Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я № _

від « » 2017 р.
м. Кремінна

 

Про погодження облаштування заїзду

 

Розглянувши надані документи: заяву Бородіна Євгена Олександровича щодо облаштування окремого заїзду на територію виробничої бази за адресою: вул, Титова, 1 в м.Кремінній, яка належить йому на праві приватної власності, викопіювання та ситуаційний план запроектованого заїзду з узгодженнями організацій – балансоутримувачів інженерних мереж, правовстановлюючі документи на земельну ділянку, керуючись ст. 31,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.       Погодити Бородіну Євгену Олександровичу облаштування заїзду на територію виробничої бази за адресою : м.Кремінна, вул.Титова,1.

2.       Замовнику до початку виконання робіт щодо облаштування заїзду, отримати технічні умови у виконкомі міської ради.

3.       Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

Перший заступник міського голови                          Г.А. Дзивульський

П'ятниця, 24 лютого 2017 13:57

Депутатський звіт, Гриценко Л.А.

ЗВІТ
депутата Кремінської міської ради сьомого скликання
Гриценко Людмили Аркадіївни
за
2016 рік

 

У своїй діяльності я керуюся:

Конституцією України

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»

Законом України «Про органи самоорганізації населення»

Регламентом міської ради

 

За звітний період до мене, як до депутата, надійшло 50 звернень, які були мною розглянуті, надані характеристики за містом потреби у кількості 9 шт., 1 клопотання на виділення матеріальної допомоги та 40 характеристик умов проживання.

Я беру до уваги побажання, зауваження громадян нашого міста та інформую про такі міську раду. Так, мною були донесені до відома міської ради побажання виборців округів №20 та №2 під час передвиборчої компанії за проханням кандидата в депутати від партії БПП.

Міська рада під керівництвом голови Прокопенка Ю.О. виконала багато з цих побажань, а саме: встановили ліхтарі для освітлення вулиць, провели ямкові ремонти доріг, встановили дитячій майданчик у р-ні пров. Медовий (Железняка), облагородили місто для відпочинку на річці Красній, встановили зупинку по вул. Мічуріна, зробили поточний ремонт каналізаційної труби будинку N23 по провулку Піддубному, організували зріз насаджень, які загрожували електромережам.

В минулому році допомогла мешканцям будинку №2 по вулиці Банковій організувати фарбування дитячого майданчика. Приймала участь у організації та проведенні загальноміських заходів, а саме «День міста», «Масляна», «День Святого Миколая», приймала посильну участь і в інших районних та обласних заходах. Приділяла, приділяю та буду приділяти увагу людям похилого віку, дітям та молоді з вадами здоров’я. Разом з заслуженим тренером України Старостіною Р.Ф. у лютому 2016 р. подавала клопотання до депутата Верховної ради Курило В.С., щодо ремонту дороги по вул. Кооперативній, яка веде до стадіону «Олімп». Але,на жаль, наше клопотання у минулому році не задовольнили. Кошти на ремонт цієї дороги заплановані у бюджетному кошторисі Кремінської міської ради на 2017 рік.

Постійно беру участь у розгляді питань нашої громади, які виносяться на чергові та позачергові сесії Кремінської міської ради, у роботі бюджетної комісії, у роботі постійної комісії з нагляду за дотриманням законодавства в галузі торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, упорядкування роботи торговельної мережі, ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі, у дискусійних круглих столах по питаннях децентралізації влади, взаємодії влади, громади та бізнесу

 

 

Депутат Кремінської міської ради                           Л.А.Гриценко

П'ятниця, 24 лютого 2017 10:32

Звіт за 2016 рік

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 19/6

“ 08 ” лютого 2017 р.                                                 м. Кремінна

 

Про виконання державної
регуляторної політики
Кремінською міською радою за 2016 р.

 

            Заслухавши інформацію секретаря міської ради Пилипенко Е.В. про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2016 р., керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.      Звіт про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2016 рік прийняти до відома (додається).

2.      Секретарю міської ради забезпечити висвітлення звіту про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2016 рік у засобах масової інформації.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко


 

Звіт
про здійснення державної регуляторної політики Кремінської міської ради у 2016 р.

 

Реалізація державної регуляторної політики міської ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.

            На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики», рішенням сесії міської ради від 24.02.2016 р. № 5/15 «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою» створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законодавства по провадженню проектів регуляторних актів: опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії залучені представники, громадських організацій, депутатського корпусу, приватного бізнесу.

            У грудні 2015 року рішенням Кремінської міської ради № 2/9 був затверджений План діяльності з відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2016 році. Рішенням Кремінської міської ради від 24.02.2016 р. № 5/16 внесено зміни та доповнення до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 році.

На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного плану зі змінами та доповненнями протягом року міською радою були прийняті наступні регуляторні акти:

-           Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради;

-           Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальної власності територіальної громади м.Кремінна.

Проведено періодичне відстеження результативності регуляторного акту ради від 04.05.2011 року № 9/6 Кремінської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Кремінна» та періодичне відстеження результативності регуляторного акту від 22.02.2012 № 22/5 «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Кремінна».

Всі акти прийняті відповідно до закону. Міською радою забезпечена участь підприємців, громадських організацій в обговоренні проектів регуляторних актів, проведені громадські обговорення.

