Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ
ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 22 липня 2020 року

Кремінна

№ 61/11

Про надання дозволу комунальному
підприємству «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство» Кремінської
міської ради на демонтаж водогону

 

Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради (КП «Кремінське ВКГ») від 15.07.2020 № 323/25 про списання з балансу та демонтаж водогону до Житлівської насосної станції введеного в експлуатацію в 1954 році, що не використовуються у діяльності підприємства з грудня 2018 року, з метою збереження майна комунальної власності територіальної громади м. Кремінна, керуючись ст. 16, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл КП «Кремінське ВКГ» на вивід з експлуатації водогону до Житлівської насосної станції діаметром 325мм – 260 м.п.
  2. КП «Кремінське ВКГ» провести демонтаж водогону, зазначених в п.1, який обліковуються на балансі підприємства і не використовується за призначенням, для подальшого складування на території підприємства.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                               Ю.О.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ
ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 22 липня 2020 року

Кремінна

№ 61/10

Про внесення змін до рішення Кремінської
міської ради від 24.07.2019р. № 48/7 «Про
надання дозволу комунальному
підприємству «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство» Кремінської
міської ради на демонтаж магістральних
водогонів»

 

Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно – каналізаційне господарство» Кремінської міської ради (КП «Кремінське ВКГ») від 01.07.2020 № 287/25, щодо фактичної протяжності магістральних водогонів, що виведені з експлуатації та демонтовані, з метою збереження майна комунальної власності територіальної громади м. Кремінна, керуючись ст. 16, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Кремінської міської ради від 24.07.2019 №48/7 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Кремінське водопровідно –каналізаційне господарство» Кремінської міської ради на демонтаж магістральних водогонів» ,а саме п.1 викласти в новій редакції:

«1. Надати дозвіл КП «Кремінське ВКГ» на вивід з експлуатації магістральних водогонів відповідними діаметрами 325мм - 238,2 м.п., 400мм - 98,7м.п., 500мм - 295,3м.п., 600мм - 53м.п., 700мм - 841м.п., 720мм – 4209,35м.п., 800мм - 290 м.п ., які розташовані на ділянці місцевості від ДП «Санаторій «Озерний» до стадіону КУ ЛОФЦ та від стадіону до містка в районі Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1».

  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

Міський голова                               Ю.О.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ
ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 22 липня 2020 року

Кремінна

№ 61/9

Про надання дозволу на оприбуткування
коштів від списання металобрухту
КП «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство»

 

Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» (КП «Кремінське ВКГ») Макарчука Д.П. від 15.07. 2020р. № 322/25, акт оприбуткування металобрухту від 30.06.2020р., експертний висновок вартості металобрухту, який надано СПД Лазебник А.Б. (кваліфікаційне свідоцтво МФ № 00045/х), відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314, враховуючи скрутне фінансове становище підприємства, керуючись ст.ст.25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл КП «Кремінське ВКГ» на оприбуткування коштів отриманих від здачі металобрухту у кількості 140730,0 кг, на загальну суму не менше експертної оцінки його вартості.
  2. КП «Кремінське ВКГ» Макарчуку Д.П. провести процедуру оприбуткування коштів, зазначених у п.1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійно діючу комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                               Ю.О.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ПЕРША
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» липня 2020 року

Кремінна

№61/8

Про затвердження переліку адміністративних
послуг
, інформаційних та технологічних карток
адміністративних послуг, що надаються через
Центр надання адміністративних послуг
(ЦНАП) у м. Кремінна (у новій редакції)

 

З метою упорядкування Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна, керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у м.Кремінна (далі ЦНАП) та викласти його у новій редакції.
    Додаток 1.
  2. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг зазначених у Додатку 2 даного рішення.
    Додаток 2.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Кремінської міської ради від 29.06.2016 р. №12/10 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради» (зі всіма змінами та доповненнями до нього).
  4. Секретарю міської ради забезпечити розміщення затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг на офіційному веб-сайті міської ради та у місці здійснення прийому суб’єктів звернень.
  5. Центру надання адміністративно-юридичних послуг в подальшому забезпечити дотримання затверджених технологічних карток з надання адміністративних послуг у роботі.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                              Ю.О. ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ПЕРША
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» липня 2020 року

Кремінна

№ 61/7

Про затвердження Порядку
надання адміністративних послуг
через пересувні (мобільні)
віддалені робочі місця

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 01.08.2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок надання адміністративних послуг через пересувні (мобільні) віддалені робочі місця - додається.
  2. Виконавчому комітету Кремінської міської ради забезпечити виконання даного рішення на території Кремінської міської ради.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Кремінської міської ради
22.07.2020 № 61/7

ПОРЯДОК
надання адміністративних послуг через пересувні
(мобільні) віддалені робочі місця

І. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Порядок надання адміністративних послуг через пересувні (мобільні) віддалені робочі місця адміністраторів Центру надання адміністративних послуг м. Кремінна (далі-Центр) із застосуванням спеціального обладнання (далі - Порядок) визначає механізм організації роботи адміністраторів Центру у мобільному ЦНАП та з застосуванням спеціального обладнання для обслуговування за місцем проживання або перебування суб’єктів звернення (вдома, у лікарні, у закладах соціальної сфери тощо), обмеженим у пересуванні відповідно до пункту 4 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги».
  2. Порядок розроблений відповідно до вимог чинного законодавства України, який визначає механізм взаємодії адміністраторів Центру, суб’єктів надання адміністративних послуг, інших публічних послуг, суб’єктів звернень у питаннях реалізації Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та інших нормативних актів України, здійснення правового, організаційного, матеріально-технічного та іншого забезпечення при організації обслуговування споживачів адміністративних, інших публічних послуг через пересувні (мобільні) віддалені робочі місця адміністраторів у ході виїзного обслуговування.
  3. У Порядку використовуються терміни та поняття:

1) Мобільний ЦНАП - спеціально обладнаний транспортний засобі, призначений для надання адміністративних послуг суб’єктам звернень поза приміщенням ЦНАП, та оснащений відповідним комплектом технічних засобів (комп’ютерної техніки та оргтехніки), відповідним програмним забезпеченням та вільним доступом до Інтернету

2) спеціальне обладнання - мобільний кейс з ноутбуком, принтером, сканером і модемом для надання адміністративних, інших публічних послуг, обмеженим у пересуванні, за місцем їх знаходження

3) адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону;

4) публічні послуги – будь-які послуги, обов’язковість отримання яких установлюється законодавством та які надаються фізичним чи юридичним особам органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами;

5) пересувні віддалені робочі місця адміністраторів - виїзне обслуговування, що здійснюється адміністраторами за межами Центру: консультування, прийом документів від суб’єктів звернення на отримання адміністративних послуг та інших публічних, видача їх результатів;

6) заява на виїзне обслуговування – звернення суб’єкта звернення або законного представника щодо наміру отримання адміністративної або публічної послуги за допомогою виїзного обслуговування із застосуванням мобільного кейсу в усній або письмовій формі, у вигляді електронного звернення на електронну адресу у рубриці «Заява на виїзне обслуговування» або за телефоном.

  1. Основні функціональні вимоги до організації виїзного обслуговування:

1) забезпечення швидкого, зручного, доступного процесу надання адміністративних, інших публічних послуг в комфортних умовах суб’єктам звернення обмеженими в пересуванні (у тому числі з обмеженими фізичними можливостями);

2) подальше реформування та побудова ефективної системи надання адміністративних, інших публічних послуг органами місцевого самоврядування міста.

  1. До виїзного обслуговування можуть залучатися фахівці Центру та суб’єктів надання адміністративних, інші посадові особи органу місцевого самоврядування.
  2. Питання організації виїзного обслуговування покладається на начальника Центру виконавчого комітету, координація роботи – заступник міського голови.
  3. Затвердження Порядку та внесення змін до нього здійснюється відповідними рішеннями органу, що утворив Центр.

ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИЇЗНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

  1. Перелік адміністративних, інших публічних послуг, що надаються за допомогою мобільно ЦНАП та виїзного обслуговування із застосуванням мобільного кейсу, затверджується відповідним рішенням міської ради.
  2. Перелік категорій громадян, яким надаються адміністративні, інші публічні послуги за допомогою виїзного обслуговування із застосуванням мобільного кейсу :

1) особи з інвалідністю внаслідок війни;

2) учасники бойових дій у випадку складних життєвих ситуацій;

3) учасники війни;

4) Герої України;

5) Герої соціалістичної праці;

6) особи з інвалідністю I, II групи, діти з інвалідністю;

7) особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;

8) громадяни, які досягли 75-річного віку;

9) громадяни, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

 

  1. Виїзне обслуговування здійснюється виключно для особи- отримувача послуги.
  2. Строки надання адміністративних, інших публічних послуг визначаються у відповідності до чинного законодавства України.
  3. З метою уникнення спірних питань, що можуть виникнути в ході виїзного обслуговування, забезпечення можливості якісного обслуговування, здійснення (у разі потреби) службового розслідування, надання послуг здійснюється з використанням відеокамери ( за згодою суб’єкта звернення).
  4. Про проведення відеозйомки замовник попереджається заздалегідь при оформленні заявки на виїзне обслуговування.
  5. Виїзне обслуговування здійснюється один раз на тиждень після оформлення заявки на виїзне обслуговування за маршрутом, затвердженим заступником міського голови, з урахуванням кількості поданих заявок щомісячно та регламенту роботи мобільного Центру.
  6. З метою автоматизації процесу надання послуг у ході виїзного обслуговування використовується програмне забезпечення, що забезпечує:

1) реєстрацію та обробку заяв і документів суб’єктів звернення;

2) реєстрацію та обробку видачі готових результатів суб’єктам звернень;

3) організацію документообігу;

4) формування звітних та статистичних форм роботи.

