від 21 жовтня 2016 р.
м. Кремінна
Про звіт про виконання
міського бюджету за
9 місяців 2016 року
Розглянувши загальну характеристику виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити проект рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року» та подати на розгляд Кремінської міської ради.
Додаток – 4 арк.
2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 21 жовтня 2016 р.
м. Кремінна
Про внесення змін до рішення виконавчого
комітету Кремінської міської ради № 161
від 12.07.2016 «Про надання повноважень щодо
складання адміністративних протоколів,
та затвердження Інструкції з оформлення
матеріалів про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних
послуг Кремінської міської ради»
Відповідно до Закону України від 10.12.2015 №888 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», з метою забезпечення реалізації повноважень посадових осіб та адміністраторів Центру надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради, визначених статтями 219, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою приведення діяльності Центру надання адміністративно-юридичних послуг до вимог законодавства, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
І.Викласти рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради № 161 від 12.07.2016 «Про надання повноважень щодо складання адміністративних протоколів, та затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради» у новій редакції :
1.Уповноважити начальника Центру надання адміністративно-юридичних послуг (далі ЦНАЮП) розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені виконавчого комітету міської ради, передбачені частиною 2 статті 197 КУпАП та статтею 198 КУпАП (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді штрафу).
2. У разі відсутності начальника ЦНАЮП уповноважити розглядати справи про адміністративні правопорушення за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністратора та головного спеціаліста ЦНАЮП.
3. Уповноважити адміністратора та головного спеціаліста ЦНАЮП складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення та розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення від імені виконавчого комітету міської ради виключно за порушення, передбачені частиною 1 статті 197 КУпАП та статтею 198 КУпАП (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження ).
4. Затвердити Інструкцію з розгляду та оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення Центром надання адміністративно-юридичних послуг.
Додаток – 16 арк .
5. Секретарю виконкому оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Кремінської міської ради.
6. Дане рішення вступає в законну силу з дня оприлюднення на офіційному сайті Кремінської міської ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Макогон Н.М.
ІІ. Начальнику центру надання адміністративно-юридичних послуг організувати роботу центру щодо розгляду адміністративних справ відповідно Інструкції з розгляду та оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення Центром надання адміністративно-юридичних послуг.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення виконавчого комітету
№227 від 21 жовтня 2016 року
ІНСТРУКЦІЯ
з розгляду та оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних послуг
Кремінської міської ради
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП).
1.2. Ця Інструкція встановлює порядок оформлення, розгляду та обліку матеріалів про адміністративні правопорушення посадовими особами Виконавчого комітету Кремінської міської ради та уповноваженими особами у Центрі надання адміністративно-юридичних послуг (далі ЦНАЮП), які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення у вигляді попередження за статтями 197, 198 КУпАП та інші стягнення.
1.3. Особами, до яких застосовуються адміністративні стягнення за статями 197, 198 КУпАП, є: громадяни України, які постійно або тимчасово проживають в Україні, а також батьки або інші законні представники новонародженої дитини, які порушили вимоги статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»; громадяни України, які порушили вимоги статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», або допустили умисне зіпсуття паспорта громадянина України чи його недбале зберігання, що спричинило його втрату.
1.4. У разі вчинення однією особою кількох адміністративних правопорушень протокол про адміністративне правопорушення складається окремо щодо кожного вчиненого правопорушення.
2. Оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення
2.1. Уповноваженими посадовими особами, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, є адміністратор та головний спеціаліст ЦНАЮП.
2.2. Адміністративні протоколи не складаються в разі вчинення адміністративних правопорушень, передбачених статтями 197 (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження), статтею 198 (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження) цього Кодексу, якщо особа не оспорює допущене порушення і адміністративне стягнення, що на неї накладається, про що робиться відмітка в постанові у справі про адміністративне правопорушення, у відповідності до ст. 258 КУпАП.
2.3. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 КУпАП, складаються тільки у випадках:
- якщо під час складання постанови у справі про адміністративне правопорушення особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, оспорює допущене порушення і адміністративне стягнення, що на неї накладається;
- якщо особа, яка допустила адміністративне правопорушення, перебуває у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років;
- якщо під час виявлення правопорушення уповноваженою особою буде встановлено, що порушення допущено особою повторно протягом року з моменту, коли дану особу було піддано адміністративному стягненню за таке порушення. Повторність правопорушення встановлюється уповноваженою особою за даними реєстру матеріалів про адміністративні правопорушення.
2.4. Уповноважені особи складають протокол про виявлення адміністративних правопорушень, передбачених статтями 197, 198 КУпАП,
згідно з формою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції.
2.5. Протокол складається у двох примірниках, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності; державною мовою.
2.6. При складанні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснюються її права і обов'язки, передбачені статтею 63 Конституції України та статтею 268 КУпАП, про що робиться відмітка у протоколі.
2.7. У разі відсутності в особи, стосовно якої складається протокол, паспортного документа та реєстраційного номеру облікової картки платника податків у відповідній графі вказуються реквізити паспортного документа за даними реєстру територіальної громади м. Кремінна.
2.8. Особі, стосовно якої складається протокол, обов’язково пропонується надати по суті вчиненого правопорушення письмове пояснення, яке заноситься до протоколу і підписується зазначеною особою. Пояснення може додаватися до протоколу окремо, про що робиться запис у протоколі.
2.9. Протокол підписується уповноваженою посадовою особою та особою, стосовно якої складається протокол, а також свідками, перекладачем за умови їх наявності, а також скріплюється печаткою уповноваженої особи.
У разі відмови особи, стосовно якої складається протокол, від його підписання уповноважена посадова особа робить про це відповідну відмітку у протоколі.
Особа, стосовно якої складається протокол, має право додати до протоколу пояснення і зауваження щодо його змісту, а також пояснення щодо причин відмови від його підписання.
2.10. У протоколі не допускаються виправлення, а також унесення додаткових записів після того, як протокол підписано особою, стосовно якої його складено.
2.11. До протоколу долучаються матеріали з достовірною інформацією, які підтверджують факт вчинення адміністративного правопорушення (заяви, пояснення: посадових осіб; осіб, стосовно яких складено протокол; свідків, якщо вони є; засвідченні копії документів, інші документи).
