Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

Кремінська міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № проект

 

від __________________ 2017 р.
м. Кремінна

 

Про внесення змін до переліку
адміністративних послуг, що надаються
через Центр надання адміністративних послуг
у м. Кремінна

 

На виконання Законів України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та від 25.06.1992 № 2498-XII «Про ветеринарну медицину», від 06.10.2016 № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», враховуючи листи Управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 25.07.2016 №105 та від 17.11.2016 №196, керуючись рішенням міської ради від 17.05.2017 №22/7 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції», п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Внести зміни у додаток до переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна (далі ЦНАП), та викласти його у новій редакції (додається).

 

  1. Керуючий справами апарату виконкому міської ради оприлюднити дане рішення на сайті Кремінської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови макогон Н.М.

 

 Міський голова                                        Ю.О. Прокопенко

 


Додаток № 1
до рішення виконкому

 

ПЕРЕЛІК
адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна

з/п

Код послуги

НАЗВА ПОСЛУГИ

 

 

ВІДДІЛ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва

12

09/01

Взяття на облік громадян за місцем проживання, які потребують поліпшення житлових умов

13

09/02

Приватизація квартири в багатоквартирному будинку, одноквартирного будинку, житлового приміщення у гуртожитку

14

09/03

Видача ордера на службове жиле приміщення

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДДІЛ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

17

10/01

Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

18

10/02

Реєстрація місця проживання особи

19

10/03

Зняття з реєстрації місця проживання особи

20

10/04

Видача довідки про реєстрацію місця проживання

21

10/05

Реєстрація місця перебування особи

22

10/06

Зняття з реєстрації місця перебування особи

23

10/07

Видача довідки про реєстрацію місця перебування

24

10/08

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

25

10/10

Державна реєстрація речових прав, похідних від права власності на нерухоме майно

26

10/12

Державна реєстрація обтяжень

27

10/13

Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника

28

10/14

Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у результаті виправлення технічної помилки, допущеної державним реєстратором

29

10/15

Внесення записів про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

30

10/16

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

31

10/17

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК

32

10/18

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем

33

10/19

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

34

10/20

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

35

10/21

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця

36

10/22

Державна реєстрація створення юридичної особи (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу)

37

10/23

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2014 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

38

10/24

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи

39

10/25

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту

40

10/26

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа

41

10/27

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи

42

10/28

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи

43

10/29

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи

44

10/30

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи

45

10/31

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру

46

10/32

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

47

10/33

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації

48

10/34

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи

49

10/35

Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи

50

10/36

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи

51

10/37

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

52

10/38

Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця

 

 

Апарат виконкому

53

11/01

Видача посвідчень членам багатодітних сімей

54

11/02

Продовження строку дії посвідчень членів багатодітної сім’ї

55

11/03

Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

57

17/01

Видача дозволу на створення органу самоорганізації населення

58

17/02

Легалізація органу самоорганізації населення

 

 

Землевпорядний відділ

59

24/01

Видача рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності

60

24/02

Видача рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності

 

 

ВІДДІЛ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва

61

25/01

Видача ордеру на видалення зелених насаджень

62

25/03

Переведення житлових приміщень у будинках державного і громадського житлового фонду в не жилі

63

25/04

Видача дозволу на перепоховання останків померлих

 

 

 

64

27/01

Видача дозволу на розміщення об’єктів пересувної мережі сфери відпочинку та розваг

 

 

 

65

28/01

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

66

28/02

Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

67

28/03

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

 

 

 

 

 

 

 

 

ТРУДОВИЙ АРХІВ

69

31/01

Видача довідки про стаж роботи і заробітну плату на призначення (перерахунок) пенсії на пільгових умовах

70

31/02

Видача довідки про стаж роботи на призначення (перерахунок) пенсії

71

31/03

Видача довідки про заробітну плату на призначення (перерахунок) пенсії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕЛІК
послуг, що прирівнюються до адміністративних, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську

 

1

Посвідчення підпису голів вуличних комітетів

2

Видача копій рішень міської ради

3

Видача копій рішень виконавчого комітету міської ради

4

Видача довідок про припинення юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців, припинення яких зареєстровано до 01.07.2004 року.

 

Вівторок, 30 травня 2017 17:03

Про затвердження Регламенту ЦНАП

Кремінська міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № проект

 

 

від __________________ 2017 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження Регламенту
Центру надання адміністративних
послуг у м. Кремінній у новій редакції

 

На виконання Законів України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI, Постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» від 22.09.2016 № 652 , рішення міської ради від 17.050.2017 № 22/7, керуючись п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції (додається). Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна, затверджений рішенням вважати таким, що втратив чинність.

 

  1. Керуючий справами апарату виконкому міської ради розташувати дане рішення на сайті Кремінської міської ради.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко


Додаток

до рішення виконавчого

комітету від

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Регламент

Центру надання адміністративних послуг у

 м. Кремінна

(нова редакція)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кремінна - 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 І. Загальна частина

 

  1. Регламент центру надання адміністративних послуг (далі – Регламент) визначає порядок організації роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна (далі – ЦНАП), порядок дій адміністраторів ЦНАП та їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.
  2. У цьому Регламенті терміни вживаються у значенні, встановленому Законом України «Про адміністративні послуги».
  3. Надання адміністративних послуг у ЦНАП здійснюється з дотриманням таких принципів:

1) верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;

2) стабільності;

3) рівності перед законом;

4) відкритості та прозорості;

5) доступності інформації про надання адміністративних послуг;

6) оперативності та своєчасності;

7) захищеності персональних даних;

8) раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;

9) неупередженості й справедливості;

10) доступності та зручності для суб’єктів звернень.

  1. ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про адміністративні послуги», Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», іншими законами, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами центральних та місцевих органів виконавчої влади, рішеннями Кремінської міської ради, її виконавчого комітету, Положенням про центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна.

 

ІІ. Вимоги до приміщення, в якому розміщується ЦНАП

 

  1. ЦНАП розміщується у центральній частині міста за адресою:_______.

