Керуючись ст.269, 271, 272-280, 286, 288 Податкового Кодексу України, п. 34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада розробила проект регуляторного акту «Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік».
Проблема полягає у необхідності проведення щорічного перегляду та прийняття нормативного документа, який би встановлював ставки єдиного податку. Існує реальна зацікавленість суб’єктів господарської та підприємницької діяльності в виходу з «тіні» та збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.
Виконавець заходів з відстеження:
Кремінська міська рада.
Основною метою проекту є прийняття відповідного рішення є виконання вимог ст. 270-274, 281-283, 284, 288, 289 Податкового кодексу України, що дозволить забезпечити відповідність розмірів ставок єдиного податку відповідно до законодавчих вимог та надасть можливість отримання надходжень до бюджету.
Оголошення щодо розробки проекту було розміщено у районній газеті «Кремінщина» від 29.04.2017 року №33-34, проект рішення опубліковано на інформаційній сторінці Кремінської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Строк виконання заходів з відстеження:
Базове відстеження з результативності даного регуляторного акту було проведено з 29.04.2017 року по 30.05.2017 року.
Повторне відстеження результативності даного регуляторного акту здійснюється за три місяці до дня закінчення строку дії регуляторного акту.
Методи одержання результатів відстеження:
Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради здійснюється шляхом порівняльного аналізу статистичних даних, наданих Кремінським відділенням Рубіжанської ОДПІ.
Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2016 рік.
Основні показники, які використовуються для визначення результативності:
Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Згідно ст. 285 Податкового Кодексу України дане рішення діє один бюджетний період, базовим податковим (звітним) періодом для плати єдиного податку є календарний рік. Строк дії регуляторного акта з 01.01.2018 по 31.12.2018 роки.
Оцінка ступеня досягнення результатів впровадження вищезгаданого рішення міської ради буде здійснена при проведенні повторного відстеження. Повторне відстеження планується здійснити у IV кварталі 2018 року, після можливості порівняння показників базового та повторного відстеження.
Кремінський міський голова Ю.О. Прокопенко
“21” грудня 2016 року
м. Кремінна
Про внесення змін до штатного розпису
апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради
Розглянувши лист фінансового управління Кремінської райдержадміністрації від 01 червня 2017 року №202, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 р. №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Додатки - ___ арк.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від __________________ 2017 р.
м. Кремінна
Про внесення змін до переліку
адміністративних послуг, що надаються
через Центр надання адміністративних послуг
у м. Кремінна
На виконання Законів України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та від 25.06.1992 № 2498-XII «Про ветеринарну медицину», від 06.10.2016 № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», враховуючи листи Управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 25.07.2016 №105 та від 17.11.2016 №196, керуючись рішенням міської ради від 17.05.2017 №22/7 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції», п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет
ВИРІШИВ:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток № 1
до рішення виконкому
ПЕРЕЛІК
адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна
№ з/п |
Код послуги |
НАЗВА ПОСЛУГИ |
|
|
ВІДДІЛ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва |
12 |
09/01 |
Взяття на облік громадян за місцем проживання, які потребують поліпшення житлових умов |
13 |
09/02 |
Приватизація квартири в багатоквартирному будинку, одноквартирного будинку, житлового приміщення у гуртожитку |
14 |
09/03 |
Видача ордера на службове жиле приміщення |
|
|
|
|
|
|
|
|
ВІДДІЛ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ |
17 |
10/01 |
Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб |
18 |
10/02 |
Реєстрація місця проживання особи |
19 |
10/03 |
Зняття з реєстрації місця проживання особи |
20 |
10/04 |
Видача довідки про реєстрацію місця проживання |
21 |
10/05 |
Реєстрація місця перебування особи |
22 |
10/06 |
Зняття з реєстрації місця перебування особи |
23 |
10/07 |
Видача довідки про реєстрацію місця перебування |
24 |
10/08 |
Державна реєстрація права власності на нерухоме майно |
25 |
10/10 |
Державна реєстрація речових прав, похідних від права власності на нерухоме майно |
26 |
10/12 |
Державна реєстрація обтяжень |
27 |
10/13 |
Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника |
28 |
10/14 |
Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у результаті виправлення технічної помилки, допущеної державним реєстратором |
29 |
10/15 |
Внесення записів про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно |
30 |
10/16 |
Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно |
31 |
10/17 |
Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК |
32 |
10/18 |
Державна реєстрація фізичної особи підприємцем |
33 |
10/19 |
Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
34 |
10/20 |
Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
35 |
10/21 |
Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця |
36 |
10/22 |
Державна реєстрація створення юридичної особи (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу) |
37 |
10/23 |
Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2014 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
38 |
10/24 |
Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи |
39 |
10/25 |
Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту |
40 |
10/26 |
Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа |
41 |
10/27 |
Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи |
42 |
10/28 |
Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи |
43 |
10/29 |
Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи |
44 |
10/30 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи |
45 |
10/31 |
Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру |
46 |
10/32 |
Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації |
47 |
10/33 |
Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації |
48 |
10/34 |
Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи |
49 |
10/35 |
Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи |
50 |
10/36 |
Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи |
51 |
10/37 |
Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
52 |
10/38 |
Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця |
|
|
Апарат виконкому |
53 |
11/01 |
Видача посвідчень членам багатодітних сімей |
54 |
11/02 |
Продовження строку дії посвідчень членів багатодітної сім’ї |
55 |
11/03 |
Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» |
57 |
17/01 |
Видача дозволу на створення органу самоорганізації населення |
58 |
17/02 |
Легалізація органу самоорганізації населення |
|
|
Землевпорядний відділ |
59 |
24/01 |
Видача рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності |
60 |
24/02 |
Видача рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності |
|
|
ВІДДІЛ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва |
61 |
25/01 |
Видача ордеру на видалення зелених насаджень |
62 |
25/03 |
Переведення житлових приміщень у будинках державного і громадського житлового фонду в не жилі |
63 |
25/04 |
Видача дозволу на перепоховання останків померлих |
|
|
|
64 |
27/01 |
Видача дозволу на розміщення об’єктів пересувної мережі сфери відпочинку та розваг |
|
|
|
65 |
28/01 |
Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою |
66 |
28/02 |
Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями |
67 |
28/03 |
Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки |
|
|
|
|
|
|
|
|
ТРУДОВИЙ АРХІВ |
69 |
31/01 |
Видача довідки про стаж роботи і заробітну плату на призначення (перерахунок) пенсії на пільгових умовах |
70 |
31/02 |
Видача довідки про стаж роботи на призначення (перерахунок) пенсії |
71 |
31/03 |
Видача довідки про заробітну плату на призначення (перерахунок) пенсії |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ПЕРЕЛІК
послуг, що прирівнюються до адміністративних, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську
1 |
Посвідчення підпису голів вуличних комітетів |
2 |
Видача копій рішень міської ради |
3 |
Видача копій рішень виконавчого комітету міської ради |
4 |
Видача довідок про припинення юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців, припинення яких зареєстровано до 01.07.2004 року. |
від __________________ 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Регламенту
Центру надання адміністративних
послуг у м. Кремінній у новій редакції
На виконання Законів України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI, Постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» від 22.09.2016 № 652 , рішення міської ради від 17.050.2017 № 22/7, керуючись п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет
ВИРІШИВ:
1.Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції (додається). Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна, затверджений рішенням вважати таким, що втратив чинність.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення виконавчого
комітету від
Регламент
Центру надання адміністративних послуг у
м. Кремінна
(нова редакція)
Кремінна - 2017
І. Загальна частина
1) верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;
2) стабільності;
3) рівності перед законом;
4) відкритості та прозорості;
5) доступності інформації про надання адміністративних послуг;
6) оперативності та своєчасності;
7) захищеності персональних даних;
8) раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;
9) неупередженості й справедливості;
10) доступності та зручності для суб’єктів звернень.
ІІ. Вимоги до приміщення, в якому розміщується ЦНАП
На вході до приміщення розміщується інформаційна вивіска з найменуванням ЦНАПу та графіком його роботи.
Графік роботи ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів (в разі їх утворення), затверджується виконавчим комітетом Кремінської міської ради з урахуванням вимог Закону України «Про адміністративні послуги».
Вхід до ЦНАП облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
У приміщенні центру облаштована туалетна кімната з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.
На прилеглій до ЦНАП території наявне місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення.
Приміщення ЦНАП поділено на відкриту та закриту частини.
У відкритій частині організовано роботу інформаційно-консультативного сектору та сектору прийняття вхідних пакетів документів та видачі результатів розгляду заяв, організовано зону очікування. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини центру.
Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом до адміністраторів за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).
Вхід до закритої частини ЦНАП суб’єктам звернення заборонено.
- зона прийому (облаштовується при вході до приміщення, в ній здійснюється загальне інформування та консультування суб’єктів звернення з питань роботи центру);
- зона інформування (облаштовується з метою ознайомлення суб’єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг, в ній розміщуються інформаційні стенди, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг. Зона інформування облаштовується столами, стільцями для оформлення документів, нотування інформації та забезпечується канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів). Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг зона інформування облаштована відповідною скринькою та книгою відгуків і пропозицій, яка розміщується на видному та доступному місці.
