«____» ________2021 р |
Кремінна |
№ |
Про внесення змін до Переліку другого
типу об’єктів оренди комунальної
власності
З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває у комунальній власності Кремінської територіальної громади, керуючись ст. 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 483, ст. ст. 25,26, 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
___ _________ 2021 року |
Кремінна |
№ ____ |
Про затвердження розміру плати
за абонентське обслуговування
споживачів послуг централізованого
водопостачання та водовідведення
що надаються КП «Кремінське ВКГ»
Розглянувши лист комунального підприємства «Кремінське ВКГ» від 09.08.2021 № 268/25 щодо затвердження розміру плати за абонентське обслуговування споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами комунальним підприємством «Кремінське ВКГ», керуючись ст. 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 28, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В :
Для споживачів |
Постійна частина |
Змінна частина |
Усього без ПДВ |
ПДВ |
Разом з ПДВ |
без приладів обліку |
11,18 |
|
11,18 |
2,24 |
13,42 |
з 1-м приладом обліку |
11,18 |
5,5 |
16,68 |
3,34 |
20,02 |
з 2-ма приладами обліку |
11,18 |
11 |
22,18 |
4,44 |
26,62 |
з 3-ма приладами обліку |
11,18 |
16,5 |
27,68 |
5,54 |
33,22 |
з 3-ма приладами обліку та більше |
11,18 |
16,94 |
28,12 |
5,62 |
33,74 |
Для споживачів |
Постійна частина |
Змінна частина |
Усього без ПДВ |
ПДВ |
Разом з ПДВ |
без приладів обліку |
11,18 |
|
11,18 |
2,24 |
13,42 |
з 1-м приладом обліку |
11,18 |
5,5 |
16,68 |
3,34 |
20,02 |
з 2-ма приладами обліку |
11,18 |
11 |
22,18 |
4,44 |
26,62 |
з 3-ма приладами обліку |
11,18 |
16,5 |
27,68 |
5,54 |
33,22 |
з 3-ма приладами обліку та більше |
11,18 |
18,15 |
29,33 |
5,87 |
35,19 |
Т.в.о. заступника міського голови Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ
92905, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13
Вид документа державного планування
Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінської громади на 2022-2023 роки (далі – проєкт Програми).
Згідно пунктів 3 та 7 частини першої статті 1 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», проєкт Програми є документом державного планування та підлягає проведенню стратегічної екологічної оцінки.
Основні цілі документа державного планування
Забезпечення стабільного зростання в реальному секторі економіки й на цій основі – поліпшення якості життя населення, максимально можливого зменшення негативних соціально-економічних наслідків, які виникли в громаді.
Зв’язок з іншими документами державного планування
Проєкт Програми розробляється на підставі законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 (зі змінами) «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету», Стратегії розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2027 року, затвердженої рішенням сесії Кремінської міської ради від 23.12.2020 № 2/6.
Методологія розроблення Програми передбачає групування завдань відповідно до стратегічних цілей Стратегії та Плану реалізації на 2021 - 2023 роки Стратегії розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади до 2027 року, з визначенням території впливу, часових рамок і засобів впровадження, індикаторів результативності та орієнтовного обсягу фінансування, а також з урахуванням їх взаємного посилення і доповнення. До Програми можуть бути включені проєкти, які відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягатимуть оцінці впливу на довкілля до прийняття рішення про провадження планованої діяльності. Для таких проєктів має бути здійснена процедура оцінки впливу на довкілля.
Для довкілля, у тому числі для здоров’я населення
У ході здійснення процедури стратегічної екологічної оцінки будуть оцінені ймовірні наслідки виконання заходів Програми, зокрема, необхідно оцінити наслідки для таких компонентів довкілля: атмосферне повітря, водні ресурси, відходи, земельні ресурси, біорізноманіття та рекреаційні зони, а також наслідки для здоров’я населення.
Для територій з природоохоронним статусом
Станом на 01 січня 2021 року на території Кремінської територіальної громади Луганської області, розташовано 10 територій природно-заповідного фонду (заповідні урочища місцевого значення - 4, заповідне урочище державного значення - 1, ботанічний заказник державного значення – 1, ботанічний заказник місцевого значення - 1, гідрологічний заказник місцевого значення - 1, зоологічний заказник місцевого значення - 1, гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення – 1) та національний природний парк «Кремінські ліси».
Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення
Зважаючи на географічне положення території Кремінської територіальної громади, транскордонні наслідки реалізації рішень Програми для довкілля та здоров’я населення, не очікуються.
Зважаючи на комплексність рішень проєкту Програми, що обумовлюється необхідністю виконання стратегічних цілей Програми, призначених для різних видів промислово-виробничої, соціальної, рекреаційної, комунікаційної діяльності, здійснюється розгляд виправданих альтернатив планованих рішень.
