“ ” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження штатного розпису
апарату виконавчого комітету
Кремінської міської ради
Розглянувши пропозиції міського голови щодо затвердження штатного розпису Кремінської міської ради з 01 січня 2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
Додатки - 1 арк.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми сприяння
створенню ОСББ та підтримки будинків
ОСББ на 2018 рік
Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та вдосконалення відносин, що виникають у сфері обслуговування житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, міська рада вирішила:
3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік
Відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
відшкодування відсотків за кредитами,
отриманими населенням Кремінської
міської ради на впровадження
енергозберігаючих заходів у 2018 році
З метою забезпечення участі населення у впровадженні заходів з енергозбереження, через залучення кредитних коштів, керуючись ст. 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Додаток 1.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради
від ___ грудня 2017 року №28/
ПРОГРАМА
відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017 році
Паспорт
1. |
Ініціатор та розробник програми |
Виконком міської ради |
2. |
Учасники програми |
Структурні підрозділи виконавчого комітету Кремінської міської ради |
3. |
Термін реалізації програми |
2018 роки |
4. |
Етапи виконання програми |
2018 |
5. |
Бюджет програми |
100 тис.грн. (при наявності коштів) |
6. |
Можливі джерела фінансування |
Кошти обласного бюджету Кошти місцевого бюджету Кошти кредитних установ Гранти, тощо Інші джерела |
Вступ
Програма відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017 році (надалі Програма) розроблена на виконання Закону України «Про енергозбереження», Указу Президента України від 30.05.2008 року № 679/2008, доручення віце-прем’єра міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.11.2016 року №41731/1/1/1-16.
Метою програми є запровадження дії механізму відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, отриманими жителями Кремінської міської ради протягом 2018 року до повного погашення кредитів.
На сьогоднішній день найбільшим споживачем природного газу у місті є населення, яке споживає більше 60% природного газу від загального об’єму споживання природного газу в місті. Тому зменшення споживання природного газу населенням є першочерговим завданням.
Основними шляхами зменшення споживання природного газу населенням є впровадження таких енергоощадних заходів в побуті:
– утеплення стін будинків, підлоги, горищ та дахів;
– встановлення рекуператорів тепла;
– встановлення та заміна енергозберігаючих вікон, вхідних дверей та віконно-балконних конструкцій;
– встановлення та реконструкція індивідуальних систем опалення, у тому числі альтернативних до газу.
Впровадження вищезгаданих заходів потребує значних матеріальних та грошових коштів. Зважаючи на невисокий рівень реальних доходів та низьку платоспроможність населення, Луганською ОДА було прийнято Програму енергозбереження для бюджетної сфери і населення, згідно з якою вперше в Україні було розроблено ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів. Суть даного механізму полягає в тому, що місцевий бюджет відшкодовує позичальникам, які отримали кредити на впровадження енергозберігаючих заходів, 10% від відсоткової ставки за кредитами.
На даний час кредити на енергозбереження можна отримати в державних фінансових установах.
Відшкодування відсоткових ставок за кредитами на енергозбереження буде здійснюватися на підставі Генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів та кредитно-фінансовою установою. (Додаток 1).
На виконання заходів Програми залучаються кошти міського бюджету в сумі 100 тис. грн.
Відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів 100 тис.грн.
7.1. Паспорт Позичальника ( 1-4,11 ст.).(копія завірена Позичальником)
7.2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.(копія завірена Позичальником)
7.3. Кредитний договір.
7.4. Документи, які підтверджують цільовість використання кредитних коштів:
В умовах зростання тарифів на паливно-енергетичні ресурси реалізація заходів Програми значно здешевить кредити для населення на впровадження енергоощадних заходів. Це стимулюватиме населення міста активно залучати кредити банків на впровадження енергозберігаючих заходів в побуті, що в кінцевому результаті призведе до значного зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів.
Програма діє до повного погашення зобов’язань за кредитами, отриманими жителями Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів протягом 2018 року.
“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми
проведення заходів з відбору кандидатів
на військову службу за контрактом
у Збройних Силах України
Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ПРОГРАМА
проведення заходів з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
Своєчасне та якісне виконання визначених для Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату планових завдань по відновленню боєздатності Збройних Силах України.