2.12. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 КУпАП, у випадках:
- передбачених абзацом 2 пункту 2.3. цієї Інструкції – долучаються до постанов у справі про адміністративне правопорушення у вигляді додатка;
- передбачених абзацами 3 та 4 пункту 2.3. цієї Інструкції – разом із іншими матеріалами, що підтверджують факт учинення адміністративного правопорушення, формуються у справи про адміністративні правопорушення, які оформляються в порядку, передбаченому розділом 5 цієї Інструкції, і разом із супровідними листами надсилаються органові (посадовій особі), уповноваженому розглядати справу про адміністративне правопорушення.
3. Розгляд справ про адміністративне правопорушення
3.1. Розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення відповідно до статей 197, 198 КУпАП від імені виконавчого комітету міської ради мають право начальник ЦНАЮП та уповноважені особи ЦНАЮП. Начальник ЦНАЮП розглядає справи про адміністративні правопорушення, від імені виконавчого комітету міської ради ,передбачені частиною 2 статті 197 КУпАП та статтею 198 КУпАП (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді штрафу),уповноважені особи ЦНАЮП розглядають справи про адміністративні правопорушення та накладають адміністративні стягнення від імені виконавчого комітету міської ради виключно за порушення, передбачені частиною 1 статті 197 КУпАП, та статтею 198 КУпАП (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження ).
3.2. Відповідно до статті 221 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, вчинені особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, розглядаються Кремінським районним судом (суддями).
3.3. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 197 КУпАП та статтею 198 КУпАП (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження в центрі надання адміністративних послуг), розглядаються уповноваженими особами ЦНАЮП в день виявлення правопорушення. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 197 КУпАП та статтею 198 КУпАП (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді штрафу), розглядаються начальником ЦНАЮП у порядку та строки, визначені КУпАП.
3.4. Інформація про час, дату та місце розгляду справи щодо особи, стосовно якої складено протокол про адміністративне правопорушення, зазначається у протоколі або вручається особисто чи надсилається повідомлення поштою листом.
3.5. Уповноважена посадова особа при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення має з’ясувати такі питання:
-чи належить до його компетенції розгляд цієї справи;
-чи підлягає складенню протокол про адміністративне правопорушення;
-чи сповіщено осіб, які братимуть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду;
-чи витребувано необхідні додаткові матеріали;
-чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, її законних представників і адвоката.
3.6. Справа про адміністративне правопорушення розглядається у присутності особи, яка притягується до відповідальності, або її законного представника (адвоката), перекладача (у разі їх наявності).
За відсутності особи, стосовно якої складено протокол, справа розглядається лише у випадку наявності відомостей про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи при відсутності вмотивованих клопотань про відкладення розгляду справи або якщо цією особою надано згоду на розгляд справи без її участі.
3.7. Розгляд справи розпочинається з представлення уповноваженої посадової особи, яка розглядає справу. Уповноважена посадова особа, яка розглядає справу, оголошує суть скоєного порушення, міру відповідальності, що передбачена відповідною нормою закону, а також роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки.
Під час розгляду справи заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання (стаття 279 КУпАП).
3.8. При розгляді справи про адміністративне правопорушення уповноважена посадова особа з’ясовує такі обставини: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
3.9. Якщо при розгляді справи уповноважена посадова особа прийде до висновку, що в діях особи є ознаки кримінального правопорушення, вона зобов'язана негайно повідомити про це відповідні правоохоронні органи та свого безпосереднього керівника.
У випадку виявлення порушення, що має ознаки кримінального правопорушення, уповноважена посадова особа виносить постанову про закриття справи про адміністративне правопорушення відповідно до вимог частини другої статті 284 КУпАП та надсилає матеріали до відповідного правоохоронного органу.
3.10. Адміністративні порушення шодо батьків або інших законних представників зобов’язаних зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження розглядаються з дотриманням вимог ст. 160 Сімейного кодексу України та ст. 184 КУпАП за умови направлення уповноваженою особою ЦНАЮП, яка виявила порушення, подання відповідним органам.
3.11. Уповноважена посадова особа, яка виносить постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження, оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю (стаття 252 КУпАП).
3.12. Під час розгляду кількох справ про вчинення адміністративних правопорушень однією особою стягнення накладається відповідно до статті 36 КУпАП, тобто в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
3.13. Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше ніж через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через два місяці з дня його виявлення. У разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.
4. Порядок оформлення постанови у справі про адміністративне
правопорушення та її оскарження
4.1. Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, уповноважена особа від імені виконавчого комітету міської ради виносить постанову у справі відповідно до статті 283 КУпАП.
4.2. Постанова у справі про адміністративне правопорушення підписується уповноваженою особою, яка розглядала справу, скріплюється печаткою
4.3. Відповідно до статті 284 КУпАП у справі про адміністративне правопорушення виноситься одна з таких постанов:
про накладення адміністративного стягнення (додаток 2);
про закриття справи про адміністративне правопорушення (додаток 3).
4.4. Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.
4.5. При малозначності вчиненого адміністративного правопорушення уповноважена особа, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням (стаття 22 КУпАП).
4.6. Постанова про закриття справи виноситься при оголошенні усного зауваження, передачі матеріалів на розгляд громадської організації чи трудового колективу або передачі їх прокурору, органу досудового слідства чи дізнання, а також при наявності передбачених статтею 247 КУпАП обставин:
відсутність події і складу адміністративного правопорушення;
недосягнення особою на момент вчинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку;
неосудність особи, яка вчинила протиправну дію чи бездіяльність;
вчинення дії особою в стані крайньої необхідності або необхідної оборони;
видання акта амністії, якщо він усуває застосування адміністративного стягнення;
скасування акта, який встановлює адміністративну відповідальність;
закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП ;
наявність по тому самому факту стосовно особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення або не скасованої постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення, а також повідомлення про підозру особи в кримінальному провадженні за цим фактом;
смерть особи, стосовно якої було розпочато провадження в справі.