  1. Суб’єкт звернення зобов’язаний забезпечити умови для здійснення виїзного обслуговування, а саме:

1) безпечне перебування осіб, які здійснюють виїзне обслуговування у приміщенні;

2) надати місце, обладнане столом, стільцем для здійснення прийому.

  1. У разі відсутності зазначених умов або факту підтвердження, що заявником грубо порушуються санітарні норми утримання приміщення, виїзне обслуговування припиняється з поясненням причини. Повторний виїзд до замовника здійснюється в разі надання ним повторної заявки та усунення недоліків.
  2. У випадку, коли виїзне обслуговування припиняється через відсутність суб’єкта звернення (з поважних причин) йому залишається повідомлення із зазначенням контактної інформації для повторного відвідування. При цьому максимальний час очікування не може перевищувати 15 хвилин. Факт нездійснення виїзного обслуговування фіксується в акті довільної форми.
  3. У випадку, коли суб’єкт звернення не може пред’явити документ, що посвідчує його соціальну категорію та документу про сплату надання послуги або адміністративного збору, виїзне обслуговування припиняється. Причина припинення виїзного обслуговування доводиться до керівника Центру. За таким фактом складається акт довільної форми.

III. ВИМОГИ ДО ТЕХНІЧНОГО Й МАТЕРІАЛЬНОГО ОСНАЩЕННЯ ПРИ ВИЇЗНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ

 

  1. При виїзному обслуговуванні адміністратор Центру має бути оснащений наступним:

1) мобільний кейс з ноутбуком, принтером, сканером і модемом, з мобільним зв’язком 3G-інтернетом.

2) штампи, печатки адміністратора Центру, суб’єктів надання адміністративних, інших посадових осіб органу місцевого самоврядування Мелітополя залучених до виїзного обслуговування.

3) відеокамера (за потреби).

4) POS-термінал (за наявності).

5) канцелярські товари та папір формату А-4 у необхідній кількості.

6) сумка для документів.

  1. ПОРЯДОК ПОДАЧІ, РЕЄСТРАЦІЇ ТА ОБРОБКИ ЗАЯВИ НА ВИЇЗНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  2. Для отримання адміністративної послуги за допомогою виїзного обслуговування суб’єкт звернення/представник подає заяву одним зі способів:

1) за допомогою телефону відповідно до графіка роботи Центру;

2) шляхом звернення безпосередньо до центру оформивши заяву відповідно до графіку виїзного обслуговування з урахуванням роботи Центру.

3) через офіційний веб-сайт Кремінської міської ради.

  1. Під час подачі заяви суб’єкт звернення повинен повідомити чи зазначити таку інформацію:

1) прізвище, ім’я та по батькові заявника або представника заявника;

2) соціальна категорія;

3) найменування заявленої послуги;

4) адреса місця реєстрації;

5) адреса для здійснення виїзного обслуговування;

6) контактний телефон заявника або представника заявника.

  1. Заява підтверджується підписом суб’єкта звернення/представника у разі її подання в письмовій формі.
  2. У заяві суб’єкта звернення/представника повідомляє про згоду на обробку персональних даних та проведення відеозйомки (за потреби).
  3. Заяви, що надійшли до Центру, реєструються у журналі заяв виїзного обслуговування, розглядаються керівником Центру. Про зареєстровані заяви повідомляються суб’єкти надання послуг за напрямком для з’ясування їх присутності при виїзному обслуговуванні. Розробляється маршрут виїзду з орієнтовним часом обслуговування, який оперативно узгоджується з усіма задіяними у виїзному обслуговуванні.
  4. Здійснюється замовлення автотранспорту.
  5. ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ
  6. Під час виїзного обслуговування адміністратор центру, фахівці суб’єктів надання послуг, інші посадові особи органу місцевого самоврядування, залучені до виїзного обслуговування, зобов’язані:

1) мати службове посвідчення;

2) здійснювати консультацію й прийом документів, задіяних у виїзному обслуговуванні інших посадових осіб самоврядування;

3) дотримуватися Єдиних вимог (стандартів) обслуговування відвідувачів Центру.

