« » лютого 2021 року |
Кремінна |
№ 4/ |
Про затвердження звіту про
виконання Кремінського міського
бюджету за 2020 рік
Розглянувши звіт про виконання Кремінського міського бюджету за 2020 рік, Кремінська міська рада відзначає, що виконавчим комітетом Кремінської міської ради вжито заходів щодо забезпечення виконання бюджету у відповідності до затверджених показників.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 24536,8 тис. грн., що становить 91,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 11,2 відсотків, або на 2463,8 тис. грн.
З податків і зборів загального фонду виконання становить 23 187,3 тис. грн., або 91,5 відсотків від планових показників, що більше до аналогічного періоду минулого року на 7,8 відсотків, або на 1680,5 тис. грн.
За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 1349,6 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 355,8 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів»; субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 993,8 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 18 553,7 тис. грн., що становить 93,8 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2019 року на 3,9 відсотка або на 700,5 тис. грн.
У порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 10,3 відсотка або на 2 348,9 тис. грн., на соціальний захист – на 7,5 відсотка або на 50,6 тис.грн., на житлово-комунальне господарство зменшились – на 17,6 відсотка або на 1 106,9 тис. грн., на інші видатки збільшились –на 53,9 відсотка або на 139,0 тис. грн. Зменшення деяких звітних показників пояснюється внесенням змін на законодавчому рівні до чинних законодавчих актів щодо посилення проведення процедур закупівлі, що в період оголошеного карантину в країні ускладнило процедуру укладення угод на проведення закупівлі товарів робіт та послуг.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету надійшло 9818,8 тис. грн., що становить 86,6 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 11,2 відсотків, або на 2463,8 тис. грн.
За звітний період до спеціального фонду міського бюджету з податків і зборів надійшло 2653,8 тис.грн., що становить 63,2 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2019 року темпи надходження до міського бюджету зменшились на 10364,2 тис. грн., у зв’язку з надходженням у минулому році грантових коштів.
За звітний період до спеціального фонду надійшло субвенцій від органів державного управління в сумі 7165,0 тис. грн., в т. ч. іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 135,0 тис. грн. на умовах співфінансування на проведення капітального ремонту "Меморіалу Слави" ; іншої субвенції з обласного бюджету на придбання у власність територіальної громади міста Кремінна об’єкту незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку, розташованого за адресою: Луганська область, Кремінський район, м.Кремінна, вул. Центральна (Октябрська), буд. 12, для забезпечення житлом окремих категорій громадян – 6950,0 тис.грн.; субвенції з місцевого бюджету на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 80,0 тис.грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів спеціального фонду – 21210,5тис. грн., що менше показника 2019 року на 14,9 відсотки або на 3731,1 тис. грн., у зв’язку з використанням у 2018 році залишку грантових коштів.
По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшені обсяги фінансування на житлово-комунальне господарство – майже в 3 рази або на 5278,1 тис. грн. ( завдяки використанню субвенції на придбання житла), на будівництво об’єктів ЖКГ та інших об`єктів комунальної власності збільшились на 7430,5 тис. грн.(у зв’язку з використанням залишку субвенції на початок року).
Згідно з пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Володимир СТРУК
«_____» ________ 2021 |
Кремінна |
№__/____ |
Про затвердження Положення
про опікунську раду про опікунську
раду при виконавчому комітеті
Кремінської міської ради
Керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення вирішення питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами, Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
2.1. Прийом та розгляд заяв громадян з питань опіки та піклування.
2.2. Ведення справ, обліку недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, а також опікунів (піклувальників) призначених судом такій категорії громадян, подання звітності.
2.3. Надання висновку (подання) до суду про доцільність призначення (не призначення) опікунів (піклувальників), встановлення та припинення опіки і піклування.
2.4. Надання висновку (згоди) щодо госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги не пізніше 24 годин з моменту звернення законного представника особи, визнаної у встановленому законом порядку недієздатною, яка за станом свого здоров’я не здатна висловити прохання або надати усвідомлену письмову згоду.
