Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/11

                                                                                                            

«21» грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження Програми

супроводу речових прав на

об’єкти комунальної власності

Кремінської міської ради на 2018 рік

                  

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року,  керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтями 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська  рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2018 рік , згідно з додатком 1 до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

 

 

 

 Міський голова                                            Ю.О. Прокопенко   

 

 

 

                 Додаток

до рішення Кремінської

міської ради

«Про Програму супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської ради на 2018рік»

від 21 грудня 2017 року  №  28/11

 

1. Загальна характеристика
Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної
власності на 2018 рік (далі Програма)

 

1.1.Паспорт

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Кремінської міської ради

2.

Розробник Програми

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань

3.

Співрозробник Програми

Відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства

4.

Відповідальні виконавці Програми:

відділ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства міської ради,  планово-фінансовий відділ, землевпорядний відділ

5.

Терміни реалізації Програми:

2018 рік

6.

Джерела фінансування:

Міський бюджет

7.

Обсяги фінансування:

20 000, 00 грн.

 

1.2. Загальні положення

Програма визначає основну мету, завдання, способи реалізації функцій з супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської територіальної громади, є цілісною системою взаємопов’язаних заходів, спрямованих на підвищення ефективності використання майна територіальної громади м.Кремінна шляхом оформлення правоустанавлюючих документів на об’єкти комунальної власності, визначає основні цілі, пріоритети та завдання та порядок їх фінансування.

Відносини, що виникають у процесі реалізації функцій Програми, не регламентовані Програмою, регулюються Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським , Цивільним та Земельним  кодексами.

 

  1. Мета Програми

Метою Програми є підвищення ефективності використання майна міської комунальної власності, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва у місті.

 

 

 

  1. Питання, на розв’язання яких спрямована Програма

3.1. Вирішення майнових питань: забезпечення прийняття об’єктів права до комунальної власності територіальної громади міста, передачі з балансу на баланс об’єктів  міської комунальної власності, забезпечення виготовлення технічної та правовстановлюючої документації на об’єкти нерухомості, прийняття безхазяйних нерухомих об’єктів, збереження та утримання об’єктів міської комунальної власності у належному санітарно-технічному стані до вирішення питання передачі їх в оренду або власнику у разі відчуження.

3.2. Передача майна комунальної власності в оренду: забезпечення економічного регулювання майнових відносин при оренді, виявлення об’єктів для передачі в оренду, підготовка необхідного пакету документів для передачі в оренду, укладання  договорів оренди, нарахування та облік орендної плати тощо.

Розвиток ринкових відносин в Україні, прийняття нових законодавчих актів, які визначають умови правового регулювання орендних відносин, створюють якісно новий етап у розвитку оренди, пов’язаний із забезпеченням ефективної системи управління та контролю за наданням в оренду та використанням майна.

 

  1. Основні завдання та напрямки реалізації Програми

 У межах наданих повноважень виконавчий комітет здійснює:

-  накопичення інформації щодо майна комунальної власності на підставі матеріалів інвентаризації, наданих юридичними особами комунальної власності;

- оперативне оновлення даних щодо наявності  майна;

- накопичення даних стосовно юридичних осіб, у яких знаходиться майно комунальної власності в господарському віданні, в оперативному управлінні або в оренді;

- підготовку замовлень на виготовлення: технічних паспортів, свідоцтв про право власності на об'єкти нерухомості, паспортів на земельні ділянки під об’єктами, що є власністю територіальної громади міста;

- підготовку заяв про постановку на облік об'єктів безхазяйного майна;

- забезпечення охорони об’єктів міської комунальної власності, які не передані в оренду;

- забезпечення страхування об’єктів міської комунальної власності,  які не передані в оренду;

- забезпечення виконання поточного ремонту об’єктів міської комунальної власності, що є власністю територіальної громади міста, у разі погіршення їх санітарно-технічного стану;

- забезпечення якісної перевірки кошторисів на виконання ремонтних робіт в орендованих приміщеннях;

- встановлення економічно виправданих і обґрунтованих розмірів орендної плати через переважне використання та розширення конкурентних засад, забезпечення відкритості, прозорості процедури надання комунального майна в оренду;

- проведення  систематичного аналізу ефективності використання комунального майна, переданого в оренду;

- широке висвітлення в ЗМІ та на сайті міської ради інформації щодо оренди нежитлових приміщень з метою залучення потенційних орендарів та купців-інвесторів об’єктів приватизації;

- формування попиту на об’єкти приватизації;

- формування та розвиток ринку майна на основі конкуренції та обмеження монополізму;

- створення умов для розвитку підприємництва;

- погашення заборгованості минулих років по об’єктах та установах комунальної власності перед бюджетом та державними фондами;

- забезпечення надходження коштів до міського бюджету.

 

  1. Заходи, які необхідно здійснити для виконання Програми

5.1. Приймання об’єктів до комунальної власності

Набуття права власності на майно шляхом приймання в комунальну власність з інших форм власності відповідно до Законів України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”,  “Про місцеве самоврядування в Україні”, нормативно-правових актів місцевого рівня, рішень міської ради. Прийняття об’єктів у комунальну власність територіальної громади міста можливо здійснити за умови надання необхідних документів (технічна документація, а також документи, що встановлюють право на об’єкт) стороною, яка буде передавати об’єкт. Відділ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства міської ради,  готує проекти рішень Кремінської міської ради, виконавчого комітету стосовно визначення балансоутримувача об’єкта та оформлення права власності. Укладає договори на охорону та страхування об’єктів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, виконання поточного ремонту у разі погіршення їх санітарно-технічного стану, до вирішення питання передачі їх в оренду, оперативне або господарське управління або власнику у разі відчуження.

            Набуття права власності на безхазяйну річ здійснюється на підставі ст.335 Цивільного кодексу України та набуття права власності на відумерлу спадщину здійснюється на підставі ст.1277 Цивільного кодексу України.

 

5.2. Відчуження майна міської комунальної власності

Продаж, передача в дар, обмін, списання майна міської комунальної власності здійснюється у відповідності до діючого законодавства.

 

5.3. Передача майна комунальної власності в оренду

5.3.1. Планово-фінансовий відділ веде єдиний реєстр об’єктів комунального майна, що знаходяться або можуть бути передані в оренду;

До єдиного реєстру, який щоквартально оновлюється, включається інформація щодо назви та площі об’єкту, місцезнаходження, статусу (вільний або знаходиться в оренді).

Комунальні підприємства, установи та організації, в оперативному управлінні, на праві господарського відання яких знаходиться комунальне майно , що не використовується, зобов’язані щоквартально (до 15 числа першого місяця кожного кварталу) надавати інформацію до планово-фінансового відділу для віднесення такого комунального майна до переліку об’єктів, які можуть бути надані в оренду, а також для внесення інформації до єдиного реєстру.

Комунальні підприємства, установи та організації, які отримали дозвіл на передачу в оренду закріпленого за ними нерухомого майна, зобов’язані впродовж трьох робочих днів з дати укладення договору оренди надати його копію до планово-фінансового  відділу для внесення відповідної інформації до єдиного реєстру.

