« » червня 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік
Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради, у відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.1. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», 7«Показники міжбюджетних трансфертів між Кремінським міським бюджетом та іншими бюджетами на 2017 рік» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна до рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :
Зменшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 316840грн. – проведення міського конкурсу міні-проектів та видатки по програмі супроводу речових прав;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об`єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000 грн.
збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 16840 грн. – судовий збір за порушення справи про банкрутство.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8800 "Інші субвенції», КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 36000 грн. – субвенція районному бюджету для забезпечення діяльності Житлівського клубу (придбання семидесяти п’яти крісел).
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 15000 грн.- виготовлення відеоролику з привабливості Кремінщини.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 3400 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 10000 грн.- матеріальна допомога в організації та проведені похорон сім’ям загиблих учасників АТО та померлим в результаті поранення;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6030 "Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства" 2610 « Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)» в сумі 103375 грн. – відшкодування КП ВУ ВУВКГ різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 135625 грн., в т.ч. відсипка твердим грунтом (граншлаком) дороги до кладовищ - 130000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5625грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» в сумі 50000 грн. для придбання гідравлічної щітки з бункером.
ІІ. Збільшити дефіцит загального фонду міського бюджету джерелом покриття якого визначити використання вільного залишку коштів на початок року в сумі 1396506 грн.
За рахунок збільшення дефіциту загального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків на загальну суму 231255 грн., в т.ч. по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 185475 грн., в т.ч виконання робіт по догляду за дренажними мережами і водопровідними спорудами - 90000 грн.; утримання та виготовлення елементів благоустрою – 20000 грн.; облаштування пішохідних переходів – 70000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5475грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 45780 грн. – придбання гойдалок, пісочниць, лавок, урн, гасіїв швидкості
Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., напрямком використання якого визначити спрямування коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., джерелом покриття якого визначити залучення коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 21000 грн.- мультимедійний відеопроектор з екраном.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 167620 грн. – придбання ігрових комплексів та каруселів;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 157393 грн.- капітальний ремонт тротуарів;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» в сумі 80856 грн. – розробка Генплану, плану зонування території міста та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 205000 грн., в т.ч. капремонт вікон сходових клітин ОСББ та ЖБК; капремонт асфальтобетонного покриття внутрішньо квартальних доріг ЖБК .
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на загальну суму 209382 грн., в т.ч.:
– капремонт спортивних майданчиків з виконанням проекту та його експертизи в сумі 206382 грн.;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму в сумі 290000 грн. – будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6021 «Капітальний ремонт житлового фонду» КЕКВ 3131 «Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)» в сумі 34000 грн. – капітальний ремонт (переоснащення) освітлення під’їздів багатоповерхових будинків;
ІІІ .Внести зміни до помісячного розпису доходної та видаткової частини загального та спеціального фонду міського бюджету:
Збільшити планові асигнування по КДК 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» тротуарів у травні на суму 21590 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 10965 грн., у жовтні на 5625 грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» збільшити планові асигнування спеціального фонду бюджету в травні на суму 11250 грн. та зменшити їх у липні на 5625 грн., у жовтні на 5625 грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшити планові асигнування загального фонду бюджету в травні на суму 10000 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 5000 грн.
Начальник ПФВ-головний бухгалтер Н.М.Смалько
17 травня 2017 року
м. Кремінна
Про звернення до Голови Верховної Ради
України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики,
Голів фракцій та груп Верховної Ради України,
Народного депутата Курило В.С. щодо
зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України
та інших законів України щодо скасування акцизного
податку з реалізації суб’єктами господарювання
роздрібної торгівлі тютюнових виробів та
забезпечення збалансованості місцевих бюджетів
внаслідок його скасування»
Розглянувши зареєстрований законопроект Народного депутата України Вознюка Ю.В. від 05.04.2016 №6286 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування», на виконання рекомендацій Всеукраїнської Асоціації міст України викладених у листах від 03 травня 2017 року №1-119 та №1-120, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток
до рішення міської ради
від 17.05.2017 № 22/10
Звернення
до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики, Голів фракцій та груп Верховної Ради України, Народного депутата Курило В.С. щодо зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування»
На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування» (реєстр. № 6286 від 05.04.2016) (далі – законопроект).
Законопроектом яким пропонується скасувати акцизний податок з роздрібного продажу тютюнових виробів як окремий вид податку. Даний податок зараховується в повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування та служить стабільним джерелом надходжень.