2.5. Надання висновку (згоди) про влаштування до психоневрологічного інтернату законному представнику особи, визнаної у встановленому законом порядку недієздатною.
2.6. Надання висновку про реєстрацію помічника за заявою дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
2.7. Ведення обліку повідомлень опікунів щодо надання ними згоди на проведення психіатричних оглядів, амбулаторну психіатричну допомогу та госпіталізацію до закладу з надання психіатричної допомоги недієздатних осіб.
2.8 . Здійснення представництва у судах від імені органу опіки та піклування щодо захисту інтересів особи, визнаної у встановленому порядку недієздатною та особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
2.9. Подання заяв до судів всіх інстанцій:
2.9.1. про призначення опікуна (піклувальника) недієздатній особі та особі, цивільна дієздатність якої обмежена;
2.9.2. про визнання повнолітньої особи недієздатною;
2.9.3.про звільнення від повноважень опікуна (піклувальника);
2.9.4.про поновлення цивільної дієздатності особи, яка була визнана судом недієздатною (скасування рішення суду про обмеження цивільної дієздатності особи), в разі її видужання або значного поліпшення її психічного стану на підставі даних закладу з надання психіатричної (наркологічної) допомоги.
2.10.Надання консультацій, роз’яснень, підготовка відповідей громадянам з питань опіки та піклування повнолітніх осіб.
2.11. Підготовка проектів рішень для розгляду на засіданні виконавчого комітету Кремінської міської ради з питань опіки та піклування, а саме: надання дозволу опікуну (піклувальнику) недієздатної особи (особи, цивільна дієздатність якої обмежена) на укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та державній реєстрації; зняття з реєстрації місця проживання осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування; встановлення опіки над майном особи, над якою встановлено опіку чи піклування.
Міський голова В.О. СТРУК
Додаток
до рішення сесії міської ради
від _________ № ___/____
ПОЛОЖЕННЯ
про опікунську раду при виконавчому комітеті Кремінської міської ради
1.1. Опікунська рада при виконавчому комітеті Кремінської міської ради (далі - Опікунська рада) є консультативно-дорадчим органом і створюється з метою надання допомоги виконавчому комітету у здійсненні ним функцій як органу опіки та піклування.
Опікунська рада є дорадчим органом, головним завданням якого, є попередній розгляд питань, що входять до компетенції органу опіки та піклування.
1.2. У своїй діяльності опікунська рада керується Конституцією України,
Сімейним кодексом України, Цивільним кодексом України, Цивільним процесуальним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами опіки та піклування, затвердженими спільним наказом державного комітету у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680), іншими нормативно-правовими актами з відповідних питань, а також цим Положенням.
1.3. Діяльність Опікунської ради здійснюється відповідно до чинного законодавства на принципах законності, гласності, гуманності, неприпустимості приниження честі і гідності громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав і інтересів.
1.4. На підставі висновків та рекомендацій Опікунської ради, орган опіки та піклування, а саме виконавчий комітет міської ради, приймає рішення.
1.5. До складу Опікунської ради входять представники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та інші.
Склад Опікунської ради та зміни до її складу затверджуються рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради.
1.6. Опікунську раду очолює голова, який за посадою є секретарем Кремінської міської ради. Голова опікунської ради має заступника, який у разі відсутності голови опікунської ради виконує його функції.
2.1. Основним завданням Опікунської ради є розгляд та прийняття відповідних проектів рішень і рекомендацій з питань соціально-правового захисту осіб, визнаними судом недієздатними чи обмежено дієздатними, фізичних дієздатних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.