  1. Під час здійснення виїзного обслуговування, адміністратор центру, фахівці суб’єктів надання послуг, інші посадові особи органу місцевого самоврядування, залучені до виїзного обслуговування, які здійснюють прийом, повинні враховувати особливості обслуговування заявників з обмеженими фізичними можливостями й керуватися правилами:

1) слухати уважно суб’єкта звернення, бути терплячим, очікувати коли людина закінчить говорити, не виправляти й не договорювати за неї;

2) при консультуванні та прийомі документів у осіб, які відчувають труднощі при пересуванні, - пам’ятати, що інвалідний візок – недоторканий простір людини, неприпустимо опиратися на нього, штовхати, котити візок без згоди людини;

3) при співбесіді, за можливістю, розташовуватися на одному рівні із суб’єктом звернення. Слід уникати положення, при якому суб’єкту звернення необхідно закидати голову.

  1. Прийом суб’єктів звернення складається з таких етапів:

1) ідентифікації особи та реєстрації заяви на отримання послуги в журналі виїзного обслуговування;

2) прийом документів;

3) формування пакетів документів.

  1. При прийомі суб’єктом звернення надається документ, що підтверджує його особу, у разі, коли вхідний пакет документів подається уповноваженим представником суб’єкта звернення, пред’являються документи, що засвідчують особу представника та засвідчують його повноваження.
  2. Адміністратор Центру, який здійснює виїзне обслуговування:

1) перевіряє відповідність вхідного пакета документів інформаційній картці щодо надання відповідної послуги, у разі потреби – надає допомогу суб’єктові звернення в заповненні бланка заяви;

2) формує вхідний пакет документів, складає його опис, у якому зазначаються інформація про заяву та перелік документів, наданих суб’єктом звернення, у двох примірниках: один – для заявника, другий – зберігається в матеріалах справи та на електронному носії;

3) під час отримання вхідного пакета документів зобов’язаний з’ясувати прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення про результат надання послуги, спосіб передачі йому вихідного пакета документів (особисто, засобами поштового або телекомунікаційного зв’язку), бажане місце отримання оформленого результату надання послуги, та узгодити з ним термін отримання результату послуги з урахуванням строків її надання. Про це робиться відповідний запис в описі вхідного пакета документів на паперовому носії та проставляється підпис суб’єкта звернення;

4) здійснює реєстрацію вхідного пакета документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (на паперовому та/або електронному носіях). Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяви і в описі вхідного пакета документів;

5) після реєстрації вхідного пакету документів формує справу в паперовій та/або електронній формі та, у разі потреби, здійснює її копіювання чи сканування.

  1. Після завершення виїзного обслуговування адміністратор, який здійснював прийом, передає прийняті від суб’єкта звернення документи з відміткою «Виїзне обслуговування» до Центру.
  2. Повторний виїзд до суб’єкта звернення з метою видачі документів здійснюється в тому ж порядку, що й первинне обслуговування.
  3. Результат надання послуги видається суб’єкту звернення особисто або представнику за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує повноваження, у спосіб, прийнятий для суб’єкта звернення. Інформація про дату отримання результату надання послуги суб’єктом звернення фіксується у листі проходження справи під особистий підпис (за винятком отримання результату надання адміністративної послуги засобами поштового зв’язку).
  4. У разі не зазначення суб’єктом звернення зручного для нього способу отримання вихідного пакета документів або його неотримання протягом одного місяця, документи надсилаються йому засобами поштового зв’язку.
  5. У разі відсутності відомостей про місце проживання (місце знаходження) суб’єкта звернення та іншої контактної інформації, вихідний пакет документів зберігається протягом тримісячного строку у Центрі, а потім передається до архівного зберігання.
  6. ОСКАРЖЕННЯ ДІЙ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ, ІНШИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дії або бездіяльність адміністратора Центру, суб’єктів надання послуг, які уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні, інші публічні послуги, можуть бути оскаржені в порядку, визначеному законодавством.

VII. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Адміністратори Центру інші посадові особи, задіяні у виїзному обслуговуванні:

1) несуть відповідальність за збереження й належне використання спеціального обладнання.

2) прийом-передача – мобільного кейсу для здійснення виїзного обслуговування адміністратором фіксується в журналі прийому-передачі відповідальною особою, на яку покладені обов’язки щодо технічного обслуговування та зберігання.

 

Секретар міської ради                                  Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                          Н.М. Макогон

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

«___»_______2020 року

Кремінна

№ ПРОЄКТ

Про встановлення тарифу на теплову
енергію, її виробництво, транспортування
та постачання на опалювальний період
2020-2021 р.р. , що надаються
ПП «Рубіжанський залізобетон»

 

