Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

Вівторок, 28 листопада 2017 10:38

27 сесія. Про укладення додаткової угоди

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/7

“ 22” листопада 2017 р.
м. Кремінна

 

Про укладення додаткової угоди

 

У зв’язку з розширенням повноважень органів місцевого самоврядування, що потребує збільшення забезпечення виконавчих органів матеріальними ресурсами, проведенням капітального ремонту адміністративної будівлі Кремінської міської ради, відповідно до вимог Закону Україну «Про оренду державного та комунального майна», рішення виконкому від 17.11.2017 № 260 «Про укладення додаткової угоди», керуючись ст.ст. 142, 143,144 Конституції України, ст. 208, п. 2 ст. 776 Цивільного кодексу України, ст. ст. 25, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити Кремінському міському голові Прокопенку Ю.О. підписати укладену додаткову угоду з Орендарем - Головним управлінням Держгеокадастру в Луганській області стосовно Договору від 14.12.2015 № 141115 в частині зменшення загальної площі оренди з 129,20 кв.м на 97,70 кв.м та переміщення орендаря з приміщень, які потребують капітального ремонту в інші приміщення, і зміни у договорі про відшкодування витрат балансоутримувача, який є невід’ємною частиною Договору № 141115.

 

  1. Контроль за виконанням покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                 Ю.О.Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“__” грудня 2017 року                                                                 м. Кремінна

 

Про передачу коштів на соціальну
підтримку сімей, дітей та молоді
м. Кремінна на 2018 рік

 

На виконання статей 93 та 101 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 27 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати кошти з загального фонду міського бюджету до загального фонду Кремінського районного бюджету у вигляді іншої субвенції у сумі 96 088 грн. (дев’яносто шість тисяч вісімдесят вісім грн.), а саме на соціальну підтримку сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018 рік.
  2. Доручити Кремінському міському голові укласти Договір з головою Кремінської районної ради про передачу коштів у вигляді іншої субвенції на здійснення видатків на соціальну підтримку сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ  №

 

_______________  2017 року
м. Кремінна

 

Про передачу в позичку
комунального майна КУ «КРТМО»

 

         Розглянувши клопотання Головного лікаря комунальної установи «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» Кульбач Л.А., відповідно до параграфу 1 глави 58, ст.827 Цивільного кодексу України, керуючись  частиною п’ятою статті 16, ст. 25, пунктом 31 частини першої статті 26, ст. 59, частиною першою, п`ятою, шостою, сьомою та восьмою статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати комунальній установі «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» для покращення обслуговування населення Кремінської територіальної громади, в позичку  холодильник Nord Dx-239-7 в кількості 1 одиниця.
  2. Виконавчому комітету Кремінської міської ради в 3-денний термін укласти договір позички, терміном до 31 грудня 2018 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань  соціально-економічного розвитку, планування,бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ  № 28/

«___»  грудня  2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення
про проведення міського  конкурсу
міні-проектів розвитку територіальної
громади «Місто своїми руками»

 

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння у розв’язанні  місцевих проблем соціально-економічного характеру територіальній громаді м. Кремінна, створення умов для підвищення активності громади,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Провести у 2018 році Конкурс міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна.
  2. Затвердити:

2.1. Положення про проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 1).

2.2. Склад Конкурсного комітету  Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 2).

2.3. План-графік проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 3).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                   Ю. О. Прокопенко


Додаток 1
до рішення сесії міської ради
від __.12.2017 №28/

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО МІСЬКИЙ КОНКУРС МІНІ-ПРОЕКТІВ
МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ
«МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»

  1. Загальні положення
    • Дане Положення про проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку (далі - Положення) визначає умови і порядок проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками» (далі Конкурс) та фінансування проектів.
    • Мета Конкурсу – сприяння територіальній громаді у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громади.
    • Основні завдання Конкурсу:
  • стимулювання діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ), житлових кооперативі, ініціативних груп громадян через надання фінансової підтримки для впровадження їхніх суспільних ініціатив;
  • поширення позитивного досвіду, набутого окремими громадами, у розв’язанні соціально-економічних проблем місцевого значення;
  • створення сприятливого клімату для внутрішнього розвитку територіальної громади шляхом стимулювання її до самоорганізації;
  • розвиток соціального партнерства шляхом об’єднання ресурсів і зусиль міської ради та громадськості на вирішення соціально значущих проблем територіальної громади.
    • Пріоритетні напрямки Конкурсу:

- поліпшення стану житлового фонду та прилеглих територій (у тому числі раціональне використання енергоресурсів, благоустрій прибудинкових територій і доріг, озеленення, облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків);

  • проведення заходів енергоефективності та енергозбереження, в тому числі в місцях загального користування багатоквартирних будинків;
  • благоустрій території міста;
  • благоустрій місць відпочинку населення - парків, скверів, алей тощо.