На вході до приміщення розміщується інформаційна вивіска з найменуванням ЦНАПу та графіком його роботи.

Графік роботи ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів (в разі їх утворення), затверджується виконавчим комітетом Кремінської міської ради з урахуванням вимог Закону України «Про адміністративні послуги».

Вхід до ЦНАП облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У приміщенні центру облаштована туалетна кімната з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На прилеглій до ЦНАП території наявне місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення.

Приміщення ЦНАП поділено на відкриту та закриту частини.

У відкритій частині організовано роботу інформаційно-консультативного сектору та сектору прийняття вхідних пакетів документів та видачі результатів розгляду заяв, організовано зону очікування. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини центру.

Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом до адміністраторів за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).

Вхід до закритої частини ЦНАП суб’єктам звернення заборонено.

 

  1. Інформаційно-консультативний сектор розділений на зони:

- зона прийому (облаштовується при вході до приміщення, в ній здійснюється загальне інформування та консультування суб’єктів звернення з питань роботи центру);

- зона інформування (облаштовується з метою ознайомлення суб’єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг, в ній розміщуються інформаційні стенди, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг. Зона інформування облаштовується столами, стільцями для оформлення документів, нотування інформації та забезпечується канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів). Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг зона інформування облаштована відповідною скринькою та книгою відгуків і пропозицій, яка розміщується на видному та доступному місці.

- зона очікування розміщується в просторому приміщенні та облаштовується столами та в достатній кількості (не менше 10) стільцями, кріслами тощо. Для оплати адміністративного збору в секторі очікування можуть розміщуватися банкомати, платіжні термінали.

  1. Сектор прийняття вхідних пакетів документів та видачі результатів розгляду заяв утворений за принципом відкритості розміщення робочих місць. Кожне робоче місце для прийому суб’єктів звернення має інформаційну табличку із зазначенням номера такого місця, прізвища, імені, по батькові та посади працівника.
  2. Загальна площа інформаційно-консультативного сектору та сектору прийняття вхідних пакетів документів та видачі результатів розгляду заяв становить ____ кв.м, що забезпечує зручні та комфортні умови для прийому суб’єктів звернення і роботи працівників центру.
  3. У приміщенні ЦНАП на інформаційних стендах розміщується інформація про:

1) найменування ЦНАП, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;

2) графік роботи ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні);

3) перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, його територіальні підрозділи, віддалені місця для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) ;

4) інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП;

5) строки надання адміністративних послуг;

6) бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;

7) платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;

8) відомості про супутні послуги, які надаються у приміщенні ЦНАП;

9) прізвище, ім’я, по батькові керівника ЦНАП, контактні телефони, адресу електронної пошти;

10) Положення про ЦНАП;

11) Регламент ЦНАП.

  1. Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, його територіальні підрозділи, віддалені місця для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) розміщується на інформаційному стенді у доступному та зручному для суб’єктів звернень місці. Адміністративні послуги у переліку групуються за суб’єктами надання адміністративних послуг.
  2. Бланки заяв, необхідні для замовлення адміністративних послуг, видаються працівниками ЦНАП суб’єкту звернення у зоні прийому/інформування.
  3. На основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг у роботі центру можуть брати участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг для надання консультацій.

 

 

ІІІ. Інформаційна і технологічна картки адміністративних послуг

 

  1. Інформаційні і технологічні картки розробляються суб’єктами надання адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та Вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги, що затверджуються Кабінетом Міністрів України, а також інших нормативно-правових актів, які регламентують надання адміністративних послуг. Форми інформаційних та технологічних карток затверджуються виконавчим комітетом Кремінської міської ради.
  2. Інформаційні картки адміністративних послуг та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, затверджуються керівниками суб’єктів надання адміністративних послуг (для виконавчих органів міської ради - із погодженням з керуючим заступником міського голови) або відповідним рішеннями для адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є колегіальні органи.
  3. Орган, що утворив центр, а також керівник центру можуть вносити суб’єктові надання адміністративної послуги пропозиції щодо необхідності внесення змін до затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг (у тому числі для документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності).
  4. У разі внесення змін до законодавства щодо надання певної адміністративної послуги, суб’єкт надання відповідної адміністративної послуги своєчасно інформує про це керівника ЦНАП, готує відповідні зміни до інформаційних та / або технологічних карток згідно з вимогами законодавства та цього Регламенту.

 

ІV. Робота інформаційно-консультативного сектору ЦНАП

 

  1. Для консультування із загальних питань організації роботи ЦНАП та порядку прийому суб’єктів звернень у ЦНАП організовано інформаційно – консультаційний сектор, відповідальний за інформаційне забезпечення суб’єктів звернень (далі - рецепція). Інформаційно – консультаційний сектор ЦНАП також за необхідності:

1) за усним клопотанням суб’єкта звернення інформує його про приналежність порушеного ним питання до компетенції ЦНАП;

2) консультує суб’єктів звернень щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг, надає інформацію щодо платіжних реквізитів для сплати адміністративного збору;

3) надає іншу допомогу, яка необхідна суб’єктам звернення до прийому їх адміністратором чи іншим спеціалістом.

  1. На веб-сайті ЦНАП розміщується інформація, зазначена у II розділі Регламенту, а також відомості про місце розташування ЦНАП, (його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення), наявність сполучення громадського транспорту, під’їзних шляхів та місць паркування, а також може розміщуватись інша корисна для суб’єктів звернення інформація.
  2. Інформація, яка розміщується у приміщенні ЦНАП та на інформаційних ресурсах ЦНАП, повинна бути актуальною й повною. Інформація, подана на веб-сайті ЦНАП, має бути зручною для пошуку та копіювання. Керівник ЦНАП визначає працівника, відповідального за оновлення інформації на інформаційних ресурсах ЦНАП.
  3. Особам з обмеженими фізичними можливостями забезпечується вільний доступ до інформації, зазначеної у цьому розділі Регламенту, шляхом розміщення буклетів, інформаційних листів на стендах, інших необхідних матеріалів, які є зручними для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
  4. Суб’єктам звернення, які звернулися за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку) забезпечується можливість отримання інформації про надання адміністративних послуг ЦНАП у спосіб аналогічний до способу звернення.