Розглянувши звернення ПП «Рубіжанський залізобетон» від 24.07.2020р. № 24/07, заяву та додані до неї матеріали щодо встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на опалювальний період 2020-2021 р.р., відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 25.11.2019 № 314 «Про затвердження форм розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, комунальні послуги, що додаються до заяв суб’єктів господарювання, які подаються на встановлення до виконавчого комітету Кремінської міської ради», керуючись п. 2 ч. 3 ст. 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” від 09.11.2017 № 2189-VІІІ, ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Кремінської міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Встановити ПП «Рубіжанський залізобетон» тариф на на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на опалювальний період 2020-2021 р.р., для бюджетних установ, інших споживачів та населення на рівні 2224,48 грн./Гкал з урахуванням ПДВ.
  2. Дане рішення набирає чинності з початку опалювального сезону 2020-2021 рр.
  3. ПП «Рубіжанський залізобетон» повідомити споживачів про зміну тарифу відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                     Ю.ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

«___»__________20__року

Кремінна

№____

Про затвердження протоколу постійної
громадської комісії з житлових питань

 

            Розглянувши протокол № 5 від 22.07.2020 засідання постійної комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п.п. 8, п. б ч.1 ст. 30, ст.ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради:

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити протокол № 5 від 22.07.2020 постійної громадської комісії з житлових питань при виконкомі Кремінської міської ради.
    Додаток – 6 арк.
  2. Зняти з квартирного обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов Проценка Анатолія Дмитровича, ---------------р.н. на підставі ч. 3 ст. 40 Житлового кодексу Української РСР, про що направити повідомлення членам сімї згідно чинного законодавства.
  3. Взяти на квартирний облік:

3.1 Коробко Аллу Володимирівну, ----------- р.н., у складі сімї – 4 особи, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.

Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР;

3.2 Горячка Олександра Віталійовича, ----------------- р.н., у складі сімї – 1 особа, на пільгову чергу, для позачергового отримання житла, як дитину, позбавлену батьківського піклування, та який потребує поліпшення житлових умов, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.

Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом позачергового отримання житла: підпункт 3 пункту 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.46 Житлового кодексу Української РСР;

3.3 Рябцеву Наталію Василівну, ------------------ р.н., у складі сімї – 1 особа, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.

Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР;

3.4 Коняхіну Катерину Євгенівну, ---------------- р.н., у складі сімї – і особа, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.

Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР;

3.5 Фофанову Євгенію Василівну, -------------- р.н., у складі сімї – 1 особа, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.

Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.

  1. Вивести із складу постійної громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради представника Союзу чорнобильців Наумчук О.Г.
  2. Начальнику відділу житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради внести відповідні данні до реєстру обліку потребуючих поліпшення житлових умов згідно п. 2 , п. 3 даного рішення.
  3. Затвердити списки громадян, які мають право на отримання житла, станом на 01.07.2020 р. згідно додатків:

- загальна черга згідно додатку 1 – 118 осіб;

- черга громадян, які мають право на позачергове отримання житла при виконкомі Кремінської міської ради згідно додатку 2 – 83 осіб;

- черга громадян які мають право на першочергове отримання житла при виконкомі Кремінської міської ради згідно додатку 3 – 24 осіб.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________ 2020 року

Кремінна

№ _______

Про зміну адреси об’єкта
нерухомого майна
(за заявою ---)

 

З метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Кремінської міської ради, розглянувши заяву --- від 21.07.2020 № 285/3-14, керуючись Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 27.03.2019 № 367, ст.ст. 30,31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради:

ВИРІШИВ :

  1. Присвоїти адресу закінченому будівництвом об’єкту: сільськогосподарській будівлі – сараю, який відповідно до декларації про готовність об’єкта до експлуатації, яка зареєстрована у Департаменті ДАБІ у Луганській області від 09.06.2020 № ЛГ 19120162132, замовником якої є ---, який розташований на земельній ділянці комунальної власності з кадастровим номером 4421610100:04:405:5607 поштову адресу:
    - вул. Центральна, № ---, м. Кремінна, Луганська обл.
  2. Заявникам рекомендувати протягом двох місяців з дня винесення даного рішення привести у відповідність з даним рішенням технічну та правовстановлюючу документацію на об’єкт нерухомого майна.
  3. Дане рішення є обов’язковим для врахування при здійсненні правочинів щодо вищезазначеного об’єкта нерухомого майна.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ
ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» липня 2020 року

Кремінна

№61/6

Про затвердження технічного
регламенту діяльності мобільного центру
надання адміністративних послуг

 

З метою розвитку системи надання адміністративних послуг в Кремінській міській раді, забезпечення широкого доступу мешканців громади до адміністративних та інших публічних послуг, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічний регламент діяльності мобільного центру надання адміністративних послуг - додається.
  2. Виконавчому комітету Кремінської міської ради забезпечити виконання даного рішення на території Кремінської міської ради.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                             Ю.О. Прокопенко


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Кремінської міської ради
22.07.2020 № 61/6

 

ТЕХНІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ
 діяльності мобільного центру надання адміністративних послуг

  1. Загальні положення

1.1. Технічний регламент діяльності мобільного центру надання адміністративних послуг - документ, який визначає:

- основні організаційно-технічні вимоги до організації обслуговування суб’єктів звернень – замовників адміністративних послуг шляхом упровадження виїзних прийомів громадян адміністраторами центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), представниками суб’єктів надання адміністративних послуг (далі – СНАП) та інших надавачів послуг за місцем проживання/перебування (місцезнаходженням) суб’єктів звернень або за іншою адресою, зазначеною ними, у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

- вимоги до технічного оснащення пересувних віддалених робочих місць адміністраторів (та інших представників надавачів послуг), залучених до роботи мобільного ЦНАП;

- режим роботи мобільного ЦНАП, санітарні та інші вимоги.

