«___» лютий 2022 року |
Кремінна |
№13/проект |
Про створення територіального підрозділу
для адміністраторів відділу адміністративних послуг
управління «Центр надання адміністративних послуг»
Кремінської міської ради
З метою забезпечення реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг, керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», статтею 25, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
«16» лютого 2022 року Кремінна № 13/
Про внесення змін до структури
комунальної установи «Центр
надання соціальних послуг»
Кремінської міської ради
Відповідно до статей 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002р. №57 «Про затвердження документів, що застосовуються у процесі виконання бюджету» Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням №13/… тринадцятої сесії
Кремінської міської ради 8 скликання
від 16 лютого 2022року
Структура
комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»
Кремінської міської ради
№ з/п |
Назва структурного підрозділу та посад |
Кількість штатних одиниць |
Адміністративний персонал та апарат |
||
1 |
Директор |
1 |
2 |
Заступник директора |
1 |
3 |
Інспектор з кадрів |
1 |
4 |
Завідувач господарства |
1 |
5 |
Прибиральник службових приміщень |
1 |
6 |
Сторож |
3 |
Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
||
7 |
Головний бухгалтер |
1 |
8 |
Бухгалтер |
1 |
Відділення соціальної роботи |
||
9 |
Завідувач відділення |
1 |
10 |
Фахівець із соціальної роботи |
8 |
11 |
Психолог |
1 |
Відділення соціальної допомоги вдома |
||
12 |
Завідувач відділення |
1 |
13 |
Фахівець із соціальної роботи |
2 |
14 |
Соціальний робітник |
20 |
Відділення натуральної та грошової допомоги |
||
15 |
Завідувач відділення |
1 |
16 |
Соціальний працівник |
1 |
17 |
Перукар |
1 |
18 |
Швачка |
1 |
Служба з перевезень осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату «Соціальне таксі» |
||
19 |
Водій |
1 |
Усього |
48 |
Секретар ради В.В.Бабушкін
Т.в.о. заступника міського голови з питань
діяльності виконавчих органів
Кремінської міської ради Н.М.Макогон
«___» лютий 2022 року |
Кремінна |
№ 13/проект |
Про затвердження переліку адміністративних
послуг, що надаються управлінням «Центр надання
адміністративних послуг» Кремінської міської ради
З метою забезпечення державної політики в сфері надання адміністративних послуг, керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», Законом України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Законів України «Про впорядкування питань
щодо призначення та надання усіх видів соціальних допомог, компенсацій та пільг ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
____лютого 2022 року |
Кремінна |
№_____ |
Про затвердження протоколу постійної
громадської комісії з житлових питань
Розглянувши протокол № 1 від 03.02.2022 засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п.п. 8, п. б ч.1 ст. 30, ст.ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Кремінської міської ради:
ВИРІШИВ:
1. Затвердити протокол № 1 від 03.02.2022 постійної громадської комісії з житлових питань при виконкомі Кремінської міської ради.
Додаток – 7 арк.
2. Зняти з черги громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку осіб при виконавчому комітеті Кремінської міської ради:
2.1 Краснощокову Анастасію Олегівну, ***** р.н., на підставі п.1 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР;
2.2 Сіку Руслана Любомировича, *****р.н. на підставі п.1 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР;
2.3 Матрьончика Юрія Леонідовича, *****р.н., на підставі п.1 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР;
2.4 Щербань Наталію Григорівну, на підставі п.2 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР;
2.5 Мартиновську Марину Миколаївну, ******р.н. на підставі п.2 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР,
2.6 Потирю Геннадія Михайловича, ***** р.н. на підставі п.1 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР;
2.7 Леонова Романа Анатолійовича, ******р.н. на підставі п.2 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР,
2.8 Аріф Вікторію Володимирівну, *****р.н., на підставі п.1 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР;
2.9 Польну Світлану Олександрівну, ***** р.н. на підставі п.2 ч. 2 ст.40 Житлового кодексу Української РСР.
3.1 Карлова Сергія Івановича, ***** р.н., у складі сімї – 4 особи, до загальної черги як такого, що потребує поліпшення житлових умов, в зв’язку з відсутністю житла.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.
3.2 Сошнікова Юрія Вікторовича, ***** р.н., у складі сімї – 3 особи, до загальної черги як такого, що потребує поліпшення житлових умов, в зв’язку з відсутністю житла.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.
3.3 Щербо Єлисея Андрійовича, ***** р.н., у складі сімї – 3 особи, до загальної черги як такого, що потребує поліпшення житлових умов, в зв’язку з відсутністю житла.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.
3.4 Солонцевого Андрія Миколайовича, ***** р.н., у складі сімї – 3 особи, до загальної черги як такого, що потребує поліпшення житлових умов, в зв’язку з відсутністю житла.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.
3.5 Селіванову Марію Мирославівну, ***** р.н., у складі сімї – 4 особи, до загальної черги як таку, що потребує поліпшення житлових умов, в зв’язку з відсутністю житла.
Підстава для внесення у списки громадян, які користуються правом перебування на квартирному обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов: підпункт 5 пункту 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, п. 5 ч.1 ст.34 Житлового кодексу Української РСР.
- загальна черга громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку осіб при виконавчому комітеті Кремінської міської ради згідно додатку 1 – 93 особи;
- позачергова черга громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку осіб при виконавчому комітеті Кремінської міської ради згідно додатку 2 – 32 особи;
- першочергова черга громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку осіб при виконавчому комітеті Кремінської міської ради згідно додатку 3 – 28 осіб.
Міський голова Володимир СТРУК
«___» лютий 2022 року |
Кремінна |
№ 13/проект |
Про затвердження Положення про управління
«Центру надання адміністративних послуг»
Кремінської міської ради
З метою забезпечення державної політики в сфері надання адміністративних послуг, керуючись Законом України «Про адміністративні послуги», ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» (зі змінами), Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Додаток
до рішення міської ради
від «__»____2022 року № 8/проект
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО УПРАВЛІННЯ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
1.1. Управління «Центр надання адміністративних послуг» (далі – Управління ЦНАП) утворюється Кремінською міською радою з метою забезпечення надання адміністративних послуг в якому надаються адміністративні послуги суб’єктам звернень працівниками Управління ЦНАП, у тому числі шляхом їх взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
1.2. Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації Управління ЦНАП приймається Кремінською міською радою. Управління ЦНАП підконтрольне і підзвітне Кремінській міській раді, підпорядковане заступнику Кремінського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків. З питань здійснення делегованих функцій управління ЦНАП підконтрольне відповідним органам виконавчої влади, міському голові.
Вибір місця розташування Управління ЦНАП, його територіальних підрозділів та віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів здійснюється в межах території Кремінської міської територіальної громади, яку Управління ЦНАП обслуговує, з урахуванням територіальної доступності, яка визначається відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги».
1.3. У своїй діяльності Управління ЦНАП керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух», Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 № 52/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24.12.2010 № 3307/5), іншими законами України, указами і розпорядженнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами органів державної влади і місцевого самоврядування, рішеннями Кремінської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Кремінського міського голови та цим Положенням.
1.4. Управління ЦНАП утримується за рахунок коштів міського бюджету. Штатний розпис Управління ЦНАП затверджує міський голова.
1.5. Положення про Управління ЦНАП встановлює правові засади організації діяльності та компетенцію Управління ЦНАП, порядок взаємодії працівників Управління ЦНАП із суб’єктами звернень та суб’єктами надання адміністративних послуг. Положення про Управління ЦНАП затверджується міською радою, Положення про структурні підрозділи Управління ЦНАП затверджуються начальником Управління ЦНАП.
1.6. Управління ЦНАП має печатку зі своїм найменуванням. Адміністратор має іменну печатку (штамп) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування Управління ЦНАП. Адміністратор має право посвідчувати власним підписом та скріплювати печаткою (штампом) копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної послуги.
Державний реєстратор має свою печатку, зразок та опис якої затверджується Міністерством юстиції України. Державний реєстратор самостійно приймає рішення за результатом розгляду заяв. Втручання в діяльність державного реєстратора, крім випадків, передбачених законодавством України, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.
1.7. Організація надання адміністративних послуг в Управлінні ЦНАП здійснюється його працівниками відповідно до законодавства.
1.8. В Управлінні ЦНАП можуть утворюватись робочі місця для прийняття суб’єктів звернень безпосередньо працівниками суб’єктів надання адміністративних послуг, обслуговуючими підприємствами, установами та організаціями.
1.9. Міська рада створює умови для нормальної роботи та підвищення кваліфікації працівників Управління ЦНАП, забезпечує їх окремими приміщеннями, телефонним зв'язком, сучасними засобами оргтехніки, транспортом для виконання службових обов'язків, законодавчими та нормативними актами і довідковими матеріалами, іншими посібниками та літературою.
1.10. На працівників Управління ЦНАП поширюється дія Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
1.11. Управління ЦНАП забезпечує організацію здійснення власних повноважень та делегованих повноважень органів виконавчої влади (за належністю).
1.12. Місцезнаходження Управління ЦНАП: 92905, м. Кремінна, проспект Дружби, 13.
РОЗДІЛ ІІ. СТРУКТУРА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ
2.1. Структуру Управління ЦНАП затверджує Кремінська міська рада.
2.2.Управління ЦНАП очолює начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради – адміністратор (надалі – начальник Управління ЦНАП).
2.3. На період відсутності начальника Управління ЦНАП його обов’язки виконує начальник відділу адміністративних послуг або інша особа згідно з розпорядженням міського голови.
2.4. Начальник Управління ЦНАП, його заступник, адміністратори, державні реєстратори Управління ЦНАП призначаються на посаду розпорядженням міського голови за рекомендацією конкурсної комісії чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України, та звільняються з посади розпорядженням міського голови відповідно до чинного законодавства.
2.5. Начальник Управління ЦНАП відповідно до завдань, покладених на Управління ЦНАП:
1) організовує та здійснює загальне керівництво роботою Управління ЦНАП, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Управління ЦНАП завдань, забезпечує організацію та взаємодію працівників Управління ЦНАП з суб’єктами звернень та суб’єктами надання адміністративних послуг;
2) здійснює моніторинг діяльності Управління ЦНАП; проводить аналіз кількості звернень від суб’єктів звернень, вхідних та вихідних документів, у тому числі реєстраційного та дозвільного характеру;
3) координує діяльність працівників Управління ЦНАП, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків;
4) організовує інформаційне забезпечення роботи Управління ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів;
5) сприяє створенню належних умов праці в Управлінні ЦНАП, вносить пропозиції Кремінській міській ради та її виконавчому комітету щодо матеріально-технічного забезпечення Управління ЦНАП;
6) розглядає скарги на дії чи бездіяльність працівників Управління ЦНАП;
7) може здійснювати функції адміністратора;
8) вживає заходів до підвищення ефективності роботи Управління ЦНАП;
9) забезпечує визначення потреб у навчанні та навчання, у тому числі з використанням Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг (Платформи Центрів Дія), адміністраторів, старост та інших осіб, на яких покладається виконання завдань адміністратора, зокрема до початку виконання (у тому числі тимчасово) посадових обов’язків адміністратора або після перерви у роботі понад три місяці, у разі зміни порядку надання послуг, запровадження надання нових послуг;
10) виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та цим Положенням.
2.7. Начальники відділів, начальники відділів-адміністратори та начальники секторів-державні реєстратори Управління ЦНАП відповідальні за роботу підпорядкованих відділів та виконують обов’язки відповідно до посадових інструкцій.
2.8. Повноваження державного реєстратора, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», з прийому документів для надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та видачі оформлених результатів їх надання можуть виконувати адміністратори Управління ЦНАП.
2.9. Повноваження державного реєстратора, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», з видачі та прийому документів можуть виконувати адміністратори Управління ЦНАП.
2.10. Повноваження та основні завдання адміністратора передбачені статтею 13 Закону України «Про адміністративні послуги».
За рішенням Кремінської міської ради окремі завдання адміністратора, пов’язані з наданням адміністративних послуг, отриманням заяв та документів, видачею результатів надання адміністративних послуг, може здійснювати староста.
З метою належної організації надання адміністративних послуг через Управління ЦНАП адміністратори, староста та інші особи, на яких покладається виконання завдань адміністратора, беруть участь в навчанні, яке може проводитися за участю суб’єкта надання адміністративних послуг у випадках, визначених законодавством.
2.11. Працівники Управління ЦНАП інформують начальника Управління ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення строку розгляду заяв про надання адміністративної послуги та можуть вимагати вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень.
2.12. Посадові інструкції працівників Управління ЦНАП затверджуються начальником Управління ЦНАП, посадова інструкція начальника Управління ЦНАП міським головою за погодженням із заступником міського голови, який координує діяльність Управління ЦНАП.
2.13. Час прийому суб’єктів звернень в Управлінні ЦНАП становить не менш як п’ять днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через Управління ЦНАП. В Управлінні ЦНАП один день на тиждень здійснюється прийом суб’єктів звернень до 20-ї години.
2.14. Час прийому суб’єктів звернень та графік роботи у територіальних підрозділах та/або у віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення) визначається Кремінською міською радою з урахуванням потреб громади.
2.15. За рішенням Креміської міської ради час прийому суб’єктів звернень може бути збільшено.
2.16. В Управлінні ЦНАП (його територіальних підрозділах, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення), може здійснюватися попередній запис суб’єктів звернення на прийом до адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до Управління ЦНАП (його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення) та/або електронної реєстрації на веб-сайті Управління ЦНАП.
2.17. В Управлінні ЦНАП у місцях прийому суб’єктів звернень розміщуються інформаційні термінали із зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги. За рішенням Кремінської міської ради можуть встановлюватися додаткові вимоги щодо обслуговування суб’єктів звернення, зокрема можливість надання суб’єктам звернення консультацій та інформації про хід розгляду їх заяв за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку). Встановлені вимоги щодо якості обслуговування суб’єктів звернення в Управлінні ЦНАП не повинні погіршувати умов надання адміністративних послуг, визначених законом.
2.18. З метою забезпечення створення зручних та доступних умов для отримання послуг суб’єктами звернень у межах території Кремінської міської територіальної громади за рішенням Кремінської міської ради можуть утворюватися територіальні підрозділи Управління ЦНАП та віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів Управління ЦНАП, в яких забезпечується надання адміністративних послуг відповідно до переліку, визначеного Кремінською міською радою.
Організаційне забезпечення діяльності територіальних підрозділів та віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів здійснюється Управлінням ЦНАП.
Рішення про утворення та розміщення територіального підрозділу, віддаленого (у тому числі пересувного) робочого місця адміністратора Управління ЦНАП приймається Кремінською міською радою відповідно до вимог законодавства та з урахуванням потреб суб’єктів звернення, кількості населення, що буде ними обслуговуватися, та обсягу послуг, що надаватимуться.
2.19. Порядок організації роботи Управління ЦНАП (його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення) регулюється відповідно до Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради, затвердженого рішенням Кремінської міської ради.
РОЗДІЛ ІІІ. ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ
3.1. Завдання Управління ЦНАП:
3.1.1. Виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», інших законів України.
3.1.2. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
3.1.3. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
3.1.4. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються в Управлінні ЦНАП, його територіальних підрозділах, на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення).
3.1.5. Проведення моніторингу якості надання адміністративних послуг відповідно до частини четвертої статті 7 Закону України «Про адміністративні послуги», визначення та вжиття заходів до підвищення рівня якості їх надання, оприлюднення інформації про результати моніторингу та вжиті заходи.
3.1.6. Забезпечення процесу автоматизації прийому документів та надання адміністративних послуг шляхом використання інформаційних систем та систем електронного документообігу.
3.1.7. Забезпечення надання адміністративних послуг працівниками Управління ЦНАП, його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення) шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.
Перелік адміністративних послуг, які надаються через Управління ЦНАП, його територіальні підрозділи, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів Управління ЦНАП (в разі їх утворення), затверджується Кремінською міською радою з урахуванням потреб суб’єктів звернення.
Перелік адміністративних послуг, які надаються Управлінням ЦНАП, включає:
адміністративні послуги, суб’єктом надання яких є Кремінська міська рада (її виконавчі органи або посадові особи);
адміністративні послуги органів виконавчої влади та адміністративні послуги, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов’язковими для надання через Управління ЦНАП, за переліком, визначеним відповідно до частини сьомої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги».
На підставі узгоджених рішень Кремінської міської ради та суб’єкта надання адміністративних послуг окремі адміністративні послуги можуть надаватися через Управління ЦНАП посадовими особами такого суб’єкта. Зазначені послуги надаються виключно у разі, коли вони не можуть бути надані в Управлінні ЦНАП адміністратором або їх надання адміністратором є значно гіршим для інтересів суб’єктів звернення та/або публічних інтересів. В узгоджених рішеннях зазначаються обґрунтування їх прийняття.
Посадові особи суб’єктів надання адміністративних послуг зобов’язані дотримуватися вимог щодо часу прийому та інших вимог до організації роботи Управління ЦНАП, встановлених Кремінською міською радою.
3.1.8. Підготовка проєктів рішень Кремінської міської ради та її виконавчого комітету, а також проєктів розпоряджень міського голови з питань надання адміністративних послуг.
3.1.9. Організація роботи по виконанню вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та інших законів України, а саме:
1) надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
2) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
3) видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
4) організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;
5) здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень;
6) надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом;
7) складення протоколів про адміністративні правопорушення, розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладення стягнень у випадках, передбачених законом.
3.1.10. Ведення та наповнення в мережі Інтернет сайту Управління ЦНАП, що містить інформацію, необхідну для отримання адміністративних послуг.
3.1.11. За рішенням Креінської міської ради Управління ЦНАП може здійснюватися прийняття звітів, декларацій та скарг, надання консультацій, прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням адміністративних послуг, укладення договорів і угод з представниками суб’єктів господарювання, які займають монопольне становище на відповідному ринку послуг, які мають соціальне значення для населення, а також надання суб’єктам звернення можливості самостійно звернутися за отриманням адміністративних послуг, які надаються в електронній формі, за допомогою безоплатного використання ними місць для самообслуговування.
3.1.12. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ, організацій, у тому числі об’єднань громадян, фізичних осіб-підприємців, депутатських звернень та запитів в порядку, передбаченому чинним законодавством України, забезпечення виконання вимог законодавства України про доступ до публічної інформації.
3.1.13. Здійснення, в межах повноважень, договірної роботи щодо договорів, угод, контрактів, стороною яких виступає Кремінська міська рада, її виконавчий комітет та Кремінській міський голова.
3.1.14. Інформування про роботу Управління ЦНАП на апаратних нарадах при міському голові, на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради, сайті Управління ЦНАП та в друкованих засобах масової інформації.
3.1.15. За дорученням міського голови представлення інтересів Кремінської міської ради, виконавчого комітету Кремінської міської ради та Кремінського міського голови в судах, у взаємовідносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності з питань, що належать до компетенції Управління ЦНАП.
3.1.16. За дорученням керівництва здійснення аналізу матеріалів, які надходять від правоохоронних, судових органів та органів прокуратури, інших державних органів та установ, сприяння своєчасному вжиттю заходів за результатами їх розгляду.
3.1.17. Управління ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.
3.2. Функції Управління ЦНАП:
3.2.1. Метою діяльності Управління ЦНАП є реалізація повноважень і функцій, віднесених до відання Управління, як структурного підрозділу органу місцевого самоврядування. Управління ЦНАП є суб’єктом державної реєстрації, який здійснює повноваження у сфері державної реєстрації прав, визначеним відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, визначеним відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», органом реєстрації у сфері реєстрації фізичних осіб, визначеним відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», у сфері оформлення та видачі паспорта громадянина України відповідно до Законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про громадянство України», «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».
3.2.2. Основні задачі Управління:
3.2.2.1. Організація функціонування та управління Центром надання адміністративних послуг своїх структурних підрозділів.
3.2.2.2.Організаційне та технічне забезпечення:
державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
реєстрації місця проживання/перебування, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб;
формування та ведення реєстру територіальної громади міста Кремінна (управління є його розпорядником);
оформлення та видача паспорта громадянина України;
та надання інших адміністративних послуг відповідно до визначеного переліку та діючого законодавства.
3.2.3. Здійснення інформаційної підтримки, координації діяльності, консультування суб'єктів господарювання, громадян, які звертаються до управління з питань його компетенції;
3.2.4. Підготовка проектів організаційно-розпорядчих актів та нормативно-правових актів з питань, віднесених до компетенції управління.
РОЗДІЛ ІV. ПРАВА УПРАВЛІННЯ
4.1. Управління ЦНАП, адміністратори Управління ЦНАП, державні реєстратори мають право:
4.1.1. Одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на Управління ЦНАП функцій та завдань.
4.1.2. Одержувати від управлінь, відділів міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування документи, довідки, інші матеріали та інформацію, необхідні для виконання своїх завдань та функцій.
4.1.3. Скликати в установленому порядку наради з питань, які належать до його компетенції.
4.1.4. Залучати експертів, спеціалістів інших виконавчих органів Кремінської міської ради для вирішення питань, віднесених до компетенції Управління ЦНАП.
4.1.5. Вимагати від суб’єктів звернення надання достовірної інформації та подання документів у повному обсязі, передбаченому чинними нормативними актами.
4.1.6. Відмовляти в прийнятті та реєстрації неповного пакету документів.
4.1.7. Вносити пропозиції міському голові та його заступникам, секретарю Кремінської міської ради, керівникам суб’єктів надання адміністративних послуг щодо вдосконалення процедури надання адміністративних послуг.
4.1.8. Безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку.
4.1.9. Погоджувати документи (рішення) в державних органах та органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
4.1.10. Порушувати клопотання перед заступником міського голови, який координує роботу Управління ЦНАП, щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи Управління ЦНАП.
4.1.11. Складати протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.
5.1. У приміщені Управління ЦНАП можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо).
5.2. Супутні послуги надаються суб’єктами господарювання, добір яких здійснюється Кремінською міською радою на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат та витрат часу суб’єкта звернення, а також з урахуванням вимог законодавства у сфері оренди державного та комунального майна.
5.3. Забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.
5.4. У приміщенні Управління ЦНАП за рішенням Кремінської міської ради проводяться соціальні, культурні, просвітницькі та інші заходи, спрямовані на задоволення потреб та інтересів Кремінської міської територіальної громади, розвиток громадянського суспільства, якщо вони не перешкоджають наданню адміністративних послуг.
5.5. В Управлінні ЦНАП за рішенням Кремінської міської ради може здійснюватися прийом суб’єктів звернення з надання безоплатної правової допомоги.
РОЗДІЛ VІ. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ ЦНАП
6.1. Фінансування діяльності Управління ЦНАП здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, грандів українських організацій та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.
6.2. Матеріально-технічне забезпечення діяльності Управління ЦНАП здійснюється Кремінською міською радою.
6.3. Управління ЦНАП звільняється від плати за підключення (у тому числі обслуговування та використання) до реєстрів, інших інформаційних баз, що використовуються для надання адміністративних послуг, а також від плати за обов’язкове навчання в роботі з такими реєстрами.
РОЗДІЛ VІІ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОСАДОВИХ ОСІБ
УПРАВЛІННЯ ЦНАП
7.1. Суб’єкти надання адміністративних послуг та працівники Управління ЦНАП за порушення вимог законодавства щодо порядку надання адміністративних послуг та розголошення інформації про особу, яка стала їм відома в процесі виконання їх повноважень, несуть відповідальність у порядку, визначеному законодавством України.
7.2. Дії або бездіяльність посадових осіб, уповноважених відповідно до закону надавати адміністративні послуги, адміністраторів можуть бути оскаржені до керівництва відповідного суб’єкта надання адміністративних послуг, міського голови, до судових та правоохоронних органів у порядку, встановленому законодавством України.
7.3. Шкода, заподіяна посадовими особами суб’єктам звернень під час виконання їх обов'язків, підлягає відшкодуванню у порядку, встановленому законодавством України.
7.4. Працівники несуть відповідальність за несвоєчасне та неналежне виконання обов’язків, передбачених цим Положенням і посадовими інструкціями, у порядку, визначеному законодавством України.
РОЗДІЛ VІІІ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
8.1. Припинення діяльності Управління ЦНАП, його територіальних підрозділів та/або віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів здійснюється за рішенням Кремінської міської ради в порядку, визначеному законодавством України.
8.2. Зміни до цього Положення вносяться відповідно до процедури розгляду питань у Кремінській міській раді, передбаченої Регламентом роботи Кремінської міської ради.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН
Т.в.о. заступника міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради Наталя МАКОГОН
«__»_______ 2022 року |
Кремінна |
№ ___/___ |
Про затвердження положення
про Робочу групу з планування
і розвитку соціальних послуг у Кремінській
територіальній громаді
З метою визначення потреб населення Кремінської територіальної громади у соціальних послугах, керуючись пунктом 1 частини четвертої статті 11, статтею 25 Закону України «Про соціальні послуги», статтею 26, статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства соціальної політики України від 30.12.2020 року № 868 «Деякі питання адміністрування надання місцевими державними адміністраціями і територіальними громадами соціальної підтримки у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Затверджено
рішення міської ради
від _______ 2022 року № __/__
Положення
про Робочу групу з питань визначення потреб населення Кремінської територіальної громади у соціальних послугах
5.1. підготовка пропозицій та подання міському голові плану заходів для визначення потреб населення громади у соціальних послугах;
5.2. забезпечення аналізу соціально-демографічної ситуації, даних про осіб /сімей, які належать до вразливих груп населення або перебувають під впливом чинників, що можуть зумовити потрапляння у складні життєві обставини (далі - вразливі групи населення), які проживають на території Кремінської територіальної громади, та визначення вразливих групи населення для зазначення їхніх потреб;
5.3. проведення аналізу стану розвитку системи забезпечення населення соціальними послугами та фінансової спроможності Кремінської територіальної громади у забезпеченні населення соціальними послугами;
5.4. визначення пріоритетних соціальних послуг для жителів Кремінської територіальної громади та заходи щодо розвитку та забезпечення їх надання на короткостроковий і середньостроковий періоди;
5.5. погодження звіту за результатами визначення потреб населення Кремінської територіальної громади у соціальних послугах;
5.6. розробка пропозицій до прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку Кремінської територіальної громади (стратегії розвитку територіальної громади, місцевих цільових програм, плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади) щодо розвитку та забезпечення надання соціальних послуг.
5.7. визначення потреб населення Кремінської територіальної громади у соціальних послугах здійснюється на короткостроковий (щорічно) та середньостроковий (один раз на три роки) періоди.
6.1. залучати у встановленому законодавством порядку до роботи представників структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів, територіальних органів Національної поліції, уповноважених органів з питань пробації, надавачів та/або отримувачів соціальних послуг та їх об’єднань, інклюзивно-ресурсного центру, громадських об’єднань, благодійних, релігійних організацій, жінок і чоловіків із числа вразливих груп населення що проживають в територіальній громаді, депутатів міської ради, старост, фахівців із соціальної роботи та інших фахівців соціальної сфери тощо;
6.2. одержувати в установленому законодавством порядку від структурних підрозділів Кремінської міської ради, органів державної влади, підприємств і організацій усіх форм власності статистичних, фізичних осіб-підприємців тощо соціально-демографічні та адміністративні дані, аналітичні матеріали, необхідні для провадження діяльності Робочої групи.
7.1. готує пропозиції та подає на затвердження міському голові або заступнику міському голови план заходів щодо організації та забезпечення визначення потреб населення Кремінської територіальної громади у соціальних послугах із зазначенням відповідальних осіб, строки проведення заходів;
7.2. забезпечує проведення аналізу соціально-демографічної ситуації відносно даних про осіб / сім’ї, які належать до вразливих груп населення, перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають в Кремінській територіальній громаді, та визначає вразливі групи населення, уповноважених представників органу Кремінської міської ради, надавачів соціальних послуг / послуг в соціальній сфері для опитувань та поглибленому соціологічному дослідженні для визначення потреб на середньостроковий період;
7.3. забезпечує проведення аналізу стану розвитку системи надання соціальних послуг та фінансової спроможності Кремінської територіальної громади у забезпеченні населення соціальними послугами;
7.4. визначає пріоритетні соціальні послуги для жителів Кремінської територіальної громади та заходи щодо розвитку та забезпечення їх надання;
7.5 погоджує звіт за результатами визначення потреб населення громади у соціальних послугах;
7.6. розробляє пропозиції до прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку Кремінської територіальної громади (стратегії розвитку територіальної громади цільової програми, плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади) щодо забезпечення потреб населення територіальної громади у соціальних послугах.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН
«__»_______ 2022 року |
Кремінна |
№ ___/___ |
Про затвердження Порядку
здійснення компенсаційних
виплат за надані телекомунікаційні
послуги пільговим категоріям громадян
З метою впорядкування процедурних та організаційних питань щодо здійснення компенсаційних виплат за надані телекомунікаційні послуги, керуючись статтею 25, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Затверджено
рішення міської ради
від __________2022 року №__/__
Порядок
здійснення компенсаційних виплат за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян
1.1. Цей Порядок визначає механізм проведення розрахунку за надання пільг окремим категоріям громадян – мешканцям Кремінської територіальної громади за послуги зв’язку, за рахунок коштів міського бюджету.
1.2. Законодавчою базою для цього Порядку є Бюджетний кодекс України, Закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», від «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного режиму 1917-1991 років», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про охорону дитинства», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про захист персональних даних», «Про інформацію»; постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» з внесеними до них змінами, інші законодавчі і нормативні акти, що регулюють відносини у відповідній сфері.
- ветеранам війни;
- особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту»;
- особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
- вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
- особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
- вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
- жертвам нацистських переслідувань;
- ветеранам органів внутрішніх справ;
- ветеранам податкової міліції;
- ветеранам Державної пожежної охорони;
- ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби;
- ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
- вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів Державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
- особам, на яких поширюється дія Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного режиму 1917-1991 років»;
- особам, звільненим з військової служби, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби;
- громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;
- багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування;
- інша категорія осіб, що встановлюється відповідними нормами законодавства.
III. Здійснення розрахунків
3.1. Акціонерне товариство «Укртелеком» (далі - Надавач) щомісячно надає телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян згідно з вимогами чинного законодавства.
3.2. Щомісяця до 10 (десятого) числа місяця, наступного за звітним, Надавач направляє на електронну адресу Кремінської міської ради розрахунок видатків в електронному форматі, у вигляді файлів DBF, щодо вартості Телекомунікаційних послуг, наданих пільговим категоріям громадян у звітному місяці.
3.3. Надавач проводить звіряння розрахунків за телекомунікаційні послуги, надані пільговим категоріям громадян, та щомісяця до 25 числа місяця, наступного за звітним, подає Кремінській міській раді Акти звіряння розрахунків на паперових носіях.
3.4. Надавач забезпечує своєчасний перерахунок нарахувань пільговим категоріям громадян на підставі наданих Кремінською міською радою даних щодо розбіжностей, виявлених під час автоматизованого звіряння інформації, зазначеної у розрахунку видатків, з інформацією у ЄДАРП. Перерахунок нарахувань пільговим категоріям громадян також здійснюється у зв’язку зі зміною затверджених тарифів на телекомунікаційні послуги; внесенням змін до законів України, якими визначаються розмір пільг з оплати послуг зв'язку та критерії їх надання.
3.5. У разі зміни затверджених тарифів на телекомунікаційні послуги під Надавач інформує Кремінську міську раду про зміни протягом 5–ти робочих днів з дня введення в дію нових тарифів в письмовій формі.
3.6. Надавач враховує при складанні розрахунку видатків за наступний звітний місяць та акту звіряння розрахунків розбіжності, зазначені Кремінською міською радою у звіті про звіряння інформації.
3.7. Кремінська міська рада щомісяця до 15 числа місяця, наступного за звітним, забезпечує вжиття заходів щодо автоматизованого звіряння інформації, зазначеної у розрахунку видатків, з інформацією у ЄДАРП.
3.8. Кремінська міська рада щомісяця за результатами автоматизованого звіряння інформації, формує детальні звіти про звіряння інформації та у термін до 25 числа місяця, наступного за звітним, направляє їх Акціонерному товариству «Укртелеком» для відпрацювання та їх подальшого врахування при складанні розрахунку видатків за наступний звітний місяць.
3.4. Розрахунки здійснюються у звітному місяці згідно з нормами законодавства в сфері бухгалтерського обліку.
3.5. Розрахунки підлягають звірянню. Після звіряння розрахунків з Акціонерним товариством «Укртелеком, примірник Акту звіряння розрахунків підписаний Кремінською міською радою та скріплений печаткою один примірник не пізніше 10 числа місяця, наступного за місяцем, в якому отриманий розрахунок видатків.
3.6. У разі зміни тарифів на телекомунікаційні послуги під час дії відповідного договору про надання послуг, відшкодування витрат здійснюється за новими тарифами з моменту їх запровадження.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН
«__»_______ 2022 року |
Кремінна |
№ ___/___ |
Про затвердження Порядку здійснення
компенсаційних виплат за пільговий проїзд
окремих категорій громадян на
залізничному транспорті приміського
сполучення за рахунок коштів міського бюджету
З метою порядкування організаційних питань щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету, керуючись статтею 25, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Володимир СТРУК
Затверджено
рішення міської ради
від __________2022 року №__/__
Порядок
здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету
І. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає механізм здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету (далі - Порядок).
1.2. Порядок розроблений на підставі Бюджетного кодексу України, Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства», постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», від 16.12.2009 № 1359 «Про затвердження порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян» та інших нормативних актів, що регулюють відносини у сфері надання пільг.
1.3. Дія Порядку поширюється на пільгові перевезення приміським залізничним транспортом на підставі оформлених та виданих пасажирам безоплатних (пільгових) проїзних документів (квитків) в касах Дирекції залізничних перевезень структурного підрозділу «Служба приміських пасажирських перевезень» регіональної філії «Донецька залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» (далі - Перевізник).
1.4. Загальна сума відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають пільги на проїзд залізницею у приміському сполученні визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок коштів місцевого бюджету.
ІІ. Здійснення компенсаційних виплат
2.1. Компенсаційні виплати здійснюються виключно на підставі договору, укладеного між Дирекцією залізничних перевезень структурного підрозділу «Служба приміських пасажирських перевезень» регіональної філії «Донецька залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця (далі - Договір).
2.2. Договір укладається на відповідний бюджетний рік.
2.3. Облік пільгових перевезень та визначення вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці залізничним транспортом, проводиться підприємством залізничного транспорту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2009 р. № 1359 «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян».
2.4. Для отримання компенсаційних виплат за рахунок коштів місцевого бюджету Перевізник щомісячно до 20 числа місяця, що настає за звітним, надає до Кремінської міської ради облікову форму про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, витрати на перевезення яких відшкодовуються з місцевого бюджету, рахунок та акт звіряння заборгованості.
2.5. Посадові особи Перевізника несуть встановлену законодавством відповідальність за достовірність наданих розрахунків.
2.6. На підставі наданих документів Кремінська міська рада та Перевізник складають акти звіряння розрахунків. У разі неподання або невчасного подання Перевізником документів для проведення компенсаційних витрат, відшкодування проводиться в наступному місяці.
2.7. Кремінська міська рада приймає до відшкодування суми вартості послуг, наданих з пільгового перевезення у поточному році, в межах річного обсягу коштів, передбачених у Договорі на відповідні цілі, з урахуванням суми заборгованості попереднього бюджетного року.
2.8. У разі скорочення (збільшення) обсягу затверджених в місцевому бюджеті асигнувань на компенсаційні виплати, Кремінська міська рада вживає заходи щодо приведення договірних зобов’язань з Перевізником у відповідність до уточнених обсягів бюджетних асигнувань.
2.9. Здійснення компенсаційних виплат припиняється у разі закінчення терміну дії Договору або повного використання бюджетних асигнувань, передбачених в міському бюджеті на відповідний рік на зазначені цілі.
2.10. Розрахунки здійснюються згідно з нормами законодавства в сфері бухгалтерського обліку.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН
«__»_______ 2022 року |
Кремінна |
№ ___/___ |
Про затвердження Порядку
виплати матеріальної допомоги
дітям з орфанними
та онкозахворюваннями
З метою впорядкування питань надання матеріальної допомоги дітям з органними та онкозахворюваннями, керуючись статтею 25, статтею 26 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА
Міський голова Володимир СТРУК
Затверджено
рішення міської ради
від __________2022 року №__/__
Порядок
виплати матеріальної допомоги дітям з орфанними
та онкозахворюваннями
6.1. прізвище, ім'я, по батькові та рік народження заявника;
6.2. місце проживання заявника та контактні дані;
6.3. складні життєві обставини, якими заявник обґрунтовує потребу у наданні йому допомоги;
6.4. цілі, для яких заявник просить надати допомогу;
6.5. дата подання заяви та підпис заявника.
7.1. копія документа, що посвідчує особу уповноваженого члена сім'ї;
7.2. документ, який підтверджує обставини, з якими пов'язана необхідність надання допомоги (довідка лікувальної установи: епікриз, виписка з історії хвороби, копії висновку медико-соціальної експертної комісії, лікувально-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності тощо);
7.3. копії паспорта та (або) свідоцтва про народження дитини-інваліда (у разі потреби - копії паспорта законного представника та документа, що підтверджує його повноваження);
7.4. копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
7.5. довідка про склад сім'ї (на дату звернення).
12.1. надання заявником неповних або недостовірних даних;
12.2. за відсутності документів, які підтверджують обставини для набуття права на отримання матеріальної допомоги;
12.3. відсутності коштів у міському бюджеті;
12.4. повторного звернення особи впродовж року.
Секретар міської ради Володимир БАБУШКІН
«16» лютого 2022 року |
Кремінна |
№ 13/проект |
Про затвердження Положення про публічні
електронні консультації з громадськістю з
питань, віднесених до компетенції органів
місцевого самоврядування в Кремінській
міській територіальній громаді
На виконання Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою інституційного забезпечення та впорядкування процесу проведення електронних публічних консультацій в Кремінській міській територіальній громаді, для безпосередньої участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1) Затвердити Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Кремінській міській територіальній громаді згідно з додатком.
2) Відділу внутрішньої політики, преси та інформації створити на офіційному сайті громади розділ «Електронні консультації та опитування» з посиланням на веб-портал «Е-консультації» з відповідними підрозділами згідно з напрямками Положення. Надати доступ відповідним структурним підрозділам Кремінської міської ради до адміністрування веб-порталу «Е-консультації» для здійснення наповнення необхідною інформацією, провести навчання посадових осіб та надавати необхідну консультаційну допомогу.
3) Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ___ ради з питань ___.
Міський голова Володимир СТРУК
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
На виконання Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою інституційного забезпечення та впорядкування процесу проведення електронних публічних консультацій в Кремінській міській територіальній громаді, для безпосередньої участі членів територіальної громади міста у здійсненні місцевого самоврядування, внести на розгляд чергової сесії Кремінської міської ради питання «Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в Кремінській міській територіальній громаді.
Т.в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталя МАКОГОН