1.5. Основні номінації конкурсу:

  • «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон  і дверей на енергозберігаючі; заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
  • «Чисте довкілля» (упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
  • «Добробут громад» (благоустрій території громад, тощо).
  1. Умови Конкурсу
    • До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи громадян, ОСББ, житлові кооперативи, зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території Кремінської міської ради (далі - Конкурсанти).
    • Фонд Конкурсу становить 700 тис.грн.
    • В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти для учасників, які визначені в п.2.1 даного Положення, в розмірі до 50 тис.грн. на один проект.
    • Фонд Конкурсу та розмір міні-гранту для учасників можуть бути змінені рішенням сесії Кремінської міської ради.
    • Кошти місцевого бюджету на фінансування проектів-переможців спрямовуються на видатки розвитку.
    • Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі до 5% від загальної суми проекту в номінаціях «Чисте довкілля» та «Добробут громад». Співфінансування учасників Конкурсу може бути представлено як фінансовими ресурсами та іншими ресурсами (робота, матеріали), ресурсами партнерів міні-проекту або внеском з інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від загальної суми проекту в номінації «Енергоефективність та енергозбереження». Співфінансування учасників Конкурсу  представлено фінансовими ресурсами.

  • Придбання товарів, робіт і послуг здійснюється у встановленому законом порядку.
  • Конкурсанти подають до міської ради:
    • Міні-проекти на паперовому та електронному носіях за формами встановленого зразка, що затверджуються рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта та з урахуванням законодавства України про захист персональних даних. На титульному аркуші обов'язково зазначається повне найменування і місцезнаходження Конкурсанта.
    • У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується залучення підрядної організації, Конкурсантові необхідно надати попередній договір Конкурсанта з підрядною організацією про укладання договору в майбутньому (основного договору про надання необхідних послуг), на умовах встановлених попереднім договором.

Всі Конкурсанти до основного переліку документів обов'язково додають зведений кошторисний розрахунок і протокол (або гарантійний лист) про участь у співфінансуванні міні-проекту.

У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується поліпшення (вдосконалення, модернізація) стану об’єкта (майна), Конкурсант надає фотознімки (візуалізацію) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати.

  • У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується видання будь-яких брошур, бюлетенів, виготовлення конструкцій, пошив сценічних костюмів тощо, Конкурсантові необхідно надати макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити.
  • Копії наступних документів (копії документів не потрібно завіряти нотаріально) надають:
    • Громадські організації:
  • свідоцтво про реєстрацію в органах юстиції;
  • статут (положення);
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • Органи самоорганізації населення:
  • протокол зборів (конференції) про створення органу самоорганізації населення;
  • положення про орган самоорганізації населення;
  • рішення ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення;
  • рішення виконавчого комітету ради (у випадку легалізації органу самоорганізації населення як юридичної особи);
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • Ініціативні групи громадян:
  • протокол зборів громадян про створення ініціативної групи, завірений керівником органу місцевого самоврядування за місцем створення ініціативної групи із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові кожного члена ініціативної групи;
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • ОСББ (житловий кооператив):
  • свідоцтво про державну реєстрацію;
  • статут;
  • документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
    • Реалізація міні-проектів здійснюється протягом бюджетного року.
    • Не допускаються до участі в Конкурсі Міні-проекти при умовах:
  • Конкурсант не відповідає вимогам визначених п.2.1 даного Положення;
  • Конкурсант знаходиться у стадії ліквідації або реорганізації;
  • при виявленні недостовірної інформації про діяльність Конкурсанта або він неспроможний реалізувати міні-проект;
  • відкликання Конкурсантом міні-проекту;
  • надходження міні-проекту після закінчення встановленого строку їх прийому;
  • надання конкурсної документації не в повному обсязі або якщо документація не відповідає вимогам даного Положення чи вимогам, визначеним Конкурсним комітетом.
    • У рамках Конкурсу не фінансуються міні-проекти, що передбачають:
  • спрямованість на політичну та виборчу діяльність;
  • одержання прибутку і прямої матеріальної допомоги, заробітної плати, винагороди та інших компенсаційних виплат Конкурсантом або його представником, учасником, членом, партнером;
  • погашення боргових зобов'язань і матеріального збитку Конкурсанта або його представника;
  • витрати на придбання ліцензій, патентів і товарних знаків;
  • придбання або ремонт техніки для Конкурсанта або його представника;
  • випуск авторських робіт, організація і проведення персональних виставок.
    • Конкурсанти відповідають за достовірність інформації та документів, які вони надають, відповідно до чинного законодавства України.
    • На вимогу Конкурсного комітету Конкурсанти можуть надавати додаткову інформацію щодо міні-проектів. Для наочної презентації міні-проекту допускається проведення демонстраційних показів робіт (друкованих видань, аудіо- і відеопродукції).
    • Витрати конкурсантів з підготовки та надання конкурсної документації, оплаті не підлягають.

 

  1. Критерії та порядок оцінки міні-проектів
    • Міні-проекти оцінюються Конкурсним комітетом за наступними критеріями:
  • відповідність міні-проекту одному або декільком пріоритетним напрямам Конкурсу.
  • відповідність вимогам Конкурсу;
  • наявність чітко сформульованої проблеми, її актуальність;
  • визначення оптимальних методів реалізації проекту;
  • реалістичність та вимірюваність очікуваних результатів;
  • обґрунтованість вартості товарно-матеріальних цінностей, необхідних     для реалізації міні-проекту;
  • охоплення та залучення цільової аудиторії проекту;
  • користь для цільової аудиторії проекту;
  • відповідність запропонованої діяльності цілям і завданням проекту;
  • довгостроковий вплив проекту;
  • оригінальність та інноваційність проекту;
  • реалістичність виконання проекту відповідно до запропонованого графіку;
  • ефективність використання ресурсів;
  • залучення додаткових ресурсів;
  • виконання вимог складання бюджету;
  • готовність конкурсанта укласти договір про спільне утримання об’єкта благоустрою.