Планово-фінансовий відділ забезпечує оприлюднення переліку об’єктів, які можуть бути надані в оренду  на сайті міської ради.

5.3.2. У межах наданих повноважень з оренди майна відділ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства,  та планово-фінансовий відділ в межах своїх повноважень:

- готує проекти договорів оренди та суборенди комунального майна, додаткових угод до договорів оренди комунального майна про внесення змін до договорів оренди з перерахунком орендної плати;

- при необхідності нотаріального посвідчення договорів оренди будівель або інших капітальних споруд (або його окремих частин), які є комунальною власності, проводить підготовку документації;

- проводить підготовчу роботу для передачі об’єктів в оренду (замовляється технічна, правовстановлююча документація, незалежна оцінка майна);

- здійснює нарахування надходження орендної плати;

- контролює надходження орендної плати, вживає заходів щодо орендарів по ліквідації заборгованості з орендної плати;

- проводить обстеження об’єктів, переданих в оренду, здійснює контроль за виконанням зобов’язань, передбачених договорами оренди майна;

- перевіряє кошториси витрат на проведення орендарями капітальних ремонтних робіт в орендованих об’єктах;

- готує та проводить конкурси щодо передачі в оренду майна;

- готує до публікації інформацію про об’єкти, які пропонуються до оренди, про конкурси на оренду майна в ЗМІ, на сайті міської ради;

-  замовляє незалежні оцінки та технічну документацію для перегляду орендної плати з ініціативи Орендодавця з метою збільшення розміру орендної плати;

- готує розрахунки для направлення претензій орендарям комунального майна, що припустили заборгованість більше, ніж 2 місяці з орендної плати та пені за несвоєчасну оплату оренди комунального майна та для оформлення позовних заяв щодо стягнення заборгованості з боржників;

- готує листи-попередження Орендарям при порушеннях умов договорів оренди, у разі закінчення строків оренди.

5.3.3. Умови поліпшення наданого в оренду комунального майна та відшкодування затрат:

- капітальний ремонт та реконструкція майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Кремінна, проводиться з урахуванням вимог чинного законодавства.

 

5.4 Приватизація об’єктів комунальної власності

5.4.1. Приватизація об’єктів комунального майна здійснюється на засадах індивідуальної приватизації.

5.4.2. Основними принципами індивідуальної приватизації є:

- вивчення попиту на конкретний об’єкт приватизації, враховуючи кон’юнктуру ринку;

- визначення економічної доцільності приватизації індивідуально визначеного майна;

- досягнення максимального економічного ефекту від продажу об’єкта приватизації;

- вибір способу приватизації;

- індивідуальний підхід під час підготовки об’єкту до приватизації.

5.4.3. Заходи по створенню умов приватизації передбачають:

- постійне уточнення та коригування організаційно – правових механізмів Програми в процесі розробки, прийняття та введення в дію законодавчих актів та нормативних документів, які  регулюють процес приватизації;

- постійне інформування населення про хід приватизації через засоби масової інформації.

5.4.4. Приватизація об’єктів комунальної власності проводиться відповідно до Законів України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про особливості приватизації об’єктів незавершеного будівництва», «Про Державну програму приватизації» та в порядку, визначеному рішеннями Кремінської міської ради та цією Програмою.

5.5. Управління борговими зобов’язаннями по об’єктах комунальної власності та комунальних установах.

5.5.1. Розробка та прийняття заходів щодо погашення заборгованості по об’єктах комунальної власності та комунальних установах перед бюджетом і державними фондами, в т.ч. процедури банкротства та ліквідації комунальних установ та підприємств міської ради (ЖЕК №1, КП «Редакція видання  Кремінської міської ради «Міські вісті»).

 

  1. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування заходів, визначених програмою, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету за кодами бюджетної класифікації  згідно функціонального  призначення майна в межах планових призначень.

Витрати фінансування Програми розподіляються наступним чином:

- послуги на проведення технічної інвентаризації об’єктів, виготовлення інвентаризаційних справ та технічних паспортів;

- послуги на отримання свідоцтв на право власності та витягів з реєстру та реєстрації Міністерством юстиції на відчуження об’єктів, що є власністю територіальної громади Кремінської міської ради;

- послуги суб’єктів оціночної діяльності щодо незалежної оцінки об’єктів з метою передачі в оренду, приватизації та постановки на баланс міської ради та рецензування незалежних оцінок;

- послуги суб’єктів оціночної діяльності щодо незалежної оцінки безхазяйних інженерних мереж та нерухомих об’єктів для постановки їх на баланс;

- проведення інформаційної діяльності з висвітлення процесів оренди, приватизації (публікація оголошень, реклама, інше);

- послуги щодо відведення земельних ділянок під об’єктами, що перебувають на балансі міської ради, отримання кадастрових довідок;

- послуги організацій та осіб, залучених до процесу оренди та приватизації (інформаційні та консалтингові послуги, проведення аукціонів, конкурсів, послуги ліцитатора на проведення аукціонів);

- створення, придбання та обслуговування програмного забезпечення;

- охорона та страхування об’єктів, що не передані в оренду;

- виконання поточного ремонту об’єктів, у разі погіршення їх санітарно-технічного стану, в тому числі ліквідація аварійних ситуацій;

- погашення заборгованості по об’єктах комунальної власності та комунальних установах за борговими зобов’язаннями перед бюджетом та державними фондами;

- оплата послуг пов’язаних з процедурою ліквідації комунальних підприємств та установ;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв, об’єктів майна нерухомої власності  що не передані в оренду.

 

  1. Очікуваний результат виконання Програми

Фінансування Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради забезпечить:

- належне утримання та збереження об’єктів міської комунальної власності;

- надходження до міського бюджету коштів від оренди та приватизації комунального майна у сумі, передбаченій у міському бюджеті на відповідний рік;

- підвищить ефективність використання комунального майна шляхом передачі його в оренду фізичним та юридичним особам, з метою задоволення їх прав та інтересів, а також прав та інтересів територіальної громади м.Кремінна;

- підвищить ефективність використання комунального майна шляхом його приватизації, формування приватної власності, створення конкурентного середовища.

 

  1. Контроль за ходом виконання Програми

Моніторинг виконання Програми здійснюється планово-фінансовим відділом  та відділом розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства за  підсумками І півріччя  та року.

Дозволяється перерозподіл коштів між статтями витрат на виконання цієї Програми.

Контроль за виконанням Програми здійснює міська рада та безпосередньо заступник міського голови з фінансово-економічних питань.

 

Результативні показники, що характеризують виконання Програми супроводу речових прав на об’єкти

комунальної власності Кремінської міської ради на 2018 рік

 

№ п/п

Показники

Одиниця виміру

2017 рік

 

1

2

3

7

1

Затрат, в т.ч.

