Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23 » грудня 2020 року

Кремінна

№2/41

Про передачу майна з балансу
Кремінської міської ради
на баланс КП «Кремінське ВКГ»

 

Розглянувши клопотання начальника планово-фінансового відділу – головного бухгалтера виконкому Кремінської міської ради, з метою належного утримання та своєчасного обслуговування об’єктів благоустрою, враховуючи Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 25.09.2015 №840) «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» розділ У1, положення ст. 78 Господарського кодексу України, керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати з балансу Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінське ВКГ»:

- Каптальний ремонт водопровідної мережі по пл.Шахтна м.Кремінна на суму 17578,80 грн. з ПДВ;

- Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Шевченко,29 м.Кремінна на суму 9799,20 грн. з ПДВ.

  1. Створити комісію для здійснення процедури приймання-передачі майна Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінське ВКГ»:

Макогон Н.М. – т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кремінської міської ради, голова комісії;

Смалько Н.М. – начальник планово-фінансового відділу - головний бухгалтер апарату виконавчого комітету міської ради, заступник голови комісії;

Члени комісії:

Китайгора І.О. – начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва;

Назарько К.М. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва;

Макарчук Д.П. –керівник КП «Кремінське ВКГ»;

Проскурникова М.С. – головний бухгалтер КП«Кремінське ВКГ».

  1. Начальнику планово-фінансовому відділу апарату виконкому Кремінської міської ради Смалько Н.М. спільно з бухгалтерією КП «Кремінське ВКГ» підготувати відповідні документи на передачу комунального майна згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                             Володимир СТРУК

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« 23 » грудня 2020 року

Кремінна

№2/40

Про передачу майна з балансу
Кремінської міської ради на баланс
ДП «Кремінське комгосподарство»
 КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»

 

Розглянувши клопотання начальника планово-фінансового відділу – головного бухгалтера виконкому Кремінської міської ради, з метою належного утримання та своєчасного обслуговування об’єктів благоустрою, враховуючи Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 25.09.2015 №840) «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» розділ У1, положення ст. 78 Господарського кодексу України, керуючись ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати з балансу Кремінської міської ради на баланс ДП «Кремінське комгосподарство» КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС» :

- Металева конструкція переходу через річку Красна на суму 346500,00 грн. з ПДВ;

- Капітальний ремонт тротуару по вул. Кооперативна від пл. Красна до пл. Кооперативна на суму 295203,60 грн. з ПДВ;

- Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття по пр. Дружби на суму 228157,20 грн. з ПДВ;

- Гойдалка « Мрія » в кількості 1 штуки на суму 13944,00 грн. з ПДВ;

- Гойдалка в кількості 1 штуки на суму 10080,00 грн. з ПДВ;

- Урна для сміття в кількості 2 штук на суму 1800,00 грн. з ПДВ;

- Лавка зі спинкою в кількості 2 штук на суму 6000,00 грн. з ПДВ;

- Турнік в кількості 1 штуки на суму 6200,00 грн. з ПДВ;

- Брусся в кількості 1 штуки на суму 3900,00 грн. з ПДВ ;

- Пісочниця в кількості 1 штуки на суму 5400,00 грн. з ПДВ.

  1. Створити комісію для здійснення процедури приймання-передачі майна Кремінської міської ради на баланс ДП «Кремінське комгосподарство» КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС» у складі:

Макогон Н.М. – т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кремінської міської ради, голова комісії;

Смалько Н.М. – начальник планово-фінансового відділу - головний бухгалтер апарату виконавчого комітету міської ради, заступник голови комісії;

Члени комісії:

Китайгора І.О. – начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва;

Назарько К.М. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та будівництва;

Фещенко О.В. – керівник ДП «Кремінське комгосподарство» КП «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС»;

Ямпольська М.В. – головний бухгалтер ДП «Кремінське комгосподарство» КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

  1. Начальнику планово-фінансовому відділу апарату виконкому Кремінської міської ради Смалько Н.М. спільно з бухгалтерією ДП «Кремінське комгосподарство» КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС» підготувати відповідні документи на передачу комунального майна згідно чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                             Володимир СТРУК

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» грудня 2020 року

Кремінна

№ 2/37

Про встановлення умов оплати праці
Кремінському міському голові

 

Відповідно до частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини першої статті 10, статей 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити Струку Володимиру Олексійовичу оклад згідно із штатним розписом, надбавку за високі досягнення в праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років і надбавку в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років за розробку нормативно-правових актів і проведення експертизи таких актів.
  2. Встановити Струку Володимиру Олексійовичу щомісячну премію в розмірі 100% від посадового окладу.
  3. Надавати Струку Володимиру Олексійовичу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

Міський голова                             Володимир СТРУК

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» грудня 2020 року

Кремінна

№ 2/17

Про затвердження Міської комплексної
програми соціальної підтримки сімей загиблих
учасників антитерористичної операції,
військовослужбовців і поранених учасників АТО/ООС
та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2023 роки

 

З метою підвищення рівня соціального захисту учасників АТО/ООС, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час здійснення АТО/ООС, підтримання їх належного морально-психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО/ООС та членів їх родин, відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», керуючись пунктом 22 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей загиблих учасників антитерористичної операції,­ військовослужбовців і поранених учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих, Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Міську комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2023 роки (додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                 Володимир СТРУК

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» грудня 2020 року

Кремінна

№ 2/5

 

Про розподіл та закріплення
депутатів міської ради за
виборчими округами

 

Розглянувши відомості Кремінської міської територіальної виборчої комісії про утворення виборчих округів з виборів депутатів, для забезпечення виконання статей 10,11,12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ч.1,2 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити список депутатів Кремінської міської ради, закріплених за виборчими округами, а саме:
    • 1.1. Територіальний виборчий округ № 1, депутати:

Боярська Інна Вікторівна, Кузьменко Олександр Володимирович, Мацегора Оксана Прокопіївна, Новицький Леонід Миколайович, Чехута Наталія Василівна;

 

  • 1.2. Територіальний виборчий округ № 2, депутати:

Логвиненко Тамара Григорівна, Нікішин Володимир Миколайович, Новицький Микола Миколайович, Пономарьов Олександр Ігорович, Рудік Оксана Вікторівна, Терентьєва Катерина Анатоліївна, Мажуго Олег Васильович, Шахов Олександр Михайлович;

 

  • 1.3. Територіальний виборчий округ № 3, депутати:

Бєрішвілі Дар’я Олегівна, Вітко Наталія Василівна, Єркович Марина Сергіївна, Кременчуцька Ольга Володимирівна, Кульбач Лариса Альфредівна, Савченко Вадим Валентинович, Філярський Олексій Володимирович;

 

  • 1.4. Територіальний виборчий округ № 4, депутати:

Коваленко Тетяна Миколаївна, Любічева Олена Журахожівна, Осєнов Олександр Миколайович, Солом’яний Сергій Миколайович, Бабушкін Володимир Веніамінович, Приходько Олексій Борисович.

 

  1. Секретарю Кремінської міської ради довести дане рішення до відома депутатів ради та населення територіальної громади.

 

Міський голова                    Володимир Струк

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ 2/4

 

«23» грудня 2020 р.
м. Кремінна

 

Про утворення постійних комісій,
затвердження їх складу та обрання голів комісій
Кремінської міської ради

 

Заслухавши інформацію голови тимчасової депутатської комісії для підготовки пропозицій щодо створення постійних комісій ради та підготовки положення про постійні комісії Кремінської міської ради восьмого скликання, керуючись п. 2 ст. 26, п. 1 ст. 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити п'ять постійних комісій міської ради восьмого скликання та затвердити їх склад згідно з додатком №1.
  2. Обрати головами постійних комісій міської ради :

- з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики                             - Кузьменко О.В.

 

- з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів            - Логвиненко Т.Г.

 

- з питань соціального захисту населення, духовності, охорони здоров'я, освіти, культури, молоді та спорту                                                - Кульбач Л.А.

                           

-з питань житлово –комунального господарства , комунальної власності,  промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг                        - Шахова О.М.

 

-з питання землекористування , архітектури, будівництва та екології                                                        - Осєнова О.М.

 

Міський голова                                      В.О.Струк.


Додаток №1
Затверджено рішенням другої сесії
міської ради від «23» грудня 2020 р. № 2/4

 

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Постійна комісія з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики.

 

  1. Кузьменко Олександр Володимирович – голова комісії
  2. Бєрішвілі Дар’я Олегівна
  3. Новицький Микола Миколайович
  4. Пономарьов Олександр Ігорович
  5. Любічева Олена Журахожівна

                           

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

  1. Логвиненко Тамара Григорівна – голова комісії
  2. Вітко Наталія Василівна
  3. Новицький Леонід Миколайович.
  4. Єркович Марина Сергіївна
  5. Коваленко Тетяна Миколаївна

 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, духовності, охорони здоров'я, освіти, культури, молоді та спорту

 

  1. Кульбач Лариса Альфредівна. – голова комісії
  2. Боярська Інна Вікторівна
  3. Мацегора Оксана Прокофіївна
  4. Терентьєва Катерина Анатоліївна
  5. Чехута Наталя Василівна

 

Постійна комісія з питань житлово - комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг

 

  1. Шахов Олександр Михайлович – голова комісії
  2. Савченко Вадим Валентинович
  3. Кременчуцька Ольга Володимирівна
  4. Рудік Оксана Вікторівна
  5. Філярський Олексій Володимирович

 

Постійна комісія з питання землекористування, архітектури, містобудівництва та екології

 

  1. Осєнов Олександр Миколайович – голова комісії
  2. Солом’яний Сергій Миколайович
  3. Мажуго Олег Васильович
  4. Нікішин Володимир Миколайович
  5. Приходько Олексій Борисович

 

Секретар ради             В.В.Бабушкін.

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» грудня 2020 року

Кремінна

№2/3

Про затвердження Положення про
постійні комісії Кремінської міської ради

 

Згідно частини 13 статті 46, статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про постійні комісії Кремінської міської ради, згідно додатку, що додається.
  2. Рішення 2 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання № 2/4 від 02.12.2015 року «Про утворення постійних комісій, затвердження їх складу та обрання голів комісій Кремінської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Кремінського міського голову В.О. Струка.

 

Міський голова                   Володимир СТРУК


Положення про комісії Кремінської
міської ради восьмого скликання

 

Це Положення визначає порядок діяльності постійних та тимчасових контрольних комісій Кремінської міської ради сьомого скликання, розроблено згідно Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні", " Про статус депутатів місцевих рад" та Регламенту міської ради.

Стаття 1. Утворення комісій міської ради.

Постійні та тимчасові контрольні комісії міської ради утворюються в порядку, визначеному Регламентом ради.

Стаття 2. Перелік постійних комісій ради.

  1. У складі Кремінської міської ради утворюються та діють такі постійні комісії:

1) з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики:,

2) з питань соціально – економічного розвитку , планування, бюджету та фінансів;

3) з питань соціального захисту населення , духовності, охорони здоров'я, освіти, культури, молоді та спорту;

4) з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг;

5) питань землекористування; архітектури, містобудівництва та екології;

  1. Рада може, відповідно до норм, встановлених Регламентом ради, реорганізовувати, об'єднувати, або ліквідовувати постійні комісії.

 

Стаття 3. Компетенція постійної комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики.

До компетенції постійної комісії з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики належить:

Підготовка та розгляд пропозицій щодо внесення змін до Регламенту роботи міської ради, цього Положення, інших нормативних актів, що стосуються роботи ради, її постійних та тимчасових контрольних комісій, депутатської діяльності та дотримання норм депутатської етики.

Аналіз ефективності роботи ради, депутатів, постійних комісій та внесення пропозицій, щодо її удосконалення .

Попередній розгляд питань, щодо дострокового припинення повноважень депутатів ради, у випадках, передбачених законодавством.