 

  1. Організаційне забезпечення Конкурсу
    • Права Конкурсного комітету:
  • контролює дотримання даного Положення і плану проведення Конкурсу;
  • затверджує необхідні форми конкурсної документації;
  • готує до розгляду та розглядає проекти, що подаються на конкурс;
  • організовує публічний захист проектів, що пройшли у фінальну частину конкурсного відбору:
  • ухвалює рішення щодо переможців Конкурсу.
    • Регламент роботи Конкурсного комітету:
      • Формою роботи Конкурсного комітету є засідання.
      • Засідання Конкурсного комітету є правочинним, якщо в них беруть участь більше половини членів від затвердженого персонального складу.
      • Рішення Конкурсного комітету приймається більшістю голосів від кількості членів комітету, які брали участь у засіданні. У випадку рівної кількості голосів вирішальним є голос голови Конкурсного комітету.
      • Засідання Конкурсного комітету оформлюється протоколом, який підписується секретарем та головою Конкурсного комітету, а у випадку відсутності голови Конкурсного комітету – його заступником.
      • Рішення Конкурсного Комітету про визначення переможців Конкурсу є остаточним. Конкурсний комітет не зобов'язаний давати пояснення про мотивацію при прийнятті відповідного рішення.

 

  1. Процедура Конкурсу

 

  • Зразки необхідних документів визначаються рішенням Конкурсного комітету та оприлюднюються на офіційному сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина".
  • Повідомлення про переможців Конкурсу публікуються в газеті «Кремінщина» і на офіційному сайті Кремінської міської ради.

5.3. Надання міні-проектів здійснюється відповідно до графіку, розміщеного на сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина". Після закінчення строків прийняття конкурсної документації секретар Конкурсного комітету складає протокол і привласнює всім заявками реєстраційний номер.

5.4.Протягом 15 днів з дня закінчення прийому конкурсної документації міні-проектів Конкурсний комітет проводить їх експертизу і приймає рішення щодо визначення переможців Конкурсу. В разі виникнення необхідності прийняття, за результатами розгляду конкурсної документації міні-проектів, додаткового рішення Кремінської міської ради, термін визначення переможців Конкурсу може бути подовжений на строк необхідний для підготовки такого рішення та затвердження його на сесії Кремінської міської ради.

 

  1. Порядок фінансування міні-проектів
    • Співфінансування для реалізації міні-проектів, визнаних переможцями, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на поточний бюджетний рік, на підставі рішення Конкурсного комітету.
    • За рішенням Конкурсного комітету міська рада затверджує проекти-переможці та фінансування цих проектів за рахунок коштів міського бюджету.
    • Для укладення Договору громадським організаціям (ОСББ, житловим кооперативом) переможцям необхідно надати додатково наступні документи:
  • довідка банку про відкриття рахунку;
  • довідка про відсутність заборгованостей по сплаті податків та страхових внесків до бюджету і позабюджетні фонди.
    • Для укладення Договору керівнику ініціативної групи (органу самоорганізації населення) переможця необхідно надати додатково копії наступних документів:
  • паспорт громадянина України;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
    • Конкурсний комітет залишає за собою право:
  • контролювати і брати участь у виборі підрядної організації для реалізації проекту;
  • здійснювати моніторинг проекту;
  • контролювати цільове використання бюджетних коштів щодо реалізації проекту.
    • Якщо переможець Конкурсу протягом 15 робочих днів не уклав Договір або впродовж 30 календарних днів після підписання Договору не почав реалізацію проекту, то кошти міського бюджету, передбачені на спів фінансування даного міні-проекту, відповідно до окремого рішення Конкурсного комітету, формуються в бонусну квоту, з якої перерозподіляються додатково Конкурсантам, що виявляють активність і старанність у реалізації своїх ініціатив, або надаються наступним Конкурсантам (замість тих, що вибули), згідно з рейтингом Конкурсу на основі раніше поданих заявок.
    • По завершенні реалізації міні-проектів товарно-матеріальні цінності, придбані за кошти проекту, стають власністю територіальної громади.

 

  1. Звітність одержувачів міні-грантів про використання коштів
    • Одержувачі міні-грантів готують і надають кожного місяця аналітичні та фінансові звіти у встановленій формі, яка є додатком до Договору, в строк, визначений у Договорі.
    • При складанні звітів одержувачі міні-грантів отримують консультації щодо складання звітів від Конкурсного комітету.

 

  1. Прикінцеві положення
    • Використання інформації, що міститься у Конкурсній документації, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про інформацію». Конкурсна документація зберігається в секретаря Конкурсного комітету, при цьому члени Конкурсного комітету мають право на отримання копій всіх документів.
    • Факт участі в Конкурсі означає, що всі учасники погоджуються з правилами, встановленими цим Положенням про Конкурс, а також з тим, що назва їх організації, органу самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ініціативної групи, імена, прізвища учасників проекту, а також фото-і відеоматеріали, пов’язані з реалізацією проекту, можуть бути використані Кремінською міською радою або Конкурсним комітетом в інформаційних, рекламних та інших матеріалах спрямованих на популяризацію Конкурсу.

 

Секретар міської ради                                                         Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                                  Н.М. Макогон


Додаток 2
до рішення сесії міської ради
від __.12.2018 №28/

 

 

СКЛАД
Конкурсного комітету Конкурсу міні-проектів

 

Прокопенко Юрій

Олексійович

 

 

Пилипенко Едуард

Володимирович

-        міський голова м. Кремінна, голова Конкурсного комітету;

 

-        секретар Кремінської міської ради, заступник голови Конкурсного комітету;

 

Лопата Тетяна

Іванівна

 

-        спеціаліст планово-фінансового відділу виконкому міської ради, секретар Конкурсного комітету.

Члени  Конкурсного комітету:

 

Дзівульський Георгій

Анатольович

-        перший заступник міського голови;

 

Макогон Наталя

Миколаївна

 

-        заступник міського голови з фінансово-економічних питань;

 

Загоруй Світлана

Михайлівна

 

Вітко Наталія

Василівна

 

Кравченко Віктор

Іванович

 

- голова Громадської ради при Кремінській міській раді;

 

- заступник голови Громадської ради при Кремінській міській раді;

 

-                     голова постійної комісії Кремінської міської ради;

 

Кременчук Віктор

Іванович

 

Несчетний Андрій

Анатольович

 

-       голова постійної комісії Кремінської міської ради;ї ради;

 

-        депутат Кремінської міської ради.

 

Секретар ради

Заступник  міського голови

 

Е.В. Пилипенко

Н.М. Макогон

 

 


Додаток 3
до рішення сесії міської ради
від ___.12.2018 №28/

 

ПЛАН – ГРАФІК
проведення Конкурсу міні-проектів

 

№ з/п

Заходи

Термін

Відповідальні

виконавці

1

Затвердження Конкурсної документації.

До 10.02.2018

Конкурсний комітет

2

Підготовка і публікація на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради, в місцевих ЗМІ оголошення про умови Конкурсу та початок прийому проектних заяв.

До 20.02.2018

Конкурсний комітет, виконком міської ради

3

Проведення семінару для учасників конкурсу щодо вимог оформлення конкурсної заявки

28.02.2018

Конкурсний комітет, виконком міської ради

4

Прийом Конкурсних проектів.

До 30.03.2018

Конкурсний комітет, виконком міської ради

5

Робота Конкурсного комітету щодо розгляду проектів.

 

до 15.04.2018

Конкурсний комітет

6

Засідання Конкурсного комітету по визначенню переможців Конкурсу.

 

до 17.04.2018

Конкурсний комітет

7

Оприлюднення результатів Конкурсу.

 

до 25.04.2018

Конкурсний комітет

8

Укладання договорів.

до 20.05.2018

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

10

Реалізація проектів.

визначається проектними заявами

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

11

Презентація проектів.

Серпень- вересень 2018

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

 

Секретар міської ради                                                         Е.В. Пилипенко

Заступник міського голови                                                  Н.М. Макогон

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/проект

«___» грудня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення
про проведення міського конкурсу
міні-ініціатив молоді

 

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Грантової Угоди між Радою Європи та Кремінською міською радою від 19.07.2017, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Провести у 2018 році Конкурс міні-ініціатив молоді м. Кремінна.

 2.Затвердити:

2.1. Положення про проведення Конкурсу міні-ініціатив молоді м. Кремінна.

 (Додаток 1).

2.2. Склад Конкурсного комітету міні-ініціатив молоді м. Кремінна.

 (Додаток 2).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

Міський голова                             Ю. О. Прокопенко



Додаток 1
до рішення сесії міської ради
від __.12.2017 №28/

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО МІСЬКИЙ КОНКУРС
МІНІ–ІНІЦІАТИВ МОЛОДІ

 

І.Загальні положення

  • Цим Положенням регулюється процедура проведення міського конкурсу проектів міні-ініціатив молоді (далі – Конкурс), розроблених активною молоддю міста в рамках Проекту «Посилення потенціалу, ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації».
  • Мета Конкурсу є визначення проектів міні-ініціатив молоді, які фінансуються за рахунок міського бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, і спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування направлених на посилення інституційних та лідерських здібностей органів місцевого самоврядування міста Кремінна через впровадження принципів демократії в її діяльність.
  • Учасниками Конкурсу є активна молодь міста, яка взяла активну участь в роботі «Школи майбутнього політика».
  • Основні завдання Конкурсу:
  • стимулювання громадськості , в т.ч. молоді та вразливих груп населення за діяльністю органів місцевого самоврядування міста Кремінна;
  • розвиток співпраці органів місцевого самоврядування міста Кремінна, громадських активістів, в т.ч. молоді та вразливих груп населення у розроблені та реалізації проектів;
  • узагальнення та поширення досвіду роботи, спрямованої на розв’язання проблем розвитку місцевого самоврядування.

 

ІІ. Основні напрями, за якими розробляються проекти

Основні напрями, за якими розробляються проекти

  • організація ефективної системи надання послуг населення;
  • розвиток ефективних механізмів управління територіями;
  • впровадження сучасних інформаційних технологій у діяльність органів місцевого самоврядування міста Кремінна;
  • покращення доступу громадськості, в тому числі молоді та осіб з обмеженими можливостями, до роботи мерії міста Кремінна та контролю за нею.

ІІІ. Вимоги до проектів

3.1. Проект має передбачати:

1) здійснення окремих організаційно-технічних заходів, спрямованих на поліпшення життєдіяльності територіальної громади;

2) підвищення рівня безпосередньої участі членів громади, в тому числі молоді та вразливих груп населення у вирішення питань місцевого значення;

3) запровадження нових механізмів покращення доступу громадськості, в тому числі молоді та осіб з обмеженими можливостями, до роботи мерії міста Кремінна та контролю за нею.

3.2. Проект повинен включати:

1) анотацію, у якій стисло зазначаються: назва проекту; актуальність; мета; перелік заходів та очікувані результати; цільові групи; обсяг коштів; партнери проекту.

Анотація не вважається окремою частиною проекту, а є стислим викладанням проекту в цілому;

2) опис проекту за такими складовими:

визначення проблеми, на розв’язання якої спрямований проект;

цільові групи;

3) мету за завдання проекту;

4) технологію проекту із зазначенням:

заходів проекту;

механізму розподілу функцій партнерів;

  • очікувані результати.

3.3 Проект подається у друкованому і електронному вигляді.

Друкований примірник проекту пронумеровується та підписується заявником.

3.4. Обсяг заходів проекту з міського бюджету не може бути більше ніж 30 тис. грн.

 

ІV. Організаційне забезпечення Конкурсу

4.1. Організацію Конкурсу (підготовка, оголошення, оприлюднення результатів) здійснює виконавчий комітет міської ради.

4.2. Прийняття, розгляд, оцінку проектів здійснює Конкурсний комітет, склад якого затверджується рішенням Кремінської міської ради.

4.3. Конкурсний комітет:

1) забезпечує розгляд проектів, їх оцінку та визначення переможців Конкурсу;

2) розглядає звернення та скарги з питань, пов’язаних з організацією і проведенням Конкурсу;

3) здійснює контроль за реалізацією проектів.

4.4. Організаційною формою роботи Конкурсного комітету є засідання, які проводяться за необхідності.

4.5. Засідання Конкурсного комітету проводить голова комітету, а у разі його відсутності – заступник. Засідання Конкурсного комітету є правомочним за умови присутності не менше половини її складу.

4.6. Рішення Конкурсного комітету вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більшість її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

4.7. У своїй діяльності Конкурсний комітет керується Конституцією України, чинним законодавством України і цим Положенням.

 

  1. Критерії та порядок оцінки міні-проектів

5.1 Переможці Конкурсу визначаються шляхом відбору проектів на підставі їх рейтингової оцінки, в основу якої покладено бальну систему за такими критеріями:

1) вплив проекту на розвиток міста.

Оцінка за цим критерієм здійснюється шляхом проставлення балів у залежності від ступеня впливу на розвиток міста:

30 балів – значний вплив, який дозволяє комплексно вирішити існуючу проблему або створити нові можливості для отримання послуг населенням;

20 балів – вплив, який дозволяє частково вирішити проблему або вдосконалити надання послуг населенню;

10 балів – незначний вплив, який не вирішує існуючих проблем, а поліпшує стан певного об’єкта;

2) вплив проекту на залучення громадськості до участі в роботі мерії.

Оцінка за цим критерієм здійснюється шляхом проставлення балів у залежності від ступеня впливу на залучення громадськості до участі в роботі мерії:

30 балів – значний вплив, який дозволяє комплексно вирішити існуючу проблему або створити нові можливості для отримання послуг населенням;

20 балів – вплив, який дозволяє частково вирішити проблему або вдосконалити надання послуг населенню;

10 балів – незначний вплив;

3) вплив проекту на впровадження принципів прозорості та демократії в роботі мерії:

Оцінка за цим критерієм здійснюється шляхом проставлення балів у залежності від ступеня впливу на впровадження принципів прозорості та демократії в роботі мерії:

30 балів – значний вплив, який дозволяє комплексно вирішити існуючу проблему або створити нові можливості для отримання послуг населенням;

20 балів – вплив, який дозволяє частково вирішити проблему або вдосконалити надання послуг населенню;

10 балів – незначний вплив;

4) спільність реалізації проекту декількома (двома і більше) заявниками.

За цим критерієм нараховується 20 балів.

5.2. Сумарна оцінка проекту визначається шляхом складання балів за всіма критеріями, зазначеними у пункті 5.1. цього Положення.

На основі сумарних оцінок складається рейтинг проектів.

5.3. На підставі рейтингу проектів визначається перелік переможців, який починається з проекту, що отримав найбільшу кількість балів, і закінчується проектом, фінансування якого вичерпується сума коштів міського бюджету, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.

 

 

VІ. Порядок проведення Конкурсу

6.1. Конкурс починається з 01 лютого 2018 року.

Оголошення про проведення Конкурсу розміщується на офіційному сайті Кремінської міської ради.

6.3. Строк подання проектів до 25 березня 2018 року.

6.4. Проекти подаються до приймальної виконавчого комітету Кремінської міської ради.

 

Секретар міської ради                                                         Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                                  Н.М. Макогон


Додаток 2
до рішення сесії міської ради
від 13.09.2017 №25/4

 

СКЛАД
Конкурсного комітету Конкурсу міні-ініціатив

 

Прокопенко Юрій

Олексійович

 

 

Пилипенко Едуард

Володимирович

-        міський голова м. Кремінна, голова Конкурсного комітету;

 

-        секретар Кремінської міської ради, заступник голови Конкурсного комітету;

 

Лопата Тетяна

Іванівна

 

-        спеціаліст планово-фінансового відділу виконкому міської ради, секретар Конкурсного комітету.

