19 серпня 2024 року |
Кремінна |
№ 01-08/316 |
Про утворення Координаційної ради з питань
сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку,
запобігання та протидії домашньому насильству,
насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми
Кремінської міської територіальної громади
Керуючись ст. ст. 4, 10, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, Постановою Верховної Ради України «Про здійснення начальниками Кремінської і Рубіжанської міських військових адміністрацій Сєвєродонецького району Луганської області повноважень, передбачених ч. 2 ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 01.07.2022 №2333-IX, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 28.11.2020 № 1544-р «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2025 року»
зобов’язую:
Начальник військової адміністрації Олександр ДУНЕЦЬ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням начальника військової адміністрації
19 серпня 2024 року № 01-08/316
Склад
Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, впровадження Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека» Кремінської міської територіальної громади
Голова Координаційної ради:
Макогон Н.М. - заступник начальника Кремінської міської військової адміністрації з житлово комунальних та соціальних питань
Заступник голови Координаційної ради
Гнелицька І.П. - начальник відділу соціального захисту населення Кремінської міської військової адміністрації
Секретар Координаційної ради:
Логвиненко Т.Г. - завідувач відділення комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «Добро»
Члени Координаційної ради:
Андрійчук В.В. - генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської міської ради»
Борщук Ю.Г. - начальник відділу економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської міської військової адміністрації
Головченко М.М. - начальник відділу з питань кадрової, організаційної роботи, документообігу та контролю Кремінської міської військової адміністрації
Горбатенко М. - голова Молодіжної ради
Єременко Н.В. . - заступник директора комунальної установи «Кремінський міський центр комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «Добро»
Крестененко О.В. - начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської військової адміністрації
Кошаков Д. В. - головний спеціаліст – юрисконсульт Кремінської міської військової адміністрації
Кузьменко О. В. - начальник управління освіти, культури , молоді та спорту Кремінської міської ради
Кульбач Л.А. - генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради»
Лопата Т. І. - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності- головний бухгалтер Кремінської міської військової адміністрації
Мельник С.А. - начальник служби у справах дітей Кремінської міської військової адміністрації
Сімонов А.Л. - голова громадської організації «Кремінська бізнес асоціація»
Смалько Н. М. - начальник фінансового управління Кремінської міської військової адміністрації
Заступник начальника військової
адміністрації з житлово-комунальних
та соціальних питань Наталя МАКОГОН
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням начальника військової адміністрації
19 серпня 2024 року № 01-08/316
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, впровадження Порядку денного 1325 «Жінки. Мир. Безпека»
Основними завданнями Координаційної ради є:
Координаційна рада для виконання покладених на неї завдань:
Голова ради Наталя МАКОГОН
Департамент охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що два державних некомерційних підприємства надають послуги з фізичної та психологічної реабілітації, а саме:
Протягом січня-вересня Кремінською міською військовою адміністрацією забезпечено роботу з розгляду звернень громадян.
Так, протягом дев’яти місяців 2024 року до Кремінської МВА надійшло 389 індивідуальних та 2 колективних звернення, з них: 285 письмових звернень та 106 звернень, прийнятих на особистому прийомі керівництвом.
У них порушувалися наступні питання:
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта?
Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту,
Ветерани хотіли б бачити державу головним провідником своєї реінтеграції, а основною її функцією вважають надання можливостей.
Про це йшлося під час презентації 3 жовтня результатів дослідження “Роль держави у соціальній реінтеграції ветеранів та ветеранок”, яке провів Український ветеранський фонд Мінветеранів.
Головна мета дослідження — всебічно дослідити, яку роль суспільство, родина, побратими та посестри відіграють у процесах повернення ветеранок та ветеранів до цивільного життя. І головне —
Ветерани хотіли б бачити державу головним провідником своєї реінтеграції, а основною її функцією вважають надання можливостей.
Про це йшлося під час презентації 3 жовтня результатів дослідження “Роль держави у соціальній реінтеграції ветеранів та ветеранок”, яке провів Український ветеранський фонд Мінветеранів.
Головна мета дослідження — всебічно дослідити, яку роль суспільство, родина, побратими та посестри відіграють у процесах повернення ветеранок та ветеранів до цивільного життя. І головне — виявити реальні виклики, перешкоди на цьому шляху, зумовлені неефективними політиками держави, та запропонувати шляхи їх подолання.
Український ветеранський фонд представив результати фокус-групового дослідження серед ветеранів та ветеранок, яке проводив у червні – вересні 2024 року, щоб з'ясувати, як держава впливає на соціальну реінтеграцію Захисників та Захисниць. Процес повернення військових до цивільного життя складний і довготривалий. Він включає відновлення після військової служби та адаптацію у соціальній, політичній та економічній сферах. А тому на цьому шляху важлива підтримка з боку державних інституцій.
