22 липня 2020 року |
Кремінна |
№ 61/11 |
Про надання дозволу комунальному
підприємству «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство» Кремінської
міської ради на демонтаж водогону
Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради (КП «Кремінське ВКГ») від 15.07.2020 № 323/25 про списання з балансу та демонтаж водогону до Житлівської насосної станції введеного в експлуатацію в 1954 році, що не використовуються у діяльності підприємства з грудня 2018 року, з метою збереження майна комунальної власності територіальної громади м. Кремінна, керуючись ст. 16, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О.ПРОКОПЕНКО
22 липня 2020 року |
Кремінна |
№ 61/10 |
Про внесення змін до рішення Кремінської
міської ради від 24.07.2019р. № 48/7 «Про
надання дозволу комунальному
підприємству «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство» Кремінської
міської ради на демонтаж магістральних
водогонів»
Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно – каналізаційне господарство» Кремінської міської ради (КП «Кремінське ВКГ») від 01.07.2020 № 287/25, щодо фактичної протяжності магістральних водогонів, що виведені з експлуатації та демонтовані, з метою збереження майна комунальної власності територіальної громади м. Кремінна, керуючись ст. 16, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
«1. Надати дозвіл КП «Кремінське ВКГ» на вивід з експлуатації магістральних водогонів відповідними діаметрами 325мм - 238,2 м.п., 400мм - 98,7м.п., 500мм - 295,3м.п., 600мм - 53м.п., 700мм - 841м.п., 720мм – 4209,35м.п., 800мм - 290 м.п ., які розташовані на ділянці місцевості від ДП «Санаторій «Озерний» до стадіону КУ ЛОФЦ та від стадіону до містка в районі Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1».
Міський голова Ю.О.ПРОКОПЕНКО
22 липня 2020 року |
Кремінна |
№ 61/9 |
Про надання дозволу на оприбуткування
коштів від списання металобрухту
КП «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство»
Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» (КП «Кремінське ВКГ») Макарчука Д.П. від 15.07. 2020р. № 322/25, акт оприбуткування металобрухту від 30.06.2020р., експертний висновок вартості металобрухту, який надано СПД Лазебник А.Б. (кваліфікаційне свідоцтво МФ № 00045/х), відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314, враховуючи скрутне фінансове становище підприємства, керуючись ст.ст.25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О.ПРОКОПЕНКО
«22» липня 2020 року |
Кремінна |
№61/8 |
Про затвердження переліку адміністративних
послуг, інформаційних та технологічних карток
адміністративних послуг, що надаються через
Центр надання адміністративних послуг
(ЦНАП) у м. Кремінна (у новій редакції)
З метою упорядкування Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна, керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
«22» липня 2020 року |
Кремінна |
№ 61/7 |
Про затвердження Порядку
надання адміністративних послуг
через пересувні (мобільні)
віддалені робочі місця
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 01.08.2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Кремінської міської ради
22.07.2020 № 61/7
ПОРЯДОК
надання адміністративних послуг через пересувні
(мобільні) віддалені робочі місця
І. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ
1) Мобільний ЦНАП - спеціально обладнаний транспортний засобі, призначений для надання адміністративних послуг суб’єктам звернень поза приміщенням ЦНАП, та оснащений відповідним комплектом технічних засобів (комп’ютерної техніки та оргтехніки), відповідним програмним забезпеченням та вільним доступом до Інтернету
2) спеціальне обладнання - мобільний кейс з ноутбуком, принтером, сканером і модемом для надання адміністративних, інших публічних послуг, обмеженим у пересуванні, за місцем їх знаходження
3) адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону;
4) публічні послуги – будь-які послуги, обов’язковість отримання яких установлюється законодавством та які надаються фізичним чи юридичним особам органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами;
5) пересувні віддалені робочі місця адміністраторів - виїзне обслуговування, що здійснюється адміністраторами за межами Центру: консультування, прийом документів від суб’єктів звернення на отримання адміністративних послуг та інших публічних, видача їх результатів;
6) заява на виїзне обслуговування – звернення суб’єкта звернення або законного представника щодо наміру отримання адміністративної або публічної послуги за допомогою виїзного обслуговування із застосуванням мобільного кейсу в усній або письмовій формі, у вигляді електронного звернення на електронну адресу у рубриці «Заява на виїзне обслуговування» або за телефоном.
