Відповідно до розпорядження Кремінського міського голови від 05.05.2017 р. № 03-01/59 буде проведено пленарне засідання двадцять другої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання 17 травня 2017 року о 10.00 в залі засідань будівлі Креміської міської ради.
«01» березня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення
про Форум місцевого розвитку
Кремінської територіальної громади
Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення умов для реалізації принципів сталого розвитку на території громади та активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади та громадського обговорення проектів регуляторних актів, рішень органів самоврядування, співробітництва в рамках проекту «Верховенство права», міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Положення про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади (додається).
Додаток - 7 арк.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/5
ПОЛОЖЕННЯ
про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади
1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади (далі за текстом - ФМР) є дорадчо-консультативним органом територіальної громади, що діє на громадських засадах.
1.2.Метою створення ФМР є:
- створення умов для реалізації принципів сталого розвитку на території громади та активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади та громадського обговорення проектів регуляторних актів, рішень органів самоврядування;
- сприяння прозорому здійсненню повноважень територіальною громадою в реалізації проектів/програм місцевого розвитку та врахування громадської думки в прийнятті рішень стосовно питань місцевого розвитку;
- створення діалогової платформи між представниками владних органів та громадянами, що мешкають на території громади;
- визначення проблем та можливостей щодо їх вирішення, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку;
- вдосконалення шляхів організації та реєстрації громадських об’єднань;
- дослідження шляхів просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя мешканців громади;
- сприяння реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;
- вироблення нових та вдосконалення існуючих шляхів залучення міжнародної технічної допомоги, фінансових ресурсів інвесторів для реалізації ініціатив членів територіальної громади.
1.3.Рішення ФМР носять рекомендаційний характер та є формою місцевої ініціативи в питаннях місцевого розвитку.
1.4.Для досягнення мети та виконання своїх завдань ФМР взаємодіє з обласною державною адміністрацією, органами виконавчої влади, місцевими та регіональними правоохоронними органами, з громадськими та благодійними об’єднаннями, фондами, підприємствами та організаціями різних форм власності.
1.5.У своїй діяльності ФМГ керується законодавством України та цим Положенням.
1.6.Місце знаходження Секретаріату ФМР: Луганська область, м.Крремінна, пр-т Дружби, 13.
2.ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ФМР
2.1.Склад та повноваження ФМР
2.1.1.До складу ФМР входять:
- члени територіальної громади у кількості від 2-3 представників з числа мешканців кожного населеного пункту територіальної громади і які представляють різні вікові групи та різні верстви населення;
- посадові особи Кремінської територіальної громади від 2-5;
- представники органів виконавчої влади, самоврядування або правоохоронних органів, що здійснюють свої владні повноваження на території громади/надають адміністративні послуги членам територіальної громади, а саме:
o представники закладів соціальної інфраструктури населених пунктів (дитячий садочок, школа, будинок культури, фельдшерсько-акушерського пункту тощо);
o представники поліції (начальник територіального органі, дільничні інспектори поліції, офіцери поліції ювенальної превенції);
o представник вторинної безоплатної правової допомоги;
o представники соціальних служб;
- представники комунальних підприємств / установ, які володіють інформацією щодо стану комунальної інфраструктури;
- представники бізнесу, що проживають / здійснюють господарську діяльність на території громади;
- представники громадських організацій (об’єднань), фондів, професійних спілок, спілок (об’єднань, асоціацій) вразливих груп населення, благодійних організацій, органів самоорганізації населення, організації співвласників багатоквартирних будинків.
2.1.2.Визначення складу учасників відбувається за принципом рівного представництва кожного населеного пункту та з дотриманням гендерного балансу.
2.1.3.Склад ФМР затверджується розпорядженням Кремінського міського голови.
2.1.4.Членство в ФМР є добровільним та ґрунтується на громадських засадах.
2.1.5.До повноважень ФМР відноситься:
- обрання складу Координаційного комітету ФМР;
- представлення інтересів мешканців громади в реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;
- прийняття рішень з рекомендаціями щодо покращення законодавчих і регуляторних умов реалізації спільних проектів з місцевого розвитку та подання їх на розгляд ради територіальної громади або виконавчого органу;
- прийняття рішень з рекомендаціями щодо внесення змін або доповнень до проектів програм соціально-економічного розвитку території громади та проектів бюджету територіальної громади з питань місцевого розвитку;
- запрошення на засідання ФМР депутатів ради територіальної громади та посадових осіб місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування;
- визначення складу ініціативної групи з числа членів ФМР для участі на відкритому засіданні ради територіальної громади, на якому розглядаються ініціативи ФМР;
- заслуховування звіту про діяльність голови територіальної громади;
- вивчення та узагальнення міжнародного та національного досвіду розвитку територіальних громад;
- вироблення рекомендацій щодо покращення реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;
- проведення громадських обговорень з проблемних питань та прийняття відповідних рішень з рекомендаціями щодо усунення їх чинників, вжиття превентивних заходів, які направляються компетентним органам;
- прийняття рішень зі створення робочих груп ФМР, визначення їх складу та порядку їх роботи.
2.1.6.У виключних випадках член ФМР може делегувати свої повноваження для участі в засіданні ФМР іншій особі, яка мешкає на території того ж самого населеного пункту. Делегування повноважень відбувається шляхом складення відповідного листа на ім’я голови Координаційного комітету ФМР та підписується особою, які делегує свої повноваження іншій особі.