Розгляд заяв та скарг депутатів, пов'язаних з депутатською діяльністю. Розгляд заяв і скарг, щодо депутатів міської ради.

Участь у розробленні і здійсненні заходів по забезпеченню законності, охорони громадського порядку, захисту прав та законних інтересів громадян на території міської громади.

Підготовка висновків з питань, що виносяться на розгляд міської ради щодо законності їх розгляду та щодо раніше ухвалених рішень, у випадку надходжень відповідних звернень.

Аналіз ситуації щодо стану злочинності та правопорушень у місті, внесення відповідних пропозицій до комплексних програм місцевого соціально-економічного розвитку.

Тісний зв'язок із засобами масової інформації, сприяння забезпеченню свободи слова на відповідній території.

Здійснення контролю за дотриманням вимог частини першої статті 59¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надання зазначеним у ній особам консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

Стаття 4. Компетенція постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку , планування, бюджету та фінансів.

До компетенції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку ,планування, бюджету та фінансів належить:

Попередній розгляд проектів планів та програм економічного і соціального розвитку території , бюджету, а також звітів про їх виконання.

 Попередній розгляд та узгодження пропозицій щодо впровадження місцевих податків та зборів та визначення їх ставок.

Здійснення контролю за виконанням планів і програм економічного та соціального розвитку і бюджету, надходжень і видатків позабюджетного фонду.

Вносить пропозиції щодо ефективного використання та розвитку комунальної власності.

Вносить пропозиції щодо надання пільг по оподаткуванню юридичних та фізичних осіб, що діють на території міста.

Бере участь в розробці заходів щодо реалізації наказів виборців, погоджує план заходів та контролює їх виконання.

Контактує з депутатами інших рад по вирішенню бюджетних та фінансових питань, що стосуються Кремінської міської ради.

Стаття 5. Компетенція постійної комісії з питань соціального захисту населення, духовності, охорони здоров'я , освіти , культури, молоді та спорту .

До компетенції постійної комісії з питань соціального захисту населення, духовності, охорони здоров'я , освіти , культури, молоді та спорту належить:

Попередній розгляд проектів програм соціально-економічного розвитку міста в частині забезпечення надання соціальних послуг, працевлаштування та послуг з охорони здоров'я, освіти, культури, мешканцям територіальної громади.

Підготовка питань про стан і розвиток відповідних галузей , що вносяться на розгляд ради та її виконавчого комітету.

Попередній розгляд відповідних розділів і показників планів економічного та соціального розвитку міста, бюджету міста та розробка до них своїх зауважень і пропозицій.

Підготовка пропозицій щодо реформування системи охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти , культури .

Залучення до виконання соціальних програм громадських і благодійних організацій, спонсорів і меценатів

Погодження проектів нормативних актів ради, що стосуються сфери соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти ,культури, туризму ,молоді та спорту незалежно від суб'єкта внесення.

Аналіз проблем і розробка пропозицій по удосконаленню медичного обслуговування населення.

Проведення аналізу ситуації у визначених галузях щодо виявлення резервів і можливостей їх розвитку та підготовка відповідних пропозицій.

Ініціювання та узгодження пропозицій щодо проведення різноманітних свят і змагань..

Ведення діяльності, пов'язаної із встановленням партнерських стосунків з іншими містами в Україні та за кордоном.

Аналіз стану шкільних та дошкільних закладів, внесення рекомендацій щодо подальшого поліпшення їх якості, розвитку гуманізації та демократизації виховного і навчального процесу.

Сприяння охороні пам'ятників історії та культури на території громади.

Розробка програм по всебічному розвитку фізичної культури, спорту та туризму.

Сприяння розвитку народної творчості, художньої самодіяльності, національно - культурних традицій територіальної громади.

Аналіз проблем і розробка пропозицій по удосконаленню ефективної роботи клубів.

Стаття 6. Компетенція постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку там сфери послуг.

До компетенції постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг належить:

 Попередній розгляд та узгодження проектів нормативних актів та місцевих програм. що стосуються житлово-комунального господарства (ЖКГ) міста.

 Здійснення перевірок, обстежень та аналізу об'єктів житлово-комунального господарства та підготовка за їх наслідками відповідних пропозицій щодо шляхів вирішення проблем ЖКГ.

 Підготовка пропозицій щодо оптимізації, функціонування ЖКГ та запровадження нових форм його організації.

 Аналіз скарг мешканців громади на роботу ЖКГ, розгляд найбільш типових з них на засіданнях комісії та ухвалення рекомендацій щодо вирішення кадрових питань в ЖКГ.

 Попередній розгляд, аналіз та внесення пропозицій до проектів міського бюджету та програм місцевого соціально-економічного розвитку, що стосуються роботи та розвитку ЖКГ.

 Попередній розгляд та узгодження проектів нормативних актів та місцевих програм, що стосуються підприємництва, торгівлі та побуту.

Попередній розгляд та узгодження запровадження місцевих податків та зборів, а також пільг суб'єктам підприємницької діяльності.

 Вивчення, аналіз стану розвитку промисловост,і підприємництва, торгівлі та побуту та підготовка пропозицій, щодо його поліпшення.

 Розробка і реалізація заходів, направлених на встановлення клімату довіри між міською владою та суб'єктами промисловості та підприємництва.

 Розробка заходів, спрямованих на поліпшення умов транспортного обслуговування .

Стаття 7. Компетенція постійної комісії з питань землекористування, архітектури, містобудівництва та екології.

До компетенції постійної комісії з питань землекористування, архітектури, містобудівництва та екології належить:

 Попередній розгляд та узгодження проектів нормативних та індивідуальних юридичних актів, що стосуються питань землекористування, архітектури, садівництва та екології.

 Попередній розгляд, аналіз та внесення рекомендацій до проектів міського бюджету та планів і програм соціально-економічного розвитку міста в частині питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 Погодження розміщення об'єктів будівництва на території міської громади, землевідведення.

 Контроль за дотриманням рішень ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 Здійснення моніторингу дотримання генерального плану забудови міста.

 Співпраця з природоохоронними та екологічними громадськими організаціями та фондами з метою залучення їх ресурсів до вирішення місцевих екологічних проблем.

 Здійснення інших заходів, що пов'язані з місцевими екологічними проблемами та упорядкуванням вирішення земельних питань у місті.

Стаття 8. Загальні повноваження постійних комісій ради

Відповідно до компетенції, визначеної цим положенням, постійні комісії ради:

1) розглядають на своїх засіданнях та готують висновки та рекомендації по проектам нормативних та інших юридичних актах міської ради, незалежно від суб'єкту їх внесення;

2) здійснюють загальний контроль за виконанням міського бюджету в частині, що відноситься до їх компетенції;

3) здійснюють контроль над відповідними управліннями та відділами, комунальними підприємствами, установами та організаціями;

4) заслуховують на своїх засіданнях звіти керівників комунальних підприємств, установ та організацій щодо виконання рішень ради та скарг депутатів, юридичних чи фізичних осіб на їх діяльність та надають рекомендації, щодо подальшого перебування на посаді цих керівників;

5) аналізують, узагальнюють, систематизують заяви, звернення, скарги фізичних та юридичних осіб з питань, що належать до компетенції комісій, готують пропозиції щодо поліпшення діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування в місті;

6) у разі необхідності публікують в місцевих засобах масової інформації проекти місцевих нормативних актів для їх широкого обговорення;

7) готують пропозиції раді щодо необхідності проведення місцевого референдуму чи дорадчого опитування громадян;

Стаття 9. Права постійних комісій ради

  1. Для реалізації своїх повноважень постійні комісії ради мають право:

1) створювати зі свого складу постійні підкомісії та тимчасові робочі групи для аналізу необхідних матеріалів та підготовки висновків з найбільш складних питань на розгляд комісії;

2) створювати експертні групи, залучати на договірній основі, в межах коштів, виділених на роботу комісії, необхідних фахівців для підготовки висновків з питань, що належать до компетенції комісії;

3) провадити відкриті слухання в комісії, на які запрошувати керівників виконавчих органів ради, посадових осіб управлінь та відділів виконкому, підприємств, установ та організацій, що знаходяться на території ради з питань, що належать до компетенції місцевого самоврядування та відповідної комісії ради;

4) вимагати присутності на засіданні комісії посадових осіб виконавчих органів ради під час розгляду питань, що належать до їх компетенції;

5) вносити пропозиції щодо проведення позачергової сесії ради, вносити пропозиції до порядку денного сесії ради, визначати доповідачів та співдоповідачів;

6) мати право обов'язкового слова від комісії при розгляді будь-якого питання на сесії ради, що має пряме чи опосередковане відношення до компетенції комісії, або може призвести до зменшення надходжень чи збільшення витрат міського бюджету;

7) підтримувати зв'язки з відповідними постійними комісіями інших рад, делегувати своїх представників до складу офіційних делегацій, що направляються з візитами до інших місцевих рад, тощо;

8) виступати організатором чи брати участь у роботі конференцій, семінарів, "круглих столів", інших публічних заходів, що стосуються компетенції комісії.

  1. Для запрошення на своє засідання посадових осіб, визначених п.п З, 4, частини 1 цієї статті постійна комісія, не пізніше, як за три робочих дні до дати засідання направляє посадовій особі запрошення за підписом голови комісії, чи особи, що його замінює. В запрошенні вказується дата, час, місце проведення засідання та питання, для розгляду якого запрошується особа. У разі необхідності комісія може вказати, які додаткові інформаційні матеріали будуть потрібні від цієї особи на засіданні.
  2. Посадова особа, яку запрошено на засідання. зобов'язана вчасно прибути на засідання комісії.
  3. У разі неможливості прибути на засідання комісії з поважних причин запрошеної посадової особи, вона зобов'язана письмово попередити про це комісію, вказавши причини відсутності та направити замість себе повноважну особу для розгляду питання.
  4. Комісія, розглянувши письмову відповідь запрошеної особи може взяти до відома інформацію про причини відсутності та прийняти рішення провести засідання комісії за участю особи, що замінює запрошену або перенести засідання комісії на інший день.
  5. Щодо особи, яка ухиляється від явки на запрошення комісії,

може бути порушено питання про її дисциплінарну відповідальність аж до клопотання про звільнення з займаної посади, перед органом, до компетенції якого належить призначення цієї особи на посаду.

 

Стаття 10. Засідання постійної комісії

 

  1. Засідання постійної комісії є основною формою її роботи і скликається головою комісії, у міру потреби, згідно з планом роботи комісії або у зв'язку з проведенням надзвичайної чи позачергової сесії ради та інших обставин, відповідно до цього положення.
  2. Засідання комісії може бути скликане також за письмовим зверненням міського голови або ініціативою не менше як 1\3 членів комісії.
  3. Апарат ради після отримання звернення міського голови або ініціативи членів комісії, підписаною власноручно не менш як 1\3 її членів, зобов'язаний сповістити голову та усіх членів комісії про проведення її засідання відповідно до дати та часу, які вказані у звернені чи ініціативі, або на іншу дату, яка не може бути пізнішою 3-х днів від дати заявленої у вказаних документах.
  4. Засідання комісії є правочинним, якщо у ньому бере участь не менше половини депутатів від складу комісії.
  5. Головує на засіданні комісії її голова, а у разі його відсутності заступник голови чи секретар комісії.
  6. У разі відмови від головування на засіданні комісії, осіб, визначених ч.5 цієї статті, члени комісії можуть обрати із свого складу головуючого, який наділяється правом підписання документів, ухвалених комісією. В протоколі засідання комісії вказується причина, що призвела до обрання головуючого на засіданні.
  7. Рішення комісії, що ухвалюються у вигляді висновків та рекомендацій, приймаються шляхом голосування більшістю голосів від складу комісії.

Стаття 11. Слухання в постійній комісії ради

  1. Слухання в постійній комісії ради є особливою формою засідання комісії, за участю інших осіб, присутність яких є доцільною з метою отримання необхідної інформації, аналізу усіх можливих варіантів вирішення питання та надання обговорюваному питанню публічності у випадках, коли питання є надзвичайно складним для вирішення, а наслідки від його вирішення можуть мати значний вплив на громаду в цілому, чи на окремі її частини.
  2. Рішення за наслідками слухання не приймаються, а отримана інформація використовується для підготовки проектів документів для розгляду на раді, з питань, що належать до компетенції комісії.
  3. Слухання мають відкритий характер і у місці їх проведення забезпечується доступ громадськості та представників засобів масової інформації.
  4. До початку слухань комісія проводить попередній аналіз напрямів вирішення питання, отримує необхідну інформацію, запрошує необхідних для участі осіб, розміщує в ЗМІ інформацію про час та місце проведення слухань, а також іншу інформацію, необхідну для успішного проведення слухань.
  5. На слуханнях, у порядку, встановленому головою комісії, мають право на виступ з доповіддю та брати участь в обговоренні запрошені особи та представники громадськості.

Стаття 12. Порядок денний засідання комісії

  1. Проект порядку денного засідання комісії формується її головою з урахуванням питань, що готуються на розгляд поточної сесії ради та плану роботи комісії та пропозицій міського голови, виконавчого комітету, членів комісії.
  2. Перед початком засідання комісії, голова, або особа, що його замінює оголошує перелік питань, що пропонуються до розгляду. Кожен член комісії може пропонувати до порядку денного будь-яку кількість інших питань ,які належать до компетенції комісії, або зняти з розгляду будь-яке питання, попередньо включене до проекту порядку денного.
  3. Порядок денний вважається затвердженим, якщо проти цього не заперечує більшість членів комісії.

Стаття 13. Прийняття рішень на засіданні постійної комісії

  1. Рішення комісії приймаються після всебічного обговорення та вивчення питання, що розглядається шляхом голосування.
  2. Рішення комісії ухвалюються у формі висновків, рекомендацій та

постанов.

  1. Рішення у формі висновків приймається при розгляді питань, віднесених до компетенції комісії і стосуються підготовки проектів нормативних актів до розгляду радою у тому числі щодо призначення чи обрання посадових осіб.
  2. Рекомендації ухвалюються комісіями щодо питань, які стосуються контрольної діяльності комісії, вивчення проблеми із застосуванням механізмів слухань та громадських обговорень, а також за наслідками перевірок, що проводились за ініціативою чи за участю комісії.
  3. Висновки комісії є обов'язковими до розгляду сесією ради, міським головою та виконавчими органами ради.
  4. Рекомендації комісії підлягають обов'язковому розгляду органами та посадовими особами, яким вони надсилаються, які зобов'язані дати вмотивовану відповідь, щодо рекомендацій у визначений комісією термін, але не пізніше одного місяця від дня їх отримання.
  5. У формі постанов, більшістю голосів членів комісії, ухвалюються рішення, що стосуються внутрішньої діяльності комісії: обрання заступників та секретаря комісії, створення підкомісій, робочих та експертних груп, затвердження планів роботи комісії, тощо.
  6. Рішення комісії підписуються її головою, або у разі його відсутності заступником голови чи секретарем комісії.

Стаття 14. Протокол засідання комісії

  1. Кожне засідання комісії оформляється протоколом, який складає секретар комісії.
  2. В протоколі вказується:

1) дата та місце проведення засідання комісії;

2) список членів комісії, присутніх на засіданні;

3) список запрошених на засідання комісії;

4) перелік питань, що розглядались;

5) стислий виклад перебігу розгляду та обговорення питань;

6) результати голосувань по кожному із рішень;

  1. До протоколу у вигляді додатків додаються: ухвалені рішення, особливі думки депутатів ,членів комісії, не згодних з прийнятими рішеннями.
  2. Протокол засідань постійної комісії підписується головою (заступником голови) і секретарем комісії та зберігається у справах комісії. Протоколи засідань постійної комісії є відкритими та оприлюднюються на офіційному веб-сайті міської ради або в іншій спосіб, якщо оприлюднення в електронному вигляді не можливо з технічних причин, не пізніше 10 робочих днів з дня проведення засідання комісії.

Стаття 15. Спільне засідання комісій

  1. За дорученнями ради чи за власною ініціативою може проводитись спільне засідання двох чи більше комісій ради.
  2. Головує на такому засіданні голова комісії, який визначений головним у підготовці чи попередньому розгляді питання. У інших випадках, головуючий визначається за взаємним погодженням.
  3. Порядок проведення спільного засідання комісій має відповідати нормам, викладеним у цьому положенні для засідання комісії.
  4. Голосування по кожному питанню проводиться окремо по кожній комісії.
  5. Спільним ухваленим рішенням вважається рішення, за яке проголосувала більшість від складу в кожній комісії, що брала участь в спільному засіданні. У цьому випадку може бути оформлено спільне рішення комісій, яке підписується головами комісій, або особами, що їх замінюють.
  6. У випадку, коли результати голосування, по окремому чи усім рішенням по різних комісіях, є протилежними, оформляються окремі рішення по кожній із комісій, в порядку, встановленому цим положенням.
  7. Відповідальною за складання протоколу є комісія, визначена головною, або комісія, голова якої був головуючим на спільному засіданні
  8. Протокол спільного засідання підписується головуючим на засіданні та головами комісій, що брали участь у спільному засіданні, або особами, що їх замінюють.

Стаття 16. Порядок діяльності тимчасових контрольних комісій ради

  1. Тимчасові контрольні комісії ради проводять свою діяльність відповідно до норм, визначених цим положенням для постійних комісій ради.
  2. Компетенція тимчасової контрольної комісії ради визначається в рішенні ради про створення такої комісії.
  3. Тимчасові контрольні комісії ради, як правило проводять свої засідання в закритому режимі.
  4. Члени тимчасових контрольних комісій ради утримуються від проведення прес-конференцій та інших публічних виступів до завершення роботи комісії.
  5. По завершенні роботи тимчасової контрольної комісії, оформляється звіт, у якому викладається мета утворення комісії; суть проблеми, що розглядалася; фактичні матеріали, що стосуються проблеми, які були розглянуті комісією; результати їх розгляду; висновки та рекомендації.
  6. Звіт комісії має відкритий характер і підлягає оприлюдненню у спосіб, визначений комісією.

Стаття 17. Порядок введення в дію цього Положення

  1. Це Положення вводиться в дію з другої сесії міської ради восьмого скликання.
  2. З дня введення в дію, Положення про постійні комісії ради ухвалені раніше рішення, вважаються такими, що втратили чинність.

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» грудня 2020 року

Кремінна

№ 2/2

Про затвердження регламенту
Кремінської міської ради восьмого
скликання

 

Заслухавши інформацію голови тимчасової депутатської комісії з підготовки проекту Регламенту Кремінської міської ради восьмого скликання Бабушкіна В.В., відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ч.1 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити нову редакцію Регламенту Кремінської міської ради восьмого скликання (додається).
  2. Рішення сесії Кремінської міської ради від 02.12.2015 року № 2/3 вважати таким що втратило силу.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики.

 

Міський голова                             Володимир СТРУК


Додаток до рішення
Кремінської міської ради
від «23» грудня 2020р. №2/2

 

РЕГЛАМЕНТ
КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

  1. Регламент Кремінської міської ради восьмого скликання регулює питання щодо порядку скликання сесії ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, порядок роботи сесії ради.
  2. Зміни та доповнення до Регламенту вносяться в порядку, передбаченому для його затвердження.
  3. Даний Регламент діє в межах строку повноважень міської ради восьмого скликання.
  4. У випадку, якщо положення даного Регламенту будуть суперечити нормам діючого законодавства, які будуть прийняті після його затвердження, даний Регламент діє в частині, що не суперечить вказаним нормам.
  5. Порядок діяльності ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», іншими законодавчими актами, статутом територіальної громади, цим Регламентом та Положенням про постійні комісії міської ради.
  6. Кожна середа є депутатським днем, тобто днем, в який керівники виконавчих органів ради та заступники міського голови проводять прийом депутатів ради з питань здійснення ними їх депутатських повноважень, а також днем, коли депутати ради ведуть прийом громадян, за місцем, визначеним радою для їх прийому.
  7. Пропозиції по процедурним питанням, затверджуються радою, якщо вони не суперечать діючому законодавству.

Спілкування на пленарних засіданнях ради, засіданнях іі комісій та виконавчого комітету вільне, діловодство ради та її органів, ведеться державною мовою.

  1. Представники засобів масової інформації акредитуються на весь час роботи сесії, відмова в акредитації повинна бути вмотивованою. У разі порушення законодавства про інформацію або цього Регламенту представниками засобів масової інформації, міська рада може позбавити їх акредитації на визначений нею термін.
  2. На засіданнях Кремінської міської ради можуть бути присутні особи за запрошенням, за викликом та депутати інших рад - обрані від виборчих округів, розміщених на території Кремінської міської територіальної громади, на визначених для них місцях.

           9.1.Інші особи можуть бути присутні на пленарних засіданні Кремінської міської ради за умови, встановлення їх особи та у межах наявних вільних сидячих місць.

           Запис присутніх осіб проводить аппарат міської ради і список передає головуючому.

           Порядок розміщення депутатів та інших присутніх у залі засідань осіб визначається міською радою. Кожному депутату визначається його персональне місце, яке не може бути зайняте іншими особами.

           Особи, присутні на засіданнях міської ради, повинні утримуватися від публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні і не порушувати порядок. У разі порушення порядку їх, за розпорядженням головуючого на засіданні, може бути випроваджено з приміщення де відбувається засідання.

  1. Кожне пленарне засідання міської ради починається виконанням у залі тексту Державного Гімну України в музичному супроводі.
  2. Зал засідань, в приміщенні Кремінської міської ради, використовувати тільки для пленарних засідань ради та роботи її постійних та тимчасових комісій.

 

  1. ПОРЯДОК СКЛИКАННЯ СЕСІЇ РАДИ.
  2. Рада проводить роботу сесійно.

Перша сесія новообраної міської ради скликається міською територіальною виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості, яка забезпечує повноважність складу ради. Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова міської територіальної виборчої комісії, який інформує раду про підсумки виборів депутатів, а також про підсумки виборів міського голови. З моменту визнання повноважень депутатів ради нового скликання та новообраного міського голови, головує на пленарному засіданнях ради першої сесії новообраний голова.

На пленарному засіданні новообрані міський голова та депутати складають Присягу.

  1. Сесії ради скликаються Кремінським міським головою, крім випадків передбачених ч.6,7,8 ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
  2. Сесії ради скликаються в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок, та надання документів дозвільного характеру - не рідше ніж один раз на місяць.

4 Про скликання сесії міський голова, а у випадках, передбачених ч. 6 ст.46 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні" , секретар ради видає розпорядження, а інші особи, яким діючим законодавством надано право скликати сесії або секретар ради у інших випадках ніж передбачено ч. 6 ст. 46 Закону - рішення про скликання сесії. Розпорядження та рішення про скликання сесії реєструються у книзі розпоряджень міського голови та зберігаються у спеціаліста з питань ведення прийому громадян та діловодства.

  1. Міський голова повинен також скликати сесію ради за пропозицією: - не менш як однієї третини депутатів від загального складу ради, виконавчого комітету міської ради.
  2. Пропозиція депутатів про скликання сесії ради:

6.1. повинна бути викладена письмово та підписана усіма депутатами, що підтримали цю пропозицію з зазначенням їх прізвища, ім'я та по батькові, дати підпису ними пропозиції. Підписи повинні міститися на тому ж листі, що і основний текст пропозиції.

6.2. повинна бути мотивованою, тобто мати обґрунтування та посилання на норми діючого законодавства, а також містити перелік питань, що пропонуються для розгляду радою та мотиви необхідності їх розгляду саме в цей час.