4.7. Оголошення постанови у справі про адміністративне правопорушення і вручення її копії здійснюються відповідно до статті 285 КУпАП. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови вручається під підпис або протягом трьох днів надсилається особі, стосовно якої її винесено, поштовою кореспонденцією. У разі якщо копія постанови надсилається поштою, про це робиться відповідна відмітка у справі.
4.8. Постанова уповноваженої посадової особи у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили з моменту її оголошення.
4.9. Постанову уповноваженої посадової особи по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її винесено. Оскарження постанови уповноваженої посадової особи по справі про адміністративне правопорушення здійснюється у строки та у порядку, визначені статтями 288 – 290 КУпАП.
5. Діловодство у справах про адміністративні правопорушення
5.1. Облік видачі бланків протоколів та постанов про адміністративне правопорушення ведеться в журналі видачі бланків протоколів та постанов про адміністративні правопорушення (додаток 4).
5.2. Журнали видачі бланків протоколів та постанов про адміністративні правопорушення повинні бути прошнуровані, пронумеровані та скріплені гербовою печаткою.
Зіпсовані бланки протоколів зберігаються у відповідальної особи, яка здійснює контроль за їх обліком.
5.3. Протокол про адміністративне правопорушення (якщо він складений) та винесені постанови реєструються уповноваженою посадовою особою не пізніше наступного дня після їх складання в журналі реєстрації матеріалів про адміністративні правопорушення (додаток 5).
5.4. Інформація з журналу реєстрації матеріалів про адміністративні правопорушення використовується уповноваженими особами ЦНАЮП тільки для цілей, визначених цією Інструкцією.
Інформація з Реєстру надається правоохоронним та судовим органам за їх запитом у випадках, передбачених чинним законодавством.
Інформація з Реєстру може надаватись іншим особам із дотриманням вимог Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних».
5.5. Паперові примірники протоколів та винесених постанов із іншими матеріалами формуються у справи, які оформлюються відповідно до пунктів
5.6.-5.7. цієї Інструкції, та зберігаються у архіві ЦНАЮП.
5.6. Копії матеріалів зі справ про адміністративні правопорушення, що передано до суду, зберігаються в архіві ЦНАЮП.
5.7. Усі матеріали щодо кожного з правопорушень підшиваються до справи за порядковими номерами. У справі накопичуються матеріали, які стосуються правопорушення, зокрема протокол про адміністративне правопорушення, повідомлення про попередження особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, про час та місце розгляду справи (у разі відсутності відповідної відмітки в протоколі про адміністративне правопорушення), письмові пояснення, копії постанови про накладення адміністративного стягнення, листування з особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, з органами державної виконавчої служби, документи, що підтверджують сплату штрафу порушником, а також інші документи та матеріали цієї справи. У справі оформляється титульний аркуш, на зворотному боці якого міститься перелік документів, наявних у справі.
5.8. Справа про адміністративне правопорушення з описом наявних у ній документів брошурується, прошнуровується, скріплюється печаткою, засвідчується підписом уповноваженої посадової особи, яка склала протокол та/або винесла постанову, і після закінчення провадження за нею здається на зберігання в архів, де зберігається протягом встановленого законодавством строку.
5.9. Зіпсовані бланки протоколів, а також справи про адміністративні правопорушення, журнали обліку видачі бланків протоколів про адміністративні правопорушення та журнали реєстрації протоколів про адміністративні правопорушення, строк зберігання яких закінчився, знищуються, про що оформлюється відповідний акт
5.10. Повторність правопорушення встановлюється уповноваженою особою ЦНАЮП за даними журналу про реєстрацію матеріалів про адміністративні правопорушення.
5.11.Відповідальність за облік видачі бланків протоколів та постанов,
ведення Журналу видачі бланків протоколів та постанов, Журналу реєстрації матеріалів про адміністративні правопорушення, формування адміністративних справ та ведення архіву ЦНАЮП покладається на начальника ЦНАЮП.
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток1
до Інструкції з оформлення матеріалів
про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних
послуг Кремінської міської ради
(пункт 2.4)
Центр надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради
адреса: м.Кремінна, проспект Дружби, 13
ПРОТОКОЛ
про адміністративне правопорушення
«___»_________20___р. о «___»год. «___»хв
(дата складання протоколу) (час складання протоколу)
________________________________________________________________________ (місце складання)
Я, уповноважена посадова особа центру надання адміністративно-юридичних Кремінської міської ради (ЦНАЮП),
_____________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові адміністратора)
Керуючись статтями 254, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, склав(ла) цей___ протокол про те, що громадянин(ка)
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові особи, щодо якої складено протокол) РНОКПП_____________________________________________________________________
(дата народження)_____________________________________________________________
Документ, що посвідчує особу___________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(назва документа, серія, номер, коли і ким видано)
Місце народження_____________________________________________________________
Місце роботи,посада__________________________________________________________
Місце проживання (реєстрації)__________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Телефон __________________________________
Чи притягувався(лась) до адміністративної відповідальності протягом року (за наявності)____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Порушив(ла) вимоги____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(назва нормативно-правового акту, який порушено, стаття, частина, пункт)
а саме:_______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(суть скоєного правопорушення)
за що передбачена адміністративна відповідальність відповідно до____________________КупАП
(частина, стаття КУпАП)
СВІДКИ ПРАВОПОРУШЕННЯ:
1. ____________________________________________________________підпис____________
(прізвище, ім’я, по батькові, місці проживання)
2. ____________________________________________________________підпис____________
(прізвище, ім’я, по батькові, місці проживання)
Гр.___________________________________________________роз’яснено його (її) права та обов’язки, передбачені ст. 59 Конституції України (кожен має право на правову допомогу), ст. 63 Конституції України (особа не несе відповідальності за відмову давати показання щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів, кого яких визначається законом), ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (особа, має право: знайомитись із матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання) та йому (їй)повідомляємо, що розгляд справи про адміністративне правопорушення відбудеться «______»____________20____р. о ________год.