1) забезпечення швидкого, зручного, доступного процесу надання адміністративних, інших публічних послуг в комфортних умовах суб’єктам звернення обмеженими в пересуванні (у тому числі з обмеженими фізичними можливостями);
2) подальше реформування та побудова ефективної системи надання адміністративних, інших публічних послуг органами місцевого самоврядування міста.
ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ВИЇЗНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
1) особи з інвалідністю внаслідок війни;
2) учасники бойових дій у випадку складних життєвих ситуацій;
3) учасники війни;
4) Герої України;
5) Герої соціалістичної праці;
6) особи з інвалідністю I, II групи, діти з інвалідністю;
7) особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;
8) громадяни, які досягли 75-річного віку;
9) громадяни, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.
1) реєстрацію та обробку заяв і документів суб’єктів звернення;
2) реєстрацію та обробку видачі готових результатів суб’єктам звернень;
3) організацію документообігу;
4) формування звітних та статистичних форм роботи.
1) безпечне перебування осіб, які здійснюють виїзне обслуговування у приміщенні;
2) надати місце, обладнане столом, стільцем для здійснення прийому.
III. ВИМОГИ ДО ТЕХНІЧНОГО Й МАТЕРІАЛЬНОГО ОСНАЩЕННЯ ПРИ ВИЇЗНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ
1) мобільний кейс з ноутбуком, принтером, сканером і модемом, з мобільним зв’язком 3G-інтернетом.
2) штампи, печатки адміністратора Центру, суб’єктів надання адміністративних, інших посадових осіб органу місцевого самоврядування Мелітополя залучених до виїзного обслуговування.
3) відеокамера (за потреби).
4) POS-термінал (за наявності).
5) канцелярські товари та папір формату А-4 у необхідній кількості.
6) сумка для документів.
1) за допомогою телефону відповідно до графіка роботи Центру;
2) шляхом звернення безпосередньо до центру оформивши заяву відповідно до графіку виїзного обслуговування з урахуванням роботи Центру.
3) через офіційний веб-сайт Кремінської міської ради.
1) прізвище, ім’я та по батькові заявника або представника заявника;
2) соціальна категорія;
3) найменування заявленої послуги;
4) адреса місця реєстрації;
5) адреса для здійснення виїзного обслуговування;
6) контактний телефон заявника або представника заявника.
1) мати службове посвідчення;
2) здійснювати консультацію й прийом документів, задіяних у виїзному обслуговуванні інших посадових осіб самоврядування;
3) дотримуватися Єдиних вимог (стандартів) обслуговування відвідувачів Центру.
1) слухати уважно суб’єкта звернення, бути терплячим, очікувати коли людина закінчить говорити, не виправляти й не договорювати за неї;
2) при консультуванні та прийомі документів у осіб, які відчувають труднощі при пересуванні, - пам’ятати, що інвалідний візок – недоторканий простір людини, неприпустимо опиратися на нього, штовхати, котити візок без згоди людини;
3) при співбесіді, за можливістю, розташовуватися на одному рівні із суб’єктом звернення. Слід уникати положення, при якому суб’єкту звернення необхідно закидати голову.
1) ідентифікації особи та реєстрації заяви на отримання послуги в журналі виїзного обслуговування;
2) прийом документів;
3) формування пакетів документів.
