«05» лютого 2021 року |
Кремінна |
№ 4/10 |
Про затвердження звіту про
виконання Кремінського міського
бюджету за 2020 рік
Розглянувши звіт про виконання Кремінського міського бюджету за 2020 рік, Кремінська міська рада відзначає, що виконавчим комітетом Кремінської міської ради вжито заходів щодо забезпечення виконання бюджету у відповідності до затверджених показників.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 24536,8 тис. грн., що становить 91,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 11,2 відсотків, або на 2463,8 тис. грн.
З податків і зборів загального фонду виконання становить 23 187,3 тис. грн., або 91,5 відсотків від планових показників, що більше до аналогічного періоду минулого року на 7,8 відсотків, або на 1680,5 тис. грн.
За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 1349,6 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 355,8 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів»; субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 993,8 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 18 553,7 тис. грн., що становить 93,8 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2019 року на 3,9 відсотка або на 700,5 тис. грн.
У порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 10,4 відсотка або на 1044,5 тис. грн., на соціальний захист – на 40 відсотків або на 50,6 тис.грн., на житлово-комунальне господарство зменшились – на 17,6 відсотка або на 1 106,9 тис. грн., на інші видатки збільшились –на 44,8 відсотка або на 114,2 тис. грн. Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету надійшло 9818,8 тис. грн., що становить 86,6 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 16150,6 тис. грн., у зв’язку з надходженнями минулого року інших субвенцій з обласного бюджету.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету з податків і зборів надійшло 2653,8 тис.грн., що становить 63,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 10364,2 тис. грн., у зв’язку з надходженням у минулому році грантових коштів.
За звітний період до спеціального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 7165,0 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 135,0 тис. грн. на умовах співфінансування на проведення капітального ремонту "Меморіалу Слави" ; іншої субвенції з обласного бюджету на придбання у власність територіальної громади міста Кремінна об’єкту незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку, розташованого за адресою: Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна, вул. Центральна (Октябрська), буд. 12, для забезпечення житлом окремих категорій громадян – 6950,0 тис.грн.; субвенції з місцевого бюджету на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 80,0 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 21210,5тис. грн., що менше показника 2019 року на 14,9 відсотки або на 3731,1 тис. грн., у зв’язку з використанням залишку грантових коштів.
По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування на житлово-комунальне господарство – майже в 3 рази або на 5278,1 тис. грн. ( завдяки використанню субвенції на придбання житла), на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності збільшились на 7430,5 тис. грн.(у зв’язку з використанням залишку субвенції на початок року).
Згідно з пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
по доходах в обсязі 34355,6 тис. грн., у тому числі загального фонду – 24536,8 тис.грн., спеціального фонду – 9818,8 тис.грн.;
по видатках в обсязі 39764,2 тис. грн., у тому числі загального фонду - 18 553,7 тис. грн., спеціального фонду - 21210,5тис. грн., з перевищенням доходів над видатками загального фонду на 5983,1 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами спеціального фонду – 11391,7 тис. грн.
Міський голова Володимир СТРУК
03 лютого 2021 року у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури за участю керівників правоохоронних органів, які обслуговують територію Кремінської міської територіальної громади відбулась координаційна нарада з порядком денним «Про стан протидії злочинності та корупції на території Кремінського району за підсумками 2020 року».
У нараді брали участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.
Обговоривши результати роботи правоохоронних органів упродовж 2020 року нарада відзначила, що вжиті скоординовані заходи в цілому сприяли покращенню стану законності і правопорядку в районі, проте окремі питання потребують додаткової уваги та вжиття узгоджених заходів протягом поточного періоду 2021 року.
Так, при зменшенні по області загальної кількості облікованих кримінальних правопорушень, на території району відбулось їх збільшення (з 455 до 489).
Разом з тим, відбулося зменшення кількості особливо тяжких злочинів, при збільшенні кількості умисних вбивств та замахів на їх скоєння (з 1 до 3), та значно зменшилась кількість скоєних грабежів (з 3 до 1).
Не вдалося уникнути зростання кількості облікованих тяжких злочинів, кількості злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, кримінальних правопорушень проти власності, у тому числі крадіжок та шахрайств.