- зона очікування розміщується в просторому приміщенні та облаштовується столами та в достатній кількості (не менше 10) стільцями, кріслами тощо. Для оплати адміністративного збору в секторі очікування можуть розміщуватися банкомати, платіжні термінали.
1) найменування ЦНАП, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;
2) графік роботи ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні);
3) перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, його територіальні підрозділи, віддалені місця для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) ;
4) інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП;
5) строки надання адміністративних послуг;
6) бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;
7) платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;
8) відомості про супутні послуги, які надаються у приміщенні ЦНАП;
9) прізвище, ім’я, по батькові керівника ЦНАП, контактні телефони, адресу електронної пошти;
10) Положення про ЦНАП;
11) Регламент ЦНАП.
ІІІ. Інформаційна і технологічна картки адміністративних послуг
ІV. Робота інформаційно-консультативного сектору ЦНАП
1) за усним клопотанням суб’єкта звернення інформує його про приналежність порушеного ним питання до компетенції ЦНАП;
2) консультує суб’єктів звернень щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг, надає інформацію щодо платіжних реквізитів для сплати адміністративного збору;
3) надає іншу допомогу, яка необхідна суб’єктам звернення до прийому їх адміністратором чи іншим спеціалістом.
VІ. Прийняття заяви та інших документів у ЦНАП
Прийняття заяв для отримання адміністративних послуг від фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, здійснюється незалежно від реєстрації їх місця проживання, крім випадків, передбачених законом.
Заяви від юридичних осіб приймаються за місцезнаходженням таких осіб або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідних об’єктів, якщо інше не встановлено законом.
Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.
VІI. Опрацювання справи (вхідного пакета документів)
VІII. Передача вихідного пакету документів
суб’єктові звернення
Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів або в іншому документі, визначеному органом, що утворив центр, і зберігається в матеріалах справи.
IХ. Оскарження дій або бездіяльності адміністраторів та інших працівників ЦНАП
від « ___ » __________ 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Положення про конкурсну
Комісію щодо призначення управителя з управління
багатоквартирним будинком та складу конкурсної комісії
З метою здійснення демонополізації сфери утримання житлового фонду і забезпечення ефективної експлуатації, збереження житла та продовження терміну його служби, підвищення якості надання послуг відносно житлових будинків, власники квартир/співвласники будинків, яких не виявили станом на 01.07.2017року бажання визначити виконавця послуги з утримання будинків, створення конкурентного середовища на ринку надання послуг з утримання будинків, нежитлових та допоміжних приміщень багатоквартирних будинків та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року № 417, п. 4 ст. 7, п. 3 ч.1 ст. 13, ч.ч. 2, 3 ст. 27, ст. 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року № 150, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
Додаток 1 – 12 арк.
Додаток 2 – 1 арк.
Міський голова Ю.О.Прокопенко
Додаток 1
до рішення
виконавчого комітету
від _____ 2017 № ___
Положення
про конкурсну комісію з призначення управителя
багатоквартирного будинку
І. Загальні положення
конкурсна документація – комплект документів, який надається або надсилається організатором конкурсу його учасникам для підготовки конкурсних пропозицій;
конкурсна пропозиція – комплект документів, який готується учасником конкурсу на підставі конкурсної документації згідно з цим Порядком та подається організатору конкурсу;
об’єкт конкурсу – багатоквартирний будинок (група будинків), що визначається(ються) організатором конкурсу та входить(ять) до переліку будинків, щодо яких оголошено конкурс з призначення управителя;
організатор конкурсу – виконавчий комітет Кремінської міської ради, на території якої розташовані багатоквартирні будинки;
учасник конкурсу – фізична особа – підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка має намір взяти участь у конкурсі та подала відповідну заяву організатору конкурсу.
Інші терміни вживаються у значеннях, наведених в Законах України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Для участі в конкурсі допускаються фізичні особи – підприємці або юридичні особи – підприємницької діяльності, які мають намір узяти участь у конкурсі та подали відповідну заяву організатору конкурсу.
До участі в конкурсі не допускаються фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які ліквідуються, визнані банкрутами, або установчі документи яких визнані недійсними в судовому порядку.
ІІ. Підготовка конкурсу
Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менше тридцяти календарних днів з дати опублікування у друкованому засобі масової інформації інформаційного повідомлення про проведення конкурсу.
