« 31 » січня 2018 р.
м. Кремінна
Про внесення змін до договору оренди землі від 05.03.2015 р. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі-обслуговування торгового кіоску з ФОП Пухненковою Н.М.
(вул. Побєди, район будинку 1)
Розглянувши заяву ФОП Магомедова Х.Р. щодо внесення змін до договору оренди землі у зв’язку зі зміною власника нерухомого майна, враховуючи свідоцтво про смерть громадянки -- виданого Кремінським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 24.01.2017 року та Договір купівлі-продажу МАФ виданого 05.01.2017 року , керуючись ст.ст. 12, 83, 120 Земельного кодексу України, 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
- виключити орендаря фізичну особу-підприємця Пухненкову Ніну Миколаївну та включити орендаря фізичну особу-підприємця Магомедова Хакіма Рамалдановича.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
«31» січня 2018 р.
м. Кремінна
Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади
У зв’язку зі змінами в земельному законодавстві України, враховуючи Типовий договір оренди землі затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року № 220 «Про затвердження Типового договору оренди землі» (із змінами внесеними згідно постанови Кабінету Міністрів України № 890 від 22.11.2017), керуючись ст. 12, 83, 122, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“31” січня 2018 року
м. Кремінна
Про внесення змін до рішення сесії
Кремінської міської ради від
21 грудня 2017 року №28/4
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році, враховуючи вимоги Програми енергозбереження для населення Луганської області, з метою проведення заходів з енергозбереження в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів за рахунок міського бюджету для населення Кремінської міської ради, керуючись статтями 25 та 26, частиною першою статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення Кремінської міської ради
від 31 січня 2018 року №29/14
ПРОГРАМА
відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Кремінської міської ради на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році
Паспорт
1. |
Ініціатор та розробник програми |
Виконком міської ради |
2. |
Учасники програми |
Структурні підрозділи виконавчого комітету Кремінської міської ради |
3. |
Термін реалізації програми |
2018 роки |
4. |
Етапи виконання програми |
2018 |
5. |
Бюджет програми |
100 тис.грн. (при наявності коштів) |
6. |
Можливі джерела фінансування |
Кошти обласного бюджету Кошти місцевого бюджету Кошти кредитних установ Гранти, тощо Інші джерела |
І. Вступ
Програма відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2018 році (надалі Програма) розроблена на виконання Конституції України, Закону України від 01.07.1994р. N 74/94-ВР «Про енергозбереження», Порядоку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011р. № 1056, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні”.
ІІ. Мета програми
Метою програми є запровадження дії механізму відшкодування відсотків за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів, отриманими жителями Кремінської міської ради протягом 2018 року до повного погашення кредитів.
Зменшення споживання населенням паливно-енергетичних ресурсів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів та компенсацію фінансового навантаження за рахунок часткового відшкодування частини відсотків за кредитами з районного бюджету
ІІІ. Завдання Програми
Згідно статистичних даних, понад 40% всіх енергоресурсів у світі спрямовується на опалення. При цьому проблема полягає в тому, що ефективність енергетичного забезпечення залишається вкрай низькою.
Надзвичайно високий рівень енерговитрат характерний як для України в цілому, так і для Луганської області зокрема.
Проблема раціонального використання енергії (енергозбереження), викликана незбалансованою структурою енергоспоживання, актуальна для бюджетної сфери, населення.
Енергозбереження – організаційна, наукова, практична, інформаційна діяльність державних органів, юридичних і фізичних осіб, скерована на зниження витрат (втрат) паливно-енергетичних ресурсів у процесі їх видобування, перероблення, транспортування, зберігання, виробництва, використання та утилізації.
Неефективне споживання енергоресурсів (природний газ, електроенергія, тепло) виникають через застосування застарілих технологій з низьким коефіцієнтом корисної дії та приладів обліку, або взагалі їх відсутність.
Найбільш гостро ця проблема пов’язана з опаленням житлових будинків: на сьогодні втрати теплової енергії будинком і потенціал енергозбереження має такий розподіл відповідно:
- зовнішні стіни – 40 % та 70 %;
- вікна, двері – 25 % та 50 %;
- вентиляція – 15 % та 65 %;
- гаряча вода – 10 % та 30 %;
- дах, підлога – 8 % та 50 %;
- трубопроводи, арматура – 2 % та 35 %.
Отже, для компенсації втрат тепла у житловому будинку необхідно приділяти увагу теплоізоляції стін, даху, підлоги та збереженню тепла за рахунок енергоефективних вікон, вентиляції, трубопроводів.
Для прискорення та стимулювання цього процесу Програмою пропонується механізм використання коштів, передбачених у міському бюджеті на часткове відшкодування частини витрат за залученими в кредитно-фінансових установах короткостроковими кредитами, що надаються особам на впровадження енергозберігаючих технологій.
Для вирішення порушеної проблеми на державному рівні розроблено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056 (далі - Порядок).
Також, на обласному рівні з метою проведення заходів з енергоефективності в житлових будинках шляхом здешевлення кредитних ресурсів населення за рахунок обласного бюджету прийнято Програму енергозбереження для населення Луганської області на 2015-2018 роки, затверджену розпорядженням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 09.11.2015 р. № 540.
Як свідчить провідний європейський досвід, залучення коштів для проведення термомодернізації, санації та заходів з енергозбереження житлового фонду потребує відповідального власника житла, сприяння держави на законодавчому рівні, а також залучення до співпраці кредитних установ.
Перевагою нового механізму є відмова від тривалих, складних та непрозорих процедур конкурсного відбору та створення простого механізму відшкодування частини суми кредиту, залученого населенням або ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, зокрема на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.
Протягом 2016-2017 років в місті Кремінна спостерігалася чітка тенденція до збільшення кількості кредитів та їх вартості, що свідчить про збільшення рівня довіри населення до держави, а також про те, що населення все частіше схиляється до комплексного вирішення проблем енергозбереження.
Таким чином, населення місто зацікавлене в кредитуванні енергозберігаючих заходів, але воно залишається недоступним для переважної більшості громадян через низький рівень доходів.
До економії витрат ресурсів і зниження тепловтрат, у першу чергу, слід віднести енергозбереження населенням в системах теплопостачання, опалення, вентиляції і кондиціювання повітря та термоізоляції. Вирішення цього завдання пов'язане із здійсненням комплексу інженерно-технічних заходів, зокрема збільшенням термічного опору огороджувальних конструкцій будинків, та може відбуватися за декількома альтернативними варіантами:
Перший варіант. Через високі капіталовкладення, яких потребують заходи з енергоефективності (заміна або переобладнання систем опалення, вікон, утеплення будинку теплоізоляційними матеріалами, встановлення приладів обліку), неможливо здійснити їх комплексно, що збільшує тривалість цього процесу.
Перший варіант потребує високого рівня доходів та особистих накопичень громадян, які мають бажання впроваджувати заходи з енергоефективності та енергозбереження.
Отже, враховуючи постійну тенденцію до зростання цін на енергоносії (природний газ, електроенергію, вугілля) і той факт, що рівень доходів громадян на сьогодні залишається на досить низькому рівні, перший варіант на цей час не є оптимальним.
Другий варіант. Дозволяє впроваджувати заходи з енергоефективності та енергозбереження, скориставшись кредитами комерційних банків на загальних підставах. Однак, їх обов'язковими умовами є:
- відсоткова ставка у національній валюті у середньому становить 25-35 % річних від суми зобов'язань за кредитом;
- право на підвищення відсоткової ставки протягом строку дії
кредитного договору.
Як наслідок, це достатньо високий рівень вимог комерційних банків до платоспроможності позичальника.
Таким чином, рівень доходів громадян не дозволяє переважній більшості скористатися такими кредитами.
Третій варіант. Передбачає відшкодування позичальнику частини суми кредиту, залученого на енергоефективні заходи, передбачені цією Програмою, у розмірі 5 %, але не більше ніж 3 тис. грн. за одним кредитним договором, з міського бюджету.
Третій варіант є найбільш прийнятним для громадян, які не мають високого рівня доходів.
Програма спрямована на підтримку, в першу чергу, ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдів (вдівців) та батьків померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітей війни, осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдів (вдівців) та батьків померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертв нацистських переслідувань та реабілітованих громадян, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружин (чоловіків) та опікунів дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, учасників антитерористичної операції та бойових дій, багатодітних сімей.
Фінансування Програми буде здійснюватися з урахуванням фактичних можливостей міського бюджету у кожному бюджетному році (протягом дії Програми).
Основним завданням Програми є розв'язання проблеми економії енергоносіїв за рахунок впровадження населенням заходів з енергомодернізації житлових будинків шляхом часткового відшкодування з міського бюджету частини суми кредиту, отриманими відповідно до Порядку.
Основними заходами Програми є:
Таблиця 1. Відшкодування з міського бюджету частини суми кредитів на впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів
1) 5 %, але не більше 3 тис. грн для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку за одним кредитним договором, залученим на придбання:
- обладнання і матеріалів для облаштування індивідуальних теплових пунктів, у тому числі регуляторів теплового потоку за погодними умовами, та відповідного додаткового приладдя до них;
- обладнання і матеріалів для проведення робіт з термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання;
- системи сонячного тепло-/водопостачання (гарячого) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
- обладнання і матеріалів для модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп (крім ламп розжарювання), патронів до них);
- вузлів обліку води, зокрема засоби вимірювальної техніки (прилади обліку, лічильників), приладів-розподілювачів та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
- світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей у квартирах, для місць загального користування (під'їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- дверей для місць загального користування (під'їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- котли з використанням будь-яких видів палива та енергії та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.
2) 5 %, але не більше 3 тис. грн для фізичних осіб за одним кредитним договором, залученим на придбання:
для одно- та двоквартирних житлових будинків:
- радіаторів водяної системи опалення, регуляторів температури повітря (в тому числі автоматичних) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- рекуператорів теплоти вентиляційного повітря та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- системи сонячного тепло-/водопостачання (гарячого) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
- вузлів обліку води, зокрема засоби вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників), та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
- світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючих склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.
для квартир у багатоквартирних житлових будинках:
- обладнання і матеріалів для облаштування індивідуальних теплових пунктів, у тому числі регуляторів теплового потоку за погодними умовами, та відповідного додаткового приладдя до них;
- обладнання і матеріалів для проведення робіт з термомодернізації внутрішньобудинкових систем опалення та систем гарячого водопостачання;
- системи сонячного тепло-/водопостачання (гарячого) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до неї;
- обладнання і матеріалів для модернізації систем освітлення місць загального користування (у тому числі електропроводки, автоматичних вимикачів, ламп (крім ламп розжарювання), патронів до них);
- вузлів обліку води, зокрема засоби вимірювальної техніки (прилади обліку, лічильників), приладів-розподілювачів та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- обладнання і матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
- світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей у квартирах, для місць загального користування (під'їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- дверей для місць загального користування (під'їздів), підвалів, технічних приміщень, горищ, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
- котли з використанням будь-яких видів палива та енергії та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.
У рамках реалізації Програми задіяний ефективний механізм стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, суть якого полягає у тому, що міського бюджет відшкодовує позичальникам частину суми кредиту в розмірі 5 %, але не більше ніж 3 тис. грн. за кредитами, отриманими населенням для цього в державних банках.
VII. Ресурсне забезпечення
Фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету буде здійснюватися з урахуванням фактичних можливостей у кожному бюджетному році (протягом дії Програми).
Загальний обсяг фінансових ресурсів, який буде спрямовано на реалізацію Програми, визначається при складанні, затвердженні або уточненні міського бюджету на відповідний рік, виходячи із прогнозних обсягів фінансування, передбачених Програмою, та виходячи із реальних можливостей міського бюджету.
Загальний обсяг ресурсів, які планується залучити на виконання Програми з міського бюджету у 2018 році складає 100 тис. грн.
VIII. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Координація та організація виконання Програми здійснюється відділом житлово-комунального господарства та будівництва Кремінської міської ради.
Реалізація заходів Програми дозволить створити комплексний фінансово-економічний механізм стимулювання впровадження населенням енергозберігаючих заходів за рахунок поєднання власних коштів та міського бюджету.
Кінцевим результатом Програми передбачається скорочення споживання природного газу населенням до 40 %, електроенергії - до 10 %.
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ №29/13
«31» січня 2018 року
м. Кремінна
Про укладення договорів оренди
З метою оптимізації наповнення міського бюджету від оренди нерухомого майна комунальної власності, розглянувши клопотання Громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»», Громадської організації «Соціальний добробут та фінансова грамотність населення» відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтями 25, 26, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
- Громадською організацією «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»», на приміщення загальною площею 132,5 кв.м, а саме кабінети на І поверсі №2 (7,7 кв.м), № 3 (7,0 кв.м), №4 (12,9 кв.м), №5 (15,5 кв.м), №8 (12,4 кв.м), №9 (14,6 кв.м), актова зала на ІІ поверсі (43,4 кв.м), коридор загальною площею 16,5 кв.м., туалет і сходи 2,5 кв.м. терміном до 31 грудня 2020 року, з орендною платою 1 грн./рік;
- Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області на приміщення загальною площею 120,7 кв.м, а саме кабінети на ІІ поверсі №2 (11,0 кв.м), № 3 (3,6 кв.м), №4 (2,7 кв.м), №5 (27,8 кв.м), №10 (15,1 кв.м), №11 (12,6 кв.м), №12 (6,4 кв.м), №13 (6,6 кв.м), №14 (8,3 кв.м), №15 (7,6 кв.м), коридор загальною площею 16,6 кв.м., туалет і сходи 2,4 кв.м. терміном до 31 грудня 2020 року, з орендною платою 1 грн./рік.
