Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

13 жовтня 2021 року

Кремінна

№ 790

Про створення та організацію
роботи консультаційних пунктів
з питань цивільного захисту
при Кремінській міській раді

 

Відповідно до вимог статей 19 та 42 Кодексу цивільного захисту України, вимог пунктів 27, 28, 29 постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу ДСНС України від 19 лютого 2016 року № 83 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях», Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Луганської області до дій у надзвичайних ситуаціях від 16 січня 2017 року № 2, з метою забезпечення якісного проведення просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед населення, яке не зайнято у сфері виробництва та обслуговування з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях, керуючись пунктом 3 частини першої статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Створити консультаційні пункти з питань цивільного захисту у приміщенні Кремінської міської ради за адресою: просп. Дружби, 13, м. Кремінна, у приміщенні адмінбудівлі Кремінської територіальної громади, за адресою: вул. Центральна, 85а, с. Новокраснянка, у приміщенні адмінбудівлі Кремінської територіальної громади, за адресою: вул. Центральна, 16, с. Червонопопівка.
  2. Матеріально-фінансове забезпечення щодо обладнання консультаційних пунктів покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера міської ради Марину МАЦЕГОРУ.
  3. Уповноваженою особою з питань цивільного захисту, яка відповідає за роботу консультаційних пунктів призначити Георгія Анатолійовича ДЗИВУЛЬСЬКОГО – т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  4. Затвердити Положення про консультаційні пункти з питань цивільного захисту при Кремінській міській раді.
    Додаток 1 – 4 арк.
  5. Обладнати приміщення консультаційних пунктів наочною інформацією, забезпечити технічними засобами навчання. Просвітницько-інформаційну роботу здійснювати через розповсюдження серед населення рекомендацій, буклетів, пам’яток тощо.
  6. Призначити консультантів для забезпечення роботи консультаційних пунктів при Кремінській міській раді:
    - у приміщенні Кремінської міської ради, за адресою: просп. Дружби, 13, м. Кремінна – Наталію Анатоліївну ГАЛЬЧЕНКО – головного спеціаліста відділу з військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Кремінської міської ради;
    - у приміщенні адмінбудівлі Кремінської територіальної громади, за адресою: вул. Центральна, 85а, с. Новокраснянка – Наталію Миколаївну ЦАРИЦАНСЬКУ – адміністратора відділу адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради;
    - у приміщенні адмінбудівлі Кремінської територіальної громади, за адресою: вул. Центральна, 16, с. Червонопопівка – Тетяну Леонідівну ПОЛЯКОВУ – адміністратора відділу адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Георгія Анатолійовича ДЗИВУЛЬСЬКОГО.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                         Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ


Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення виконавчого комітету
Кремінської міської ради
від 13.10.2021 № 790

 

ПОЛОЖЕННЯ
про
консультаційні пункти з питань цивільного захисту при Кремінській міській раді

 

  1. Загальні положення

 

  1. Консультаційний пункт щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру є осередком консультаційної, просвітницько-інформаційної роботи, пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення, не зайнятого у сфері виробництва та обслуговування.
  2. Консультаційний пункт у своїй діяльності керується Кодексом цивільного захисту України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», Наказом ДСНС України від 19.02.2016 № 83 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях», іншими нормативно-правовими актами, що регламентують підготовку населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
  3. Консультаційний пункт укомплектовується особовим складом, а також оснащується необхідним обладнанням, відповідним майном і літературою.

 

ІІ. Завдання консультаційного пункту

 