1) перевіряє відповідність вхідного пакета документів інформаційній картці щодо надання відповідної послуги, у разі потреби – надає допомогу суб’єктові звернення в заповненні бланка заяви;
2) формує вхідний пакет документів, складає його опис, у якому зазначаються інформація про заяву та перелік документів, наданих суб’єктом звернення, у двох примірниках: один – для заявника, другий – зберігається в матеріалах справи та на електронному носії;
3) під час отримання вхідного пакета документів зобов’язаний з’ясувати прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення про результат надання послуги, спосіб передачі йому вихідного пакета документів (особисто, засобами поштового або телекомунікаційного зв’язку), бажане місце отримання оформленого результату надання послуги, та узгодити з ним термін отримання результату послуги з урахуванням строків її надання. Про це робиться відповідний запис в описі вхідного пакета документів на паперовому носії та проставляється підпис суб’єкта звернення;
4) здійснює реєстрацію вхідного пакета документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (на паперовому та/або електронному носіях). Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяви і в описі вхідного пакета документів;
5) після реєстрації вхідного пакету документів формує справу в паперовій та/або електронній формі та, у разі потреби, здійснює її копіювання чи сканування.
Дії або бездіяльність адміністратора Центру, суб’єктів надання послуг, які уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні, інші публічні послуги, можуть бути оскаржені в порядку, визначеному законодавством.
VII. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
1) несуть відповідальність за збереження й належне використання спеціального обладнання.
2) прийом-передача – мобільного кейсу для здійснення виїзного обслуговування адміністратором фіксується в журналі прийому-передачі відповідальною особою, на яку покладені обов’язки щодо технічного обслуговування та зберігання.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
«___»_______2020 року |
Кремінна |
№ ПРОЄКТ |
Про встановлення тарифу на теплову
енергію, її виробництво, транспортування
та постачання на опалювальний період
2020-2021 р.р. , що надаються
ПП «Рубіжанський залізобетон»
Розглянувши звернення ПП «Рубіжанський залізобетон» від 24.07.2020р. № 24/07, заяву та додані до неї матеріали щодо встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на опалювальний період 2020-2021 р.р., відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 25.11.2019 № 314 «Про затвердження форм розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, комунальні послуги, що додаються до заяв суб’єктів господарювання, які подаються на встановлення до виконавчого комітету Кремінської міської ради», керуючись п. 2 ч. 3 ст. 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” від 09.11.2017 № 2189-VІІІ, ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
Міський голова Ю.ПРОКОПЕНКО
«___»__________20__року |
Кремінна |
№____ |
Про затвердження протоколу постійної
громадської комісії з житлових питань
Розглянувши протокол № 5 від 22.07.2020 засідання постійної комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п.п. 8, п. б ч.1 ст. 30, ст.ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради:
ВИРІШИВ:
3.1 Коробко Аллу Володимирівну, ----------- р.н., у складі сімї – 4 особи, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР;
3.2 Горячка Олександра Віталійовича, ----------------- р.н., у складі сімї – 1 особа, на пільгову чергу, для позачергового отримання житла, як дитину, позбавлену батьківського піклування, та який потребує поліпшення житлових умов, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом позачергового отримання житла: підпункт 3 пункту 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.46 Житлового кодексу Української РСР;
3.3 Рябцеву Наталію Василівну, ------------------ р.н., у складі сімї – 1 особа, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР;
3.4 Коняхіну Катерину Євгенівну, ---------------- р.н., у складі сімї – і особа, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР;
3.5 Фофанову Євгенію Василівну, -------------- р.н., у складі сімї – 1 особа, у загальну чергу осіб, що потребують поліпшення житлових умов, як таку, що проживає не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності, у зв’язку з відсутністю житла, для покращення житлових умов.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.
- загальна черга згідно додатку 1 – 118 осіб;
- черга громадян, які мають право на позачергове отримання житла при виконкомі Кремінської міської ради згідно додатку 2 – 83 осіб;
- черга громадян які мають право на першочергове отримання житла при виконкомі Кремінської міської ради згідно додатку 3 – 24 осіб.
