від __________________ 2017 р.
м. Кремінна
Про внесення змін до переліку
адміністративних послуг, що надаються
через Центр надання адміністративних послуг
у м. Кремінна
На виконання Законів України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та від 25.06.1992 № 2498-XII «Про ветеринарну медицину», від 06.10.2016 № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», враховуючи листи Управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 25.07.2016 №105 та від 17.11.2016 №196, керуючись рішенням міської ради від 17.05.2017 №22/7 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції», п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет
ВИРІШИВ:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток № 1
до рішення виконкому
ПЕРЕЛІК
адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна
№ з/п |
Код послуги |
НАЗВА ПОСЛУГИ |
|
|
ВІДДІЛ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва |
12 |
09/01 |
Взяття на облік громадян за місцем проживання, які потребують поліпшення житлових умов |
13 |
09/02 |
Приватизація квартири в багатоквартирному будинку, одноквартирного будинку, житлового приміщення у гуртожитку |
14 |
09/03 |
Видача ордера на службове жиле приміщення |
|
|
|
|
|
|
|
|
ВІДДІЛ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ |
17 |
10/01 |
Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб |
18 |
10/02 |
Реєстрація місця проживання особи |
19 |
10/03 |
Зняття з реєстрації місця проживання особи |
20 |
10/04 |
Видача довідки про реєстрацію місця проживання |
21 |
10/05 |
Реєстрація місця перебування особи |
22 |
10/06 |
Зняття з реєстрації місця перебування особи |
23 |
10/07 |
Видача довідки про реєстрацію місця перебування |
24 |
10/08 |
Державна реєстрація права власності на нерухоме майно |
25 |
10/10 |
Державна реєстрація речових прав, похідних від права власності на нерухоме майно |
26 |
10/12 |
Державна реєстрація обтяжень |
27 |
10/13 |
Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника |
28 |
10/14 |
Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у результаті виправлення технічної помилки, допущеної державним реєстратором |
29 |
10/15 |
Внесення записів про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно |
30 |
10/16 |
Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно |
31 |
10/17 |
Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК |
32 |
10/18 |
Державна реєстрація фізичної особи підприємцем |
33 |
10/19 |
Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
34 |
10/20 |
Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
35 |
10/21 |
Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця |
36 |
10/22 |
Державна реєстрація створення юридичної особи (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу) |
37 |
10/23 |
Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2014 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
38 |
10/24 |
Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи |
39 |
10/25 |
Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту |
40 |
10/26 |
Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа |
41 |
10/27 |
Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи |
42 |
10/28 |
Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи |
43 |
10/29 |
Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи |
44 |
10/30 |
Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи |
45 |
10/31 |
Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру |
46 |
10/32 |
Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації |
47 |
10/33 |
Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації |
48 |
10/34 |
Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи |
49 |
10/35 |
Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи |
50 |
10/36 |
Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи |
51 |
10/37 |
Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань |
52 |
10/38 |
Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця |
|
|
Апарат виконкому |
53 |
11/01 |
Видача посвідчень членам багатодітних сімей |
54 |
11/02 |
Продовження строку дії посвідчень членів багатодітної сім’ї |
55 |
11/03 |
Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» |
57 |
17/01 |
Видача дозволу на створення органу самоорганізації населення |
58 |
17/02 |
Легалізація органу самоорганізації населення |
|
|
Землевпорядний відділ |
59 |
24/01 |
Видача рішення про передачу у власність, надання в постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності |
60 |
24/02 |
Видача рішення про продаж земельних ділянок комунальної власності |
|
|
ВІДДІЛ розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та будівництва |
61 |
25/01 |
Видача ордеру на видалення зелених насаджень |
62 |
25/03 |
Переведення житлових приміщень у будинках державного і громадського житлового фонду в не жилі |
63 |
25/04 |
Видача дозволу на перепоховання останків померлих |
|
|
|
64 |
27/01 |
Видача дозволу на розміщення об’єктів пересувної мережі сфери відпочинку та розваг |
|
|
|
65 |
28/01 |
Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою |
66 |
28/02 |
Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями |
67 |
28/03 |
Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки |
|
|
|
|
|
|
|
|
ТРУДОВИЙ АРХІВ |
69 |
31/01 |
Видача довідки про стаж роботи і заробітну плату на призначення (перерахунок) пенсії на пільгових умовах |
70 |
31/02 |
Видача довідки про стаж роботи на призначення (перерахунок) пенсії |
71 |
31/03 |
Видача довідки про заробітну плату на призначення (перерахунок) пенсії |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ПЕРЕЛІК
послуг, що прирівнюються до адміністративних, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську
1 |
Посвідчення підпису голів вуличних комітетів |
2 |
Видача копій рішень міської ради |
3 |
Видача копій рішень виконавчого комітету міської ради |
4 |
Видача довідок про припинення юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців, припинення яких зареєстровано до 01.07.2004 року. |
від __________________ 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Регламенту
Центру надання адміністративних
послуг у м. Кремінній у новій редакції
На виконання Законів України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI, Постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» від 22.09.2016 № 652 , рішення міської ради від 17.050.2017 № 22/7, керуючись п.п.4 п. «б» ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет
ВИРІШИВ:
1.Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції (додається). Регламент Центру надання адміністративних послуг у м. Кремінна, затверджений рішенням вважати таким, що втратив чинність.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення виконавчого
комітету від
Регламент
Центру надання адміністративних послуг у
м. Кремінна
(нова редакція)
Кремінна - 2017
І. Загальна частина
1) верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;
2) стабільності;
3) рівності перед законом;
4) відкритості та прозорості;
5) доступності інформації про надання адміністративних послуг;
6) оперативності та своєчасності;
7) захищеності персональних даних;
8) раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;
9) неупередженості й справедливості;
10) доступності та зручності для суб’єктів звернень.
ІІ. Вимоги до приміщення, в якому розміщується ЦНАП
На вході до приміщення розміщується інформаційна вивіска з найменуванням ЦНАПу та графіком його роботи.
Графік роботи ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів (в разі їх утворення), затверджується виконавчим комітетом Кремінської міської ради з урахуванням вимог Закону України «Про адміністративні послуги».
Вхід до ЦНАП облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
У приміщенні центру облаштована туалетна кімната з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.
На прилеглій до ЦНАП території наявне місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення.
Приміщення ЦНАП поділено на відкриту та закриту частини.
У відкритій частині організовано роботу інформаційно-консультативного сектору та сектору прийняття вхідних пакетів документів та видачі результатів розгляду заяв, організовано зону очікування. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини центру.
Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом до адміністраторів за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).
Вхід до закритої частини ЦНАП суб’єктам звернення заборонено.
- зона прийому (облаштовується при вході до приміщення, в ній здійснюється загальне інформування та консультування суб’єктів звернення з питань роботи центру);
- зона інформування (облаштовується з метою ознайомлення суб’єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг, в ній розміщуються інформаційні стенди, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг. Зона інформування облаштовується столами, стільцями для оформлення документів, нотування інформації та забезпечується канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів). Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг зона інформування облаштована відповідною скринькою та книгою відгуків і пропозицій, яка розміщується на видному та доступному місці.
- зона очікування розміщується в просторому приміщенні та облаштовується столами та в достатній кількості (не менше 10) стільцями, кріслами тощо. Для оплати адміністративного збору в секторі очікування можуть розміщуватися банкомати, платіжні термінали.
1) найменування ЦНАП, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;
2) графік роботи ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні);
3) перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, його територіальні підрозділи, віддалені місця для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення) ;
4) інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП;
5) строки надання адміністративних послуг;
6) бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;
7) платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;
8) відомості про супутні послуги, які надаються у приміщенні ЦНАП;
9) прізвище, ім’я, по батькові керівника ЦНАП, контактні телефони, адресу електронної пошти;
10) Положення про ЦНАП;
11) Регламент ЦНАП.
ІІІ. Інформаційна і технологічна картки адміністративних послуг
ІV. Робота інформаційно-консультативного сектору ЦНАП
1) за усним клопотанням суб’єкта звернення інформує його про приналежність порушеного ним питання до компетенції ЦНАП;
2) консультує суб’єктів звернень щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг, надає інформацію щодо платіжних реквізитів для сплати адміністративного збору;
3) надає іншу допомогу, яка необхідна суб’єктам звернення до прийому їх адміністратором чи іншим спеціалістом.
VІ. Прийняття заяви та інших документів у ЦНАП
Прийняття заяв для отримання адміністративних послуг від фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, здійснюється незалежно від реєстрації їх місця проживання, крім випадків, передбачених законом.
Заяви від юридичних осіб приймаються за місцезнаходженням таких осіб або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідних об’єктів, якщо інше не встановлено законом.
Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.
VІI. Опрацювання справи (вхідного пакета документів)
VІII. Передача вихідного пакету документів
суб’єктові звернення
Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів або в іншому документі, визначеному органом, що утворив центр, і зберігається в матеріалах справи.
IХ. Оскарження дій або бездіяльності адміністраторів та інших працівників ЦНАП
від « ___ » __________ 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Положення про конкурсну
Комісію щодо призначення управителя з управління
багатоквартирним будинком та складу конкурсної комісії
З метою здійснення демонополізації сфери утримання житлового фонду і забезпечення ефективної експлуатації, збереження житла та продовження терміну його служби, підвищення якості надання послуг відносно житлових будинків, власники квартир/співвласники будинків, яких не виявили станом на 01.07.2017року бажання визначити виконавця послуги з утримання будинків, створення конкурентного середовища на ринку надання послуг з утримання будинків, нежитлових та допоміжних приміщень багатоквартирних будинків та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 року № 417, п. 4 ст. 7, п. 3 ч.1 ст. 13, ч.ч. 2, 3 ст. 27, ст. 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року № 150, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
Додаток 1 – 12 арк.
Додаток 2 – 1 арк.
Міський голова Ю.О.Прокопенко
Додаток 1
до рішення
виконавчого комітету
від _____ 2017 № ___
Положення
про конкурсну комісію з призначення управителя
багатоквартирного будинку
І. Загальні положення
конкурсна документація – комплект документів, який надається або надсилається організатором конкурсу його учасникам для підготовки конкурсних пропозицій;
конкурсна пропозиція – комплект документів, який готується учасником конкурсу на підставі конкурсної документації згідно з цим Порядком та подається організатору конкурсу;
об’єкт конкурсу – багатоквартирний будинок (група будинків), що визначається(ються) організатором конкурсу та входить(ять) до переліку будинків, щодо яких оголошено конкурс з призначення управителя;
організатор конкурсу – виконавчий комітет Кремінської міської ради, на території якої розташовані багатоквартирні будинки;
учасник конкурсу – фізична особа – підприємець або юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, яка має намір взяти участь у конкурсі та подала відповідну заяву організатору конкурсу.
Інші терміни вживаються у значеннях, наведених в Законах України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Для участі в конкурсі допускаються фізичні особи – підприємці або юридичні особи – підприємницької діяльності, які мають намір узяти участь у конкурсі та подали відповідну заяву організатору конкурсу.
До участі в конкурсі не допускаються фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які ліквідуються, визнані банкрутами, або установчі документи яких визнані недійсними в судовому порядку.
ІІ. Підготовка конкурсу
Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менше тридцяти календарних днів з дати опублікування у друкованому засобі масової інформації інформаційного повідомлення про проведення конкурсу.
Плата за участь у конкурсі вноситься одноразово учасниками конкурсу на рахунок його організатора, використовується для покриття витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням конкурсу, та учасникам не повертається.
ІІІ. Подання заяви та конкурсних пропозицій
1.Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.
Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.
Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово – комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).
Витяги з ЄДРПОУ організатором конкурсу долучаються до конкурсних пропозицій учасників конкурсу.
У разі якщо учасником конкурсу у заяві зазначено недостовірну інформацію чи її виявлено під час перевірки відомостей, зазначених у заяві, заява учасника конкурсу відхиляється, про що організатор конкурсу повідомляє його у триденний строк.
Відсутність учасника конкурсу або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його конкурсної пропозиції.
Усі відомості щодо розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями вносяться до протоколу засідання конкурсної комісії.
Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 50 балів.
У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом додавання балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 50 балів.
Рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписується усіма членами комісії, які брали участь у голосуванні.
Договір про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, строком на один рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа виконавчого органу міської ради, за рішенням якого призначається управитель.
Інформація про управителя, з яким укладено договір про надання послуги, доводиться до відома співвласників багатоквартирного будинку шляхом розміщення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення. Оголошення має містити інформацію про повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.
Відповідне рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, витяг із якого підписується головою та секретарем конкурсної комісії і надсилається протягом трьох календарних днів усім учасникам конкурсу.
Спори, що виникають у ході проведення конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.
Секретар виконкому О.Ю.Літвін
Начальник відділу розвитку
інфраструктури ЖКГ та будівництва І.О. Китайгора
Додаток 1
до Порядку проведення конкурсу
з призначення управителя
багатоквартирного будинку
ПЕРЕЛІК
складових послуги з управління багатоквартирним будинком
1) прибирання прибудинкової території;
2) прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;
3) технічне обслуговування ліфтів;
5) технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:
– холодного водопостачання;
– водовідведення;
– зливової каналізації;
6) дератизація;
7) дезінсекція;
8) обслуговування димових та вентиляційних каналів;
9) Технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності);
10) прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами.
1) поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків);
2) поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
Примітки:
Додаток 2
до Порядку проведення конкурсу
з призначення управителя
багатоквартирного будинку
Технічна характеристика багатоквартирного будинку
№ |
Місцезнаходження будинків |
Кількість |
Рік введення в експлуатацію будинку |
Площа (м кв.) |
Матеріали |
|||||||||||||
поверхів |
квартир |
нежитлових приміщень |
під`їздів |
ліфтів |
загальна площа будинку |
загальна площа квартир та нежитлових приміщень |
покрівлі |
горища |
підвалу |
сходових кліток |
фундаменту |
стін |
покрівлі |
оголовка димовентиляційного каналу |
||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
|
Додаток 3
до Порядку проведення конкурсу
з призначення управителя
багатоквартирного будинку
ЖУРНАЛ
обліку конкурсних пропозицій
Порядковий номер |
Дата та час надходження конкурсної пропозиції |
Найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу |
Місцезнаходження учасника конкурсу |
Контактний номер телефону учасника конкурсу |
Примітка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаток 2
до рішення
виконавчого комітету
від _____ 2017 № ___
СКЛАД конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку |
|
Дзивульський Гергій Анатолійович |
Перший заступник міського голови,голова комісії; |
Китайгора Ірина Олександрівна |
Начальник відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконкому міської ради, заступник голови комісії |
Ямпольський Віктор Андрійович
|
Головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва апарату виконкому міської ради, секретар комісії |
Члени комісії: |
|
Смалько Наталія Миколаївна |
Начальник планово-фінансового відділу апарату виконкому міської ради – головний бухгалтер |
Редя Андрій Генадійович |
Головний спеціаліст з юридичних питань апарату виконкому міської ради |
Пруденко Оксана Петрівна
|
Начальник землевпорядного відділу апарату виконкому міської ради |
Кубай Світлана Володимирівна
|
Спеціаліст І категорії планово-фінансового відділу апарату виконкому міської ради
|
Кременчук Віктор Іванович |
депутат міської ради |
Секретар виконкому О.Ю.Літвін
Начальник відділу розвитку
інфраструктури ЖКГ та будівництва І.О. Китайгора
Перелік переможців Конкурсу "Місто своїми руками" дивіться у додатку.
«___» ________ 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2017 рік
Розглянувши клопотання виконкому Кремінської міської ради, з метою ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна у 2017 році, на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
Додаток 1 – 15 арк.
2.Внести зміна до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2017 рік та викласти Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2017 рік в новій редакції згідно з додатком.
Додаток 2 – 4 арк.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту; житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
« » червня 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради, у відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.1. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», 7«Показники міжбюджетних трансфертів між Кремінським міським бюджетом та іншими бюджетами на 2017 рік» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна до рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :
Зменшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 316840грн. – проведення міського конкурсу міні-проектів та видатки по програмі супроводу речових прав;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об`єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000 грн.
збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 16840 грн. – судовий збір за порушення справи про банкрутство.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8800 "Інші субвенції», КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 36000 грн. – субвенція районному бюджету для забезпечення діяльності Житлівського клубу (придбання семидесяти п’яти крісел).
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 15000 грн.- виготовлення відеоролику з привабливості Кремінщини.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 3400 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 10000 грн.- матеріальна допомога в організації та проведені похорон сім’ям загиблих учасників АТО та померлим в результаті поранення;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6030 "Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства" 2610 « Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)» в сумі 103375 грн. – відшкодування КП ВУ ВУВКГ різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 135625 грн., в т.ч. відсипка твердим грунтом (граншлаком) дороги до кладовищ - 130000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5625грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» в сумі 50000 грн. для придбання гідравлічної щітки з бункером.
ІІ. Збільшити дефіцит загального фонду міського бюджету джерелом покриття якого визначити використання вільного залишку коштів на початок року в сумі 1396506 грн.
За рахунок збільшення дефіциту загального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків на загальну суму 231255 грн., в т.ч. по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 185475 грн., в т.ч виконання робіт по догляду за дренажними мережами і водопровідними спорудами - 90000 грн.; утримання та виготовлення елементів благоустрою – 20000 грн.; облаштування пішохідних переходів – 70000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5475грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 45780 грн. – придбання гойдалок, пісочниць, лавок, урн, гасіїв швидкості
Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., напрямком використання якого визначити спрямування коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., джерелом покриття якого визначити залучення коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 21000 грн.- мультимедійний відеопроектор з екраном.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 167620 грн. – придбання ігрових комплексів та каруселів;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 157393 грн.- капітальний ремонт тротуарів;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» в сумі 80856 грн. – розробка Генплану, плану зонування території міста та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 205000 грн., в т.ч. капремонт вікон сходових клітин ОСББ та ЖБК; капремонт асфальтобетонного покриття внутрішньо квартальних доріг ЖБК .
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на загальну суму 209382 грн., в т.ч.:
– капремонт спортивних майданчиків з виконанням проекту та його експертизи в сумі 206382 грн.;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму в сумі 290000 грн. – будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6021 «Капітальний ремонт житлового фонду» КЕКВ 3131 «Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)» в сумі 34000 грн. – капітальний ремонт (переоснащення) освітлення під’їздів багатоповерхових будинків;
ІІІ .Внести зміни до помісячного розпису доходної та видаткової частини загального та спеціального фонду міського бюджету:
Збільшити планові асигнування по КДК 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» тротуарів у травні на суму 21590 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 10965 грн., у жовтні на 5625 грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» збільшити планові асигнування спеціального фонду бюджету в травні на суму 11250 грн. та зменшити їх у липні на 5625 грн., у жовтні на 5625 грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшити планові асигнування загального фонду бюджету в травні на суму 10000 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 5000 грн.
Начальник ПФВ-головний бухгалтер Н.М.Смалько
17 травня 2017 року
м. Кремінна
Про звернення до Голови Верховної Ради
України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики,
Голів фракцій та груп Верховної Ради України,
Народного депутата Курило В.С. щодо
зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України
та інших законів України щодо скасування акцизного
податку з реалізації суб’єктами господарювання
роздрібної торгівлі тютюнових виробів та
забезпечення збалансованості місцевих бюджетів
внаслідок його скасування»
Розглянувши зареєстрований законопроект Народного депутата України Вознюка Ю.В. від 05.04.2016 №6286 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування», на виконання рекомендацій Всеукраїнської Асоціації міст України викладених у листах від 03 травня 2017 року №1-119 та №1-120, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення міської ради
від 17.05.2017 № 22/10
Звернення
до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики, Голів фракцій та груп Верховної Ради України, Народного депутата Курило В.С. щодо зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування»
На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування» (реєстр. № 6286 від 05.04.2016) (далі – законопроект).
Законопроектом яким пропонується скасувати акцизний податок з роздрібного продажу тютюнових виробів як окремий вид податку. Даний податок зараховується в повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування та служить стабільним джерелом надходжень.
На нашу думку, зміни, що стосуються перерозподілу власних доходів сільських, селищних, міських рад є неприпустимими.
Кремінська міська рада вже зверталася до Верховної Ради України та ЦОВВ з проханням не допустити прийняття аналогічного законопроекту, розробленого Мінфіном. Завдяки спільним зусиллям та відстоюванні інтересів місцевого самоврядування Уряд врахував позицію громад та пообіцяв жодних таких ініціатив не подавати.
Разом з тим, народним депутатом України Вознюком Ю.В. зареєстровано аналогічний законопроект, що суперечить основним принципам децентралізації та обмежує місцеве самоврядування.
Кремінська міська рада стурбована такими намаганнями вилучити стабільні джерела надходжень до місцевих бюджетів, замінивши їх механізмами перерозподілу ресурсів через центральний рівень.
Владою обіцяно було спрямувати свої зусилля на подолання корупції. Акцизний податок виступив дієвим інструментом боротьби з «тінню» та контрабандою, вдалося залучити чимало коштів та виявити недобросовісних платників.
Прийняття зазначених змін може покласти початок негативним тенденціям перенесення ряду ресурсів на вищий рівень, зведе на внівець всі докладені зусилля по децентралізації та де мотивує всі місцеві ради у здійсненні подальших кроків з децентралізації та бюджетної реформи.
Завдяки співставленню даних по сплаті виробниками тютюнових продуктів загальнодержавного акцизу та місцевого акцизу розповсюджувачами цих товарів через роздрібну мережу можна визначити контрафакт та тіньовий оборот.
Міські голови відповідають за всі проблеми та населення на відповідній території і тому повинні мати відповідний ресурс. Підготовка зазначених змін та їх схвалення Верховною Радою України неодмінно викличне зростання соціальної напруги та зменшення підтримки з боку органів місцевого самоврядування до органів державної влади.
Від імені територіальної громади, звертаємося до Вас, з проханням відстояти інтереси місцевого самоврядування та не допустити прийняття законопроекту №6286 від 05.04.2016 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».
Міський голова Ю.О. Прокопенко