за адресою_______________________________________тел.__________ ____ __________________________
(підпис про ознайомлення)
Пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, по суті порушення:___________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(у разі відмови особи від пояснення або підписання протоколу, про це робиться запис)
Підпис особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ________________________
Другий примірник протоколу отримав(ла) _____________________________ ____________________
(П.І.П. особи) (підпис)
До протоколу додається: _______________________________________________________
(перелік матеріалів, які додаються до протоколу)
Підпис уповноваженої особи ЦНАЮП_____________________________
Додаток 2
до Інструкції з оформлення матеріалів
про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних
послуг Кремінської міської ради
(пункти 4.2, 4.3)
ПОСТАНОВА №
у справі про адміністративне правопорушення
«_____»_______________ 20__ р. м. Кремінна
(дата складання)
Я, уповноважена особа центру надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради __________________________________________________________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові адміністратора) |
Розглянувши від імені виконавчого комітету Кремінської міської ради у Центрі надання адміністративно-юридичних послуг на підставі ч.2. ст.219 КУпАП справу про адміністративне правопорушення ________________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові особи, стосовно якої розглядається справа) ________________________________________________________________________________ (дата народження, серія та номер паспорта,ПІН, іншого документа, що посвідчує особу) ________________________________________________________________________________ (місце проживання особи, місце роботи, займана посада) ________________________________________________________________________________ про вчинення порушення, передбаченого____________________________________________ (норма КУпАП) Протокол про адміністративне правопорушення______________________________________ (№ протоколу, дата складання, у випадку складання) ВСТАНОВИВ: ________________________________________________________________________________ (дата, час, місце, обставини, причини, зміст правопорушення) ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________ що є порушенням________________________________________________________________ (назва нормативно-правового акту, який порушено, стаття, частина, пункт) ____________________________________________________________________
Відповідальність за яке передбачено________________Кодексу України про адміністративні (частина, стаття КУпАП) правопорушення. Дослідивши матеріали відповідно до частин_____ статті ____ КУпАП, та керуючись ч.2 ст. 219, ст.ст. 276-280, 283-285 КУпАП, |
ПОСТАНОВИВ: Накласти на_____________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові особи, стосовно якої розглядається справа) ________________________________________________________________________________ (дата народження, серія та номер паспорта, ІПН, іншого документа, що посвідчує особу) ________________________________________________________________________________ (місце проживання особи, місце роботи, займана посада) адміністративне стягнення у вигляді:_________________________. Постанова може бути оскаржена у 10-денний термін у порядку, визначеному статтями 287-290 КУпАП. Дана постанова набуває чинності з моменту її оголошення.
Уповноважена особа ЦНАЮП ________________________ (підпис) М.П. Копію постанови отримав: «____»______________20___р. Правопорушник____________________ (підпис) |
Додаток 3
до Інструкції з оформлення матеріалів
про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних
послуг Кремінської міської ради
(пункт 4.3)
Центр надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради,
м. Кремінна, проспект Дружби, 13
ПОСТАНОВА №
про закриття справи про адміністративне правопорушення
«____»________________ 20__ року місто Кремінна
Я, уповноважена посадова особа центру надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради
_____________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я по батькові)
Розглянувши від імені виконавчого комітету Кремніської міської ради у центрі надання адміністративно-юридичних послуг на підставі ст. 284 КУпАП справу про адмінправопорушення
протокол про адмінправопорушення № ______________ від ____________________
відносно гр..
_____________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, дата та місце народження, місце роботи, посада, серія та
_____________________________________________________________________________
номер паспорта (іншого документа, що посвідчує особу), дата видачі та найменування органу, який його видав,
_____________________________________________________________________________
_реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття
реєстраційного номера облікової карт платника податків
_____________________________________________________________________________
ВСТАНОВИВ:
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(викласти суть та обставини правопорушення, встановлені при розгляді справи)
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
На підставі викладеного і керуючись статтями 247, 284 Кодексу
України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
1. Закрити справу про вчинення адміністративного правопорушення відносно
гр.__________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові особи, щодо якої винесено постанову)
у зв'язку з тим, що _____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(зазначити підстави)
2. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення в
порядку, передбаченому статтями 287 і 289 Кодексу України про
адміністративні правопорушення.
Підпис уповноваженої посадової особи, яка винесла постанову
_____________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я та по батькові, підпис)
М.П.
Копію цієї постанови отримано «___» ______________20__ року
__________________________________________________________________
(підпис, прізвище та ініціали особи, або відмітка про надіслання постанови поштою)
Додаток 4
до Інструкції з оформлення матеріалів
про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних
послуг Кремінської міської ради (пункт 5.1)
Центр надання адміністративно-юридичних послуг
Кремінської міської ради
ЖУРНАЛ
видачі бланків протоколів та постанов про адміністративне правопорушення
Розпочато"___"____________20__року
Закінчено "___" ____________ 20__ року
N з/п |
Дата видачі бланка |
Серія та номери бланків від ____________ |
Кількість виданих бланків (словами) |
Прізвище, ініціали та підпис отримувача, видавача |
Відмітка про прийняття пошкоджених та зіпсованих бланків (серія, номер). Дата, посада, прізвище, підпис особи, яка прийняла пошкоджені бланки |
Примітка |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Додаток 5
до Інструкції з оформлення матеріалів
про адміністративні правопорушення
Центром надання адміністративно-юридичних
послуг Кремінської міської ради (пункти 5.3)
Центр надання адміністративно-юридичних послуг
Кремінської міської ради
ЖУРНАЛ
обліку матеріалів про адміністративні правопорушення
Розпочато"___"____________20__року
Закінчено "___" ____________ 20__ року
N з/п |
Дата реєстрації |
Серія, номер протоколу |
Посада, прізвище та ініціали особи, яка склала протокол |
Прізвище, ім'я, по батькові, громадянство, дата народження особи, стосовно якої складено протокол |
Стаття КУпАП, за якою передбачено відповідальність |
Серія, номер та дата винесення постанови |
Посада, прізвище та ініціали особи, яка розглядала справу про адміністративне правопорушення |
Прийняте рішення |
Відмітка про виконання адміністра- |
Номер справи, в якій зберігаються матеріали |
Примітка |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
від «_______»_____________2016р.
м. Кремінна
Про присвоєння поштової адреси
домоволодінню
(за заявою ххххххххххххх)
Розглянувши заяву та пакет документів, наданий ххххххххххххххх, співвласниками, щодо присвоєння адреси купленому домоволодінню, яке знаходиться на вулиці 30 Января міста Кремінна, керуючись ст.ст.37,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради :
ВИРІШИВ :
1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна – купленому домоволодінню, яке розташоване на вулиці 30 Января міста Кремінна, і мало будівельний номер 103 , поштову адресу: місто Кремінна Луганської області, вулиця 30 Января № ххх.
2. Рекомендувати громадянам хххххххххххххххххх, внести зміни у відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від «_______»_____________2016р.
м. Кремінна
Про присвоєння поштової адреси
гаражу
(за заявою хххххххххххххххх)
Розглянувши заяву та пакет документів, наданий хххххххххххххххх, щодо присвоєння адреси купленому гаражу, який знаходиться на вулиці Шевченко міста Кремінна (район громадських гаражів), керуючись ст.ст.37,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кремінської міської ради :
ВИРІШИВ :
1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна – купленому гаражу, який знаходиться на вулиці Шевченко міста Кремінна (район громадських гаражів) і має гаражний номер № , поштову адресу: місто Кремінна Луганської області, вулиця Шевченко № .
2. Рекомендувати громадянину ххххххххххххххххххххх, внести зміни у відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 21 жовтня 2016 р.
м. Кремінна
Про звіт про виконання
міського бюджету за
9 місяців 2016 року
Розглянувши матеріали про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити звіт про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року та подати на розгляд Кремінської міської ради.
Додатки – ___ арк.
2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Загальна характеристика виконання
Кремінського міського бюджету
за 9 місяців 2016 року
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 9 181,3 тис. грн., що становить 131,8 % до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2015 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 52,1 %, або на 2 691,0 тис. грн.
З податків і зборів виконання становить 9 032,9 тис. грн., або 132,7 % від планових показників, що на 3 444,4 тис. грн. більше до аналогічного періоду минулого року, або на 61,6 %.
За звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло інших субвенцій з інших місцевих бюджетів на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів» у 2016 році в сумі 148,4 тис.грн.
Доходи загального фонду міського бюджету в 2016 році сформовані в розрізі джерел надходжень:
на 33,7 відсотка за рахунок податку на майно (3 040,9 тис.грн.);
на 40,2 відсотка за рахунок єдиного податку (3 629,2 тис.грн.);
на 10,5 відсотка за рахунок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (951,8 тис.грн.);
на 13,8 відсотка за рахунок акцизного податку від реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (1 250,5 тис.грн.);
на 1,4 відсотка за рахунок адміністративних зборів та платежів (127,2 тис.грн.);
на 0,4 відсотка за рахунок інших надходжень (в т.ч. неподаткових) (33,6 тис.грн.).
Податок на майно: згідно з врахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України, зокрема: скорочення кількості податків шляхом їх об’єднання за відповідною специфікою в нього входить - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки юридичних та фізичних осіб, транспортний податок з юридичних і фізичних осіб, земельний податок за землю з юридичних та фізичних осіб, орендна плата за землю з юридичних та фізичних осіб.
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
Динаміка надходжень податку на майно до міського бюджету грн. |
||||||
Найменування надходжень |
план |
факт |
% виконан-ня |
факт за 9 місяців 2015 року |
% вико-нання до факту 2015 року |
|
||
|
За 9 місяців 2016 року |
|
|
|
|
|||
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості |
10 500 |
6 536 |
62,2 |
40252 |
16,2 |
|
||
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості |
152 200 |
34 150 |
22,44 |
7918 |
431,3 |
|
||
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості |
600 |
79 786 |
13297,7 |
2400 |
3324,4 |
|
||
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачене юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості |
468 937 |
273 733 |
93,0 |
188000 |
145,6 |
|
||
Земельний податок з юридичних осіб |
202500 |
290979 |
143,7 |
200752 |
144,9 |
|
||
Орендна плата з юридичних осіб |
1088608 |
1261742 |
115,9 |
875655 |
144,1 |
|
||
Земельний податок з фізичних осіб |
73000 |
247470 |
339,0 |
67306 |
367,7 |
|
||
Орендна плата з фізичних осіб |
536215 |
735727 |
137,2 |
432125 |
170,3 |
|
||
Транспортний податок з фізичних осіб |
50000 |
48066 |
96,1 |
52083 |
92,3 |
|
||
Транспортний податок з юридичних осіб |
18750 |
62670 |
334,2 |
12500 |
501,4 |
|
||
Кількість орендарів 274, діючих договорів оренди – 316, середня ставка орендної плати – 0,55 грн. Ставки орендної плати були переглянуті у червні 2016 році, ставки податку на землю були переглянуті у червні 2015 року на 2016 рік.
Динаміка надходжень єдиного податку до міського бюджету
грн.
Найменування надходжень |
план |
факт |
% виконання |
факт за 9 місяців 2015 року |
% вико-нання до факту 2015 року |
|
За 9 місяців 2016 року |
|
|
|
|
Єдиний податок з юридичних осіб |
730170 |
1210042 |
165,7 |
432197 |
280,0 |
Єдиний податок з фізичних осіб |
1619603 |
2192854 |
135,4 |
11063999 |
198,2 |
Також до бюджету міста у сумі 226295 грн. надійшов єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий ( звітний) рік дорівнює або перевищує 75 %.
Відповідно до частини сьомої статті 12 Закону України “Про адміністративні послуги” затверджений перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, кошти за надання цих послуг надійшли до міського бюджету у сумі 81103 грн.
Згідно зведених показників спеціального фонду міського бюджету річний план надходжень становить 277,9 тис. грн. Уточнений план на 9 місяців 2016 року складає 258,4 тис. грн. Фактично надійшло коштів до спеціального фонду бюджету станом на 01.10.2016 року у сумі 255,6 тис. грн., процент виконання уточненого річного плану склав 98,9.
Кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності: заплановані у сумі 90 000 грн., фактично за звітний період продажа майна не відбувалась.
Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення; заплановані у сумі 90000 грн., за 9 місяців 2016 року надійшли в сумі 129,3 тис. грн., а саме від продажу або авансового внеску по таких земельних ділянках: вул. Калініна,4 в сумі 30000 грн., вул. Первомайська, 14 в сумі 7731,83 грн.; вул. Інтернаціональна, 57 земельна ділянка під будівлею магазину в сумі 13136,31 грн., пл. Кооперативна,7 земельна ділянка для утримання нежитлової будівлі комерційного використання в сумі 76159,34 грн., вул. Полнова, 2а земельна ділянка для утримання споруди торгівлі в сумі 2291,70 грн.