6.3. до пропозиції в обов'язковому порядку додаються:

6.3.1.протокол зборів не менш як однієї третини депутатів ради від загального її складу, на яких було ініційовано внесення пропозиції щодо скликання сесії ради, в якому повинно бути зазначено - кількість депутатів ради, які були присутні на зборах, їх прізвища, ім'я, по батькові, питання, що пропонуються для розгляду радою, а також прізвища, ім'я, по батькові депутатів ради, присутніх на цих зборах, яким було доручено подати міському голові пропозицію з усіма необхідними документами, та прізвища, ім'я, по батькові депутатів, що були обрані головою та секретарем зборів. Вказаний протокол повинен бути підписаний головою та секретарем цих зборів та містити дату та місце їх проведення.

6.3.2.проекти рішень ради, по питаннях, що пропонуються депутатами для розгляду радою.

  1. Пропозиція виконавчого комітету про скликання сесії ради повинна бути оформлена шляхом прийняття виконавчим комітетом відповідного рішення з цього питання. Вказане рішення повинно бути мотивованим, тобто, мати обґрунтування та посилання на норми діючого законодавства, містити перелік питань, що пропонуються для розгляду радою та мотиви необхідності їх розгляду саме в цей час, а також містити проекти рішень ради з вказаних питань, які були розглянуті виконавчим комітетом відповідно до вимог ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Вказане рішення повинно бути прошито та скріплено підписами членів виконавчого комітету, які були присутні на його засіданні та проголосували за прийняття цього рішення.
  2. Пропозиції депутатів та виконавчого комітету, оформлені неналежним чином, тобто без дотримання вимог даного Регламенту та пропозиції до яких не додані вищевказані документи та проекти рішень ради розгляду не підлягають.
  3. Пропозиції депутатів щодо скликання сесії ради з вищевказаним протоколом та проектом рішень ради подаються на ім'я міського голови через спеціаліста з питань ведення прийому громадян та діловодства.
  4. Сесії ради скликаються секретарем ради:

10.1 .У разі немотивованої відмови міського голови скликати сесію ради:

- якщо міський голова без поважних причин не скликав сесію у двотижневий строк після подання пропозицій, відповідно до вимог п.5 цього розділу Регламенту, при цьому, секретар ради має право скликати сесію не раніше першого робочого дня, наступного за тим, в який закінчився вказаний у цьому пункті строк;

- якщо сесія не скликається міським головою у строки передбачені законодавством України.

10.2.У разі неможливості міського голови скликати сесію ради:

- відповідно до доручення міського голови, при цьому це доручення повинно бути оформлено шляхом видання ним відповідного розпорядження;

  1. Скликання сесії іншими особами.

11.1 У разі якщо міський голова чи секретар ради у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у п.5 даного розділу Регламенту, сесія може бути скликана депутатами ради, які становлять не менш як одну третину її загального складу або постійною комісією ради. Вказаний у цьому пункті строк обчислюється:

- щодо пропозицій не менш як третини депутатів від загального складу ради, з дня наступного за тим ,в який ця пропозиція надійшла до спеціаліста з питань прийому громадян та діловодства;

- щодо пропозиції виконавчого комітету, з дня наступного за тим, в який вона була оформлена відповідно до вимог п.7 розділу II Регламенту.

При цьому депутати та постійні комісії мають право скликати сесію не раніше першого робочого дня, наступного за тим, в який закінчився вказаний у цьому пункті строк.

11.2.Порядок скликання сесії депутатами ради.

11.2.1.Про скликання сесії депутати ради, які становлять не менш, як одну третину від її загального складу, приймають рішення. Вказане рішення приймається на зборах цих депутатів та подається разом з проектами рішень ради (які повинні бути підготовлені депутатами по усім питанням її порядку денного), яким це було доручено на вказаних загальних зборах. Разом з зазначеним рішенням та проектами рішень ради також подається протокол вказаних зборів.

 Протокол повинен містити дату проведення зборів, кількість депутатів, які були присутні на цих зборах, їх прізвища, ім'я, по батькові, порядок денний, підсумки голосування по кожному питанню порядку денного, прізвища, ім'я, по батькові обраних голови і секретаря зборів, а також прізвища, ім'я, по батькові депутата (ів), якому(им) було доручено оформити та подати рішення про скликання сесії ради, проекти рішень ради та протокол зборів депутатів а також прізвище, ім'я, по батькові депутата, якому доручено відкрити пленарне засідання ради. Протокол повинен бути підписаний головою та секретарем зборів депутатів.

11.2.2. Рішення депутатів про скликання сесії повинно бути підписано на тому ж листі, що і текст рішення усіма депутатами із числа присутніх на загальних зборах, які проголосували за його прийняття, при цьому кількість депутатів, які підписали це рішення повинна складати не менш, як одну третину від загального складу ради

11.2.3. Рішення депутатів ради про скликання сесії при дотриманні усіх умов, передбачених діючим законодавством та даним Регламентом реєструється у приймальні міської ради.

11.3.Порядок скликання сесії постійними комісіями.

11.3.1.Рішення про скликання сесії ради, постійна комісія приймає на своєму засіданні. Рішення постійної комісії про скликання сесії вважається прийнятим, якщо за його прийняття проголосувало більшість членів комісії. від її загального складу. Вказане рішення відображається у протоколі засідання постійної комісії, при цьому протокол повинен містити дату проведення засідання комісії, кількість членів комісії присутніх на засіданні, прізвище, ім'я, по батькові всіх присутніх на комісії депутатів, порядок денний засідання комісії, підсумки голосування по кожному питанню порядку денного, прізвище, ім'я , по батькові депутата, якому доручається відкрити пленарне засідання ради. Вказаний протокол засідання постійної комісії, крім осіб, які повинні його підписувати згідно Положення про постійні комісії Кремінської міської ради сьомого скликання, також повинен бути підписаний всіма членами комісії, які були присутні на її засіданні та проголосували за прийняття рішення про скликання сесії ради. Протокол засідання постійної комісії разом з проектами рішень ради по усім питанням порядку денного надаються секретарю ради.

11.3.2. Протокол постійної комісії, в якому відображене рішення про скликання сесії ради, при дотриманні усіх умов, передбачених діючим законодавством та даним Регламентом, реєструється секретарем ради.

  1. Розпорядження та рішення про скликання сесії ради повинні містити день та час скликання сесії, місце її проведення, та порядок денний сесії ради.
  2. Розпорядження або рішення про скликання сесії, доводиться через засоби масової інформації або на офіціальному сайті ради до відома депутатів та населення не пізніше, як за 10 днів до дня скликання сесії, а у виняткових випадках не пізніш, як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які вносяться на розгляд.

 

ІІІ. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ ПИТАНЬ, ЩО

ВНОСЯТЬСЯ НА РОЗГЛЯД РАДИ.

1.Формування порядку денного сесії.

1.1. Проект порядку денного формується апаратом ради.

1.2.Пропозиції щодо включення питань до проекту порядку денного сесії можуть вноситись міським головою, секретарем міської ради, постійними комісіями, депутатськими групами (фракціями), депутатами, виконавчим комітетом міської ради, загальними зборами громадян, старостами.

1.3.Основою для формування порядку денного сесії міської ради є перспективний план роботи Кремінської міської ради.

2.До проекту порядку денного позачергової сесії вносяться лише ті питання, розгляд яких визначено у пропозиціях про скликання сесії.

2.1.Проект порядку денного позачергової сесії повідомляється депутатам не пізніш як за день до сесії міської ради.

2.2.Питання, внесені до порядку денного позачергової сесії міської ради, можуть розглядатися профільною постійною комісією ради в день проведення сесії. У виключних випадках питання, внесені до порядку денного позачергової сесії, можуть розглядатись на пленарних засіданнях без обговорення у постійних комісіях, якщо за це проголосувало більшість депутатів від загального складу.

  1. Проект порядку денного сесії, сформований відповідно до вимог, зміни до нього обговорюються і затверджуються в цілому міською радою більшістю голосів присутніх депутатів.

3.1.Обговорення щодо включення будь-якого питання до порядку денного сесії проводиться за скороченою процедурою.

4.Питання затвердженого порядку денного сесії міської ради можуть розглядатися в іншій, ніж передбачена в ньому послідовності, відкладатися, змінюватися чи виключатися з порядку денного за рішенням міської ради, прийнятим після обговорення за скороченою процедурою.

4.1.При цьому заслуховується виступ ініціатора додаткового питання до порядку денного з його обґрунтуванням, ступінь підготовленості питання для прийняття рішення, а також заслуховується виступ з цього питання голови відповідної постійної комісії та представника відповідного виконавчого органу міської ради.

5.Секретар міської ради разом з апаратом ради організовує підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії.

6.Підготовлені проекти рішень міської ради проходять юридичну експертизу в юридичній службі та погоджуються головою профільної комісії міської ради.

6.1. Підготовлені проекти рішень міської ради повинні містити:

- підпис виконавця, який готував проект рішення;

-підписи осіб, які погоджували дане рішення.

6.2. До рішення додаються також довідкові матеріали з техніко-економічним обґрунтуванням стосовно тих питань, що пов’язані з витратами із міського бюджету та відчуженням комунального майна.

  1. Не пізніше як за 1 день до розгляду питань на сесії постійні комісії міської ради проводять їх попереднє обговорення.
  2. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації, які розглядаються і враховуються при прийнятті остаточного рішення на сесії міської ради.
  3. Проекти рішень, інші матеріали, які вносяться на розгляд ради, не пізніше як за 10 днів до відкриття сесії подаються до апарату міської ради, який не пізніше як за 8 днів до відкриття сесії доводить їх до відома депутатів.
  4. Матеріали, підготовлені з відступами від вимог цього Регламенту, приймаються до розгляду на сесії міської ради, як виняток, лише у випадку, коли вони вимагають термінового вирішення, були розглянуті на профільній комісії та завізовані головами всіх постійних комісій і вносяться до порядку денного сесії в порядку їх надходження.
  5. Проекти рішень міської ради підлягають оприлюдненню, у терміни визначені діючим законодавством, на офіційному веб-сайті міської ради або в іншій спосіб, якщо оприлюднення в електронному вигляді не можливо з технічних причин.

Проекти рішень міської ради оприлюднюються на офіційному веб-сайті міської ради відповідальною особою з супроводу сайту шляхом розміщення електронної версії проекту рішення, яку надають керівники виконавчих органів ради, що готували даний проект рішення або секретар міської ради, якщо проект рішення підготовлено депутатами міської ради, постійними депутатськими комісіями або іншими суб’єктами.

Відповідальна особа з супроводу сайту надає інформацію щодо розміщення електронної версії проектів рішень на офіційному веб-сайті міської ради секретарю міської ради, який здійснює контроль за оприлюдненням проектів рішень ради.

 

  1. ПОРЯДОК РОБОТИ СЕСІЇ, РОЗГЛЯД НЕЮ ПИТАНЬ

ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ РАДИ.

1.Загальні положення щодо проведення пленарного засідання ради.

1.1. Пленарні засідання ради проводяться у залі засідань Кремінської міської ради.

1.2. Пленарні засідання ради починаються о десятій годині ранку, включаючи перерви на 15 хвилин кожні 2 години роботи та годинну перерву на обід, як правило, з 12 до 13 години, якщо радою не буде прийняте інше рішення в порядку, призначеному цим Регламентом.

1.3. Якщо до 18 години не всі питання порядку даної сесії будуть розглянуті, а радою не буде прийняте рішення про продовження терміну пленарного засідання, міський голова, або інша особа, яка відповідно до вимог діючого законодавства веде пленарне засідання ради (далі по тексту головуючий), без проведення голосування об'являє перерву до дев'ятої години ранку наступного дня. Пленарне засідання може бути продовжено за рішенням ради, але у будь-якому випадку не більш ніж до двадцятої години. Якщо до двадцятої години не всі питання порядку денного будуть розглянуті, головуючий без проведення голосування повинен оголосити перерву до дев'ятої години ранку наступного дня.