            Відповідно до вимог Закону своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, звіти з відстеження, експертні висновки комісії Кремінської міської ради з питань реалізації регуляторної політики та доводиться до відома населення інформація про їх прийняття шляхом опублікування в ЗМІ та розміщення на офіційному веб- сайті Кремінської міської ради.

            У листопаді 2016 року розроблений та прийнятий План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році.

 

Секретар міської ради,
голова комісії з питань реалізації
державної регуляторної політики                                                             Е.В. Пилипенко

Кремінська міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № ____

 

від «___» _________ 2017 р.
м. Кремінна

 

Про надання фінансової підтримки
КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

 

Розглянувши лист директора КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Фещенка О.В. від 06.02.2017р. № 67 щодо підвищення вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, у зв’язку з підвищенням вартості енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, з метою недопущення збитковості комунального підприємства, відповідно до п.4 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд сесії Кремінської міської ради питання про надання фінансової підтримки КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на погашення різниці в тарифах з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій .

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

 

Міський голова                                                           Ю.О.Прокопенко

Кремінська міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № ____

 

від «___» _________ 2017 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження вартості послуг з
утримання будинків і споруд та
прибудинкових територій м. Кремінна,
що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

 

         У зв’язку з підвищенням вартості енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, з метою недопущення збитковості комунального підприємства, відповідно до ст. 7, п.3 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» розглянувши розрахунки вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, наданих КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» від 06.02.2017р. № 67, ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком Кремінської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити з 01.04.2017 року вартість послуг та витрат з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кремінна, що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

Додаток 1 – арк.

 

2. Перелік і періодичність послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м.Кремінна , що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» залишити без змін .

 

3. Вважати таким ,що втратило чинність рішення виконкому Кремінської міської ради від 03.02.2012 р № 36 «Про коригування переліку і вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кремінна, що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

 

4. Керуючому справами виконавчого комітету Кремінської міської ради довести дане рішення до жителів міста Кремінна через ЗМІ та шляхом розміщення на сайті.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Дзивульського Г.А.

 

 

Міський голова                                                           Ю.О.Прокопенко


 

Інформація
щодо зміни тарифів на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кремінна,
що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

 

Відповідно статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року підвищення тарифів на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій зумовлено рядом факторів , з врахуванням місцевих особливостей надання вищевказаних послуг. Послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» є збитковими (це зумовлює погіршення фінансового стану підприємства, умов господарювання, зростання величини кредиторської заборгованості). Підставою для перегляду тарифів на комунальні послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, на електроенергію та заробітну плату. Так вартість дизпалива на 1 січня 2012 р. становила 9,75 грн. за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість дизпалива становить 22,50 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 130,77%, бензин А-92 на 1 січня 2012 р. становила 9,65 грн за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість бензину А-92 становить 23,10 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 139,38%. Так вартість електроенергії на 1 січня 2012р. становила 0,3648 грн. за 1 кВт, а на 1 лютого 2017 р. вартість становить 1,29 за 1 кВт , процент підвищення ціни 253,62 %. Збільшення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати із 1014 грн. у 2012р. до 3200 на 1.02.2017 року, ріст 215,58%. Збиткова діяльність підприємства зумовлює до зменшення його фінансових ресурсів та може призвести до повної зупинки роботи підприємства. Діючий тариф востаннє переглядався у лютому 2012 р. і був затверджений рішенням виконкому міської ради від 03.02.2012 № 36. В порівнянні з діючим тарифом, відшкодування собівартості складає 57,4 %. Таким чином, діючі тарифи на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вже не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на виробництво. В зв’язку з вищезазначеним КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» проведено розрахунки тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року.

Згідно п. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець здійснює розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подає їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Згідно п. 3 ст. 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат.

Приведення тарифів на комунальні послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість: - надавати своєчасно та якісні послуги споживачам житлового фонду; - своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств; - налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства; - своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету.

 

Перелік і вартість послуг та витрат з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м.Кремінна ,що надаються КП «Кремінна-комунсервіс»(за 1 м.кв. загальної площі)

 

Код услуги

Найменування послуг

Діючий тариф

Фактичні витрати 1.02.2017 року

001

Прибирання прибудинкової території.

0,4645

0,8905

002

Прибирання підвалу,технічних поверхів та покрівлі

0,0008

0,0164

003

Прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території

0,0135

0,0296

004

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем

водопостачання,

0,3261

0,4241

005

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем

водовідведення і зливної каналізації

0,1251

0,2075

006

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутришньобудинкових систем

теплопостачання

0,1301

0,2302

007

Поточний ремонт конструктивних елементів

платна послуга

платна послуга

008

Обслуговування димовентиляційних каналів

0,1152

0,1472

009

Освітлення місць загального користування

0,1473

0,3682

010

Дезінсекції

0,0062

0,0052

011

Дератизації

0,0054

0,0071

 

Вартість тарифу,грн/м2

1,3342

2,3260

 

 

Керівник
КП Кремінна-Комунсервіс»                                               Фещенко О.В.

