11 серпня 2020 року |
Кремінна |
№ 173 |
Про погодження штатного розкладу
КП «Кремінське водопровідно –
каналізаційне господарство»
Кремінської міської ради
Розглянувши звернення керівника комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» (КП «Кремінське ВКГ») Макарчука Д.П. від 13.07.2020 № 24/25 стосовно погодження планового штатного розкладу підприємства, керуючись рішенням сесії Кремінської міської ради від 14.10.2011 №14/1 «Про внесення змін до Статутів комунальних підприємств, які знаходяться у власності Кремінської територіальної громади», ст.ст. 30,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
Додаток - 4 арк.
Перший заступник міського голови Г. ДЗИВУЛЬСЬКИЙ
11 серпня 2020 року |
Кремінна |
№ 172 |
Про організацію та проведення конкурсу
з призначення управителя багатоквартирних
будинків у житловому фонді комунальної
власності територіальної громади м. Кремінна
(повторно)
З метою реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з призначення правителя багатоквартирних будинків у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м. Кремінна від 31.07.2020 № 4, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, Положення про конкурсну Комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.06.2017 № 137 зі змінами, враховуючи відсутність конкурсних пропозицій, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
Додаток 1- 1 арк.
Додаток 2 – 1 арк.
Додаток 3- 19 арк.
Перший заступник міського голови Г. ДЗИВУЛЬСЬКИЙ
11 серпня 2020 року |
Кремінна |
№ 171 |
Про схвалення уточненого
Прогнозу Кремінського міського
бюджету на 2020 - 2022 роки
На виконання частини третьої – п’ятї статті 21 Бюджетного Кодексу України, керуючись статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Перший заступник міського голови Г.А. ДЗИВУЛЬСЬКИЙ
СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради
11 серпня 2020 року № 171
ПРОГНОЗ
Кремінського міського бюджету Луганської області
на 2020 - 2022 роки
Програмно-цільовий метод у бюджетному процесі передбачає складання прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (частина дев'ята статті 20 Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс)).
Процес складання прогнозу місцевого бюджету регламентовано частиною третьою – п’ятою статті 21 Кодексу.
Прогноз міського бюджету (далі – Прогноз) – документ, що визначає, прогнозні показники фінансових ресурсів бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються Кремінською міською радою (далі – рада).
Показники Прогнозу є орієнтиром бюджетної політики адміністративно-територіальної одиниці у середньостроковому періоді для збалансування напрямів політики розвитку з бюджетними можливостями.
Розробляється Прогноз на основі комплексного аналізу економічної ситуації, стану фінансового потенціалу, оцінки досягнутого рівня розвитку економіки і соціальної сфери та з урахуванням впливу зовнішніх політичних, економічних та інших факторів і очікуваних тенденцій зміни впливу цих факторів у перспективі.
Складають та схвалює Прогноз Кремінська міська рада відповідно до прогнозних та програмних документів економічного та соціального розвитку відповідної території, державних цільових програм, який ґрунтується на Бюджетній декларації, схваленої у 2019 році за плановим на два бюджетні періоди.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, а також індикативні прогнозні показники за бюджетними програмами, які забезпечують протягом декількох років виконання інвестиційних проектів.
Подається Прогноз на 2021 і 2022 роки до розгляду сесії разом з проектом рішення про бюджет міста Кремінна на 2020 рік, уточняється на підставі схваленого Кабінетом Міністрів України прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди і прийнятого рішення про міський бюджет.
Показники проекту міського бюджету на бюджетний період, що настає за плановим, ґрунтуються на індикативних прогнозних показниках міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди.
Кремінська міська рада в межах своїх повноважень формують проект Прогнозу, забезпечує взаємозв’язок процесу планування діяльності головного розпорядника бюджетних коштів та бюджетного процесу, координує та спрямовує діяльність, визначає основні організаційно-методичні засади.