На підставі пропозицій головуючого та за рішенням ради перерва може бути продовжена на більш тривалий термін, але у будь-якому випадку не більш ніж 3 доби, за винятком вихідних та святкових днів.

1.3.1.Спілкування на пленарних засіданнях ради і засіданнях іі комісій та виконавчого комітету вільне. Діловодство ради та її органів, ведеться державною мовою.

1.3.2.У необхідних випадках за рішенням ради під час проведення пленарного засідання можуть бути проведені окремі або спільні засідання постійних комісій, а також оголошені додаткові перерви в роботі сесії з визначенням у кожному випадку їх тривалості.

1.4.Сесія ради є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу. Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених Законом.

При встановленні результатів голосування до загального складу міської ради включається міський голова, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.

1.5.Сесія ради проводиться гласно.

У разі, коли радою розглядається питання по якому діючим законодавством передбачена обов'язковість проведення закритого пленарного засідання, пленарне засідання проводиться закрито.

На закритому пленарному засіданні мають право бути присутніми особи, які мають таке право відповідно до вимог діючого законодавства, члени виконавчого комітету, представники юридичного відділу про що головуючий повідомляє раді, а також інші особи, присутність яких, за рішенням ради буде визнана необхідною для розгляду відповідного питання.

  1. Порядок реєстрації депутатів що прибули на сесію.

2.1.Реєстрація депутатів, що прибули на сесію здійснюється за допомогою електронної системи голосування.

2.1.1.Якщо пленарні засідання проводяться без використання електронної системи голосування, реєстрація депутатів починається за годину до початку пленарного засідання ради і здійснюється шляхом постановки особистого підпису депутата в реєстраційному аркуші, в якому зазначено список депутатів ради в алфавітному порядку.

В такому випадку реєстрація депутатів проводиться представником виконавчого апарату ради, після чого даний список передається головуючому.

2.2. У разі, якщо пленарне засідання ради продовжується більш ніж один день, реєстрація депутатів проводиться кожен день у вищевказаному порядку.

2.3. В ході пленарного засідання ради лічильною комісією у нижченаведених випадках проводиться перереєстрація депутатів:

- на вимогу головуючого на пленарному засіданні;

- перед проведенням таємного голосування.

2.4. Головуючий повинен оголошувати на пленарному засіданні ради підсумки перереєстрації депутатів ради після її проведення.

2.5. Про неможливість своєї участі в пленарному засіданні ради депутати ради до пленарного засідання ради повинні сповістити міського голову, або секретаря ради.

2.6. За неприйняття участі в пленарному засіданні ради депутати несуть відповідальність відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад".

3.Головуючий на пленарному засіданні ради:

3.1. Пленарні засідання міської ради відкривають, ведуть і закривають міський голова або секретар ради. Якщо вони з будь-яких причин не здійснюють цього, то функції головуючого виконує обраний радою депутат.

3.2. На час доповіді, співдоповіді або виступу в дебатах головуючого, підчас розгляду внесеної ним пропозиції з непроцедурного питання та прийняття рішення щодо неї, а також під час розгляду питання, що містить конфлікт інтересів головуючого, він звільняє місце, відведене для головуючого, а ведення засідання доручається іншій особі, зазначеній в 3.1 цього розділу.

3.3. Головуючий на пленарному засіданні ради:

- відкриває, веде та закриває пленарні засідання ради, оголошує перерви у пленарному засіданні;

- забезпечує дотримання вимог Регламенту всіма присутніми на пленарному засіданні, приймає заходи щодо підтримання порядку на пленарному засіданні;

- надає депутатам слово для доповіді, співдоповіді, виступів тощо на пленарному засіданні в порядку надходження заявок про це від них. У випадках порушення вказаними особами Регламенту головуючий має право попередити їх і перервати виступаючого;

- надає слово для виступу запрошеним на пленарне засідання, що записалися для виступу по відповідному питанню;

- при необхідності за рішенням ради має право продовжити час доповіді, співдоповіді, виступу, тощо;

- оголошує письмові запити, заяви, довідки, пропозиції та зауваження депутатів, тощо;

- ставить питання на голосування;

- оголошує результати голосування та про прийняття чи неприйняття рішення;

- дає доручення, пов'язані з забезпеченням роботи сесії ради робочим органам і працівникам виконавчих органів ради, виконавчому комітету;

- має право в першочерговому порядку вносити пропозиції, поправки, зауваження тощо, щодо питань, які розглядаються на пленарному засіданні ради (якщо з цих питань висуваються інші пропозиції, поправки, зауваження тощо, його пропозиції поправки та зауваження, тощо, ставляться на голосування першими);

- має інші права, передбачені діючим законодавством та Регламентом.

3.4. Під час пленарного засідання ради головуючий не коментує і не дає оцінку відносно виступаючих і їх доповідей, співдоповідей, виступів, тощо за винятком випадків, коли вказані особи:

- використовують образливі вирази, непристойні слова і закликають до незаконних дій;

- перевищують час, відведений для доповіді, співдоповіді, виступу тощо;

- висловлюються не по обговорюваному питанню;

- допускають помилки.

4.Робочі органи пленарного засідання ради:

4.1. Для забезпечення роботи пленарних засідань обираються робочі органи сесії з числа депутатів:

- лічильна комісія;

- секретаріат сесії.

4.2. Лічильна комісія утворюється на пленарному засіданні на термін повноважень ради. На першому організаційному засіданні лічильна комісія обирає зі свого складу голову, заступника та секретаря комісії.

4.2.1. На кожному пленарному засіданні сесії міської ради лічильна комісія:

– підтверджує готовність електронної системи до проведення голосування;

– перед затвердженням порядку денного та після кожної перерви перевіряє відповідність виданих депутатам електронних карток для реєстрації та голосування, кількості депутатів присутніх у сесійному залі, та інформує про результати головуючого та депутатів;

– у разі виявлення невідповідності кількості карток, зареєстрованих електронною системою голосування, кількості фактично присутніх депутатів, негайно повідомляє головуючого та депутатів, та забезпечує вилучення карток відсутніх депутатів;

– у разі виявлення факту не персонального голосування депутатом, має право прийняти рішення про визнання голосування недійсним, що тягне за собою проведення повторного голосування з відповідного питання без обговорення;

- у разі виявлення факту не персонального голосування після цього повторне голосування може проводитися лише за рішенням ради;

- у разі проведення пленарного засідання без використання електронної системи голосування, здійснює перереєстрацію депутатів ради відповідно до вимог Регламенту та підрахунок голосів по питанням, що розглядаються радою, результати якого оголошуються. Підсумки голосування відображаються в протоколі сесії та у списку відкритого поіменного голосування, який підписується лічильною комісією і є додатком до протоколу сесії;

- виконує інші функції, передбачені Регламентом.

4.2.2. Лічильна комісія по питанням своєї роботи більшістю голосів від її загального складу приймає рішення, які відображаються у протоколі.

4.2.3. Протокол лічильної комісії підписують її голова та секретар, а у випадках, передбачених Регламентом, також і інші члени комісії

4.2.4. У випадку відсутності на пленарному засіданні члена (членів) лічильної комісії рада може, за необхідності, обрати на період даного пленарного засідання нового члена (членів) або новий склад лічильної комісії.

4.2.5. За дорученням міської ради функції лічильної комісії може виконувати секретар ради або міський голова.

4.3. Секретаріат обирається на пленарному засіданні на термін повноважень міської ради.

4.3.1. Секретаріат виконує наступні функції:

- веде протокол пленарного засідання міської ради;

- проводить реєстрацію депутатів, які бажають виступити в обговоренні питань порядку денного;

- надає допомогу головуючому у веденні сесії міської ради;

- проводить реєстрацію листів, звернень, скарг, заяв, що надійшли на адресу сесії та передає їх головуючому на пленарному засіданні;

- забезпечує передачу вказаних документів виконавцям.

4.3.2. У випадку відсутності на пленарному засіданні члена (членів) секретаріату рада може, за необхідності обрати на період даного пленарного засідання нового члена (членів) або новий склад секретаріату.

4.3.3. У разі не утворення секретаріату його функції виконує секретар ради.

4.3.4. Кількісний та особовий склад лічильної комісії і секретаріату сесії затверджується більшістю депутатів від їх загального складу.

  1. Хід пленарного засідання ради.

5.1.Сесію ради відкриває і веде міський голова, а у випадках, передбачених діючим законом та Регламентом, інша особа.

5.2. На початку сесії головуючий оголошує результати реєстрації депутатів ради, які прибули на її пленарне засідання.

5.3. Якщо результати реєстрації депутатів свідчать про правомочність сесії, головуючий оголошує сесію ради відкритою та повідомляє депутатів про осіб, присутніх на її пленарному засіданні за запрошенням.

5.4. Після відкриття головуючим сесії ради на ній утворюються робочі органи в порядку, визначеному Регламентом.

5.5. Після утворення робочих органів головуючий оголошує порядок денний сесії ради, який був сформований у порядку, визначеному розділом III Регламенту.

5.6. Після оголошення порядку денного сесії ради, до нього, на підставі рішення ради за пропозицією та зауваженнями головуючого, або депутатів ради, можуть бути винесені зміни (доповнення порядку денного сесії новими питаннями або виключенням з нього будь яких питань), при цьому кожна пропозиція і зауваження, щодо зміни порядку денного сесії голосується окремо. Суб'єкт, від якого надійшла пропозиція щодо доповнення порядку денного ради новим питанням, повинен через секретаріат, разом з пропозицією, яка повинна бути оформлена у письмовому виді, подати проект рішення ради з цього питання. Зауваження до питань, що включені до порядку денного сесії ради не повинні змінювати суті питання та виходити за його межи. Зауваження до питань, що включені до порядку денного сесії ради що змінюють суть питання або виходять за його межі на голосування не ставляться.

5.7. Після внесення змін до порядку денного сесії, рада приймає рішення про його затвердження. У разі, якщо до порядку денного сесії в порядку, визначеним Регламентом не надійшло будь - яких пропозицій і зауважень щодо його зміни, порядок денний сесії затверджується одразу після його оголошення. Головуючий повинен до розгляду першого питання порядку денного проінформувати депутатів про подані депутатські запити, прийняти відповідне рішення по запитам шляхом голосування, та доповісти про хід виконання раніше прийнятих рішень по запитам.

5.8. До оголошення порядку денного сесії головуючий, секретар ради, голови постійних комісій та депутати мають право робити повідомлення, оголошувати інформацію, документи тощо, які вважають доцільними, при цьому головуючий має право першочергового виступу, у разі необхідності головуючий має право робити повідомлення, оголошувати інформацію, документи тощо, а також в будь - який час у ході пленарного засідання ради, але не перериваючи виступів та процедуру голосування і підрахунку голосів.

5.9. Після затвердження порядку денного сесії ради, головуючий оголошує про перехід до розгляду його першого питання

5.10. Після закінчення розгляду кожного питання порядку денного сесії, головуючий оголошує про перехід до розгляду питання порядку денного.

5.11. Розгляд питань порядку денного сесії здійснюється згідно вимог Регламенту.

5.12. Після розгляду усіх питань, внесених до порядку денного сесії ради головуючий закриває її.

5.13. Якщо сесія з будь - яких причин стає неправомочною, головуючий має право без рішення ради оголосити перерву на термін, який головуючий визначає самостійно або закрити сесію. Якщо після закінчення перерви сесія знову буде неправомочною головуючий закриває її.

5.14. Закриття сесії здійснюється головуючим шляхом оголошення про це на пленарному засіданні ради. Рішення про закриття сесії радою не приймається.

  1. Розгляд питань порядку денного.

