від 06 червня 2017 р.
м. Кремінна
Про дозвіл на надання послуг
розважального характеру цирку - шапіто
Відповідно до рішень Кремінської міської ради шостого скликання від 21 жовтня 2016 року № 65/17 «Про здійснення виносної торгівлі» та № 65/18 «Про пайову участь (внесок) в утриманні об’єктів благоустрою», розглянувши заяву довіреної особи – адміністратора цирку шапіто «Рів’єра», який є власністю ПППЦ «Гастролі України», Марамигіна Дмитра Олександровича щодо надання послуг розважального характеру на площі Красній міста Кремінна, керуючись ст..ст.140,143,144 Конституції України, п.8 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
3.Зобов’язати заявника підписати договір на вивіз твердих побутових відходів .
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік», розробленого планово-фінансовим відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:
- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості;
- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб за 1 кв. метр об’єкта житлової нерухомості;
- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для юридичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості;
- ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб за 1 кв. метр об’єкта нежитлової нерухомості
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
Ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 266.5.1 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Відповідно до ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 284 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради», розробленого землевпорядним відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок податку на земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:
- ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено;
- ставки земельного податку за земельні ділянки для сільськогосподарських угідь;
- ставки земельного податку за земельні ділянки зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб;
- ставки земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності);
- ставки земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності, утримання яких не фінансується з міського бюджету;
- ставки земельного податку за земельні ділянки, які використовуються суб’єктами господарювання без належним чином оформлених правовстановлюючих;
- ставки земельного податку за земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів в адміністративних межах Кремінської міської ради, нормативну грошову оцінку яких не проведено;
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку за земельні ділянки, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
Ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 284 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради ««Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради»» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Відповідно до ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 288 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна», розробленого землевпорядним відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає:
- затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності всіх видів цільового призначення в межах територіальної громади міста Кремінна .
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру орендної плати за земельні ділянки, порядок обчислення, строк та порядок сплати.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
Ст. 10, п. 12.3. ст. 12, ст. 288 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Відповідно до п. 293.1 ст. 293, пп.1 п. 293.2 ст.293 Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Кремінська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного на 2018 рік», розробленого планово-фінансовим відділом апарату виконкому Кремінської міської ради.
Стислий зміст проекту регуляторного акта:
Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок єдиного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради, яким встановлюються:
- ставки єдиного податку для платників першої групи;
- ставки єдиного податку для платників другої групи.
Регуляторний акт також визначає умови розрахунку розміру податку, об’єкт оподаткування, базу оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги.
Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальними підрозділами визначаються: Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.
Підстава для розробки проекту:
П. 293.1 ст. 293, пп.1 п. 293.2 ст.293 Податкового кодексу України, статті 26, 33 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
З повним текстом проекту регуляторного акта – рішенням сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2018 рік» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кремінської міської ради htth://www.kremrada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність», «Проекти регуляторних актів» або за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: проспект Дружби, 13, м.Кремінна, Кремінська міська рада, каб.1 (приймальня).
Керуючись ст.269, 271, 272-280, 286, 288 Податкового Кодексу України, п. 34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада розробила проект регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік».
Проблема полягає у необхідності проведення щорічного перегляду та прийняття нормативного документа, який би встановлював ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Існує реальна зацікавленість суб’єктів господарської та підприємницької діяльності в оформленні права на нерухоме майно.
Виконавець заходів з відстеження:
Кремінська міська рада.
Основною метою проекту є прийняття відповідного рішення є виконання вимог ст. 270-274, 281-283, 284, 288, 289 Податкового кодексу України, що дозволить забезпечити відповідність розмірів ставок відповідно до законодавчих вимог та надасть можливість отримання надходжень до бюджету.
Оголошення щодо розробки проекту було розміщено у районній газеті «Кремінщина» від 29.04.2017 року №33-34, проект рішення опубліковано на інформаційній сторінці Кремінської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Строк виконання заходів з відстеження:
Базове відстеження з результативності даного регуляторного акту було проведено з 29.04.2017 року по 30.05.2017 року.
Повторне відстеження результативності даного регуляторного акту здійснюється за три місяці до дня закінчення строку дії регуляторного акту.
Методи одержання результатів відстеження:
Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради здійснюється шляхом порівняльного аналізу статистичних даних, наданих Кремінським відділенням Рубіжанської ОДПІ.
Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2016 рік.
Основні показники, які використовуються для визначення результативності:
Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Згідно ст. 285 Податкового Кодексу України дане рішення діє один бюджетний період, базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік. Строк дії регуляторного акта з 01.01.2018 по 31.12.2018 роки.