 

  1. Керування чергою у ЦНАП

 

  1. З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернень у ЦНАП вживаються заходи для запобігання чергам, а у випадку їх виникнення – для керування чергою.
  2. У ЦНАП може здійснюватися попередній запис суб’єктів звернень на прийом на певну визначену дату (день) та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до працівника ЦНАП на рецепції та/або електронної реєстрації на веб-сайті центру. Прийом суб’єктів звернень, які зареєструвались за допомогою попереднього запису, здійснюється у визначені керівником ЦНАП години. У разі запізнення суб’єкта звернення на прийом за попереднім записом більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку суб’єкт звернення може подати документи в загальному порядку або записатися на певну дату та час повторно.
  3. ЦНАП може використовувати інші інструменти керування чергою, гарантуючи дотримання принципу рівності суб’єктів звернень.

 

 

VІ. Прийняття заяви та інших документів у ЦНАП

 

  1. Прийняття від суб’єкта звернення заяви та інших документів, необхідних для надання адміністративної послуги (далі – вхідний пакет документів), та повернення документів з результатом надання адміністративної послуги (далі - вихідний пакет документів) здійснюється виключно у ЦНАП або його територіальних підрозділах, віддалених місцях для роботи адміністраторів такого центру (в разі їх утворення) у секторі прийняття вхідних пакетів документів та видачі результатів розгляду заяв.

Прийняття заяв для отримання адміністративних послуг від фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, здійснюється незалежно від реєстрації їх місця проживання, крім випадків, передбачених законом.

Заяви від юридичних осіб приймаються за місцезнаходженням таких осіб або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідних об’єктів, якщо інше не встановлено законом.

  1. Прийняття від суб’єктів господарювання заяви про видачу документів дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства, видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру, які оформлені регіональними та місцевими дозвільними органами, та зареєстрованих декларацій здійснюються відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.
  2. Суб’єкт звернення має право подати вхідний пакет документів у ЦНАП (його територіальному підрозділі, віддаленому місці для роботи адміністратора центру (в разі їх утворення) особисто, в тому числі через представника (законного представника), надіслати вхідний пакет документів поштою (рекомендованим листом з описом вкладення) або, у передбачених законом випадках, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

            Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

  1. Якщо вхідний пакет документів подається представником (законним представником) суб’єкта звернення, до нього додаються документи, які підтверджують особу представника та засвідчують його повноваження.
  2. Адміністратор перевіряє відповідність вхідного пакету документів інформаційній картці адміністративної послуги, за потреби – надає допомогу суб’єктові звернення у заповнені бланку заяви. У випадку, якщо суб’єкт звернення припустився неточностей або помилки при заповненні бланку заяви, адміністратор повідомляє заявника про відповідні недоліки та, за потреби, надає необхідну допомогу у їх виправленні. Всі виправлення під час прийняття вхідного пакету документів підтверджуються підписом суб’єкта звернення.
  3. Адміністратор складає опис вхідного пакету документів у якому зазначається інформація про заяву та перелік документів, поданих суб’єктом звернення. Опис складається у двох примірниках.
  4. Суб’єктові звернення надається примірник опису вхідного пакету документів за підписом та печаткою (штампом) відповідного адміністратора із відміткою про дату і час його складання, реєстраційний номер заяви і перелік документів, що додаються до неї. Другий примірник опису вхідного пакету документів зберігається в матеріалах справи, у випадку застосування у ЦНАП електронного документообігу – в електронній формі.
  5. Адміністратор центру під час отримання вхідного пакета документів зобов’язаний з’ясувати прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення про результат надання адміністративної послуги, а також бажане місце отримання оформленого результату надання адміністративної послуги (в центрі, його територіальному підрозділі, віддаленому місці для роботи адміністратора центру (в разі їх утворення), спосіб передачі суб’єктові звернення вихідного пакета документів (особисто, засобами поштового або телекомунікаційного зв’язку), про що зазначається в описі вхідного пакета документів у паперовій та/або електронній формі.
  6. Адміністратор здійснює реєстрацію вхідного пакету документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (у паперовій та / або електронній формі). Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяви і в описі вхідного пакету документів.
  7. Якщо вхідний пакет документів було отримано засобами поштового зв’язку і він не містить інформації про прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення, адміністратор не пізніше наступного дня надсилає суб’єктові звернення опис вхідного пакету документів електронною поштою (його відскановану копію) чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку або поштовим відправленням (за можливості).
  8. Якщо під час прийняття вхідного пакету документів адміністратор виявив факт відсутності одного чи кількох документів, необхідних для отримання адміністративної послуги (передбаченого законом та відповідною інформаційною карткою адміністративної послуги) та / або очевидну помилковість, неточність чи неповноту відомостей, адміністратор за вибором суб’єкта звернення або реєструє вхідний пакет документів з недоліками, або повертає документи суб’єктові звернення без реєстрації для усунення недоліків.
  9. При реєстрації вхідного пакету з недоліками суб’єкт звернення одночасно повідомляється про потребу усунення вказаних недоліків та попереджається про ймовірність негативного рішення у випадку їх неусунення. Якщо суб’єкт звернення надсилає вхідний пакет документів засобами поштового зв’язку, він інформується про виявлені недоліки у відповідному повідомленні – описі вхідного пакету документів, а за можливості також негайно повідомляється телефоном.
  10. Всі додаткові документи, в тому числі документи на заміну, подаються суб’єктом звернення лише через ЦНАП із фіксацією цих дій в матеріалах справи та журналі реєстрації. При цьому суб’єктові звернення видається доповнений опис вхідного пакету документів (на заміну). Внесення додаткових документів та / або документів на заміну підтверджується підписом суб’єкта звернення (уповноваженого представника).
  11. У випадку неусунення суб’єктом звернення недоліків вхідного пакету документів, рішення у справі приймається на основі наявних документів відповідно до закону.
  12. Після реєстрації вхідного пакету документів адміністратор формує справу у паперовій та / або електронній формі, за потреби (і за можливості) здійснює її копіювання та / або сканування.
  13. Інформацію про вчинені дії адміністратор вносить до листа-проходження справи у паперовій та / або електронній формі (крім випадків, коли адміністратор є суб’єктом надання адміністративної послуги). Лист-проходження справи також містить відомості про послідовність дій (етапів), необхідних для надання адміністративної послуг та залучених суб’єктів надання адміністративної послуги.

 

VІI. Опрацювання справи (вхідного пакета документів)

 

  1. Після вчинення дій, передбачених розділом VI цього Регламенту, адміністратор зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після отримання вхідного пакету документів надіслати (передати) вхідний пакет документів суб’єктові надання адміністративної послуги, до компетенції якого належить прийняття рішення у справі (надалі – виконавець), про що робиться відмітка у листі-проходженні справи із зазначенням, дати та найменування суб’єкта надання адміністративної послуги, до якого її направлено. Відомості про передання вхідного пакету документів вносяться адміністратором до листа-проходження справи у паперовій та / або електронній формі.
  2. Передача справ у паперовій формі від ЦНАП (його територіального підрозділу, віддаленого місця для роботи адміністратора центру (в разі їх утворення) виконавцям здійснюється не менше ніж один раз протягом робочого дня шляхом доставки працівником ЦНАП, надсилання відсканованих документів з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку або забирання представником виконавця (за домовленістю).
  3. У разі, якщо адміністративна послуга потребує декількох дій (етапів) для її вирішення та дозволяє (передбачає) паралельне опрацювання справи двома і більше суб’єктами надання адміністративних послуг, адміністратор забезпечує проходження цих дій (етапів) у встановленому порядку відповідно до технологічної картки адміністративної послуги без участі суб’єкта звернення – шляхом міжвідомчої взаємодії (в тому числі, за можливості, із застосуванням електронного документообігу). Для цього матеріали справи чи їх копії у паперовій та / або електронній формі одночасно передаються та / або надсилаються усім залученим виконавцям. Зведення матеріалів справи здійснюється виконавцем, що ухвалює (або готує) кінцеве рішення у справі.
  4. Отримавши справу, виконавець зобов’язаний внести запис про її отримання із зазначенням дати та часу, а також прізвища, імені, по батькові відповідальної посадової особи до листа-проходження справи у паперовій та / або електронній формі.
  5. Суб’єкт надання адміністративної послуги, за потреби, отримує документи або інформацію, що перебувають у володінні державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.
  6. Виконавець зобов’язаний розглянути справу та прийняти по ній рішення у строки, визначені законом та зафіксовані у технологічній картці адміністративної послуги.
  7. Контроль за дотриманням виконавцем (виконавцями) терміну розгляду справи та прийняття рішень здійснюється адміністраторами, відповідно до розподілу обов’язків за рішенням керівника ЦНАП.
  8. Виконавець зобов’язаний своєчасно інформувати ЦНАП про перешкоди у дотриманні термінів розгляду справ та прийняття рішень, а також інші проблеми, що виникають при розгляді справи. Виконавець зобов’язаний надавати інформацію на усний або письмовий запит (в т.ч. в електронною поштою) адміністратора щодо ходу розгляду справи. У разі виявлення факту (фактів) порушення щодо розгляду справи (вимог щодо термінів надання адміністративної послуги тощо) адміністратор зобов’язаний невідкладно інформувати про це керівника ЦНАП.
  9. У разі, якщо в ході вирішення справи виявлено підстави для прийняття негативного (повністю або частково відмовного) для суб’єкта звернення рішення, виконавець повинен врахувати, чи може отримання від суб’єкта звернення додаткових пояснень, інформації, документів позитивно вплинути на зміст цього рішення, та відповідно – забезпечити право суб’єкта звернення на участь у процесі розгляду справи та прийняття рішення. Будь-яке додаткове витребування та отримання пояснень, інформації, документів від суб’єкта звернення здійснюється лише через ЦНАП.

 

VІII. Передача вихідного пакету документів

суб’єктові звернення

 

  1. Виконавець зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після оформлення результату надання адміністративної послуги, сформувати вихідний пакет документів та передати його до ЦНАП (його територіального підрозділу, віддаленого місця для роботи адміністратора центру (в разі їх утворення), про що зазначається у листі-проходженні справи.
  2. Адміністратор невідкладно у день надходження вихідного пакету документів повідомляє про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення у спосіб, зазначений в описі вхідного пакета документів, здійснює його реєстрацію шляхом внесення відповідних відомостей до листа-проходження справи, а також до відповідного реєстру у паперовій та / або електронній формі.
  3. Вихідний пакет документів передається суб’єктові звернення особисто під підпис (в тому числі його представникові(законному представникові)) - при пред’явленні документа, який посвідчує особу та документа, який підтверджує повноваження представника; або, у випадках передбачених законодавством, передається в інший зручний для суб’єкта звернення спосіб: засобами поштового зв’язку – рекомендованим листом із повідомленням про вручення; або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

            Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів або в іншому документі, визначеному органом, що утворив центр, і зберігається в матеріалах справи.

  1. У разі незазначення суб’єктом звернення зручного для нього способу отримання результату надання адміністративної послуги або його неотримання у ЦНАП протягом двох місяців – результат надання адміністративної послуги надсилається суб’єкту звернення засобами поштового зв’язку. У разі відсутності відомостей про місце проживання (місцезнаходження) суб’єкта звернення та відсутності іншої контактної інформації – результат надання адміністративної послуги зберігається протягом тримісячного терміну у ЦНАП, а потім передається для архівного зберігання.
  2. У випадку, якщо адміністративна послуга надається невідкладно, адміністратор реєструє інформацію про результат вирішення справи у журналі (у паперовій та / або електронній формі), негайно формує вихідний пакет документів у справі та передає його суб’єктові звернення.
  3. Відповідальність за своєчасне та належне надання адміністративної послуги несе виконавець, та в межах своїх повноважень – адміністратори і керівник ЦНАП.
  4. У ЦНАП зберігається інформація про кожну надану адміністративну послугу / справу у паперовій формі (ксерокопія) та / або електронній формі (відскановані документи): заява суб’єкта звернення, копії документів, що додавалися до заяви (за необхідності), результат надання адміністративної послуги. Всі матеріали справи зберігаються у суб’єкта надання адміністративної послуги.

 

IХ. Оскарження дій або бездіяльності адміністраторів та інших працівників ЦНАП

 

  1. У ЦНАП здійснюється обов’язкове ведення книги відгуків та пропозицій у паперовій та / або електронній формі, доступ до якої надається кожному суб’єкту звернення, а також облаштовується скринька для здійснення моніторингу якості надання адміністративних послуг.
  2. Будь-яка особа має право подати скаргу на дії або бездіяльність адміністраторів (працівників) ЦНАП, якщо вважає, що ними порушено її права, свободи чи законні інтереси.
  3. Керівник ЦНАП вчиняє всі необхідні дії для прийняття об’єктивного рішення за скаргою, в межах своїх повноважень вирішує питання про дисциплінарну відповідальність працівників ЦНАП.
  4. Дії або бездіяльність посадових осіб, уповноважених відповідно до закону надавати адміністративні послуги, адміністраторів можуть бути оскаржені до суду в порядку, встановленому законом.
  5. Посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги, адміністратори несуть дисциплінарну, цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законом, за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг.

Кремінська міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № _____

 

 

від « ___ »  __________   2017 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження Положення про конкурсну
Комісію щодо призначення управителя з управління
багатоквартирним будинком та складу конкурсної комісії

 

 

З метою здійснення демонополізації сфери утримання житлового фонду і забезпечення ефективної експлуатації, збереження житла та продовження терміну його служби, підвищення якості надання послуг відносно житлових будинків, власники квартир/співвласники будинків, яких не виявили станом на 01.07.2017року бажання визначити виконавця послуги з утримання будинків, створення конкурентного середовища на ринку надання послуг з утримання будинків, нежитлових та  допоміжних приміщень багатоквартирних будинків та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року № 417,  п. 4 ст. 7, п. 3 ч.1 ст. 13,  ч.ч. 2, 3 ст. 27, ст. 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року  № 150, керуючись  ст.ст. 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Додаток 1 – 12 арк.

 

  1. Затвердити склад конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Додаток 2 – 1 арк.

 

  1. Конкурсній комісії здійснити необхідні організаційні заходи з підготовки та проведення конкурсу.
  2. Установити, що до моменту визначення переможців конкурсу і укладення договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком (групою будинків), послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій продовжуватиме надавати КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

 

  1. Комунальному підприємству «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» визначити перелік багатоквартирних житлових будинків, співвласниками яких на час оголошення конкурсу не створені об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не обрано управителя згідно з вимогами Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

Міський голова                                                                    Ю.О.Прокопенко


 

 

Додаток 1

до рішення

виконавчого комітету

                      від  _____ 2017 № ___

 

 

 

Положення
про конкурсну комісію з призначення управителя
 багатоквартирного будинку

 

І. Загальні положення

  1. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.
  2. Терміни, що використовуються у цьому Порядку, мають такі значення:

конкурсна документація – комплект документів, який надається або надсилається організатором конкурсу його учасникам для підготовки конкурсних пропозицій;

конкурсна пропозиція – комплект документів, який готується учасником конкурсу на підставі конкурсної документації згідно з цим Порядком та подається організатору конкурсу;

об’єкт конкурсу – багатоквартирний будинок (група будинків), що визначається(ються) організатором конкурсу та входить(ять) до переліку будинків, щодо яких оголошено конкурс з призначення управителя;

організатор конкурсу – виконавчий комітет Кремінської міської ради, на території якої розташовані багатоквартирні будинки;

учасник конкурсу – фізична особа – підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка має намір взяти участь у конкурсі та подала відповідну заяву організатору конкурсу.

Інші терміни вживаються у значеннях, наведених в Законах України  «Про  житлово-комунальні послуги»  та  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 

  1. Конкурсна  комісія з призначення управителя багатоквартирного будинку (далі – конкурсна комісія) є постійно діючим органом, утвореним виконкомом Кремінської міської ради.
  2. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 № 150 та цим Положенням.
  3. Основними завданнями конкурсної комісії є:
  • забезпечення реалізації нормативних положень визначеної законодавством процедури проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку;
  • підготовка, організація  проведення конкурсу, розгляд заяв, оцінка конкурсних пропозицій та визначення переможців конкурсу.
  1. Рішення про проведення конкурсу приймає виконавчий комітет Кремінської міської ради.
  2. Конкурсна комісія здійснює відбір суб’єктів господарювання з управління багатоквартирними будинками  на основі конкурсу.

Для участі в конкурсі допускаються фізичні особи – підприємці або юридичні особи  – підприємницької діяльності, які мають намір узяти участь у конкурсі та подали відповідну заяву організатору конкурсу.

До участі в конкурсі не допускаються фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які ліквідуються, визнані банкрутами, або установчі документи яких визнані недійсними в судовому порядку.