тис.грн

20,0

 

технічна інвентаризація та виготовлення інвентаризаційних справ та технічних паспортів, отримання свідоцтв на право власності та витягів з реєстру та реєстрації Мінюстом України, послуги суб’єктів оціночної діяльності щодо незалежної оцінки, інформаційне забезпечення публікація оголошень, реклама, інше, відведення земельних ділянок, отримання кадастрових довідок, інформаційні та консалтингові послуги, проведення аукціонів, конкурсів, послуги ліцитатора на проведення аукціонів, охорона об’єктів, в т.ч. оплата праці сторожам , страхування об’єктів, виконання ремонтних робіт, усунення аварійних ситуацій, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, погашення заборгованості по об’єктах комунальної власності та комунальних установах перед бюджетом та державними фондами, сплата судового збору та інші видатки пов’язані з супроводом речових прав на об’єкти комунальної власності.

 

 

 

2

Продукту, в т.ч.

шт.

 

 

проведення інвентаризації, виготовлення інвентаризаційних справ та технічних паспортів,

 

4

 

виконання незалежних оцінок

 

2

 

отримання свідоцтв на право власності та витягів

 

4

 

О оформлення документів на земельні ділянки нерумого майна, отримання кадастрових довідок, проведення конкурсів та аукціонів та інші витрати

 

4

 

надходження коштів до бюджету від приватизації комунального майна

тис.грн

200,0

 

надходження коштів до бюджету від оренди комунального майна

тис.грн

1,0

3

Ефективності, в т.ч. (проведення поточної інвентаризації, оформлення свідоцтва на право власності тощо)

грн.

100

 

використання об’єктів нерухомості

%

75

 

виконання планових показників надходжень коштів до бюджету від оренди комунального майна

%

100

 

виконання планових показників надходжень коштів до бюджету від приватизації комунального майна

%

100

 

відсутність заборгованості перед бюджетом та державними фондами

%

100

4

Якості, в т.ч.

 

 

 

своєчасність перегляду розміру орендної плати відповідно до Методики та чинного законодавства

% перегляду договорів оренди

100

 

 

                       Секретар міської ради                                                                                              Е.В. Пилипенко

 

                           Заступник міського голови                                                                                      Н.М. Макогон    

 

 

 

 

 

Кремінська міська рада

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ № ___

 

 

від «___» ______________ 2018 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження виробничого  плану  

КП «Кремінна-КОМУНСЕРВІС» на 2018 рік

     

 

 

 

         Заслухавши інформацію в.о.керівника КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Дзивульського М.А. щодо розрахункових показників виробничого плану підприємства   на 2018 рік,   керуючись  п.4 ст. 27, ст.ст.30,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити виробничий план КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на 2018 рік.

Додаток  – 1 арк.

 

  1. Керівнику КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» щоквартально надавати на розгляд виконавчого комітету міської ради звіт про стан виконання виробничого плану підприємства.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

        

        Міський голова                                                  Ю.О.Прокопенко

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконкому

Кремінської міської ради

від «__»_____2018р. № ____

 

 

Виробничий план КП «Кремінна - КОМУНСЕРВІС»

 на 2018 рік

 

 

 

 

 

тис. грн

%

 

ВСЬОГО

202,00

100,0

1

Утилізація сміття

163,00

80,69

2

Інші послуги

12,0

5,94

3

Ритуальні послуги

27,0

13,37

 

 

 

 

 

Перший заступник міського голови                                   Г.А.Дзивульський

 

 

В.о. керівника

КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»                                 М.А.Дзивульський

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/20

“21” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження штатного розпису
апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради

 

Розглянувши пропозиції міського голови щодо затвердження штатного розпису Кремінської міської ради з 01 січня 2018 року, на виконання рішення сесії Кремінської міської ради від 25 жовтня 2017 року за №26/4 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити штатний розпис виконавчих органів Кремінської міської ради за ТПКВКМБ / ТКВКБМС 0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» в кількості 40 (сорок) одиниць з 01 січня 2018 року, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                    Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/8

 

«21» грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми проведення
проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік

 

         Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, з метою забезпечення якісного проведення масових міських заходів, які організовуються міською радою у 2018 році, відзначення державних свят, пам′ятних дат, забезпечення участі делегацій та представників міста у заходах районного та загальнодержавного значення, як на території міста, так і за його межами, організації вручення нагород та відзнак міської ради кращих трудових колективів та окремих громадян міста, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Надати право міському голові вносити зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2018 рік та Заходів Програми за погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів з подальшим затвердженням внесених змін міською радою у встановленому порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко


 

Пояснювальна записка до розгляду питання
«Про Програму проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік»

 

         Протягом року передбачено проведення ряду масових заходів за участі керівництва міської ради, громадськості.

 Основною метою Програми є виховання у мешканців міста почуття патріотизму до рідної країни, організація їх дозвілля у святкові дні, проведення та фінансова підтримка різноманітних культурних заходів, увічнення пам'яті видатних діячів та вшанування ветеранів війни, праці, заслужених працівників району у місті.

Основним механізмом реалізації Програми є:

 організація та проведення святкових та урочистих заходів у дні відзначення Всеукраїнських та місцевих визначних дат;

  • проведення концертно-розважальних програм та народних гулянь на майданчиках та вулицях міста;
  • привітання та нагородження мешканців міста з нагоди свят та ювілейних дат;
  • святкове оформлення території міста.

Першочерговими завданнями Програми повинні стати: 

- надання можливості жителям громади та гостям разом (колективно) відзначати державні та місцеві свята;

- проведення концертно-розважальних програм, свят на високому професійному художньому та організаційному рівнях;

- виховання у людей необхідності спілкування між собою, почуттів людяності і доброзичливого відношення один до одного.

         Прийняття Програми дозволить раціонально та прозоро використовувати бюджетні кошти.

 

Заступник міського голови                                        Н.М. Макогон


Додаток 1
до рішення сесії
Кремінської міської ради від
21.12.2017 р. № 28/8

 

Програму проведення урочистих та святкових
заходів у м. Кремінна на 2018 рік

  1. Загальна частина

Місто Кремінна є центром Кремінського району. На його території, крім районних заходів, відбувається велика кількість міських культурних, урочистих та святкових заходів. 

Ця Програма визначає основні напрямки проведення заходів, присвячених державним та місцевим святам, а також заходів по увічненню пам’яті загиблих та вшануванню ветеранів війни, праці, заслужених працівників різних галузей народного господарства. Актуальність і необхідність створення такої Програми підкріплюється Конституцією України, указами Президента України та постановами Кабінету Міністрів України щодо святкування знаменних дат. Крім того актуальність розроблення та прийняття цієї програми зумовлена необхідністю раціонального використання коштів передбачених на проведення заходів, які організовуються міською радою.

Виконавцем програми є апарат виконкому міської ради.

  1. Визначення проблеми

 У складних умовах економічної та політичної кризи української держави питання культурного та духовного розвитку суспільства відходить на другий план. З метою формування у громадян України почуття патріотизму, поваги до свого історичного минулого, до людей інших національностей, відродження та збереження національних традицій та культурної спадщини необхідно значно більше уваги приділяти втіленню культурних програм, направлених на підвищення духовно-морального розвитку населення. На жаль, безліч цікавих ідей та культурних проектів не реалізуються у зв'язку з відсутністю належної фінансової підтримки.

За таких обставин актуальним є розроблення Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2018 рік.