На нашу думку, зміни, що стосуються перерозподілу власних доходів сільських, селищних, міських рад є неприпустимими.
Кремінська міська рада вже зверталася до Верховної Ради України та ЦОВВ з проханням не допустити прийняття аналогічного законопроекту, розробленого Мінфіном. Завдяки спільним зусиллям та відстоюванні інтересів місцевого самоврядування Уряд врахував позицію громад та пообіцяв жодних таких ініціатив не подавати.
Разом з тим, народним депутатом України Вознюком Ю.В. зареєстровано аналогічний законопроект, що суперечить основним принципам децентралізації та обмежує місцеве самоврядування.
Кремінська міська рада стурбована такими намаганнями вилучити стабільні джерела надходжень до місцевих бюджетів, замінивши їх механізмами перерозподілу ресурсів через центральний рівень.
Владою обіцяно було спрямувати свої зусилля на подолання корупції. Акцизний податок виступив дієвим інструментом боротьби з «тінню» та контрабандою, вдалося залучити чимало коштів та виявити недобросовісних платників.
Прийняття зазначених змін може покласти початок негативним тенденціям перенесення ряду ресурсів на вищий рівень, зведе на внівець всі докладені зусилля по децентралізації та де мотивує всі місцеві ради у здійсненні подальших кроків з децентралізації та бюджетної реформи.
Завдяки співставленню даних по сплаті виробниками тютюнових продуктів загальнодержавного акцизу та місцевого акцизу розповсюджувачами цих товарів через роздрібну мережу можна визначити контрафакт та тіньовий оборот.
Міські голови відповідають за всі проблеми та населення на відповідній території і тому повинні мати відповідний ресурс. Підготовка зазначених змін та їх схвалення Верховною Радою України неодмінно викличне зростання соціальної напруги та зменшення підтримки з боку органів місцевого самоврядування до органів державної влади.
Від імені територіальної громади, звертаємося до Вас, з проханням відстояти інтереси місцевого самоврядування та не допустити прийняття законопроекту №6286 від 05.04.2016 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».
Міський голова Ю.О. Прокопенко
« 17 » травня 2017 року
м. Кремінна
Про розгляд звіту щодо виконання
Програми правової освіти населення
та організації надання населенню
безоплатної первинної правової допомоги
м. Кремінна на 2014-2019 роки
Розглянувши звіт про виконану роботу за 2014 – 2017 р.р. громадської організації «Кремінський Центр правової інформації, консультації та допомоги «Колохорт» визначеній відповідальною за виконання Програми правової освіти населення та організації надання населенню безоплатної первинної правової допомоги м. Кремінна на 2014-2019 роки та провівши аналіз, керуючись ст.144 Конституції України, ст. 25, п.11 ст. 26, ст. 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації.
Міський голова Ю.О. Прокопенко
«17» травня 2017 року
м. Кремінна
Про приєднання до Європейської
ініціативи «Мери за економічне зростання»
Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади м. Кремінна, враховуючи рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Додаток 1
до рішення
Кремінської міської ради
від 17 травня 2017 року №22/8
Заявка на членство
Я, Прокопенко Юрій Олексійович голова Кремінської міської ради уповноважений рішенням сесії Кремінської міською ради від 17 травня 2017 року підписати угоду в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання", в повному обсязі приймаю на себе зобов’язання, що викладені в Концепції "Мери за економічне зростання" та коротко наведені нижче.
В зв’язку з цим, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується тісно співпрацювати з діловими колами та громадянським суспільством з метою прискорення стійкого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць, здійснив певні заходи принаймні в трьох із п’яти наступних галузей:
В рамках діяльності по здійсненню даних зобов’язань, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується:
Я згоден з тим, що членство адміністрації, яку я представляю в Ініціативі «Мери за економічне зростання» може бути призупинено у випадку несвоєчасного надання вищезгаданих документів (плану місцевого економічного розвитку та піврічних звітів про хід реалізації плану), про що буде направлено попереднє письмове повідомлення Секретаріату «Мери за економічне зростання».
[ПІБ мера] [Підпис]
[ім’я та повна адреса місцевого органу влади]
[ім’я, електронна пошта та телефонний номер контактної особи]
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник міського голови Н.М. Макогон
Заявка на членство
Я, Прокопенко Юрій Олексійович голова Кремінської міської ради уповноважений рішенням сесії Кремінської міською ради від 17 травня 2017 року підписати угоду в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання", в повному обсязі приймаю на себе зобов’язання, що викладені в Концепції "Мери за економічне зростання" та коротко наведені нижче.
В зв’язку з цим, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується тісно співпрацювати з діловими колами та громадянським суспільством з метою прискорення стійкого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць, здійснив певні заходи принаймні в трьох із п’яти наступних галузей:
В рамках діяльності по здійсненню даних зобов’язань, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується:
Я згоден з тим, що членство адміністрації, яку я представляю в Ініціативі «Мери за економічне зростання» може бути призупинено у випадку несвоєчасного надання вищезгаданих документів (плану місцевого економічного розвитку та піврічних звітів про хід реалізації плану), про що буде направлено попереднє письмове повідомлення Секретаріату «Мери за економічне зростання».
Міський голова Прокопенко Ю.О.
Кремінська міська рада,
місто Кремінна, Луганська область,
проспект Дружби, 13
Прокопенко Юрій Олексійович,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
095-1032638
17.05.2017
“17” травня 2017 року
м. Кремінна
Про затвердження Положення про
Центр надання адміністративних послуг
у м. Кремінна у новій редакції
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 31.08.2016 № 565 з метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI керуючись п. «б» ст. 27, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Міський голова Ю.О. Прокопенко
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
У М. КРЕМІННА
(нова редакція)
м. Кремінна – 2017
І. Загальні положення
На основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг у ЦНАП можуть надаватися послуги безпосередньо такими суб’єктами, в тому числі проводитись консультування. Визначення переліку таких суб’єктів делегується виконавчому комітету міської ради з визначенням доцільності, пріоритету та з урахуванням технічних можливостей приміщення ЦНАП. У випадку узгодженості суб’єкт надання адміністративних послуг укладає з міською радою угоду про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг із наступним укладанням договору оренди (безоплатного користування) зі звільненням від оплати комунальних послуг.
Порядок взаємодій, що встановлюється цим Положенням, є обов’язковим до виконання всіма учасниками ЦНАП.
Прийняття рішення про утворення територіальних підрозділів, та/або віддалених місць для роботи адміністраторів, їх місцезнаходження, графік їх роботи, перелік адміністративних послуг делегується виконавчому комітету міської ради.
ІІ. Визначення термінів
У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
1) адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону, в тому числі надання суб’єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт тощо;
2) суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг;
3) суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.
ІІІ. Основні завдання центру та принципи роботи
1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
3) надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП, надання вичерпної інформації щодо необхідного переліку документів для отримання адміністративних послуг;
4) прийняття документів, їх реєстрація та направлення у встановленому порядку до органу, уповноваженого приймати рішення щодо надання адміністративної послуги;
5) забезпечення контролю за термінами надання адміністративної послуги;
6) організації співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг.
1) доступність послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
2) дотримання стандартів надання послуг;
3) відповідність розміру плати за послуги чинним нормативно-правовим актам;
4) відкритість та прозорість;
5) зрозумілість процедур;
6) оперативність у вирішенні питань;
7) забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
ІV. Структура центру
Відділу адміністративних послуг забезпечує надання загальної інформації та консультацій замовникам при їх зверненні за адміністративними послугами у ЦНАП та видачу результатів послуги (якщо послуга не була надана заявнику під час звернення). До складу відділу входять адміністратори ЦНАП та представники суб’єктів надання адміністративних послуг (за узгодженістю сторін).
ЦНАП облаштований у місцях прийому суб’єктів звернень інформаційними стендами із зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги. Аналогічна інформація міститься на веб-сайті ЦНАП.
У ЦНАП існує можливість надання суб’єктам звернення консультацій та інформації про хід розгляду їх заяв за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти).
- прийняття звітів, декларацій та скарг, розгляд яких віднесено до повноважень міської ради;
- надання консультацій, прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням адміністративних послуг, укладання договорів і угод представниками суб’єктів господарювання, які займають монопольне становище на ринку послуг, які мають соціальне значення для населення (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо ).
Прийняття рішення з вищезазначених питань делегується виконавчому комітету міської ради.
Добір суб’єктів господарювання здійснюється міською радою на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат та витрат часу суб’єкта звернення, а також з урахуванням вимог законодавства у сфері оренди державного та комунального майна.
Забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.
7.1 Організація робочого місця здійснюється із залученням матеріальної бази суб’єкта.
7.2 Графік роботи має відповідати вимогам чинного законодавства, затверджуватися керівником відповідного суб’єкта надання адміністративних послуг та узгоджуватися з керівником ЦНАП. Зміни до зазначеного графіку вносяться у порядку, передбаченому для його затвердження.
7.3 Керівник суб’єкта надання адміністративних послуг зобов'язаний забезпечити участь у роботі ЦНАП свого представника (представників) та їх своєчасну заміну у випадку відсутності. Персональний склад представників суб’єкта надання адміністративних послуг у ЦНАП визначається наказом керівника суб’єкту надання адміністративних послуг. В наказі зазначаються також працівники, які заміняють визначеного представника у разі його відсутності.
7.4 Відповідальність за якість та своєчасність надання адміністративних послуг безпосередньо представником суб’єкта надання адміністративних послуг несе керівник такого суб’єкту.
Керівник відповідно до завдань, покладених на ЦНАП:
1) здійснює керівництво роботою ЦНАП, несе персональну відповідальність за організацію його діяльності;
2) організовує діяльність ЦНАП, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи ЦНАП;
3) координує діяльність адміністраторів, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків;
4) організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів;
5) сприяє створенню належних умов праці у ЦНАП, вносить пропозиції органу (посадовій особі), що утворив ЦНАП, щодо його матеріально-технічного забезпечення;
6) розглядає скарги на діяльність чи бездіяльність адміністраторів;
7) може здійснювати функції адміністратора;
8) виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та положенням про центр.
Адміністратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою за процедурою, встановленою чинним законодавством для відповідної категорії посад.
Адміністратор має іменну гербову печатку із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП.
4.1 Основними завданнями адміністратора є:
1) надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;
2) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
3) видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
4) організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;
5) здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;
6) надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом;
7) складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом.
4.2 Адміністратор має право:
1) безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;
2) погоджувати документи (рішення) в інших державних органах, органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
3) інформувати керівника ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення строку розгляду заяв про надання адміністративної послуги, вимагати вжиття заходів до усунення виявлених порушень;
4) посвідчувати власним підписом та печаткою копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної послуги;
5) порушувати клопотання перед керівником ЦНАП щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи ЦНАП.
1) надання інформації для облаштування інформаційних стендів із зразками відповідних документів та інформації в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги;
2) надання інформації для розміщення на сайті про порядок надання відповідних адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг;
3) надання інформації для виготовлення довідково-інформаційних матеріалів про адміністративні послуги та безоплатне поширення таких матеріалів у приміщенні ЦНАП;
VII. Порядок надання адміністративних послуг
VIII. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг
ЦНАП звільняється від плати за підключення (у тому числі обслуговування та використання) до реєстрів, інших інформаційних баз, що використовуються для надання адміністративних послуг.
IХ. Здійснення моніторингу за наданням адміністративних послуг
- моніторинг всіх дій представників адміністраторів, пов’язаних з прийомом, розглядом вхідних пакетів документів та видачею вихідних пакетів документів;
- документальна фіксація дати реєстрації вхідних пакетів документів і видачі вихідного пакету документів;
- заходи, пов’язані з підготовкою та видачею вихідного пакету документів;
- супровід та загальна координація дій адміністраторів та суб’єктів надання адміністративних послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг;
- інформування міського голови, його заступників та керівників суб’єктів надання адміністративних послуг про будь-які порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг.
Х. Внесення змін та ліквідація
Секретар міської ради Е.В. Пилипенко
Заступник
міського голови Н.М. Макогон
« 17 » травня 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік
У відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.1.У пункті 2 рішення цифри «15 927,729», «8987,73703», «6 939,99197» замінити відповідно цифрами «17 324,235», «9218,99203», «8105,24297».
1.2.У пункті 3 рішення цифри «6014,11697», «2 007,114» замінити відповідно цифрами «7179,36797», «3403,620».
1.3. У пункті 4 рішення цифри «6014,11697» замінити відповідно цифрами «7179,36797».
1.4. У пункті 8 рішення цифри «11 224,200» замінити відповідно цифрами «12419,240».
Міський голова Ю.О. Прокопенко
Пояснювальна
до рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»
Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:
І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :
Зменшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 316840грн. – проведення міського конкурсу міні-проектів та видатки по програмі супроводу речових прав;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об`єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000 грн.
збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 16840 грн. – судовий збір за порушення справи про банкрутство.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8800 "Інші субвенції», КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 36000 грн. – субвенція районному бюджету для забезпечення діяльності Житлівського клубу (придбання семидесяти п’яти крісел).
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 15000 грн.- виготовлення відеоролику з привабливості Кремінщини.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 3400 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 10000 грн.- матеріальна допомога в організації та проведені похорон сім’ям загиблих учасників АТО та померлим в результаті поранення;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6030 "Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства" 2610 « Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)» в сумі 103375 грн. – відшкодування КП ВУ ВУВКГ різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 135625 грн., в т.ч. відсипка твердим грунтом (граншлаком) дороги до кладовищ - 130000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5625грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» в сумі 50000 грн. для придбання гідравлічної щітки з бункером.
ІІ. Збільшити дефіцит загального фонду міського бюджету джерелом покриття якого визначити використання вільного залишку коштів на початок року в сумі 1396506 грн.
За рахунок збільшення дефіциту загального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків на загальну суму 231255 грн., в т.ч. по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 185475 грн., в т.ч виконання робіт по догляду за дренажними мережами і водопровідними спорудами - 90000 грн.; утримання та виготовлення елементів благоустрою – 20000 грн.; облаштування пішохідних переходів – 70000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5475грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 45780 грн. – придбання гойдалок, пісочниць, лавок, урн, гасіїв швидкості
Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., напрямком використання якого визначити спрямування коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., джерелом покриття якого визначити залучення коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).
За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків збільшити планові асигнування видатків по:
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 21000 грн.- мультимедійний відеопроектор з екраном.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 167620 грн. – придбання ігрових комплексів та каруселів;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 157393 грн.- капітальний ремонт тротуарів;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» в сумі 80856 грн. – розробка Генплану, плану зонування території міста та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 205000 грн., в т.ч. капремонт вікон сходових клітин ОСББ та ЖБК; капремонт асфальтобетонного покриття внутрішньо квартальних доріг ЖБК .
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на загальну суму 209382 грн., в т.ч.:
– капремонт спортивних майданчиків з виконанням проекту та його експертизи в сумі 206382 грн.;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму в сумі 290000 грн. – будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території;
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6021 «Капітальний ремонт житлового фонду» КЕКВ 3131 «Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)» в сумі 34000 грн. – капітальний ремонт (переоснащення) освітлення під’їздів багатоповерхових будинків;
ІІІ .Внести зміни до помісячного розпису доходної та видаткової частини загального та спеціального фонду міського бюджету:
Збільшити планові асигнування по КДК 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» тротуарів у травні на суму 21590 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 10965 грн., у жовтні на 5625 грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» збільшити планові асигнування спеціального фонду бюджету в травні на суму 11250 грн. та зменшити їх у липні на 5625 грн., у жовтні на 5625 грн.
ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшити планові асигнування загального фонду бюджету в травні на суму 10000 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 5000 грн.
Начальник ПФВ-головний бухгалтер Н.М.Смалько
«17» травня 2017 року
м. Кремінна
Про внесення змін до рішення сесії
Кремінської міської ради від 01.03.2017
№20/4 «Про затвердження Положення
про проведення міського конкурсу
міні-проектів розвитку територіальної
громади «Місто своїми руками»
Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру територіальній громаді м. Кремінна, створення умов для підвищення активності громади, міська рада
ВИРІШИЛА:
«2.2. Фонд Конкурсу становить 621,0 тис.грн.»
Міський голова Ю. О. Прокопенко
«17 » травня 2017 року
м. Кремінна
Про виплату грошової компенсації
на покриття витрат з покращення
приміщення комунальної власності
Розглянувши звернення ПП Євсюкова О.А. про виплату компенсації вартості невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності розташованою за адресою м.Кремінна, вул. Чайковського, 3, протокол засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів від 31 березня 2017 року, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
1.Відмовити ПП Євсюкову О.А. у виплаті компенсації вартості невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності розташованою за адресою м.Кремінна, вул. Чайковського, 3 у зв’язку з відсутністю відповідно до вимог чинного законодавства всіх документів, що підтверджують проведення невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності розташованою за адресою м.Кремінна, вул. Чайковського, 3.
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.
Міський голова Ю.О. Прокопенко