«17» травня 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду громадянам -- та --
(вул. Титова, 7/24)
Розглянувши заяву громадян -- та -- щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленого на підставі рішення 20 сесії 7 скликання міської ради № 20/9 від 01.03.2017 року, керуючись ст.ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 18 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 18/29 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 7/24.
Договір оренди землі від 11.08.2005 р. (з доповненнями), який зареєстрований у Кремінському районному відділ Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» від 22.08.2005 року за № 216101/040542200063, вважати таким, що втратив чинність.
2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 7/24, кадастровий номер: 4421610100:02:241:5315 площею 0,0100 га.
3. Передати в оренду громадянам -- та --, які мешкають за адресою: --, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:241:5315, площею 0,0100 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пр. Дружби, 8/3, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого магазину.
4. Орендарю:
4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
4.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.
4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
4.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.
4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.
5. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 3703,00 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2017 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
6. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
7. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
8. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
« 17 » травня 2017 р.
м. Кремінна
Про внесення змін до договорів оренди землі від 18.09.2013 р. для утримання торгівельного павільйону та розширення території з гр. ---
Розглянувши заяву ФОП Чорнобая В.В. щодо внесення змін в договори оренди землі у зв’язку зі зміною власника рухомого майна, враховуючи Договір купівлі-продажу рухомого майна зареєстрованого в реєстрі за № 448 та виданого 19.04.2017 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 120 Земельного кодексу України, 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни до договорів оренди землі від 18.09.2013 року, відповідно до яких зареєстровано право оренди землі у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 18.09.2013 року № 2815916 та № 2817678, та укладеного для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі – утримання торгівельного павільйону та розширення території, розташованих за адресою: м. Кремінна, вул. Центральна (колишня вул. Октябрьська), район будинку № 7, а саме:
- виключити орендаря громадянку ---- та включити орендаря фізичну особу-підприємця Чорнобай Вікторію Василівну.
2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.
3. Орендарю в місячний строк укласти Угоду № 1 до вищевказаних договорів оренди землі та провести у встановленому законом порядку внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
4. По закінченню строку дії договору оренди землі з доповненням землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні.
5. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації угоди до Договорів оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.
6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
«17» травня 2017 р.
м. Кремінна
Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян
Розглянувши заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), враховуючи рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 01.03.2017 року № 20/7 «Про передачу земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність або в користування на правах оренди та проведення їх продажу» та розпоряджень міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна», керуючись ст.ст. 12, 89, 116, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність наступним громадянам:
1.1. --, яка мешкає за адресою: --, земельну ділянку за місцем проживання площею:
812 кв. м для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
Кадастровий номер: 4421610100:02:180:0016,
яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1199, виданого 06.04.2007 року та облікової документації (у т.ч. 75 кв. м за рахунок земель комунальної власності населеного пункту, які знаходяться у фактичному користуванні громадянки, раніше не враховані в кадастровому обліку).
Надати дозвіл на проведення Державної реєстрації права власності на земельну ділянку.
1.2. --, який мешкає за адресою: --, земельні ділянки за адресою: м. Кремінна, вул. Дачна, 3а, площею:
1000 кв. м для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
Кадастровий номер: 4421610100:02:117:0105,
112 кв. м для ведення особистого селянського господарства,
Кадастровий номер: 4421610100:02:118:0003,
які використовуються згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 2028, виданого 20.12.2016 року, та по добровільній згоді зменшується земельна ділянка на площу 5 кв. м з передачею у вільні землі комунальної власності житлової та громадської забудови населеного пункту.
Надати дозвіл на проведення Державної реєстрації права власності на земельні ділянки.
2. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно в спільну сумісну власність наступним громадянам:
2.1. -- та --, які мешкають за адресою: --, земельну ділянку за місцем проживання, площею:
967 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,
Кадастровий номер: 4421610100:02:081:0006,
яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку з будівлями зареєстрованого в реєстрі за № 929, виданого 14.04.2008 рок та облікової документації (у т. ч. 100 кв. м за рахунок земель комунальної власності населеного пункту, які знаходяться у фактичному користуванні громадян, раніше не враховані в кадастровому обліку).
Надати дозвіл на проведення Державної реєстрації права спільної сумісної власності на земельну ділянку.
3. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію щодо передачі у власність земельних ділянок.
4. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі
5 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“17” травня 2017 р.