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
___________ 2020 року |
Кремінна |
№ _______ |
Про зміну адреси об’єкта
нерухомого майна
(за заявою ---)
З метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Кремінської міської ради, розглянувши заяву --- від 21.07.2020 № 285/3-14, керуючись Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 27.03.2019 № 367, ст.ст. 30,31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради:
ВИРІШИВ :
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
«22» липня 2020 року |
Кремінна |
№61/6 |
Про затвердження технічного
регламенту діяльності мобільного центру
надання адміністративних послуг
З метою розвитку системи надання адміністративних послуг в Кремінській міській раді, забезпечення широкого доступу мешканців громади до адміністративних та інших публічних послуг, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Кремінської міської ради
22.07.2020 № 61/6
ТЕХНІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ
діяльності мобільного центру надання адміністративних послуг
1.1. Технічний регламент діяльності мобільного центру надання адміністративних послуг - документ, який визначає:
- основні організаційно-технічні вимоги до організації обслуговування суб’єктів звернень – замовників адміністративних послуг шляхом упровадження виїзних прийомів громадян адміністраторами центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), представниками суб’єктів надання адміністративних послуг (далі – СНАП) та інших надавачів послуг за місцем проживання/перебування (місцезнаходженням) суб’єктів звернень або за іншою адресою, зазначеною ними, у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
- вимоги до технічного оснащення пересувних віддалених робочих місць адміністраторів (та інших представників надавачів послуг), залучених до роботи мобільного ЦНАП;
- режим роботи мобільного ЦНАП, санітарні та інші вимоги.
1.2. Мобільний ЦНАП складається з 2 віддалених робочих місць адміністраторів та 2 місць для очікування відвідувачами у спеціально обладнаному транспортному засобі, призначеному для надання адміністративних послуг суб’єктам звернень поза приміщенням ЦНАП, та оснащеному відповідним комплектом технічних засобів (комп’ютерної техніки та оргтехніки), відповідним програмним забезпеченням та вільним доступом до Інтернету.
1.3. Дотримання вимог технічного регламенту є обов’язковим для адміністраторів та інших посадових осіб, уповноважених відповідно до закону надавати адміністративні послуги, задіяних у обслуговувані відвідувачів мобільного ЦНАП.
1.4. Організаційне та технічне забезпечення виконання технічного регламенту здійснюється структурним підрозділом міської ради, який відповідає за функціонування мобільного ЦНАП відповідно до наданих повноважень.
1.5. Мобільний ЦНАП працює щоденно (крім вихідних та святкових днів) за маршрутами та графіками, визначеними керівником ЦНАП за узгодженням з керівниками відповідних СНАП (інших надавачів публічних послуг, що беруть участь роботі мобільного ЦНАП).
Графік роботи мобільного ЦНАП складається з дотриманням вимог чинного трудового законодавства та погоджується відповідним заступником міського голови.
1.6. Крім мешканців віддалених від центру, мобільний ЦНАП першочергово забезпечує обслуговування осіб з інвалідністю та інших осіб, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
2.1. Функціонування мобільного ЦНАП забезпечується шляхом використання автомобіля, спеціально обладнаного для здійснення виїзних прийомів та обслуговування суб’єктів звернень – замовників адміністративних та інших публічних послуг.
2.2. У мобільному ЦНАП облаштовується 2 робочі місця, в т.ч.:
2 робочих місця для роботи адміністраторів/державних реєстраторів, повинні передбачати підключення до мережі інтернет засобами 3G/4G та мати можливість підключення до зовнішніх мереж.
2.3. Технічні, кількісні та якісні характеристики:
2.4. Основні вимоги до мобільного ЦНАП:
Мобільний ЦНАП – транспортний засіб спеціального призначення, виготовлений на основі вантажного автомобіля, спеціально переобладнаного для надання адміністративних послуг.
Базовий (вантажний) автомобіль, який використовується для виготовлення мобільного ЦНАП, відповідає вимогам чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про дорожній рух», постанові Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388 «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів».
Обладнання автомобіля не створює перешкоди вільній евакуації при можливій дорожньо-транспортній пригоді.
Експлуатація мобільного ЦНАП передбачається безпосередньо на штатному автомобільному шасі без розвантаження.
Кузов-платформа повинна бути встановлено на раму автомобіля надійно з розрахунку на максимально допустимі навантаження на кузов-платформу.