При впровадженні заходів Програми, у порівнянні із існуючим станом, очікується позитивний вплив на навколишнє природне середовище, у тому числі на здоров’я населення.
Найсприятливішим варіантом буде затвердження запропонованої Програми. Разом з тим, в процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки буде розглянуто наступну альтернативу: «Нульовий сценарій» - тобто опис, прогнозування та оцінка ситуації у випадку незатвердження зазначеного документа державного планування.
Для проведення стратегічної екологічної оцінки буде використана наступна інформація: статистична інформація; інформація, яка включена в інші акти законодавства, що мають відношення до проєктів документів державного планування; дані моніторингу стану довкілля; експертні оцінки; інша доступна інформація.
Основною метою прогнозу є оцінка можливої реакції навколишнього природного середовища на прямий чи опосередкований вплив людини, вирішення задач раціонального природокористування у відповідності з очікуваним станом природного середовища. Для здійснення стратегічної екологічної оцінки будуть використовуватись аналітичні методи, зокрема буде здійснено:
збір та аналіз інформації про поточний стан складових довкілля, включаючи значення ключових екологічних показників;
проведення консультацій з громадськістю щодо екологічних цілей та можливого впливу на здоров’я населення;
визначення можливих чинників змін антропогенного та природного характеру;
проведення оцінки впливу Програми на складові довкілля та на стан здоров’я населення;
моніторинг фактичного впливу впровадження Програми.
Також, будуть враховані заходи щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки, передбачені іншими законодавчими актами у сфері охорони довкілля.
Заходи, спрямовані на запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків для здоров'я населення, визначатимуться відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».
Під час здійснення стратегічної екологічної оцінки передбачається розглянути заходи із запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, визначені законодавством.
Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» визначає загальні вимоги в галузі охорони навколишнього середовища. Законом встановлено, що використання природних ресурсів громадянами, підприємствами, установами та організаціями здійснюється з додержанням обов’язкових екологічних вимог:
раціонального і економного використання природних ресурсів на основі широкого застосування новітніх технологій;
здійснення заходів щодо запобігання псуванню, забрудненню, виснаженню природних ресурсів, негативному впливу на стан навколишнього природного середовища;
здійснення заходів щодо відтворення відновлюваних природних ресурсів;
застосування біологічних, хімічних та інших методів поліпшення якості природних ресурсів, які забезпечують охорону навколишнього природного середовища і безпеку здоров’я населення;
збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду, а також інших територій, що підлягають особливій охороні;
здійснення господарської та іншої діяльності без порушення екологічних прав інших осіб;
здійснення заходів щодо збереження і невиснажливого використання біологічного різноманіття під час провадження діяльності, пов’язаної з поводженням з генетично модифікованими організмами.
Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на здоров’я населення. При здійсненні планованої діяльності у відповідності до вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів будуть розглядатися:
відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;
заходи радіаційної безпеки, відповідних санітарних правил, а також заходи встановлені нормами, іншими актами законодавства, що містять вимоги радіаційної безпеки.
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми оприлюднюється шляхом розміщення на офіційному веб-сайті замовника: https://www.kremrada.gov.ua/ (розділ «Документи державного планування» підрозділ «Стратегічна екологічна оцінка») з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.
Стратегічна екологічна оцінка буде виконана в обсягах, визначених статтею 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».
Структура та зміст Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми:
92905, Луганська обл., м. Кремінна, проспект Дружби, 13
Телефон (06454) 2-16-42
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Строки подання
15 днів з дня розміщення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (відповідно до пунктів 5, 6 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»), тобто до 11.09.2021 включно.
Повна назва документа державного планування: проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінської громади на 2022-2023 роки (далі – Програма). Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Кремінська міська рада.
Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення, а саме 28.08.2021 на сайті Кремінської міської ради та триватиме до 11.09.2021.
Відповідно до ст. 12 зазначеного закону громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.
Отримати додаткову інформацію можна за адресою: кабінет №25, проспект Дружби, 13, м. Кремінна, Луганська обл. або за тел.: (06454) 2-16-42.
Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми подаються до відділу житлово-комунального з питань житлово-комунального господарства, екології та управління комунальним майном Кремінської міської ради. Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального з питань житлово-комунального господарства, екології та управління комунальним майном Кремінської міської ради Ірина Китайгора (контактні дані: (06454) 2-16-42; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до
11.09.2021. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
« » вересня 2021 року |
Кремінна |
№10/ПРОЕКТ |
Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Мальченко Т.І. та передачу її в оренду громадянину --
(пров. Дружби, 16/59)
Розглянувши заяву ФОП Мальченко Т.І. щодо припинення права оренди на земельну ділянку у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, враховуючи Договір купівлі-продажу нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 1035 виданого 16.07.2021 року та заяву громадянина -- щодо передачу в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна, враховуючи Договір дарування нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 2108 виданого 13.08.2021 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 141 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.
