добро»;

Кузьменко О.В.             - внутрішньо переміщена особа, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту;

Кульбач Л.А.                 - внутрішньо переміщена особа, генеральний директор КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради»;

Логвиненко Т.Г.             - внутрішньо переміщена особа, голова ГО «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення»;

Макогон Н.М.               - внутрішньо переміщена особа, заступник начальника військової адміністрації з житлово-комунальних та соціальних питань Кремінської МВА;

Мельник С.А.                - внутрішньо переміщена особа, начальник служби у справах дітей Кремінської МВА;

Скиданенко О.В.           - внутрішньо переміщена особа, член ГО «Коло єдності»;

Сімонов А.Л.                 - внутрішньо переміщена особа, керівник ГО «Кремінська бізнес-асоціація»;

Ступакова О.Л.              - внутрішньо переміщена особа;

Терентьєва К.А.            - внутрішньо переміщена особа, соціальний робітник КУ «КМЦКРОІ «Добро»;

Шахов О.М.                   - внутрішньо переміщена особа, директор ТОВ ВФ «Кремінна-пром».

 

Заступник начальника військової адміністрації
з питань житлово-комунальних та соціальних питань                   Наталя МАКОГОН

На ранніх стадіях рак виліковний. Своєчасна діагностика онкозахворювань за допомогою інструментальних досліджень дозволяє вчасно виявляти хворобу, підвищує шанси на успішне лікування та рятує життя. Програма медичних гарантій дає можливість кожному громадянину України безоплатно проходити профілактичні обстеження на онкологічні захворювання, незалежно від місця свого проживання чи реєстрації.

 

Рання діагностика найпоширеніших онкозахворювань є пріоритетним напрямком у Програмі медичних гарантій і включає безоплатні послуги з досліджень на рак за шістьма пакетами: 

  • “Мамографія” - обстеження молочних залоз рентгенівським методом задля виявлення патологічних змін у молочних залозах
  • “Гістероскопія” - обстеження порожнини матки та цервікального каналу допомагає виявити внутрішньоматкові патології на ранніх етапах, коли їх ще не видно на УЗД.
  • “Езофагогастродуоденоскопія” - обстеження стравоходу, порожнини шлунка та дванадцятипалої кишки. Дозволяє виявити запальні процеси, структурні аномалії верхніх відділів ШКТ. Також можливо побачити новоутворення на ранніх етапах до появи специфічних симптомів, а також за необхідності взяти матеріал для біопсії.
  • “Колоноскопія” - обстеження слизової оболонки прямої, товстої та частини кінцевого відділу тонкої кишки, виявлення запальних процесів та новоутворень за необхідністю проведення біопсії.
  • “Цистоскопія” - обстеження уретри та сечового міхура, з можливістю забрати матеріал для біопсії та здійснити візуалізацію новоутворень.
  • “Бронхоскопія” - обстеження трахеї та бронхів, яке дозволяє виявити захворювання слизових оболонок, за необхідністю взяти зразки тканини на біопсію або ж видалити інородні тіла, які потрапили в дихальні шляхи.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати послуги з ранньої діагностики новоутворень у будь-якому з 840 медичних закладів, які мають укладені договори з НСЗУ на відповідні пакети послуг:

  • Мамографія: 270 медичних закладів
  • Гістероскопія: 503 медичні заклади
  • Езофагогастродуоденоскопія: 717 медичних закладів
  • Колоноскопія: 600 медичних закладів
  • Цистоскопія: 407 медичних закладів
  • Бронхоскопія: 294 медичні заклади

 

Як отримати послугу з раннього виявлення новоутворень 

  • Електронне направлення - його видає сімейний або лікуючий лікар. З електронним направленням пацієнт звертається до медичного закладу, який надає послугу за відповідним пакетом. 
  • Підставою для проходження діагностичних досліджень з метою профілактики є також досягнення пацієнтами певного віку. Для мамографії та колоноскопії - це вік від 40 років, а для цистоскопії, езофагогастродуоденоскопії, гістероскопії, бронхоскопії - від 50 років.

Внутрішньо переміщеним особам, як і іншим громадянам, в межах обраних пакетів доступні безоплатні послуги:

  • Консультація лікаря перед дослідженням
  • Проведення дослідження 
  • Консультація анестезіолога перед анестезіологічним забезпеченням (за потреби)
  • Проведення місцевої або загальної анестезії (за потреби)
  • Забір та направлення біологічного матеріалу для проведення гістологічного дослідження (за потреби)
  • Опис результатів досліджень, оформлення заключення та протоколу втручання 
  • За необхідності направлення пацієнта/-ки для отримання спеціалізованої медичної допомоги або інших медичних послуг
  • Надання результатів обстеження на плівці та/або запис на цифровий носій пацієнтів (за бажанням) тощо

Ознайомитися з повним обсягом кожного діагностичного обстеження можна на сайті НСЗУ в розділі Вимоги ПМГ 2024, обравши потрібний пункт, або за посиланням: https://cutt.ly/ieIPVARP .


Як знайти заклад, який надає послуги з діагностичного обстеження раннього виявлення новоутворень

  • Зателефонувати до контакт-центру НСЗУ 16-77: оператор підкаже, які медичні заклади поруч мають договір з НСЗУ на надання тієї чи іншої послуги з дослідження. 
  • На сайті НСЗУ: аналітична панель/дашборд “Електронна карта місць надання послуг за програмою медичних гарантій”. У полі фільтрів обрати потрібну область, населений пункт та “Напрям допомоги” і потрібний “Пакет послуг”. Карта залишаться заклади з контактами. Перейти до дашборду можна за посиланням: https://cutt.ly/keDoF37u

 

Куди і як поскаржитись, якщо відмовляють у наданні послуги або вимагають сплатити за неї?

Якщо під час звернення до закладу внутрішньо переміщеній особі відмовляють у наданні послуги, вимагають оплатити послугу, яку покриває Програма медичних гарантій, чи зробити благодійний внесок - це порушення прав пацієнта та умов договору НСЗУ з медичним закладом. У такому випадку потрібно подати звернення щодо порушення:

  • зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77, оператор допоможе зафіксувати скаргу.
  • подати скаргу через електронну форму на сайті НСЗУ: обрати в меню зверху розділ “Громадянам”, далі - “Зворотній зв’язок. Тут можете залишати свої запитання, зауваження, пропозиції, заяви та скарги”. Або перейти за посиланням: https://cutt.ly/5eb9XKbN

 

Програма медичних гарантій забезпечує усім українцям однаковий безоплатний перелік та доступ до медичних послуг, незалежно від наявності статусу внутрішньо переміщеної особи. Більше про безоплатні медичні послуги, які можна отримати за Програмою медичних гарантій, в електронному посібнику «Гід по Програмі медичних гарантій для пацієнта 2024». Завантажити посібник можна за посиланням.

Компанія «Грузар» реалізовує соціальний проєкт, спрямований на допомогу постраждалим від російської агресії.

Так, пропонується безкоштовне перевезення вантажу в межах України, який не більше 10 метрів кубічних і не важче 1000 кілограмів.

Скористатися вказаною пропозицією можуть українці, які мають офіційний статус внутрішньо переміщеної особи або учасника бойових дій.

Для цього зазначеним категоріям громадян необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті компанії та очікувати зворотного зв’язку.

У 2024–2025 роках планується надати допомогу близько 3000 сімей. У разі великої кількості заявок у першу чергу допомога надаватиметься найбільш нужденним сім’ям.

Звернутися по допомогу в заповненні анкети, а також з іншими питаннями можна за номером підтримки: (093) 990-18-91 (з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 18:00).

Kremins'ka TG