Інформація
щодо зміни тарифів на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кремінна, що надаються КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

 

Відповідно статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року підвищення тарифів на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій зумовлено рядом факторів , з врахуванням місцевих особливостей надання вищевказаних послуг. Послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» є збитковими (це зумовлює погіршення фінансового стану підприємства, умов господарювання, зростання величини кредиторської заборгованості). Підставою для перегляду тарифів на комунальні послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали, на електроенергію та заробітну плату. Так вартість дизпалива на 1 січня 2012 р. становила 9,75 грн. за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість дизпалива становить 22,50 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 130,77%, бензин А-92 на 1 січня 2012 р. становила 9,65 грн за 1 літр, а на 1 лютого 2017 року вартість бензину А-92 становить 23,10 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 139,38%. Так вартість електроенергії на 1 січня 2012р. становила 0,3648 грн. за 1 кВт, а на 1 лютого 2017 р. вартість становить 1,29 за 1 кВт , процент підвищення ціни 253,62 %. Збільшення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати із 1014 грн. у 2012р. до 3200 на 1.02.2017 року, ріст 215,58%. Збиткова діяльність підприємства зумовлює до зменшення його фінансових ресурсів та може призвести до повної зупинки роботи підприємства. Діючий тариф востаннє переглядався у лютому 2012 р. і був затверджений рішенням виконкому міської ради від 03.02.2012 № 36. В порівнянні з діючим тарифом, відшкодування собівартості складає 57,4 %. Таким чином, діючі тарифи на послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій вже не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на виробництво. В зв’язку з вищезазначеним КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» проведено розрахунки тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року.

Згідно п. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець здійснює розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подає їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Згідно п. 3 ст. 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат.

Приведення тарифів на комунальні послуги та витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість: - надавати своєчасно та якісні послуги споживачам житлового фонду; - своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств; - налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства; - своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету.

 

Перелік і вартість послуг та витрат з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м.Кремінна ,що надаються КП «Кремінна-комунсервіс»(за 1 м.кв. загальної площі)

 

Код услуги

Найменування послуг

Діючий тариф

Фактичні витрати 1.02.2017 року

001

Прибирання прибудинкової території.

0,4645

0,8905

002

Прибирання підвалу,технічних поверхів та покрівлі

0,0008

0,0164

003

Прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території

0,0135

0,0296

004

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем

водопостачання,

0,3261

0,4241

005

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем

водовідведення і зливної каналізації

0,1251

0,2075

006

Технічне обслуговування та поточний ремонт внутришньобудинкових систем

теплопостачання

0,1301

0,2302

007

Поточний ремонт конструктивних елементів

платна послуга

платна послуга

008

Обслуговування димовентиляційних каналів

0,1152

0,1472

009

Освітлення місць загального користування

0,1473

0,3682

010

Дезінсекції

0,0062

0,0052

011

Дератизації

0,0054

0,0071

 

Вартість тарифу,грн/м2

1,3342

2,3260

 

 

Керівник
КП Кремінна-Комунсервіс»                                               Фещенко О.В.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 20/___

«___» березня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення
про Форум місцевого розвитку
Кремінської територіальної громади

 

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою створення умов для реалізації принципів сталого розвитку на території громади та активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади та громадського обговорення проектів регуляторних актів, рішень органів самоврядування, міська рада

 

ВИРІШИЛА:
 

 1.Затвердити Положення про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                               Ю. О. Прокопенко


Додаток 1

до рішення міської ради №___

від «____»_______2017 р.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади 

 

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Форум місцевого розвитку Кремінської територіальної громади (далі за текстом - ФМР) є дорадчо-консультативним органом територіальної громади, що діє на громадських засадах.

1.2.Метою створення ФМР є:

- створення умов для реалізації принципів сталого розвитку на території громади та активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес-структур до діалогу з органами місцевої влади та громадського обговорення проектів регуляторних актів, рішень органів самоврядування;

- сприяння прозорому здійсненню повноважень територіальною громадою в реалізації проектів/програм місцевого розвитку та врахування громадської думки в прийнятті рішень стосовно питань місцевого розвитку;

- створення діалогової платформи між представниками владних органів та громадянами, що мешкають на території громади;

- визначення проблем та можливостей щодо їх вирішення, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку;

- вдосконалення шляхів організації та реєстрації громадських об’єднань;

- дослідження шляхів просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя мешканців громади;

- сприяння реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;

- вироблення нових та вдосконалення існуючих шляхів залучення міжнародної технічної допомоги, фінансових ресурсів інвесторів для реалізації ініціатив членів територіальної громади.

 1.3.Рішення ФМР носять рекомендаційний характер та є формою місцевої ініціативи в питаннях місцевого розвитку.

 1.4.Для досягнення мети та виконання своїх завдань ФМР взаємодіє з обласною державною адміністрацією, органами виконавчої влади, місцевими та регіональними правоохоронними органами, з громадськими та благодійними об’єднаннями, фондами, підприємствами та організаціями різних форм власності.

1.5.У своїй діяльності ФМГ керується законодавством України та цим Положенням.

1.6.Місце знаходження Секретаріату ФМР: Луганська область, м.Крремінна, пр-т Дружби, 13.

 

2.ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ФМР    

2.1.Склад та повноваження ФМР

2.1.1.До складу ФМР входять:

- члени територіальної громади у кількості від 2-3 представників з числа мешканців кожного населеного пункту територіальної громади і які представляють різні вікові групи та різні верстви населення;

- посадові особи Кремінської територіальної громади від 2-5;

- представники органів виконавчої влади, самоврядування або правоохоронних органів, що здійснюють свої владні повноваження на території громади/надають адміністративні послуги членам територіальної громади, а саме:

o   представники закладів соціальної інфраструктури населених пунктів (дитячий садочок, школа, будинок культури, фельдшерсько-акушерського пункту тощо);

o   представники поліції (начальник територіального органі, дільничні інспектори поліції, офіцери поліції ювенальної превенції);

o   представник вторинної безоплатної правової допомоги;

o   представники соціальних служб;

- представники комунальних підприємств / установ, які володіють інформацією щодо стану комунальної інфраструктури;

- представники бізнесу, що проживають / здійснюють господарську діяльність на території громади;

- представники громадських організацій (об’єднань), фондів, професійних спілок, спілок (об’єднань, асоціацій) вразливих груп населення, благодійних організацій, органів самоорганізації населення, організації співвласників багатоквартирних будинків.

2.1.2.Визначення складу учасників відбувається за принципом рівного представництва кожного населеного пункту та з дотриманням гендерного балансу.

2.1.3.Склад ФМР затверджується розпорядженням Кремінського міського голови.

2.1.4.Членство в ФМР є добровільним та ґрунтується на громадських засадах.

2.1.5.До повноважень ФМР відноситься:

- обрання складу Координаційного комітету ФМР;

- представлення інтересів мешканців громади в реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;

- прийняття рішень з рекомендаціями щодо покращення законодавчих і регуляторних умов реалізації спільних проектів з місцевого розвитку та подання їх на розгляд ради територіальної громади або виконавчого органу;

- прийняття рішень з рекомендаціями щодо внесення змін або доповнень до проектів програм соціально-економічного розвитку території громади та проектів бюджету територіальної громади з питань місцевого розвитку;

 - запрошення на засідання ФМР депутатів ради територіальної громади та посадових осіб місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування;

- визначення складу ініціативної групи з числа членів ФМР для участі на відкритому засіданні ради територіальної громади, на якому розглядаються ініціативи ФМР;

- заслуховування звіту про діяльність голови територіальної громади;

- вивчення та узагальнення міжнародного та національного досвіду розвитку територіальних громад;

- вироблення рекомендацій щодо покращення реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги;

- проведення громадських обговорень з проблемних питань та прийняття відповідних рішень з рекомендаціями щодо усунення їх чинників, вжиття превентивних заходів, які направляються компетентним органам;

- прийняття рішень зі створення робочих груп ФМР, визначення їх складу та порядку їх роботи.

2.1.6.У виключних випадках член ФМР може делегувати свої повноваження для участі в засіданні ФМР іншій особі, яка мешкає на території того ж самого населеного пункту. Делегування повноважень відбувається шляхом складення відповідного листа на ім’я голови Координаційного комітету ФМР та підписується особою, які делегує свої повноваження іншій особі.

 

2.2.Управління та організація діяльності ФМР.

2.2.1.У складі ФМР функціонують Координаційний комітет, Секретаріат. У складі ФМР можуть створюватися робочі групи з окремих напрямків.

2.2.2.Робочі групи з окремих напрямків створюються на підставі рішення ФМР, в якому визначено склад робочої групи, головуючий та порядок її роботи.

2.2.3. Склад робочої групи ФМР обирається зі складу членів ФМР на його засіданні з дотриманням вимог пунктів 2.1.1 та 2.1.2 цього Положення.

2.2.4.Порядок роботи робочої групи, її склад та головуючий затверджуються протокольним рішенням ФМР.

 

2.3.Склад Координаційного комітету ФМР

2.3.1. До складу Координаційного комітету ФМР входять:

-       міський голова – голова Координаційного комітету ФМР;

-       перший заступник міського голови – співголова Координаційного комітету ФМР;

-       заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар міської ради, керуючий справами – члени Координаційного комітету ФМР.

 2.3.2. У разі усунення голови територіальної громади, його заступника, заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар міської ради, керуючий справами територіальної громади від посади або обрання нових осіб на ці посади, новообрані особи автоматично стають членами Координаційного комітету ФМР.

 2.3.3. На Координаційний комітет ФМР покладається виконання управлінських функцій щодо діяльності ФМР.

2.3.4. Голова (або співголова) Координаційного комітету ФМР:

- вносить пропозиції ФМР, що оформлені протокольними рішеннями ФМР, на розгляд виконавчого комітету територіальної громади, голові територіальної громади, здійснює контроль за проходженням коштів, організацію тендерів на виконання підрядних робіт, організовує моніторинг реалізації проектів;

- представляє ФМР у відносинах з фізичними та юридичними особами, співпрацює зі ЗМІ при проведенні інформаційних заходів;

- організовує не рідше як два рази на рік зібрання ФМР та сприяє виконанню його рішень;

- підписує порядок денний, протоколи засідань, протокольні рішення, листи ФМР.

 2.3.5.Голова (або співголова) Координаційного комітету ФМР, який є головуючим на засіданні ФМР, не бере участі в голосуваннях його рішень.

2.3.6.Члени Координаційного комітету ФМР не можуть делегувати свої повноваження іншій особі.

 

2.4.Секретаріат ФМР

2.4.1. До складу Секретаріату ФМР входять:

- головний спеціаліст планово-фінансово відділу виконкому територіальної громади – секретар ФМР;

- представник міжнародної організації/проекту/донора – секретар ФМР (без права голосу, за згодою).

2.4.2.На Секретаріат ФМР покладається ведення протоколів засідань, документальне оформлення прийнятих на ФМР рішень, здійснення підготовчих та організаційних заходів для проведення засідань ФМР за вказівкою голови Координаційного комітету ФМР, складання графіку засідань робочих груп ФМР, оформлення протоколів її засідань, сповіщення членів робочих груп про графік засідань та направлення їм інформаційних матеріалів.

2.4.3.Склад Секретаріату ФМР затверджується розпорядженням міського голови.

 

2.5.Засідання ФМР.

2.5.1.Основною формою роботи ФМР є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на півроку.

 2.5.2.Засідання ФМР є повноважним, якщо у ньому бере участь не менше половини від її складу.

 2.5.3.Засідання можуть скликатися як за власною ініціативою Координаційного комітету ФМР, так і за пропозицією членів ФМР.

 2.5.4. Засідання ФМР відкриває і веде голова Координаційного комітету ФМР, а в разі його відсутності – його заступник або заступник міського голови з фінансово-економічних питань (далі за текстом – головуючий). Головуючий не бере участі в голосуванні стосовно прийняття рішень ФМР.

2.5.5.Засідання ФМР є відкритими для всіх інших представників громадськості, засобів масової інформації, які не є членами ФМР. Засідання ФМР не може бути закритим.

2.5.6. Засідання ФМР проводяться у відповідності до порядку денного, що заздалегідь складається Координаційним Комітетом ФМР на направляється всім членам ФМР, форма якого міститься в Додатку №1 до цього Положення.

2.5.7.Члени ФМР та інші представники громадськості можуть порушувати будь-які питання на засіданнях ФМР, що віднесенні до його повноважень.

2.5.8.Протоколи засідань ФМР щодо обговорень та прийнятих рішень ФМР підписуються головуючим та секретарем ФМР, форма якого міститься в Додатку №2 до цього Положення.

2.5.9.Рішення ФМР приймаються простою більшістю голосів його членів, які беруть участь у її засіданні, та викладаються в протокольному рішенні засідання ФМР, форма якого міститься в Додаток №3 до цього Положення.

 

2.6.Матеріально-технічне забезпечення ФМР

2.6.1.Матеріально-технічне забезпечення та витрати, пов’язані з діяльністю ФМР, його Координаційного комітету, здійснюється у відповідності з використанням грантової підтримки проектів (програм) міжнародної технічної допомоги, інших проектів та бюджетних коштів.

 

2.7.Прикінцеві положення

2.7.1.ФМР є неюридичною і неприбутковою структурою при міській раді, яка організована з метою створення умов для реалізації принципів місцевого розвитку.

2.7.2. ФМР не несе відповідальності за зобов’язаннями своїх представників.

2.7.3.ФМР може мати бланки, атрибутику та символіку, взірці яких затверджуються на ФМР.

 

2.7.4. Додатки до цього Положення є його невід’ємною частиною.

П'ятниця, 10 лютого 2017 16:56

20 сесія. Положення про конкурс

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 20/___

«___» березня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення
про порядок проведення міського
конкурсу міні-проектів розвитку
територіальної громади «Місто своїми руками»

 

З метою запровадження новітніх засобів розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння територіальній громаді м. Кремінна у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громади, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Провести у 2017 році Конкурс міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна.

 2.Затвердити:

2.1. Положення про порядок проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (додається).

 2.2. Склад Конкурсного комітету Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (додається).

 2.3. План-графік проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна (додається).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісіїю Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                Ю. О. Прокопенко


Додаток 1

до рішення міської ради

 

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО МІСЬКИЙ КОНКУРС МІНІ-ПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

«МІСТО СВОЇМИ РУКАМИ»

1.     Загальні положення

1.1.    Дане Положення про міський конкурс міні-проектів місцевого розвитку та фінансування їх виконання (далі - Положення) визначає умови і порядок проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками» (далі Конкурс) і фінансування на їх виконання.

1.2.    Мета Конкурсу – сприяння територіальній громаді у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громади.

1.3.    Основні завдання Конкурсу:

̶    стимулювання діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ), житлових кооперативі, ініціативних груп громадян через надання фінансової підтримки для впровадження їхніх суспільних ініціатив;

̶    поширення позитивного досвіду, набутого окремими громадами, у розв’язанні соціально-економічних проблем місцевого значення;

̶    створення сприятливого клімату для внутрішнього розвитку територіальної громади шляхом стимулювання її до самоорганізації;

̶    розвиток соціального партнерства шляхом об’єднання ресурсів і зусиль міської ради та громадськості на вирішення соціально значущих проблем територіальної громади.

1.4.    Пріоритетні напрямки Конкурсу:

- поліпшення стану житлового фонду та прилеглих територій (у тому числі раціональне використання енергоресурсів, благоустрій прибудинкових територій і доріг, озеленення, облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків);

̶    проведення заходів енергоефективності та енергозбереження, в тому числі в місцях загального користування багатоквартирних будинків;

̶    благоустрій території міста;

̶    благоустрій місць відпочинку населення - парків, скверів, алей тощо.

1.5. Основні номінації конкурсу:

- «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі; заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);

- «Чисте довкілля» (упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);

- «Добробут громад» (благоустрій території громад, тощо).

2.     Умови Конкурсу

2.1.    До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи громадян, ОСББ, житлові кооперативи, зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території Кремінської міської ради (далі - Конкурсанти).

2.2.    Фонд Конкурсу становить 300 тис.грн.

2.3.    В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти для учасників (визначених п.2.1 даного Положення) в розмірі до 35 тис.грн. на один проект.

2.4.    Фонд Конкурсу та розмір міні-гранту для учасників можуть бути змінені рішенням сесії Кремінської міської ради.

2.5.    Кошти місцевого бюджету на фінансування проектів-переможців спрямовуються на видатки розвитку.

2.6.    Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового спів фінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 5% від запитуваної суми. (Власний внесок може бути представлений не фінансовими ресурсами, ресурсами партнерів міні-проекту або внеском з інших джерел не заборонених чинним законодавством України)

2.7.    Придбання товарів, робіт і послуг здійснюється у встановленому законом порядку.

2.8.    Конкурсанти подають до міської ради:

2.8.1. Міні-проекти на паперовому та електронному носіях за формами встановленого зразка, що затверджуються рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта та з урахуванням законодавства України про захист персональних даних. На титульному аркуші обов'язково зазначається повне найменування і місцезнаходження Конкурсанта.

2.8.2. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується залучення підрядної організації, Конкурсантові необхідно надати попередній договір Конкурсанта з підрядною організацією про укладання договору в майбутньому (основного договору про надання необхідних послуг), на умовах встановлених попереднім договором.

Всі Конкурсанти до основного переліку документів обов'язково додають зведений кошторисний розрахунок і протокол (або гарантійний лист) про участь у співфінансуванні міні-проекту.

У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується поліпшення (вдосконалення, модернізація) стану об’єкта (майна), Конкурсант надає фотознімки (візуалізацію) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати.

2.8.3. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується видання будь-яких брошур, бюлетенів, виготовлення конструкцій, пошив сценічних костюмів тощо, Конкурсантові необхідно надати макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити.

2.8.4. Копії наступних документів (копії документів не потрібно завіряти нотаріально):

2.8.4.1.     Громадські організації:

̶   свідоцтво про реєстрацію в органах юстиції;

̶   статут (положення);

̶   документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

2.8.4.2.     Органи самоорганізації населення:

̶   протокол зборів (конференції) про створення органу самоорганізації населення;

̶   положення про орган самоорганізації населення;

̶   рішення ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення;

̶   рішення виконавчого комітету ради (у випадку легалізації органу самоорганізації населення як юридичної особи);

̶   документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

2.8.4.3.     Ініціативні групи громадян:

̶   протокол зборів громадян про створення ініціативної групи, завірений керівником органу місцевого самоврядування за місцем створення ініціативної групи із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові кожного члена ініціативної групи;

̶   документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

2.8.4.4.     ОСББ (житловий кооператив):

̶   свідоцтво про державну реєстрацію;

̶   статут;

̶   документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

2.9.    Реалізація міні-проектів здійснюється протягом бюджетного року.

2.10.    Міні-проекти не допускаються до участі в Конкурсі:

̶    якщо Конкурсант не відповідає вимогам визначених п.2.1 даного Положення;

̶    якщо Конкурсант знаходиться у стадії ліквідації або реорганізації;

̶    при виявленні недостовірної інформації про діяльність Конкурсанта або він неспроможний реалізувати міні-проект;

̶    у разі відкликання Конкурсантом міні-проекту;

̶    при надходженні матеріалів міні-проекту після закінчення встановленого строку їх прийому;

̶    при наданні конкурсної документації не в повному обсязі або якщо документація не відповідає вимогам даного Положення чи вимогам, визначеним Конкурсним комітетом.

2.11.    У рамках Конкурсу не фінансуються міні-проекти, що передбачають:

̶    спрямованість на політичну та виборчу діяльність;

̶    одержання прибутку і прямої матеріальної допомоги, заробітної плати, винагороди та інших компенсаційних виплат Конкурсантом або його представником, учасником, членом, партнером;

̶    погашення боргових зобов'язань і матеріального збитку Конкурсанта або його представника, учасника, члена, партнера;

̶    витрати на придбання ліцензій, патентів і товарних знаків;

̶    придбання або ремонт техніки для Конкурсанта або його представника, учасника, члена, партнера;

̶    випуск авторських робіт, організація і проведення персональних виставок.

2.12.    Конкурсанти відповідають за достовірність інформації та документів, які вони надають, відповідно до чинного законодавства України.

2.13.    На окрему вимогу Конкурсного комітету Конкурсанти можуть надавати додаткову інформацію щодо міні-проектів. Для наочної презентації міні-проекту допускається проведення демонстраційних показів робіт (друкованих видань, аудіо- і відеопродукції).

2.14.    Витрати, здійснені конкурсантами для підготовки та надання конкурсної документації, оплаті не підлягають.

3.     Критерії та порядок оцінки міні-проектів

3.1.    Міні-проекти оцінюються Конкурсним комітетом за наступними критеріями:

̶    відповідність міні-проекту одному або декільком пріоритетним напрямам Конкурсу.

̶    відповідність вимогам Конкурсу;

̶    наявність чітко сформульованої проблеми, її актуальність;

̶    визначення оптимальних методів реалізації проекту;

̶    реалістичність та вимірюваність очікуваних результатів;

̶     обґрунтованість вартості товарно-матеріальних цінностей, необхідних для реалізації міні-проекту;

̶    охоплення та залучення цільової аудиторії проекту;

̶    користь для цільової аудиторії проекту;

̶    відповідність запропонованої діяльності цілям і завданням проекту;

̶    довгостроковий вплив проекту;

̶    оригінальність та інноваційність проекту;

̶    реалістичність виконання проекту відповідно до запропонованого графіку;

̶    ефективність використання ресурсів;

̶    залучення додаткових ресурсів;

̶    виконання вимог складання бюджету.

4.     Організаційне забезпечення Конкурсу

4.1.Для проведення Конкурсу рішення міської ради затверджується склад Конкурсного комітету та план-графік проведення Конкурсу.

4.1.    Конкурсний комітет:

̶    контролює дотримання даного Положення і плану проведення Конкурсу;

̶    затверджує необхідні форми конкурсної документації;

̶    затверджує вимоги до оформлення міні-проектів;

̶     готує до розгляду та розглядає на своїх відкритих засіданнях проекти, що подаються на конкурс для отримання муніципальних грантів;

̶     організовує публічний захист проектів, що пройшли у фінальну частину конкурсного відбору:

̶    ухвалює рішення щодо переможців Конкурсу.

4.2.    Регламент роботи Конкурсного комітету:

4.2.1. Засідання Конкурсного комітету є правочинним, якщо в них беруть участь більше половини членів від затвердженого персонального складу.

4.2.2. Рішення Конкурсного комітету приймається більшістю голосів від кількості членів комітету, які брали участь у засіданні. У випадку рівної кількості голосів вирішальним є голос голови Конкурсного комітету.

4.2.3. Засідання Конкурсного комітету оформлюється протоколом, який підписується секретарем та головою Конкурсного комітету, а у випадку відсутності голови Конкурсного комітету – його заступником.

4.2.4. Рішення Конкурсного Комітету про визначення переможців Конкурсу є остаточним. Конкурсний комітет не зобов'язаний давати пояснення про мотивацію при прийнятті відповідного рішення.

5.     Процедура Конкурсу

5.1.    Зразки необхідних документів визначаються рішенням Конкурсного комітету та оприлюднюються на офіційному сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина".

5.2.    Повідомлення про переможців Конкурсу публікуються в газеті «Кремінщина» і на офіційному сайті Кремінської міської ради.

5.3.    Конкурсна документація подається за адресою вказаною в оголошенні про проведення конкурсу.

5.4.    Подача документально оформлених міні-проектів здійснюється відповідно до графіку, розміщеного на сайті Кремінської міської ради та газеті "Кремінщина". Після закінчення строків прийняття конкурсної документації секретар Конкурсного комітету складає протокол і привласнює всім заявками реєстраційний номер. Конкурсна документація, яка подана після кінцевої дати, вказаної в оголошенні, не розглядаються.

5.5.    Протягом 15 днів з дня закінчення прийому конкурсної документації міні-проектів Конкурсний комітет проводить їх експертизу і приймає рішення щодо визначення переможців Конкурсу. В разі виникнення необхідності прийняття, за результатами розгляду конкурсної документації міні-проектів, додаткового рішення Кремінської міської ради, термін визначення переможців Конкурсу може бути подовжений на строк необхідний для підготовки такого рішення та прийняття його на сесії Кремінської міської ради.

6.     Порядок фінансування міні-проектів

6.1.    Співфінансування для реалізації міні-проектів, визнаних переможцями, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на поточний бюджетний рік, на підставі рішення Конкурсного комітету.

6.2.    При реалізації міні-проектів допускається залучення коштів з інших джерел, не заборонених діючим законодавством України.

6.3.    За результатами Конкурсу, на підставі рішення Конкурсного комітету, вносяться зміни до рішення Кремінської міської ради про міський бюджет року проведення конкурсу щодо виділення та розподілу обсягів фінансування за рахунок коштів міського бюджету на реалізацію міні-проектів за відповідними напрямками.

6.4.    Протягом 15 робочих днів, після прийняття змін до рішення Кремінської міської ради про міський бюджет року проведення конкурсу щодо виділення та розподілу обсягів фінансування за рахунок коштів міського бюджету на реалізацію міні-проектів, між виконавчим комітетом Кремінської міської ради, переможцем Конкурсу та іншими учасниками-партнерами укладається Договір щодо спільної реалізації міні-проекту (далі Договір), в якому закріплюються взаємні зобов'язання і відповідальність сторін. Витрати, понесені Конкурсантом до отримання коштів міського бюджету і після закінчення терміну реалізації міні-проекту, відшкодуванню не підлягають.

6.5.    Для укладення Договору громадським організаціям (ОСББ, житловим кооперативом) переможцям необхідно надати додатково наступні документи:

̶    довідка банку про відкриття рахунку;

̶    довідка про відсутність заборгованостей по сплаті податків та страхових внесків до бюджету і позабюджетні фонди.

6.6.    Для укладення Договору керівнику ініціативної групи (органу самоорганізації населення) переможця необхідно надати додатково копії наступних документів:

̶    паспорт громадянина України;

̶    довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

6.7.    Конкурсний комітет залишає за собою право:

̶    контролювати і брати участь у виборі підрядної організації для реалізації проекту;

̶    здійснювати моніторинг проекту;

̶    контролювати цільове витрачання коштів за проектом.

6.8.    Якщо переможець Конкурсу протягом 15 робочих днів після прийняття змін до рішення Кремінської міської ради про міський бюджет року проведення конкурсу щодо виділення та розподілу обсягів фінансування за рахунок коштів міського бюджету на реалізацію міні-проектів не уклав Договір або впродовж 30 календарних днів після підписання Договору не почав реалізацію проекту, то кошти міського бюджету, передбачені на спів фінансування даного міні-проекту, відповідно до окремого рішення Конкурсного комітету, формуються в бонусну квоту, з якої перерозподіляються додатково Конкурсантам, що виявляють активність і старанність у реалізації своїх ініціатив, або надаються наступним Конкурсантам (замість тих, що вибули), згідно з рейтингом Конкурсу на основі раніше поданих заявок.

6.9.    По завершенні реалізації міні-проектів товарно-матеріальні цінності, придбані за кошти на виконання проекту, стають власністю територіальної громади.

7.     Звітність одержувачів міні-грантів про використання коштів

7.1.    Одержувачі міні-грантів готують і надають 10 числа кожного місяця аналітичні та фінансові звіти у встановленій формі, яка є додатком до Договору, і в строк, визначений у Договорі.

7.2.    При складанні звітів одержувачі міні-грантів отримують консультації щодо складання звітів від Конкурсного комітету.

8.     Прикінцеві положення

8.1.    Використання інформації, що міститься у Конкурсній документації, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про інформацію». Конкурсна документація зберігається в секретаря Конкурсного комітета, при цьому члени Конкурсного комітету мають право на отримання копій всіх документів.

8.2.    Факт участі в Конкурсі означає, що всі учасники погоджуються з правилами, встановленими цим Положенням про Конкурс, а також з тим, що назва їх організації, органу самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ініціативної групи, імена, прізвища учасників проекту, а також фото-і відео-матеріали, пов’язані з реалізацією проекту, можуть бути використані Кремінською міською радою або Конкурсним комітетом в інформаційних, рекламних та інших матеріалах спрямованих на популяризацію Конкурсу.


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Кремінської

міської ради

__.02.2017 № 20/

 

 

СКЛАД

Конкурсного комітету Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна

 

Прокопенко Юрій

 Олексійович

 

 

Пилипенко Едуард

Володимирович

-        міський голова м. Кремінна, голова Конкурсного комітету;

 

-        секретар Кремінської міської ради, заступник голови Конкурсного комітету;

 

 

-        , секретар Конкурсного комітету.

Члени Конкурсного комітету:

 

 

-        депутат Кремінської міської ради;

 

-        голова Громадської ради при виконкомі Кремінської міської ради;

 

- голова постійної комісії Кремінської міської ради;

 

 

-       депутат Кремінської міської ради;

 

 

-        голова постійної комісії Кремінської міської ради;

 

-        голова постійної комісії Кремінської міської ради;

 

-        депутат Кремінської міської ради;

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Кремінської

міської ради

__.02.2017 № 20/

 

ПЛАН – ГРАФІК

проведення Конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку територіальної громади м. Кремінна

 

№ з/п

Заходи

Термін

Відповідальні

виконавці

1

Затвердження Конкурсної документації.

До 10.03.2017

Конкурсний комітет

2

Підготовка і публікація на офіційному веб-сайті Кремінської міської ради оголошення про умови Конкурсу та початок прийому проектних заяв.

До 20.03.2017

Конкурсний комітет, виконком міської ради

3

Підготовка і публікація в місцевих ЗМІ оголошення про умови Конкурсу та початок прийому проектних заяв.

До 20.03.2017

Конкурсний комітет, виконком міської ради

4

Проведення семінару для учасників конкурсу щодо вимог оформлення конкурсної заявки

30.03.2017

Конкурсний комітет, виконком міської ради

5

Прийом Конкурсних проектів.

До 30.04.2017

Конкурсний комітет, виконком міської ради

6

Робота Конкурсного комітету щодо розгляду проектів.

 

до 15.05.2017

Конкурсний комітет

7.

Засідання Конкурсного комітету по визначенню переможців Конкурсу.

 

до 17.05.2017

Конкурсний комітет

8.

Оприлюднення результатів Конкурсу.

 

до 20.05.2017

Конкурсний комітет

9.

Укладання договорів.

до 10.06.2017

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

11.

Реалізація проектів.

визначається проектними заявами

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

 

Презентація проектів.

Серпень- вересень 2017

Переможці Конкурсу, виконком міської ради

 

 

Main Menu

Kremins'ka TG