3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
3.4. Укласти з Кремінською міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в с. Піщане.
3.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.
3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.
Міський голова Володимир СТРУК
« » вересня 2021 року |
Кремінна |
№10/ПРОЕКТ |
Про надання згоди на поділ земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності ФГ «Васильєва В.А.»
(за межами с. Новокраснянка)
Розглянувши клопотання голови ФГ «Васильєва В.А.» щодо розпаювання земельної ділянки між членами фермерського господарства, враховуючи рішення загальних зборів членів ФГ «Васильєва В.А.» за № 1 від 24.05.2021 року, заяву громадянки Васильєвої В.А. про згоду на поділ земельної ділянки, яка знаходиться в користування завірену нотаріусом та зареєстровану в реєстрі за № 1084 видану 22.07.2021 року та Державний акт на право постійного користування землею серії ІІІ-ЛГ № 003123 зареєстрованого в Книзі записів за № 412 виданого 28.12.2001 року на підставі якого зареєстровано право постійного користування у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за № 5772800 від 20.05.2014 року, керуючись ст. 12, 31, 32, 83, 118, 121, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 13 Закону України «Про фермерське господарство», ст. 22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Володимир СТРУК
« » вересня 2021 року |
Кремінна |
№10/ПРОЕКТ |
Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки ФГ «СПІКА»
Розглянувши клопотання голови ФГ «СПІКА» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянське» з послідуючою передачею її в оренду, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Володимир СТРУК
___________2021 року |
Кремінна |
№ _____ |
Про затвердження документації робочого
проєкту на об’єкт «Будівництво
світлофорного об’єкту за адресою:
Луганська область, місто Кремінна
перехрестя вулиці Банкова та площі Красна»
Відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого Постановою КМУ від 11.05.2011 № 560 зі змінами, розглянувши кошторисну документацію по РП «Будівництво світлофорного об’єкту за адресою: Луганська область м. Кремінна перехрестя вулиці Банкова та площі Красна» розрахунки якої проведені відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», враховуючи позитивні експертні висновки державної експертизи (експертний звіт позитивний № 13-0176-Е-КЧ від 30 червня 2021р., виданий ТОВ «БУД-ВІК»), керуючись ст.ст. 30,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
Загальна вартість робіт – 680,15466 тис. грн. в т.ч.
будівельні роботи – 557,64412 тис.грн.
інші витрати – 122,51054 тис.грн.
Клас наслідків - СС1
Основні показники об’єкта будівництва:
Найменування основного показника |
Одиниця вимірювання |
Відповідно до проектної документації |
|
загальний |
у тому числі пускового комплексу або черги |
||
Установлення закладних деталей вагою понад 10 кг до 20 кг |
т |
0,072 |
|
Улаштування монолiтних бетонних фундаментiв, заглиблених на однiй вiдмiтцi з опорою |
м3 |
4 |
|
Монтаж опор світлофорів та опорних конструкцiй |
т |
0,777 |
|
Встановлення світлофора на опорі |
шт |
10 |
|
Монтаж кріплень знаків |
1т |
0,022 |
|
Встановлення вручну щитів дорожніх знаків або табличок до них з кріпленням на одному стояку |
щит |
18 |
|
Встановлення вручну щитів дорожніх знаків або табличок до них з кріпленням на одному стояку |
щит |
6 |
|
Опора під знак |
шт |
5 |
|
Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки 1.3 фарбою маркірувальною машиною |
1 км |
0,026 |
|
Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки 1.14.1,1.14.2 фарбою по трафарету маркірувальною машиною |
1 м2 |
35,2 |
|
Влаштування горизонтальної дорожньої розмітки 1. 12; 1,18 фарбою маркірувальною машиною |
1 м2 |
10,4 |
|
Шафа контролера |
шт |
1 |
|
Дорожній контролер ДКД-32-С2 |
шт |
1 |
|
Розведення по пристроях i пiдключення жил кабелiв або проводiв зовнiшньої мережi до блокiв затискачiв i до затискачiв апаратiв i приладiв, установлених на пристроях, перерiз жили до 10 мм2 |
100 жил |
2,51 |
|
Підвішування самоутримних ізольованих проводів напругою 0,4 кВ: встановлення монтажних гаків |
шт |
20 |
|
Вимикач автоматичний [автомат] одно-, дво-, триполюсний, що установлюється на конструкцiї на стiнi або колонi, струм до 25 А |
шт |
1 |
|
Т.в.о.заступника міського голови Георгій Дзивульський