2.2.Управління та організація діяльності ФМР.
2.2.1.У складі ФМР функціонують Координаційний комітет, Секретаріат. У складі ФМР можуть створюватися робочі групи з окремих напрямків.
2.2.2.Робочі групи з окремих напрямків створюються на підставі рішення ФМР, в якому визначено склад робочої групи, головуючий та порядок її роботи.
2.2.3. Склад робочої групи ФМР обирається зі складу членів ФМР на його засіданні з дотриманням вимог пунктів 2.1.1 та 2.1.2 цього Положення.
2.2.4.Порядок роботи робочої групи, її склад та головуючий затверджуються протокольним рішенням ФМР.
2.3.Склад Координаційного комітету ФМР
2.3.1. До складу Координаційного комітету ФМР входять:
- міський голова – голова Координаційного комітету ФМР;
- перший заступник міського голови – співголова Координаційного комітету ФМР;
- заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар міської ради, керуючий справами – члени Координаційного комітету ФМР.
2.3.2. У разі усунення голови територіальної громади, його заступника, заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар міської ради, керуючий справами територіальної громади від посади або обрання нових осіб на ці посади, новообрані особи автоматично стають членами Координаційного комітету ФМР.
2.3.3. На Координаційний комітет ФМР покладається виконання управлінських функцій щодо діяльності ФМР.
2.3.4. Голова (або співголова) Координаційного комітету ФМР:
- вносить пропозиції ФМР, що оформлені протокольними рішеннями ФМР, на розгляд виконавчого комітету територіальної громади, голові територіальної громади, здійснює контроль за проходженням коштів, організацію тендерів на виконання підрядних робіт, організовує моніторинг реалізації проектів;
- представляє ФМР у відносинах з фізичними та юридичними особами, співпрацює зі ЗМІ при проведенні інформаційних заходів;
- організовує не рідше як два рази на рік зібрання ФМР та сприяє виконанню його рішень;
- підписує порядок денний, протоколи засідань, протокольні рішення, листи ФМР.
2.3.5.Голова (або співголова) Координаційного комітету ФМР, який є головуючим на засіданні ФМР, не бере участі в голосуваннях його рішень.
2.3.6.Члени Координаційного комітету ФМР не можуть делегувати свої повноваження іншій особі.
2.4.Секретаріат ФМР
2.4.1. До складу Секретаріату ФМР входять:
- головний спеціаліст планово-фінансово відділу виконкому територіальної громади – секретар ФМР;
- представник міжнародної організації/проекту/донора – секретар ФМР (без права голосу, за згодою).
2.4.2.На Секретаріат ФМР покладається ведення протоколів засідань, документальне оформлення прийнятих на ФМР рішень, здійснення підготовчих та організаційних заходів для проведення засідань ФМР за вказівкою голови Координаційного комітету ФМР, складання графіку засідань робочих груп ФМР, оформлення протоколів її засідань, сповіщення членів робочих груп про графік засідань та направлення їм інформаційних матеріалів.
2.4.3.Склад Секретаріату ФМР затверджується розпорядженням міського голови.
2.5.Засідання ФМР.
2.5.1.Основною формою роботи ФМР є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на півроку.
2.5.2.Засідання ФМР є повноважним, якщо у ньому бере участь не менше половини від її складу.
2.5.3.Засідання можуть скликатися як за власною ініціативою Координаційного комітету ФМР, так і за пропозицією членів ФМР.
2.5.4. Засідання ФМР відкриває і веде голова Координаційного комітету ФМР, а в разі його відсутності – його заступник або заступник міського голови з фінансово-економічних питань (далі за текстом – головуючий). Головуючий не бере участі в голосуванні стосовно прийняття рішень ФМР.
2.5.5.Засідання ФМР є відкритими для всіх інших представників громадськості, засобів масової інформації, які не є членами ФМР. Засідання ФМР не може бути закритим.
2.5.6. Засідання ФМР проводяться у відповідності до порядку денного, що заздалегідь складається Координаційним Комітетом ФМР на направляється всім членам ФМР, форма якого міститься в Додатку №1 до цього Положення.
2.5.7.Члени ФМР та інші представники громадськості можуть порушувати будь-які питання на засіданнях ФМР, що віднесенні до його повноважень.
2.5.8.Протоколи засідань ФМР щодо обговорень та прийнятих рішень ФМР підписуються головуючим та секретарем ФМР, форма якого міститься в Додатку №2 до цього Положення.
2.5.9.Рішення ФМР приймаються простою більшістю голосів його членів, які беруть участь у її засіданні, та викладаються в протокольному рішенні засідання ФМР, форма якого міститься в Додаток №3 до цього Положення.
2.6.Матеріально-технічне забезпечення ФМР
2.6.1.Матеріально-технічне забезпечення та витрати, пов’язані з діяльністю ФМР, його Координаційного комітету, здійснюється у відповідності з використанням грантової підтримки проектів (програм) міжнародної технічної допомоги, інших проектів та бюджетних коштів.
2.7.Прикінцеві положення
2.7.1.ФМР є неюридичною і неприбутковою структурою при міській раді, яка організована з метою створення умов для реалізації принципів місцевого розвитку.
2.7.2. ФМР не несе відповідальності за зобов’язаннями своїх представників.
2.7.3.ФМР може мати бланки, атрибутику та символіку, взірці яких затверджуються на ФМР.
2.7.4. Додатки до цього Положення є його невід’ємною частиною.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток №1
до Положення про ФМР -
«Форма порядку денного засідання ФМР»
ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Координаційного
комітету ФМР (назва громади)
_____________ (П.І.Б.)
(Місце проведення засідання ФМР)
(дата ФМР)
Вступне слово:
(П.І.Б, посада головуючого на засіданні)
1. . (Тема доповіді)
Доповідач: (П.І.Б, посада)
До (час виступу) хв.
2. . (Тема доповіді)
Доповідач: (П.І.Б, посада)
До (час виступу) хв.
3.(Тема громадських обговорень/слухань)
Модератор/Доповідач: (П.І.Б, посада)
До (час виступу) хв.
4. Різне
Заключне слово
(П.І.Б, посада головуючого на засіданні)
Секретар ФМР (П.І.Б.)
Додаток №2
до Положення про ФМР -
«Форма протоколу засідання ФМР»
ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Координаційного
комітету ФМР (назва громади)
_____________ (П.І.Б.)
ПРОТОКОЛ № 1
засідання ФМР (назва територіальної громади)
(населений пункт проведення засідання ФМР) (дата засідання)
Головуючий: (П.І.Б., посада)
Присутні члени ФМР: (поіменне зазначення П.І.Б присутніх)
Відсутні члени ФМР: (поіменне зазначення П.І.Б відсутні)
Запрошені: (поіменне зазначення П.І.Б запрошених)
На засіданні присутні (кількість) особи, з них: запрошених до участі в засіданні –
(кількість)
Відсутні – (кількість) членів ФМР. Листи щодо делегування повноважень надані членами ФМР (П.І.Б). Інші запрошені на засідання не мають права голосу.
Хід засіДаННЯ
Вступне слово головуючого (Стислий виклад)
Щодо першого питання денного:
СЛУХАЛИ: «Тема виступу»
Доповідачі: (П.І.Б, посада)
Виступили: (П.І.Б виступаючого та стислий зміст його виступу)
Вирішили: (перелік всіх проголосованих рішень)
За прийняті рішення голосували (зазначити - одностайно або простою більшістю голосів)
Щодо другого питання порядку денного:
СЛУХАЛИ: «Тема виступу»
Доповідачі: (П.І.Б, посада)
Виступили: (П.І.Б виступаючого та стислий зміст його виступу)
Вирішили: (перелік всіх проголосованих рішень)
За прийняті рішення голосували (зазначити - одностайно або простою більшістю голосів)
Щодо третього питання порядку денного:
СЛУХАЛИ: (Тема виступу щодо громадських обговорень/слухань)
Доповідачі: (П.І.Б, посада)
В ході обговорення взяли участь: (П.І.Б. та стислий зміст пропозиції, заперечення, запитання, відповіді кожного з виступаючих)
Вирішили: (перелік всіх проголосованих рішень)
За прийняті рішення голосували (зазначити - одностайно або простою більшістю голосів)
Заключне слово головуючого (Стислий виклад)
Голова Координаційного комітету ФМР (підпис, П.І.Б)
Секретар ФМР (підпис, П.І.Б)
|
Додаток №3 до Положення про ФМР - «Форма протокольного рішення засідання ФМР»
ЗАТВЕРДЖУЮ Голова Координаційного комітету ФМР (назва громади) _____________ (П.І.Б.)
|
ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ № 1
засідання ФМР (назва громади)
(дата та час початку засідання)
(місце проведення засідання)
Головуючий: (П.І.Б., посада)
Присутні члени ФМР: (поіменне зазначення П.І.Б присутніх)
Відсутні члени ФМР: (поіменне зазначення П.І.Б відсутні)
Запрошені: (поіменне зазначення П.І.Б запрошених)
Вирішили:
1. Щодо пункту №__ порядку денного – «Назва теми громадського обговорення» вирішили рекомендувати:
1.1. (П.І.Б посада державного службовця органу влади):
1.1.1.(детальний опис рекомендації вчинити певні дії або утриматися від вчинення певних дій)
Термін – (протягом року, до зазначеної дати чи з відповідної дати)
1.1.2.(детальний опис рекомендації вчити певні дії або утриматися від вчинення певних дій)
Термін – (протягом року, до зазначеної дати чи з відповідної дати)
1.2. (П.І.Б посада державного службовця органу влади):
1.2.1.(детальний опис рекомендації вчинити певні дії або утриматися від вчинення певних дій)
Термін – (протягом року, до зазначеної дати чи з відповідної дати)
1.2.2.(детальний опис рекомендації вчити певні дії або утриматися від вчинення певних дій)
Термін – (протягом року, до зазначеної дати чи з відповідної дати)
Секретар ФМР (підпис, П.І.Б.)
«01» березня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення
про проведення міського конкурсу
міні-проектів розвитку територіальної
громади «Місто своїми руками»
Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру територіальній громаді м. Кремінна, створення умов для підвищення активності громади, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Провести у 2017 році Конкурс міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна.
2.Затвердити:
2.1. Положення про проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 1).
2.2. Склад Конкурсного комітету Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 2).
2.3. План-графік проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (Додаток 3).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/4
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО МІСЬКИЙ КОНКУРС МІНІ-ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ
«МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»
1. Загальні положення
1.1. Дане Положення про проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку (далі - Положення) визначає умови і порядок проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками» (далі Конкурс) та фінансування проектів.
1.2. Мета Конкурсу – сприяння територіальній громаді у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громади.
1.3. Основні завдання Конкурсу:
̶ стимулювання діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ), житлових кооперативі, ініціативних груп громадян через надання фінансової підтримки для впровадження їхніх суспільних ініціатив;
̶ поширення позитивного досвіду, набутого окремими громадами, у розв’язанні соціально-економічних проблем місцевого значення;
̶ створення сприятливого клімату для внутрішнього розвитку територіальної громади шляхом стимулювання її до самоорганізації;
̶ розвиток соціального партнерства шляхом об’єднання ресурсів і зусиль міської ради та громадськості на вирішення соціально значущих проблем територіальної громади.
1.4. Пріоритетні напрямки Конкурсу:
- поліпшення стану житлового фонду та прилеглих територій (у тому числі раціональне використання енергоресурсів, благоустрій прибудинкових територій і доріг, озеленення, облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків);
̶ проведення заходів енергоефективності та енергозбереження, в тому числі в місцях загального користування багатоквартирних будинків;
̶ благоустрій території міста;
̶ благоустрій місць відпочинку населення - парків, скверів, алей тощо.
1.5. Основні номінації конкурсу:
̶ «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі; заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
̶ «Чисте довкілля» (упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
̶ «Добробут громад» (благоустрій території громад, тощо).
2. Умови Конкурсу
2.1. До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи громадян, ОСББ, житлові кооперативи, зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території Кремінської міської ради (далі - Конкурсанти).
2.2. Фонд Конкурсу становить 300 тис.грн.
2.3. В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти для учасників, які визначені в п.2.1 даного Положення, в розмірі до 35 тис.грн. на один проект.
2.4. Фонд Конкурсу та розмір міні-гранту для учасників можуть бути змінені рішенням сесії Кремінської міської ради.
2.5. Кошти місцевого бюджету на фінансування проектів-переможців спрямовуються на видатки розвитку.
2.6. Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі до 5% від загальної суми проекту в номінаціях «Чисте довкілля» та «Добробут громад». Співфінансування учасників Конкурсу може бути представлено як фінансовими ресурсами та іншими ресурсами (робота, матеріали), ресурсами партнерів міні-проекту або внеском з інших джерел не заборонених чинним законодавством України.
Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від загальної суми проекту в номінації «Енергоефективність та енергозбереження». Співфінансування учасників Конкурсу представлено фінансовими ресурсами.
2.7. Придбання товарів, робіт і послуг здійснюється у встановленому законом порядку.
2.8. Конкурсанти подають до міської ради:
2.8.1. Міні-проекти на паперовому та електронному носіях за формами встановленого зразка, що затверджуються рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта та з урахуванням законодавства України про захист персональних даних. На титульному аркуші обов'язково зазначається повне найменування і місцезнаходження Конкурсанта.
2.8.2. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується залучення підрядної організації, Конкурсантові необхідно надати попередній договір Конкурсанта з підрядною організацією про укладання договору в майбутньому (основного договору про надання необхідних послуг), на умовах встановлених попереднім договором.
Всі Конкурсанти до основного переліку документів обов'язково додають зведений кошторисний розрахунок і протокол (або гарантійний лист) про участь у співфінансуванні міні-проекту.
У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується поліпшення (вдосконалення, модернізація) стану об’єкта (майна), Конкурсант надає фотознімки (візуалізацію) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати.
2.8.3. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується видання будь-яких брошур, бюлетенів, виготовлення конструкцій, пошив сценічних костюмів тощо, Конкурсантові необхідно надати макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити.
2.8.4. Копії наступних документів (копії документів не потрібно завіряти нотаріально) надають:
2.8.4.1. Громадські організації:
̶ свідоцтво про реєстрацію в органах юстиції;
̶ статут (положення);
̶ документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
2.8.4.2. Органи самоорганізації населення:
̶ протокол зборів (конференції) про створення органу самоорганізації населення;
̶ положення про орган самоорганізації населення;
̶ рішення ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення;
̶ рішення виконавчого комітету ради (у випадку легалізації органу самоорганізації населення як юридичної особи);
̶ документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
2.8.4.3. Ініціативні групи громадян:
̶ протокол зборів громадян про створення ініціативної групи, завірений керівником органу місцевого самоврядування за місцем створення ініціативної групи із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові кожного члена ініціативної групи;
̶ документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
2.8.4.4. ОСББ (житловий кооператив):
̶ свідоцтво про державну реєстрацію;
̶ статут;
̶ документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.
2.9. Реалізація міні-проектів здійснюється протягом бюджетного року.
2.10. Не допускаються до участі в Конкурсі Міні-проекти при умовах:
̶ Конкурсант не відповідає вимогам визначених п.2.1 даного Положення;
̶ Конкурсант знаходиться у стадії ліквідації або реорганізації;
̶ при виявленні недостовірної інформації про діяльність Конкурсанта або він неспроможний реалізувати міні-проект;
̶ відкликання Конкурсантом міні-проекту;
̶ надходження міні-проекту після закінчення встановленого строку їх прийому;
̶ надання конкурсної документації не в повному обсязі або якщо документація не відповідає вимогам даного Положення чи вимогам, визначеним Конкурсним комітетом.