Члени Конкурсного комітету:

Дзивульський Георгій

Анатольович

-        перший заступник міського голови;

 

-         

 

Загоруй Світлана

Михайлівна

 

Вітко Наталія

Василівна

 

Кравченко Віктор

Іванович

 

- голова Громадської ради при Кремінській міській раді;

 

- заступник голови Громадської ради при Кремінській міській раді;

 

-                     голова постійної комісії Кремінської міської ради;

 

Кременчук Віктор

Іванович

 

Несчетний Андрій

Анатольович

 

-       голова постійної комісії Кремінської міської ради;ї ради;

 

-        депутат Кремінської міської ради.

 

Стеценко Олександр - радник Голови Луганської ОДА з Олександрович питань міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

 

Секретар міської ради                                                Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                        Н.М. Макогон

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № ___/___

 

“_____”______2017 р.
м. Кремінна

 

Про внесення у перелік об’єктів
комунальної власності, що підлягають
відчуженню у 2018 році

 

         З метою поповнення бюджету Кремінської міської ради в частині надходжень від відчуження майна комунальної власності шляхом продажу через аукціон, відповідно до пункту 4 статті 3 Закону України “ Про приватизацію державного майна ”, керуючись п. 30 ст. 26, ст. ст. 59, 60 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести в перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають приватизації через аукціон в 2018 році :

- домоволодіння по вулиці Озерній , 24 селища Стара Краснянка Кремінської міської ради Луганської області ;

- домоволодіння по вулиці Чайковського, 40 міста Кремінна Луганської області;

- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – приміщення магазину з господарськими будівлями, яке знаходиться за адресою вулиця Володарського, 41 , місто Кремінна Луганської області;

- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – міський туалет, який знаходиться за адресою площа Кооперативна, 50 А, місто Кремінна Луганської області.

  1. Виконкому Кремінської міської ради провести підготовку документів для оголошення аукціону з продажу вказаного нерухомого майна.

 3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГОГ СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/ПРОЕКТ

«          » грудня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про внесення у реєстр земельних ділянок, що підлягають продажу в 2018 році

 

З метою виконання заходів, спрямованих на поповнення міського бюджету, у зв’язку зі змінами у діючому законодавстві щодо збільшення термінів розгляду проектів місцевих нормативних актів, враховуючи рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», керуючись Конституцією України, ст.ст.12, 84, 127-128 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 25 сесії 6 скликання міської ради від 10.05.2012 р. № 25/1 (із змінами та доповненнями), Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести до переліку земельних ділянок несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2018 році:

- земельну ділянку загальною площею 0,0184 га, яка знаходиться в оренді у гр. Хлюбцева О.М. для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Крайова (70 лєт Октября), 25;

- земельну ділянку загальною площею 0,1050 га, яка знаходиться в оренді у гр. Романовського О.О. для обслуговування будівлі торгівлі - магазину та розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Совєтська, 3а.

- земельну ділянку загальною площею 0,0113 га, яка знаходиться в оренді у гр. Лисенко Н.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та розташована за адресою: сел. Житлівка, вул. Красна, 69;

- земельну ділянку загальною площею 0,0408 га, яка знаходиться в оренді гр. Безсмертного М.Н. для обслуговування будівлі торгівлі - магазину, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пл. Кооперативна, 63;

- земельну ділянку загальною площею 0,0382 га, кадастровий номер 4421610100:02:237:0004, яка знаходиться в оренді у гр. Чернишової С.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Шевченко, 19.

  1. Виконавчому комітету Кремінської міської ради провести роботи згідно ст.128 Земельного кодексу України щодо укладення з землекористувачами землі договору авансового внеску в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а також визначення вартості продажу земельної ділянки на підставі експертної грошової оцінки.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

« ___» грудня 2016 р.
м. Кремінна

Про затвердження Програми
соціальної підтримки сімей,
дітей та молоді м. Кремінна
на 2018 рік

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом міської ради проект міської Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018 рік, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити міську Програму соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018 рік (додається).

Додаток – 7 арк.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко



 Затверджено
рішенням міської ради
від «___» грудня 2017 р. №28/

 

ПРОГРАМА
соціальної підтримки сімей, дітей та молоді
м. Кремінна на 2018 рік

 

Міська програма підтримки сімей, дітей та молоді м. Кремінна на 2018 рік, розроблена відповідно до Законів України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», «Про охорону дитинства», Сімейного кодексу України, Національної стратегії профілактики соціального сирітства до 2020 року, затвердженої Указом Президента України від 22.10.2012р. № 609, Державної програми підтримки сім’ї до 2016 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2013р. № 341 та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік, визначає необхідні зміни у підходах суспільства до підтримки сімей, дітей та молоді і розрахована на 2017 рік.

 

І. Загальні засади

 

Державну політику щодо дітей, сім’ї та молоді зорієнтовано на створення та забезпечення доступу до соціальних послуг найбільш вразливих категорій населення. На це спрямовано конкретні заходи, які реалізуються Кремінською міською радою. Практична соціальна робота підпорядкована на виконання національних та державних програм соціального становлення і розвитку сім’ї, дітей та молоді.

Спектр соціальних послуг, які надаються сім’ям, різноманітний та життєво важливий: допомога у оформленні та відновленні документів, надання допомоги в організації лікування, медичного обстеження, оздоровлення дітей, отримання реєстрації, оформлення всіх можливих державних соціальних виплат та чіткий контроль за їх використанням тощо.

Сім'я є одним з основних, а в багатьох випадках - безперечно, основним чинником формування особистості і долі людини. Значна частина людських потреб задовольняється саме в сім'ї.

Стабільність та економічний розвиток як суспільства, так і кожної окремо взятої територіальної громади, залежить від фізичного і духовного здоров'я сім'ї, дітей та молоді, від ставлення влади до їх проблем, інтересів і потреб. Необхідність розроблення даної Програми обумовлена, зростаючою роллю сім’ї в суспільному житті. З однієї сторони, вона є рушійною силою, провідником демографічного, соціально-економічного, політичного й духовного розвитку. З іншого боку - однією з незахищених, вразливих верств суспільств.

Ознака сучасної сім'ї - послаблення її основних функцій та неналежний рівень виховного потенціалу батьків і, як наслідок - різні види сімейного неблагополуччя.

Для певної частини сімей м. Кремінна актуальними залишаються проблеми бідності та безробіття.

Наявність безробіття, послаблення основних функцій сім’ї та низький рівень виховного потенціалу батьків значно впливають на зростання негативних явищ серед сімей, дітей та молоді міста. Саме сімейне неблагополуччя і байдужість оточення призводить до безпритульності, бездоглядності, жебрацтва, соціального сирітства, насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми, поширення правопорушень та злочинності серед молоді, руйнації моральних та духовних цінностей, поширення тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІД, соціально небезпечних хвороб серед населення.

Скорочення чисельності сімей, які довгі роки, а іноді й усе життя, перебувають у складних життєвих обставинах, - це не тільки соціальне, але й політичне завдання суспільства (всіх зацікавлених в цьому суб'єктів). Тому одними з пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку нашої громади є активізація профілактичної роботи, формування відповідального ставлення батьків до виховання дітей, забезпечення якісних та доступних соціальних послуг та збереження для дитини її біологічної сім'ї, мобілізація громади до вирішення проблем сімей, дітей та молоді.

Таким чином забезпечення соціальної підтримки сімей, дітей та молоді, адресності та доступності соціальних послуг, особливо у віддалених районах міста, на сьогодні є нагальною потребою і саме тому до структури Кремінського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді починаючи з липня 2012 року було введено посади фахівців із соціальної роботи.

 

 

ІІ.Мета і основні завдання програми

 

Метою програми є подальше вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, адресність та доступність соціальних послуг за місцем проживання, особливо у віддалених районах міста.

 

Основними завданнями програми є:

1) забезпечення підвищення якості, адресності та доступності професійних соціальних послуг безпосередньо у громаді, насамперед у віддалених районах міста, сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах

2) координація зусиль фахівців із соціальної роботи та спеціалістів з раннього виявлення, обліку, ведення банку даних та соціального супроводу сімей/осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах пошуку кандидатів в прийомні батьки та батьки-вихователі;

3) здійснення соціальної роботи, спрямованої на запобігання відмов від новонароджених дітей;

4) удосконалення діяльності щодо підбору, направлення на навчання та здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;

5) поліпшення змістовного наповнення соціальних, профілактичних акцій, спрямованих на розвиток сімейних форм виховання, мотивацію до здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї;

6) соціальна підтримка ВІЛ-інфікованих вагітних жінок, дітей, молоді та членів їх сімей.

7) поліпшення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням та соціально-небезпечним хворобам у дитячому та молодіжному середовищі, формування навичок здорового способу життя;

8) удосконалення соціальних послуг та здійснення соціального патронажу неповнолітніх та молоді, які відбувають покарання без позбавлення волі та тих, які звільнені з місць позбавлення волі.

 

ІІІ. Очікувані кінцеві результати програми:

 

- підвищення якості, доступності та адресності соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді;

- забезпечення можливостей для самореалізації, самовизначення, самовдосконалення різних категорій сімей в цілому, а також кожного з її членів;

- зменшення кількості дітей, які були вилучені із сім’ї;

- створення умов для зменшення соціального сирітства;

- формування в населення позитивного ставлення до інституту прийомної сім’ї;

- забезпечення якісно нового рівня інформованості та обізнаності дітей та молоді району з актуальних питань;

- позитивні зрушення у вирішенні проблем зайнятості молоді та залучення її до трудового виховання, як невід’ємної частини комплексного підходу до виховання повноцінних членів суспільства;

- поліпшення криміногенних обставин та зменшення рівня злочинності в молодіжному середовищі;

- зменшення факторів, які впливають на вживання психоактивних речовин у дитячому та молодіжному середовищі;

- поліпшення системи здійснення соціального захисту дітей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями та членів їх сімей, соціальна підтримка ВІЛ-інфікованих вагітних жінок.

 

ІV.Термін та механізм реалізації програми

 

Міська програма розрахована на 1 рік. На виконання даної Програми Кремінська міська рада передає субвенцію Кремінській районній раді на проведення видатків, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів для утримання соціального фахівця Кремінського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розробляє та затверджує план роботи Центру та його спеціалізованих формувань відповідно до функцій, завдань центру, пріоритетних напрямів діяльності ЦСССДМ та положень даної Програми.

Щомісячно Кремінський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звітує про свою роботу та виконання даної Програми.

 

V.Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

 

VІІ. Основні заходи

Заходи

Термін виконання

Відповідальний за виконання

Сума витрат, джерела фінансування

 

1

Оплата праці фахівця із соціальної роботи в Кремінській територіальній громаді (1 шт.од.)

2018 рік

Міська рада, КРЦСССДМ

96 088 грн.

 

2

Виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, громадян похилого віку, інвалідів та інших соціально незахищених груп населення, які потребують соціальної підтримки та надання їм соціальних послуг

Постійно

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

Потреба в коштах відсутня

 

3

Оновлення обліку сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах

Постійно

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

Потреба в коштах відсутня

 

4

Індивідуальне консультування клієнтів

Постійно

КРЦСССДМ

Потреба в коштах відсутня

 

5

Соціальне інспектування (відвідування) сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах

Постійно

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

 

 

6

Здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги

Постійно

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

 

Потреба в коштах відсутня

 

7

Участь у супервізійних нарадах на базі Кремінського РЦСССДМ та Кремінської міської ради

1 раз на тиждень

КРЦСССДМ

Потреба в коштах відсутня

 

8

Участь у засіданні дорадчого органу Кремінської РДА з питань роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

За потребою

КРЦСССДМ

Потреба в коштах відсутня

 

9

Організація своєчасної допомоги сім’ям, дітям та молоді шляхом взаємодії із структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій та місцевого самоврядування, навчальними та дошкільними закладами, закладами та відділеннями охорони здоров’я, внутрішніх справ, громадських об’єднань, фондів тощо

Постійно

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

 

Потреба в коштах відсутня

 

10

Проведення у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій

Згідно річного плану роботи

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

 

Потреба в коштах відсутня

 

11

Здійснення соціальної та психологічної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя

Постійно

КРЦСССДМ

 

Потреба в коштах відсутня

 

12

Здійснення робота з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, з числа учнів старших класів та випускників інтернатних закладів з метою їх соціальної та психологічної адаптації, підготовки до самостійного життя

Постійно

Кремінська обласна загальноосвітні школа-інтернат І-ІІІ ступенів, Кремінська обласна спеціальна ЗОШ-інтернат, Кремінська обласна санаторна школа - інтернат

Потреба в коштах відсутня

 

13

Організація та проведення роботи з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в пришкільний таборах міста:

- лекція: «Ми за здоровий спосіб життя»;

- бесіда з вікториною «Формула здоров’я»;

- відео лекторій «Шкідливість тютюнопаління»;

- рольова гра «Вплив куріння на людину»;

- лекція: « Мир і дружба – не дива, або знай свої права»;

- тренінгові заняття «Твоє життя – твій вибір»;

- конкурс створення реклами здорового способу життя «Я обираю здоров’я, а ти?».

Період літньої оздоровчої кампанії

Пришкільні оздоровчі табори міста

Потреба в коштах відсутня

 

14

Робота з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на базі МНОЦ «Мрія»:

- конкурс дитячих фантазій «Мені приснився чарівник, який…»;

- лекція з елементами тренінгу з профілактики насильства в сім’ї «Щасливе дитинство»;

- тренінг «Я вчуся спілкуватися»;

- лекція з елементами тренінгу «Якщо хочеш бути здоровим»;

- тренінг «Твоє життя – твій вибір»;

- комунікативний тренінг «Ми живемо серед людей»;

- тренінг «Бути здоровим – престижно!»;

- розвиваючий тренінг «На шляху до творчості»;

Червень – серпень

МНОЦ «Мрія»

Потреба в коштах відсутня

 

15

Забезпечення надання соціальних послуг особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми

Постійно

КРЦСССДМ

Потреба в коштах відсутня

 

16

Організація та проведення лекції для учнів старших класів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з профілактики суїцидів «Найдорожче – це життя»

Вересень

КРЦСССДМ, загальноосвітні школи міста

Потреба в коштах відсутня

 

17

Організація та проведення лекції для учнів старших класів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах «Я – особистість»

Жовтень

КРЦСССДМ, загальноосвітні школи міста

Потреба в коштах відсутня

 

18

Організація та проведення для учнів старших класів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах «Сімейне насилля»

Листопад

КРЦСССДМ, загальноосвітні школи міста

Потреба в коштах відсутня

 

19

Організація та проведення для учнів старших класів із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах «Попередження торгівлі людьми»

Листопад

КРЦСССДМ,

загальноосвітні школи міста

Потреба в коштах відсутня

 

20

Здійснення заходів, розповсюдження інформаційних матеріалів з питань пропагування сімейних форм виховання та питань соціального захисту населення

Постійно

КРЦСССДМ, суб'єкти соціальної роботи

 

Потреба в коштах відсутня

 

 

Всього :

 

96 088 грн.

 

 

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ                                              Е.В. ПИЛИПЕНКО

 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ                        Н.М. МАКОГОН

Вівторок, 21 листопада 2017 13:41

28 сесія. Про делегування повноважень

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 28/

 

“__” грудня 2017 року
м. Кремінна

Про делегування повноважень

 

На виконання ст.93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доручити Кремінському міському голові укласти Договори з головами селищної та сільських рад Кремінського району про отримання коштів у вигляді іншої субвенції на здійснення видатків на утримання КУ «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Main Menu

Kremins'ka TG