Метою даної програми є комплексна агітаційна робота серед громадян м. Кремінна щодо набору на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, матеріальне заохочення громадян, які виявили бажання та відібрані Рубіжансько-Кремінським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році.
Завданням програми є популяція військової служби за контрактом у Збройних Силах України на території міста, та прилеглої території.
Виконання програми досягається шляхом надання необхідної інформації мешканцям міста, та прилеглої території щодо вступу на військову службу за контрактом та отримання вищої освіти у закладах Міністерства оборони і військових навчальних підрозділах ВНЗ. Так, у засобах масової інформації і зовнішньої реклами будуть розміщені рекламно-агітаційні матеріали, проводитимуться спільні військово-патріотичні заходи. Крим цього, буде вдосконалено систему взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Силах України військовослужбовцями військової служби за контрактом.
Програма розрахована на 2018 рік та стосується громадян міста які зареєстровані на території міста Кремінна і відібрані та направлені для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2018 році з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для міста у кількості 60 осіб.
Джерелами фінансування Програми є міський бюджет та інші джерела, які не заборонені чинним законодавством України.
Фінансування витрат на реалізацію заходів Програми здійснюється в межах фінансових можливостей міського бюджету.
В процесі виконання Програми обсяги видатків з окремих напрямків в межах загального обсягу видатків за програмою можуть уточнюватися головним розпорядником коштів із відповідним внесенням змін до паспорту Програми та плану використання бюджетних коштів. Головним розпорядником коштів є фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради. Фінансування може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству.
Ресурсне забезпечення програми
Обсяги коштів, які пропонується залучити на виконання програми |
2018 рік |
Усього витрат на виконання програми (тис. грн.) |
Обсяг ресурсів усього |
94.2 |
|
У тому числі місцевій бюджет |
94.2 |
|
Основними завданнями програми є:
4.2. Створення позитивної динаміки росту кількості подачі заяв кандидатами для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України;
№ з/п |
Перелік заходів програми |
Термін виконання |
Виконавці |
Джерело фінвнсування |
Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.) |
Очікуваний результат |
1 |
Виготовлення рекламно-агітаційної печатної продукції |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
5.0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
2 |
Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів у засобах масової інформації |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
36 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
3 |
Розміщення рекламно - агітаційних матеріалів на засобах зовнішньої реклами |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК
|
Міський бюджет |
18.0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
4 |
Виділення транспорту для доставки кандидатів на військову службу за контрактом до обласного збірного пункту (м. Сєверодонецьк |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
6.0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
5 |
Відшкодування вартості сертифікатів проходження нарколога, психіатра |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
4.2 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
6 |
Відшкодування вартості білетів на проїзд до місця служби |
2018 рік |
Кремінська міська рада Рубіжансько-Кремінський ОМВК |
Міський бюджет |
25.0 |
Виконання визначених планових завдань для міста з відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Збройних Силах України |
|
всього |
|
|
|
94.2 |
|
Координація та контроль за ходом виконанням програми покладається на військового комісара Рубіжансько-Кремінського ОМВК.
Розпорядником коштів є Кремінська міська рада. Виплату коштів на виготовлення, розміщення рекламно-агітаційних матеріалів, оренду транспорту, відповідно до наданих Рубіжансько-Кремінським ОМВК завірених рахунків, списків та звід за виконанням коштів здійснює фінансово-господарський відділ Кремінської міської ради.
“ __” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Програми відшкодування
частини кредитів, отриманих об’єднанням
співвласників багатоквартирних будинків( ОСББ),
житлово – будівельним кооперативам(ЖБК) на
впровадження заходів з енергозбереження,
реконструкції і модернізації багатоквартирних
будинків у м. Кремінна на 2018 рік
Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально економічного розвитку, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про енергозбереження“, “Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку“, з метою забезпечення участі власників квартир у будинках ОСББ, ЖБК щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків через залучення кредитних коштів, підвищення енергоефективності житлово-комунального господарства та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням, керуючись ст. 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити міську Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК, на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік ( надалі Програма) ( додаток).
3.Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення сесії Кремінської міської ради
Від ___ грудня 2017 року №28/
Програма
відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Кремінна на 2018 рік
І. Загальні положення
Програма розроблена з метою підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ), житлово – будівельних кооперативів(ЖБК) при проведенні енергоефективної модернізації багатоквартирних будівель для забезпечення комфортних умов проживання та економії енергоресурсів.