Надійшли кошти пайової участі у благоустрій міста в сумі 14787 грн.
На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 4 508,0 тис.грн. грн., що становить 82,0 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2015 року на 2,7 відсотка або на 117,0 тис. грн. Незначне збільшення пояснюється змінами в бюджетному законодавстві, а саме з 01.02.2015 року дошкільні навчальні заклади та установи культури утримуються за рахунок коштів районного бюджету.
У порівнянні з відповідним періодом 2015 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 36,4 відсотка або на 617,1 тис. грн., на соціальний захист – у 3,7 рази або на 72,2 тис.грн., на житлово-комунальне господарство – на 39,7 відсотки або на 459,7 тис. грн., на інші видатки – у 2,9 рази або на 271,4 тис. грн.
Видатки загального фонду міськогобюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 51,3 відсотків на органи місцевого самоврядування (2311,1 тис. грн.);
на 35,9 відсотка на житлово-комунальне господарство (1 619,2 тис. грн.);
на 2,2 відсотка на соціальний захист та соціальне забезпечення (100,4 тис. грн.);
на 3,3 відсотки на утримання КУ «Трудовий архів» ( 148,5 тис. грн.);
на 9,9 відсотка на інші видатки (328,8 тис. грн.).
Видатки на фонд оплати праці з нарахуваннями становлять 1937,9 тис.грн., питома вага заробітної плати у загальному обсязі видатків складає 42,9 %. Видатки за енергоносії за звітний період складають 239,6 тис. тис. грн., питома вага видатків за енергоносії у загальному обсязі видатків складає 5,3%.
Кредиторська заборгованість станом на звітну дату становить 22,7 тис.грн. На початок бюджетного року кредиторська заборгованість становила 20,4 тис. грн., яка на звітну дату повністю погашена частково в сумі 15,8 тис.грн.
Дебіторська заборгованість станом на звітну дату відсутня.
Видатки на благоустрій міста за 9 міс. поточного року становили 1104,3 тис. грн., в т.ч.
- поточний ремонт з профілювання грунтових доріг - 46,8 тис.грн.;
- очищення та вивіз сміття від утворення стихійних, несанкціонованих звалищ – 104,9 тис.грн.;
- поточний ремонт об’єктів благоустрію – 74,6 тис.грн.;
- поточний ремонт і утримання вуличного освітлення та зовнішніх електромереж – 182,7 тис.грн.;
- утримання доріг, шляхом очистки від снігу та обробка протиожеледовими сумішами – 70,8 тис.грн.;
- зріз аварійних дерев, які загрожують життєдіяльності людей – 52,5 тис.грн.;
- виконання робіт з догляду за дренажними мережами – 2,6 тис.грн.;
- поточний ремонт архітектурних споруд – 20,7 тис, грн..;
- поточний ремонт автодоріг – 29,2 тис.грн.;
- поточний ремонт тротуарів – 4,7 тис.грн.;
- видалення бур’янів та карантинних рослин – 57,8 тис.грн.;
- поточний ремонт дорожної розмітки – 2,6 тис.грн.;
- очищення території прилеглої до полігону в районі контрольних свердловин – 11,7 тис. грн..,
- оплата за електроенергію вуличного освітлення – 126,2 тис.грн. тощо.
Видатки по загальноміських заходах за звітний період становлять 166,2 тис.грн., в т.ч. святкування професійних, пам’ятних дат серед яких День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - 2,0 тис. грн, урочистості до дня Перемоги – 2,0 тис.грн., урочистості з нагоди міжнародного дня захисту дітей -13,2 тис.грн.(іграшки -4,2 тис.грн., футбольна форма 8,4 тис.грн.), святкові заходи з нагоди проводів зими – 13,0 тис.грн. (сувеніри та призи – 9,6 тис.грн.), святкові та спортивні заходи з нагоди дня міста – 118,0 тис.грн. (кубки, грамоти – 22,3 тис.грн., книга «Это нашей истории строки» - 4,3 тис.грн.запрошення групи та організація свята – 42,0 тис.грн., організація салюта, виготовлення банерів та листівок – 16,9 тис.грн.)
Видатки спеціального фонду міськогобюджету сформовані в розрізі таких галузей:
на 11,7 відсотків на органи місцевого самоврядування (234,7 тис. грн.);
на 1,8 відсотка на дошкільну освіту (35,0 тис. грн.);
на 50,0 відсотка на житлово-комунальне господарство (999,2 тис. грн.);
на 9,9 відсотка на будівництво (капітальні вкладення) (198,0 тис. грн.);
на 25,5 відсотка на капітальний ремонт доріг (виготовлення документації) (509,0 тис. грн.);
на 1,1 відсотка на соціальний захист (23,0 тис. грн.).
Основні об’єкти бюджету розвитку міста:
Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового фонду на умовах співфінансування мешканців будинку вул.Октябрська, 8 (4-й п.,9-йп.,10-й п.) – 25,0 тис.грн.;
Капітальний ремонт козирків вул.Побєди, 4, пров.Піонерський, 3 (1-й п. та 2-й п.) – 11,6 тис.грн.;
Придбання 4 дитячих майданчиків – 128,8 тис.грн.;
Капітальний ремонт водопровідних мереж та колодязів (пров.Польовий-вул.Гоголя, вул.Ломоносова, вул.Шахтарська-вул.Джерельна сел.Ст.Краснянка) м.Кремінна – 12,7 тис.грн.;
Реконструкція системи водопостачання міста (виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи) – 23,3 тис.грн.;
Придбання ігрових комплектів – 98,6 тис.грн.;
Придбання комплектів відпочинку – 45,6 тис.грн.;
Капітальний ремонт тротуарів вул.Перемоги, пров. Дружби – 313,7 тис.грн.;
Капітальний ремонт вуличного освітлення с.Стара Краснянка та с.Житлівка – 133,8 тис.грн.;
Придбання автобусних зупинок – 75,5 тис.грн.;
Капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг (пл.Красна,2) – 224,6 тис.грн.;
Капітальний ремонт внутрішньо квартальних доріг (вул..Побєди,3) – 131,6 тис.грн.;
Капітальний ремонт внутрішньо квартальних доріг (Пров.Октябрський, 4) – 84,4 тис.грн.;
Капітальний ремонт покрівлі будівлі КНС по вул.Тітова, м. Кремінна – 65,5 тис.грн.;
Капітальний ремонт покрівлі будівлі підстанції н/ст. "Житлівська" по вул.Парижської Комуни, м.Кремінна – 58,8 тис.грн.;
Придбання культиватора та мотокоси для КП "Кремінна-Комунсервіс" – 34,9 тис.грн.;
Придбання кондиціонерів для ДНЗ "Ластівка" та "Катюша" – 35,0 тис. грн.
