Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19 серпня 2024 року

Кремінна

№ 01-08/316

Про утворення Координаційної ради з питань
сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку,
запобігання та протидії домашньому насильству,
насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми
Кремінської міської територіальної громади

Керуючись ст. ст. 4, 10, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, Постановою Верховної Ради України «Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених ч. 2 ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 01.07.2022 №2333-IX, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 28.11.2020 № 1544-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2025 року»

зобов’язую:

  1. Утворити Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, впровадження Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека» Кремінської міської територіальної громади (далі - Координаційна рада), що додається.
  2. Затвердити положення про Координаційну раду, що додається.
  3. Затвердити склад Координаційної ради , що додається.
  4. Відділу соціального захисту населення Кремінської міської військової адміністрації висвітлити зазначене розпорядження на офіційному веб сайті Кремінської міської військової адміністрації.
  5. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Начальник військової адміністрації                       Олександр ДУНЕЦЬ


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням начальника військової адміністрації
19 серпня 2024 року01-08/316

Склад
Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, впровадження Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека» Кремінської міської територіальної громади

 

Голова Координаційної ради:

Макогон Н.М.              - заступник начальника Кремінської міської військової адміністрації з житлово комунальних та соціальних питань

 

Заступник голови Координаційної ради

Гнелицька І.П.              - начальник відділу соціального захисту населення Кремінської міської військової адміністрації

 

Секретар Координаційної ради:

Логвиненко Т.Г.            - завідувач відділення комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «Добро»

 

Члени Координаційної ради: 

Андрійчук В.В.             - генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради»

Борщук Ю.Г.                - начальник відділу економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської міської військової адміністрації

Головченко М.М.         - начальник відділу з питань кадрової, організаційної роботи, документообігу та контролю Кремінської міської військової адміністрації

Горбатенко М.              - голова Молодіжної ради

Єременко Н.В. .            - заступник директора комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «Добро»

Крестененко О.В.          - начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської військової адміністрації

Кошаков Д. В.               - головний спеціаліст – юрисконсульт Кремінської міської військової адміністрації

Кузьменко О. В.            - начальник управління освіти, культури , молоді та спорту Кремінської міської ради

Кульбач Л.А.                - генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради»

Лопата Т. І.                   - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності- головний бухгалтер Кремінської міської військової адміністрації

Мельник С.А.                - начальник служби у справах дітей Кремінської міської військової адміністрації

Сімонов А.Л.                - голова громадської організації «Кремінська бізнес асоціація»

Смалько Н. М.              - начальник фінансового управління Кремінської міської військової адміністрації

 

Заступник начальника військової
адміністрації з житлово-комунальних
та соціальних питань                                                         Наталя МАКОГОН


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням начальника військової адміністрації
19 серпня 2024 року01-08/316

ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, впровадження Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

 

  1. Загальні положення 
  1. Координаційна рада з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, впровадження Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека» Кремінської міської територіальної громади (далі – Координаційна рада) є консультативно-дорадчим органом, що утворюється Кремінською міською військовою адміністрацією, з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом та торгівлі людьми, розробки, впровадженню та моніторингу місцевого плану дій Порядку денного 1325, координації проведення інформаційно- просвітницьких заходів, розроблення пропозицій щодо вдосконалення законодавства та практики його застосування.
  2. Координаційна рада у своїй діяльності керується актами Ради Безпеки ООН, Конституцією України, законами України, актами Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями керівника Луганської обласної державної адміністрації, Кремінської міської військової адміністрації, а також цим Положенням.

 

  1. Основні напрямки діяльності: 

 Основними завданнями Координаційної ради є:

  1. Сприяння координації дій органів державної влади, підприємств, установ та громадських організацій у вирішенні питань, пов’язаних з реалізацією сімейної політики, забезпеченням рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, попередженням домашнього насильства та насильства за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, протидії торгівлі людьми та розробки, впровадженню і моніторингу плану дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  2. Сприяння та участь членів Координаційної ради у розробці, реалізації та моніторингу програм та заходів з питань сім’ї, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та міського плану дій 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  3. Сприяння формуванню позитивного ставлення до сім’ї, відповідального батьківства, відродженню та збереженню сімейних цінностей, утвердженню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства, формування громадської думки щодо гендерної культури, запобігання соціальному сирітству;
  4. Сприяння впровадженню політики щодо ліквідації дискримінації за ознакою статі, усуненню нерівності між жінками і чоловіками в громаді з реалізації їх прав та можливостей;
  5. Широке інформування громадськості про стан реалізації місцевої політики з питань сім’ї, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, розробці, впровадженню та моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  6. Сприяння поширенню кращих практик та обміну досвідом щодо ґендерної політики в громаді та за її межами;

 

  1. Права та обов’язки: 

Координаційна рада для виконання покладених на неї завдань:

  1. Приймає, у межах своєї компетенції рішення, необхідні для координації діяльності структурних підрозділів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, торгівлі людьми, та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  2. Забезпечує підготовку проведення нарад з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуального насильства пов’язаного з конфліктом, торгівлі людьми та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  3. Координує проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуального насильства пов’язаного з конфліктом, торгівлі людьми та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  4. Взаємодіє із структурними підрозділами, громадськими організаціями, правоохоронними органами, міжнародними організаціями з питань планування та проведення узгоджених заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, торгівлі людьми, гендерної рівності та демографічного розвитку та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  5. Члени Координаційної ради можуть приймати участь у проведенні урочистих заходів, соціальних акцій, конференцій, засідань «круглих столів», навчальних семінарів, інших масових заходів, пов’язаних з вирішенням питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, протидії торгівлі людьми та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  6. Члени Координаційної ради, за потреби, беруть участь у розробці проєктів місцевих цільових програм, інших актів стосовно реалізації державної політики з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, протидії торгівлі людьми та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», готує висновки щодо доцільності їх прийняття, а також їх відповідного фінансування;
  7. Ініціює проведення моніторингу виконання відповідних державних, регіональних та міських цільових програм, їх впливу на ситуацію у громаді та досліджень з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуального насильства пов’язаного з конфліктом, протидії торгівлі людьми та міського плану дій 1325 на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

 

  1. Координаційна рада має право: 
  1. Одержувати у встановленому законодавством порядку інформацію від зацікавлених сторін, необхідну для виконання покладених на неї завдань.
  2. Вносити на розгляд пропозиції/рекомендації щодо проблемних питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаного з конфліктом, торгівлі людьми та розробці, впровадженню і моніторингу міського плану дій 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  3. Одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій інформаційні та аналітичні матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань;
  4. Заслуховувати на своїх засіданнях інформацію керівників структурних підрозділів та відповідальних виконавців інших установ, закладів, організацій, на яких покладені функції та відповідальність з впровадження та реалізації питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом, торгівлі людьми та реалізації, впровадженню і моніторингу міського плану дій Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;
  5. Організовувати проведення конференцій, нарад, семінарів, інших заходів з питань, що належать до компетенції Координаційної ради;
  6. Розглядати на своїх засіданнях напрацьовані громадськістю пропозиції щодо створення умов для забезпечення рівної участі жінок і чоловіків у подоланні конфліктів, встановленні миру, процесах відновлення, протидії безпековим викликам, системної протидії насильству за ознакою статі та інше;
  7. Вносити пропозиції щодо внесення змін у план дій на виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;

 

  1. Організаційна діяльність Координаційної ради:
  2. Формою роботи Координаційної ради є засідання (в тому числі з використанням онлайн формату), що проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на рік;
  3. Засідання Координаційної ради веде голова або, у разі його відсутності, заступник голови;
  4. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини членів Координаційної ради;
  5. Координаційна рада визначає порядок своєї роботи, приймає рішення, організовує та забезпечує їх виконання у межах своєї компетенції;
  6. Рішення Координаційної ради приймається відкритим голосуванням більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні (при проведенні засідання у форматі онлайн режиму голосування проходить з використанням відповідних інструментів онлайн платформ і фіксується в запису засідання і в протоколі). У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні;
  7. Рішення/рекомендації Координаційної ради оформлюється протоколом, який підписує головуючий на засіданні та її секретар;
  8. Рішення/рекомендації Координаційної ради доводяться до відома голови ради, а рішення/рекомендації, прийняті з найбільш важливих питань, обов’язково доводяться до відома громадськості на офіційному сайті ради та через засоби масової інформації;
  9. Протоколи засідань Координаційної ради мають рекомендаційний характер і повинні враховуватись головою ради, членами ради, громадськими організаціями при реалізації державної політики з питань, пов’язаних з реалізацією сімейної політики, забезпеченням рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередженням домашнього насильства і насильства за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуального насильства пов’язаного з конфліктом, протидією торгівлі людьми та розробки, впровадженням та моніторингом міського плану дій Порядку денного 1325;
  10. Пропозиції та рекомендації, які Координаційна рада виносить своїм рішенням, при потребі враховуються в процесі обговорення питань і прийнятті на засіданні Координаційної ради.
  11. Координаційна Рада інформує громадськість про свою діяльність у засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті громади та соціальних мережах.

Голова ради                           Наталя МАКОГОН

Департамент охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що два державних некомерційних підприємства надають послуги з фізичної та психологічної реабілітації, а саме:

  • Санаторій «Конвалія».
    Адреса: вул. Помірецька, 55, м. Трускавець, Львівська область Контакти: 097-453-22-02, 067-490-78-00, 032-476-97-16. Вебсайт: konvalia.lviv.ua
  • Санаторій «Батьківщина».
    Адреса: вул. Городище, 6, м. Трускавець, Львівська область Контактна особа: Ковівчак Надія Богданівна.

    Телефон: 067 504 48 93 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Протягом січня-вересня Кремінською міською військовою адміністрацією забезпечено роботу з розгляду звернень громадян.

Так, протягом дев’яти місяців 2024 року до Кремінської МВА надійшло 389 індивідуальних та 2 колективних звернення, з них: 285 письмових звернень та 106 звернень, прийнятих на особистому прийомі керівництвом.

У них порушувалися наступні питання:

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта?

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту,

Ветерани хотіли б бачити державу головним провідником своєї реінтеграції, а основною її функцією вважають надання можливостей. 

Про це йшлося під час презентації 3 жовтня результатів дослідження “Роль держави у соціальній реінтеграції ветеранів та ветеранок”, яке провів Український ветеранський фонд Мінветеранів.

Головна мета дослідження — всебічно дослідити, яку роль суспільство, родина, побратими та посестри відіграють у процесах повернення ветеранок та ветеранів до цивільного життя. І головне —

Ветерани хотіли б бачити державу головним провідником своєї реінтеграції, а основною її функцією вважають надання можливостей. 

Про це йшлося під час презентації 3 жовтня результатів дослідження “Роль держави у соціальній реінтеграції ветеранів та ветеранок”, яке провів Український ветеранський фонд Мінветеранів.

Головна мета дослідження — всебічно дослідити, яку роль суспільство, родина, побратими та посестри відіграють у процесах повернення ветеранок та ветеранів до цивільного життя. І головне — виявити реальні виклики, перешкоди на цьому шляху, зумовлені неефективними політиками держави, та запропонувати шляхи їх подолання.

Український ветеранський фонд представив результати фокус-групового дослідження серед ветеранів та ветеранок, яке проводив у червні – вересні 2024 року, щоб з'ясувати, як держава впливає на соціальну реінтеграцію Захисників та Захисниць. Процес повернення військових до цивільного життя складний і довготривалий. Він включає відновлення після військової служби та адаптацію у соціальній, політичній та економічній сферах. А тому на цьому шляху важлива підтримка з боку державних інституцій.

На презентації дослідження обговорили, як держава виконує свої функції у процесі реінтеграції Захисниць та Захисників, чому важливо, щоб система взаємодії ветеранів та ветеранок із державою була прозорою, доступною та зрозумілою.

“Дослідження про потреби ветеранів є базою, підґрунтям, на підставі якого ми формуємо наші рішення. Це важливо як для Міністерства у справах ветеранів, так і інших стейкхолдерів, які тим чи іншим чином працюють в інтересах ветеранів. Будь-яка думка, будь-яке рішення, коли ми хочемо допомогти людині, повинно починатися з питання: чого саме потребує людина? У нашому випадку це людина, яка дуже багато пожертвувала, щоб захистити кожного з нас. Я рада, що Український ветеранський фонд послідовно проводить дослідження в царині політики, потреб ветеранів, сприйняття ветераном суспільства. Якщо подивитися на ретроспективу досліджень, які почалися у 2022 році, то це дає нам змогу побачити динаміку потреб та коригувати наші рішення. Я сподіваюсь, що якомога більше людей зможуть ознайомитися з цим дослідженням, щоб зрозуміти і підтримати наших ветеранів в цивільному житті”,  —  зазначила Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова під час презентації.

Аби підтримка з боку держави була ефективною, важливе вичерпне розуміння досвіду ветеранів і ветеранок, а також переваг і недоліків державних політик реінтеграції — саме на цьому сфокусоване дослідження Українського ветеранського фонду.

“Розпочинаючи роботу над цією темою, ми проаналізували наші попередні дослідження. Вони показали, що часто ветерани не розуміють ролі держави у їхній реінтеграції. Коли ми запитували, що їх не влаштовує, отримували дуже узагальнену відповідь — держава. Тож у цьому дослідженні ми прагнули з'ясувати, що в розумінні Захисників та Захисниць є держава”, — пояснила в.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду Юлія Кіріллова. 

Відеотрансляцію пресконференції можна переглянути на сайті та YouTube-каналі.

Ознайомитися з дослідженням – https://cutt.ly/zeOWzPpw

Цей спротив значно посилився після початку повномасштабного вторгнення.
 
Щоб придушити цей спротив та небажання людей миритись з окупацією, рф ще у 2022 році ухвалила поправки до кримінального та адміністративного кодексів, що передбачає відповідальність за так звану «дискредитацію збройних сил російської федерації».
 
Представництво моніторить відповідні судові рішення в окупаційних реєстрах. Станом на 20 вересня 2024 року зафіксовано 979 випадків надходження матеріалів, складених за статтею 20.3.3 Кодексу про адміністративні правопорушення російської федерації до т.зв. «судів» на території окупованого Криму та інших органів. З них

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та ветеранок взяти участь у онлайн-опитуванні про їхні актуальні потреби.

Зокрема, захисникам та захисницям пропонують розповісти, чи хотіли б вони зайнятися власною справою, якої підтримки потребують найбільше, якими державними послугами та пільгами користуються, з якими викликами стикаються, чи відчувають повагу до ветеранів з боку суспільства.

Щоб долучитися до опитування, необхідно дати відповіді на запитання в анкеті.

Опитування повністю анонімне і проводиться задля визначення думки безпосередньо ветеранів російсько-української війни щодо їхніх актуальних потреб, проблем та сприйняття у суспільстві.

Нагадаємо, що Український ветеранський фонд систематично проводить дослідження для визначення потреб ветеранів та ветеранок. Результати досліджень дають змогу краще зрозуміти, які послуги, ресурси та програми необхідно впроваджувати, є важливими для формування ефективної системи підтримки захисників та захисниць. Усі дослідження фонду – за посиланням.

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та ветеранок взяти участь у онлайн-опитуванні про їхні актуальні потреби.

Зокрема, захисникам та захисницям пропонують розповісти, чи хотіли б вони зайнятися власною справою, якої підтримки потребують найбільше, якими державними послугами та пільгами користуються, з якими викликами стикаються, чи відчувають повагу до ветеранів з боку суспільства.

Щоб долучитися до опитування, необхідно дати відповіді на запитання в анкеті.

Опитування повністю анонімне і проводиться задля визначення думки безпосередньо ветеранів російсько-української війни щодо їхніх актуальних потреб, проблем та сприйняття у суспільстві.

Нагадаємо, що Український ветеранський фонд систематично проводить дослідження для визначення потреб ветеранів та ветеранок. Результати досліджень дають змогу краще зрозуміти, які послуги, ресурси та програми необхідно впроваджувати, є важливими для формування ефективної системи підтримки захисників та захисниць. Усі дослідження фонду – за посиланням.

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«05» червня 2024року

Кремінна

№ 01-08/179

Про внесення змін до бюджету Кремінської
міської територіальної громади на 2024 рік

1251800000
(код бюджету) 

Керуючись Бюджетним кодексом України від 08.07.2010 № 2456-VI, ст.ст. 4, 10, п.5 ч. 2 ст.15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-ІХ,

зобов’язую:

  1. внести до розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації від 21.12.2023 № 01-08/480 «Про бюджет Кремінської міської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами) такі зміни:

1) у пункті 1:

в абзаці третьому цифри «167 653 140», «8 556 375» замінити цифрами «169 653 140», «10 556 375» відповідно;
в абзаці сьомому цифри «8 556 375»» замінити цифрами «10 556 375»;

2) викласти додатки 1–6 у новій редакції, що додається.

  1. фінансовому управлінню оприлюднити розпорядження відповідно до вимог чинного законодавства.
  2. контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Начальник військової адміністрації                         Олександр ДУНЕЦЬ

Kremins'ka TG