Оцінка ступеня досягнення результатів впровадження вищезгаданого рішення міської ради буде здійснена при проведенні повторного відстеження. Повторне відстеження планується здійснити у IV кварталі 2018 року, після можливості порівняння показників базового та повторного відстеження.
Кремінський міський голова Ю.О. Прокопенко
Керуючись ст.269, 271, 272-280, 286, 288 Податкового Кодексу України, п. 34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада розробила проект регуляторного акту «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради».
Проблема полягає у необхідності проведення щорічного перегляду та прийняття нормативного документа, який би встановлював розмір земельного податку. Існує реальна зацікавленість суб’єктів господарської та підприємницької діяльності в оформленні права на земельні ділянки.
Виконавець заходів з відстеження:
Кремінська міська рада.
Основною метою проекту є прийняття відповідного рішення є виконання вимог ст. 270-274, 281-283, 284, 288, 289 Податкового кодексу України, що дозволить забезпечити відповідність розмірів податку відповідно до законодавчих вимог та надасть можливість отримання надходжень до бюджету.
Оголошення щодо розробки проекту було розміщено у районній газеті «Кремінщина» від 29.04.2017 року №33-34, проект рішення опубліковано на інформаційній сторінці Кремінської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Строк виконання заходів з відстеження:
Базове відстеження з результативності даного регуляторного акту було проведено з 29.04.2017 року по 30.05.2017 року.
Повторне відстеження результативності даного регуляторного акту здійснюється за три місяці до дня закінчення строку дії регуляторного акту.
Методи одержання результатів відстеження:
Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради здійснюється шляхом порівняльного аналізу статистичних даних, наданих Кремінським відділенням Рубіжанської ОДПІ.
Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2016 рік.
Основні показники, які використовуються для визначення результативності:
Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Згідно ст. 285 Податкового Кодексу України дане рішення діє один бюджетний період, базовим податковим (звітним) періодом для плати податку за землю є календарний рік. Строк дії регуляторного акта з 01.01.2018 по 31.12.2018 роки.
Оцінка ступеня досягнення результатів впровадження вищезгаданого рішення міської ради буде здійснена при проведенні повторного відстеження. Повторне відстеження планується здійснити у IV кварталі 2018 року, після можливості порівняння показників базового та повторного відстеження.
Кремінський міський голова Ю.О. Прокопенко
Керуючись ст.269, 271, 272-280, 286, 288 Податкового Кодексу України, п. 34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада розробила проект регуляторного акту «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Кремінна».
Проблема полягає у необхідності проведення щорічного перегляду та прийняття нормативного документа, який би встановлював розмір орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності. Існує реальна зацікавленість суб’єктів господарської та підприємницької діяльності в оформленні права на оренду земельних ділянок.
Виконавець заходів з відстеження:
Кремінська міська рада.
Основною метою проекту є прийняття відповідного рішення є виконання вимог ст. 270-274, 281-283, 284, 288, 289 Податкового кодексу України, що дозволить забезпечити відповідність розмірів орендної плати відповідно до законодавчих вимог та надасть можливість отримання надходжень до бюджету.
Оголошення щодо розробки проекту було розміщено у районній газеті «Кремінщина» від 29.04.2017 року №33-34, проект рішення опубліковано на інформаційній сторінці Кремінської міської ради у розділі «Регуляторна політика».
Строк виконання заходів з відстеження:
Базове відстеження з результативності даного регуляторного акту було проведено з 29.04.2017 року по 30.05.2017 року.
Повторне відстеження результативності даного регуляторного акту здійснюється за три місяці до дня закінчення строку дії регуляторного акту.
Методи одержання результатів відстеження:
Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради здійснюється шляхом порівняльного аналізу статистичних даних, наданих Кремінським відділенням Рубіжанської ОДПІ.
Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2016 рік.
Основні показники, які використовуються для визначення результативності:
Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Згідно ст. 285 Податкового Кодексу України дане рішення діє один бюджетний період, базовим податковим (звітним) періодом для плати оренди за землю є календарний рік. Строк дії регуляторного акта з 01.01.2018 по 31.12.2018 роки.
Оцінка ступеня досягнення результатів впровадження вищезгаданого рішення міської ради буде здійснена при проведенні повторного відстеження. Повторне відстеження планується здійснити у IV кварталі 2018 року, після можливості порівняння показників базового та повторного відстеження.
Кремінський міський голова Ю.О. Прокопенко