1.2. Мобільний ЦНАП складається з 2 віддалених робочих місць адміністраторів та 2 місць для очікування відвідувачами у спеціально обладнаному транспортному засобі, призначеному для надання адміністративних послуг суб’єктам звернень поза приміщенням ЦНАП, та оснащеному відповідним комплектом технічних засобів (комп’ютерної техніки та оргтехніки), відповідним програмним забезпеченням та вільним доступом до Інтернету.

1.3. Дотримання вимог технічного регламенту є обов’язковим для адміністраторів та інших посадових осіб, уповноважених відповідно до закону надавати адміністративні послуги, задіяних у обслуговувані відвідувачів мобільного ЦНАП.

1.4. Організаційне та технічне забезпечення виконання технічного регламенту здійснюється структурним підрозділом міської ради, який відповідає за функціонування мобільного ЦНАП відповідно до наданих повноважень.

1.5. Мобільний ЦНАП працює щоденно (крім вихідних та святкових днів) за маршрутами та графіками, визначеними керівником ЦНАП за узгодженням з керівниками відповідних СНАП (інших надавачів публічних послуг, що беруть участь роботі мобільного ЦНАП).

Графік роботи мобільного ЦНАП складається з дотриманням вимог чинного трудового законодавства та погоджується відповідним заступником міського голови.

1.6. Крім мешканців віддалених від центру, мобільний ЦНАП першочергово забезпечує обслуговування осіб з інвалідністю та інших осіб, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

  1. Основні вимоги до технічного оснащення мобільного ЦНАП

2.1. Функціонування мобільного ЦНАП забезпечується шляхом використання автомобіля, спеціально обладнаного для здійснення виїзних прийомів та обслуговування суб’єктів звернень – замовників адміністративних та інших публічних послуг.

2.2. У мобільному ЦНАП облаштовується 2 робочі місця, в т.ч.:

2 робочих місця для роботи адміністраторів/державних реєстраторів, повинні передбачати підключення до мережі інтернет засобами 3G/4G та мати можливість підключення до зовнішніх мереж.

2.3. Технічні, кількісні та якісні характеристики:

  • Мобільний ЦНАП – це офіс на основі вантажного автомобіля (модульний офіс встановлюється на шасі транспортного засобу), спеціально обладнаний необхідною інфраструктурою та комунікаціями (системами обігріву, кондиціонування повітря, вентиляції повітря, електропостачання, водопостачання, каналізації, навігації та відеоспостереження), вбудованими меблями та обладнанням. Кузов мобільного ЦНАП повинен бути вібро-шумо-теплоїзольованим.
  • Мобільний ЦНАП функціонує у двох режимах: транспортному – для пересування, і робочому – для надання послуг.
  • Транспортний засіб може трансформуватися з транспортного (складеного) стану в робочий (розгорнутий) та навпаки.
  • У транспортному стані мобільний ЦНАП зберігаються можливості і вимоги до експлуатації базового шасі вантажного автомобіля, а габаритні розміри мобільного ЦНАП - відповідають габаритам базового вантажного автомобіля, дотримуються необхідних вимог переоснащення автомобіля.
  • У робочому режимі мобільний ЦНАП виконує функції робочого приміщення (утепленого і захищеного від атмосферних опадів) для працівників / фахівців, які надають адміністративні, публічні, інформаційні та інші послуги.
  • При переході з транспортного в робочий режим мобільний ЦНАП спирається на вбудовані або додаткові опори, для забезпечення горизонтального положення модуля з ухилом не більше 0,5°.
  • У робочий режим мобільний ЦНАП переходить шляхом можливої установки додаткових елементів, які включені в комплект поставки (платформа для забезпечення доступу людей з обмеженими можливостями, перила, сходинки тощо). Але не обмежуючись останніми.
  • У робочому режимі мобільний ЦНАП має 1вхід-вихід.
  • Вхід для відвідувачів передбачає просту і легку конструкцію сходинок. Основні двері офісної частини розміщуються нижче лінії робочого простору та обладнані додатковими сходинками для полегшення доступу до мобільного офісу.
  • Перехід в робочий режим виконується одним оператором (водієм) з мінімальною кількістю маніпуляцій тривалістю 10-15 хвилин.
  • Усі елементи, необхідні для переходу в робочий режим, передбачені конструкцією каркасу мобільного ЦНАП, тобто не вимагають окремих пристроїв та обладнання, за винятком елементів, передбачених технічним проектом (або комплектацією).
  • Для запобігання корозії металеві елементи каркасу (кузова і шасі) мають анти-корозійний захист.