6.1.Після оголошення головуючим переходу до розгляду відповідного питання порядку денного сесії він надає слово головам постійних комісій для оголошення їх висновків та (або) рекомендацій з цього питання або оголошує їх самостійно. Якщо питання порядку денного, яке розглядається та (або) проект рішення не були попередньо розглянуті постійними комісіями, виконавчим комітетом, головуючий може оголосити перерву. Термін перерви визначається голосуванням з цього питання радою.

 6.2. Після оголошення висновків та (або) рекомендацій постійних комісій головуючий надає слово для доповіді по питанню, що розглядається. Термін доповіді не повинен перевищувати 20 хвилин.

6.3. Після доповіді питання порядку денного сесії головуючий має право задати запитання доповідачу, після чого надає таке право іншим особам, серед яких, депутати ради мають першочергове право. Запитання, що задаються доповідачу не повинні виходити за межі обговорюваного питання порядку денного сесії ради.

6.4 Якщо по обговорюваному питанню є співдоповідач(і), після того, як доповідач відповість на всі запитання (у разі їх наявності) головуючий надає слово для співдоповіді. Термін співдоповіді не повинен перевищувати 10 хвилин.

6.5. Після закінчення виступу співдоповідача йому можуть бути задані запитання у порядку, передбаченому пп. 6.3 п.6 р. IV Регламенту.

6.6. Після закінчення доповіді, співдоповіді, а також запитань головуючий надає слово для виступів. Термін виступу не повинен перевищувати 5 хвилин.

6.7. Міський голова, секретар ради, голова постійної комісії, керівник фракції та групи вправі взяти слово для виступу, тощо в будь - який час (крім часу коли проводиться голосування, підрахунок голосів та виступ іншої особи). Серед вказаних осіб та інших осіб, присутніх на сесії ради, міський голова має право першочергового виступу. Будь - який депутат може виступити по тому самому питанню порядку денного сесії не більш двох разів. Перед кожним виступом депутат зобов'язаний називати своє прізвище. Депутат має право передати слово іншому депутату.

6.8. Пропозиції, зауваження та поправки до проекту рішення ради, які поступили у ході сесії ради повинні бути подані суб'єктом, який їх запропонував (крім міського голови та секретаря ради), в письмовому вигляді в секретаріат сесії, при цьому вони повинні бути підписані цим суб'єктом з зазначенням його прізвища, ім'я, по батькові, а для осіб, які не є депутатами також - міста роботи та посади. Пропозиції, зауваження та поправки до проекту рішення ради, які поступили у ході сесії від груп (фракцій) повинні бути підписані їх керівниками з зазначенням прізвища, ім'я та по батькові.

6.9. У ході пленарного засідання, рада може прийняти рішення про припинення виступів.

6.10. При розгляді питання порядку денного сесії головуючий, у разі необхідності з власної ініціативи або на вимогу інших осіб має право надати слово для інформації та(або) довідок з цього питання відповідній особі. Термін інформації не повинен перевищувати 7 хвилин, а термін для довідки - 3 хвилини.

6.11. Після закінчення обговорення питання порядку денного сесії ради головуючий оголошує про перехід до голосування по даному питанню порядку денного.

6.12. У разі, якщо до проекту рішення, у порядку, передбаченому Регламентом, не надійшло ніяких пропозицій, зауважень, поправок головуючий ставить питання щодо прийняття цього проекту рішення.

6.13. Якщо до проекту рішення, у порядку, передбаченому Регламентом, надійшли пропозиції, зауваження, поправки головуючий ставить питання щодо прийняття вказаного проекту рішення за основу. Після цього на голосування головуючим ставляться вказані пропозиції, зауваження та поправки у порядку їх надходження, при цьому пропозиції, зауваження та поправки головуючого ставляться на голосування першими, потім - секретаря ради, потім - голів комісій, керівників депутатських груп (фракцій), потім - інших осіб.

6.14. Перед внесенням на голосування пропозицій, зауважень та поправок головуючий має право подати їх на розгляд відповідним посадовим особам, виконавчим органам ради, для чого головуючий має право без голосування з цього питання об'явити перерву у пленарному засіданні ради терміном до 2 годин. Після цього головуючий дає право виступу зазначеним особам або самостійно доповідає про розгляд наданих пропозицій, зауважень та поправок.

6.15. Якщо з вказаних пропозицій, зауважень та поправок були надані негативні висновки, головуючий пропонує особі, яка їх запропонувала, зняти їх з розгляду. Якщо зазначена особа відмовляється, головуючий ставить пропозиції, зауваження та поправки на голосування.

6.16. Якщо пропозиція, зауваження та поправка до проекту рішення є такою, що суперечить пропозиції, зауваженню, поправці, які вже були проголосовані та прийняті радою, ця пропозиція, зауваження, поправка на голосування не ставиться, про що головуючий повідомляє депутатам.

6.17. Після того, як були проголосовані пропозиції, зауваження, поправки до проекту рішення ради, головуючий ставить на голосування проект рішення ради в цілому з урахуванням усіх прийнятих пропозицій, зауважень, поправок до нього.

6.18. У разі, якщо до проекту рішення було прийнято багато пропозицій, зауважень, поправок або таких, що є складними чи суттєво змінюють початковий текс проекту рішення, головуючий має право без прийняття радою окремого рішення оголосити перерву для оформлення секретаріатом сесії за допомогою виконавчого апарату міської ради та інших необхідних осіб остаточного тексту проекту рішення ради з урахуванням всіх прийнятих до нього пропозицій, зауважень, поправок. Термін перерви встановлюється головуючим самостійно, але не більш 3 годин. В цьому випадку проект рішення ставиться на голосування після оформлення його остаточного тексту.

6.19. У разі якщо у ході пленарного засідання ради по питанню порядку денного сесії надійшли альтернативні проекти рішення ради , першим ставиться на голосування проект рішення ради, який був підготовлений у порядку, визначеному розділом III Регламенту. Якщо вказаний проект рішення не був прийнятий, головуючий без проведення радою голосування, оголошує перерву для розгляду альтернативних проектів рішень ради у постійних комісіях та відповідних виконавчих органах ради і іншими необхідними суб'єктами, у випадку, якщо вони попередньо не розглядалися відповідно до Регламенту. Термін перерви визначається головуючим самостійно без голосування з цього питання радою. Термін вказаної перерви, як правило, не повинен перевищувати 2 днів. Після закінчення перерви головуючий надає слово для виступу головам постійних комісій та керівникам відповідних виконавчих органів та іншим суб'єктам, або самостійно доповідає про розгляд альтернативних проектів рішень ради. Якщо по альтернативним проектам рішень ради були надані негативні висновки, головуючий пропонує суб'єкту, який їх запропонував зняти їх з розгляду. Якщо цей суб'єкт відмовляється, головуючий ставить альтернативні проекти рішень ради на голосування в порядку черговості надходження їх до секретаріату.

7.Порядок прийняття рішень ради та набрання ними чинності.

7.1. Рішення ради приймаються у порядку, встановленому діючим законодавством та даним Регламентом. Голосування на пленарному засіданні міської ради, як правило, проводиться за допомогою електронної системи голосування, шляхом натискання кнопок "за", "проти", "утримався" в режимі відкритого поіменного голосування.

7.1.1. Відкрите поіменне голосування – режим голосування, при якому електронна система для голосування працює в технологічному режимі «відкрите поіменне голосування», в якому забезпечується висвітлення на табло в залі засідань загальних результатів голосування, результатів голосування по депутатських фракціях та поіменні результати голосування, які зберігаються в базі даних електронної системи безстроково, оприлюднюються в день проведення пленарного засідання на офіційному сайті Кремінської міської ради і її виконавчих органів та є відкритими для ознайомлення.

7.1.2. Таємне голосування за допомогою електронної системи голосування проводиться у випадках, коли таємне голосування передбачено чинним законодавством і рада не прийняла рішення про проведення таємного голосування бюлетенями. У таємному режимі система підраховує тільки загальний результат голосування і немає змоги ідентифікувати голос кожного депутата міської ради.

7.1.3. Після закінчення електронного голосування, головуючий на засіданні оголошує його повні результати та про прийняте рішення.

7.1.4. У випадку заяви депутата щодо не спрацювання його персонального пульта для голосування, головний спеціаліст, системний адміністратор апарату виконавчого комітету міської ради перевіряє пульт, про результати інформує лічильну комісію.

У разі виявлення порушення в роботі пульта, лічильна комісія визнає результати голосування недійсними та оголошує проведення повторного голосування.

7.1.5. Голосування на пленарних засіданнях сесії може проводитися без використання електронної системи голосування за пропозицією міського голови, секретаря міської ради або депутата міської ради. Рішення про проведення голосування без використання електронної системи для голосування приймається не менше, як 1/3 від загального складу міської ради.

При прийнятті рішення про проведення голосування без використання електронної системи для голосування, а також у випадку виходу з ладу електронної системи для голосування, її неготовності до роботи або проведення пленарного засідання у приміщенні, не обладнаного системою для голосування, голосування проводяться відкритим поіменним голосуванням, шляхом підняття руки особисто кожним депутатом.

У випадках, коли Законом вимагається проведення таємного голосування, голосують бюлетенями.

7.1.6. Рішення ради з процедурних питань щодо проведення її пленарного засідання, не оформляються окремо, а зазначаються у протоколі сесії ради.

7.2. Таємне голосування обов'язково проводиться у випадках, передбачених Законом, у всіх інших випадках таємне голосування проводиться за рішенням ради, при цьому пропозиції щодо проведення таємного голосування по кожному конкретному питанню можуть надходити від головуючого, секретаря ради та депутатів ради.

7.3. Вирішальна частина проекту рішення ради з питання по якому законодавством передбачена обов'язковість проведення таємного голосування повинна містити питання по якому законодавством передбачена обов'язковість проведення таємного голосування.

7.4. Порядок проведення відкритого поіменного голосування без використання електронної системи голосування.

7.4.1. Для проведення відкритого поіменного голосування лічильною комісією, або секретарем міської ради, в алфавітному порядку складається список депутатів ради та міського голови. У вказаному списку міський голова вказується останнім.

7.4.2. При голосуванні головуючий з трибуни ставить питання на голосування: хто - «за»; - «проти»; -«утримався». Після підрахунку голосів головуючий оголошує підсумки голосування і відповідно прийнято запропонований проект рішення або не прийнято.

7.4.3. Навпроти прізвища кожного депутата міської ради і міського голови у вказаному списку члени лічильної комісії відображають результати голосування в цілому («за» + (плюс); «проти» - (мінус); «утримався» 0(нуль)).

Напроти прізвища осіб, які присутні на пленарному засіданні, але не прийняли участі у голосуванні, члени лічильної комісії роблять відмітку «нг» (не голосував).

Напроти прізвища осіб, які відсутні на пленарному засіданні, члени лічильної комісії роблять відмітку «відсутній».

7.4.4. Вказаний список з вказівкою дати проведення пленарного засідання, номер сесії, питання з яких проводилось голосування та кількості осіб, що проголосували "за", "проти", "утримався", а також осіб, які не прийняли участі у голосуванні і осіб, які відсутні на пленарному засіданні, підписується членами лічильної комісії.

Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради. Секретар міської ради забезпечує в день проведення голосування розміщення результатів відкритого поіменного голосування на офіційному веб-сайті ради.

7.5. Порядок таємного голосування без використання електронної системи голосування.

7.5.1. Для проведення таємного голосування, в холі другого поверху міської ради, встановлюється кабіна для голосування. Праворуч від кабіни для голосування на відстані від неї встановлюється скринька для бюлетенів, а ліворуч від кабіни для голосування - стіл лічильної комісії, де видаються бюлетені для голосування.

7.5.2. Перед голосуванням лічильна комісія оглядає скриньку для бюлетенів, опечатує ї печаткою міської ради з зазначенням дати проведення таємного голосування, яка ставиться на підписи голови та секретаря лічильної комісії, та вкидає контрольний талон з підписами членів комісії.