Інвестиційна діяльність
Одним из пріоритетних відів діяльності міської ради є розробка та участь в проектах за рахунок міжнародних донорів та залучення коштів Державних фондів. За 9 місяців 2016 року проведена наступна робота: (22143,294 тис.грн. – залучених коштів)
1. Підписано грантовий договір з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (у якості розпорядника Фонду «Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» та Виконавчої Агенції Проекту в межах співфінансування ресурсами Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля) на суму до 210 000 євро на впровадження енергозберігаючих заходів у ДНЗ «Ластівка» та ДНЗ «Катруся», а саме: заміна вікон та дверей, утеплення зовнішніх стін, капітальний ремонт та утеплення даху, капітальний ремонт внутрішнього освітлення, встановлення індивідуальних теплових підстанцій, встановлення вентиляції з рекуперації тепла. Термін реалізації проекту жовтень 2016 р - листопад 2017р.
2. Головою міської ради підписано та подано на підписання до Мінфіну та Мінрегіонрозвитку Угоду про отримання фінансів з Європейського інвестиційного банку (проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України») на проведення наступних робіт – 2084,7 тис.грн.:
- Капітальний ремонт (заміна) віконних блоків ДНЗ «Ластівка» - 297,5 тис.грн.;
- Капітальний ремонт (заміна) віконних блоків ДНЗ «Катруся» - 298,2 тис.грн.;
- капітальний ремонт фасаду будівлі міської ради, капітальний ремонт приміщень, капітальний ремонт (заміна) віконних блоків – 1489,0 тис.грн.
3. За рахунок проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду майже закінчені роботи по капітальному ремонту зовнішнього освітлення с.Житлівка та с.Ст. Краснянка на суму 318,636 тис.грн. де встановленно по 20 світоточок у кожному селищі.Загальна кількість підвішених проводів 7км 481 м.
4. За рахунок Програми Розвитку ООН в Україні – Економічне та соціальне відновлення Донбасу впроваджені такі Проекти:
- Покращення доступу до питної води на території, постраждалої від конфлікту, а саме проведено капітальний ремонт насосної станції «Кремінська» на суму 3 647,646 тис.грн.;
- Капітальний ремонт автомобільного мосту через р.Красна по вул.Титова на суму 3944,526 тис. грн.
5. За рахунок коштів Фонд регіонального фонду:
- Реконструкція мереж водопостачання від насосної станції Житлівська 978 м, проведено тендерні торги та підписано угоду з переможцем на виконання робіт на загальну суму 3900,0 тис.грн. ;
- проведення капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення м.Кремінна з встановленням 408 світоточок, проведено тендерні торги, та підписано угоду з переможцем на виконання робіт на загальну суму 1950,0 тис.грн. ;
- подано на узгодження до Мінрегіону Проект на закупку 3-х санітарних машин на загальну суму 4200,0 тис.грн.;
- подано проект до Мінрегіону на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва нового кладовища у м.Кремінна на суму 980,0 тис.грн.
6. За рахунок Агенства США з міжнародного розвитку в рамках проекту «Луганськ об’єднується: платформа громадсько-державного діалогу» встановлені дошки обяв та інформаційні стели, світлодіодне інформаційне табло на фасаді міської ради, впроваджено три веб-сервісу - загальна сума проекту 55 200 грн.
7. На данний час міська рада активно співпрацює з Представництвом Європейського Союзу щодо можливості реалізації проекту капітального ремонту магістральних водоводів у м.Кремінна, орієнтована сума проету до 40,0 тис. євро.
8. Зараз ми надаємо згоду громадській організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» на отримання гранту від Управління Верховного Комісара ООН по ділам біженців (УВКБ ООН) для фінансування ремонтних робіт будівлі за адресою площа Красна, буд.20 на суму 1 062, 58637 тис.грн.
9. За ініціативи міської ради проведені роботи з заміни віконних та дверних блоків у Міському Будинку культури (перша шахта) та СШ №3. Дані роботи проведені за рахунок коштів Міжнародної організації з міграції (МОМ), кожен проект на суму до 20,0 тис. дол.
Заступник міського голови Н.М. Макогон
від 21 жовтня 2016 р.
м. Кремінна
Про внесення змін до Кремінського
міського бюджету на 2016 рік
Розглянувши службову записку начальника планово-фінансового відділу-головного бухгалтера Смалько Н.М. щодо внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Погодити запропоновані зміни до Кремінського міського бюджету на 2016 рік і доручити начальнику планово-фінансового відділу-головному бухгалтеру Смалько Н.М.. підготувати та подати на розгляд чергової сесії міського ради відповідний проект рішення.
2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
1. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному фонду міського бюджету :
зменшити невикористані асигнування видатків в сумі 20272 грн. по
КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» в сумі 19672 грн., економія за рахунок лікарняних (службова записка головного бухгалтера) та КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» в сумі 600 грн., економія за результатами опалювального сезону січня-квітня поточного року (службова записка головного бухгалтера).
збільшити планові асигнування видатків в сумі 20272 грн., в т.ч. :
КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» в сумі 19672 грн. для оплати стимулюючих виплат працівникам апарату виконкому міської ради ;
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» в сумі 600 грн. у зв’язку зі збільшенням звернень до міської ради (службова записка головного бухгалтера).