 

  1. Мета Програми

 Основною метою Програми є виховання у мешканців міста почуття патріотизму до рідної країни, організація їх дозвілля у святкові дні, проведення та фінансова підтримка різноманітних культурних заходів, увічнення пам'яті видатних діячів та вшанування ветеранів війни, праці, заслужених працівників району у місті.

 

  1. Шляхи і засоби розв’язання проблеми

 Основним механізмом реалізації Програми є:

  • організація та проведення святкових та урочистих заходів у дні відзначення Всеукраїнських та місцевих визначних дат;
  • проведення концертно-розважальних програм та народних гулянь на майданчиках та вулицях міста;
  • привітання та нагородження мешканців міста з нагоди свят та ювілейних дат;
  • святкове оформлення території міста.

 

 

  1. Завдання та заходи Програми

Першочерговими завданнями Програми повинні стати:

 - надання можливості жителям громади та гостям разом (колективно) відзначати державні та місцеві свята;

- проведення концертно-розважальних програм, свят на високому професійному художньому та організаційному рівнях;

- виховання у людей необхідності спілкування між собою, почуттів людяності і доброзичливого відношення один до одного.

 

  1. Фінансове забезпечення Програми

 Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків, затверджених у бюджеті міста на відповідний рік.

В ході реалізації заходів Програми можливі коригування, зміни та уточнення обсягів фінансування, пов’язані з фактичним надходженням. Фінансування заходів програми проводяться згідно розпорядження міського голови.

  1. Очікувані результати

 Виконання заходів Програми дозволить досягти:

- підвищення патріотизму до рідної країни;

- підвищення поваги до історичного минулого;

- збереження народних традицій, свят та обрядів;

- забезпечення конституційного права жителів громади на задоволення культурних потреб, підвищення рівня народної та професійної творчості;

- зниження злочинності та випадків порушення громадського порядку;

- зміцнення позицій міста Кремінна як культурного центру району.

 

Секретар міської ради                                                                 Е.В. Пилипенко

Заступник міського голови                                                         Н.М. Макогон

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/2

“ 21” грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року та рішенням Громадської ради при Кремінській міській раді від 18 грудня 2017 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Додатки 1-2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Відділам та структурним підрозділам виконкому міської ради забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/21

                                                                                                            

“21»  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження Умов оплати праці,

преміювання та  надання матеріальної

допомоги працівникам апарату

виконавчого комітету Кремінської

міської ради

                  

Розглянувши пропозиції міського голови щодо Умов оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Кремінської міської ради  з 01 січня 2018 року, відповідно до Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України  від 09.03.2008 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  керуючись ст. 25, п. 5 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради з 01 січні 2018 року, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Установити та виплатити міському голові (Прокопенко Ю.О.), першому заступнику міського голови (Дзивульському Г.А.), заступнику міського голови з фінансово-економічних питань (Макогон Н.М.), секретарю міської ради (Пилипенко Е.В.) та керуючий справами міської ради (Літвін О.Ю.) премію з нагоди Дня місцевого самоврядування в розмірі 100 відсотків посадового окладу у листопаді 2018 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

Міський голова                                                          Ю.О. Прокопенко  

 

 

Додаток

                                                                                    до  рішення  сесії                                                                                                                         Кремінської міської ради

                                                                                      від  21 грудня 2018 року №28/ 21

 

 

Умови

оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги

працівників апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради

 

  1. Умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради роблено відповідно до Закону України від 07.06.2001 №2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 09.03.2008 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами).
  2. Умовами визначаються умови оплати праці, порядок преміювання та надання матеріальної допомоги.
  3. Джерелом формування фонду оплати праці працівників є міський бюджет.
  4. Встановлення надбавок, преміювання, виплата матеріальної допомоги працівникам здійснюється за розпорядженням міського голови.
  5. Дія Умов поширюється на усіх працівників Кремінської міської ради.
  6. Трудові спори, пов’язані з оплатою праці, вирішуються відповідно до вимог чинного законодавства.
  7. Умови затверджуються рішенням сесії міської ради. Зміни та доповнення до нього вносяться рішенням сесії міської ради за поданням міського голови.
  8. Міський голова, у межах затвердженого фонду оплати праці:

а) установляє:

- схеми посадових окладів посадовим особам і службовцям відповідно до постанови КМУ від 09.03.2008 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами);

- надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років, керівним працівникам і спеціалістам, які безпосередньо займаються розробленням проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу таких актів у розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років;

- надбавку службовцям у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Уразі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни міський голова скасовує надбавку або зменшує її розмір.

б) надає працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

  1. Працівникам можуть установлюватися:

а) доплати у розмірі до 40 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за роботу в нічний час, якщо вищий розмір не визначено законодавством, за кожну годину роботи з 10 години вечора до 6 години ранку;

б) доплати за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності у розмірі відповідно 5 і 10 відсотків посадового окладу.

в)надбавка  за почесне звання «заслужений» у розмірі 5 відсотків посадового окладу

Доплата за науковий ступінь та надбавка за почесне звання виплачується працівникам, якщо їх діяльність за профілем з науковим ступенем або почесним званням.

г) за використання в роботі дезінфікуючих засобів, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, - у розмірі 10 відсотків посадового (місячного) окладу.

  1. Водіям автотранспортних засобів:

- надбавки за класність водіям II класу - 10 відсотків, водіям I класу - 25 відсотків установленої тарифної ставки за відпрацьований час;

- доплати за ненормований робочий день - у розмірі 25 відсотків тарифної ставки за відпрацьований час.

11.Індексація заробітної плати працівникам Кремінської міської ради нараховується відповідно до вимог чинного законодавства в межах затвердженого фонду оплати праці.

  1. Міський голова здійснює преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи за місяць з урахуванням пропозицій заступників міського голови та керівників структурних підрозділів, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат.
  2. Виплата премії проводиться за поточний період - при виплаті заробітної плати за поточний період.
  3. Преміювання здійснюється в межах коштів, передбачених на преміювання в затвердженого фонді оплати праці та економії фонду оплати праці.
  4. За результатами роботи за місяць для визначення розміру премії враховуються такі показники:

 - виконання завдань передбачених планом роботи організації, у відповідному періоді, інших завдань;

 - трудова дисципліна;

 - особистий внесок у роботу установи;

 - інші показники.

  1. Розмір премії встановлюється у відсотках до посадового окладу, що затверджується розпорядженням міського голови.
  2. Розмір премії до Дня місцевого самоврядування, нараховується та виплачується в межах коштів, зазначених у пункті 14 даного документу і визначається на підставі розпорядження міського голови.
  3. Працівники можуть бути позбавлені премії повністю або частково за несвоєчасне або неякісне виконання своїх посадових обов’язків, порушення правил внутрішнього трудового розпорядку та громадського порядку на підставі розпорядження міського голови у випадку отримання стягнення за результатами службового розслідування.
  4. Позбавлення працівників премії або зменшення її розміру може проводиться тільки за той період, у якому було допущено порушення.
  5. Умови оплати праці, встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальної допомоги міського голови, його заступників,  секретаря міської ради, керуючого справами здійснюється за рішенням сесії міської ради. 
  6. Оплата праці працівників здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу, виходячи з посадового окладу, з урахуванням підвищень, доплат, надбавок, премій та інших заохочувальних виплат, передбачених цими умовами.