2.5. Вимоги до техніки безпеки, охорони праці та природи
Матеріали, що використовувались для виготовлення мобільного ЦНАП, відповідають ДСТУ 12.1.005-88.
У конструкції зовнішніх і внутрішніх елементів мобільного ЦНАП відсутні гострі кути, ріжучі краї, штирі, проводи, які виступають, тощо.
Усі меблі і предмети інтер'єру в транспортному режимі надійно фіксуються вбудованими фіксаторами або транспортними ременями, що відповідають стандартам.
Мобільний ЦНАП укомплектований двома вогнегасниками ВВК-2 і аптечкою.
2.6. Особливі вимоги
Конструкція мобільного ЦНАП забезпечує можливість обслуговування різних категорій відвідувачів, в тому числі літніх та осіб з обмеженими можливостями.
Додаткові сходинки в зібраному стані є складовою частиною мобільного ЦНАП, а в транспортному режимі повністю узгоджуються із визначеними максимальними транспортними розмірами.
3.1. Адміністративні послуги надаються через мобільний ЦНАП у порядку, визначеному Законом України «Про адміністративні послуги» та іншими нормативно-правовими актами з урахуванням особливостей, визначених цим регламентом.
3.2. Керівником ЦНАП визначається посадова особа (адміністратор), відповідальна за діяльність мобільного ЦНАП. Відповідальна особа щотижнево збирає та узагальнює заявки від суб’єктів звернень на отримання відповідних послуг.
Заявки протягом тижня надаються безпосередньо до ЦНАП (особисто або за визначеними номерами телефонів, електронними адресами, тощо). Кожної п’ятниці (останній робочий день тижня), виходячи з отриманих заявок, відповідальна особа формує та подає на затвердження керівнику ЦНАП пропозиції щодо маршрутів руху мобільного ЦНАП, графіку його роботи та необхідності залучення представників відповідних служб або інших надавачів послуг. Керівник ЦНАП після відповідного узгодження з керівниками відповідних служб та надавачів інших послуг затверджує графік роботи, маршрут руху мобільного ЦНАП та сфери діяльності, послуги в яких надаватимуться, та передає їх на погодження відповідному заступнику міського голови.
Інформація щодо графіка роботи та маршруту пересування мобільного ЦНАП не пізніше 17:00 п’ятниці (останнього робочого дня тижня) розміщується на офіційному веб-сайті міської ради (ЦНАП) інших місцевих засобах масової інформації.
3.3. За рішенням ради та на основі узгодженого рішення (договору про співробітництво територіальних громад) мобільний ЦНАП може використовуватися на території інших населених пунктів (громад) для надання адміністративних послуг згідно з визначеним у такому рішенні (договорі/договорах) Переліком адміністративних послуг.
3.4. Транспортний засіб, на основі якого функціонує мобільний ЦНАП, зобов’язаний проходити відповідний щорічний технічний огляд.
За технічний стан транспортного засобу (справність механізмів, технічний огляд, огляд перед виїздом тощо) відповідає водій, за яким закріплено транспортний засіб.
За збереження програмних продуктів, встановлених в інформаційно-телекомунікаційних системах мобільного ЦНАП, відповідальність несе головний спеціаліст – системний адміністратор апарату виконкому міської ради.
За збереження меблів, обладнання, які знаходяться всередині мобільного ЦНАП, відповідальність несе головний спеціаліст – системний адміністратор апарату виконкому міської ради.
3.5. Забороняється курити, вживати алкогольні та наркотичні речовини у транспортному засобі, на основі якого функціонує мобільний ЦНАП, та поблизу нього.
Забороняється розміщувати у зазначеному транспортному засобі більшу кількість суб’єктів звернень, ніж це передбачено облаштованими робочими місцями/сидіннями в ньому.
Використання транспортного засобу дозволяється лише для надання адміністративних та інших публічних послуг.
Забороняється використовувати мобільний ЦНАП для перевезення пасажирів (крім перевезення персоналу/адміністраторів ЦНАП до пунктів призначення).
Забороняється надавати будь-які послуги під час руху мобільного ЦНАП, а також у місцях, не передбачених графіком і маршрутом мобільного ЦНАП.
3.6. Адміністратори ЦНАП, представники суб’єктів надання адміністративних послуг, які залучаються до виїзних прийомів щодо надання адміністративних послуг, зобов’язані не рідше одного разу на рік проходити інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.
3.7. За збереження, експлуатацію, технічне обслуговування мобільного ЦНАП та його ремонт (у разі потреби) відповідальність несе міська рада відповідно до чинного законодавства України.
3.8. Водій транспортного засобу зобов’язаний здійснювати перевезення до пункту призначення відповідно до затвердженого маршруту та графіку руху.
У разі захворювання і/або поганого самопочуття водія транспортного засобу, а також у разі виявлення несправності транспортного засобу, яка може загрожувати безпеці дорожнього руху, водій зобов’язаний негайно інформувати керівника ЦНАП або особу, відповідальну за роботу мобільного ЦНАП, про неможливість виходу на маршрут. Останні невідкладно забезпечують інформування населення про зміни в обслуговуванні.
3.9. На кінцевих зупинках адміністратор ЦНАП зобов’язаний перевіряти салон транспортного засобу на предмет залишених або забутих речей і в разі їх виявлення – вжити заходи щодо повернення їх власнику.
Адміністратори ЦНАП не несуть відповідальність за особисті речі, залишені в транспортному засобі суб’єктами звернень.
4.1. За недотримання цього регламенту посадові особи несуть дисциплінарну та адміністративну відповідальність у порядку та відповідно до вимог чинного законодавства України.
4.2. За недотримання цього регламенту повноважними представниками підприємств, організацій, установ, які беруть участь у роботі мобільного ЦНАП, керівник ЦНАП вносить пропозиції їх керівним органам про заходи реагування.
4.3. У випадку виявлення порушень керівник ЦНАП має право звернутися до відповідного органу, підприємства чи організації з вимогою про притягнення винних до відповідальності та заміни працівника (представника).
5.1. Працівники мобільного ЦНАП:
- зобов’язані належно використовувати службове майно та інші матеріальні цінності;
- забезпечувати отримання зворотного зв’язку від відвідувачів щодо якості надання адміністративних послуг (зокрема, шляхом забезпечення вільного доступу до Книги відгуків та пропозицій, скриньок для відгуків).
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
м. Кремінна „22 ” липня 2020 р.
9.30, каб. № 12
На засіданні присутні 2 члена комісії: Мкртчян В.Г., Нікішин В.М.
Відсутні 2 члена комісії: Зеленський А.А., Тілєєв А.О.
Засідання комісії є правомочне.
Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., головний спеціаліст з юридичних питань Редя А.Г.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Розгляд звернення гр. Зінченка Фелікса Андрійовича.
Інформація: головного спеціаліста з юридичних питань Реді А.Г.
1.Розгляд звернення громадянина Зінченка Фелікса Андрійовича.
СЛУХАЛИ:
Редю А.Г., який оголосив заяву Зінченка Фелікса Андрійовича від 30 червня 2020 року з приводу порушення Кремінським міським головою Прокопенком Юрієм Олексійовичем вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» під час надання публічних коментарів.
Мкртчян В.Г., який наголосив, що Кремінський міський голова є головною посадовою особою територіальної громади м.Кремінна, який повинен діяти в рамках своїх повноважень та відповідно до діючого законодавства України. І запропонував вказати Прокопенко Юрію Олексійовичу на недопущення, у майбутньому, порушення мовного законодавства при виконанні своїх обов’язків та публічних виступів.
ВИРІШИЛИ:
Вказати Кремінському міському голові Прокопенко Юрію Олексійовичу на недопущення порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» про виконанні своїх посадових обов’язків та публічних виступів.
Прийнято одноголосно.
ГОЛОВА КОМІСІЇ В.Г. МКРТЧЯН