2.4. Основні вимоги до мобільного ЦНАП:

Мобільний ЦНАП – транспортний засіб спеціального призначення, виготовлений на основі вантажного автомобіля, спеціально переобладнаного для надання адміністративних послуг.

Базовий (вантажний) автомобіль, який використовується для виготовлення мобільного ЦНАП, відповідає вимогам чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про дорожній рух», постанові Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів».

Обладнання автомобіля не створює перешкоди вільній евакуації при можливій дорожньо-транспортній пригоді.

Експлуатація мобільного ЦНАП передбачається безпосередньо на штатному автомобільному шасі без розвантаження.

Кузов-платформа повинна бути встановлено на раму автомобіля надійно з розрахунку на максимально допустимі навантаження на кузов-платформу.

2.5. Вимоги до техніки безпеки, охорони праці та природи

Матеріали, що використовувались для виготовлення мобільного ЦНАП, відповідають ДСТУ 12.1.005-88.

У конструкції зовнішніх і внутрішніх елементів мобільного ЦНАП відсутні гострі кути, ріжучі краї, штирі, проводи, які виступають, тощо.

Усі меблі і предмети інтер'єру в транспортному режимі надійно фіксуються вбудованими фіксаторами або транспортними ременями, що відповідають стандартам.

Мобільний ЦНАП укомплектований двома вогнегасниками ВВК-2 і аптечкою.

2.6. Особливі вимоги

Конструкція мобільного ЦНАП забезпечує можливість обслуговування різних категорій відвідувачів, в тому числі літніх та осіб з обмеженими можливостями.

Додаткові сходинки в зібраному стані є складовою частиною мобільного ЦНАП, а в транспортному режимі повністю узгоджуються із визначеними максимальними транспортними розмірами.

  1. Основні вимоги до організації прийому суб’єктів звернень у мобільному ЦНАП

3.1. Адміністративні послуги надаються через мобільний ЦНАП у порядку, визначеному Законом України «Про адміністративні послуги» та іншими нормативно-правовими актами з урахуванням особливостей, визначених цим регламентом.

3.2. Керівником ЦНАП визначається посадова особа (адміністратор), відповідальна за діяльність мобільного ЦНАП. Відповідальна особа щотижнево збирає та узагальнює заявки від суб’єктів звернень на отримання відповідних послуг.

Заявки протягом тижня надаються безпосередньо до ЦНАП (особисто або за визначеними номерами телефонів, електронними адресами, тощо). Кожної п’ятниці (останній робочий день тижня), виходячи з отриманих заявок, відповідальна особа формує та подає на затвердження керівнику ЦНАП пропозиції щодо маршрутів руху мобільного ЦНАП, графіку його роботи та необхідності залучення представників відповідних служб або інших надавачів послуг. Керівник ЦНАП після відповідного узгодження з керівниками відповідних служб та надавачів інших послуг затверджує графік роботи, маршрут руху мобільного ЦНАП та сфери діяльності, послуги в яких надаватимуться, та передає їх на погодження відповідному заступнику міського голови.

Інформація щодо графіка роботи та маршруту пересування мобільного ЦНАП не пізніше 17:00 п’ятниці (останнього робочого дня тижня) розміщується на офіційному веб-сайті міської ради (ЦНАП) інших місцевих засобах масової інформації.

  3.3. За рішенням ради та на основі узгодженого рішення (договору про співробітництво територіальних громад) мобільний ЦНАП може використовуватися на території інших населених пунктів (громад) для надання адміністративних послуг згідно з визначеним у такому рішенні (договорі/договорах) Переліком адміністративних послуг.

         3.4. Транспортний засіб, на основі якого функціонує мобільний ЦНАП, зобов’язаний проходити відповідний щорічний технічний огляд.

За технічний стан транспортного засобу (справність механізмів, технічний огляд, огляд перед виїздом тощо) відповідає водій, за яким закріплено транспортний засіб.

За збереження програмних продуктів, встановлених в інформаційно-телекомунікаційних системах мобільного ЦНАП, відповідальність несе головний спеціаліст – системний адміністратор апарату виконкому міської ради.

За збереження меблів, обладнання, які знаходяться всередині мобільного ЦНАП, відповідальність несе головний спеціаліст – системний адміністратор апарату виконкому міської ради.