м. Кремінна
Про внесення змін та доповнень до рішення 38 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.08.2013 року № 38/5
У зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в апарату Виконавчого комітету міської ради, керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в рішення 38 сесії міської ради 6 скликання від 21.08.2013 року № 38/5 «Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території громади Кремінської міської ради», а саме:
Додаток 2 рішення викласти в наступній редакції:
Склад комісії з самоврядного контролю за використання та охороною земель громади Кремінської міської ради:
Дзивульський Г.А. – перший заступник міського голови, голова комісії.
Пруденко О.П. – начальник землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради, секретар комісії;
Члени комісії :
Глядя В.О. – спеціаліст землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради;
Ковальов О.В. – спеціаліст землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради;
Осеннов О.М. – депутат Кремінської міської ради, голова постійної комісію з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології .
2. Рішення 7 сесії 7 скликання від 30.03.2016 року № 7/15 «Про внесення змін та доповнень до рішення 38 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.08.2013 року № 38/5» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
З метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб Урядом прийнято розпорядження, яким розширено перелік населених пунктів, які можуть надавати послугу в рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, запровадженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 502 від 13 липня 2016 року "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу".
Так, на території Луганської області з 08 квітня 2017 року пілотний проект запрацював в Станиці-Луганській Луганської області, що дає змогу максимально наблизити відповідну популярну адміністративну послугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для отримання її фізичними особами з метою реалізації гарантованого державою права на шлюб.
Першим містом Луганської області, де пілотний проект успішно реалізується з 29 липня 2016 року є м. Сєвєродонецьк.
Послуга з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки надається суб’єктом господарювання - юридичною особою публічного права - КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ РАЙОННЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ”, яке знаходиться за адресою: Луганська обл., Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вул. Москва Донбас, буд. 34.
Отримати актуальну інформацію щодо
пілотного проекту можливо за телефонами: 066-300-61-68; 050-570-10-32; 050-697-06-08.
Додатково повідомляємо, що відділом уповноваженим на державну реєстрацію шлюбу у рамкахх пілотного проекту є Станично-Луганський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (93600, Луганська область, смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 31, тел. (06472) 2-19-45; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
« » 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради, у відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 18/19 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2017 рік» (далі – рішення), зі змінами внесеними рішенням Кремінської міської раді від 08.02.2017 №19/13 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 01.03.2017 № 20/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік».
2. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», 7 «Показники міжбюджетних трансфертів між Кремінським міським бюджетом та іншими бюджетами на 2017 рік» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна до проекту рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :
Зменшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 150000 грн. – Проведення міського конкурсу міні-проектів;
збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 150000 грн. - Поточний ремонт об´єктів благоустрою.
Зменшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6650 «Утримання та розвиток інфраструктури доріг» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 100000 грн.– проведення капітального ремонту автодоріг, в т.ч. розробки ПКД, технагляд за виконанням робіт (співфінансування проектів ДФРР);
збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 100000 грн.- капітальний ремонт міського фонтану.
Начальник ПФВ-головний бухгалтер Н.М.Смалько
«___» ________ 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2017 рік
Розглянувши клопотання виконкому Кремінської міської ради, проект Додатку 1 до Договору про грант від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), з метою ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна у 2017 році, на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Розділ «Заходи з реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна на 2017 рік» Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік викласти в новій редакції згідно з додатком.
Додаток 1 – 15 арк.
2. Внести зміна до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2017 рік та викласти Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2017 рік в новій редакції згідно з додатком.
Додаток 2 – 4 арк.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
“___” _________ 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення про
Центр надання адміністративних послуг
у м. Кремінна у новій редакції
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 31.08.2016 № 565 з метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI керуючись п. «б» ст. 27, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції (додається). Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна, затверджене рішенням міської ради від ______ вважати таким, що втратило чинність.
2. Дане рішення підлягає оприлюдненню.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти та постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності та законності.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
У М. КРЕМІННА
(нова редакція)
м. Кремінна – 2017
І. Загальні положення
1. Центр надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП) утворюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є постійно діючим робочим органом Кремінської міської ради в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
2. ЦНАП утворено рішенням Кремінської міської ради Луганської області від ______.
3. ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», іншими законами, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, міської ради та її виконавчого комітету, цим Положенням.
4. Положення встановлює організаційні принципи роботи представників органів виконавчої влади, дозвільних органів, адміністраторів в одному приміщенні з питань надання адміністративних послуг та порядок взаємодії з метою спрощення процедур надання адміністративних послуг, скорочення термінів та координації дій усіх учасників з надання адміністративних послуг.
На основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг у ЦНАП можуть надаватися послуги безпосередньо такими суб’єктами, в тому числі проводитись консультування. Визначення переліку таких суб’єктів делегується виконавчому комітету міської ради з визначенням доцільності, пріоритету та з урахуванням технічних можливостей приміщення ЦНАП. У випадку узгодженості суб’єкт надання адміністративних послуг укладає з міською радою угоду про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг із наступним укладанням договору оренди (безоплатного користування) зі звільненням від оплати комунальних послуг.
Порядок взаємодій, що встановлюється цим Положенням, є обов’язковим до виконання всіма учасниками ЦНАП.
5. Основні технічні вимоги до організації прийому відвідувачів у ЦНАП, оснащення робочих місць, визначається Регламентом Центру надання адміністративних послуг, який затверджується виконавчим комітетом міської ради.
6. Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, затверджується виконавчим комітетом міської ради та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.
7. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є міська рада або виконавчий комітет міської ради затверджуються виконавчим комітетом міської ради.
8. Графік роботи ЦНАП затверджується виконавчим комітетом міської ради з урахуванням вимог законодавства та обставин соціально-економічного, політичного та інших характерів.
9. З метою забезпечення створення зручних та доступних умов отримання послуг суб’єктами звернень у межах місті Кремінна, селищах Житлівка, Стара Краснянка, Дібровак можуть утворюватися територіальні підрозділи ЦНАП та віддалені місця для роботи адміністраторів, у яких забезпечується надання адміністративних послуг відповідно до визначеного переліку.
Прийняття рішення про утворення територіальних підрозділів, та/або віддалених місць для роботи адміністраторів, їх місцезнаходження, графік їх роботи, перелік адміністративних послуг делегується виконавчому комітету міської ради.
ІІ. Визначення термінів
У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
1) адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону, в тому числі надання суб’єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт тощо;
2) суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг;
3) суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.
ІІІ. Основні завдання центру та принципи роботи
1. Основними завданнями центру є:
1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
3) надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП, надання вичерпної інформації щодо необхідного переліку документів для отримання адміністративних послуг;
4) прийняття документів, їх реєстрація та направлення у встановленому порядку до органу, уповноваженого приймати рішення щодо надання адміністративної послуги;
5) забезпечення контролю за термінами надання адміністративної послуги;
6) організації співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг.
2. Загальні принципи роботи Центру:
1) доступність послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
2) дотримання стандартів надання послуг;
3) відповідність розміру плати за послуги чинним нормативно-правовим актам;
4) відкритість та прозорість;
5) зрозумілість процедур;
6) оперативність у вирішенні питань;
7) забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
ІV. Структура центру
1. Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністраторів шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.
2. Робота у Центрі організована через роботу відділу надання адміністративних послуг.
Відділу надання адміністративних послуг забезпечує надання загальної інформації та консультацій замовникам при їх зверненні за адміністративними послугами у ЦНАП та видачу результатів послуги (якщо послуга не була надана заявнику під час звернення). До складу відділу входять адміністратори ЦНАП та представники суб’єктів надання адміністративних послуг (за узгодженістю сторін).
ЦНАП облаштований у місцях прийому суб’єктів звернень інформаційними стендами із зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги. Аналогічна інформація міститься на веб-сайті ЦНАП.
У ЦНАП існує можливість надання суб’єктам звернення консультацій та інформації про хід розгляду їх заяв за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти).
3. У ЦНАП може здійснюватися:
- прийняття звітів, декларацій та скарг, розгляд яких віднесено до повноважень міської ради;
- надання консультацій, прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням адміністративних послуг, укладання договорів і угод представниками суб’єктів господарювання, які займають монопольне становище на ринку послуг, які мають соціальне значення для населення (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо ).
Прийняття рішення з вищезазначених питань делегується виконавчому комітету міської ради.
4. У приміщенні, де розміщується ЦНАП, можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо).
Добір суб’єктів господарювання здійснюється міською радою на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат та витрат часу суб’єкта звернення, а також з урахуванням вимог законодавства у сфері оренди державного та комунального майна.
Забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.
5. Кількість робочих місць, задіяних у обслуговуванні відвідувачів, порядок черговості їх обслуговування встановлюються керівником ЦНАП з урахуванням завантаженості адміністраторів, ефективності організації роботи та керування чергою.
6. Кількість адміністраторів ЦНАП визначається міською радою.
7. Для представників суб’єктів надання адміністративних послуг, визначених відповідно до п. 4 розділу І Положення:
7.1 Організація робочого місця здійснюється із залученням матеріальної бази суб’єкта.