 

 

   Начальник планово-фінансового відділу                                     Смалько Н.М.

 

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 28/9

“ 21” грудня  2017 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження Програми розвитку

архівної справи  та фінансової підтримки

комунальної установи «Трудовий архів

територіальних громад Кремінського району»

на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми розвитку архівної справи  та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. 

 

 

         Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

 

 

Додаток 1    

до рішення Кремінської міської ради                   “21” грудня 2017 року №28/9

ПРОГРАМА

 

розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради

 «Трудовий архів територіальних громад  району» (далі – Трудовий архів)

на 2018рік.

 

№ з/п

                          Заходи

Термін виконання

Відповідальний за виконання

Сума витрат, джерела фінансування

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

Організаційні заходи

 

1.1.  Надавати методичну допомогу відповідальним за 

передачу документів з особового складу ліквідованих підприємств на відповідальне зберігання до архівної установи щодо обробки документів та складання довідкового апарату.

 

1.2.  Працювати з  науково-довідковим апаратом  фондів, вдосконалити описи фондів, які потребують вдосконалення.

 

Фінансове забезпечення

 

  2.1. Надати матеріальне забезпечення  архівній установі для виконання нею функцій та повноважень, визначених Положенням про комунальну установу Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» та Рішенням тридцять першої сесії  Кремінської міської ради шостого скликання від 13 грудня 2012 року №31/29.

 

 

Фінансово – господарська робота

 

3.1.Обладнати приміщення Трудового архіву відповідно до ГСТУ  55.001-98 „Документи з паперовими носіями. Правила зберігання Національного архівного фонду ”.

 

3.1.1Для утеплення приміщення, збереження та заощадження тепла в приміщенні Трудового архіву, виконати поточний ремонт   вікна в робочій кімнаті (заміна на пластикові).

 

3.1.2. На виконання Припису Пожежнагляду від 19 листопада 2013 р. замінити двері до архівосховищ №1 і №2 протипожежними дверима 2-го типу.

 

 

 

 

3.2.   З метою створення належної матеріально-технічної  бази  архівів:

 

3.2.1. Відповідно до Колективного договору  придбати необхідні складові для аптечки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Очікувані результати від виконання Програми розвитку архівної справи:

 

4.1. Приймати на державне зберігання документи з особового складу ліквідованих підприємств  (колишніх колгоспів та ін. підприємств) в робочому порядку.

 

4.2. Зберігати та виконувати поточний ремонт документів з особового складу ліквідованих підприємств.

 

4.3  Зберігати документи тимчасового зберігання та знищувати їх у разі закінчення терміну зберігання.

 

4.4. Виконувати довідки соціально-правового характеру  - очікувана кількість запитів не менше 800 шт.

 

4.5. Створення електронних версій зникаючих текстів фондів.

 

4.6. Ефективне використання теплоносіїв, покращення збереження фондів (зниженням вологості у період міжсезоння).

 

 

 

 

Протягом року

 

 

 

 

 

Протягом року

 

 

 

Протягом року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 квартал

 

 

 

 

 

 

ІІ півріччя

 

 

 

 

 

 

 

 

4 квартал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом року

 

 

До закінчення терміну зберігання

 

Протягом року

 

 

Протягом року

 

 

4 квартал

 

 

Постійно

 

 

 

 

Директор Трудового

архіву  Скачкова Г.М.

 

 

 

 

Директор Трудового

архіву  Скачкова Г.М.

 

 

Керуючий справами Кремінської міської ради Літвін О.Ю.

Заступник міського голови  Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.

 

 

 

Заступник міського голови з фінансово – економічних питань-Макогон Н.М..

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

Директор Трудового архіву Скачкова Г.М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місцевий  бюджет

307800рн. *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Місцевий  бюджет

5500,00грн.

 

 

 

 

 

Місцевий бюджет

4000,00грн.

 

 

 

 

 

 

 

Місцевий  бюджет

200,00грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього на виконання Програми:  307800,00грн. (Триста сім  тисяч вісімсот грн.)*

 

* Суми, зазначені у Програмі взято за розцінками станом на 01.11.2017р. та на підставі інструкції з підготовки бюджету на 2018 р.

 

                            Секретар міської ради                                                               Е. В. Пилипенко

 

                            Заступник міського голови                                                       Н.М. Макогон

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/7                                                                                                            

“21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження «Програми

оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік»

 

 

         Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до Законів України від 04.09.2008 № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 №2402-ІІІ «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

                                                    ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

 

 

 

 

 Міський голова                                            Ю.О. Прокопенко   

 

 

 

      

          ЗАТВЕРДЖЕНО:

 

Рішенням вісімнадцятої сесії

Кремінської міської ради від

21.12.2017 р. № 28/7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ

міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік “КРЕМІНСЬКЕ  ЛІТО”

1.  

Ініціатор розроблення Програми

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради

 

2.  

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про  розроблення Програми

-Закон України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 4.09.2008 № 375-VI,

-Закон України «Про охорону дитинства»            від 26.04.2001 № 2402-III,

-Закон України «Про позашкільну освіту»            від 22.06.2000 № 1841-III

-Постанова Кабінету Міністрів від 14.05.1997      № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні»

3.  

Розробник Програми

Заступник міського голови  Н.М. Макогон

4.  

Відповідальний виконавець Програми

Заступник міського голови  Н.М. Макогон

5.  

Учасники Програми

структурні підрозділи міської ради

 

6.  

Термін реалізації

2018 рік

7.  

Етапи виконання Програми

І етап  – червень – липень  2018 року

 

8.  

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Міський бюджет м. Кремінна

9.  

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього

 

 

 

 

 

коштів міського бюджету        115 000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

Програма оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік

Загальні положення

Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави у вирішенні проблеми зміцнення здоров¢я дітей, молоді та сімей з дітьми, забезпечення їх соціального захисту є створення системи оздоровлення та відпочинку.

Оздоровлення та відпочинок дітей, молоді здійснюється на базі оздоровчих закладів, які були створені й функціонують в Україні як різновид позашкільних закладів. У радянські часи їхня діяльність набула масового поширення. Саме в той час була сформована певна ідеологія роботи з дітьми та молоддю в літній період через піонерську та комсомольську  організації.

Необхідність поліпшення становища дітей і молоді в області, їх  соціального захисту,  створення  сприятливих умов для фізичного, інтелектуального, духовного розвитку та майбутньої повноцінної життєдіяльності, законодавчого врегулювання  питання організації відпочинку та оздоровлення  спонукала до розробки нової програми оздоровлення дітей.

 «Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 роки «Кремінське літо» визначає  мету,  основні  завдання  та   засади організації оздоровлення дітей і молоді (далі - Програма) як складової  загальної  системи забезпечення   відновлення здоров'я   нації.

Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Нормативно-правове регулювання у сфері оздоровлення та відпочинку дітей здійснюється відповідно до Законів України “Про оздоровлення та відпочинку дітей” від 4.09.2008 № 375-VI, «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 № 2402-III, «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-III, Постанови Кабінету Міністрів від 14.05.1997 № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні».