3.5. Забороняється курити, вживати алкогольні та наркотичні речовини у транспортному засобі, на основі якого функціонує мобільний ЦНАП, та поблизу нього.

Забороняється розміщувати у зазначеному транспортному засобі більшу кількість суб’єктів звернень, ніж це передбачено облаштованими робочими місцями/сидіннями в ньому.

Використання транспортного засобу дозволяється лише для надання адміністративних та інших публічних послуг.

Забороняється використовувати мобільний ЦНАП для перевезення пасажирів (крім перевезення персоналу/адміністраторів ЦНАП до пунктів призначення).

Забороняється надавати будь-які послуги під час руху мобільного ЦНАП, а також у місцях, не передбачених графіком і маршрутом мобільного ЦНАП.

3.6. Адміністратори ЦНАП, представники суб’єктів надання адміністративних послуг, які залучаються до виїзних прийомів щодо надання адміністративних послуг, зобов’язані не рідше одного разу на рік проходити інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

3.7. За збереження, експлуатацію, технічне обслуговування мобільного ЦНАП та його ремонт (у разі потреби) відповідальність несе міська рада відповідно до чинного законодавства України.

3.8. Водій транспортного засобу зобов’язаний здійснювати перевезення до пункту призначення відповідно до затвердженого маршруту та графіку руху.

У разі захворювання і/або поганого самопочуття водія транспортного засобу, а також у разі виявлення несправності транспортного засобу, яка може загрожувати безпеці дорожнього руху, водій зобов’язаний негайно інформувати керівника ЦНАП або особу, відповідальну за роботу мобільного ЦНАП, про неможливість виходу на маршрут. Останні невідкладно забезпечують інформування населення про зміни в обслуговуванні.

3.9. На кінцевих зупинках адміністратор ЦНАП зобов’язаний перевіряти салон транспортного засобу на предмет залишених або забутих речей і в разі їх виявлення – вжити заходи щодо повернення їх власнику.

Адміністратори ЦНАП не несуть відповідальність за особисті речі, залишені в транспортному засобі суб’єктами звернень.

  1. Відповідальність за недотримання Регламенту

4.1. За недотримання цього регламенту посадові особи несуть дисциплінарну та адміністративну відповідальність у порядку та відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.2. За недотримання цього регламенту повноважними представниками підприємств, організацій, установ, які беруть участь у роботі мобільного ЦНАП, керівник ЦНАП вносить пропозиції їх керівним органам про заходи реагування.

4.3. У випадку виявлення порушень керівник ЦНАП має право звернутися до відповідного органу, підприємства чи організації з вимогою про притягнення винних до відповідальності та заміни працівника (представника).

  1. Заключні положення

5.1. Працівники мобільного ЦНАП:

- зобов’язані належно використовувати службове майно та інші матеріальні цінності;

- забезпечувати отримання зворотного зв’язку від відвідувачів щодо якості надання адміністративних послуг (зокрема, шляхом забезпечення вільного доступу до Книги відгуків та пропозицій, скриньок для відгуків).

 

Секретар міської ради                                  Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                          Н.М. Макогон

Понеділок, 27 липня 2020 11:55

Протокол №39 від 22.07.2020 (61 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ


ПРОТОКОЛ № 39
засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації

 

м. Кремінна                                                                                                 „22 ” липня 2020 р.
                                                                                                                      9.30, каб. № 12

 

На засіданні присутні 2 члена комісії: Мкртчян В.Г., Нікішин В.М.

Відсутні 2 члена комісії: Зеленський А.А., Тілєєв А.О.

Засідання комісії є правомочне.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., головний спеціаліст з юридичних питань Редя А.Г.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд звернення гр. Зінченка Фелікса Андрійовича.

Інформація: головного спеціаліста з юридичних питань Реді А.Г.

 

1.Розгляд звернення громадянина Зінченка Фелікса Андрійовича.

 

СЛУХАЛИ:

Редю А.Г., який оголосив заяву Зінченка Фелікса Андрійовича від 30 червня 2020 року з приводу порушення Кремінським міським головою Прокопенком Юрієм Олексійовичем вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» під час надання публічних коментарів.

Мкртчян В.Г., який наголосив, що Кремінський міський голова є головною посадовою особою територіальної громади м.Кремінна, який повинен діяти в рамках своїх повноважень та відповідно до діючого законодавства України. І запропонував вказати Прокопенко Юрію Олексійовичу на недопущення, у майбутньому, порушення мовного законодавства при виконанні своїх обов’язків та публічних виступів.

 

 

ВИРІШИЛИ:

Вказати Кремінському міському голові Прокопенко Юрію Олексійовичу на недопущення порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» про виконанні своїх посадових обов’язків та публічних виступів.

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                    В.Г. МКРТЧЯН

Kremins'ka TG