7.2 Графік роботи має відповідати вимогам чинного законодавства, затверджуватися керівником відповідного суб’єкта надання адміністративних послуг та узгоджуватися з керівником ЦНАП. Зміни до зазначеного графіку вносяться у порядку, передбаченому для його затвердження.
7.3 Керівник суб’єкта надання адміністративних послуг зобов'язаний забезпечити участь у роботі ЦНАП свого представника (представників) та їх своєчасну заміну у випадку відсутності. Персональний склад представників суб’єкта надання адміністративних послуг у ЦНАП визначається наказом керівника суб’єкту надання адміністративних послуг. В наказі зазначаються також працівники, які заміняють визначеного представника у разі його відсутності.
7.4 Відповідальність за якість та своєчасність надання адміністративних послуг безпосередньо представником суб’єкта надання адміністративних послуг несе керівник такого суб’єкту.
V. Організаційне забезпечення роботи центру
1. Міський голова визначає свого заступника, який безпосередньо відповідає за роботу ЦНАП.
2. Здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення діяльності ЦНАП, керівництво та відповідальність за організацію його діяльності покладається на відділ адміністративних послуг Кремінської міської ради.
3. Керівником ЦНАП є начальник відділу адміністративних послуг Кремінської міської ради. Керівник призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.
Керівник відповідно до завдань, покладених на ЦНАП:
1) здійснює керівництво роботою ЦНАП, несе персональну відповідальність за організацію його діяльності;
2) організовує діяльність ЦНАП, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи ЦНАП;
3) координує діяльність адміністраторів, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків;
4) організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів;
5) сприяє створенню належних умов праці у ЦНАП, вносить пропозиції органу (посадовій особі), що утворив ЦНАП, щодо його матеріально-технічного забезпечення;
6) розглядає скарги на діяльність чи бездіяльність адміністраторів;
7) може здійснювати функції адміністратора;
8) виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та положенням про центр.
4. Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги у ЦНАП звертається до адміністратора — посадової особи міської ради, яка організовує надання адміністративних послуг (згідно Закону України «Про адміністративні послуги» та Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»). Суб'єктам надання адміністративних послуг, які за переліком мають надаватися через ЦНАП, забороняється безпосередньо здійснювати прийом заяв суб'єктів звернень щодо надання адміністративних послуг, видавати суб'єктам звернень оформлені результати надання адміністративних послуг поза межами ЦНАП.
Адміністратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою за процедурою, встановленою чинним законодавством для відповідної категорії посад.
Адміністратор має іменну гербову печатку із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП.
4.1 Основними завданнями адміністратора є:
1) надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
2) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
3) видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
4) організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;
5) здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;
6) надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом;
7) складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом.
4.2 Адміністратор має право:
1) безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;
2) погоджувати документи (рішення) в інших державних органах, органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
3) інформувати керівника ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення строку розгляду заяв про надання адміністративної послуги, вимагати вжиття заходів до усунення виявлених порушень;
4) посвідчувати власним підписом та печаткою копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної послуги;
5) порушувати клопотання перед керівником ЦНАП щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи ЦНАП.
5. ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з органами виконавчої влади, державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.
6. Час прийому суб’єктів звернень у центрі становить не менш як п’ять днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр. Центр не рідше ніж один день на тиждень здійснює прийом суб’єктів звернень до 20-ї години. За рішенням виконавчого комітету міської ради час прийому суб’єктів звернень може бути змінено.
VI. Інформація про адміністративні послуги
1. Адміністративні послуги в рамках роботи ЦНАП надаються згідно з інформаційними та технологічними картками, які розробляються і затверджуються суб’єктами надання адміністративних послуг відповідно до законодавства.
2. Суб’єкти звернення мають право на безоплатне отримання інформації про адміністративні послуги та порядок їх надання, що забезпечується шляхом надання їм безоплатного доступу до Реєстру адміністративних послуг, розміщеного на Урядовому порталі, офіційного сайту Кремінської міської ради, сайту ЦНАП, шляхом отримання телефонної довідки та інформування таких суб’єктів через засоби масової інформації.
3. Суб’єкти надання адміністративних послуг, задіяні у роботі ЦНАП, зобов’язані забезпечити:
1) надання інформації для облаштування інформаційних стендів із зразками відповідних документів та інформації в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги;
2) надання інформації для розміщення на сайті про порядок надання відповідних адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг;
3) надання інформації для виготовлення довідково-інформаційних матеріалів про адміністративні послуги та безоплатне поширення таких матеріалів у приміщенні ЦНАП;
4. У Центрі має бути встановлено скриньку для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг, проведення щоквартального та щорічного аналізу таких зауважень і пропозицій, вжиття відповідних заходів.