На презентації дослідження обговорили, як держава виконує свої функції у процесі реінтеграції Захисниць та Захисників, чому важливо, щоб система взаємодії ветеранів та ветеранок із державою була прозорою, доступною та зрозумілою.
“Дослідження про потреби ветеранів є базою, підґрунтям, на підставі якого ми формуємо наші рішення. Це важливо як для Міністерства у справах ветеранів, так і інших стейкхолдерів, які тим чи іншим чином працюють в інтересах ветеранів. Будь-яка думка, будь-яке рішення, коли ми хочемо допомогти людині, повинно починатися з питання: чого саме потребує людина? У нашому випадку це людина, яка дуже багато пожертвувала, щоб захистити кожного з нас. Я рада, що Український ветеранський фонд послідовно проводить дослідження в царині політики, потреб ветеранів, сприйняття ветераном суспільства. Якщо подивитися на ретроспективу досліджень, які почалися у 2022 році, то це дає нам змогу побачити динаміку потреб та коригувати наші рішення. Я сподіваюсь, що якомога більше людей зможуть ознайомитися з цим дослідженням, щоб зрозуміти і підтримати наших ветеранів в цивільному житті”, — зазначила Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова під час презентації.
Аби підтримка з боку держави була ефективною, важливе вичерпне розуміння досвіду ветеранів і ветеранок, а також переваг і недоліків державних політик реінтеграції — саме на цьому сфокусоване дослідження Українського ветеранського фонду.
“Розпочинаючи роботу над цією темою, ми проаналізували наші попередні дослідження. Вони показали, що часто ветерани не розуміють ролі держави у їхній реінтеграції. Коли ми запитували, що їх не влаштовує, отримували дуже узагальнену відповідь — держава. Тож у цьому дослідженні ми прагнули з'ясувати, що в розумінні Захисників та Захисниць є держава”, — пояснила в.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду Юлія Кіріллова.
Відеотрансляцію пресконференці
Ознайомитися з дослідженням – https://cutt.
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та ветеранок взяти участь у онлайн-опитуванні про їхні актуальні потреби.
Зокрема, захисникам та захисницям пропонують розповісти, чи хотіли б вони зайнятися власною справою, якої підтримки потребують найбільше, якими державними послугами та пільгами користуються, з якими викликами стикаються, чи відчувають повагу до ветеранів з боку суспільства.
Щоб долучитися до опитування, необхідно дати відповіді на запитання в анкеті.
Опитування повністю анонімне і проводиться задля визначення думки безпосередньо ветеранів російсько-української війни щодо їхніх актуальних потреб, проблем та сприйняття у суспільстві.
Нагадаємо, що Український ветеранський фонд систематично проводить дослідження для визначення потреб ветеранів та ветеранок. Результати досліджень дають змогу краще зрозуміти, які послуги, ресурси та програми необхідно впроваджувати, є важливими для формування ефективної системи підтримки захисників та захисниць. Усі дослідження фонду – за посиланням.
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та ветеранок взяти участь у онлайн-опитуванні про їхні актуальні потреби.
Зокрема, захисникам та захисницям пропонують розповісти, чи хотіли б вони зайнятися власною справою, якої підтримки потребують найбільше, якими державними послугами та пільгами користуються, з якими викликами стикаються, чи відчувають повагу до ветеранів з боку суспільства.
Щоб долучитися до опитування, необхідно дати відповіді на запитання в анкеті.
Опитування повністю анонімне і проводиться задля визначення думки безпосередньо ветеранів російсько-української війни щодо їхніх актуальних потреб, проблем та сприйняття у суспільстві.
Нагадаємо, що Український ветеранський фонд систематично проводить дослідження для визначення потреб ветеранів та ветеранок. Результати досліджень дають змогу краще зрозуміти, які послуги, ресурси та програми необхідно впроваджувати, є важливими для формування ефективної системи підтримки захисників та захисниць. Усі дослідження фонду – за посиланням.
«05» червня 2024року |
Кремінна |
№ 01-08/179 |
Про внесення змін до бюджету Кремінської
міської територіальної громади на 2024 рік
1251800000
(код бюджету)
Керуючись Бюджетним кодексом України від 08.07.2010 № 2456-VI, ст.ст. 4, 10, п.5 ч. 2 ст.15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII, ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-ІХ,
зобов’язую:
1) у пункті 1:
в абзаці третьому цифри «167 653 140», «8 556 375» замінити цифрами «169 653 140», «10 556 375» відповідно;
в абзаці сьомому цифри «8 556 375»» замінити цифрами «10 556 375»;
2) викласти додатки 1–6 у новій редакції, що додається.
Начальник військової адміністрації Олександр ДУНЕЦЬ