7.5.3. Тривалість таємного голосування встановлюється за рішенням ради за пропозицією головуючого. Голосування починається з моменту видачі бюлетеню першій особі (депутату ради або міському голові) і закінчується по закінченню терміну, встановленого для таємного голосування.

7.5.4. Контроль за дотриманням терміну тривалості таємного голосування та за дотриманням порядку проведення таємного голосування здійснює лічильна комісія.

7.5.5. Зразок бюлетеня (форма та зміст) затверджується рішенням ради за пропозицією міського голови або за пропозицією не менш як однієї третини депутатів ради від її загального складу .

7.5.6. Бюлетені для таємного голосування повинні бути однаковими по якості паперу, на якому вони виготовляються, кольору, розміру, змісту та містити в собі проект рішення ради по якому проводиться таємне голосування, а також три варіанти відповіді: "за", "проти", "утримуюсь" з проставленими квадратами напроти них.

7.5.7. Бюлетені для таємного голосування виготовляються у кількості, що відповідає кількості депутатів, які пройшли у встановленому Регламентом порядку перереєстрацію перед проведенням таємного голосування та з урахуванням міського голови.

7.5.8. Перед початком голосування лічильна комісія складає список для таємного голосування, до якого включає в алфавітному порядку прізвища усіх депутатів ради, останнім включається прізвище міського голови (далі - список для таємного голосування).

7.5.9. Видача бюлетенів для таємного голосування здійснюється лічильною комісією за столом лічильної комісії. При видачі бюлетенів біля столу лічильної комісії можуть знаходитись лише члени лічильної комісії та особи, які отримують бюлетені.

7.5.10. Безпосередньо перед видачею бюлетеню для таємного голосування на ньому ставляться підписи голови та секретаря лічильної комісії.

7.5.11. Про отримання бюлетеню для таємного голосування особи, що його отримали ставлять свій підпис у списку для таємного голосування.

7.5.12. Після завершення видачі бюлетенів список для таємного голосування підписується усіма членами лічильної комісії. У списку зазначається дата проведення голосування, напроти прізвища осіб, які відсутні, тобто не пройшли перереєстрацію перед проведенням таємного голосування на пленарному засіданні головою лічильної комісії робиться відмітка "відсутній", напроти прізвища осіб, які присутні, тобто пройшли перереєстрацію, але не одержали бюлетені для таємного голосування робиться відмітка "не одержав бюлетень"

7.5.13. Заповнення бюлетеню здійснюється депутатами та міським головою виключно у кабіні для голосування, тривалістю не більш 5 хвилин. Знаходження у кабіні більш ніж однієї особи одночасно забороняється.

7.5.14. У бюлетені для таємного голосування особа робить у квадраті напроти відповіді з якою вона згодна позначку "+", або іншу позначку.

7.5.15. Після заповнення бюлетеню для таємного голосування особа повинна одразу пройти до скриньки для бюлетенів і опустити в неї бюлетень.

7.5.16. З початку голосування і до оголошення його результатів слово нікому не надається.

7.5.17. Під час проведення голосування не допускається припинення голосування, розкриття скриньки для бюлетенів та підрахунок голосів.

 Підрахунок голосів і встановлення результатів голосування проводиться лише членами лічильної комісії.

7.5.18. По закінченню терміну, встановленого радою для таємного голосування лічильна комісія:

- оголошує про його закінчення;

- гасить, шляхом перекреслення, та підраховує невикористані бюлетені і запаковує їх в окремий пакет, який маркується словами "Невикористані бюлетені", на пакеті з бюлетенями зазначається дата проведення голосування та кількість бюлетенів в пакеті; пакет заклеюється та підписується всіма членами лічильної комісії на лінії його склеювання;

- перевіряє цілісність печатки на скриньці для бюлетенів та розкриває її.

7.5.19. Після розкриття скриньки для бюлетенів комісія підраховує загальну кількість бюлетенів, що були у скриньці. З цих бюлетенів комісія встановлює кількість бюлетенів, які визнані нею недійсними, кількість бюлетенів, по яких проголосоване "За", "Проти", "Утримуюсь".

7.5.20. Недійсними визначаються бюлетені не встановленого зразка, бюлетені, на яких відсутні підписи голови та секретаря лічильної комісії, мають місце підписи інших осіб, бюлетені, в яких не зроблено жодної позначки або позначки зроблені більш ніж в одному квадраті бюлетеня, на яких зроблені будь які помітки, що не передбачені цим порядком, мають місце будь - які виправлення (закреслення, забілення, підчистки, тощо).

7.5.21. Недійсні бюлетені запаковуються лічильною комісією в окремий пакет, який маркується словами "Бюлетені, які визнані недійсними". На пакеті з бюлетенями зазначається дата проведення голосування та кількість бюлетенів в пакеті. Пакет заклеюється та підписується всіма членами лічильної комісії на лінії його склеювання.

7.5.22. Після підрахунку голосів, бюлетені з відповідями "За", "Проти", "Утримуюсь" пакуються окремо, в залежності від відповіді у три пакети, які маркуються відповідно словами "За", "Проти", "Утримуюсь". На пакетах з бюлетенями зазначається дата проведення голосування та кількість бюлетенів у кожному пакеті. Пакети заклеюються та підписуються всіма членами лічильної комісії на лінії склеювання пакету.

7.5.23. Під час підведення підсумків голосування, біля столу лічильної комісії можуть знаходитись лише члени лічильної комісії. Підсумки таємного голосування лічильна комісія заносить до Протоколу про підсумки таємного голосування, який підписується усіма членами лічильної комісії. При наявності особистої думки особи, що входить до складу лічильної комісії вона, у письмовому вигляді, додається до протоколу і оголошується головою лічильної комісії на пленарному засіданні ради на якому здійснювалось таємне голосування.

7.5.24. Про підсумки таємного голосування голова лічильної комісії доповідає Раді на пленарному засіданні одразу після їх проведення.

7.5.25. Головуючий на пленарному засіданні ради за підсумками таємного голосування, на підставі доповіді голови лічильної комісії оголошує про прийняття чи неприйняття рішення.

7.5.26. Протоколи про підсумки таємного голосування додаються до протоколу сесії ради який, разом з вказаними документами зберігається у міській раді.

7.5.27. У разі, якщо під час голосування, або після його закінчення, будуть виявлені порушення порядку таємного голосування, порушення або помилки при визначені підсумків голосування, за рішенням ради проводиться повторне голосування.

7.6. Ніхто не вправі переривати голосування, що почалося.

7.7. Рішення, прийняті радою на пленарному засіданні, підписуються міським головою, крім випадків, передбачених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні". Рішення ради скріплюється печаткою ради.

  1. Фіксування ходу пленарного засідання ради.

8.1. На кожному пленарному засіданні ради ведеться протокол сесії ради за допомогою електронної системи голосування та здійснюється технічний запис ходу пленарного засідання ради, якщо не прийнято інше рішення.

8.2. Протокол сесії ради ведеться секретаріатом сесії і оформлюється виконавчим апаратом ради.

8.3. Протокол повинен містити:

- найменування ради, порядковий номер сесії, дату проведення сесії;

- найменування посади, прізвище, ім'я, по батькові головуючого на сесії;

- число депутатів, обраних до ради, число депутатів присутніх на пленарному засіданні, які пройшли реєстрацію згідно вимог Регламенту;

- порядок денний сесії;

- прізвища і посади доповідачів, співдоповідачів і виступаючих по кожному питанню та депутатів, що внесли запити чи запитання;

- зауваження, пропозиції, поправки, що були внесені по кожному проекту рішенням ради з зазначенням прізвища, ім'я, по батькові особи що їх внесла;

- результати голосування по кожному проекту рішення ради, в тому числі по кожному зауваженню, пропозиції, поправки до них;

- запис про прийняття або неприйняття кожного рішення ради.

8.4. До протоколу додаються:

- у разі наявності, тексти доповідей та співдоповідей по усім питанням, що розглядаються на пленарному засіданні;

- рішення ради з питань порядку денного сесії;

- тексти оголошених на сесії документів;

- списки для поіменного та таємного голосування (якщо такі голосування проводились);

- списки для реєстрації та перереєстрації депутатів;

- протокол лічильної комісії (таємне/поіменне голосування).

8.5. Протокол сесії ради повинен бути оформлений не пізніше 30 днів з дня закриття сесії.

8.6. Протоколи сесії разом з документами та матеріалами, що додаються до нього, зберігаються у встановленому законодавством порядку у секретаря міської ради.

8.7. Протокол сесії ради візується членами секретаріату та передається на підпис головуючому на пленарному засіданні відповідно до вимог ч. 16 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Протокол сесії прошивається разом з усіма документами та матеріалами, що додані до нього.

8.8. Рішення міської ради підлягають оприлюдненню, у терміни визначені діючим законодавством, на офіційному веб-сайті міської ради або в іншій спосіб, якщо оприлюднення в електронному вигляді не можливо з технічних причин.

Рішення міської ради оприлюднюються на офіційному веб-сайті міської ради відповідальною особою з супроводу сайту шляхом розміщення електронної версії, яку надають керівники виконавчих органів ради або секретар міської ради.

Відповідальна особа з супроводу сайту надає інформацію щодо розміщення електронної версії рішень на офіційному веб-сайті міської ради секретарю міської ради, який здійснює контроль за оприлюдненням рішень ради.

 

  1. V. ПЛАН РОБОТИ РАДИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ДЕПУТАТАМИ ПРОПОЗИЦІЙ, ЗВЕРНЕНЬ, ЗАПИТІВ, ЗАПИТАНЬ, ТОЩО.

1.Діяльність ради здійснюється відповідно до піврічних планів її роботи (надалі - план роботи ради).

2.План роботи ради на наступне півріччя затверджується радою не пізніше, як на останньому пленарному засіданні поточного півріччя.

3.Пропозиції щодо плану роботи ради на наступне півріччя подаються секретарю ради суб'єктами, які мають право вносити пропозиції до порядку денного сесії ради не пізніш як за два місяця до закінчення поточного півріччя.

4.Секретар ради узагальнює надані пропозиції щодо плану роботи ради, після чого забезпечує підготовку відповідного проекту рішення ради з цього питання з дотриманням вимог Регламенту та діючого законодавства.

5.На першому пленарному засіданні поточного півріччя міський голова звітує про виконання плану роботи ради за попереднє півріччя. На пленарному засіданні це питання розглядається останнім. Звіт про виконання плану роботи ради приймається нею до відома.

6.Пропозиції, звернення, запити, запитання, тощо депутатів крім тих, для яких визначений інший порядок, подаються депутатами на ім'я міського голови.

7.Звіти про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу за попередній рік, подаються депутатами секретарю міської ради протягом І кварталу поточного року для оприлюднення в засобах масової інформації.

 

  1. ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ.
  2. Для спільної роботи по здійсненню депутатських повноважень депутати ради можуть на основі їх взаємної згоди об'єднуватися в депутатські групи.
  3. Депутати ради об'єднуються в депутатські групи за єдністю території їх виборчих округів, спільністю проблем, які вони вирішують, або іншими ознаками.
  4. Повноваження депутатських груп є похідними від повноважень депутата міської ради, передбачених Законом України "Про статус депутатів місцевих рад".
  5. Членство депутата ради в депутатській групі не звільняє його від персональної відповідальності за здійснення своїх депутатських повноважень у виборчому окрузі.

 

VІІ. ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ГРУП.

  1. Депутатська група може бути утворена в будь - який час протягом строку повноважень Ради даного скликання за рішенням зборів депутатів Ради, які виявили бажання увійти до її складу. Депутатська група складається не менш як з п'яти депутатів Ради.
  2. Депутати ради, які входять до складу депутатської групи, обирають особу, яка очолює депутатську групу.
  3. Депутатська група реєструється радою за поданням особи, яка очолює депутатську групу, до якого додається підписане депутатами цієї групи письмове повідомлення про сформування депутатської групи із зазначенням її назви, персонального складу та партійної належності членів групи та депутатів, які уповноважені представляти групу.
  4. Депутатські групи можуть утворюватися на визначений ними період, але не більше ніж на строк повноважень ради.
  5. Організація діяльності депутатських груп визначається радою.
  6. Діяльність депутатської групи припиняється:

- у разі вибуття окремих депутатів ради, внаслідок чого її чисельність стає меншою п'яти депутатів;

- у разі прийняття депутатами Ради, які входять до її складу, рішення про розпуск депутатської групи;

- після закінчення строку, на який депутати ради об'єдналися в депутатську групу, або строку повноважень ради;

  1. Рада сприяє діяльності зареєстрованих нею депутатських груп, координує їх роботу і може заслуховувати повідомлення про їх діяльність;

 

VIII. ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ.

  1. Депутатські фракції формуються на партійній основі депутатами ради.

2.Депутати ради, які входять до складу депутатської фракції, обирають голову депутатської фракції.

3.Порядок вступу до фракції та виходу з неї визначається самою фракцією. Депутат ради може входити до складу лише однієї фракції. Рішення про об'єднання депутатів у фракцію доводиться до відома депутатів ради головуючим на пленарному засіданні ради. Вказане рішення повинно бути оформлено протоколом. До протоколу додаються особисті заяви депутатів щодо зарахування до фракції. У протоколі повинна бути зазначена назва депутатської фракції, кількісний склад депутатської фракції. До секретаріату сесії подається також заява з пропозицією реєстрації депутатської фракції Назви депутатських фракцій повинні бути різними.

4.Порядок роботи депутатської фракції визначається безпосередньо депутатською фракцією.

5.Депутатські фракції не можуть формуватися для захисту приватних, комерційних, професійних чи релігійних інтересів.

6.Міський голова та секретар ради не можуть входити до жодної депутатської фракції.

7.Діяльність фракції припиняється:

- у разі прийняття більшістю депутатів, які входять до складу депутатської фракції рішення про припинення її діяльності, про що керівник депутатської фракції повідомляє раді на її черговому пленарному засіданні;

- після закінчення строку повноважень ради.

8.У разі якщо у складі депутатської фракції відбудуться будь - які зміни, керівник депутатської фракції повинен повідомити про це раду на черговому пленарному засіданні ради шляхом подання головуючому відповідної письмової інформації про це.

 

  1. ПРАВА ДЕПУТАТСЬКИХ ГРУП, ФРАКЦІЙ.

Депутатські групи та фракції мають право:

- на пропорційне представництво в постійних та тимчасових комісіях ради;

- попередньо обговорювати кандидатури посадових осіб, яких обирає, призначає чи затверджує рада;

- на гарантований виступ свого представника на пленарному засіданні ради з кожного питання порядку денного сесії ради;

- об'єднувати зусилля з іншими групами, фракціями для створення більшості в раді чи опозиції;

- здійснювати інші права, передбачені законами України.

 

  1. X. ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ
  2. Права, порядок діяльності депутата в міській раді та її органах визначаються законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади, Положеннями про постійні комісії ради і цим Регламентом.
  3. Повноваження депутата починаються з моменту офіційного оголошення територіальною виборчою комісією на сесії міської ради рішення про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів і закінчуються в день відкриття першої сесії міської ради нового скликання.

2.1. Повноваження депутата можуть бути припинені достроково у випадках, передбачених Законом.

  1. Депутат зобов’язаний брати участь у роботі міської ради, засіданні постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.

3.1. Участь депутата у роботі міської ради та її комісій виявляється:

- в присутності на всіх пленарних засіданнях і засіданнях комісій;

- в активній роботі над питаннями, які виносяться на розгляд ради і попередньо розглядаються постійною комісією;

- виступах з питань, які розглядаються;

- внесенні поправок і пропозицій при розгляді проектів рішень ради;

- ініціюванні питань до плану роботи ради і постійних комісій;

- ініціюванні питань до порядку денного сесії;

- підготовці проектів рішень;

- організації контролю за виконанням, в першу чергу, рішень міської ради, віднесених до компетенції постійної комісії, в якій працює депутат;

- підготовці матеріалів по звіту постійної комісії перед міською радою;

- інформації виборців про рішення, які приймаються міською радою і постійною комісією.

  1. Відповідно до частини 10 статті 46 Зу «Про місцеве самоврядування в Україні» і цього Регламенту депутат, за рішенням ради, може вести пленарне засідання сесії. В цьому випадку цей депутат підписує протокол і прийняті рішення міської ради.
  2. Депутат має право вийти з пропозицією про включення окремих питань до порядку денного. Ця пропозиція попередньо розглядається на засіданні відповідної постійної комісії. Про включення чи невключення запропонованих депутатом питань до порядку денного сесії, вирішує постійна комісія.
  3. Депутат має право на депутатське звернення, депутатський запит та депутатське запитання. Порядок їх внесення та розгляду викладений в статтях 13,21,22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та в Регламенті.
  4. Для роботи депутатів на виборчих округах, зустрічей з виборцями кожного місяця у встановлений радою день проводиться «День депутата». Він проводиться в приміщеннях, які визначаються виконкомом ради з врахуванням пропозицій та згоди депутатів, і виділяються кожному з них підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території виборчого округу.
  5. Крім інформації виборців про роботу міської ради, її органів, депутатами розглядаються пропозиції, заяви і скарги громадян, ведеться прийом громадян.

8.1.Депутат розглядає звернення, які надійшли до нього, вживає заходів до їх вирішення. З цією метою депутат може направляти одержані ним пропозиції, заяви і скарги до відповідних виконавчих органів ради, інших органів, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, об’єднань громадян, якщо вирішення питань належить до їх повноважень, які зобов’язані розглянути їх відповідно до чинного законодавства і про результати повідомити заявника, а також депутата.

  1. Депутат періодично, але не менш як один раз на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу і роботу міськради перед виборцями, і перед колективами та об’єднаннями громадян.
  2. Депутат як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та член ради, здійснюючи депутатські повноваження, повинен дотримуватись правил депутатської етики, визначених у статті 8 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад».
  3. Постійна комісія ради з питань депутатської діяльності і етики, в разі надходження до міської ради листів, заяв, звернень про порушення депутатом хоча б однієї з норм правил, викладених в статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» чи письмових повідомлень депутатів, розглядає наведені факти. В разі систематичного порушення депутатом норм депутатської етики, пропуску протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, інших вимог, передбачених статтею 37 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики згідно із статтею 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» вносить пропо- зиції про ініціювання питання щодо відкликання депутата на пленарне засідання ради.
  4. Гарантії депутатської діяльності, охорона трудових та інших прав депутата забезпечуються відповідно до вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

 

  1. ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

  1. Повноваження постійних комісій міської ради, порядок їх створення і діяльності, структура і їх взаємодія з органами виконавчої влади міської ради визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про постійні комісії міської ради, та Регламентом.
  2. Постійні комісії міської ради обираються з числа депутатів ради на строк її повноваження у складі голови і членів комісії за поданням міського голови та за згодою депутатів.
  3. Кількісний склад комісії визначається радою, але на менше 4 – х членів в кожній комісії. Комісії формуються по напрямках, визначених міською радою. В разі необхідності може бути змінено їх кількісний склад, переобрано персональний склад.

3.1. Формування постійних комісій проводиться з урахуванням побажань депутатів. Депутат може входити до складу тільки однієї комісії ради.

3.2. Депутат на підставі особистої заяви за рішенням ради може бути переведений до іншої постійної депутатської комісії.

  1. Голова постійної комісії може бути в будь-який час відкликаний радою, як за поданням міського голови, так і за пропозицією членів постійної комісії, в якій він працює.

4.1. Голова постійної комісії може бути також відкликаний міською радою за його проханням або у випадках, зазначених цьому Регламенті.

  1. Координує роботу постійних комісій ради секретар міської ради.

5.1. Пропозиції щодо порядку денного засідання постійної комісії формує голова комісії за поданням міського голови, секретаря міської ради, депутатів не пізніше, як за добу до засідання комісії.

  1. Проекти рішень міської ради з питань внесених на засідання постійних комісій приймаються, як правило, один раз. Для повторного розгляду питання виконавець викладає письмове обґрунтування необхідності розгляду та погоджує його з міським головою або секретарем міської ради і головою постійної комісії.
  2. Порядок денний та регламент роботи постійної комісії затверджується на початку засідання більшістю голосів від загального складу постійної комісії.
  3. До складу постійних комісій не можуть входити міський голова та секретар ради.
  4. Протягом строку своїх повноважень рада може утворювати нові постійні комісії, вносити зміни та реорганізувати раніше створені комісії, вносити зміни у склад комісій.
  5. Здійснення контролю за дотриманням вимог частини першої статті 59¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надання зазначеним у ній особам консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками, покладається на постійну комісію з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики.

 

XII. «Особливості організації та проведення сесій та засідань постійних комісій ради в умовах надзвичайних ситуацій та/або надзвичайного стану»

 

  1. В умовах запровадження надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, спричинених спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров’ю значних верств населення та введення такого стану відповідного до законодавства на всій території України або окремих територіях пленарні засідання ради та засідання постійних комісій ради можуть проводитися в режимі відеоконференції/аудіо конференцій або з використанням електронного цифрового підпису (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування.
  2. До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання, щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання.
  3. Рішення про дистанційне засідання доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 24 години до його початку із зазначенням порядку денного та порядку відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання ради чи постійної комісії. Рішення про дистанційне засідання розміщується на офіційному веб-сайті міської ради з одночасним направленням цієї інформації та проектів актів з супровідними документами на офіційну електронну адресу кожного депутата. Запис дистанційного засідання є невід’ємною частиною протоколу засідання
  4. Технічне забезпечення та організація дистанційних засідань покладається на аппарат міської ради або виконком.
  5. В умовах спалахів епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров’ю населення, пленарні засідання ради та засідання постійних комісій ради проводяться закритими. Присутні тільки депутати ради та запрошені.

 

XIII. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Регламент набирає чинності після прийняття рішення міською радою про його затвердження.

Міська рада в необхідних випадках вносить зміни та доповнення до Регламенту. Зміни та доповнення до Регламенту набувають чинності не раніше ніж на 5 день після їх прийняття.

Постійна комісія міської ради з питань регламенту, законності, депутатської діяльності і етики готує та узагальнює пропозиції щодо змін та доповнень до Регламенту та вносить на розгляд ради.

 

Секретар Кремінської міської ради                                       В.В.Бабушкін

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРУГА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» грудня 2020 року

Кремінна

№ 2/1

Про підтвердження рішення першої
сесії Кремінської міської ради восьмого
скликання №1/3від 03 грудня 2020 року
«Про обрання секретаря Кремінської
міської ради»

 

Розглянувши пропозицію депутата Кремінської міської ради, голови лічильної комісії Логвиненко Т.Г., відповідно до результатів голосування на першій сесії Кремінської міської ради восьмого скликання, щодо обрання секретаря Кремінської міської ради, відповідно до статті 25, пункту 4 частини першої статті 26, пункту 4 частини четвертої статті 42, абзацу першого частини першої статті 50, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацу третього частини першої статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Підтвердити рішення першої сесії Кремінської міської ради восьмого скликання №1/3 від 03 грудня 2020 року «Про обрання секретаря Кремінської міської ради».
  2. Вважати обраним на посаду секретаря Кремінської міської ради восьмого скликання депутата Бабушкіна Володимира Веніаміновича, на строк повноважень ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Кремінського міського голову В.О. Струка.

 

Міський голова                             Володимир СТРУК

Кремінська міська рада Луганської області повідомляє про прийняття пропозицій стосовно укладення договорів на відшкодування вартості препаратів інсуліну у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».

Пропозиції приймаються до 15 лютого 2021 року.

Телефон для довідок: 095 060 13 70 .

Kremins'ka TG