Майже втричі більше виявлено злочинів у сфері господарської діяльності. Більше ніж вдвічі викрито кримінальних правопорушень за фактами вчинення злочинів проти довкілля, у тому числі у сфері незаконної порубки лісу, виявлено кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів, однак втричі менше обліковано кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.
Значно зменшилось число злочинів, вчинених неповнолітніми, та наявна тенденція до зниження злочинів, вчинених групою осіб, вчинених особами у стані алкогольного сп’яніння, скоєних особами, які раніше вчиняли злочини, однак питома вага останньої залишається значною.
Дещо знизився відсоток розкриття кримінальних правопорушень, при збільшенні рівня розкриття злочинів минулих років.
Повільно відбувається розслідування кримінальних правопорушень економічної спрямованості.
Потребує покращення робота, насамперед оперативних підрозділів, щодо виявлення актуальних злочинів у сфері службової діяльності передусім викриття кримінальних правопорушень у бюджетній сфері, пов’язаних із отриманням неправомірної вигоди. Актуальним є питання протидії можливим незаконним заволодінням бюджетних коштів, виділених на боротьбу із «CОVID-19».
Фактично не змінюється залишок оперативно-розшукових справ щодо не розшуканих злочинців, безвісно зниклих осіб минулих років.
Потребує зменшення залишок незакінчених кримінальних проваджень, який залишається значним, у тому числі за рахунок кримінальних правопорушень по яких закінчилися строки давності.
До суду направлено 3 кримінальні провадження у сфері корупції за фактами надання неправомірної вигоди особам, по 2 з яких винесено обвинувальні вироки, 1 перебуває на розгляді. Спрямовано до суду 2 кримінальні провадження у бюджетній сфері за фактами необґрунтованого отримання особами грошових коштів, сума завданої шкоди державі у розмірі 24 тис. грн. відшкодована у повному обсязі під час досудового розслідування, справи розглянуті судом. По 3 обвинувальні акти направлено до суду в земельній, за фактами підробки договорів оренди землі, та лісовій сферах - незаконної порубки лісу, 2 з яких в об’єктах природно-заповідного фонду, по яким вже є остаточні судові рішення.
З метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та узгодження діяльності правоохоронних органів нарадою затверджені спільні організаційно-практичні заходи на наступний період.
Начальник Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури Є.О. Сукач
За процесуального керівництва Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області сектором дізнання Кремінського ВП ГУНП в Луганській області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканця с.Новокраснянка Кремінської ОТГ Луганської області за фактом побоїв дитини.
За матеріалами дізнання, в листопаді 2020 року, вітчим, обурений зауваженнями малолітнього пасинка щодо безладу у кімнаті, наніс останньому удар кулаком в область грудної клітини завдавши фізичного болю та не спричинивши тілесних ушкоджень.
Вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.126 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Довідково: частина 1 статті 126 Кримінального кодексу України передбачає покарання за умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень
Ювенальний прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури О. Волнова
До загального фонду бюджету новоствореної Кремінської територіальної громади надійшло за звітний період 13351,4 тис. грн., що становить 105,8 відсотків до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період.
З податків і зборів загального фонду виконання бюджету становить 5803,6 тис. грн., або 114,5 відсотків від планових показників.
Окрім податків, які надходили до міського бюджету і протягом минулих періодів, таких як податок на майно, що надійшов в обсязі 563,9 тис.грн., єдиний податок- 1206,3 тис.грн., рентана плата -205,5 тис.грн., у січні 2021 року до бюжету громади надійшло податку та збору на доходи фізичних осіб в обсязі 3648,4 тис.грн.
Крім того за звітний період до загального фонду бюджету громади надійшли трансферти від органів державного управління в загальному обсязі 7547,8 тис. грн., а саме: базова дотація з державного бюджету 3774,9 тис.грн., освітня субвенція з державного бюджету – 3060,5 тис.грн., дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я – 244,7 тис.грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції -67,7 тис. грн.; субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 11,1 тис.грн.; інша субвенція з місцевого бюджету в сумі 388,9 тис. грн., в т.ч.: на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» - 18,9 тис.грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на первинному рівні - 108,4 тис.грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на вторинному рівні - 261,6 тис.грн.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 24536,8 тис. грн., що становить 91,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 11,2 відсотків, або на 2463,8 тис. грн.
З податків і зборів загального фонду виконання становить 23 187,3 тис. грн., або 91,5 відсотків від планових показників, що більше до аналогічного періоду минулого року на 7,8 відсотків, або на 1680,5 тис. грн.
За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 1349,6 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 355,8 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів»; субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 993,8 тис.грн.
Доходи загального фонду міського бюджету за 2020 рік сформовані в розрізі джерел надходжень наступним чином:
на 47,1 відсотка за рахунок єдиного податку (10925,2 тис.грн.);
на 29,5 відсотка за рахунок податку на майно (6846,6 тис.грн.);
на 11,8 відсотка за рахунок акцизного податку від реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (2746,0 тис.грн.);
на 5,4 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів (1250,5 тис.грн.);
на 1,7 відсотка за рахунок рентної плати за спеціальне використання інших природних ресурсів (386,8 тис.грн.);
на 4,6 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (1072,9 тис.грн.).
За звітний період до спеціального фонду міського надійшло 9818,8 тис. грн., що становить 86,6 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 16150,6 тис. грн.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету з податків і зборів надійшло 2653,8 тис.грн., що становить 63,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 10364,2 тис. грн., у зв’язку з надходженням у минулому році грантових коштів.
За звітний період до спеціального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 7165,0 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 135,0 тис. грн. на умовах співфінансування на проведення капітального ремонту "Меморіалу Слави"; іншої субвенції з обласного бюджету на придбання у власність територіальної громади міста Кремінна об’єкту незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку, розташованого за адресою: Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна, вул. Центральна (Октябрська), буд. 12, для забезпечення житлом окремих категорій громадян – 6950,0 тис.грн.; субвенції з місцевого бюджету на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 80,0 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 18 553,7 тис. грн., що становить 93,8 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2019 року на 3,9 відсотка або на 700,5 тис. грн.
У порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 10,4 відсотка або на 1044,5 тис. грн., на соціальний захист – на 40 відсотків або на 50,6 тис.грн., на житлово-комунальне господарство зменшились – на 17,6 відсотка або на 1 106,9 тис. грн., на інші видатки збільшились –на 44,8 відсотка або на 114,2 тис. грн. Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
Видатки загального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 60,0 відсотків на органи місцевого самоврядування (11135,1 тис. грн.);
на 27,9 відсотка на житлово-комунальне господарство (5178,2 тис. грн.);
на 2,0 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 376,7 тис. грн.);
на 1,0 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення (177,1 тис. грн.);
на 5,4 відсотка на проведення виборів ( 993,8 тис. грн.).
на 3,7 відсотка на інші видатки ( 692,7 тис. грн.).
Видатки на фонд оплати праці з нарахуваннями становлять 10043,4 тис.грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 54,1 %. Видатки за енергоносії за звітний період складають 1261,1 тис. тис. грн., питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 6,8 %.
Кредиторська та дебіторська заборгованість по загальному фонду станом на звітну дату відсутня.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду - 21210,5тис. грн., що менше показника 2019 року на 14,9 відсотки або на 3731,1 тис. грн., у зв’язку з використанням минулого року залишку грантових коштів.
По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування на житлово-комунальне господарство – майже в 3 рази або на 5278,1 тис. грн. ( завдяки використанню субвенції на придбання житла), на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності збільшились на 7430,5 тис. грн.(у зв’язку з використанням залишку субвенції на початок року).
Видатки спеціального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 9,6 відсотків на органи місцевого самоврядування (2028,9 тис. грн.);
на 0,1 % на соціальний захист (31,2 тис. грн.);
на 39,7 % на житлово-комунальне господарство (8417,2 тис. грн.);
на 49,7 % на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності (10548,8 тис. грн.);
на 0,9 % на інші видатки (184,4 тис.грн.).
Кредиторська та дебіторська заборгованість по спеціальному фонду станом на звітну дату відсутня.
Начальник фінансового відділу Н.М.Смалько
Ориентировочное время отключения | Диспетч. наим. (КТП,ЗТП) | Населенный пункт, улица | Присоединение | Улица, № дома | Причина отключения (вид работ) |
08:00-16:30 | КТП-2101 | с.Епифановка | Л-1* | ул.Жданова 1-17, 2-18 | Техобслуживание ВЛ |
с.Епифановка | Л-1* | ул.Кирова 3-15,2-14 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-1* | ул.Пархоменко 1-7,2-8 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-2* | ул.Калинина 1-33,2-38 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-2103 | с.Епифановка | Л-1* | пер.Сосновый 5-7,4-8 | Техобслуживание ВЛ | |
ЗТП-2132 | с.Епифановка | Л-2* | ул.Жданова 20-72а | Техобслуживание ВЛ | |
с.Епифановка | Л-3* | ул.Молодежная 1-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | пер.Новый 1-3,2-4 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | пер.Сосновый 1-3,2 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | ул.Жданова 19а-39 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-5* | ул.Молодежная 8-26 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-5* | ул .Родниковая 1-34 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-1108 | п.Краснореченский | Л-1* | ул.Пушкина 1-91,4-72 | Техобслуживание ТП | |
п.Краснореченский | Л-2* | пер.Железнодорожний 4-8 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | пер.Пушкина 2,4,5 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | ул.Новососновская 81-119 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-1109 | п.Краснореченский | Л-1* | ул.Дачная 11-21,8-18 | Техобслуживание ТП | |
КТП-0804 | с.Варваровка | Л-1* | ул.Пригородняя 35-69,54-66 | Техобслуживание ВЛ | |
с.Варваровка | Л-2* | пер.Пригородный 3-5,2-12 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-109 | п.Житловка | ул.Концевая* | ул.Концевая 1-35,12,14 | Техобслуживание ВЛ | |
п.Житловка | ул.Песчанная* | ул.Песчанная 19-41,18-60 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-28 | п.Житловка | пл.Школьная* | пл.Школьная 57-118 | Техобслуживание ВЛ | |
п.Житловка | ул.Озерная* | пер.Песчаный 3,5 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Озерная* | ул.Озерная 2-56,1-35 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | Школа* | ул.Кооперативная 11-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | Школа* | ул.Набережная 1-9 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-39 | п. Житловка | ул.Разьездная | ул.Разьездная | Техобслуживание ВЛ | |
п. Житловка | ул. Разьездная | ул.Школьная 42, 52-55 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул. Разьездная | пл.Школьная 30-50 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул. Разьездная | пер.Разьездной 1-5 | Техобслуживание ВЛ | ||
п. Житловка | Лесхоз | ул.О.Кошевого 25-43, 14-54 | Техобслуживание ВЛ | ||
п. Житловка | Лесхоз | пер. Озерный 1-10 | Техобслуживание ВЛ | ||
п. Житловка | Лесхоз | ул.Озерная 2, 3 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-4201 | с.К-Поповка | Л-1* | ул.Подгорная 2-28,1-31 | Техобслуживание ТП | |
КТП-69 | х.Песчаный | Газостанция* | ул.Шевченко 2-36 | Техобслуживание ВЛ | |
х.Песчаный | Магазин* | ул.Ворошилова 4-66 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | Магазин* | ул.Горького 1-21 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | Магазин* | ул.Комсомольская 11-33,10-24 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | пер.Октябрьский 1-13 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Кирова 1-10 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Комсомольская 1,2-9 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Октябрьская 2-14,17-25 | Техобслуживание ВЛ | ||
х.Песчаный | ул.Шевченко* | ул.Шевченко 1-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-8 | п.Житловка | пер.Школьный* | пер.Школьный 6-34,5-31 | Техобслуживание ВЛ | |
п.Житловка | пер.Школьный* | пл.Школьная 15-27 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | пер.Школьный* | ул.Суворова 13-57,42-56 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | пер.Школьный* | ул.Школьная 4-40,1-31 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Красная* | пл.Школьная 2,3-14 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Красная* | ул.Красная 1-109,2-46 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Подлесная* | пер.Школьный 52 | Техобслуживание ВЛ | ||
п.Житловка | ул.Подлесная* | ул.Подлесная 1-15,10-40,40а | Техобслуживание ВЛ |
Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).
Спеціальна перевірка проводиться відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" в порядку, встановленому Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 та Порядком проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 23.03.2012 № 448/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 березня 2012 р. за № 449/20762.
Спеціальна перевірка здійснюється на підставі запиту відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, до якого додаються такі документи:
Звертаємо особливу увагу, що запит відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування, на посаду в якому претендує особа, разом з документами надсилається таким органом не пізніше наступного дня після одержання письмової згоди претендента на посаду на проведення спеціальної перевірки.
Інформація про результати перевірки подається відповідному органу, який надіслав запит, не пізніше семи днів із дати надходження запиту.
З питань проведення Спеціальної перевірки у Луганській області необхідно звертатися до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, будинок 22.
Отримати консультацію можна за телефонами: 0645242216, 0953624202.
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
До уваги суб'єктів державної реєстрації!
Діючим законодавством України встановлено особливості ведення реєстраційних справ у паперовій формі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Луганській області.
Перелік таких населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення".
За загальним правилом, встановленим Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", реєстраційна справа в паперовій формі зберігається у суб’єкта державної реєстрації за місцезнаходженням юридичної особи, громадського формування, фізичної особи – підприємця.
Якщо місцезнаходженням/місцем проживання юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи або фізичної особи-підприємця є населений пункт, який входить до вищезазначеного переліку, то ведення реєстраційних справ у паперовій формі таких юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, забезпечує Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків).
У зв'язку з вищенаведеним, звертаємо увагу суб'єктів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на необхідності, у разі проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців місцезнаходженням/місцем проживання яких є населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Луганській області, надсилати після проведення реєстраційних дій такі документи у паперовій формі до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), за адресою у Луганській області: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, будинок 22, як до суб'єкта ведення реєстраційних справ у паперовій формі вищезазначених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Отримати консультацію можна за телефонами: 0645242216, 0953624202.
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
Ориентировочное время отключения | Диспетч. наим. (КТП,ЗТП) | Населенный пункт, улица | Присоединение | Улица, № дома | Причина отключения (вид работ) |
08:00-16:30 | КТП-1101 | п.Краснореченский | Л-1* | пер.Садовый 4-8,3-17 | Техобслуживание ТП |
п.Краснореченский | Л-1* | ул.Садовая 21-79,22-72 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | пер.И.Франка 1-7,8-20 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | ул.И.Франка 3-51,2-42 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-3* | ул.Л.Украинки 25-65,22-48 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-3* | ул.Привольная 10-12,7-17 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-3* | ул. Дальняя 5-19,6-16 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-1106 | п.Краснореченский | Л-1* | пер.Новососновский 6-16 | Техобслуживание ТП | |
п.Краснореченский | Л-1* | ул.Первомайская 1-53,2-48 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-1* | ул.Новососновская 2-22,3-31 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | пер.Железнодорожний 3-9 | Техобслуживание ТП | ||
п.Краснореченский | Л-2* | ул.Новососновская 24-58,35-79 | Техобслуживание ТП | ||
КТП-2101 | с.Епифановка | Л-1* | ул.Жданова 1-17, 2-18 | Техобслуживание ВЛ | |
с.Епифановка | Л-1* | ул.Кирова 3-15,2-14 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-1* | ул.Пархоменко 1-7,2-8 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-2* | ул.Калинина 1-33,2-38 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-2103 | с.Епифановка | Л-1* | пер.Сосновый 5-7,4-8 | Техобслуживание ВЛ | |
ЗТП-2132 | с.Епифановка | Л-2* | ул.Жданова 20-72а | Техобслуживание ВЛ | |
с.Епифановка | Л-3* | ул.Молодежная 1-33 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | пер.Новый 1-3,2-4 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | пер.Сосновый 1-3,2 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-4* | ул.Жданова 19а-39 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-5* | ул.Молодежная 8-26 | Техобслуживание ВЛ | ||
с.Епифановка | Л-5* | ул .Родниковая 1-34 | Техобслуживание ВЛ | ||
ЗТП-4003 | с.Н-Краснянка | Л-1* | ул.Димитрова 9-27 | Техобслуживание ВЛ | |
с.Н-Краснянка | Л-1* | ул.Центральная 63-81 | Техобслуживание ВЛ | ||
КТП-96 | г.Кременная | пер.Менделеева* | пер.Донецкий 1-14* | Техобслуживание ТП | |
г.Кременная | пер.Менделеева* | пер.Менделеева 2-30,3-21* | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Красная* | пер.Менделеева 32* | Техобслуживание ТП | ||
г.Кременная | ул.Красная* | ул.Красная 42-146,93-181* | Техобслуживание ТП |