VII. Порядок надання адміністративних послуг
1. Фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, має право на отримання адміністративної послуги незалежно від реєстрації її місця проживання чи місця перебування, крім випадків, установлених законом.
2. Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідного об’єкта.
3. Заява на отримання адміністративної послуги (далі - заява) подається в письмовій чи усній формі. Письмова заява може бути подана адміністратору ЦНАП особисто, надіслана поштою або у випадках, передбачених законом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.
4. Перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, визначаються законом.
5. Забороняється вимагати від суб’єкта звернення документи або інформацію для надання адміністративної послуги, не передбачені законом.
6. Адміністратори не можуть вимагати від суб’єкта звернення документи або інформацію, що перебувають у володінні суб’єкта надання адміністративних послуг або у володінні органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.
7. Адміністратор отримує відповідні документи або інформацію без участі суб’єкта звернення, у тому числі шляхом прямого доступу до інформаційних систем або баз даних інших суб’єктів надання адміністративних послуг, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.
8. У ЦНАП забезпечується можливість безоплатного одержання суб'єктами звернення у достатній кількості бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги, в тому числі одержання бланків з веб-сайтів суб'єктів надання адміністративних послуг.
9. У ЦНАП забезпечується вільний доступ до приміщень, в яких здійснюється прийом суб’єктів звернень, у тому числі належні умови для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями.
VIII. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг
1. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності ЦНАП здійснюється за рахунок місцевого бюджету через відділ адміністративних послуг Кремінської міської ради.
2. Технічне обслуговування роботи ЦНАП здійснюється спеціалістом Кремінської ради.
3. Ведення бухгалтерського обліку здійснюється планово-фінансовим відділом Кремінської міської ради.
4. Право власності на реєстри, інші інформаційні бази, що використовуються для надання адміністративних послуг, належить державі або органам місцевого самоврядування.
ЦНАП звільняється від плати за підключення (у тому числі обслуговування та використання) до реєстрів, інших інформаційних баз, що використовуються для надання адміністративних послуг.
IХ. Здійснення моніторингу за наданням адміністративних послуг
1. Систематичний збір та обробка інформації, пов’язаної з видачею вихідних документів суб’єктам звернень (далі - моніторинг), здійснюється посадовими особами відділу адміністративних послуг. Моніторинг спрямовано на вирішення питань щодо забезпечення розгляду звернень заявників, прийняття відповідних рішень та надання вихідних пакетів документів в установлений законом строк.
2. Відповідальність за додержанням термінів надання адміністративних послуг несуть адміністратори ЦНАП та керівники суб’єктів надання адміністративних послуг.
3. Основними заходами моніторингу є:
- моніторинг всіх дій представників адміністраторів, пов’язаних з прийомом, розглядом вхідних пакетів документів та видачею вихідних пакетів документів;
- документальна фіксація дати реєстрації вхідних пакетів документів і видачі вихідного пакету документів;
- заходи, пов’язані з підготовкою та видачею вихідного пакету документів;
- супровід та загальна координація дій адміністраторів та суб’єктів надання адміністративних послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг;
- інформування міського голови, його заступників та керівників суб’єктів надання адміністративних послуг про будь-які порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг.
4. Моніторинг здійснюється шляхом інформування керівника ЦНАП представниками суб’єктів надання адміністративних послуг щодо перебігу подій, пов’язаних з наданням адміністративної послуги, за власною ініціативою, на усний або письмовий запит посадових осіб відділу адміністративних послуг. Інформування здійснюється шляхом листування, за допомогою засобів телефонного зв’язку та іншими способами.
5. У разі встановлення факту порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг (термінів розгляду, процедури розгляду, розміру плати тощо) адміністратори інформують про це керівника ЦНАП.
6. Інформування заступника міського голови, який відповідає за роботу ЦНАП та керівників суб’єктів надання адміністративних послуг про факти порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг здійснюється у письмовому вигляді за підписом керівника ЦНАП.
Х. Внесення змін та ліквідація
1. Зміни та доповнення до цього Положення приймаються та затверджуються міською радою.
2. Ліквідація або реорганізація ЦНАП проводиться міською радою у порядку, встановленому чинним законодавством.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник
міського голови Н.М. Макогон
“___” _________ 2017 року
м. Кремінна
Про делегування повноважень
На виконання статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Делегувати Кремінському міському голові затверджувати та вносити зміни до планів діяльності Кремінської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко