від 29 березня 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету міської
ради від 11.02.2010 №45
У зв’язку з дією Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:
В И Р І Ш И Л А :
1. Внести зміни в Положення «Про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати померлого».
2. Викласти підпункт 4 пункту 6 Положення у такій редакції:
«довідки з останнього місця проживання померлої особи, або довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи з підтвердженням факту її проживання в м. Кремінна до дня смерті Актом комісії з обстеження житлових умов;».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому Літвін О.Ю.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 29 березня 2017 р.
м. Кремінна
Про розгляд проектів рішень міської ради, які виносяться на розгляд 21 сесії міської ради
Розглянувши проекти рішень міської ради, які виносяться на розгляд 21 сесії Кремінської міської ради 05.04.2017, керуючись ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
Винести на розгляд 21 сесії міської ради проекти рішень :
1. Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік.
2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 29 березня 2017 р.
м. Кремінна
Про організацію роботи з попередження
виникнення надзвичайних ситуацій (НС),
пов’язаних з виникненням пожеж або
займанням сухої трави, на території
Кремінської міської ради
Розглянувши план заходів щодо попередження та ліквідації НС, пов’язаних з виникненням пожеж або займанням сухої трави, на території Кремінської міської ради, відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ і НС Кремінської РДА 14.03.2017 № 3, керуючись Законом України «Про пожежну безпеку» та ст.ст. 38, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити план заходів щодо попередження та ліквідації НС, пов’язаних з виникненням пожеж або займанням сухої трави, на території Кремінської міської ради у 2017 році.
2. Затвердити схему оповіщення на випадок НС, пов’язаних з виникненням пожеж або займанням сухої трави, на території Кремінської міської ради у 2017році.
3. Затвердити систему оповіщення на випадок НС, пов’язаних з виникненням пожеж або займанням сухої трави, на території Кремінської міської ради у 2017 році.
4. Затвердити персональний склад міської комісії з питань ліквідації наслідків НС на випадок пожеж у 2017 році.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 29 березня 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження документації робочого
проекту на об’єкт «Капітальний ремонт
каналізаційного колодязя по вул. Шевченка
м. Кремінна»
Відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого Постановою КМУ від 11.05.2011 № 560 зі змінами, розглянувши кошторисну документацію на проведення робіт з капітального ремонту каналізаційного колодязя по вул. Шевченко м. Кремінна, розрахунки якої проведені відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», керуючись ст.ст. 30,40,52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити документацію робочого проекту на об’єкт «Капітальний ремонт каналізаційного колодязя по вул. Шевченка м. Кремінна» на суму 8,356 тис. грн.
Додаток – 7 арк.
Основні показники об’єкта будівництва:
Найменування основного показника |
Одиниця вимірювання |
Відповідно до проектної документації |
|
загальний |
у тому числі пускового комплексу або черги |
||
Улаштування колодязів круглих каналізаційних діаметром 1,2м зі збірного залізобетону в сухих ґрунтах |
м3 |
2,83 |
|
розробка ґрунту в траншеях та котлованах екскаваторами місткістю ковша 0,25 м3 у відвал, група ґрунту 2 |
100 м3 |
0,1604 |
|
розробка ґрунту вручну в траншеях глибиною до 2 м без кріплень з укосами, група ґрунту 2 |
100 м3 |
0,0178 |
|
засипка вручну траншей, пазух котлованів та ям , група ґрунту 2 |
100 м3 |
0,0178 |
|
засипка траншей і котлованів бульдозерами потужністю 59 кВт при переміщенні ґрунту до 5 м, група ґрунту 2 |
100 м3 |
0,1459 |
|
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва Китайгору І. О
Міський голова Ю.О.Прокопенко
від 29 березня 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження документації робочого
проекту на об’єкт «Капітальний ремонт
водопровідних мереж ( вул. Басейна,
вул. Красна №№265-267) м. Кремінна»
Відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого Постановою КМУ від 11.05.2011 № 560 зі змінами, розглянувши кошторисну документацію на проведення робіт з капітального ремонту водопровідних мереж по вул. Басейна, вул. Красна м. Кремінна, розрахунки якої проведені відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», керуючись ст.ст. 30,40,52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити документацію робочого проекту на об’єкт «Капітальний ремонт водопровідних мереж ( вул. Басейна, вул. Красна №№265-267) м. Кремінна» на суму 6,245 тис. грн.