Прогнозні показники є основою для складання головним розпорядником коштів бюджету планів своєї діяльності та міських програм.
Головний розпорядник складає плани своєї діяльності на плановий і наступні за плановим два бюджетні періоди з визначенням очікуваних результатів діяльності виходячи з індикативних прогнозних показників обсягів видатків і надання кредитів з бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди та відповідно до прогнозних і програмних документів економічного та соціального розвитку міста та програм.
Плани діяльності щороку приводяться головним розпорядником у відповідність з показниками міського бюджету на плановий період та його Прогнозу.
Прогноз бюджету міста Кремінна Луганської області на 2020 - 2022 роки (далі – Прогноз ) розроблено на основі положень Бюджетного та Податкового кодексів України, побудованих на принципах економного витрачання фінансів, Програми економічних реформ в Україні, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 883 від 23.10.2019) «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020–2022 роки», листів Міністерства фінансів України, Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого управління бюджетним процесом як складової системи управління місцевих фінансів, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики.
Основними завданнями є :
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку міста за основними видами доходів, фінансування і кредитування, взаємовідносин державного та місцевих бюджетів, а також за бюджетними програмами.
На середньострокову перспективу в умовах відновлення економіки України основними завданнями бюджету є :
- забезпечення справедливої, стабільної, спрямованої на забезпечення фіскальної достатності системи оподаткування, як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження фіскальної достатності системи оподаткування як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження частки тіньової економіки ;
- підтримка структурних реформ в реальному секторі економіки і соціальній сфері та залучення інвестицій в економіку;
- підвищення ефективності управління бюджетними коштами та подальшої оптимізації бюджетних програм.
Індикативні прогнозні показники бюджету міста на 2020 - 2021 роки є основою для складання головним розпорядником бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту бюджету міста на відповідні роки.
Наявні тенденції розвитку української економіки, подальша реалізація комплексу економічних реформ забезпечать підтримку для майбутнього економічного зростання міста, формування структури економіки більш стійкої до впливу зовнішніх факторів. Водночас, нестабільність на міжнародних фінансових ринках впливає на існування зовнішніх ризиків для розвитку як української економіки, так і економіки міста.
Прогноз міського бюджету на 2021 та 2022 роки розроблений з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку України 2020 – 2022 роки, інших законодавчих актів.
Індикативними показниками соціально-економічного розвитку, які використовувались при складанні Прогнозу бюджету міста є:
Основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 883 від 23.10.2019) «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020 – 2022 роки», зокрема індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) становитиме 105,3 відсотка у 2021 році та 105,1 відсоток у 2022 році.
Індекс цін виробників промислової продукції (грудень до грудня попереднього року) у 2021 році – 108 відсотків, у 2022 році – 106,1 відсотка.
Прогнозний розмір прожиткового мінімуму на 2021 – 2022 роки становитиме:
у 2020 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2027 гривень, з 01 липня – 2118 гривень, з 01 грудня – 2189 гривень,
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років: з 01 січня 2020 року – 1779 гривень, з 01 липня – 1859 гривень, з 01 грудня – 1921 гривня;
дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2020 року – 2218 гривень, з 01 липня – 2318 гривень, з 01 грудня – 2395 гривень;
працездатних осіб: з 01 січня 2020 року – 2102 гривні, з 01 липня – 2197 гривень, з 01 грудня – 2270 гривень;
осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2020 року – 1638 гривень, з 01 липня – 1712 гривень, з 01 грудня – 1769 гривень;
у 2021 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2189 гривень, з 01 липня – 2288 гривень, з 01 грудня – 2358 гривень,
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років з 01 січня 2021 року – 1921 гривня, з 01 липня – 2007 гривень, з 01 грудня – 2069 гривень;
дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2021 року – 2395 гривень, з 01 липня – 2503 гривень, з 01 грудня – 2579 гривень;
працездатних осіб: з 01 січня 2021 року – 2270 гривень, з 01 липня – 2372 гривень, з 01 грудня – 2445 гривень;
осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2021 року – 1769 гривень, з 01 липня – 1849 гривень, з 01 грудня – 1905 гривень;
у 2022 році на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 01 січня – 2358 гривень, з 01 липня – 2464 гривень, з 01 грудня – 2530 гривень,
а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років з 01 січня 2022 року – 2069 гривень, з 01 липня – 2162 гривні, з 01 грудня – 2220 гривень;
дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня 2022 року – 2579 гривень, з 01 липня – 2695 гривень, з 01 грудня – 2767 гривень;
працездатних осіб: з 01 січня 2022 року – 2445 гривень, з 01 липня – 2555 гривень, з 01 грудня – 2623 гривень;
осіб, які втратили працездатність: з 01 січня 2022 року – 1905 гривень, з 01 липня – 1991 гривень, з 01 грудня – 2044 гривень.
Розмір мінімальної заробітної плати:
з 01 січня 2020 року – 4723 гривні;
з 01 січня 2021 року – 5003 гривні;
з 01 січня 2022 року – 5290 гривень.
Посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами):
з 01 січня 2020 року – 2102 гривні;
з 01 січня 2021 року – 2270 гривні;
з 01 січня 2022 року – 2445 гривень.
Розрахунок індикативних прогнозних показників видатків та кредитування загального фонду бюджету міста на 2021 і 2022 роки здійснено в межах прогнозного обсягу реально можливих ресурсів бюджету на зазначені роки та з урахуванням бюджетної та податкової політики, що покладена в основу розрахунку граничних показників видатків та надання кредитів на 2020 рік. Показники бюджету збалансовані та наведені у додатку 1.
3.1. Наповнення місцевих бюджетів.
Провадження положень Податкового кодексу щодо зменшення податкового навантаження та удосконалення системи адміністрування податків, з одного боку, формування умови для зменшення масштабів тіньового сектору та, як наслідок, збільшення податкових надходжень до бюджету, а з іншого збільшення обсягів власних коштів підприємств, які вони можуть спрямовувати на інвестиційні цілі. Передбачається, що у 2020 - 2022 роках планується:
- підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
- зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв.
Розрахунок надходжень єдиного податку складений виходячи з урахуванням ставок єдиного податку:
- для платників I групи 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня відповідного року;
- для платників II групи 20 відсотків розміру мін. зарплати, встановленої на 1 січня відповідного року.
Прогноз проведено з урахуванням поступового зростання обсягу отриманих податків та зборів, що зумовлено, насамперед, переглядом ставок єдиного податку, оренди на податку на землю, проведенням індексації нормативної грошової оцінки земельних ресурсів.
Акцизний податок розраховано з урахуванням кількості суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизних товарів.
При розрахунку єдиного податку враховано кількість платників, як юридичних так і фізичних осіб-підприємців та виробників сільськогосподарської продукції. При розрахунку враховано імовірне зростання показника, чому сприятиме:
- збільшення мінімальної заробітної плати, що призведе до зростання бази оподаткування за єдиним податком для підприємств ІІ групи;
- врахування ставки єдиного податку для платників І групи у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб замість мінімальної заробітної плати.
Прогноз надходжень від операцій з землею (земельний податок та оренда) має потенціал росту, на що впливає:
Розрахунок показників доходів бюджету міста на 2020 – 2022 роки наведено у додатку 2.
3.2. Використання бюджетних коштів в основних сферах діяльності.
Бюджетна політика в 2021 та 2022 роках здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів.
Бюджетна система функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України, положення якого, зокрема врегульовують питання щодо підвищення якості управління бюджетними коштами, забезпечення результативності, ефективності і прозорості використання бюджетних коштів, запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, удосконалення управління зобов’язаннями, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу. Розрахунок показників видатків загального фонду бюджету міста на 2020 – 2022 роки наведено у додатку 3 та додатку 4.
Пріоритетним завданням розвитку міста Кремінна на 2020 – 2022 роки є:
- промоція та просування м. Кремінна на регіональному, національному та міжнародному рівні як туристичної локації;
- залучення державних, інвестиційних коштів та ресурсів міжнародних фінансових організацій для реалізації інфраструктурних проектів;
- сприяння з боку міської влади діяльності соціально-відповідальних представників бізнесу;
- виконання міського плану заходів, щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»
- модернізація інфраструктури та систем забезпечення життєдіяльності міста відповідно до сучасних технологічних та екологічних вимог з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями;
- підвищення енергоефективності в установах державної, комунальної сфери та ОСББ;
- формування духовності, національної самосвідомості, моральності молоді міста, патріотичне виховання та формування правової культури;
- творчий, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей та молоді;
- організація мережі зон змістовного культурного відпочинку та дозвілля для чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю, етнічних меншинст, представників інших вразливих груп;
- забезпечення сприятливого екологічного стану міста.
Державне управління.
Пріоритетним завданням є повноцінне забезпечення функціонування депутатів і виконавчого апарату міської ради, якісне виконання повноважень представницьких функцій, визначених Конституцією України та іншими законами, належне забезпечення виконання принципів народовладдя, забезпечення якісного контролю за використанням коштів у реалізації заходів міської програм соціально-економічного розвитку.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- забезпечити належне опрацювання депутатським корпусом низки цільових програм та затвердження;
- забезпечити якісне виконання представницьких функцій депутатами міської ради;
- забезпечити принцип прозорості у діяльності міської ради;
- забезпечити повноцінне виконання повноважень виконавчого апарату міської ради згідно з чинним законодавством.
Основні результати, яких планується досягти: забезпечення якісного виконання представницьких функцій депутатами міської ради, прийняття низки міських цільових програм, повноцінне виконання повноважень виконавчого апарату міської ради згідно з чинним законодавством.
Інвестиційна діяльність
Пріоритетним завданням розвитку на 2020 – 2022 роки є:
- розробка плану інвестиційної привабливості;
- адміністративний супровід стратегічних для міста інвестиційних проектів.-
- відчуження об’єктів комунальної власності з низькою інвестиційною привабливістю шляхом продажу на аукціоні в електронній формі;
- розміщення інформації про об’єкти комунальної власності, що підлягають передачі в оренду та відчуженню, на офіційному веб-сайті міської ради, у засобах масової інформації та спеціалізованих Інтернет-ресурсах;
- забезпечення об’єктивного планування фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та здійснення регулярного контролю за виконанням фінансових планів;
- приведення тарифів на послуги комунальних підприємств до економічного обґрунтованого рівня у разі зростання складових витрат;
- підвищення ефективності використання комунальними підприємствами трудових, матеріальних та грошових ресурсів;
- поліпшення стану розрахунків підприємств житлово-комунальної сфери з контрагентами та збільшення обсягів виконання робіт, підвищення якості послуг, що надаються.
- проведення термомодернізації будівель;
- поліпшення стану вулично-дорожньої мережі з метою покращення безпеки та мобільності чоловіків (9093 ос.), жінок 12427 ос.), хлопчиків (2143 ос.), дівчат (2161 ос.), людей похилого віку (8642 ос.) , людей з інвалідністю (2432 ос.), представників інших вразливих груп (1137 ос.);
- розбудова спортивно-відпочивальної інфраструктури для задоволення потреб в тому числі людей похилого віку (жінок – 5285 ос., чоловіків – 3357 ос.), людей з інвалідністю (жінок – 1201 ос., чоловіків – 1231 ос.), представників інших вразливих груп.
Управління об’єктами комунальної власності та благоустрій
Пріоритетним завданням розвитку галузі управління об’єктами комунальної власності та благоустрій є реформування наявної системи надання житлово – комунальних послуг та забезпечення ефективного використання наявних ресурсів.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- Проведення робіт з благоустрою берегів річки Красна.
- Використання методів, що запобігають виникненню, зниження рівня впливу чи усунення факторів забруднення атмосферного повітря.
- Проведення заходів по озелененню території міста.
- Реконструкція полігону твердих побутових відходів міста.
- Проведення заходів з видалення бур’янів та карантинних росли.
- Проведення заходів з очищення та вивозу сміття та ліквідація стихійних звалищ.
- Надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста на утримання об’єктів комунальної власності.
Основні результати, яких планується досягти:
Реформування житлово-комунального господарства.
Модернізація житлового фонду.
Благоустрій населених пунктів громади.
Енергозбереження на підприємствах житлово-комунального господарства.
Зазначені заходи мають соціальну спрямованість, їх реалізація дозволить поліпшити якість житлово-комунального обслуговування населення, підвищити безпеку систем життєзабезпечення населених пунктів та комфортність умов проживання громадян, створити умови щодо обмеження шкідливого впливу на навколишнє середовище та здоров’я людини.
Житлово-комунальне господарство
Пріоритетним завданням розвитку галузі житлово – комунального господарства є реформування наявної системи надання житлово – комунальних послуг, забезпечення населення високоякісними і доступними послугами.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
1.Поліпшення стану матеріально-технічної бази комунальних підприємств;
Безпека життєдіяльності
Пріоритетним завданням є забезпечення підвищення рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій.
Основні завдання:
Очікувані результати:
- забезпечення підвищення рівня захисту населення і території від надзвичайних ситуацій;
- забезпечення підвищення рівня захисту населення.
Культура і мистецтво
Пріоритетами розвитку галузі є збереження, дослідження, відтворення та примноження духовних та культурних здобутків українського народу на території громади.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- проведення культурно-мистецьких заходів, акцій, фестивалів, виставок, концертів професійних митців, народних та зразкових аматорських колективів;
- збереження історико-культурної спадщини, утвердження патріотичних цінностей, національної свідомості, популяризація національного культурного надбання, пам’яток культури і культурної спадщини як основи національної культури, складання електронних паспортів за єдиною формою;
- забезпечення гарантій свободи творчої молоді, підтримка творчих ініціатив, спрямованих на розвиток національної літератури, культури і мистецтва, збагачення національної культурної спадщини;
- сприяти забезпеченню доступності мистецтва та культурних послуг чоловікам, жінкам, хлопчикам, дівчаткам, людям похилого віку, людям з інвалідністю, етнічним меншинствам, представникам інших вразливих груп.
Основними результатами, яких планується досягти, є :
- реалізація державної політики в культурно-мистецькій сфері;
- збереження та модернізація культурно-мистецької інфраструктури;
- забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної і художньої творчості;
- забезпечення проведення державних свят на належному рівні, розвиток самоцінностей культури і мистецтва в усіх її численних проявах;
- забезпечення ефективності використання бюджетних коштів, створення правових та економічних стимулів для залучення недержавних коштів та засобів для підтримки культури й мистецтва;
- збереження народних традицій, свят та обрядів;
- зміцнення позицій міста Кремінна як культурного центру району.
Фізична культура і спорт
Пріоритетами розвитку галузі є залучення до здорового способу життя усіх категорій населення, в тому числі людей с інвалідністю, шляхом створення нових форм занять фізичною культурою і спортом, формування в молоді потреби у зміцненні здоров’я засобами фізичної культури і спорту.
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- забезпечити об’єднання зусиль органів влади, громадських та приватних організацій спортивної спрямованості щодо залучення широких верств населення до фізкультурно-оздоровчої роботи, активного сімейного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку;
- сприяти участі у обласних, державних та міжнародних змаганнях мешканцям громади;
- сприяти створенню умов доступу чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю, представників інших вразливих груп до занять масовими видами спорту;
- встановлення спортивних та дитячих майданчиків з урахуванням потреб чоловіків, жінок, хлопчиків, дівчат, людей похилого віку, людей з інвалідністю;
- продовження практики проведення спортивних змагань серед хлопчиків та дівчат міста до Дня міста;
- сприяти розвитку олімпійських, параолімпійських та інших видів спорту шляхом встановлення іменних стипендій спортсменам.
Основні результати, яких планується досягти:
- охоплення фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою громадян району.
Соціальний захист та соціальне забезпечення
У 2020 - 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
- надання матеріальної допомоги на поховання одиноким громадянам;
- надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі мешканцям громади;
- надання матеріальної допомоги дітям з орфанними та онкозахворюваннями;
- сприяти літньому оздоровленню дітей шкільного віку.
Основні результати, яких планується досягти:
- підвищення ефективності використання бюджетних коштів соціального спрямування.
Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в м. Кремінна
Гендерні проблеми як в Україні, так і на місцевому рівні, характеризуються наявністю усталених стереотипів щодо становища жінок та чоловіків та відсутністю дієвого механізму покращення ситуації. Конституція та закони України гарантують рівність чоловіків та жінок у всіх сферах життя; ратифіковано практично всі основні міжнародні договори з питань гендерної рівності та прав жінок, проте найбільшою проблемою залишається практична реалізація гендерного підходу в усі сфери життєдіяльності.
Основні проблеми:
Основні завдання та заходи:
Очікувані результати:
3.3. Реалізація інвестиційних програм (проектів):
Інформація щодо реалізації інвестиційних проектів у соціально-культурній сфері наведено у додатку 5.
3.4. Кредитування бюджету :
Кремінська міська рада звернулася за кредитом НЕФКО на реалізацію проекту комплексних енергоефективних заходів з модернізації будівлі дошкільного навчального закладу №2 «Катруся». Метою даного проекту є:
Досягнення мети буде досягнуто за рахунок проведення наступних заходів:
Крім економії енергії та скорочення викидів, будуть отримані додаткові вигоди
Для будівлі ДНЗ №2:
Для міста та міської ради:
Вартість і прибутковість індивідуальних запропонованих заходів з термомодернізації розраховані ра підставі економії енергії: період окупності становить 15,68 років, економія природного газу – 752,6 тис. грн. на рік.
Ризик міста по відношенню до конкретного проекту є відносно низьким. Бюджет міста зростає та є достатній для обслуговування кредиту в розмірі 13 340,0 тис.грн., а існуючий борговій тягар є низьким. Проект є досить стійкий до зміні тарифів та витрат.
Місто гарантує повернення кредиту. Відповідно до статті 17 БКУ, загальна величина прямого боргу та гарантованого боргу не перевищує 200% від середньорічного бюджету розвитку міста. Повернення кредитних коштів планується за рахунок економії та передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Погашення позик НЕФКО планується за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Міська рада не має та не планує надавати гарантії за зобов’язаннями позичальників, під місцеві гарантії.
Внесення змін до чинного бюджетного законодавства дає можливість при розрахунку міжбюджетних трансфертів врахувати нові підходи до їх формування.
Прогнозні показники міжбюджетних трансфертів на 2020 - 2022 роки наведено у додатку 2.
Заступник міського голови Макогон Н.М.
11 серпня 2020 року |
Кремінна |
№ 170 |
Про розгляд проектів рішення
міської ради, які виносяться на розгляд 62 сесії міської ради
Розглянувши проекти рішення міської ради, які виносяться на розгляд шістдесят другої сесії Кремінської міської ради, керуючись статтями 32, 34, 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Перший заступник міського голови Г.А. ДЗИВУЛЬСЬКИЙ
«12» серпня 2020 року |
Кремінна |
№62/15 |
Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 24.11.2015р. ФОП Нагорянській Г.В. та гр. --
(пл. Кооперативна, 67)
Розглянувши заяву ФОП Нагорянської Г.В. та гр. -- щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 47 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 26.06.2019 р. № 47/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2020 рік” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.2. У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.
3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
3.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.