- з Сєвєродонецьким місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги в частині зміні Орендодавця та збільшення загальної орендної площі за рахунок підсобних приміщень - кабінет на ІІ поверсі №9 (15,5 кв.м), коридор загальною площею 1,4 кв.м., туалет і сходи 1,1 кв.м, всього 18,0 кв.м. Інші умови договору оренди №20 від 03.10.2016 залишити без змін;
- з Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді (РЦСССДМ) в зміни Орендодавця та зменшення загальної орендованої площі за рахунок підсобних приміщень - кабінети на І поверсі №6 (14,8 кв.м), № 7 (12,0 кв.м), №10 (28,9 кв.м), №13 (10,9 кв.м), №16 (15,2 кв.м), №17 (5,9 кв.м), №18 (8,7 кв.м), кабінети на ІІ поверсі №6 (15,7 кв.м), № 7 (11,4 кв.м), №8 (11,7 кв.м), коридор загальною площею 12,2 кв.м., туалет і сходи 2,8 кв.м., всього 150,2 кв.м. Інші умови договору оренди №4 від 16.11.2015 залишити без змін.
- Громадською організацією «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»» на приміщення загальною площею 70,1 кв.м;
- Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області на приміщення загальною площею 120,7 кв.м;
- Сєвєродонецьким місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги на приміщення загальною площею 18,0 кв.м;
- Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді (РЦСССДМ) на приміщення загальною площею 150,2 кв.м.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатськукомісію з питань соціально-економічного розвитку, планування ,бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
«31» січня 2018 року
м. Кремінна
Про надання пільги щодо сплати
державного мита у 2018 році
Розглянувши звернення Кремінської райдержадміністрації, керуючись пунктом 28 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 5 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю. О. Прокопенко
«31» січня 2018 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Положення
про Форум місцевого розвитку
Кремінської територіальної громади
У зв’язку зі змінами у структурі виконавчих органів Кремінської міської ради, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Положення про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади затвердженого рішенням сесії Кремінської міської ради від 01.03.2017 №20/5, а саме
у пункті 2.4.1 словам «головний спеціаліст планово-фінансового відділу» замінити словами «головний спеціаліст сектору інвестиційної діяльності».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.
Міський голова Ю. О. Прокопенко
“31” січня 2018 року
м. Кремінна
Про внесення змін до
рішення Кремінської міської ради
від 17 травня 2017 року №22/7
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 31.08.2016 № 565 з метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI керуючись ст. 25, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
«Центр надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП) утворюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є постійно діючим робочим органом виконавчого комітету Кремінської міської ради в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора, надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється безпосередньо державними реєстраторами відповідного напрямку шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.».
1.2. Абзац 1 пункту 4 розділу І «Загальні положення» Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна викласти в новій редакції:
«Положення встановлює організаційні принципи роботи представників органів виконавчої влади, дозвільних органів, адміністраторів, державних реєстраторів в одному приміщенні з питань надання адміністративних послуг та порядок взаємодії з метою спрощення процедур надання адміністративних послуг, скорочення термінів та координації дій усіх учасників з надання адміністративних послуг.».
1.3. Пункту 1 розділу ІV «Структура центру» Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна викласти в новій редакції:
«Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністраторів шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється безпосередньо державними реєстраторами відповідного напрямку.».
1.4. Абзац 2 пункту 1 розділу ІV «Структура центру» Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна викласти в новій редакції:
«Відділ надання адміністративних послуг забезпечує надання загальної інформації та консультацій замовникам при їх зверненні за адміністративними послугами у ЦНАП та видачу результатів послуги (якщо послуга не була надана заявнику під час звернення). До складу відділу входять адміністратори, державні реєстратори та представники суб’єктів надання адміністративних послуг (за узгодженістю сторін).»
1.5. Підпункт 7.3 пункту 7 розділу ІV «Структура центру» Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна викласти в новій редакції:
«Керівник суб’єкта надання адміністративних послуг зобов'язаний забезпечити участь у роботі ЦНАП свого представника (представників) та їх своєчасну заміну у випадку відсутності. Персональний склад представників суб’єкта надання адміністративних послуг у ЦНАП визначається наказом керівника суб’єкту надання адміністративних послуг. В наказі зазначаються також працівники, які заміняють визначеного представника у разі його відсутності.».
1.6. Абзац 1 пункту 4 розділу V «Організаційне забезпечення роботи центру» Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна викласти в новій редакції:
«Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги у ЦНАП звертається до адміністратора — посадової особи міської ради, яка організовує надання адміністративних послуг (згідно Закону України «Про адміністративні послуги» та Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності») або до державного реєстратора у разі надання адміністративної послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється безпосередньо державними реєстраторами відповідного напрямку (згідно Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань») Суб'єктам надання адміністративних послуг, які за переліком мають надаватися через ЦНАП, забороняється безпосередньо здійснювати прийом заяв суб'єктів звернень щодо надання адміністративних послуг, видавати суб'єктам звернень оформлені результати надання адміністративних послуг поза межами ЦНАП.».
1.7. Пункту 6 розділу V «Організаційне забезпечення роботи центру» Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна викласти в новій редакції:
«Час прийому суб’єктів звернень у центрі становить не менш як п’ять днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр. За рішенням виконавчого комітету міської ради час прийому суб’єктів звернень може бути змінено».
Міський голова Ю.О. Прокопенко
“31” січня 2018 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення про
сектор інвестиційної діяльності
виконавчого комітету Кремінської
міської ради
Враховуючи рішення Кремінської міської ради VII скликання від 25 жовтня 2017 року №26/4 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення сесії Кремінської міської ради
від 31 січня 2018 року №29/9
ПОЛОЖЕННЯ
про сектор інвестиційної діяльності Кремінської міської ради
2.1.10.Сприяння налагодженню міжнародних зв'язків міської ради в галузі інвестиційної діяльності, пропаганда інвестиційної привабливості міста, цільовий пошук та встановлення контактів з потенційними інвесторами, представниками зовнішніх джерел фінансування.
2.1.11.Розробка, адміністрування та координація загальної маркетингової стратегії міста.
2.1.12.За дорученням міського голови та його заступників готує проекти угод, меморандумів, протоколів зустрічей з питань інвестиційної діяльності ради.
2.1.13.Здійснення пошуку програм залучення в економіку міста та розвиток її інфраструктури іноземних інвестицій та іноземних технологій.
2.1.14. Розробка та реалізація інвестиційних та грантових проектів.
2.2. Функціями Сектор є:
2.2.10. Розробка нормативно-правових актів: рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень Кремінського міського голови з питань компетенції Сектор.
2.2.11.Надавати рекомендації потенційним інвесторам щодо спрямування інвестицій в основний капітал, соціальну сферу, мале і середнє підприємництво міста.
2.2.12.Підготовка аналітичних матеріалів щодо прогнозу розвитку території міста, оглядів перспективних ринків для вкладення капіталу.
2.2.13.Інформування суб’єктів господарювання, територіальної громади м. Кремінна про проведення вітчизняних та міжнародних заходів, що стосуються інвестиційної діяльності. Надання їм практичної допомоги для участі в цих заходах.
2.2.14.Замовлення, оприлюднення та використання у роботі відповідних науково обґрунтованих соціологічних досліджень та опитувань у сфері інвестицій.
2.2.15.Розробка та адміністрування уніфікованого стилю презентаційних матеріалів міста.
2.2.16.Розробка рекламних матеріалів, презентація інвестиційних проектів, оприлюднення їх через засоби масової інформації.
2.2.17.Організація навчання, дослідження, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації суб’єктів господарювання усіх форм власності у сфері інвестиційної діяльності.
2.2.18.Координація діяльності організацій і установ міста при плануванні та проведенні міжнародних форумів.
2.2.19.Сприяння в отриманні комунальними підприємствами кредитів для інвестування пріоритетних напрямків розвитку міського господарства.
2.2.20.Підготовка та надання державним органам інформації щодо переліку об’єктів, фінансування яких пропонується здійснювати за рахунок коштів субвенцій з Державного бюджету України, місцевого бюджету та залучених інвестицій.
2.2.21.Забезпечення своєчасного розгляду звернень, листів та пропозицій фізичних та юридичних осіб з питань, віднесених до компетенції Сектор.
2.2.22.Координація роботи органів виконавчої влади з реалізації інвестиційних програм.
2.2.23. Організація та проведення інвестиційних конкурсів.
2.2.24. Пошук грантів та грантових програм з метою залучення інвестицій на розвиток міста, підготовка та подання грантових заявок.
2.2.25. Розробка та реалізація інвестиційних та грантових проектів.
Сектор має право:
4.4. Завідувач сектору:
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови
з фінансово-економічних питань Н.М. Макогон