2.2. На розгляд опікунської ради виносяться питання, які потребують прийняття відповідного рішення органу опіки та піклування щодо:
розгляду повідомлень фізичних, юридичних осіб про громадян, які потребують опіки чи піклування;
встановлення опіки над повнолітніми особами, у разі визнання їх судом недієздатними;
встановлення піклування над повнолітніми особами, у разі визнання їх судом обмежено дієздатними;
призначення та реєстрації помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки;
звільнення помічника від виконання обов’язків за письмовою заявою фізичної дієздатної особи, яка перестала потребувати допомоги помічника, або письмовою заявою помічника, у зв’язку з неможливістю виконання ним обов’язків помічника дієздатної фізичної особи;
погодження зняття з реєстрації місця проживання повнолітніх осіб, стосовно яких встановлено опіку чи піклування;
встановлення опіки над майном у передбачених законом випадках;
розгляду звернень щодо неналежного виконання опікунами (піклувальниками) обов'язків щодо підопічних;
розгляду скарг на дії опікунів (піклувальників);
припинення опіки чи піклування та звільнення опікуна (піклувальника) від повноважень;
участі у розгляді судами спорів, пов'язаних із захистом прав осіб, які перебувають під опікою (піклуванням);
інших питань, віднесених до повноважень органу опіки та піклування.
2.3. Опікунська рада організовує роботу по формуванню та веденню обліку осіб, які мають статус недієздатних, обмежено дієздатних осіб.
2.4. На своїх засіданнях опікунська рада може розглядати і заслуховувати:
інформації членів Опікунської ради про наслідки обстежень стану утримання та обслуговування підопічних у сім'ях опікунів (піклувальників), в закладах, до яких вони влаштовані, про збереження і охорону належного підопічним майна, витрачання опікунами пенсій, державної допомоги, аліментів, які одержують підопічні, використання прибутків від їх майна та грошових вкладів;
звіти опікунів (піклувальників) про виконання покладених на них обов'язків щодо підопічних.
2.5. Опікунська рада має право:
одержувати безоплатно у встановленому порядку необхідні для її діяльності матеріали від державних органів, місцевого самоврядування, підприємств, організацій різних форм власності та громадян;
брати участь у судових засіданнях у справах за заявами про визнання осіб недієздатними (обмежено дієздатними), у справах щодо захисту майнових та житлових прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб;
залучати до роботи опікунської ради представників виконавчих органів для підготовки пропозицій з питань, віднесених до компетенції органу опіки та піклування.
3.1. Опікунська рада проводить свою роботу у формі засідань.
Засідання опікунської ради є правомочним за присутності на ньому простої більшості членів від її загального складу.
3.2. Організація скликання засідання опікунської ради та запрошення на засідання заявників покладається на її секретаря по мірі надходження матеріалів.
3.3. Засідання опікунської ради веде її голова або за його відсутності заступник.
3.4. Голова опікунської ради:
здійснює розподіл повноважень між членами опікунської ради;
перед винесенням матеріалів на розгляд опікунської ради уважно вивчає їх, проводить бесіди з особами, яких передбачається призначити опікунами (піклувальниками), заінтересованими особами у вирішенні питань соціального захисту недієздатних та обмежено дієздатних осіб;
має вирішальний голос у разі рівного розподілу голосів членів ради під час прийняття рішення на засіданні.
3.5. Секретар опікунської ради:
приймає матеріали, які розглядатимуться на засіданні опікунської ради, не менш як за 3 дні до засідання з метою реєстрації, ознайомлення і формування порядку денного.
реєструє документи, які надходять на розгляд опікунської ради;
веде протоколи засідань та готує витяги з протоколу опікунської ради.
Протоколи засідань, витяги з протоколів та порядки денні зберігаються у
секретаря.
У разі тимчасової відсутності секретаря опікунської ради, виконання його обов’язків покладається головою опікунської ради на одного з членів опікунської ради.
3.6. Протокол засідання опікунської ради та витяги з нього підписуються головою (у разі його відсутності - заступником голови) та секретарем (членом, опікунської ради, що виконував його обов'язки).
3.7. З питань, внесених на розгляд опікунської ради, доповідають члени опікунської ради, представники органів місцевого самоврядування.
Кожне питання, як правило, розглядається і обговорюється в присутності заявника (заявників).
3.8. Рішення опікунської ради приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів членів ради, присутніх на засіданні.