Плата за участь у конкурсі вноситься одноразово учасниками конкурсу на рахунок його організатора, використовується для покриття витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням конкурсу, та учасникам не повертається.
ІІІ. Подання заяви та конкурсних пропозицій
1.Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.
Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.
Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово – комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).
Витяги з ЄДРПОУ організатором конкурсу долучаються до конкурсних пропозицій учасників конкурсу.
У разі якщо учасником конкурсу у заяві зазначено недостовірну інформацію чи її виявлено під час перевірки відомостей, зазначених у заяві, заява учасника конкурсу відхиляється, про що організатор конкурсу повідомляє його у триденний строк.
Відсутність учасника конкурсу або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його конкурсної пропозиції.
Усі відомості щодо розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями вносяться до протоколу засідання конкурсної комісії.
Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 50 балів.
У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом додавання балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 50 балів.
Рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписується усіма членами комісії, які брали участь у голосуванні.
Договір про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, строком на один рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа виконавчого органу міської ради, за рішенням якого призначається управитель.
Інформація про управителя, з яким укладено договір про надання послуги, доводиться до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення. Оголошення має містити інформацію про повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.
Відповідне рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, витяг із якого підписується головою та секретарем конкурсної комісії і надсилається протягом трьох календарних днів усім учасникам конкурсу.
Спори, що виникають у ході проведення конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.
Секретар виконкому О.Ю.Літвін
Начальник відділу розвитку
інфраструктури ЖКГ та будівництва І.О. Китайгора
Додаток 1
до Порядку проведення конкурсу
з призначення управителя
багатоквартирного будинку
ПЕРЕЛІК
складових послуги з управління багатоквартирним будинком
1) прибирання прибудинкової території;
2) прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;
3) технічне обслуговування ліфтів;
5) технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:
– холодного водопостачання;
– водовідведення;
– зливової каналізації;
6) дератизація;
7) дезінсекція;
8) обслуговування димових та вентиляційних каналів;
9) Технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності);
10) прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.
1) поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків);
2) поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
Примітки:
Додаток 2
до Порядку проведення конкурсу
з призначення управителя
багатоквартирного будинку
Технічна характеристика багатоквартирного будинку
№ |
Місцезнаходження будинків |
Кількість |
Рік введення в експлуатацію будинку |
Площа (м кв.) |
Матеріали |
|||||||||||||
поверхів |
квартир |
нежитлових приміщень |
під`їздів |
ліфтів |
загальна площа будинку |
загальна площа квартир та нежитлових приміщень |
покрівлі |
горища |
підвалу |
сходових кліток |
фундаменту |
стін |
покрівлі |
оголовка димовентиляційного каналу |
||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
|
Додаток 3
до Порядку проведення конкурсу
з призначення управителя
багатоквартирного будинку
ЖУРНАЛ
обліку конкурсних пропозицій
Порядковий номер |
Дата та час надходження конкурсної пропозиції |
Найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу |
Місцезнаходження учасника конкурсу |
Контактний номер телефону учасника конкурсу |
Примітка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 2
до рішення
виконавчого комітету
від _____ 2017 № ___
СКЛАД конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку |
|
Дзивульський Гергій Анатолійович |
Перший заступник міського голови,голова комісії; |
Китайгора Ірина Олександрівна |
Начальник відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконкому міської ради, заступник голови комісії |
Ямпольський Віктор Андрійович
|
Головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконкому міської ради, секретар комісії |
Члени комісії: |
|
Смалько Наталія Миколаївна |
Начальник планово-фінансового відділу апарату виконкому міської ради – головний бухгалтер |
Редя Андрій Генадійович |
Головний спеціаліст з юридичних питань апарату виконкому міської ради |
Пруденко Оксана Петрівна
|
Начальник землевпорядного відділу апарату виконкому міської ради |
Кубай Світлана Володимирівна
|
Спеціаліст І категорії планово-фінансового відділу апарату виконкому міської ради
|
Кременчук Віктор Іванович |
депутат міської ради |
Секретар виконкому О.Ю.Літвін
Начальник відділу розвитку
інфраструктури ЖКГ та будівництва І.О. Китайгора
Перелік переможців Конкурсу "Місто своїми руками" дивіться у додатку.
«___» ________ 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2017 рік
Розглянувши клопотання виконкому Кремінської міської ради, з метою ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна у 2017 році, на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Додаток 1 – 15 арк.
2.Внести зміна до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2017 рік та викласти Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2017 рік в новій редакції згідно з додатком.
Додаток 2 – 4 арк.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.
Міський голова Ю. О. Прокопенко