ІІ. Підготовка конкурсу

  1. Організатор конкурсу складає перелік будинків, у яких співвласниками не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та не обрано  управителя багатоквартирним будинком, та оголошує щодо них конкурс з призначення управителя. Із складеного переліку організатор конкурсу визначає об’єкти конкурсу.
  2. Для проведення конкурсу конкурсна комісія готує конкурсну документацію, яка затверджується його організатором. Конкурсна документація повинна містити:
  • найменування, місцезнаходження організатора конкурсу;
  • прізвище, посаду та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу;
  • перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком, наведених у додатку 1 до цього положення;
  • вимоги щодо якості надання послуги (перелік робіт та періодичність їх надання) з посиланням на стандарти, нормативи, норми та правила;
  • найменування об’єкта конкурсу чи перелік об’єктів конкурсу;
  • технічну характеристику кожного об’єкта конкурсу за показниками згідно з додатком 2 до цього положення;
  • критерії оцінки конкурсних пропозицій:
  • ціна послуги, що включає відповідно до статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної  площі об’єкта конкурсу;
  • рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;
  • наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
  • фінансова спроможність учасника конкурсу;
  • наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;
  • вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, які подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання (оригінали або копії);
  • порядок надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації;
  • дату огляду об’єктів конкурсу та доступу до них;
  • інформацію про:
  • наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
  • невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі;
  • способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій;
  • місце, дату та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.
  1. Організатор конкурсу розміщує на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради  оголошення про проведення конкурсу, яке має містити інформацію, передбачену пунктом 2 цього розділу, а також про способи і місце отримання конкурсної документації, розмір плати за участь у конкурсі (у разі її визначення організатором конкурсу).
  2. Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу організатор конкурсу публікує в засобах масової інформації.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менше тридцяти календарних днів з дати опублікування у друкованому засобі масової інформації інформаційного повідомлення про проведення конкурсу.

 

  1. Організатор конкурсу може встановити плату за участь у конкурсі, яка не повинна перевищувати 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний об’єкт конкурсу.

Плата за участь у конкурсі вноситься одноразово учасниками конкурсу на рахунок його організатора, використовується для покриття витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням конкурсу, та учасникам не повертається.

  1. Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих  днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.
  2. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за десять календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз’ясненнями щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов’язаний надіслати йому протягом трьох робочих днів з дня отримання звернення письмову відповідь, яку може оприлюднити на офіційному веб-сайті міської ради.
  3. При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається протягом трьох робочих днів усім учасникам конкурсу.
  4. Організатор конкурсу у визначений ним день та час організовує огляд учасниками конкурсу об’єктів конкурсу та забезпечує  фізичний доступ до них.

 

ІІІ. Подання заяви та конкурсних пропозицій

1.Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:

  • фізичні особи – підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
  • юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.
  1. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово – комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

 

  1. Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.
  2. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.
  3. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в окремому журналі обліку конкурсних пропозицій за формою згідно з додатком 3 до цього положення.  На запит учасника конкурсу конкурсна комісія протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.
  4. Розгляд заяв та оцінка конкурсних пропозицій
  5. Відомості, зазначені у заяві учасника конкурсу, перевіряє організатор конкурсу після їх надходження у порядку, встановленому частиною сьомою статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Витяги з ЄДРПОУ організатором конкурсу долучаються до конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

У разі якщо учасником конкурсу у заяві зазначено недостовірну інформацію чи її виявлено під час перевірки відомостей, зазначених у заяві, заява учасника конкурсу відхиляється, про що організатор конкурсу повідомляє його у триденний строк.

 

  1. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями здійснюється на наступний день після закінчення строку їх подання на відкритому засіданні конкурсної комісії у час та в місці, що зазначені в оголошенні про проведення конкурсу, в присутності учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, або уповноважених ними осіб.

Відсутність учасника конкурсу або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його конкурсної пропозиції.

  1. 3. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених конкурсною документацією, а також оголошує найменування (прізвище, ім’я, по батькові) та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, ціну пропозиції щодо кожного багатоквартирного будинку, що входить до об’єкта конкурсу.

Усі відомості щодо розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями вносяться до протоколу засідання конкурсної комісії.

 

  1. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненнями їх пропозицій.
  2. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє їх за наявності таких підстав:
  • конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;
  • прийнято рішення про припинення юридичної особи – учасника конкурсу, підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця – учасника конкурсу або порушено провадження у справі про банкрутство щодо учасника конкурсу;
  • встановлено факт подання учасником конкурсу недостовірної інформації, що впливає на прийняття рішення;
  • учасником конкурсу порушено вимоги пункту 2 розділу 3  цього положення.

 

  1. Конкурсні пропозиції, які не було відхилено з підстав, передбачених пунктом 5 цього розділу, оцінюються конкурсною комісією окремо щодо кожного об’єкта конкурсу. Оцінювання конкурсних пропозицій здійснюється за бальною системою, що визначається організатором конкурсу. При цьому максимальна сума балів дорівнює 100 балам.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 50 балів.

У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом додавання балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 50 балів.

 

  1. Конкурс може бути визнаний таким, що не відбувся, у частині одного або декількох об’єктів конкурсу у разі:
  • відсутності конкурсних пропозицій;
  • відхилення усіх конкурсних пропозицій з підстав, передбачених пунктом 5 цього розділу.

 

  1. У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся, його організатор протягом трьох робочих днів із дня його прийняття письмово повідомляє про це всіх учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, оприлюднює таке рішення на своєму офіційному веб-сайті та протягом десяти календарних днів розміщує на офіційному веб-сайті міської ради оголошення про проведення конкурсу повторно і публікує у засобах масової інформації відповідне інформаційне повідомлення.
  2. Усі рішення конкурсної комісії приймаються на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписується усіма членами комісії, які брали участь у голосуванні.

 

  1. Визначення переможця конкурсу та укладення договору
  2. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що набрав максимальну кількість балів щодо об’єкта конкурсу.
  3. Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією не пізніше десяти календарних днів з моменту розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями відповідно до пункту  9 розділу 4 цього положення.
  4. Переможець  конкурсу за кожним об’єктом конкурсу оголошується на засіданні конкурсної комісії, на яке запрошуються усі учасники конкурсу або уповноважені ними особи.
  5. У разі якщо у конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.
  6. Підписаний протокол засідання конкурсної комісії є підставою для прийняття виконавчим комітетом протягом п’яти календарних днів з моменту його підписання рішення про призначення управителя.
  7. Протягом п’яти календарних днів з дня прийняття виконкомом рішення про призначення управителя з переможцем конкурсу укладається договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Договір про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, строком на один рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа виконавчого органу міської ради, за рішенням якого призначається управитель.

Інформація про управителя, з яким укладено договір про надання послуги, доводиться до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення. Оголошення має містити інформацію про повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.

 

  1. У разі відмови переможця конкурсу від підписання договору про надання послуги або неукладення договору з його вини у строк, визначений пунктом 6 цього розділу положення, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, що набрав максимальне число балів за оцінюванням із числа інших поданих конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

Відповідне рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, витяг із якого підписується головою та секретарем конкурсної комісії і надсилається протягом трьох календарних днів усім учасникам конкурсу.

 

  1. Розгляд спорів

Спори, що виникають у ході проведення конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.

 

 

Секретар виконкому                                                                         О.Ю.Літвін

 

Начальник відділу  розвитку

інфраструктури  ЖКГ    та будівництва                                                І.О. Китайгора

 


 

Додаток 1
до Порядку проведення конкурсу

з призначення управителя

багатоквартирного будинку

 

ПЕРЕЛІК
складових послуги з управління багатоквартирним будинком

  1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території, в тому числі:

1) прибирання прибудинкової території;

2) прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;

3) технічне обслуговування ліфтів;

5) технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

– холодного водопостачання;

– водовідведення;

– зливової каналізації;

6) дератизація;

7) дезінсекція;

8) обслуговування димових та вентиляційних каналів;

9) Технічне обслуговування  мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності);

10) прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.

 

  1. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:

1) поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків);

2) поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).

 

  1. Винагорода управителю.

 

Примітки:

  1. Цей перелік сформовано відповідно до частини третьої статті 11 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.
  2. Вартість робіт з підготовки житлового фонду до сезонної експлуатації враховується під час визначення вартості технічного обслуговування та поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних мереж та систем, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розташовані на прибудинковій території.
  3. Цей перелік є орієнтовним та таким, що забезпечує належний санітарногігієнічний, протипожежний, технічний стан будинку та прибудинкової території.
  4. Зменшення чи розширення цього переліку можливе лише за об’єктивних умов експлуатації будинку, що залежать від його капітальності, рівня облаштування та благоустрою.

 

 


Додаток 2
до Порядку проведення конкурсу

з призначення управителя

багатоквартирного будинку

 

 

 

Технічна характеристика багатоквартирного будинку

 

 


з/п

Місцезнаходження будинків

Кількість

Рік введення в експлуатацію будинку

Площа (м кв.)

Матеріали

 

поверхів

квартир

нежитлових приміщень

під`їздів

ліфтів

загальна площа будинку

загальна площа квартир та нежитлових приміщень

покрівлі

горища

підвалу

сходових кліток

фундаменту

стін

покрівлі

оголовка димовентиляційного каналу

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

 
                                     
                                     
                                     

 

 


 

Додаток 3
до Порядку проведення конкурсу

з призначення управителя

багатоквартирного будинку

ЖУРНАЛ
обліку конкурсних пропозицій

 

Порядковий номер

Дата та час надходження конкурсної пропозиції

Найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу

Місцезнаходження учасника конкурсу

Контактний номер телефону учасника конкурсу

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 2

до рішення

виконавчого комітету

                      від  _____ 2017 № ___

 

СКЛАД

конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку

Дзивульський Гергій Анатолійович

Перший заступник міського голови,голова комісії;

Китайгора Ірина Олександрівна

Начальник відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконкому міської ради, заступник голови комісії

Ямпольський Віктор Андрійович

 

Головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконкому міської ради, секретар комісії

Члени комісії: 

 

Смалько Наталія Миколаївна

 Начальник планово-фінансового відділу апарату виконкому міської ради – головний бухгалтер

Редя Андрій Генадійович

Головний спеціаліст з юридичних питань апарату виконкому міської ради

Пруденко Оксана Петрівна

 

Начальник землевпорядного відділу апарату виконкому міської ради

Кубай Світлана Володимирівна

 

Спеціаліст І категорії планово-фінансового відділу апарату виконкому міської ради

 

Кременчук Віктор Іванович 

депутат міської ради

 

Секретар виконкому                                                                         О.Ю.Літвін

 

Начальник відділу  розвитку

інфраструктури  ЖКГ    та будівництва                                                І.О. Китайгора

 

 

Перелік переможців Конкурсу "Місто своїми руками" дивіться у додатку.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 23/ проект

«___» ________ 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2017 рік

 

Розглянувши клопотання виконкому Кремінської міської ради, з метою ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна у 2017 році, на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Розділ «Заходи з реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна на 2017 рік» Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік викласти в новій редакції згідно з додатком.

Додаток 1 – 15 арк.

2.Внести зміна до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2017 рік та викласти Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2017 рік в новій редакції згідно з додатком.

Додаток 2 – 4 арк.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.

 

Міський голова                                                Ю. О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 23/проект

«       » червня 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради, у відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 18/19 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2017 рік» (далі – рішення), зі змінами внесеними рішенням Кремінської міської раді від 08.02.2017 №19/13 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 01.03.2017 № 20/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 05.04.2017 № 21/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 17.05.2017 № 22/6 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»:

1.1. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», 7«Показники міжбюджетних трансфертів між Кремінським міським бюджетом та іншими бюджетами на 2017 рік» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко


Пояснювальна до рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»

 

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

 

І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :

 

Зменшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 316840грн. – проведення міського конкурсу міні-проектів та видатки по програмі супроводу речових прав;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об`єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000 грн.

 

збільшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 16840 грн. – судовий збір за порушення справи про банкрутство.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8800 "Інші субвенції», КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 36000 грн. – субвенція районному бюджету для забезпечення діяльності Житлівського клубу (придбання семидесяти п’яти крісел).

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 15000 грн.- виготовлення відеоролику з привабливості Кремінщини.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 3400 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 10000 грн.- матеріальна допомога в організації та проведені похорон сім’ям загиблих учасників АТО та померлим в результаті поранення;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6030 "Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства" 2610 « Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)» в сумі 103375 грн. – відшкодування КП ВУ ВУВКГ різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 135625 грн., в т.ч. відсипка твердим грунтом (граншлаком) дороги до кладовищ - 130000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5625грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» в сумі 50000 грн. для придбання гідравлічної щітки з бункером.

 

ІІ. Збільшити дефіцит загального фонду міського бюджету джерелом покриття якого визначити використання вільного залишку коштів на початок року в сумі 1396506 грн.

 За рахунок збільшення дефіциту загального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків на загальну суму 231255 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 185475 грн., в т.ч виконання робіт по догляду за дренажними мережами і водопровідними спорудами - 90000 грн.; утримання та виготовлення елементів благоустрою – 20000 грн.; облаштування пішохідних переходів – 70000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5475грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 45780 грн. – придбання гойдалок, пісочниць, лавок, урн, гасіїв швидкості

Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., напрямком використання якого визначити спрямування коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., джерелом покриття якого визначити залучення коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

 За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків збільшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 21000 грн.- мультимедійний відеопроектор з екраном.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 167620 грн. придбання ігрових комплексів та каруселів;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 157393 грн.- капітальний ремонт тротуарів;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» в сумі 80856 грн. – розробка Генплану, плану зонування території міста та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 205000 грн., в т.ч. капремонт вікон сходових клітин ОСББ та ЖБК; капремонт асфальтобетонного покриття внутрішньо квартальних доріг ЖБК .

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на загальну суму 209382 грн., в т.ч.:

 капремонт спортивних майданчиків з виконанням проекту та його експертизи в сумі 206382 грн.;

  • Коригування проектно-кошторисної документації по проекту Наздвичайної кредитної лінії «Підвищення енергоефективності громадської будівлі (клубу) с.Житлівка» - 3000 грн.

       ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму в сумі 290000 грн. – будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6021 «Капітальний ремонт житлового фонду» КЕКВ 3131 «Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)» в сумі 34000 грн. – капітальний ремонт (переоснащення) освітлення під’їздів багатоповерхових будинків;

 

ІІІ .Внести зміни до помісячного розпису доходної та видаткової частини загального та спеціального фонду міського бюджету:

            Збільшити планові асигнування по КДК 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» тротуарів у травні на суму 21590 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 10965 грн., у жовтні на 5625 грн.

            ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» збільшити планові асигнування спеціального фонду бюджету в травні на суму 11250 грн. та зменшити їх у липні на 5625 грн., у жовтні на 5625 грн.

            ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшити планові асигнування загального фонду бюджету в травні на суму 10000 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 5000 грн.

Начальник ПФВ-головний бухгалтер                                                  Н.М.Смалько

Понеділок, 22 травня 2017 14:29

22 сесія. Про звернення

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/10

 

17 травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про звернення до Голови Верховної Ради
України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики,
Голів фракцій та груп Верховної Ради України,
Народного депутата Курило В.С. щодо
зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України
та інших законів України щодо скасування акцизного
податку з реалізації суб’єктами господарювання
роздрібної торгівлі тютюнових виробів та
забезпечення збалансованості місцевих бюджетів
внаслідок його скасування»

 

Розглянувши зареєстрований законопроект Народного депутата України Вознюка Ю.В. від 05.04.2016 №6286 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування», на виконання рекомендацій Всеукраїнської Асоціації міст України викладених у листах від 03 травня 2017 року №1-119 та №1-120, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звернутися до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Голів фракцій та груп Верховної Ради України, Народного депутата Курило В.С. щодо зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування» (звернення додається).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко


 

Додаток
до рішення міської ради
від 17.05.2017 № 22/10

 

Звернення
до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики, Голів фракцій та груп Верховної Ради України, Народного депутата Курило В.С. щодо зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування»

 

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування» (реєстр. № 6286 від 05.04.2016) (далі – законопроект).

Законопроектом яким пропонується скасувати акцизний податок з роздрібного продажу тютюнових виробів як окремий вид податку. Даний податок зараховується в повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування та служить стабільним джерелом надходжень.

На нашу думку, зміни, що стосуються перерозподілу власних доходів сільських, селищних, міських рад є неприпустимими.

Кремінська міська рада вже зверталася до Верховної Ради України та ЦОВВ з проханням не допустити прийняття аналогічного законопроекту, розробленого Мінфіном. Завдяки спільним зусиллям та відстоюванні інтересів місцевого самоврядування Уряд врахував позицію громад та пообіцяв жодних таких ініціатив не подавати.

Разом з тим, народним депутатом України Вознюком Ю.В. зареєстровано аналогічний законопроект, що суперечить основним принципам децентралізації та обмежує місцеве самоврядування.

Кремінська міська рада стурбована такими намаганнями вилучити стабільні джерела надходжень до місцевих бюджетів, замінивши їх механізмами перерозподілу ресурсів через центральний рівень.

Владою обіцяно було спрямувати свої зусилля на подолання корупції. Акцизний податок виступив дієвим інструментом боротьби з «тінню» та контрабандою, вдалося залучити чимало коштів та виявити недобросовісних платників.

Прийняття зазначених змін може покласти початок негативним тенденціям перенесення ряду ресурсів на вищий рівень, зведе на внівець всі докладені зусилля по децентралізації та де мотивує всі місцеві ради у здійсненні подальших кроків з децентралізації та бюджетної реформи.

Завдяки співставленню даних по сплаті виробниками тютюнових продуктів загальнодержавного акцизу та місцевого акцизу розповсюджувачами цих товарів через роздрібну мережу можна визначити контрафакт та тіньовий оборот.

Міські голови відповідають за всі проблеми та населення на відповідній території і тому повинні мати відповідний ресурс. Підготовка зазначених змін та їх схвалення Верховною Радою України неодмінно викличне зростання соціальної напруги та зменшення підтримки з боку органів місцевого самоврядування до органів державної влади.

Від імені територіальної громади, звертаємося до Вас, з проханням відстояти інтереси місцевого самоврядування та не допустити прийняття законопроекту №6286 від 05.04.2016 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Kremins'ka TG