«28» липня 2021 року |
Кремінна |
№9/3 |
Про внесення змін до Програми
«Безпечна громада» на 2021 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми «Безпечна громада» на 2021 рік, які ухвалені рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення сесії Кремінської
міської ради
№9/__ від 28 липня 2021 року
ПРОГРАМА
«Безпечна громада» на 2021 рік
І. Загальні положення
Програма «Безпечна громада» на 2021 рік (далі-Програма) розроблена відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про національну поліцію», Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинност», з метою успішної реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань.
В основу реалізації Програми покладено принцип об’єднання зусиль міської ради, виконавчого комітету, правоохоронних органів, підприємств, організацій та установ різних форм власності, громадськості для забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території громади.
ІІ. Мета і завдання Програми
Мета Програми полягає у забезпеченні на належному організаційному рівні роботи дільничних офіцерів поліції у новому форматі, який передбачає постійну його присутність на території громади, більш тісну співпрацю з керівництвом об’єднаної територіальної громади та населенням, підзвітність об’єднаній територіальній громаді та додаткові функції (акцент на попередження правопорушень, забезпечення безпеки дорожнього руху, часткова передача функцій дозвільної системи, проведення правопросвітницької роботи з дітьми, робота з сім’ями СЖО).
Завдання Програми – забезпечити ефективну співпрацю між міською радою, виконавчим комітетом та органами внутрішніх справ, спрямовану на реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» та подальше підвищення загального рівня правопорядку в населених пунктах об’єднаної територіальної громади, захист життя, здоров’я, честі та гідності населення, цілодобову охорону громадського порядку в населених пунктах, профілактичну роботу з попередження злочинності та забезпечення комплексного підходу до вирішення проблем, пов’язаних з питанням безпеки населених пунктів на території громади.
ІІІ. Очікувані результати від виконання Програми
Виконання Програми дасть змогу:
Заходи щодо реалізації програми
ІV. Обсяги та джерела фінансування Програми
Фінансування Програми здійснюється в межах фінансових можливостей місцевого бюджету та інших передбачених законодавством джерел.
Орієнтовний обсяг коштів, необхідний для виконання Програми на 2021 рік, становить: 669 700 тис. грн (оплати комунальних послуг, оплати за користування інтернетом), в тому числі:
№ п/п |
Призначення коштів |
Фінансування програми, грн. |
2021 |
||
1. |
Ремонт службового приміщення поліцейського офіцера громади |
320 000 |
2. |
Закупівля службового автотранспорту |
550 000 |
3. |
Оплата комунальних послуг |
- |
4. |
Придбання оргтехніки (комп’ютерної техніки, засобів фото та відеофіксаціїї) |
___ |
5. |
Придбання меблів |
___ |
6. |
Виділення коштів на придбання канцелярських товарів (папір, ручки, олівці, скріпки тощо) для діяльності поліцейського офіцера громади |
2000 |
7. |
Виділення коштів на виготовлення та розміщення наочних агітаційно-профілактичних, інформаційних матеріалів |
1500 |
8. |
Забезпечення доступу до мережі Інтернет та придбання спеціалізованого обладнання |
Тарифи провайдера, |
9. |
Придбання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин для службового автотранспорту поліцейського офіцера громади |
134 400 |
10. |
Оплата послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту автотранспорту, встановлення та обслуговування додаткового обладнання на службовий автотранспорт поліцейського офіцера громади, придбання зимової резини |
46800 |
При необхідності, фінансування заходів Програми видатки можуть бути змінені відповідно до потреб.
Секретар міської ради В.В. Бабушкін
Т.в.о. Заступника міського голови
з питань діяльності виконавчих органів Н.М. Макогон
«28» липня 2021 року |
Кремінна |
№ 9/2 |
Про внесення змін до рішення
міської ради від 23.12.2020 року № 2/15
«Про затвердження Програми
розвитку та підтримки
надання медичної допомоги
на первинному рівні на 2021 рік»
З метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Бюджетного Кодексу України, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
«28» липня 2021 року |
Кремінна |
№ 9/1 |
Про затвердження звіту про
виконання бюджету Кремінської
міської територіальної громади
за І півріччя 2021 року
Розглянувши звіт про виконання бюджету Кремінської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року, Кремінська міська рада відзначає, що виконавчим комітетом Кремінської міської ради вжито заходів щодо забезпечення виконання бюджету у відповідності до затверджених показників.
Згідно з пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Володимир СТРУК
Інформація про виконання
Кремінського міського бюджету
за І півріччя 2021 рік
За звітний період до загального фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади надійшло 102 569 482 грн., що становить 104,7 відсотка до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період. Сума перевиконання на 01.07.2021 року становить 4 572 199 грн.
За власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) бюджет Кремінської міської територіальної громади виконано в сумі 47 662 258 грн., що становить 104,3 % до плану звітного періоду з урахуванням внесених змін. Сума перевиконання на 01.07.2021 року становить 4 582 802 грн.
Бюджетоутворюючим податком є податок на доходи фізичних осіб, який виконано в сумі 31 520 141 грн., що складає 105,0 % до затверджених планових показників з урахуванням змін та в загальному обсязі надходжень складає 66,1 %. До виконання за аналогічний період минулого року у порівняльних умовах надходження збільшились на 2362788 грн.
Найбільшими платниками звітного періоду є Управління ОКМС Кремінської міської ради, ТОВ «Куб-Газ», КНП «Кремінська БЛ Кремінської міської ради», ТОВ Луганське енергетичне об’єднання, ТОВ «Укрспецгеологія», АТ «Укртрансгаз», КЗ "Луганський кадетський корпус", УП ТОВ «Віко-Украина», КНП «Центр ПМСД Кремінської міської ради».
Також вагомою часткою наповнення бюджету є єдиний податок, який надійшов у сумі 5773015 грн. або 101,7% до затверджених планових показників з урахуванням змін, та складає 12,1 % в загальному обсязі надходжень.
Податок на майно надійшов в сумі 5 671 402 грн., або 129,1 % до затверджених планових показників з урахуванням змін, та складає 11,9 % в загальному обсязі надходжень.
Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів, яка надійшла в сумі 1 741 424 грн., або 128,6 % до планових показників з урахуванням змін, та складає 3,7 % в загальному обсязі надходжень. Збільшення надходжень відбулося завдяки тому, що на території приєднаної Червонопопівської сільської ради ведеться видобуток газу ТОВ «КУБ-ГАЗ», АТ"УКРГАЗВИДОБУВАННЯ", ТОВ «УКРКАРБО», АТ «Укртрансгаз».
В загальному обсязі бюджету частка дотацій та субвенцій з державного та місцевих бюджетів складає 54 906 954 грн., або 53,5 %., в тому числі:
базова дотація надійшла у сумі 22 649 400 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі
28 366 200 грн., складає 100 % до запланованих надходжень;
дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 1 468 100 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції у сумі 425 509 грн., що складає 97,6 % до запланованих надходжень;
субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 96 331 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень;
інші субвенції з місцевого бюджету надійшли в сумі 1 233 923 грн., що складає 100 % т.ч.: на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» - 133 159 грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на первинному рівні - 448 060 грн.; на здійснення окремих видатків з надання медичної допомоги на вторинному рівні - 643 778 грн., на забезпечення безперебійного функціонування інформаційно-аналітичної системи моніторингу виконання місцевих бюджетів області – 8 916 грн.; субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 667 491 грн., що складає 100 % до запланованих надходжень.
Доходи загального фонду міського бюджету за І півріччя 2021 року сформовані в розрізі джерел надходжень наступним чином:
на 66,1відсотка за рахунок податку та збору на доходи фізичних осіб( 31 520 141 грн.),
на 12,1 відсотка за рахунок єдиного податку (5 773 015 грн.);
на 11,9 відсотка за рахунок податку на майно (5 671 402 грн.) Кількість договорів оренди землі становить 435.Кількість орендаторів 352, в т.ч. юридичних осіб – 300, фізичних осіб – 52;
на 3,7 відсотка за рахунок рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів (1 741 424 грн.);
на 3,6 відсотка за рахунок акцизного податку (1 709 137 грн.);
на 1,4 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів ( 650 660 грн.);
на 1,2 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (596 749 грн.).
Доходна частина спеціального фонду (без урахування обсягів міжбюджетних трансфертів) станом на 01.07.2021 року виконана в сумі 3 158 141 грн., що становить 46,0 % відносно уточнених річних планових показників, які складають 6 863 938 грн.
В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження спеціального фонду збільшились в результаті надходжень від плати за послуги, ща надаються бюджетними установами закладів освіти згідно із законодавством (батьківська плата).
Код 19010000 Екологічний податок - при плані 97013 грн. надійшло 47 494 грн., або 49,0 % до уточнених планових показників звітного періоду, що на 14465 грн., або на 43,8 % більше від виконання аналогічного періоду минулого року.
Код 25010100 - при уточненому плані 3 010 085 грн надійшло 611 563 грн., або 20,3 %.
Бюджетними установами району надаються платні послуги відповідно до їх функціональних повноважень:
Код 25010300 - при плані 54580 грн. надійшло 14154 грн., або 25,9 %. Міською радою надаються в оренду вільні приміщення, відповідно до затвердженої рішенням міської ради № 29/5 від 31.03.2009 року Положення про оренду комунального майна. Кількість договорів оренди майна – 2.
Код 25010400 - у звітному періоді надійшли незаплановані надходження в сумі 20935 грн. від реалізації металобрухту.
Код 25020100 «Благодійні внески, гранти та дарунки» при плані 2 438 518 грн. виконання становить 2 438 518 грн., або 100 %. Станом на 01.07.2021 надійшла гуманітарна допомога від спонсорів: продукти харчування від приватних підприємців, ПП «Продгрупсервіс», безкоштовні підручники від ТОВ «Книготоргівельна база «Альфа»,безоплатно передана література Луганською ОУНБ в рамках проекту «Розумна бібліотека без меж» та «Програми поповнення фондів бібліотек», обладнання від проекту ПРООН «Підтримка Європейським Союзом сходу України- відновлення, зміцнення миру та уряду» та Програми ПРООН «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Європі».
Код 25020200 «Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів» - надійшли кошти до Кремінського міського бюджету від Кремінського центру зайнятості на організацію та проведення громадських робіт на загальну суму 3 541 грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 79 851 939 грн., що становить 78,5 відсотків до затвердженого на звітну дату плану з урахуванням внесених змін. в порівнянні з відповідним періодом 2020 року видатки збільшені в 11,2 раза, або на 72 738 589 грн.
Фактичний фонд оплати праці з нарахуваннями становить 66 978 637 грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 77,2 %.
Фактичні видатки на енергоносії за звітний період складають 9 307 431 грн, питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 10,7 %.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – в 20,2 рази або на 5 032 735 грн., на соціальний захист – в 40,4 рази або на 3825455 грн., на житлово-комунальне господарство збільшились – в 3 рази або на 3542094 грн., на інші видатки змешились –на 63,1 відсотка або на 48499 грн. Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
Видатки загального фонду міського бюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 12,1 відсотків на органи місцевого самоврядування (9 695 864 грн.);
на 0,3 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 231 117 грн.);
на 61,7 відсотки на утримання освітньої галузі ( 49 209 509 грн.);
на 6,2 відсотки на утримання охорони здоров’я ( 4 928 827 грн.);
на 4,9 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення (3 922494 грн.);
на 6,7 відсотка на культуру та мистецтво ( 5 377 305 грн.).
на 1,2 відсотка на фізичну культуру та спорт (938 901 грн.);
на 6,7 відсотка на житлово-комунальне господарство (5 378 250 грн.);
на 0,1 відсотка на заходи з економічної діяльності ( 86 668 грн.).
на 0,1 відсотка на інші видатки ( 83 005 грн.).
Дебіторська заборгованість по загальному фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади станом на початок року відсутня. Дебіторська заборгованість станом на 01.07.2021 року становить 82 176,18 грн., у тому числі заборгованість по КЕКВ 2210 у сумі 45 526,16 грн. склалась за рахунок передоплати за підписку періодичних видань; по КЕКВ 2610 заборгованість у сумі 36 650,02 грн. – заборгованість за невідшкодовані орендарями послуги з теплопостачання, водопостачання та електроенергії.
Кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади станом на початок року відсутня. Кредиторська заборгованість станом на 01.07.2021 року становить 6 885 943,51 грн., у тому числі: заборгованість по КЕКВ 2111 – 5 629 956,91 грн. та по КЕКВ 2120 – 1 255 860,74 грн. - заборгованість по заробітній платі та нарахуванням на заробітну плату за другу половину червня, термін оплати не настав; по КЕКВ 2240 заборгованість у сумі 125,86 грн. – заборгованість за поштові послуги, термін оплати не настав.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 12 723 897 грн., що становить 40,5 відсотків до затвердженого річного плану з урахуванням внесених змін. В порівнянні з відповідним періодом 2020 року видатки зменшені 2 відсотка або на 260211 грн.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги фінансування на житлово-комунальне господарство зменшені на 2,4 відсотки або на 178 465 грн., на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності видатки зменшилися на 3 648375грн. (за рахунок використання у 2020 році субвенції на капітальний ремонт зовнішнього освітлення вулиць). Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
Видатки спеціального фонду міського бюджету у І півріччі 2021 року сформовані в розрізі таких галузей:
на 18,6 % на органи місцевого самоврядування (2 366 864 грн.);
на 6,0 % на освіту (761 682грн.);
на 0,1 % на соціальний захист (3 541 грн.);
на 0,8% на культуру (95 353грн.);
на 57,2 % на житлово-комунальне господарство (7 288 560 грн.);
на 14,0 % на будівництво освітніх установ та закладів (1 785 629 грн.);
на 3,3 відсотка на інші видатки ( 422 269 грн.).
Дебіторська заборгованість по спеціальному фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади станом на початок року відсутня. Дебіторська заборгованість станом на 01.07.2021 року по коду надходжень 25010100 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» становить 51 836,40 грн., у тому числі:
КПК 0611010 – 29 740,10 грн. переплата з батьківської плати за відвідування ДНЗ,
КПК 0611021 – 13 367,84 грн. переплата з батьківської плати за відвідування НВК,
КПК 0611080 – 8 646,46 грн. переплата з батьківської плати за навчання в ДМШ та ДХШ,
КПК 0614060 - 82,00 грн. переплата з батьківської плати за навчання з хореографії.
Кредиторська заборгованість по спеціальному фонду бюджету Кремінської міської територіальної громади станом на початок року відсутня. Кредиторська заборгованість станом на 01.07.2021 року по коду надходжень 25010100 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» становить 85 979,81 грн., у тому числі:
КПК 0611010 – 64 856,12 грн. заборгованість з батьківської плати за відвідування ДНЗ,
КПК 0611021 – 18 887,38 грн. заборгованість з батьківської плати за відвідування НВК,
КПК 0611080 – 2 136,31 грн. заборгованість з батьківської плати за навчання в ДМШ та ДХШ,
КПК 0614060 - 100,00 грн. заборгованість з батьківської плати за навчання з хореографії.
Прострочена дебіторська та кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фонду станом на 01.07.2021 року відсутня.
Начальник фінансового відділу Наталя СМАЛЬКО
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
________ 2021 року |
Кремінна |
№ _______ |
Про присвоєння адреси
об’єкту нерухомого
майна - житловому будинку
садибного типу
Розглянувши заяву _______ та наданий пакет документів щодо присвоєння адреси нерухомого майна – житловому будинку садибного типу, який розташований за адресою: Луганська обл., м. Кремінна, ______ , керуючись рішенням Кремінської міської ради № 35/3 від 22.06.2018р., ст.26-3, ст.26-5 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та пп.10 п. б ч.1 ст.30, п.3 ч.4 ст.42, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради.
ВИРІШИВ :
Т.в.о. заступника міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ
Приватизація – платне відчуження майна, що перебуває у державній власності, на користь фізичних або юридичних осіб.
Головні нормативні акти, що регулюють приватизацію в Україні:
Інформація про об’єкти приватизації розміщується на сайті privatization.gov.ua, на сайті ProZorro.Продажі, на сайтах авторизованих майданчиків.
Для детальнішої інформації про об’єкт є віртуальні кімнати даних (ВКД). Це сховища всіх документів наявних по об’єкту – від тех. паспортів до документів на право власності та фотографій. Їхня головна мета – спростити доступ до інформації, прибрати корупцію при її отриманні та збільшити прозорість процесу приватизації.
Як взяти участь в аукціоні малої приватизації:
Об’єкти продаються виключно через ProZorro.Продажі. Щоб взяти участь у аукціоні та стати власником об’єкту необхідно зробити 7 кроків:
Як ініціювати приватизацію
Ініціювати включення об’єктів до переліку приватизації можуть і потенційні покупці – як звичайні громадяни, так і підприємства. Бачите занедбану будівлю або непрацюючий цех, що може допомогти у розвитку вашого бізнесу або буде корисним вашій громаді – подавайте заяву про включення об’єкту державної власності до переліку, що підлягають приватизації та купуйте їх на прозорих аукціонах.
Якщо ви маєте усю необхідну інформацію про об’єкт, то відповідно до
ст. 11 ЗУ «Про приватизацію державного та комунального майна», вам необхідно виконати 3 прості кроки:
Перелік необхідних документів:
Для громадян України:
– копія паспорта громадянина України;
Для іноземних громадян:
– копія паспорта або копія документа, що посвідчує особу.
Для юридичних осіб:
– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
– копія паспорту представника у разі, якщо заяву підписано особою, уповноваженою керівником юридичної особи, або представником фізичної особи;
– довіреність або інший документ, який засвідчує право представляти юридичну або фізичну особу.
Регіональне відділення Фонду, у свою чергу, звернеться до органу управління цим державним майном для включення його в перелік приватизації. Відповідь стосовно об’єктів малої приватизації надійде на вказану адресу протягом 35 днів з моменту отримання, щодо об’єктів великої – буде розглянуто в Кабінеті Міністрів України.
ВАЖЛИВО!
Якщо ви не маєте усієї необхідної інформації про об’єкт, який маєте намір приватизувати, пропонуємо вам скористатись безкоштовною адміністративною послугою «Надання інформації (відомостей або витягу) з Єдиного реєстру об’єктів державної власності», а також пошуком інформації по суб’єктам господарювання для уточнення інформації по об’єкту приватизації.
Відмова включити об’єкт в перелік приватизації можлива, якщо:
– Запропонований об’єкт – це підприємство, що перебуває в процесі ліквідації;
– Існують законодавчі обмеження щодо приватизації̈ запропонованого об’єкту;
– Орган управління надав вмотивовану відмову;
– Кабінет Міністрів України не погодив включення об’єкту у перелік (велика приватизація).
27 липня 2021 року |
Кремінна |
№569 |
Про затвердження протоколу постійної
громадської комісії з житлових питань
Розглянувши протокол № 4 від 14.07.2021 засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, Положенням про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР та Переліком категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, затверджених Постановою ради Міністрів від 04.02.1988 № 37, п.п. 8, п. б ч.1 ст. 30, ст.ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради:
ВИРІШИВ:
Міський голова Володимир СТРУК
Про надання дозволу на зріз аварійних дерев за зверненнями мешканців населених пунктів (у додатках)
27 липня 2021 року |
Кремінна |
№ 562 |
Про створення постійно діючої
комісії з питань обстеження житла,
зруйнованого внаслідок надзвичайної
ситуації воєнного характеру,
спричиненої збройною агресією
Російської Федерації при виконавчому
комітеті міської ради
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2020 №767 "Питання виплати грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації", керуючись ст.30,40, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В :
Міський голова Володимир СТРУК