Додаток – 12 арк.
Основні показники об’єкта будівництва:
Найменування основного показника |
Одиниця вимірювання |
Відповідно до проектної документації |
|
загальний |
у тому числі пускового комплексу або черги |
||
укладання труб поліетиленових діаметром 50 мм |
100м |
0,59 |
|
установка поліетиленових відведень, колін, патрубків, переходів діаметром до 110 мм |
10шт |
0,4 |
|
розробка ґрунту в траншеях та котлованах екскаваторами місткістю ковша 0,25 м3 у відвал, група ґрунту 2, підвищеної вологості, що сильно налипає на стінках і зубах ковша |
100м3 |
0,6279 |
|
розробка ґрунту вручну в траншеях глибиною до 2 м без кріплень з укосами, група ґрунту 2 [доробка вручну, розробленого механізованим способом] підвищеної вологості, що сильно налипає на інструменти, вручну, група ґрунту 2 |
100м3 |
0,0698 |
|
засипка вручну траншей, пазух котлованів та ям, група ґрунту 2, підвищеної вологості, що сильно налипає на інструменти, вручну, група ґрунту 2 |
100м3 |
0,0698 |
|
засипка траншей і котлованів бульдозерами потужністю 59 кВт при переміщенні ґрунту до 5 м, група ґрунту 2 |
100м3 |
0,5807 |
|
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва Китайгору І. О
Міський голова Ю.О.Прокопенко
від 29 березня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження паспортів міських автобусних маршрутів загального
користування м.Кремінна
З метою впорядкування роботи міського автомобільного пасажирського транспорту загального користування, враховуючи зміни назв вулиць та провулків міста Кремінна, на підставі ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись ст.ст. 30, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради
В И Р І Ш И В :
1. Затвердити паспорт міського автобусного маршруту загального користування № 101 «вул. Харківська – Інтернат №3»
Додаток 1 – 13 арк.
2. Затвердити паспорт міського автобусного маршруту загального користування № 111-А «вул.Підвільшанська – «Хімавтоматика»
Додаток 2 – 16 арк.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського Дзивульського Г.А.
Міський голова Ю.О.Прокопенко
від 29 березня 2017 р.
м. Кремінна
Про затвердження Положення про
постійно діючу адміністративну комісію
при виконавчому комітеті міської ради та
затвердження складу комісії
Керуючись ст. 6 Положення «Про адміністративні комісії України», ст. 40,52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кремінської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Положення про постійно діючу адміністративну комісію при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.
Додаток – 4 арк.
2. Затвердити склад постійно діючої адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кремінської міської ради:
- Дзивульський Г.А. – перший заступник міського голови, голова комісії;
- Ковальов Олег Володимирович – головний спеціаліст з юридичних питань апарату виконкому міської ради, секретар комісії;
члени комісії:
- Фещенко О.В. – керівник комунального підприємства «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»;
- Макарчук Дмитро Павлович – керівник Кремінського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства;
- Білянська Ольга Петрівна - технік відділу по роботі з побутовими споживачами Кремінського РЕМ;
- Лебедєв Сергій Павлинович – голова правління ОСББ «Затишок Кремінної»;
- Борщук Юліана Григорівна - начальник відділу підприємництва та торгівлі Кремінської райдержадміністрації;
- Когут Роман Анатолійович - заступник начальника Кремінського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;
- Гнилицький Константин Олексійович - майстер служби обліку за природним газом Кремінської дільниці РУЕГГ.
3. Рішення виконкому Кремінської міської ради від 27.02.2013 № 55 «Про затвердження складу, графіку, порядку і режиму засідань адміністративної комісії» зі змінами вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульского Георгія Анатолійовича
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради
від 29 березня 2017 року № 80
Положення
про постійно діючу адміністративну комісію
при виконавчому комітеті Кремінської міської ради
1. Загальні положення
1.1. Адміністративна комісія - це колегіальний орган, який утворюється при виконавчому комітеті міської ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення, за винятком справ, віднесених Кодексом України про адміністративні правопорушення до відання інших органів (посадових осіб).
1.2. Порядок створення і склад адміністративної комісії, порядок розгляду нею справ про адміністративні правопорушення визначається чинним законодавством та Положенням про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.
2. Завдання адміністративної комісії, порядок її утворення і діяльності
2.1. Завданням адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання законів України, чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самими правопорушниками, так і іншими особами.
Адміністративна комісія забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законодавством, виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
2.2. Адміністративна комісія утворюється при виконавчому комітеті міської ради.
2.3. Адміністративна комісія у своїй діяльності відповідальна перед виконавчим комітетом та йому підзвітна. Виконавчий комітет міської ради може проводити зміни в складі адмінкомісії.
2.4. Адмінкомісія діє в складі голови (заступник міського голови), відповідального секретаря і не менш як п’яти членів комісії. Число членів комісії встановлюється залежно від обсягу роботи комісії органом, який утворює комісію.
До складу адмінкомісії входять депутати міської ради, представники громадських організацій, органів виконавчої влади, установ і організацій незалежно від форм власності.
До складу адмінкомісії не можуть входити представники державних органів, службові особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, а також працівники прокуратури, суду і адвокатури.
Для здійснення поточної роботи і контролю за виконанням постанов комісії в адмінкомісії при виконкомі є посада відповідального секретаря комісії.
2.5. Адмінкомісія в своїй діяльності спирається на широкий актив громадськості.
Адміністративна комісія в усіх питаннях, віднесених до її компетенції, взаємодіє з постійними комісіями міської ради та комісіями утворюваними при виконавчому комітеті ради.
2.6. Адміністративна комісія у своїй діяльності керується цим Положенням, Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», Кодексом України «Про адміністративні правопорушення», Конституцією України, а також рішенням облдержадміністрації, міської ради та виконавчого комітету, за порушення яких передбачається адміністративна відповідальність.
2.7. Адмінкомісія організовує облік розглянутих справ про адміністративні правопорушення, узагальнює практику розгляду цих справ у межах міста.
Адмінкомісія, встановивши при розгляді конкретних справ або в результаті узагальнення практики їх розгляду причини та умови, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень вносить у відповідний державний орган, громадську організацію або службовій особі пропозиції про вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов.
Не пізніш як у місячний строк по пропозиції має бути вжито необхідних заходів і про результати повідомлено адміністративну комісію, що внесла пропозицію.
2.8. Діловодство в справах, що розглядаються адміністративна комісією, ведеться відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Порядок реєстрації та зберігання справ, зразки форм документів, необхідних для роботи адмінкомісії затверджуються виконавчим комітетом міської ради.
2.9. Справа, що заводиться адміністративною комісією, повинна містити протокол про адміністративне правопорушення, протокол засідання і постанову комісії, дані про сповіщення комісії, вручення або надіслання постанови особі щодо якої її винесено, відмітки про звернення до виконання постанови, хід і результати її виконання та інші документи у цій справі.
2.10. Голова адміністративної комісії, а під час його відсутності секретар адміністративної комісії:
- керує роботою комісії, несе відповідальність за виконання покладених на комісію завдань;
- головує на засіданнях комісії;
- забезпечує регулярне проведення засідань комісії, визначає коло питань, що підлягають розгляду на черговому засіданні;
- вживає заходів щодо підвищення рівня правової культури і правової підготовки членів адміністративної комісії;
- підписує протокол і постанову комісії по справі про адміністративні правопорушення.
2.11. Відповідальний секретар адміністративної комісії:
- заводить по кожному протоколу про адміністративне правопорушення справу, реєструє її та веде журнал обліку;
- здійснює підготовку до розгляду справ про адміністративне правопорушення, надсилає повідомлення про час та місце проведення адмінкомісії особам, на яких складено протокол, веде їх реєстрацію;
- вирішує організаційні питання проведення засідань комісії, веде прийом громадян по роз’ясненню здійснених правопорушень за статтями адміністративного кодексу України;
- веде по справах, що розглядаються комісією, протоколи засідань комісії;
- разом з головою комісії підписує протокол і постанову комісії по справі про адміністративні правопорушення;
- звертає до виконання постанови про накладання адміністративного стягнення і контролює їх виконання;
- звертається до управління юстиції для примусового стягнення штрафу;
- веде діловодство комісії, облік розглянутих справ про адміністративні правопорушення, забезпечує схоронність цих справ, відповідальна за наявність бланків постанов, повідомлень;
- у разі відсутності секретаря адміністративної комісії (відпустка, відрядження, хвороба) комісія приймає рішення про покладання виконанню обов’язків секретаря на одного з членів комісії;
2.12. Технічне обслуговування та матеріально-технічне забезпечення адміністративної комісії покладається на виконавчий комітет міської ради.
Адміністративна комісія користується штампом та печаткою виконавчого комітету Кремінської міської ради.
3. Порядок розгляду справ про адміністративні правопорушення
3.1. Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, зазначені в статті 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3.2. Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне порушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те службовою особою або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності відповідно до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3.3. Адміністративна комісія розглядає справи на засіданнях. Засідання комісії є правомочним при наявності не менш як половини загального складу комісії.
3.4. Справи про адміністративні правопорушення розглядаються адміністративною комісією за місцем проживання порушника, відповідно до статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3.5. Адміністративна комісія розглядає справи в місячний строк з дня одержання протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.
3.6. Справи розглядаються відкрито. З метою підвищення виховної і запобіжної ролі провадження в справах про адміністративні правопорушення, такі справи можуть розглядатися на виїзних засіданнях комісії.
3.7. Справа розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
3.8. При підготовці до розгляду справи відповідальний секретар адміністративної комісії вирішує такі питання:
- Чи належить до компетенції адміністративної комісії розгляд даної справи.
- Чи правильно складено протокол та інші матеріали справи.
- Чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду.
- Чи витребувано необхідні додаткові матеріали.
3.9. Розгляд справи розпочинається з оголошення складу адміністративної комісії, яка розглядає дану справу.
Головуючий на засіданні адміністративної комісії оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, відповідно до статей 268-274 Кодексу України про адміністративні правопорушення, їх права і обов’язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення
На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання.
3.10. Адміністративна комісія при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов’язана з’ясувати:
- чи було вчинено адміністративне правопорушення;
- чи винна дана особа в його вчиненні;
- чи підлягає вона адміністративній відповідальності;
- чи є обставини, що пом’якшують або обтяжують відповідальність;
- інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
3.11. При розгляді кожної справи про адміністративне правопорушення секретарем адміністративної комісії ведеться протокол, в якому зазначається:
- дата і місце засідання;
- найменування і склад комісії;
- зміст справи, що розглядається;
- відомості про явку осіб, які беруть участь у справі;
- пояснення осіб, які беруть участь у розгляді справи, їх клопотання і результати їх розгляду;
- документи і речові докази, досліджені при розгляді справи;
- відомості про оголошення прийнятої постанови і роз’яснення порядку та строків її оскарження.
Протокол засідання адміністративної комісії підписується головуючим на засіданні і відповідальним секретарем.
3.12. По справі про адміністративне правопорушення адміністративна комісія виносить одну з таких постанов:
- про накладення адміністративного стягнення;
- про закриття справи.
3.13. За вчинення правопорушень адміністративна комісія може застосувати такі адміністративні стягнення:
- попередження;
- штраф;
При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення адміністративна комісія накладає його в межах установлених відповідною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення та іншими актами, які передбачають відповідальність за адміністративні правопорушення. При накладенні стягнення адміністративна комісія враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують або обтяжують відповідальність.
Якщо одночасно розглядаються дві або більше справ про вчинення однією особою кількох порушень, адміністративна комісія накладає стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – два місяці з дня його виявлення.
3.14. Постанова про закриття справи виноситься при оголошенні усного зауваження, а також при наявності обставин, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення, зазначених у статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3.15. Постанова комісії повинна містити:
- найменування адміністративної комісії, яка винесла постанову;
- дату розгляду справи;
- відомості про особу щодо якої розглядається справа;
- викладення обставин, встановлених при розгляді справи;
- зазначення нормативного акту, який передбачає відповідальність за дане адміністративне правопорушення;
- прийняте по справі рішення.
Постанова адміністративної комісії приймається простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.
Постанова підписується головуючим на засіданні і відповідальним секретарем адмінкомісії.
3.16. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі щодо якої її винесено.
Копія постанови в той же строк вручається або висилається потерпілому.
Копія постанови вручається під підпис. В разі, якщо копія постанови висилається, про це робиться відповідна відмітка у справі.
3.17. Постанова адмінкомісії може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою щодо якої її винесено, а також потерпілим у виконавчому комітеті при якому перебуває комісія, або в районному суді. У разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк адміністративною комісією за заявою особи щодо якої винесено постанову, може бути поновлено. Постанову адміністративної комісії може бути опротестовано прокурором.
3.18. У разі надходження скарги або протесту на постанову, адміністративна комісія протягом трьох діб надсилає скаргу разом зі справою в орган, де оскаржується постанова.
3.19. Подання у встановлений строк скарги на постанову за винятком постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження, а також принесення прокурором протесту зупиняє виконання постанови до розгляду скарги або протесту.
3.20. Постанова адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення є обов’язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, службовими особами і громадянами.
3.21. Постанова адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення підлягає виконанню відповідно до правил, встановлених Кодексом України про адміністративні правопорушення.
3.22. На підставі документа, що свідчить про виконання постанови, відповідальний секретар адміністративної комісії робить на постанові відповідну позначку.
Перший заступник міського голови Г.А. Дзивульський
Секретар виконкому О.Ю. Літвін
від 29 березня 2017 р.
м. Кремінна
Про роботу із зверненнями
громадян у 2016 році
З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів місцевого самоврядування та посадових осіб цих органів, удосконалення організації розгляду порушених у зверненнях питань, підвищення відповідальності керівників комунальних підприємств за належне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви і скарги громадян, відповідно до Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», враховуючи розпорядження голови Кремінської райдержадміністрації від 28.02.2017 №234 «Про роботу із зверненнями громадян у Кремінському районі» та інформацію керуючого справами виконкому міської ради про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2016 році, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», та ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Кремінської міської ради
вирішив:
1. Роботу зі зверненнями громадян у 2016 році визнати задовільною.
2. Спеціалісту 1 категорії з питань звернень громадян для проведення години контролю у міського голови надавити щомісячно узагальнення звернень громадян та аналіз стану їх розгляду.
3. Керівникам комунальних установи та підприємств забезпечити своєчасне та якісне виконання звернень громадян.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Робота із зверненнями громадян у Кремінській міській раді здійснюється на виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
Прийом громадян у міській раді проводиться згідно затвердженого графіку (розпорядження міського голови від 16.11.2015 №221)
За 2016 рік до міської ради надійшло 110 письмових та усних звернень / 132 за 2015 рік/, що на 22 звернення менше порівняно з минулим роком.
40 звернень громадян (або 36 %) було виконано, на 70 звернень надано роз’яснення (або 63 %).
Через органи влади вищого рівня надійшло 59 звернень, а саме через:
райдержадміністрацію - 55
райрада - 1
прокуратуру - 3
Найбільше звернень через органи влади вищого рівня надійшло з питань житлово-комунального господарства, а саме: виконання ремонту комунікаційних мереж багатоквартирних будинків, ремонту доріг, освітлення вулиць міста, вивіз сміття, зріз аварійних дерев, вирішення земельних питань. Всі звернення, які надійшли через органи влади вищого рівня, розглядались вчасно та вирішувались відповідно до чинного законодавства.
Протягом 2016 року, відповідно до соціального статусу, найбільше звернень надійшло від пенсіонерів – 51 звернення.
За 2016 рік до міської ради надійшло 16 колективних звернень (220 підписів) (20 за 2015 рік). У більшості колективних звернень піднімалися питання капітального ремонту покрівлі багатоквартирних будинків, порушення температурного режиму у квартирах, ремонту доріг, ремонту комунікаційних мереж, ліквідації сміттєзвалищ у місті та ін.
За тематикою питань, що порушувалися у зверненнях, найбільше звернень надійшло з приводу комунального та дорожнього господарства- 64 звернення (або 58 %) (86 у 2015 році). Актуальними залишаються питання благоустрою території міста, зрізання аварійних дерев, ремонту доріг, відновлення вуличного освітлення, чистка русла річки Родникової, тощо.
З питань земельних відносин міська рада отримала 19 звернень, (або 17%) (13 за 2015 рік), в яких йшла мова про встановлення чи відновлення меж присадибних земельних ділянок, порушення норм земельного законодавства та добросусідських відносин.
На третьому місці по кількості перебувають звернення соціального захисту – 2 звернення (або %) (4 у 2015р.) в яких йшла мова про надання матеріальної допомоги (1), допомога при оформленні субсидії (1).
Також надійшло 5 повторних звернень, або 4% /15 за 2015рік/, в яких порушувалися питання житлово-комунального господарства, земельних відносин. Заявникам надано роз’яснення та рекомендації щодо порядку їх вирішення відповідно до чинного законодавства.
За звітний період проведено 19 засідань виконавчого комітету, на яких було розглянуто 51 звернення громадян:
- виділення коштів на поховання – 18;
- присвоєння поштової адреси - 18;
- зріз дерев – 15
Комісією при виконкомі міської ради складено 28 актів щодо обстеження житлово-побутових умов проживання жителів міста, встановлення факту проживання громадян за певною адресою та акти з інших потреб.
Кремінською міською радою і надалі будуть здійснюватися заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян, усунення причин, які їх викликають, що сприятиме покращенню суспільно-політичної і соціальної ситуації та довіри до влади.
Керуючий справами виконкому О.Ю.Літвин
Спеціаліст 1 категорії Н.О.Кошелєва
від 29 березня 2017 року
м. Кремінна
Про виділення коштів ----
на поховання ----
Розглянувши заяву -----, що мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ----, 27, з проханням про надання йому матеріальної допомоги на поховання брата -----, померлого 28.02.2017, що мешкав на території Кремінської територіальної громади, ніде не працював, не перебував на обліку у Центрі зайнятості і ПФУ, якого він поховав за власні кошти, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 99 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого», керуючись Законом України «Про державний бюджет на 2016 рік», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Виділити кошти ----- на поховання ----- у сумі 617,60 грн., що становить 40% від прожиткового мінімуму (з 01.12.2016 загальний показник - 1544 грн.) на одну особу в розрахунку на місяць, визначеного у встановленому законодавством порядку.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
від 29 березня 2017 року
м. Кремінна
Про виділення коштів ----
на поховання ----
Розглянувши заяву -----, що мешкає за адресою: м. Кремінна, селище ---, 34, з проханням про надання їй матеріальної допомоги на поховання сина ----, померлого 21.02.2017, що мешкав на території Кремінської територіальної громади, ніде не працював, не перебував на обліку у Центрі зайнятості і ПФУ, якого вона поховала за власні кошти, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 99 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого», керуючись Законом України «Про державний бюджет на 2016 рік», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Виділити кошти ---- на поховання ---- у сумі 617,60 грн., що становить 40% від прожиткового мінімуму (з 01.12.2016 загальний показник - 1544 грн.) на одну особу в розрахунку на місяць, визначеного у встановленому законодавством порядку.
Міський голова Ю.О. Прокопенко