3.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Головному управлінню ДПС у Луганській області.
3.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
«12» серпня 2020 року |
Кремінна |
№62/16 |
Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 05.02.2016р. ПП «Кремінське автотранспортне підприємство»
(пл. Шахтна, 1)
Розглянувши клопотання дирекції ПП «Кремінське автотранспортне підприємство» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 47 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 26.06.2019 р. № 47/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2020 рік” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.2. У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.
3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
3.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.
3.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Головному управлінню ДПС у Луганській області.
3.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
«12» серпня 2020 року |
Кремінна |
№62/5 |
Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян
Розглянувши заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, а також рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 120, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.1. --, яка мешкає за адресою: -- та --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Харківська (колишня вул. Інтернаціональна), 95, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок (2-х квартирний), але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування 2-х квартирного жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований 2-х квартирний житловий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1225 виданого 01.08.2011 року (квартира № 1) та рішення Кремінського районного суду від 11.11.2014 справа№414/1283/14-ц (квартира № 2) право власності на яку зареєстровано 11.02.2015 року за № 8736776.
1.2. --, яка мешкає за адресою: -- на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, але не більше:
1500 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 340 виданого 06.03.2018 року.
1.3. --, яка мешкає за адресою: -- на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 761 виданого 08.05.2012 року на прізвище -- (копія свідоцтва про шлюб додається).
1.4. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 921 виданого 05.04.1985 року.
1.5. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтва про право власності на нерухоме майно виданого виконавчим комітетом Кремінської міської ради та зареєстрованого в Комунальному підприємстві «Кремінське районне бюро технічної інвентаризації» 10.06.2005 року.
1.6. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 17, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок (домоволодіння), але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 412 виданого 17.07.2020 року.
1.7. --, яка мешкає за адресою: ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Нахімова, 2, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 1527 виданого 30.08.2012 року.
1.8. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту житловий будинок (домоволодіння), але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 753 виданого 16.06.2020 року.
1.9. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, пл. Паркова (колишня площа Петровського), 48 площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору купівлі-продажу житлового будинку з будівлями і спорудами зареєстрованого в реєстрі за № 577 виданого 05.10..2011 року.
1.10. --, який мешкає за адресою: -- на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Шевченко, 113, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору довічного утримання зареєстрованого в реєстрі за № 1-2900 виданого 11.11.1994 року зі зняттям заборони 04.08.2020.
1.11. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна вул. Павлова,32, площею відповідно до технічного паспорту на індивідуальний житловий будинок, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 2594 виданого 13.11.2010 року.
1.12. --, яка мешкає за адресою: -- на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна вул. Весняна (колишня вул. Тельмана), 165 площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору про надання у безстрокове користування земельною ділянкою для будівництва індивідуального житлового будинку на праві особистої власності записаного в реєстровій книзі за №8702/41 31.01.1980 р.
1.13. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту житловий будинок індивідуального житлового фонду, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Рішення виконавчого комітету міської ради народних депутатів від 20.07.1990 року № 262.
1.14. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 49 площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:
1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;
на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 170 виданого 14.02.2012 року.
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
«12» серпня 2020 року |
Кремінна |
№62/11 |
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення двох тимчасових споруд з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Давидович І.А.
(вул. Східна, 98а)
Розглянувши заяву ФОП Давидович І.А. щодо виділення земельної ділянки для розміщення двох тимчасових споруд та укладання договору сервітуту на земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності, враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 19.06.2020 р. № 123 та паспорт прив’язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО
«12» серпня 2020 року |
Кремінна |
№62/10 |
Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту ФОП Кіяшко Ю.М.
(вул. Харківська)
Розглянувши заяву ФОП Кіяшко Ю.М. щодо виділення земельної ділянки для встановлення МАФ та укладання договору сервітуту на земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності, враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17.03.2020 р. № 64 та паспорт прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.О. ПРОКОПЕНКО