Окрема думка члена ради, який голосував проти прийняття рішення, викладається в письмовій формі та додається до протоколу засідання опікунської ради.
4.1. Рішення по матеріалах, що надходять до Опікунської ради і не потребують додаткового розгляду, приймається в місячний термін в робочому порядку.
5.1. Члени Опікунської ради виконують свої обов'язки на громадських засадах.
5.2. Члени Опікунської ради не повинні розголошувати інформацію про осіб, яку вони отримали в результаті роботи опікунської ради.
Секретар міської ради В. Бабушкін
«15» січня 2021 року |
Кремінна |
№3/10 |
Про затвердження переліку адміністративних
послуг, інформаційних та технологічних карток
адміністративних послуг, що надаються Управлінням
«Центр надання адміністративних послуг»
Кремінської міської ради
З метою приведення у відповідність до чинного законодавства переліку адміністративних послуг, що надаються Кремінською міською радою та виконавчим комітетом, керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
«15» січня 2021 |
Кремінна |
№3/68 |
Про звернення до Президента
України Зеленського В.А.,
Голови Верховної ради України
Розумкова Д.А.,
прем’єр-міністра України Шмигаля Д.
та до голови національної комісії
щодо здійснення державного регулювання
у сферах енергетики та комунальних
послуг Тарасюка В.В.
«Про зниження тарифів на природній
газ та комунальні послуги»
Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
Міський голова В.О. СТРУК
Додаток
до рішення міської ради
від 15.01.2021р.
Президенту України
В.Зеленському
Голові Верховної Ради України
Д.Разумкову
Прем’єр-міністру України
Д.Шмигалю
Голові Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сферах енергетики та комунальних послуг
В. Тарасюку
Звернення
В Україні склалася напружена соціально-економічна ситуація на фоні стрімкого зубожіння населення. Нестримна інфляція, скорочення робочих місць, відсутність справжніх реформ, неефективна політика уряду негативно впливають на якість життя наших громадян.
Непомірне підвищення тарифів, яке тягне за собою зростання цін на продукти харчування, товари повсякденного вжитку, ліки, тощо, на сьогодні фактично ставить людей за межу виживання та призводить до повного зубожіння нашого населення.
Ми, депутати Кремінської міської ради, звертаємось до вищих органів влади України з приводу недопущення підвищення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги.
Враховуючи численні звернення від населення ОТГ щодо економічно необґрунтованих цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, неспроможності громадян сплачувати за такі послуги, вимагаємо:
Реалізація зазначених заходів дозволить змінити державну політику з питань тарифоутворення та сприятиме підвищенню якості життя наших людей.
Міський голова В.О. СТРУК
« 15 » січня 2021 року |
Кремінна |
№3/67 |
Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: м. Кремінна, пл. Красна, 21
З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, відповідно до ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення 64 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 30.09.2020 р. за № 64/22 «Про розробку детального плану території земельної ділянки (пл. Красна, 21)» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи, що детальний план території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень) в ході проведення яких жодних пропозицій та зауважень від громадськості не надходило, а також детальний план території був розглянутий і рекомендований до затвердження на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова В.О. СТРУК
« 15 » січня 2021 року |
Кремінна |
№3/66 |
Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: м. Кремінна, вул. Озерна, 52
З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, відповідно до ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення 64 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 30.09.2020 р. за № 64/20 «Про розробку детального плану території земельної ділянки (вул. Озерна, 52)» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи, що детальний план території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень) в ході проведення яких жодних пропозицій та зауважень від громадськості не надходило, а також детальний план території був розглянутий і рекомендований до затвердження на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова В.О. СТРУК
« 15 » січня 2021 року |
Кремінна |
№3/65 |
Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: м. Кремінна, вул. Титова
З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, відповідно до ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення 64 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 30.09.2020 р. № 64/39 «Про розробку детального плану території земельної ділянки (вул. Титова)» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури – будівництва блочно-модульних очисних споруд, враховуючи, що детальний план території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень) в ході проведення яких жодних пропозицій та зауважень від громадськості не надходило, а також детальний план території був розглянутий і рекомендований до затвердження на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова В.О. СТРУК
«15» січня 2021 року |
Кремінна |
№3/64 |
Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --
(пров. Дружби, район буд. 7)
Розглянувши заяву громадянки -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу вільної від забудови в дворовій території багатоквартирного житлового будинку, враховуючи те, що створене ОСББ житлового багатоквартирного будинку по пров. Дружби, 7, м. Кремінна, не оформило право користування земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку та висновки постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст.ст. 12, 42, 83 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова В.О. СТРУК
«15» січня 2021 року |
Кремінна |
№3/63 |
Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину --
(за межами с. Червонопопівка)
Розглянувши заяву громадянина -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, як учаснику ОСС (АТО), враховуючи Посвідчення серії УБД № 180680 та те, що земельна ділянка з кадастровим номером: 4421687300:02:001:0426, на частину якої претендує громадянин, знаходиться в стадії передачі з державної в комунальну власність, керуючись ст.ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова В.О. СТРУК
Необхідною умовою забезпечення прав і свобод людини і громадянина, гідних (нормальних, безпечних) умов життя, збереження та примноження духовних і матеріальних цінностей суспільства є надійна охорона громадської безпеки. Тому вона віднесена законодавцем до числа самостійних важливих стрижневих цінностей, правове забезпечення охорони яких має своїм завданням Кримінальний кодекс України.
Суспільна небезпечність кримінальних правопорушень проти громадської безпеки полягає в тому, що вони порушують безпечні умови життєдіяльності - загальну (спільну) безпеку, безпеку життя, здоров’я, власності широкого і невизначеного кола осіб та безпеку інших цінностей суспільства, створюють небезпеку настання тяжких наслідків, а нерідко їх і заподіюють.
Одним із видів злочинів проти громадської безпеки становлять кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним поводженням зі зброєю, бойовим припасами або вибуховим речовинами, їх виготовленням, переробкою, недбалим зберіганням, викраденням, привласненням, вимаганням.
Природа зброї та предметів, що становлять підвищену небезпеку для оточення, полягає в тому, що вони є джерелами підвищеної небезпеки для життя і здоров’я людей, майна та довкілля. Ця внутрішня, притаманна їм здатність знищення, пошкодження навколишнього середовища, тобто володіння уражаючим ефектом, є їх об’єктивною та основною ознакою. Тому предмети злочинів проти громадської безпеки мають бути придатними для спричинення руйнувань, пошкодження, знищення оточення, мати властивості ураження людини, спричинення їй смерті чи тілесних ушкоджень, значної майнової шкоди. Якщо ознак такої придатності ці предмети не мають, поводження з ними не може спричинити шкоду громадській безпеці.
Зброя та предмети, що становлять підвищену небезпеку для оточення, призначені або можуть бути використані як засіб ураження живої цілі, знищення чи пошкодження оточуючого середовища. У них міститься можливість їх використання як засобів вчинення злочинів, безпосереднього спричинення шкоди.
Протягом минулого року у Кремінському районі зареєстровано 41 кримінальне правопорушення у сфері незаконного поводження зі зброєю. За результатами їх розслідування під процесуальним керівництвом прокурорів Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури прийнято рішення про закриття 5 кримінальних провадженнях, 11 - спрямовано до суду з обвинувальним актом, 25 - направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності. За результатами судового розгляду вказаних проваджень за участі прокурорів відділу на цей час 5 осіб засуджено з призначенням покарання та 25 осіб відповідно звільнено від кримінальної відповідальності, у зв'язку з добровільною здачею органам влади зброї та бойових припасів.
Так, законодавець передбачив можливість звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які вчинили злочини, зазначені у частині 1 та 2 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), якщо останні добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Органами правопорядку постійно проводяться заходи, спрямовані на профілактику кримінальних правопорушень проти громадської безпеки.
Прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури В. Погодін