2. За результатами виконання Кремінського міського бюжету за 9 місяців 2016 року збільшити доходну частину загального фонду бюджету на загальну суму 2 085 333 грн. по наступних кодах доходів:
- 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами» на 255 544 грн.,
- 18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» - 170 000 грн.,
- 18010700 «Земельний податок з фізичних осіб» - 162 000 грн.,
- 18010600 «Орендна плата з фізичних осіб» - 199 000 грн.,
- 13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)» - 188 298 грн.
- 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» - 404 000 грн.,
- 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб» - 530 151грн.,
- 18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків» - 61 340 грн.
- 18011100 - «Транспортний податок з юридичних осіб» - 35 000 грн.
- 18010500 – «Земельний податок з юридичних осіб» - 80 000 грн.
3. За рахунок збільшення доходної частини загального фонду бюджету збільшити видатки загального фонду міського бюджету в сумі 959 228 грн. в т.ч.:
3.1. КТКВКМБ 100103 «Дотація житлово-комунальному господарству» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 383792,88 грн., як компенсація різниці в тарифах по ВУВКГ за 2016 рік на виконання Програми підтримки КП ВУВКГ (службова записка першого заступника міського голови).
3.2. КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 335102 грн. в т.ч.:
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 19902 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 289000 грн., в т.ч. 199000 грн. - проведення робіт розчищення русла річки Красна, 20000 грн.- проведення робіт з грейдеровки ґрунтових доріг території міської ради, 30000 грн.- проведення робіт з ремонту мереж зовнішнього освітлення території міської ради, 20000 грн. -проведення робіт з розчищення доріг території міської ради від снігу, 20000 грн.- проведення робіт зі зрізу аварійних дерев (службова записка першого заступника міського голови).
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 26200 грн., в т.ч. 14400 грн.- облаштування дитячих майданчиків гойдалкою підвісною в кількості 3 шт. (вул. Мічуріна та Родникова, пров. Дружби), 1600 грн.- облаштування дитячого майданчика пісочницею по вул..Мічуріна, 4400 грн.- облаштування дитячих майданчиків гойдалкою «Балансир» в кількості 2 шт. (вул. Мічуріна та Родникова), 5800 грн. -облаштування дитячого майданчика каруселлю «Велика» по пров. Дружби (службова записка першого заступника міського голови).
3.3. КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 52210 грн., в т.ч. 35 000 грн.- КП ККС для проведення поточного ремонту покрівлі міської сцени, 4500 грн. - КП ККС для придбання апарату сварочного інвенторного, 4500 грн. - КП ВУВКГ для придбання апарату сварочного інвенторного, 8210 грн.- КП ККС на придбання шин (2 шт.) (службова записка першого заступника міського голови).
3.4. КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» в сумі 54920 грн., в т.ч.:
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 45000 грн., в т.ч. 25000 грн. - судовий збір по процедурі ліквідації ЖЕК №1 (службова записка Кубай С.В.), 20 000 грн. - установка Новорічної ялинки та прикрашення міста до свята (службова записка першого заступника міського голови).
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 9920 грн., в т.ч. 4920 грн.- на придбання подарунків до Дня Святого Миколая дошкільним навчальним закладам міста (492 вихованця) (службова записка головного бухгалтера), 5000 грн.- на придбання новорічних гірлянд (службова записка першого заступника міського голови).
3.5. КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 133203,12 грн., в т.ч.:
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 84110 грн., в т.ч. 10695 грн.- на придбання запчастин для службового автомобіля, 698 грн.- придбання колонок, 789 грн.- придбання картриджу, 1439 грн.- придбання 4-х клавіатур, 845 грн.- придбання 5-ти комп’ютерних мишок, 144 грн.- придбання флешки, 15000 грн.- придбання паперу, 5000 грн.- підписка на видання на 2017 рік, 18000 -придбання паливно-мастильних матеріалів, 20000- придбання канцтоварів, 1500 грн.- придбання миючих засобів, 10000 грн.- придбання бланків (службова записка головного бухгалтера).
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 32580 грн., в т.ч. 15000 грн. -висвітлення діяльності міської ради в газеті "Кремінщина", 10080 грн.- висвітлення діяльності міської ради на місцевому радіо, 3000 грн.- заправка картриджа, 4500 грн. -оплата оренди гаража (службова записка головного бухгалтера).
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 16513 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).
4. Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1 126 105 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
5. Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету, джерелом покриття якого визначено передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 1 126 105 грн.
6. За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду бюджету збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 1 126 105 грн., в т.ч.:
6.1. КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 164586 грн., в т.ч. 38906 грн. -КП ККС на придбання шин (4 шт.), 32000 грн. - КП ВУВКГ на придбання шин (4 шт.), 43680 грн.- КП ВУВКГ на придбання систем візуального моніторингу на насосну станцію "Кремінська" та "Житлівська", 25000 грн. - КП ВУВКГ на придбання генератора, 25000 грн. - КП ККС на придбання генератора (службова записка першого заступника міського голови).
6.2 КТКВКМБ 100202 «Водопровідно-каналізаційне господарство» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 53519 грн. на проведення робіт на умовах співфінансування з капітального ремонту водопровідних мереж та оплату технагляду за роботами по вул. Дачна, вул. Комунальна, пров. Родниковому (службова записка першого заступника міського голови).
6.3. КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 268000 грн., в т.ч.:
КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 148000 грн., в т.ч. 34000 грн. - придбання 2-х дитячих ігрових комплекси «Малюк» (вул. Мічуріна та Родникова), 33000 грн.- придбання 1-го дитячого ігрового комплексу «Гномик» (пров. Дружби), 81000 грн.- придбання 5-ти зупинок (с.Стара Краснянка, вул. Центральна, вул. Харківська, вул. Лиманська, вул. Донецька) (службова записка першого заступника міського голови).
КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 120000 грн. на проведення робіт з капітального ремонту тротуарів (службова записка першого заступника міського голови).
6.4. КТКВКМБ 070101 «Освіта» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 200000 грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи. (службова записка першого заступника міського голови).
6.5. КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 40000 грн. на придбання систем візуального моніторингу на пр.Дружби (службова записка першого заступника міського голови).
6.6. КТКВКМБ 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 400000 грн. (службова записка першого заступника міського голови).
Начальник ПФВ-головний бухгалтер Н.М.Смалько