 

З метою створення сприятливих умов для організації та проведення дитячого оздоровлення, надання оздоровчих послуг дітям, які потребують особливої уваги та підтримки дітям, Кремінською міською радою було розроблено програму оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2018 рік.

                                            Мета програми

         Проведення оздоровчих заходів дітей, які мешкають на території Кремінської територіальної громади, організація  повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей  пільгових категорій

Заходи програми

Забезпечення оздоровлення обдарованих та талановитих дітей, в т.ч.  пільгових категорій шляхом їх направлення до оздоровчого комплексу ПЗОВ «Мрія» -  осіб на відпочинок та оздоровлення через загальноосвітні заклади м.Кремінна, заклади охорони здоров’я з урахуванням пропозицій Учнівського парламенту при Кремінській міській раді та батьківських комітетів освітніх закладів міста.

                                                     Фінансування

         Фінансування даних заходів у сумі 115 000 грн. здійснюються за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Кремінна поетапно:

         І етап: червень – липень 2018 року – 115 000 грн. для оздоровлення дітей у ПЗОВ «Мрія».

               

                         Результативні показники Програми

Виконання Програми забезпечить:

  • задоволення потреби населення в   якісних   і доступних  оздоровчих послугах;
  • створення сприятливих умов  для зміцнення здоров'я дітей;
  • збільшення кількості  оздоровлених  та талановитих дітей, а також   пільгових категорій: ( дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей обдарованих і талановитих, дітей хворих на цукровий діабет);
  • збереження та розвиток інфраструктури сфери оздоровлення та відпочинку;
  • удосконалення виховної роботи в дитячих оздоровчих закладах, покращення роботи з підготовки педагогічних кадрів.

 

 

 

Секретар міської ради                                                  Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                        Н.М. Макогон                                             

 

 

                                                                                                                     

            Додаток 

Програма оздоровлення та відпочинку

дітей м. Кремінна на 2018 рік

 

Основні заходи міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді

“КРЕМІНСЬКЕ  ЛІТО”  на 2018 рік

 

№ з/п

Пріоритетні завдання

Перелік заходів програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-

вання

(бюджет)

Орієнтовані обсяги фінансування   (грн),

Очікуваний результат

1

2

3

4

5

6

 

12

1. Нормативно-правове та організаційне забезпечення

1.

Придбання путівок до оздоровчих таборів

 

Придбання путівок до КУ ПЗОВ «Мрія»

Червень- липень 2018 року

Кремінська міська рада

Міський бюджет

115000 (орыентована вартість однієї путівки – 3833грн.)

забезпечення якісного оздоровлення дітей влітку, своєчасного початку літньої оздоровчої кампанії

 

Всього:

 

 

 

 

115000 грн.

 

 

 

 

 

                      

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/6

                                                                                                            

“ 21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про  затвердження Програми

проведення заходів з відбору кандидатів

на військову службу за контрактом

 у Збройних Силах України

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити Програму проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України на 2018 рік», згідно з додатком 1 до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. 

  

  

 Міський голова                                                  Ю.О. Прокопенко

 

 

 

 

 

Додаток 1                                                                                                                                                                                                                              до рішення сесії Кремінської міської ради

від 21 грудня 2017 року №28/6

 

ПРОГРАМА

проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України

 

  1. Проблема на розв’язання якої спрямована програма:

 

Своєчасне та якісне виконання визначених для Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату планових завдань по відновленню боєздатності  Збройних Силах України.

 

  1. Мета і завдання програми:

 

Метою даної програми є комплексна агітаційна робота серед громадян м. Кремінна щодо набору на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, матеріальне заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Рубіжансько-Кремінським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році.

Завданням програми є популяція військової служби за контрактом у Збройних Силах України на території міста, та прилеглої території.

 

  1. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми:

 

            Виконання програми досягається шляхом надання необхідної інформації мешканцям міста, та прилеглої території щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіти у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Так, у засобах масової інформації і  зовнішньої реклами будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крим цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом.

            Програма розрахована на 2018 рік та стосується громадян міста які зареєстровані на території міста Кремінна і відібрані та направлені для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для міста у кількості 60 осіб.

            Джерелами фінансування Програми є міський бюджет та інші джерела, які не заборонені чинним законодавством України.

Фінансування витрат на реалізацію заходів Програми  здійснюється в межах фінансових можливостей міського бюджету.

В процесі виконання  Програми обсяги видатків з окремих напрямків в межах загального обсягу видатків за програмою можуть уточнюватися головним розпорядником коштів із відповідним внесенням змін до паспорту Програми та плану використання бюджетних коштів. Головним розпорядником коштів є фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради. Фінансування може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству.

 

Ресурсне забезпечення програми

 

Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання програми

2018 рік

 (тис. грн.)

Усього витрат на виконання програми (тис. грн.)

Обсяг ресурсів усього

 11,5

11,5

У тому числі місцевій бюджет

 11,5

11,5

           

  1. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

 

Основними завданнями програми є:

 

  • Ознайомлення громадян міста з
  • порядком відбору та умовами прийому на контрактну службу в Збройні Сили України, соціальними правами та пільгами, якими користуються військовослужбовці за контрактом;
  • умовами проживання і вирішення квартирного питання у військових частинах;
  • заробітною платою військовослужбовців та посадами, на які здійснюється прийом на військову службу за контрактом тощо.

4.2. Створення позитивної динаміки росту кількості подачі заяв кандидатами для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України;

 

  1. Напрямки діяльності та заході програми

 

№ з/п

Перелік заходів програми

Термін виконання

Виконавці

Джерело фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.)

Очікуваний результат

1

Виготовлення рекламно-агітаційної печатної продукції

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

3,0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в  Збройних Силах України

2

Розміщення рекламно - агітаційних  матеріалів у засобах масової інформації

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

Міський бюджет

3,5

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в  Збройних Силах України

3

Розміщення рекламно - агітаційних  матеріалів на  засобах  зовнішньої реклами

2018 рік

Кремінська міська рада

Рубіжансько-Кремінський ОМВК

 

Міський бюджет

5,0

Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в  Збройних Силах України

 

всього

 

 

 

11,5

 

 

  1. Координація та контроль за ходом виконанням програми

 

Координація та контроль за ходом виконанням програми покладається на виконавчий комітет міської ради за погодженням з військовим комісаріатом Рубіжансько-Кремінського ОМВК.

Розпорядником коштів є Кремінська міська рада.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               Е.В. Пилипенко

Заступник міського голови                                                                       Н.М. Макогон

 

                      

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 28/5

                                                                                                            

“ 21”  грудня  2017 року    

м. Кремінна

 

Про затвердження  Програми сприяння

створенню ОСББ та підтримки будинків

ОСББ на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15 грудня 2017 року, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік ( надалі Програма), згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Фінансування заходів Програми проводити в частині зобов’язань міської ради та в межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті м. Кремінна на відповідний бюджетний рік.

3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом  житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради  з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. 