Програма є цільовою, орієнтована на підвищення енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та фінансової підтримки населення на впровадження енергоефективних заходів в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів за рахунок бюджетів відповідних рівнів.
ІІ. Опис проблеми, на розв'язання якої спрямована програма.
Житлово-комунальне господарство є одним з найбільших і, у той же час, найменш ощадливим споживачем енергетичних і водних ресурсів серед інших галузей господарства міста.
Основною складовою низької енергетичної ефективності інженерних мереж і систем є високий рівень питомих витрат теплової енергії, гарячої та холодної води у таких споживачів комунальних послуг як житлові будинки. Фізична та моральна зношеність конструкцій та внутрішніх систем житлових будівель стала головною причиною зниження якості комунальних послуг, погіршення комфортності, надійності і безпечності умов проживання мешканців міста.
Якщо ситуація не зміниться (наші будинки не стануть енергоефективними, а мешканці не почнуть ощадливо споживати ресурси) обсяги споживання газу та електроенергію будуть зростати з року в рік. Окрім того на ріст споживання будуть впливати і інші фактори такі як: збільшення потреби в побутових приладах які споживають електроенергію, значне коливання температур в зимовий період, а також на перший погляд не помітна – низька якість природного газу, що збільшує обсяги його споживання.
Також слід зазначити, що рівень теплового комфорту є одним із основних факторів забезпечення життєво необхідних санітарно-гігієнічних умов перебування людини у приміщенні і забезпечення таких умов неможливо без витрат енергії, отримання якої не може бути безкоштовним.
Одночасне зростання цін та обсягів споживання енергоресурсів не зможе витримати бюджет більшості мешканців міста проживаючих в багатоквартирних будинках. Для того щоб ситуація не стала катастрофічною необхідно вже сьогодні розпочинати діяльність по зменшенню енергозатратності житлових будівель.
З цього випливає, що на сьогоднішній день впровадження енергозберігаючих заходів у будинках має найвищий потенціал зменшення споживання теплової енергії, а отже і газу. Як в Україні так і в місті це є одним з головних пріоритетів державної політики на сучасному етапі розвитку економіки.
Енергоефективність в житлово-комунальному господарстві на сьогодні є вкрай низькою. Проблема потребує негайного вирішення, але для цього необхідні значні фінансові ресурси. Тому без участі мешканців житлових будинків вирішення даної проблеми неможливе.
В умовах, коли ні держава, ні населення не спроможні нести тягар відповідальності за утримання житлового фонду і впровадження політики енергоощадності у цьому секторі економіки, формування «організованого» власника в рамках ОСББ дає можливість реалізувати права власників житла. Мешканці житлових будинків, які об’єднані в ОСББ, ЖБК мають шанс власноруч і на свій розсуд вирішувати зазначені вище завдання. На жаль ні у громадян ні у влади не має достатньо ресурсів для того щоб комплексно впровадити енергозберігаючі заходи і досягти такого рівня енергоспоживання при якому жити в будинку буде економічно вигідно та комфортно. Тому для вирішення проблеми необхідно об’єднати зусилля та ресурси всіх зацікавлених сторін з метою вироблення єдиної стратегії з урахуванням інтересів і можливостей всіх партнерів.
На даний час для підтримки ОСББ, ЖБК на державному рівні діє затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, згідно якого відшкодовується ОСББ, ЖБК частина суми кредиту до 70 відсотків, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.
Враховуючи зацікавленість міської влади у впровадженні енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві, міська рада може сприяти цьому процесу через механізм фінансового стимулювання.
Для прискорення процесу даною Програмою пропонується механізм використання коштів міського бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в Банках короткостроковими кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, необ’єднаним співвласникам багатоквартирних будинків ( через управителя) на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій.
ІІІ. Мета Програми
Метою міської Програми є зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів споживачів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, які забезпечують енергоощадність та підпадають під часткове відшкодування відсотків за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності:
- утеплення зовнішніх фасадів будинків;
- ремонт стиків в панельних житлових будинках;
- теплова ізоляція покрівель та підвалів житлових будинків;
- заміна трубопроводів з їх теплоізоляцією;
- влаштування індивідуальних теплових пунктів з системою автоматизації та погодним регулюванням;
- заміна вхідних дверей та віконних блоків на сходових клітках та місцях загального користування на енергозберігаючі;
- впровадження енергозберігаючих систем електроосвітлення на сходових клітках та місцях загального користування.
Кінцева мета енергоресурсоощадної політики у житлово-комунальному господарстві – скорочення витрат на утримання та експлуатацію житлових будинків.
ІV. Завдання Програми
1.Основним завданням Програми є сприяння залученню коштів населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів шляхом реалізації державної підтримки у відшкодуванні частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з частковим відшкодуванням відсоткової ставки за залученими кредитами з міського бюджету.
2.Здешевлення кредитів залучених у банках, що надаються ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів шляхом компенсації відсоткової ставки за рахунок міського бюджету.
Програмою пропонується механізм часткового відшкодування відсоткових ставок за рахунок коштів бюджету міста за залученими кредитами в державних кредитно-фінансових установах , що надаються на впровадження енергозберігаючих заходів відповідно до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 р. № 243, зі змінами та доповненнями.
.
Багатоквартирні будинки в залежності від їх правового статусу (ОСББ, ЖБК надалі Позичальник) мають різні можливості щодо формування грошових фондів/ресурсів для впровадження енергоефективних заходів. Витрати на впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирному будинку розподіляються між співвласниками пропорційно до їхніх часток співвласника, якщо рішенням зборів співвласників або законодавством не передбачено іншого порядку розподілу витрат.
6.1. Обєднання співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ).
Для фінансування енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ, можуть створюватися у встановленому порядку спеціальні фонду. Джерелами формування спеціальних фондів ОСББ можуть бути:
щомісячні внески співвласників;
одноразові цільові внески співвласників;
добровільні грошові внески фізичних та юридичних осіб;
цільове фінансування за рахунок місцевих бюджетів;
цільові внески інших юридичних осіб;
кошти, одержані об’єднанням у результаті здачі в оренду допоміжних приміщень;
інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Рішення про створення спеціальних фондів ОСББ з визначенням очікуваних джерел фінансування цих фондів та порядку використання накопичених коштів приймається загальними зборами об’єднання. Таке рішення є правомочним, якщо за нього проголосувало не менш як дві третини загальної кількості усіх співвласників.
6.2. Житлово – будівельні кооперативи (ЖБК)
ЖБК відповідно до Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу мають право формувати спеціальні грошові фонди для впровадження енергоефективних проектів за рахунок:
пайових внесків;
внесків на проведення капітального ремонту житлового будинку (будинків);
внесків на експлуатацію житлового будинку (будинків);
надходжень від оренди нежитлових приміщень;
інших надходжень.
VІI. Механізм реалізації Програми
ОСББ та ЖБК, як юридичні особи, мають право залучати для впровадження енергоефективних заходів кредитні та позикові кошти на умовах, що узгоджені з відповідними банківськими установами або кредиторами інших категорій.
Позичальник рішенням загальних зборів визначає першочергові роботи та за власні кошти замовляє (виготовляє) проектно-кошторисну документацію на їх виконання та державну експертизу затверджувальної частини проекту.
Державні фінансово-кредитні установи здійснюють кредитування ОСББ, ЖБК для закупівлі енергоефективного обладнання та/або матеріалів. При цьому в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива позичальнику надається фінансова підтримка у формі компенсації до70% суми кредиту на здійснення заходу (вартість робіт не враховується) та за умовами визначеними державними фінансово-кредитними установами.
Необхідно зазначити, що державна підтримка розповсюджується не на всі матеріали та обладнання, а тільки на ті, що входять до Орієнтовного переліку енергоефективного обладнання та/або матеріалів, які є складовими (комплектуючими) устаткування та матеріалів, що визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
17.10.2011 р. № 1056
Державна підтримка здійснюється в рамках фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії» відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.
Місцевими органами влади впроваджуються в межах бюджетних можливостей програми фінансової підтримки ОСББ, ЖБК та стимулювання енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, які дозволяють знизити фінансове навантаження на співвласників будинків в разі їх участі у відповідних кредитних програмах ( Порядок- додаток №1).
VІІI. Організації-партнери, співвиконавці Програми
ОСББ, ЖБК, управителі, управління житлово – комунального господарства, банківські установи та інші інституції.
ІX. Фінансування Програми
Джерелами фінансування Програми є кошти ОСББ (мешканців), Фонду міського бюджету м.Кремінна в межах асигнувань на відповідний рік, банківських установ та інші надходження, не заборонені законодавством України.
Додаток 1
до рішення сесії Кремінської міської ради
Від ___ грудня 2017 року №28/
ПОРЯДОК
часткового відшкодування відсоткових ставок
за кредитами, залученими в кредитно-фінансових установах.
3.Позичальник, який уклав договір з банківською установою на кредитування в рамках реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива та хоче отримати відшкодування частини відсоткових ставок за залученими кредитами з міського бюджету звертається із заявою на ім’я міського голови та надає:
3.1. заяву, в якій обов'язково зазначається:
-повне найменування юридичної особи - позичальника або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - позичальника;
-ідентифікаційний код юридичної особи - позичальника (код згідно з ЄДРПОУ) або реєстраційний номер облікової картки платника (або інформацію про відсутність такого номера) та копію паспорта;
-адреса будинку, в якому впроваджуються заходи відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, із зазначенням типу будинку (одно-/багатоквартирний), згідно з даними, повідомленими уповноваженій фінансово-кредитній установі позичальником;
-відомості щодо енергоефективних заходів (із зазначенням повної назви енергоефективного обладнання та/або матеріалів, придбаних відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження);
3.2.копію кредитного договору, завірену печаткою уповноваженої фінасово-кредитної установи, який відповідає Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231;
3.3. документи, які підтверджують загальну вартість придбаного енергоефективного обладнання та/або матеріалів та відповідних робіт з їх впровадження (у гривнях);
3.4. документи, що підтверджують цільове використання наданих кредитних коштів (акти виконаних робіт та/або інші документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів);
3.5. графік погашення кредиту.
4.Відділ житлово – комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради, опрацьовує документи направлені на ім’я міського голови позичальником, перевіряє їх достовірність та повноту, проводить попередній розрахунок вартості відшкодування за кредитним договором та подає на розгляд комісії.
У разі відсутності повного пакету документів, або виявлення недостовірної інформації, заява не розглядається, а документи повертаються позичальнику із зазначенням причини повернення.
7.Відбір здійснюється за заявами Позичальників на поточний бюджетний рік. До заяви, на розгляд Комісії, подаються документи, передбачені п. 3.1., які відповідають меті Програми.
За результатами відбору Комісія визначає перелік позичальників на часткове відшкодування відсоткових ставок та розмір відшкодування з міського бюджету, за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами.
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва на підставі рішення Комісії готує проект рішення виконавчому комітету Кремінської міської ради про затвердження рішення- протоколу Комісії.
У разі прийняття рішення про відмову в наданні відшкодування, секретар Комісії, протягом п'яти робочих днів після його прийняття, надсилає Позичальнику протокол Комісії, в якому повинна бути зазначена причина відмови.
11.З міського бюджету надається відшкодування відсоткової ставки у розмірі 10% річних за надані фінансово-кредитними установами кредити, видані відповідно до механізму державної підтримки на заходи з підвищення енергоефективності.
Часткове відшкодування відсотків з міського бюджету надається на період до закінчення терміну дії кредитного договору.
Відшкодування частини відсотків здійснюється планово-фінансовим віддфлом відповідно до укладених договорів , щомісячно, починаючи з місяця, наступного після підписання договору.
Відшкодування відсотків за грудень місяць здійснюється за умови їх авансової сплати у листопаді місяці.
Облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням фінансової підтримки здійснюється у порядку встановленому ДКСУ.
Контроль за використанням ОСББ коштів фінансової підтримки для проведення робіт на виконання заходів з енергозбереження здійснює відділом житлово-комунального господарства та будівництва.
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва перевіряє цільове використання позичальником наданих коштів на підставі довідки з кредитно-фінансової установи по сплаті кредиту та відсотків, яка надається позичальником щомісячно.
У разі виявлення нецільового використання коштів відділ житлово-комунального господарства та будівництва готує та надсилає позичальнику повідомлення про припинення договору в односторонньому порядку.
Бюджетні кошти не можуть бути направлені на сплату будь-яких штрафів та/або пені, нарахованих згідно з умовами кредитного договору.
ВИТЯГ
з Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження,
затвердженого постановою КМУ від 17 жовтня 2011 р. № 1056
«Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження»
Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів для ОСББ, ЖБК, при закупівлі якого за кредитні кошти відбувається відшкодування частини суми кредиту:
“ ” грудня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2018 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Кремінського міського бюджету на 2018 рік, який ухвалено рішенням виконкому Кремінської міської ради від 19 грудня 2017 року, у відповідності до статей 14, 21-24, 63, 69, 69-1, 71-73, 75-77, 88, 91, 93 Бюджетного кодексу України, керуючись статтями 26, 43, 44, 61-64, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 15 716,440 тис. грн., спеціального фонду бюджету в сумі 470,320 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 425,00 тис. грн., згідно з додатком 1 до цього рішення.
- передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 5754,723 тис. грн., згідно з додатком 4 до цього рішення.
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 5754,723 тис. грн., згідно з додатком 4 до цього рішення.
Частина чистого прибутку (доходу) сплачується до міського бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році в строки встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.
- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених статей видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду в органах Державної казначейської служби України.
Надати право міському голові, за попереднім погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів здійснювати протягом 2018 року в межах загального обсягу бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами бюджету перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу та економічної класифікації видатків бюджету з подальшим затвердженням внесених змін міською радою у встановленому порядку під час внесення змін до міського бюджету або затвердження звіту про його виконання, відповідно до ч.10 ст.23 Бюджетного кодексу України.
Надати право міському голові, за попереднім погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів здійснювати протягом 2018 року, у разі необхідності, проводити розподіл (перерозподіл) обсягів субвенцій та інших міжбюджетних трансфертів з районного та інших місцевих бюджетів Кремінського району до міського бюджету у відповідності з фактичними зобов’язаннями щодо здійснення видатків за рахунок таких трансфертів з подальшим затвердженням внесених змін міською радою у встановленому порядку під час внесення змін до міського бюджету або затвердження звіту про його виконання, відповідно до ч.10 ст.23 Бюджетного кодексу України.
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам .
Міський голова Ю.О. Прокопенко
_______________ 2017 року
м. Кремінна
Про передачу в позичку
комунального майна Центру
первинної медико – санітарної допомоги
Відповідно до параграфу 1 глави 58, ст.827 Цивільного кодексу України, керуючись частиною п’ятою статті 16, ст. 25, пунктом 31 частини першої статті 26, ст. 59, частиною першою, п`ятою, шостою, сьомою та восьмою статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Передати в позичку комунальній установі «Кремінський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» для утримання фельдшерських пунктів та здоровпункту , які діють на території Кремінської міської ради, приміщення та будівлі з господарськими будівлями та спорудами згідно з додатком 1.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
_______________ 2017 року
м. Кремінна
Про передачу в позичку
комунального майна відділу освіти
Відповідно до параграфу 1 глави 58, ст.827 Цивільного кодексу України, керуючись частиною п’ятою статті 16, ст. 25, пунктом 31 частини першої статті 26, ст. 59, частиною першою, п`ятою, шостою, сьомою та восьмою статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Передати в позичку відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області для утримання дошкільних навчальних закладів , які діють на території Кремінської міської ради, будівлі з господарськими будівлями та спорудами згідно з додатком 1.
2.Передати відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації в позичку для дитячих навчальних закладів «Ластівка» та «Катруся» кондиціонери марки АС Elektrik QUT -24 HN1 у кількості 2 штук та для дитячих навчальних закладів «Ластівка», «Катруся», «Малятко», «Зірочка» , «Берізка» мотокоси марки Амур БТ-4200 у кількості 5 штук.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від « » 2017 р.
_______________________
м. Кремінна
Про погодження місця розташування
тимчасової споруди для здійснення
підприємницької діяльності Назріцькому В.М.
Розглянувши надані документи Назріцького Віктора Михайловича про погодження місця розташування тимчасової споруди – торговельного павільйону для здійснення підприємницької діяльності за адресою:м.Кремінна, вул.Піщана, 20, на земельній ділянці , яка перебуває в оренді заявника згідно договору оренди землі від 01 грудня 2016 року, враховуючи позитивний висновок відділу містобудування та архітектури з цього питання, керуючись п. 1а ст. 30, ст. ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 99 Земельного кодексу України, виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
Міський голова Ю.О. Прокопенко