2.11. У рамках Конкурсу не фінансуються міні-проекти, що передбачають:
̶ спрямованість на політичну та виборчу діяльність;
̶ одержання прибутку і прямої матеріальної допомоги, заробітної плати, винагороди та інших компенсаційних виплат Конкурсантом або його представником, учасником, членом, партнером;
̶ погашення боргових зобов'язань і матеріального збитку Конкурсанта або його представника;
̶ витрати на придбання ліцензій, патентів і товарних знаків;
̶ придбання або ремонт техніки для Конкурсанта або його представника;
̶ випуск авторських робіт, організація і проведення персональних виставок.
2.12. Конкурсанти відповідають за достовірність інформації та документів, які вони надають, відповідно до чинного законодавства України.
2.13. На вимогу Конкурсного комітету Конкурсанти можуть надавати додаткову інформацію щодо міні-проектів. Для наочної презентації міні-проекту допускається проведення демонстраційних показів робіт (друкованих видань, аудіо- і відеопродукції).
2.14. Витрати конкурсантів з підготовки та надання конкурсної документації, оплаті не підлягають.
3. Критерії та порядок оцінки міні-проектів
3.1. Міні-проекти оцінюються Конкурсним комітетом за наступними критеріями:
̶ відповідність міні-проекту одному або декільком пріоритетним напрямам Конкурсу.
̶ відповідність вимогам Конкурсу;
̶ наявність чітко сформульованої проблеми, її актуальність;
̶ визначення оптимальних методів реалізації проекту;
̶ реалістичність та вимірюваність очікуваних результатів;
̶ обґрунтованість вартості товарно-матеріальних цінностей, необхідних для реалізації міні-проекту;
̶ охоплення та залучення цільової аудиторії проекту;
̶ користь для цільової аудиторії проекту;
̶ відповідність запропонованої діяльності цілям і завданням проекту;
̶ довгостроковий вплив проекту;
̶ оригінальність та інноваційність проекту;
̶ реалістичність виконання проекту відповідно до запропонованого графіку;
̶ ефективність використання ресурсів;
̶ залучення додаткових ресурсів;
̶ виконання вимог складання бюджету;
̶ готовність конкурсанта укласти договір про спільне утримання об’єкта благоустрою.
4. Організаційне забезпечення Конкурсу
4.1. Права Конкурсного комітету:
̶ контролює дотримання даного Положення і плану проведення Конкурсу;
̶ затверджує необхідні форми конкурсної документації;
̶ готує до розгляду та розглядає проекти, що подаються на конкурс;
̶ організовує публічний захист проектів, що пройшли у фінальну частину конкурсного відбору:
̶ ухвалює рішення щодо переможців Конкурсу.
4.2. Регламент роботи Конкурсного комітету:
4.2.1. Формою роботи Конкурсного комітету є засідання.
4.2.2. Засідання Конкурсного комітету є правочинним, якщо в них беруть участь більше половини членів від затвердженого персонального складу.
4.2.3. Рішення Конкурсного комітету приймається більшістю голосів від кількості членів комітету, які брали участь у засіданні. У випадку рівної кількості голосів вирішальним є голос голови Конкурсного комітету.
4.2.4. Засідання Конкурсного комітету оформлюється протоколом, який підписується секретарем та головою Конкурсного комітету, а у випадку відсутності голови Конкурсного комітету – його заступником.
4.2.5. Рішення Конкурсного Комітету про визначення переможців Конкурсу є остаточним. Конкурсний комітет не зобов'язаний давати пояснення про мотивацію при прийнятті відповідного рішення.
5. Процедура Конкурсу
5.1. Зразки необхідних документів визначаються рішенням Конкурсного комітету та оприлюднюються на офіційному сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина".
5.2. Повідомлення про переможців Конкурсу публікуються в газеті «Кремінщина» і на офіційному сайті Кремінської міської ради.
5.3. Надання міні-проектів здійснюється відповідно до графіку, розміщеного на сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина". Після закінчення строків прийняття конкурсної документації секретар Конкурсного комітету складає протокол і привласнює всім заявками реєстраційний номер.
5.4.Протягом 15 днів з дня закінчення прийому конкурсної документації міні-проектів Конкурсний комітет проводить їх експертизу і приймає рішення щодо визначення переможців Конкурсу. В разі виникнення необхідності прийняття, за результатами розгляду конкурсної документації міні-проектів, додаткового рішення Кремінської міської ради, термін визначення переможців Конкурсу може бути подовжений на строк необхідний для підготовки такого рішення та затвердження його на сесії Кремінської міської ради.
6. Порядок фінансування міні-проектів
6.1. Співфінансування для реалізації міні-проектів, визнаних переможцями, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на поточний бюджетний рік, на підставі рішення Конкурсного комітету.
6.2. За рішенням Конкурсного комітету міська рада затверджує проекти-переможці та фінансування цих проектів за рахунок коштів міського бюджету.
6.3. Для укладення Договору громадським організаціям (ОСББ, житловим кооперативом) переможцям необхідно надати додатково наступні документи:
̶ довідка банку про відкриття рахунку;
̶ довідка про відсутність заборгованостей по сплаті податків та страхових внесків до бюджету і позабюджетні фонди.