  1. Головними завданнями консультаційного пункту є:
  • участь у навчанні непрацюючого населення з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях, ймовірних на території громади, за тематикою консультацій, рекомендованих Державною службою України з надзвичайних ситуацій;
  • сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки;
  • підвищення рівня морально-психологічного стану громадян в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.
  1. Консультаційний пункт забезпечує:
  • доведення до непрацюючого населення інформації про небезпеку та заходи з реагування на надзвичайні ситуації;
  • самостійне ознайомлення населення з матеріалом посібників, пам’яток, інформаційних стендів, іншого друкованого навчально-інформаційного матеріалу;
  • надання населенню (за необхідності) індивідуальних консультацій про стан захисту та методи і способи реагування на небезпеки за місцем проживання;
  • доведення до непрацюючого населення правил та рекомендацій щодо:
  • дій в умовах надзвичайних ситуацій, проявів терористичних актів та збройних конфліктів,
  • дій за попереджувальним сигналом "Увага всім!",   
  • при проведенні евакуаційних заходів,
  • інформації про місця розташування захисних споруд цивільного захисту, пунктів видачі засобів індивідуального захисту тощо,
  • застосування засобів індивідуального та колективного захисту,
  • поведінки в несприятливих побутових і нестандартних ситуаціях,
  • забезпечення особистої та колективної безпечної життєдіяльності в різні пори року;
  • заходів пожежної та вибухової безпеки при використанні газообладнання, електромереж та приладів;
  • норм поведінки при виникненні епідемій, епізоотій, отруєнь тощо;
  • створення та удосконалення необхідної навчально-матеріальної бази.

 

ІІІ. Керівництво роботою консультаційного пункту

 

  1. Загальне керівництво консультаційним пунктом здійснює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Безпосередня відповідальність за організацію роботи консультаційного пункту покладається на спеціально призначену посадову особу міської ради.

  1. Особа, яка безпосередньо організовує роботу консультаційного пункту, відповідає за планування заходів, зміст, своєчасне поновлення наочної інформації, стан навчально-матеріальної бази та зобов’язана:
  • організовувати проведення консультацій з питань захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій;
  • здійснювати облік заходів, проведених з навчання непрацюючого населення;
  • складати звіти про виконання плану роботи консультаційного пункту і подавати їх заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • складати заявки на придбання навчального і наочного приладдя, технічних засобів навчання, літератури, вести їх облік.

 

ІV. Організація роботи консультаційного пункту

 

  1. Консультаційний пункт працює згідно із річним планом роботи.

У річному плані визначаються основні заходи консультаційної та просвітницько-інформаційної роботи серед населення, а також заходи щодо удосконалення навчальної та матеріальної бази консультаційного пункту.

Річний план роботи консультаційного пункту затверджується заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

  1. Навчання населення, не зайнятого у сфері виробництва та обслуговування, здійснюється шляхом:
  • проведення інформаційних та агітаційних заходів (бесід, лекцій, вечорів запитань і відповідей тощо);
  • розповсюдження пам’яток, листівок, посібників, перегляду та прослуховування спеціальних відео- та аудіоматеріалів щодо захисту населення;
  • ознайомлення з інформацією, що розміщується на стендах консультаційного пункту.
  1. Консультаційний пункт може використовуватися для доведення до населення конкретних повідомлень щодо участі у заходах цивільного захисту за місцем проживання (дії за попереджувальними сигналами, повідомленнями при проведенні евакуаційних заходів, укриття у захисних спорудах, видача засобів індивідуального захисту тощо).
  2. При проведенні консультацій надається інформація про потенційну небезпеку, характерну для відповідного регіону, та методи реагування на неї.
  3. До проведення консультацій залучаються працівники консультаційного пункту міської ради та консультанти (за згодою) з числа представників міських (районних) управлінь ДСНС України у Луганській області, представники органів охорони здоров’я, міської організації Товариства Червоного Хреста України, майстри виробничого навчання міських курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.
  4. До створення та розповсюдження пам’яток, листівок, навчальних аудіо матеріалів, відеоматеріалів, відбору літератури, відомостей, а також інформації, що розміщується на стендах консультаційного пункту, залучаються майстри виробничого навчання міських курсів, обласний методичний кабінет Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.
  5. Робота працівників консультаційного пункту організовується таким чином, щоб кожний відвідувач міг отримати вичерпну інформацію (роз’яснення) щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій.
  6. Основна увага при навчанні населення звертається на морально-психологічну підготовку, на виховання у громадян почуття високої відповідальності за свою підготовку та підготовку своєї родини до захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
  7. Основні документи, що повинні бути на консультаційному пункті:
  • рішення виконкому міської ради щодо створення консультаційного пункту, в якому вказано місце розміщення консультаційного пункту; особу, яка відповідає за забезпечення його роботи; графік роботи пункту; порядок забезпечення його необхідним майном і літературою; порядок обліку консультацій, звітність;
  • Положення про консультаційний пункт;
  • посадові інструкції працівників пункту;
  • план роботи консультаційного пункту на рік;
  • список працівників пункту, їх адреси та контактні телефони;
  • графік надання консультацій з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності працівниками консультаційного пункту;
  • розпорядок роботи консультаційного пункту;
  • журнал обліку консультацій.
  1. Інформаційно-методичну допомогу з організації роботи консультаційних пунктів здійснюють методисти обласного методичного кабінету, майстри виробничого навчання міських курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.

 

 V. Матеріально-технічне забезпечення консультаційного пункту 

  1. Інформаційно-довідковий куточок з питань цивільного захисту.
  2. Зразки навчального майна.
  3. Навчальна література: посібники, рекомендації, пам’ятки, періодичні видання.
  4. Стенди за тематикою цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення.

 

Т.в.о. заступника міського голови
з питань виконавчих органів ради                            Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ

 

Т.в.о. керуючого справами (секретаря)
виконавчого комітету міської ради                           Олена ЛІТВІН

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

«13» жовтня 2021 року

Кремінна

 № 789

Про затвердження протоколу засідання Комісії при виконавчому комітеті Кремінської міської ради з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків

 

З метою забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків, для формування пропозицій щодо потреби в субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 р. № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», та керуючись ст.ст. 34, 40, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити протокол від 11.10.2021 № 2 засідання Комісії при виконавчому комітеті Кремінської міської ради з питань забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків.
    Додаток - 4 арк.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на тимчасово виконуючу обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кремінської міської ради Макогон Н.М.

 

Т.в.о. міського голови з питань
виконавчих органів ради                        Георгій ДЗИВУЛЬСЬКИЙ

ЗВІТ
про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення сесії міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади»

 

  1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:
    рішення сесії Кремінської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади» від 30.09.20120 № 9/6.
  2. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ з питань житлово-комунального господарства, екології та управління комунальним майном Кремінської міської ради.
  3. Цілі прийняття акта:
    - приведення у відповідність до вимог чинного законодавства та впорядкування власних нормативно-правових актів;
    - дотримання вимог чинного законодавства щодо впорядкування розміщення зовнішніх рекламних носіїв на території населених пунктів Кремінської територіальної громади;
    - регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами через утворення робочого органу з покладанням відповідних функцій;
    - створення системи контролю за дотриманням порядку розміщення зовнішньої реклами.
  4. Виконання заходів з відстеження: з 20.09.2021 по 25.10.2021.
  5. Тип відстеження: повторне відстеження.
  6. Методи одержання результатів відстеження: Повторне відстеження здійснено на основі вивчення статистичних даних із використанням аналітичного методу.
  7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.
    Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом узагальнення статистичних даних та аналізу звернень суб’єктів господарювання.
  1. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
    Кількісні показники результативності регуляторного акта.
    Основною метою Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади (надалі – Правила) є врегулювання відносин, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у місті Кремінна, та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

    Станом на проведення відстеження дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади міською радою не надавалось.
    Ефективність регуляторного впливу рішення визначено за такими показниками:
    - загальна кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами (суб’єктів господарювання) на території громади – 2
    - загальна кількість рекламоносіїв: білборди – 11 од., сіті-лайти – 2 од.
    - кількість наданих заяв на розміщення зовнішньої реклами – 10
    - кількість наданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами – 10
    - кількість скасованих дозволів на розміщення зовнішньої реклами – 0
    Якісні значення показників результативності регуляторного акта:
    Рішенням встановлено єдині Правила розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади. Відповідно до Правил, міською радою здійснювався моніторинг за розміщенням зовнішньої реклами на території міста, а у випадках не виконання розповсюджувачами реклами вимог цього регуляторного акта вживатимуться заходи спрямовані на демонтаж самовільно встановлених рекламних засобів.

    Також було визначено робочий орган з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території громади – відділ внутрішньої політики, преси та інформації, у зв’язку з чим до регуляторного акта було внесено зміни рішенням сесії міської ради від 24.06.2021 № 8/68 «Про внесення змін до рішення Кремінської міської ради від 30.09.2020 року №64/3 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади», яке не містило норм регуляторного характеру і його ухвалення не потребувало реалізації процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
    Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб стосовно основних положень регуляторного акта - середній. Рішення Кремінської міської ради оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділах «Документи» та «Регуляторна діяльність», доступ до яких необмежений, а також повідомлення у газеті «Кремінщина».
  2. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
    Періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення сесії Кремінської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади» від 30.09.20120 № 9/6, виконано відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта».

    Дія регуляторного акта впорядковує процеси оформлення дозвільної документації на розміщення рекламоносіїв та врегульовує відносини розповсюджувача зовнішньої реклами з органами місцевого самоврядування під час виконання робіт з розташування рекламних засобів та їх використання.
    Крім того даний регуляторний акт надає правові підстави для:
    - продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які було видано рекламо розповсюджувачам у попередні роки;
    - впровадження заходів щодо проведення реконструкції рекламних засобів, розташованих на шляхопроводах та опорах, що надає можливість поліпшення естетичного вигляду вулиць міста.
    Внаслідок посилення контролю за станом рекламних засобів з боку робочого органу систематичним стало виконання операторами зовнішньої реклами робіт по ремонту та обслуговуванню рекламних засобів (вирівнювання площин, фарбування та ін.).
    Враховуючи вищевикладене розробником регуляторного акту забезпечено реалізацію основних положень рішення, даний регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей.
    Регуляторний акт не потребує додаткових витрат із міського бюджету та збалансовує відносини між органами місцевого самоврядування та розповсюджувачами зовнішньої реклами.
    Правила розміщення зовнішньої реклами в Кремінській громаді, які досконально регламентують порядок отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, з урахуванням актів чинного законодавства в галузі зовнішньої реклами, створюють прозору систему прийняття рішень виконкомом міської ради про надання або відмову у наданні дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
    За результатами проведення повторного відстеження можна зробити висновок, що регуляторний акт – рішення сесії Кремінської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Кремінської територіальної громади» від 30.09.20120 № 9/6, є доцільним, відповідає вимогам чинного законодавства та не потребує внесення змін або доповнень.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                                 Наталя МАКОГОН

Понеділок, 25 жовтня 2021 16:27

Річні закупівлі за 2021 рік, жовтень 25

ДК 021:2015: 44210000-5: Конструкції та їх частини
(В’їзний знак «Кремінна. Кремінська громада»)

 

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором UA-2021-10-25-012233-b

  1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:
    Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням потреб Замовника та вимог чинного законодавства України.
  2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням потреби та затверджених кошторисних видатків.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 262 000,00 грн (Двісті шістдесят дві тисячі гривень 00 копійок) з ПДВ.

ЗВІТ
про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення сесії міської ради «Про встановлення ставок туристичного збору»

 

  1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:
    рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок туристичного збору» від 26.06.2019 № 47/11.
  2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління економіки Кремінської міської ради.
  3. Цілі прийняття акта:
    - дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення туристичного збору;

    - створення рівних умов всім суб’єктам господарювання громади для розвитку підприємницької діяльності;
    - підвищення прозорості і відкритості процедури встановлення розміру туристичного збору шляхом запровадження принципу оприлюднення матеріалів в засобах масової інформації;
    - реалізація повноважень міської ради та забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямованої на наповнення міського бюджету для впровадження місцевих програм.
  4. Виконання заходів з відстеження: з 20.09.2021 по 25.10.2021.
  5. Тип відстеження: повторне відстеження.
  6. Методи одержання результатів відстеження: статистичні, аналіз показників результативності регуляторного акту.
  7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.
    Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовувались дані фінансового відділу Кремінської міської ради. Результативність дії прийнятого рішення про розміри ставок туристичного збору здійснювалась за допомогою наступних заходів - моніторинг надходжень до бюджету від сплати туристичного збору в 2021 році.
  8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
    Кількісні показники: сума коштів, яка надійшла до міського бюджету громади із сплати туристичного збору суб’єктами господарювання, за період з 01.01.2021 по 31.08.2021 склала 15376 грн. (відсоток виконання склав – 131 %), в т.ч. сплачений юридичними особами – 10573,05 грн., сплачений фізичними особами – 4803,00 грн.

    Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Виходячи з положень Кодексу орган місцевого самоврядування мав право у 2020 році внести зміни до затверджених рішень в частині зміни у назві рішення року (періоду), у якому будуть діяти норми цих рішень (2021 рік або без зазначення року) та дати з якої норми рішень вступають в дію (з 01.01.2021). Такі рішення не будуть мати ознак регуляторного акта, а їх прийняття не потребуватиме застосування процедур, визначених Законом. Отже, в 2020 році рішенням сесії від 24.06.2020 № 60/11 «Про внесення змін до рішення Кремінської міської ради від 26.06.2019 року № 47/11 «Про встановлення ставок туристичного збору», а саме змінено рік дії рішення на 2021 рік, що не містило норм регуляторного характеру і його ухвалення не потребувало реалізації процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
    Якісні показники: рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб стосовно основних положень регуляторного акта - високий. Рішення Кремінської міської ради оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділах «Документи» та «Регуляторна діяльність», доступ до яких необмежений, а також у газеті «Кремінщина». Також рішення про встановлення податків і зборів після прийняття надсилаються до податкової служби з метою подальшого оприлюднення на сайті ДПС.
  9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
    Даний регуляторний акт виконується. Його прийняття надає змогу врегулювати питання встановлення туристичного збору відповідно до чинного законодавства, що в свою чергу, надає можливість місцевому бюджету отримувати надходження від сплати збору. Результати реалізації положень регуляторного акта мають позитивний результат, він не потребує змін чи доповнень. Можна зробити висновок, що цілі ухваленого рішення міської ради досягнуті повною мірою. Вищезазначений регуляторний акт прийнято відповідно до вимог Податкового Кодексу, що забезпечує нормативно-правове регулювання відносин між платниками збору, контролюючими органами, органом місцевого самоврядування.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                                 Наталя МАКОГОН

ЗВІТ
про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення сесії міської ради «Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік»

 

  1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:
    рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік» від 26.06.2019 № 47/10.
  2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління економіки Кремінської міської ради.
  3. Цілі прийняття акта:
    - дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення транспортного податку;
    - підвищення прозорості і відкритості процедури встановлення розміру транспортного податку шляхом запровадження принципу оприлюднення матеріалів в засобах масової інформації;
    - реалізація повноважень міської ради та забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямованої на наповнення міського бюджету для впровадження місцевих програм.
  4. Виконання заходів з відстеження: з 20.09.2021 по 25.10.2021.
  5. Тип відстеження: повторне відстеження.
  6. Методи одержання результатів відстеження: статистичні, аналіз показників результативності регуляторного акту.
  7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.
    Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовувались дані фінансового відділу Кремінської міської ради. Результативність дії прийнятого рішення про розміри ставок транспортного податку здійснювалась за допомогою наступних заходів - моніторинг надходжень до бюджету від сплати транспортного податку у 2021 році.
  8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
    Кількісні показники: сума коштів, яка надійшла до міського бюджету громади із сплати транспортного податку з юридичних осіб за період з 01.01.2021 по 31.08.2021 склала 18750 грн. (відсоток виконання склав – 250%). Порівняти суму надходжень з відповідним періодом минулого року не має можливості, так як у 2020 році до Кремінської міської ради доєднались дві сільські ради, в результаті чого утворилась Кремінська територіальна громада, а отже надходження від сплати єдиного податку в 2021 році здійснювались з урахуванням цих територій.
    Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Виходячи з положень Кодексу орган місцевого самоврядування мав право у 2020 році внести зміни до затверджених рішень в частині зміни у назві рішення року (періоду), у якому будуть діяти норми цих рішень (2021 рік або без зазначення року) та дати з якої норми рішень вступають в дію (з 01.01.2021). Такі рішення не будуть мати ознак регуляторного акта, а їх прийняття не потребуватиме застосування процедур, визначених Законом. Отже, в 2020 році рішенням сесії від 24.06.2020 № 60/10 «Про внесення змін до рішення Кремінської міської ради від 26.06.2019 року № 47/10 «Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік», а саме змінено рік дії рішення на 2021 рік, що не містило норм регуляторного характеру і його ухвалення не потребувало реалізації процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
    Якісні показники: рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб стосовно основних положень регуляторного акта - високий. Рішення Кремінської міської ради оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділах «Документи» та «Регуляторна діяльність», доступ до яких необмежений, а також у газеті «Кремінщина». Також рішення про встановлення податків і зборів після прийняття надсилаються до податкової служби з метою подальшого оприлюднення на сайті ДПС.
  9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
    Даний регуляторний акт виконується. Результати реалізації положень регуляторного акта мають позитивний результат, він не потребує змін чи доповнень. Можна зробити висновок, що цілі ухваленого рішення міської ради досягнуті повною мірою, даний регуляторний акт відповідає вимогам Податкового кодексу України та іншим вимогам чинного законодавства для забезпечення надходжень до бюджету ТГ.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                                 Наталя МАКОГОН

ЗВІТ
про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення сесії міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»

 

  1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:
    рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» від 24.06.2020 № 60/8.
  2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління економіки Кремінської міської ради.
  3. Цілі прийняття акта:

- дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
- реалізація повноважень міської ради та забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямованої на наповнення міського бюджету для впровадження місцевих програм;
- відкритість процедури, прозорість органу місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов’язаних зі справлянням податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  1. Строк виконання заходів з відстеження: з 20.09.2021 по 25.10.2021.
  2. Тип відстеження: повторне відстеження.
  3. Методи одержання результатів відстеження: статистичні, аналіз показників результативності регуляторного акту.
  4. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:
    Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовувались дані фінансового відділу Кремінської міської ради. Результативність дії прийнятого рішення про розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки здійснювалась за допомогою наступних заходів - моніторинг надходжень до бюджету від сплати єдиного податку у 2021 році.
  5. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
    Кількісні показники: сума коштів, яка надійшла до міського бюджету м.Кремінна із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичними та юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості за період з 01.01.2021 по 31.08.2021 склала 8 216 473,35 грн. (відсоток виконання становить – 115%), в т.ч. сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 7063,66 грн, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 1 875 238,58 грн., сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 140 566,39 грн., сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 549 910,32 грн.

    Порівняти суму надходжень з відповідним періодом минулого року не має можливості, так як у 2020 році до Кремінської міської ради доєднались дві сільські ради, в результаті чого утворилась Кремінська територіальна громада, а отже надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в 2021 році здійснювались з урахуванням цих територій.
    Розмір коштів і часу, що витрачаються суб’єктами малого підприємництва для подання заяви: фактичні витрати часу фізичних та юридичних осіб, що виникають унаслідок дії регуляторного акта, відповідно до регулювання є стабільними й не перевищують заплановані 2,98 години для фізичних осіб та 3,35 години для юридичних осіб. Розмір коштів для ознайомлення з регуляторним актом та подачею звітності податковим органам визначено оціночно в сумі 93,84 грн. для фізичних осіб та 109,16 грн. для юридичних осіб. У зв’язку зі збільшенням на законодавчому рівні розміру мінімальної заробітної плати з 01.01.2021 до 6000 грн., витрати коштів збільшені на 5,29 грн та 6,15 грн. для фізичних і юридичних осіб відповідно. Зміна грошових витрат пов’язана виключно зі зміною на законодавчому рівні показника мінімальної заробітної плати.
    Якісні показники: рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб стосовно основних положень регуляторного акта є достатньо високим. Рішення Кремінської міської ради оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділах «Документи» та «Регуляторна діяльність», доступ до яких необмежений, а також повідомлення у газеті «Кремінщина». Також рішення про встановлення податків і зборів після прийняття надсилаються до податкової служби з метою подальшого оприлюднення на сайті ДПС.
  6. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: Даний регуляторний акт виконується. Його прийняття надає змогу врегулювати питання встановлення місцевих податків відповідно до чинного законодавства, що в свою чергу, надає можливість місцевому бюджету отримувати надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та реалізовувати відповідні цільові програми розвитку громади. Результати реалізації його положень мають позитивний результат, він не потребує змін чи доповнень. Можна зробити висновок, що цілі ухваленого рішення міської ради досягнуті повною мірою. Вищезазначений регуляторний акт прийнято відповідно до вимог Податкового Кодексу, що забезпечує нормативно-правове регулювання відносин між платниками податку, контролюючими органами, органом місцевого самоврядування.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                                 Наталя МАКОГОН

ЗВІТ
про повторне відстеження результативності регуляторного акту – рішення сесії міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік»

 

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік» від 24.06.2020 № 60/9.

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління економіки Кремінської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

  • - дотримання вимог Податкового кодексу України в частині встановлення єдиного податку;
  • - створення рівних умов всім суб’єктам господарювання громади для розвитку підприємницької діяльності;
  • - підвищення прозорості і відкритості процедури встановлення розміру єдиного податку шляхом запровадження принципу оприлюднення матеріалів в засобах масової інформації;
  • - реалізація повноважень міської ради та забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямованої на наповнення міського бюджету для впровадження місцевих програм.

4. Виконання заходів з відстеження: з 20.09.2021 по 25.10.2021.

5. Тип відстеження: повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичні, аналіз показників результативності регуляторного акту.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.

Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовувались дані фінансового відділу Кремінської міської ради. Результативність дії прийнятого рішення про розміри ставок єдиного податку здійснювалась за допомогою наступних заходів - моніторинг надходжень до бюджету від сплати єдиного податку у 2021 році.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Кількісні показники: сума коштів, яка надійшла до міського бюджету громади із сплати єдиного податку суб’єктами господарювання, за період з 01.01.2021 по 31.08.2021 склала 8 323 784,49 грн. (відсоток виконання становить – 92 %), в т.ч. з юридичних осіб – 619 413,67 грн., з фізичних осіб – 6 949 526,88 грн., з сільськогосподарських товаровиробників – 754 843,94 грн. Порівняти суму надходжень з відповідним періодом минулого року не має можливості, так як у 2020 році до Кремінської міської ради доєднались дві сільські ради, в результаті чого утворилась Кремінська територіальна громада, а отже надходження від сплати єдиного податку в 2021 році здійснювались з урахуванням цих територій.

Розмір коштів і часу, що витрачаються суб’єктами малого підприємництва для подання заяви: фактичні витрати часу суб’єктів господарювання, що виникають унаслідок дії регуляторного акта, відповідно до регулювання є стабільними й не перевищують заплановані 0,5 години та визначено оціночно у сумі 18,23 грн (для ознайомлення з регуляторним актом та подачею звітності податковим органам). У зв’язку зі збільшенням на законодавчому рівні розміру мінімальної заробітної плати з 01.01.2021 до 6000 грн., витрати коштів збільшені на 2,0 грн та склали 20,23 грн. Зміна грошових витрат пов’язана виключно зі зміною на законодавчому рівні показника мінімальної заробітної плати.

Якісні показники: рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб стосовно основних положень регуляторного акта - високий. Рішення Кремінської міської ради оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділах «Документи» та «Регуляторна діяльність», доступ до яких необмежений, а також у газеті «Кремінщина». Також рішення про встановлення податків і зборів після прийняття надсилаються до податкової служби з метою подальшого оприлюднення на сайті ДПС.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Даний регуляторний акт виконується. Його прийняття надає змогу врегулювати питання встановлення єдиного податку відповідно до чинного законодавства, що в свою чергу, надає можливість місцевому бюджету отримувати надходження від сплати єдиного податку та реалізовувати відповідні цільові програми розвитку громади. Результати реалізації положень регуляторного акта мають позитивний результат, він не потребує змін чи доповнень. Можна зробити висновок, що цілі ухваленого рішення міської ради досягнуті повною мірою. Вищезазначений регуляторний акт прийнято відповідно до вимог Податкового Кодексу, що забезпечує нормативно-правове регулювання відносин між платниками І, ІІ груп, контролюючими органами, органом місцевого самоврядування.

 

Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                                 Наталя МАКОГОН

Kremins'ka TG