  

   Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради 

«21» грудня  2017 року № 28/5

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма

сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків

ОСББ на 2018 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 рік

Паспорт Програми

 

Ініціатор розроблення програми

Кремінська міська рада

Розробник програми

Виконком  міської ради

Співрозробники програми

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, депутати міської ради

Відповідальні виконавці програми

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

Термін реалізації програми

2018 рік

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Міський бюджет, гранти, кредити вітчизняних комерційних банків, благодійні внески, кошти об’єднання співвласників багатоквартирних

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

400,0

 

 

Розділ 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

Вкрай низький рівень розвитку житлового законодавства України спричинив глибоку кризу в багатьох сферах соціально-економічного життя,  в тому числі – в галузі управління житловим фондом. На сьогодні склалася ситуація, коли значна частина  квартир у багатоквартирних будинках містах є у приватній власності, однак самі будинки, як цілісні майнові комплекси, все ще перебувають на балансі комунальних підприємств, а це житлові будинки. Власники квартир не тільки не мають навичок самостійного управління власним житлом, але навіть і не усвідомлюють себе співвласниками багатоквартирних будинків, та, відповідно, не визнають своїх обов’язків щодо утримання спільного майна в належному стані.

З метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики створені або реорганізовані і функціонують на території Чернігова підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги .

На сьогоднішній день у Кремінній зареєстровано лише 3 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ).

Серед проблем, що перешкоджали створенню ОСББ є відсутність зацікавленості всіх мешканців будинку у створенні ОСББ, складні процедури реєстрації та неврегульованість окремих питань їх діяльності, недостатнє інформування мешканців про переваги ОСББ,  відсутність конкуренції на ринку.

Світовий досвід показує, що лише інституції співвласників будинків здатні ефективно освоювати інвестиції в житлово-комунальному господарстві, причому лише на умовах співфінансування та/або низьковідсоткового кредиту. Необхідність прийняття цієї Програми полягає у визначенні шляхів максимального сприяння міської влади створенню та функціонуванню об'єднань співвласників багатоквартирного будинку.

 

Розділ 2. Мета Програми

 

Метою Програми є реалізація державної політики, спрямованої на:

- вдосконалення або докорінну зміну існуючих форм і методів управління будинками;

- задоволення потреб усіх споживачів житлово-комунальними послугами належної якості, яка відповідає вимогам державних стандартів;

- підвищення рівня прозорості у взаємовідносинах між суб’єктами ринку житлово-комунальних послуг;

- забезпечення надійності та безпечної експлуатації житлового фонду міста.

 

Розділ 3. Завдання Програми

 

Досягнення мети Програми здійснюється шляхом виконання основних завдань:

- сприяння утворенню ОСББ, підтримка на всіх етапах їх функціонування;

- проведення необхідної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо підтримки ОСББ з метою надання мешканцям багатоквартирних будинків необхідних знань щодо механізму створення та діяльності ОСББ, проведення відповідних тренінгів та семінарів;

- надання власникам квартир в багатоквартирних житлових будинках практичної допомоги в процесі створення та діяльності ОСББ: затвердження типових зразків установчих та реєстраційних документів, участь членів комісії сприяння роботі ОСББ в роботі установчих зборів, залучення працівників комунальних підприємств до проведення обстежень технічного стану під час передачі будинків на баланс ОСББ;

- поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг, сприяння створенню системи управителів на ринку житлових послуг;

- співфінансування робіт з капітального ремонту конструктивних елементів, внутрішніх систем тепло-, водо- та електропостачання та ліфтів багатоквартирних житлових будинків (надалі – капітальний ремонт будинків), у яких створено ОСББ;

- забезпечення прозорості і відкритості при наданні фінансової допомоги з міського бюджету.

 

Розділ 4. Механізм реалізації Програми

 

Виділення коштів з міського бюджету на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ буде проводитись на умовах співфінансування, а саме на відшкодування вартості робіт.

Фінансування з міського бюджету для будинку ОСББ (ЖБК) здійснюється в межах до 50 тис.грн. на один будинок.

Для отримання фінансової підтримки з міського бюджету для проведення капітального ремонту будинку ОСББ/ЖБК необхідно:

  • за власні кошти виготовити проектно-кошторисну документацію та у встановленому порядку провести її експертизу.

- надати до відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради заявку на  участь у Програмі за підписом керівника ОСББ (іншої уповноваженої рішенням загальних зборів особи), проектно-кошторисну документацію та належним чином завірені копії наступних документів:

  1. Статут ОСББ;
  2. Свідоцтво про державну реєстрацію ОСББ, а у разі, якщо воно не видавалося, – витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  3. Рішення загальних зборів ОСББ про участь у Програмі;
  4. Документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСББ (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника), або іншого представника (рішення загальних зборів ОСББ, довіреність на представництво інтересів).

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в порядку черговості розглядає наданий пакет документів та вносить на розгляд виконавчого комітету міської ради проект рішення щодо включення вказаних робіт до Переліку об’єктів.

У випадку прийняття виконавчим комітетом рішення про включення вказаних робіт до Переліку об’єктів та надання співфінансування на проведення робіт із капітального ремонту будинку між виконкомом міської ради, ОСББ та виконавцем робіт укладається тристоронній договір на виконання робіт по капітальному ремонту будинку.

 

Розділ 5. Джерела та обсяги фінансування заходів Програми

 

Фінансування проектів згідно Програми можливе у партнерстві з ОСББ та іншими джерелами фінансування.

Джерелами фінансування заходів Програми є:

-  кошти міського бюджету;

- гранти, благодійні внески;

- кошти ОСББ.

Прогнозний обсяг фінансування Програми з міського бюджету на 2018 рік складає 400 тис. грн.

Кошти міського бюджету, призначені для сприяння діяльності ОСББ, використовуються  на:

- інформаційне забезпечення населення міста: друк буклетів, інформаційних матеріалів, біг-бордів;

 - виготовлення технічного паспорта будинку, планів інженерних мереж та іншої технічної документації.

 

Розділ 6. Координація та контроль за виконанням Програми

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісії Кеімнської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження, та відділ житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

Розпорядником коштів за Програмою виступає Кремінська міська рада.

Звіт про виконання Програми відповідальні виконавці надають міській раді за підсумками бюджетного року. Дані про хід виконання Програми розміщується на сайті Кремінської міської ради для ознайомлення  громадськості.

 

Розділ 7. Очікувані результати від виконання Програми

 

Для територіальної громади міста:

- забезпечення інформування населення в умовах реформування житлово-комунального комплексу про переваги об'єднань власників житла;

- можливість створення власної управлінської структури для вирішення проблеми утримання будинків;

- покращання фізичного стану будинків та умов проживання в них;

- цільове та раціональне використання коштів мешканців на утримання житлових будинків;

- контроль за якістю ремонтних робіт у будинках;

- можливість вибору найкращого варіанту у сервісному обслуговуванні будинку;

- соціальна мобілізація мешканців;

- забезпечення захисту прав споживачів, їх своєчасне інформування з питань своїх прав та обов'язків;

- забезпечення умов безпечного проживання населення міста.     

Для міської ради:

- реалізація державної політики щодо регіонального розвитку у сфері житлово-комунального господарства;

- поліпшений фізичний стан житлового фонду міста в цілому;

- створення прозорого механізму взаємодії міської влади з об'єднаннями громадян, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства;

- створення прозорого механізму  взаємодії між виконавчими органами міської ради, підприємствами та громадськістю, спрямованого на вирішення проблемних питань у сфері  житлово-комунального господарства.

- створення сприятливих умов для залучення позабюджетних коштів у розвиток об'єктів житлово-комунального господарства та ефективного механізму подальшого його реформування із залученням іноземних інвестицій, кредитів, коштів фізичних і юридичних осіб;

- забезпечення надання населенню житлово-комунальних послуг належної якості відповідно до вимог національних стандартів, гармонізованих з міжнародними або регіональними, за умови їх своєчасної оплати.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                               Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                                                       Н.М. Макогон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік

 

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

на виконання робіт по капітальному ремонту будинку

 

м. Кремінна                                                    «____» ______________201__ року

 

 

Кремінська міська рада, що надалі іменується «Рада», в особі голови _________________________________, який діє на підставі ______________________з однієї сторони, _____________________________________, що надалі іменується «ОСББ», в особі ______________________________________, що діє на підставі ___________________, з другої сторони,

та _________________________, що надалі іменується «Виконавець», в особі____________________________, що діє на підставі ________________, з третьої сторони, разом надалі іменуються «Сторони», уклали цей договір (надалі – «Договір») про наступне:

 

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За Договором Виконавець зобов’язується виконати роботи по капітальному ремонту будинку, що знаходиться за адресою: м. Кремінна, ____________________________, а Міська рада та ОСББ зобов’язується прийняти вказані роботи та оплатити їх вартість згідно умов Договору та  Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії від _____________ 2017 року № ____ (далі – Програма).

1.2. Склад, обсяг та вартість робіт по капітальному ремонту будинку визначається згідно проектно-кошторисної документації на об’єкт.

 

  1. ЦІНА ДОГОВОРУ, УМОВИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ

2.1. Ціна Договору становить _________________ грн., крім того ПДВ –__________________грн., разом з ПДВ – ___________________________грн.

2.2. Міська рада здійснює співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми, що становить ______________ грн.

2.3. ОСББ здійснює співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми, що становить _______________ грн.

2.4. Фінансування з міського бюджету для будинку ОСББ (ЖБК) здійснюється в межах до 50,0 тис. грн. на один будинок.

2.5. Розрахунки за виконані роботи міська рада та ОСББ проводять щомісячно, не пізніше 15 календарних днів після підписання акту виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідки про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3, за умови надходження з бюджету за проведені роботи, які є предметом даного Договору.

 

  1. ВИКОНАННЯ РОБІТ

3.1. Строк виконання робіт за Договором – протягом ________________ з дня підписання Договору.

3.2. Якість робіт, що виконуються, повинна відповідати умовам затвердженої проектно-кошторисної документації на об’єкт, а також державним нормам, технічним умовам та загальним вимогам, які пред’являються до робіт цього типу.

3.3. Виконавець виконує роботи керуючись діючими на території України будівельними нормами та правилами, державними стандартами України, іншими нормативними актами у сфері будівництва.

3.4. З метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам Управління організовує здійснення технічного нагляду за виконанням робіт у порядку, встановленому чинним законодавством України.

3.5. Після виконання Виконавцем робіт міська рада та ОСББ повинні протягом 10 (десяти) днів прийняти виконану роботу та підписати акт виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідку про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3.

3.6. У разі виявлення недоліків, Виконавець гарантує їх усунення за власний рахунок. Строк усунення недоліків встановлюється Сторонами та зазначається в Акті недоліків виконаних робіт. Якщо недоліки не можуть бути усунені Виконавець, міська рада та ОСББ має право відмовитися від прийняття таких робіт.

3.7. Місце виконання робіт: будинок, що знаходиться за адресою:        м. Кремінна, ____________________________.

 

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Міська рада зобов’язане:

4.1.1. Здійснити співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми та Договору;

4.1.2 Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за виконані роботи;

4.1.3. Приймати виконані роботи згідно з актом виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3;

4.1.4. Забезпечити здійснення технічного та авторського нагляду протягом усього періоду виконання робіт в порядку, встановленому чинним законодавством України;

4.1.5. У межах своєї компетенції сприяти ОСББ) у його діяльності, пов’язаній з виконанням Договору.

4.2. Міська рада має право:

4.2.1. Здійснювати контроль за дотриманням ОСББ та Виконавцем умов Договору;

4.2.2. Відмовитися від прийняття закінчених робіт у разі виявлення недоліків, які виключають можливість їх використання відповідно до мети, зазначеної у проектній документації та Договорі, і не можуть бути усунені Виконавцем.

4.3. ОСББ зобов’язується:

4.3.1. Здійснити співфінансування робіт по капітальному ремонту будинку згідно умов Програми та Договору;

4.3.2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за виконані роботи;

4.3.3. Приймати виконані роботи згідно з актом виконаних підрядних робіт за формою КБ-2в та довідкою про вартість виконаних підрядних робіт за формою КБ-3.

4.4. ОСББ має право:

4.4.1. Здійснювати контроль за дотриманням міською радою та Виконавцем умов Договору.

4.5. Виконавець зобов’язується:

4.5.1. Забезпечити виконання робіт у строки та на умовах, передбачених розділом 3 Договору;

4.5.2. Інформувати в установленому порядку Сторони про хід виконання зобов’язань за Договором, обставини, що перешкоджають його виконанню, а також про заходи, необхідні для їх усунення.

4.6. Виконавець має право:

4.6.1. Своєчасно та в повному обсязі отримувати плату за виконані роботи.

 

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

5.1. За невиконання або неналежне виконання Договору Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором.

5.2. У випадку невиконання однією зі Сторін зобов’язань за Договором, інша Сторона має право на відшкодування завданих збитків у повному обсязі.

5.3. Усі спори та розбіжності, що можуть виникнути між Сторонами у процесі виконання Договору, вирішуються шляхом взаємних переговорів та консультацій, а у разі відсутності згоди – в судовому порядку.

5.4. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).

5.5. Сторона, що не може виконувати зобов’язання за цим Договором внаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону в письмовій формі.

5.6. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються уповноваженими на це органами.

 

  1. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ УМОВИ

6.1. Цей Договір набуває чинності з дня його підписання повноважними представниками Сторін та діє до «___» _________________ 201___ року.

6.2. У разі виникнення об’єктивних причин, що унеможливлюють виконання всіх умов цього Договору в зазначені строки, Договір продовжує діяти до моменту остаточного виконання Сторонами своїх зобов’язань.

6.3. Зміни та доповнення до Договору вносяться за взаємною згодою Сторін в письмовій формі шляхом підписання додаткових угод до Договору, які є його невід’ємною частиною.

6.4. Договір укладений у трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу – по одному для кожної Сторони.

6.5. Взаємовідносини Сторін, не врегульовані Договором, регламентуються чинним законодавством України.

 

  1. МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН

……..

Kremins'ka TG