6.4. Для укладення Договору керівнику ініціативної групи (органу самоорганізації населення) переможця необхідно надати додатково копії наступних документів:
̶ паспорт громадянина України;
̶ довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
6.5. Конкурсний комітет залишає за собою право:
̶ контролювати і брати участь у виборі підрядної організації для реалізації проекту;
̶ здійснювати моніторинг проекту;
̶ контролювати цільове використання бюджетних коштів щодо реалізації проекту.
6.6. Якщо переможець Конкурсу протягом 15 робочих днів не уклав Договір або впродовж 30 календарних днів після підписання Договору не почав реалізацію проекту, то кошти міського бюджету, передбачені на спів фінансування даного міні-проекту, відповідно до окремого рішення Конкурсного комітету, формуються в бонусну квоту, з якої перерозподіляються додатково Конкурсантам, що виявляють активність і старанність у реалізації своїх ініціатив, або надаються наступним Конкурсантам (замість тих, що вибули), згідно з рейтингом Конкурсу на основі раніше поданих заявок.
6.7. По завершенні реалізації міні-проектів товарно-матеріальні цінності, придбані за кошти проекту, стають власністю територіальної громади.
7. Звітність одержувачів міні-грантів про використання коштів
7.1. Одержувачі міні-грантів готують і надають кожного місяця аналітичні та фінансові звіти у встановленій формі, яка є додатком до Договору, в строк, визначений у Договорі.
7.2. При складанні звітів одержувачі міні-грантів отримують консультації щодо складання звітів від Конкурсного комітету.
8. Прикінцеві положення
8.1. Використання інформації, що міститься у Конкурсній документації, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про інформацію». Конкурсна документація зберігається в секретаря Конкурсного комітету, при цьому члени Конкурсного комітету мають право на отримання копій всіх документів.
8.2. Факт участі в Конкурсі означає, що всі учасники погоджуються з правилами, встановленими цим Положенням про Конкурс, а також з тим, що назва їх організації, органу самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ініціативної групи, імена, прізвища учасників проекту, а також фото-і відеоматеріали, пов’язані з реалізацією проекту, можуть бути використані Кремінською міською радою або Конкурсним комітетом в інформаційних, рекламних та інших матеріалах спрямованих на популяризацію Конкурсу.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток 2
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/4
СКЛАД
Конкурсного комітету Конкурсу міні-проектів
Прокопенко Юрій Олексійович
Пилипенко Едуард Володимирович |
- міський голова м. Кремінна, голова Конкурсного комітету;
- секретар Кремінської міської ради, заступник голови Конкурсного комітету;
|
Лопата Тетяна Іванівна
|
- спеціаліст планово-фінансового відділу виконкому міської ради, секретар Конкурсного комітету. |
Члени Конкурсного комітету:
Дзівульський Георгій Анатольович |
- перший заступник міського голови; |
Макогон Наталя Миколаївна |
- заступник міського голови з фінансово-економічних питань; |
Загоруй Світлана Михайлівна
Вітко Наталія Василівна
Кравченко Віктор Іванович |
- голова Громадської ради при Кремінській міській раді;
- заступник голови Громадської ради при Кремінській міській раді;
- голова постійної комісії Кремінської міської ради; |
Кременчук Віктор Іванович
Несчетний Андрій Анатольович |
- голова постійної комісії Кремінської міської ради;ї ради;
- депутат Кремінської міської ради. |
Секретар ради Заступник міського голови |
Е.В. Пилипенко Н.М. Макогон |
|
|
Додаток 3
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/4
ПЛАН – ГРАФІК
проведення Конкурсу міні-проектів
№ з/п |
Заходи |
Термін |
Відповідальні виконавці |
1 |
Затвердження Конкурсної документації. |
До 10.03.2017 |
Конкурсний комітет |
2 |
Підготовка і публікація на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради, в місцевих ЗМІ оголошення про умови Конкурсу та початок прийому проектних заяв. |
До 20.03.2017 |
Конкурсний комітет, виконком міської ради |
3 |
Проведення семінару для учасників конкурсу щодо вимог оформлення конкурсної заявки |
30.03.2017 |
Конкурсний комітет, виконком міської ради |
4 |
Прийом Конкурсних проектів. |
До 30.04.2017 |
Конкурсний комітет, виконком міської ради |
5 |
Робота Конкурсного комітету щодо розгляду проектів.
|
до 15.05.2017 |
Конкурсний комітет |
6 |
Засідання Конкурсного комітету по визначенню переможців Конкурсу.
|
до 17.05.2017 |
Конкурсний комітет |
7 |
Оприлюднення результатів Конкурсу.
|
до 20.05.2017 |
Конкурсний комітет |
8 |
Укладання договорів. |
до 10.06.2017 |
Переможці Конкурсу, виконком міської ради |
10 |
Реалізація проектів. |
визначається проектними заявами |
Переможці Конкурсу, виконком міської ради |
11 |
Презентація проектів. |
Серпень- вересень 2017 |
Переможці Конкурсу, виконком міської ради |
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
«01» березня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення про
порядок надання адресної матеріальної
допомоги, Положення про комісію з
надання матеріальної допомоги та її склад
На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік (зі змінами), керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення (додаток 1).
2. Затвердити Положення про комісію з надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення (додаток2).
3. Затвердити склад комісії з надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення (додаток 3).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/3
Положення
про порядок надання адресної матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення
1. Загальні положення
1.1. Положення «Про порядок надання адресної матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення» (далі – Положення) визначає умови та порядок надання адресної матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення (надалі – матеріальна допомога) для підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах.
1.2. Матеріальна допомога надається громадянам, які зареєстровані та проживають у місті Кремінна, за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік (зі змінами) на відповідний рік.
1.3. Матеріальна допомога надається громадянам на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові на підставі особистого письмового звернення та подання необхідних документів, перелік яких визначається цим Положенням.
2. Підстави для призначення матеріальної допомоги
2.1. Підставою щодо розгляду можливості надання матеріальної допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, що спричинене пожежею (часткове відшкодування збитків) з пакетом відповідних документів.
2.2. Рішення про надання та розмір допомоги приймається на засіданні комісії з надання матеріальної допомоги (далі - комісія), яка утворюється рішенням сесії міської ради, та оформляється у вигляді протоколу.
3. Розмір матеріальної допомоги
3.1. Матеріальна допомога встановлюється у розмірі до трьох мінімальних заробітних плат, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
4. Порядок звернення за матеріальною допомогою
4.1. Питання надання допомоги розглядається на підставі звернень громадян щодо надання допомоги, поданих до виконавчого комітету міської ради на ім’я міського голови.
4.2. У заяві повинні бути зазначені обставини, які сприяли для звернення за матеріальною допомогою.
4.3. До заяви про надання допомоги додаються такі документи:
- копія документа, що посвідчує особу уповноваженого члена сім'ї;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- довідка про склад сім'ї (на дату звернення);
- копію акта пожежної частини про пожежу;
4.4. Заява реєструється у виконавчого комітету міської ради, як звернення громадян і візується міським Головою або його заступниками.
5. Порядок надання матеріальної допомоги
5.1. Питання надання допомоги розглядається протягом місяця з дня надання повного пакету документів.
5.2. Розмір допомоги визначається рішенням комісії, яке затверджується рішенням Кремінської міської ради.
5.3. У ході засідання комісії ведеться протокол.
5.4. З метою підтвердження звернення заявників, у разі потреби, проводиться обстеження пошкодженого житла. Результати такого обстеження оформляються актом і розглядаються на засіданні комісії.
5.5. Матеріальна допомога у формі грошової виплати надається на підставі рішення комісії шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок заявника, відкритий в установах банку.
Відповідно до пп. 165.1.1 п. 165.1 cт. 165 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами допомога не підлягає оподаткуванню.
6. Відмова в наданні матеріальної допомоги
6.1. У наданні матеріальної допомоги може бути відмовлено з наступних підстав:
- надання заявником неповних або недостовірних даних;
- за відсутності документів, які підтверджують обставини для набуття права на отримання матеріальної допомоги.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток 2
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/3
Положення
про комісію з надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення
1. Загальні положення
1.1. Комісія з надання матеріальної допомоги (далі - Комісія), є постійно діючим органом, створеним при Кремінській міській раді.
1.2 Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Кремінської міської ради та цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.
1.3. Створюється комісія з числа працівників виконавчого комітету, депутатів міської ради. Комісію очолює перший заступник міського голови.
2. Завдання та повноваження Комісії
2.1 Завданням комісії є розгляд заяв та документів щодо надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення.
2.2 До повноважень комісії належить прийняття рішення про надання матеріальної допомоги та її розмір або відмову у наданні матеріальної допомоги на підставі поданих документів
2.3. Комісія має право здійснювати перевірку достовірності відомостей, наданих заявником, за результатами якої оформляється відповідний акт.
2.4. Рішення комісії про надання матеріальної допомоги доводиться до відома заявника в усному вигляді, рішення про відмову в її призначенні - у письмовому вигляді.
3.Організація роботи Комісії
3.1. Голова Комісії організовує діяльність Комісії, головує на її засіданнях, здійснює керівництво роботою Комісії і несе відповідальність за виконання покладених на Комісію повноважень. У разі відсутності голови Комісії його обов’язки тимчасово виконує заступник голови Комісії.
3.2. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Комісії здійснює секретар Комісії. У разі відсутності секретаря Комісії його обов’язки тимчасово виконує за дорученням інший член Комісії.
3.3. Члени Комісії мають право:
3.3.1. брати участь в усіх засіданнях Комісії та прийнятті нею рішень;
3.3.2. вносити пропозиції до порядку денного Комісії та з питань, які розглядає Комісія на засіданнях;
3.3.3. ознайомлюватися з усіма документами, що надходять до Комісії;
3.3.4. письмово викладати свої обґрунтовані заперечення і додавати їх до протоколів засідання Комісії.
3.4. Комісія проводить засідання в міру необхідності .
3.5. Засідання Комісії вважається правомочним, якщо в ньому взяли участь більше половини її членів.
3.6. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях Комісії, приймаються простою більшістю голосів шляхом відкритого голосування та оформлюються протоколом. У разі рівного розподілу голосів голова Комісії має право вирішального голосу.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Додаток 3
до рішення сесії міської ради
від 01.03.2017 №20/3
СКЛАД
комісія з надання матеріальної допомоги на подолання наслідків пожежі в результаті яких повністю або частково знищено житлові приміщення
Дзивульський Георгій Анатольович
|
перший заступник міського голови, голова комісії |
Кременчук Віктор Іванович
|
депутат Кремінської міської ради, заступник голови комісії |
Одіяненко Віктор Іванович |
головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури ЖКГ та будівництва виконкому Кремінської міської ради, секретар комісії |
Члени комісії: |
|
Смалько Наталя Миколаївна |
начальник планово-фінансового відділу – головний бухгалтер виконкому Кремінської міської ради |
Фещенко Олександр Володимирович
Гриценко Юрій Іванович |
депутат Кремінської міської ради
депутат Кремінської міської ради |
Іванова Римма Миколаївна
Осєнов Олександр Миколайович
Ковальов Олег Валерійович |
депутат Кремінської міської ради
депутат Кремінської міської ради
головний спеціаліст з юридичних питань виконкому Кремінської міської ради |
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
РЕЄСТР
договорів оренди нерухомого майна комунальної власності, відмінного від земельних ділянок, станом на 31.03.2017 року
№ п/п |
Орендатор |
Місце знаходження майна |
Назва та розмір майна |
Термін дії договору |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
1. |
ДУ «Луганська ОФЛ» |
м. Кремінна проспект Дружби (Леніна), 14 |
Кімната 18,5 кв.м |
20.11.2015 – 15.11.2018 |
2. |
Відділ Держгеокадастру у Кремінському районі Луганської області |
м. Кремінна проспект Дружби (Леніна), 13 |
Кімнати №№ 18,20,21,22,23 туалет, коридор,всього 110,8 кв.м |
14.12.2015 – 13.11.2018 |
3. |
Корсун С.Є. |
м. Кремінна площа Кооперативна,51 А |
Міський туалет ,44,9 кв.м |
01.01.2016 -30.12.2019 |
4. |
ПАТ «ЄСС» в особі ФОП Урсу Р.С. |
м. Кремінна проспект Дружби (Леніна), 13 |
Кімната 12,0 кв.м |
01.01.2016-30.12.2019 |
5. |
Відділ культури Кремінської РДА |
Клубні заклади територіальної громади |
Договір позички |
01.01.2017 -30.12.2017 |
6. |
Відділ освіти Кремінської РДА |
ДНЗ територіальної громади |
Договір позички |
01.01.2017-30.12.2017 |
7. |
ФОП Колядінцев О.В. |
м. Кремінна вулиця Побєди, біля автобусної зупинки |
Елемент благоустрою 15 кв.м |
01.01.2016 -30.12.2019 |
8. |
КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» |
м. Кремінна проспект Дружби (Леніна), 14 |
Приміщення загальною площею 89,6 кв.м |
01.01.2016 -30.12.2019 |
9. |
Приватний нотаріус Тимошенко М.М. |
м. Кремінна проспект Дружби (Леніна) |
Приміщення туалет та коридор загальною площею 41,3 кв.м |
01.09.2016 – 31.08.2017 |
10. |
ПАТ КБ «ПриватБанк» |
проспект Дружби (Леніна), 13 |
Нежитлове вбудоване приміщення , 3 кв.м |
10.08.2016 – 01.08.2019 |
11. |
ПАТ «Укртелеком» Харківська філія |
Селище Житлівка вулиця Розїздна |
Нежитлове вбудоване приміщення, 24,5 кв.м |
01.08.2016 – 30.06.2019 |
12. |
Кремінська РДА |
м. Кремінна проспект Дружби (Леніна), 14 |
Архівний відділ РДА, приміщення всього 128,8 кв.м |
04.05.2016 -30.04.2019 |
13. |
КУ «Кремінський РЦПМ-СД» |
сел. Житлівка, сел.Ч. Діброва, сел. Ст. Краснянка |
Будівлі та приміщення ФП |
01.01.2017– 31.12.2017 |
14. |
Луганська дирекція УДППЗ «Укрпошта» |
Селище Житлівка вулиця Розїздна |
Нежитлове вбудоване приміщення 28,3 кв.м |
05.05.2016 – 30.04.2019 |
Шановні ветерани, учасники бойових дій,
трудівники тилу, діти війни, земляки!
Прийміть найщиріші вітання з 72 річницею Великої Перемоги!
В цей дійсно святий день я схиляю голову перед священною пам'яттю загиблих і відчуваю безмежну гордість за наш народ. Але велика ціна завойованої Перемоги водночас викликає гіркий сум. За довгі тяжкі роки війни за свободу, за право жити на своїй землі ми заплатили більше ніж десятьма мільйонами життів. Це надзвичайно висока плата. Ми пам’ятаємо про це і вдячні своїм дідам і прадідам за їх самопожертву і героїзм.
Кремінський міський голова Юрій Олексійович Прокопенко
ПРООН оголошує додаткові тренінги с написання бізнес-планів для переселенців і місцевих жителів Донецької та Луганської областей. Ці тренінги розроблені для тих, хто бажає започаткувати, відновити або розвинути свій бізнес.
Три додаткові тренінги відбудуться у Сєвєродонецьку (22-24 травня) та Святогірську (25-27 травня).
Подати заявку на тренінг можна тут http://bit.ly/2pzs1CS.
Ця ініціатива реалізується Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії.