Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Діджитал-платформа "Ти як?"

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

Administrator

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 23/проект

«       » червня 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради, у відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 18/19 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2017 рік» (далі – рішення), зі змінами внесеними рішенням Кремінської міської раді від 08.02.2017 №19/13 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 01.03.2017 № 20/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 05.04.2017 № 21/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 17.05.2017 № 22/6 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»:

1.1. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», 7«Показники міжбюджетних трансфертів між Кремінським міським бюджетом та іншими бюджетами на 2017 рік» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко


Пояснювальна до рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»

 

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

 

І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :

 

Зменшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 316840грн. – проведення міського конкурсу міні-проектів та видатки по програмі супроводу речових прав;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об`єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000 грн.

 

збільшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 16840 грн. – судовий збір за порушення справи про банкрутство.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8800 "Інші субвенції», КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 36000 грн. – субвенція районному бюджету для забезпечення діяльності Житлівського клубу (придбання семидесяти п’яти крісел).

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 15000 грн.- виготовлення відеоролику з привабливості Кремінщини.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 3400 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 10000 грн.- матеріальна допомога в організації та проведені похорон сім’ям загиблих учасників АТО та померлим в результаті поранення;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6030 "Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства" 2610 « Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)» в сумі 103375 грн. – відшкодування КП ВУ ВУВКГ різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 135625 грн., в т.ч. відсипка твердим грунтом (граншлаком) дороги до кладовищ - 130000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5625грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» в сумі 50000 грн. для придбання гідравлічної щітки з бункером.

 

ІІ. Збільшити дефіцит загального фонду міського бюджету джерелом покриття якого визначити використання вільного залишку коштів на початок року в сумі 1396506 грн.

 За рахунок збільшення дефіциту загального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків на загальну суму 231255 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 185475 грн., в т.ч виконання робіт по догляду за дренажними мережами і водопровідними спорудами - 90000 грн.; утримання та виготовлення елементів благоустрою – 20000 грн.; облаштування пішохідних переходів – 70000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5475грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 45780 грн. – придбання гойдалок, пісочниць, лавок, урн, гасіїв швидкості

Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., напрямком використання якого визначити спрямування коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., джерелом покриття якого визначити залучення коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

 За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків збільшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 21000 грн.- мультимедійний відеопроектор з екраном.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 167620 грн. придбання ігрових комплексів та каруселів;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 157393 грн.- капітальний ремонт тротуарів;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» в сумі 80856 грн. – розробка Генплану, плану зонування території міста та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 205000 грн., в т.ч. капремонт вікон сходових клітин ОСББ та ЖБК; капремонт асфальтобетонного покриття внутрішньо квартальних доріг ЖБК .

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на загальну суму 209382 грн., в т.ч.:

 капремонт спортивних майданчиків з виконанням проекту та його експертизи в сумі 206382 грн.;

  • Коригування проектно-кошторисної документації по проекту Наздвичайної кредитної лінії «Підвищення енергоефективності громадської будівлі (клубу) с.Житлівка» - 3000 грн.

       ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму в сумі 290000 грн. – будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6021 «Капітальний ремонт житлового фонду» КЕКВ 3131 «Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)» в сумі 34000 грн. – капітальний ремонт (переоснащення) освітлення під’їздів багатоповерхових будинків;

 

ІІІ .Внести зміни до помісячного розпису доходної та видаткової частини загального та спеціального фонду міського бюджету:

            Збільшити планові асигнування по КДК 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» тротуарів у травні на суму 21590 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 10965 грн., у жовтні на 5625 грн.

            ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» збільшити планові асигнування спеціального фонду бюджету в травні на суму 11250 грн. та зменшити їх у липні на 5625 грн., у жовтні на 5625 грн.

            ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшити планові асигнування загального фонду бюджету в травні на суму 10000 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 5000 грн.

Начальник ПФВ-головний бухгалтер                                                  Н.М.Смалько

Понеділок, 22 травня 2017 14:29

22 сесія. Про звернення

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/10

 

17 травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про звернення до Голови Верховної Ради
України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики,
Голів фракцій та груп Верховної Ради України,
Народного депутата Курило В.С. щодо
зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України
та інших законів України щодо скасування акцизного
податку з реалізації суб’єктами господарювання
роздрібної торгівлі тютюнових виробів та
забезпечення збалансованості місцевих бюджетів
внаслідок його скасування»

 

Розглянувши зареєстрований законопроект Народного депутата України Вознюка Ю.В. від 05.04.2016 №6286 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування», на виконання рекомендацій Всеукраїнської Асоціації міст України викладених у листах від 03 травня 2017 року №1-119 та №1-120, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звернутися до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Голів фракцій та груп Верховної Ради України, Народного депутата Курило В.С. щодо зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування» (звернення додається).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко


 

Додаток
до рішення міської ради
від 17.05.2017 № 22/10

 

Звернення
до Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України
з питань податкової та митної політики, Голів фракцій та груп Верховної Ради України, Народного депутата Курило В.С. щодо зареєстрованого законопроекту від 05.04.2016 №6286
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування»

 

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування» (реєстр. № 6286 від 05.04.2016) (далі – законопроект).

Законопроектом яким пропонується скасувати акцизний податок з роздрібного продажу тютюнових виробів як окремий вид податку. Даний податок зараховується в повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування та служить стабільним джерелом надходжень.

На нашу думку, зміни, що стосуються перерозподілу власних доходів сільських, селищних, міських рад є неприпустимими.

Кремінська міська рада вже зверталася до Верховної Ради України та ЦОВВ з проханням не допустити прийняття аналогічного законопроекту, розробленого Мінфіном. Завдяки спільним зусиллям та відстоюванні інтересів місцевого самоврядування Уряд врахував позицію громад та пообіцяв жодних таких ініціатив не подавати.

Разом з тим, народним депутатом України Вознюком Ю.В. зареєстровано аналогічний законопроект, що суперечить основним принципам децентралізації та обмежує місцеве самоврядування.

Кремінська міська рада стурбована такими намаганнями вилучити стабільні джерела надходжень до місцевих бюджетів, замінивши їх механізмами перерозподілу ресурсів через центральний рівень.

Владою обіцяно було спрямувати свої зусилля на подолання корупції. Акцизний податок виступив дієвим інструментом боротьби з «тінню» та контрабандою, вдалося залучити чимало коштів та виявити недобросовісних платників.

Прийняття зазначених змін може покласти початок негативним тенденціям перенесення ряду ресурсів на вищий рівень, зведе на внівець всі докладені зусилля по децентралізації та де мотивує всі місцеві ради у здійсненні подальших кроків з децентралізації та бюджетної реформи.

Завдяки співставленню даних по сплаті виробниками тютюнових продуктів загальнодержавного акцизу та місцевого акцизу розповсюджувачами цих товарів через роздрібну мережу можна визначити контрафакт та тіньовий оборот.

Міські голови відповідають за всі проблеми та населення на відповідній території і тому повинні мати відповідний ресурс. Підготовка зазначених змін та їх схвалення Верховною Радою України неодмінно викличне зростання соціальної напруги та зменшення підтримки з боку органів місцевого самоврядування до органів державної влади.

Від імені територіальної громади, звертаємося до Вас, з проханням відстояти інтереси місцевого самоврядування та не допустити прийняття законопроекту №6286 від 05.04.2016 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та забезпечення збалансованості місцевих бюджетів внаслідок його скасування».

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/9

« 17 » травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про розгляд звіту щодо виконання
Програми правової освіти населення
та організації надання населенню
безоплатної первинної правової допомоги
м. Кремінна на 2014-2019 роки

 

 Розглянувши звіт про виконану роботу за 2014 – 2017 р.р. громадської організації «Кремінський Центр правової інформації, консультації та допомоги «Колохорт» визначеній відповідальною за виконання Програми правової освіти населення та організації надання населенню безоплатної первинної правової допомоги м. Кремінна на 2014-2019 роки та провівши аналіз, керуючись ст.144 Конституції України, ст. 25, п.11 ст. 26, ст. 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 
ВИРІШИЛА:
  1. 1. Прийняти звіт про виконану роботу за 2014 – 2017 р.р. громадської організації «Кремінський Центр правової інформації, консультації та допомоги «Колохорт» та визнати його незадовільним.
  2. Скасувати рішення п’ятдесят другої сесії Кремінської міської ради шостого скликання від 24.09.2014 № 52/4 «Про затвердження Програми правової освіти населення та організації надання населенню безоплатної первинної правової допомоги м. Кремінна на 2014-2019 роки та укладання договору про співпрацю».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/8

«17» травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про приєднання до Європейської
ініціативи «Мери за економічне зростання»

 

 Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади м. Кремінна, враховуючи рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Приєднатися до Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання».
  2. Уповноважити міського голову Прокопенка Юрія Олексійовича від імені територіальної громади міста Кремінна підписати ініціативу «Мери за економічне зростання» за формою, що додається (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко


Додаток 1
до рішення
Кремінської міської ради
від 17 травня 2017 року №22/8

 

Заявка на членство

Я, Прокопенко Юрій Олексійович голова Кремінської міської ради уповноважений рішенням сесії Кремінської міською ради від 17 травня 2017 року підписати угоду в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання", в повному обсязі приймаю на себе зобов’язання, що викладені в Концепції "Мери за економічне зростання" та коротко наведені нижче.

В зв’язку з цим, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується тісно співпрацювати з діловими колами та громадянським суспільством з метою прискорення стійкого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць, здійснив певні заходи принаймні в трьох із п’яти наступних галузей:

  1. Нормативно-правова та інституційна база;
  2. Підвищення кваліфікації та розвиток людського потенціалу;
  3. Земельні ресурси та інфраструктура;
  4. Доступ до фінансування;
  5. Зовнішнє позиціонування та маркетинг.

В рамках діяльності по здійсненню даних зобов’язань, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується:

  • У співробітництві з приватним сектором та організаціями громадянського суспільства розробити план місцевого економічного розвитку відповідно до рекомендацій, наданих мені Секретаріатом «Мери за економічне зростання», та надати плани протягом року з дати прийняття рішення муніципальною радою про приєднання до Ініціативи;
  • У партнерстві з приватним сектором та організаціями громадянського суспільства провести аналіз та розробити заходи, направлені на стимулювання росту, розвитку та зайнятості;
  • Чітко визначити результати реалізації та цільові показники таких заходів;
  • Застосовувати основні принципи сумлінного державного управління, особливо в галузі підзвітності, прозорості, боротьби з корупцією та залучення всіх зацікавлених учасників;
  • Заохочувати участь в місцевому економічному розвитку всіх політичних партій та представляти різноманітність місцевої спільноти, забезпечуючи тим самим гендерну рівність;
  • Брати до уваги екологічну стійкість процесу місцевого економічного розвитку;
  • Надавати звіти про хід реалізації плану та досягнутих результатів Секретаріату «Мери за економічне зростання» два рази на рік.

Я згоден з тим, що членство адміністрації, яку я представляю в Ініціативі «Мери за економічне зростання» може бути призупинено у випадку несвоєчасного надання вищезгаданих документів (плану місцевого економічного розвитку та піврічних звітів про хід реалізації плану), про що буде направлено попереднє письмове повідомлення Секретаріату «Мери за економічне зростання».

 

 

[ПІБ мера]                                                                                      [Підпис]

[ім’я та повна адреса місцевого органу влади]

[ім’я, електронна пошта та телефонний номер контактної особи]

 

 

Секретар міської ради                                            Е.В. Пилипенко

 

Заступник міського голови                                             Н.М. Макогон


 

Заявка на членство

Я, Прокопенко Юрій Олексійович голова Кремінської міської ради уповноважений рішенням сесії Кремінської міською ради від 17 травня 2017 року підписати угоду в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання", в повному обсязі приймаю на себе зобов’язання, що викладені в Концепції "Мери за економічне зростання" та коротко наведені нижче.

В зв’язку з цим, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується тісно співпрацювати з діловими колами та громадянським суспільством з метою прискорення стійкого та інклюзивного місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць, здійснив певні заходи принаймні в трьох із п’яти наступних галузей:

  1. Нормативно-правова та інституційна база;
  2. Підвищення кваліфікації та розвиток людського потенціалу;
  3. Земельні ресурси та інфраструктура;
  4. Доступ до фінансування;
  5. Зовнішнє позиціонування та маркетинг.

В рамках діяльності по здійсненню даних зобов’язань, орган місцевої влади, який я представляю, зобов’язується:

  • У співробітництві з приватним сектором та організаціями громадянського суспільства розробити план місцевого економічного розвитку відповідно до рекомендацій, наданих мені Секретаріатом «Мери за економічне зростання», та надати плани протягом року з дати прийняття рішення муніципальною радою про приєднання до Ініціативи;
  • У партнерстві з приватним сектором та організаціями громадянського суспільства провести аналіз та розробити заходи, направлені на стимулювання росту, розвитку та зайнятості;
  • Чітко визначити результати реалізації та цільові показники таких заходів;
  • Застосовувати основні принципи сумлінного державного управління, особливо в галузі підзвітності, прозорості, боротьби з корупцією та залучення всіх зацікавлених учасників;
  • Заохочувати участь в місцевому економічному розвитку всіх політичних партій та представляти різноманітність місцевої спільноти, забезпечуючи тим самим гендерну рівність;
  • Брати до уваги екологічну стійкість процесу місцевого економічного розвитку;
  • Надавати звіти про хід реалізації плану та досягнутих результатів Секретаріату «Мери за економічне зростання» два рази на рік.

Я згоден з тим, що членство адміністрації, яку я представляю в Ініціативі «Мери за економічне зростання» може бути призупинено у випадку несвоєчасного надання вищезгаданих документів (плану місцевого економічного розвитку та піврічних звітів про хід реалізації плану), про що буде направлено попереднє письмове повідомлення Секретаріату «Мери за економічне зростання».

 

Міський голова                                               Прокопенко Ю.О.

 

Кремінська міська рада,

місто Кремінна, Луганська область,

проспект Дружби, 13

 

Прокопенко Юрій Олексійович,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

095-1032638

 

17.05.2017

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/7

 

“17” травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Положення про
Центр надання адміністративних послуг
у м. Кремінна у новій редакції

 

         На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 31.08.2016 № 565 з метою забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI керуючись п. «б» ст. 27, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна у новій редакції (додається). Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Кремінна, затверджене рішенням міської ради від 21.12.2016 № 18/28 вважати таким, що втратило чинність.

 

  1. Дане рішення підлягає оприлюдненню.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти та постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності та законності.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
У М. КРЕМІННА
(нова редакція)

  

 

м. Кремінна – 2017


І. Загальні положення

 

  1. Центр надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП) утворюється з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є постійно діючим робочим органом виконавчого комітету Кремінської міської ради в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

 

  1. ЦНАП утворено рішенням Кремінської міської ради Луганської області від 24.02.2016 №5/4.

 

  1. ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», іншими законами, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, міської ради та її виконавчого комітету, цим Положенням.

 

  1. Положення встановлює організаційні принципи роботи представників органів виконавчої влади, дозвільних органів, адміністраторів в одному приміщенні з питань надання адміністративних послуг та порядок взаємодії з метою спрощення процедур надання адміністративних послуг, скорочення термінів та координації дій усіх учасників з надання адміністративних послуг.

На основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг у ЦНАП можуть надаватися послуги безпосередньо такими суб’єктами, в тому числі проводитись консультування. Визначення переліку таких суб’єктів делегується виконавчому комітету міської ради з визначенням доцільності, пріоритету та з урахуванням технічних можливостей приміщення ЦНАП. У випадку узгодженості суб’єкт надання адміністративних послуг укладає з міською радою угоду про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг із наступним укладанням договору оренди (безоплатного користування) зі звільненням від оплати комунальних послуг.

Порядок взаємодій, що встановлюється цим Положенням, є обов’язковим до виконання всіма учасниками ЦНАП.

 

  1. Основні технічні вимоги до організації прийому відвідувачів у ЦНАП, оснащення робочих місць, визначається Регламентом Центру надання адміністративних послуг, який затверджується виконавчим комітетом міської ради.

 

  1. Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, затверджується виконавчим комітетом міської ради та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

 

  1. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є міська рада або виконавчий комітет міської ради затверджуються виконавчим комітетом міської ради.

 

  1. Графік роботи ЦНАП затверджується виконавчим комітетом міської ради з урахуванням вимог законодавства та обставин соціально-економічного, політичного та інших характерів.

 

  1. З метою забезпечення створення зручних та доступних умов отримання послуг суб’єктами звернень у межах місті Кремінна, селищах Житлівка, Стара Краснянка, Діброва можуть утворюватися територіальні підрозділи ЦНАП та віддалені місця для роботи адміністраторів, у яких забезпечується надання адміністративних послуг відповідно до визначеного переліку.

Прийняття рішення про утворення територіальних підрозділів, та/або віддалених місць для роботи адміністраторів, їх місцезнаходження, графік їх роботи, перелік адміністративних послуг делегується виконавчому комітету міської ради.

 

ІІ. Визначення термінів

 

 У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

 

 1) адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону, в тому числі надання суб’єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт тощо;

 

 2) суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг;

 

 3) суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

 

ІІІ. Основні завдання центру та принципи роботи

 

  1. Основними завданнями центру є:

         1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

         2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

         3) надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП, надання вичерпної інформації щодо необхідного переліку документів для отримання адміністративних послуг;

4) прийняття документів, їх реєстрація та направлення у встановленому порядку до органу, уповноваженого приймати рішення щодо надання адміністративної послуги;

5) забезпечення контролю за термінами надання адміністративної послуги;

6) організації співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг.

 

  1. Загальні принципи роботи Центру:

1) доступність послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;

2) дотримання стандартів надання послуг;

3) відповідність розміру плати за послуги чинним нормативно-правовим актам;

4) відкритість та прозорість;

5) зрозумілість процедур;

6) оперативність у вирішенні питань;

7) забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

 

 

ІV. Структура центру

 

  1. Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністраторів шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

 

  1. Робота у Центрі організована через роботу відділу адміністративних послуг.

 

Відділу адміністративних послуг забезпечує надання загальної інформації та консультацій замовникам при їх зверненні за адміністративними послугами у ЦНАП та видачу результатів послуги (якщо послуга не була надана заявнику під час звернення). До складу відділу входять адміністратори ЦНАП та представники суб’єктів надання адміністративних послуг (за узгодженістю сторін).

 

ЦНАП облаштований у місцях прийому суб’єктів звернень інформаційними стендами із зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги. Аналогічна інформація міститься на веб-сайті ЦНАП.

У ЦНАП існує можливість надання суб’єктам звернення консультацій та інформації про хід розгляду їх заяв за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти).

 

  1. У ЦНАП може здійснюватися:

- прийняття звітів, декларацій та скарг, розгляд яких віднесено до повноважень міської ради;

- надання консультацій, прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням адміністративних послуг, укладання договорів і угод представниками суб’єктів господарювання, які займають монопольне становище на ринку послуг, які мають соціальне значення для населення (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо ).

Прийняття рішення з вищезазначених питань делегується виконавчому комітету міської ради.

 

  1. У приміщенні, де розміщується ЦНАП, можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо).

Добір суб’єктів господарювання здійснюється міською радою на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат та витрат часу суб’єкта звернення, а також з урахуванням вимог законодавства у сфері оренди державного та комунального майна.

Забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.

 

  1. Кількість робочих місць, задіяних у обслуговуванні відвідувачів, порядок черговості їх обслуговування встановлюються керівником ЦНАП з урахуванням завантаженості адміністраторів, ефективності організації роботи та керування чергою.

 

  1. Кількість адміністраторів ЦНАП визначається міською радою.

 

  1. Для представників суб’єктів надання адміністративних послуг, визначених відповідно до п. 4 розділу І Положення:

7.1 Організація робочого місця здійснюється із залученням матеріальної бази суб’єкта.

7.2 Графік роботи має відповідати вимогам чинного законодавства, затверджуватися керівником відповідного суб’єкта надання адміністративних послуг та узгоджуватися з керівником ЦНАП. Зміни до зазначеного графіку вносяться у порядку, передбаченому для його затвердження.

7.3 Керівник суб’єкта надання адміністративних послуг зобов'язаний забезпечити участь у роботі ЦНАП свого представника (представників) та їх своєчасну заміну у випадку відсутності. Персональний склад представників суб’єкта надання адміністративних послуг у ЦНАП визначається наказом керівника суб’єкту надання адміністративних послуг. В наказі зазначаються також працівники, які заміняють визначеного представника у разі його відсутності.

7.4 Відповідальність за якість та своєчасність надання адміністративних послуг безпосередньо представником суб’єкта надання адміністративних послуг несе керівник такого суб’єкту.

 

  1. Організаційне забезпечення роботи центру

 

  1. Міський голова визначає свого заступника, який безпосередньо відповідає за роботу ЦНАП.

 

  1. Здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення діяльності ЦНАП, керівництво та відповідальність за організацію його діяльності покладається на відділ адміністративних послуг виконавчого комітету Кремінської міської ради.

 

  1. Керівником ЦНАП є начальник відділу адміністративних послуг виконавчого комітету Кремінської міської ради. Керівник призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.

         Керівник відповідно до завдань, покладених на ЦНАП:

 1) здійснює керівництво роботою ЦНАП, несе персональну відповідальність за організацію його діяльності;

 2) організовує діяльність ЦНАП, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи ЦНАП;

 3) координує діяльність адміністраторів, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків;

 4) організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів;

 5) сприяє створенню належних умов праці у ЦНАП, вносить пропозиції органу (посадовій особі), що утворив ЦНАП, щодо його матеріально-технічного забезпечення;

 6) розглядає скарги на діяльність чи бездіяльність адміністраторів;

 7) може здійснювати функції адміністратора;

 8) виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та положенням про центр.

 

  1. Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги у ЦНАП звертається до адміністратора — посадової особи міської ради, яка організовує надання адміністративних послуг (згідно Закону України «Про адміністративні послуги» та Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»). Суб'єктам надання адміністративних послуг, які за переліком мають надаватися через ЦНАП, забороняється безпосередньо здійснювати прийом заяв суб'єктів звернень щодо надання адміністративних послуг, видавати суб'єктам звернень оформлені результати надання адміністративних послуг поза межами ЦНАП.

Адміністратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою за процедурою, встановленою чинним законодавством для відповідної категорії посад.

Адміністратор має іменну гербову печатку із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП.

 

4.1 Основними завданнями адміністратора є:

         1) надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;

         2) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

 3) видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;

         4) організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;

         5) здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;

         6) надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом;

7) складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом.

 

4.2 Адміністратор має право:

         1) безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;

         2) погоджувати документи (рішення) в інших державних органах, органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

         3) інформувати керівника ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення строку розгляду заяв про надання адміністративної послуги, вимагати вжиття заходів до усунення виявлених порушень;

         4) посвідчувати власним підписом та печаткою копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної послуги;

         5) порушувати клопотання перед керівником ЦНАП щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи ЦНАП.

 

  1. ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з органами виконавчої влади, державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.

 

  1. Час прийому суб’єктів звернень у центрі становить не менш як п’ять днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр. Центр не рідше ніж один день на тиждень здійснює прийом суб’єктів звернень до 20-ї години. За рішенням виконавчого комітету міської ради час прийому суб’єктів звернень може бути змінено.

 

  1. Інформація про адміністративні послуги

 

  1. Адміністративні послуги в рамках роботи ЦНАП надаються згідно з інформаційними та технологічними картками, які розробляються і затверджуються суб’єктами надання адміністративних послуг відповідно до законодавства.

 

  1. Суб’єкти звернення мають право на безоплатне отримання інформації про адміністративні послуги та порядок їх надання, що забезпечується шляхом надання їм безоплатного доступу до Реєстру адміністративних послуг, розміщеного на Урядовому порталі, офіційного сайту Кремінської міської ради, сайту ЦНАП, шляхом отримання телефонної довідки та інформування таких суб’єктів через засоби масової інформації.

 

  1. Суб’єкти надання адміністративних послуг, задіяні у роботі ЦНАП, зобов’язані забезпечити:

         1) надання інформації для облаштування інформаційних стендів із зразками відповідних документів та інформації в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги;

         2) надання інформації для розміщення на сайті про порядок надання відповідних адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг;

         3) надання інформації для виготовлення довідково-інформаційних матеріалів про адміністративні послуги та безоплатне поширення таких матеріалів у приміщенні ЦНАП;

 

  1. У Центрі має бути встановлено скриньку для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг, проведення щоквартального та щорічного аналізу таких зауважень і пропозицій, вжиття відповідних заходів.

 

VII. Порядок надання адміністративних послуг

 

  1. Фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, має право на отримання адміністративної послуги незалежно від реєстрації її місця проживання чи місця перебування, крім випадків, установлених законом.

 

  1. Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідного об’єкта.

 

  1. Заява на отримання адміністративної послуги (далі - заява) подається в письмовій чи усній формі. Письмова заява може бути подана адміністратору ЦНАП особисто, надіслана поштою або у випадках, передбачених законом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

 

  1. Перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, визначаються законом.

 

  1. Забороняється вимагати від суб’єкта звернення документи або інформацію для надання адміністративної послуги, не передбачені законом.

 

  1. Адміністратори не можуть вимагати від суб’єкта звернення документи або інформацію, що перебувають у володінні суб’єкта надання адміністративних послуг або у володінні органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.

 

  1. Адміністратор отримує відповідні документи або інформацію без участі суб’єкта звернення, у тому числі шляхом прямого доступу до інформаційних систем або баз даних інших суб’єктів надання адміністративних послуг, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.

 

  1. У ЦНАП забезпечується можливість безоплатного одержання суб'єктами звернення у достатній кількості бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги, в тому числі одержання бланків з веб-сайтів суб'єктів надання адміністративних послуг.

 

  1. У ЦНАП забезпечується вільний доступ до приміщень, в яких здійснюється прийом суб’єктів звернень, у тому числі належні умови для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

VIII. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг

 

  1. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності ЦНАП здійснюється за рахунок місцевого бюджету через планово-фінансовим відділ виконавчого комітету Кремінської міської ради.

 

  1. Технічне обслуговування роботи ЦНАП здійснюється відповідним спеціалістом виконавчого комітету Кремінської ради.

 

  1. Ведення бухгалтерського обліку здійснюється планово-фінансовим відділом виконавчого комітету Кремінської міської ради.

 

  1. Право власності на реєстри, інші інформаційні бази, що використовуються для надання адміністративних послуг, належить державі або органам місцевого самоврядування.

ЦНАП звільняється від плати за підключення (у тому числі обслуговування та використання) до реєстрів, інших інформаційних баз, що використовуються для надання адміністративних послуг.

 

IХ. Здійснення моніторингу за наданням адміністративних послуг

 

  1. Систематичний збір та обробка інформації, пов’язаної з видачею вихідних документів суб’єктам звернень (далі - моніторинг), здійснюється посадовими особами відділу адміністративних послуг. Моніторинг спрямовано на вирішення питань щодо забезпечення розгляду звернень заявників, прийняття відповідних рішень та надання вихідних пакетів документів в установлений законом строк.

 

  1. Відповідальність за додержанням термінів надання адміністративних послуг несуть адміністратори ЦНАП та керівники суб’єктів надання адміністративних послуг.

 

  1. Основними заходами моніторингу є:

- моніторинг всіх дій представників адміністраторів, пов’язаних з прийомом, розглядом вхідних пакетів документів та видачею вихідних пакетів документів;

- документальна фіксація дати реєстрації вхідних пакетів документів і видачі вихідного пакету документів;

- заходи, пов’язані з підготовкою та видачею вихідного пакету документів;

- супровід та загальна координація дій адміністраторів та суб’єктів надання адміністративних послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг;

- інформування міського голови, його заступників та керівників суб’єктів надання адміністративних послуг про будь-які порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг.

 

  1. Моніторинг здійснюється шляхом інформування керівника ЦНАП представниками суб’єктів надання адміністративних послуг щодо перебігу подій, пов’язаних з наданням адміністративної послуги, за власною ініціативою, на усний або письмовий запит посадових осіб відділу адміністративних послуг. Інформування здійснюється шляхом листування, за допомогою засобів телефонного зв’язку та іншими способами.

 

  1. У разі встановлення факту порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг (термінів розгляду, процедури розгляду, розміру плати тощо) адміністратори інформують про це керівника ЦНАП.

 

  1. Інформування заступника міського голови, який відповідає за роботу ЦНАП та керівників суб’єктів надання адміністративних послуг про факти порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг здійснюється у письмовому вигляді за підписом керівника ЦНАП.

 

Х. Внесення змін та ліквідація

 

  1. Зміни та доповнення до цього Положення приймаються та затверджуються міською радою.

 

  1. Ліквідація або реорганізація ЦНАП проводиться міською радою у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

 

Секретар міської ради                                                       Е.В. Пилипенко

 

Заступник
міського голови                                                                           Н.М. Макогон

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/6

« 17 » травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік

 

У відповідності до пункту 8 статті 78 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рекомендацій комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 18/19 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2017 рік» (далі – рішення), зі змінами внесеними рішенням Кремінської міської раді від 08.02.2017 №19/13 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 01.03.2017 № 20/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 05.04.2017 № 21/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»:

1.1.У пункті 2 рішення цифри «15 927,729», «8987,73703», «6 939,99197» замінити відповідно цифрами «17 324,235», «9218,99203», «8105,24297».

1.2.У пункті 3 рішення цифри «6014,11697», «2 007,114» замінити відповідно цифрами «7179,36797», «3403,620».

1.3. У пункті 4 рішення цифри «6014,11697» замінити відповідно цифрами «7179,36797».

1.4. У пункті 8 рішення цифри «11 224,200» замінити відповідно цифрами «12419,240».

 

  1. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», 7 «Показники міжбюджетних трансфертів між Кремінським міським бюджетом та іншими бюджетами на 2017 рік» та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення.

 

  1. Затвердити Проект «Будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території в м. Кремінна Луганської області» у сумі 2900,000 тис. грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території в м. Кремінна Луганської області» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 290,000 тис. грн. по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території», КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування».

 

  1. Затвердити Проект «Капітальній ремонт п’яти спортивних майданчиків зі встановленням тренажерів» у сумі 1282,545 тис. грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Капітальній ремонт п’яти спортивних майданчиків зі встановленням тренажерів» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 192,382 тис. грн. по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території», КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів».

 

  1. Затвердити Проект «Розробка генерального плану, Плану зонування території міста Кремінна та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста Кремінна» у сумі 808,561 тис. грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Розробка генерального плану, Плану зонування території міста Кремінна та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста Кремінна» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 80,856 тис. грн. по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою», КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм».

 

  1. Передати кошти з загального фонду міського бюджету до загального фонду Кремінського районного бюджету у вигляді іншої субвенції в сумі 36000 грн. (Тридцять шість тисяч грн.), а саме на здійснення видатків для забезпечення діяльності Житлівського клубу, а саме придбання 75 крісел для клубу.

 

  1. Доручити Кремінському міському голові укласти Договір з головою Кремінської районної ради про передачу коштів у вигляді іншої субвенції на придбання 75 крісел для клубу.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                              Ю.О. Прокопенко


 

Пояснювальна
до рішення 22 сесії міської ради «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік»

 

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

 

І. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному та спеціальному фонду міського бюджету :

 

Зменшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 316840грн. – проведення міського конкурсу міні-проектів та видатки по програмі супроводу речових прав;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об`єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000 грн.

 

збільшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» в сумі 16840 грн. – судовий збір за порушення справи про банкрутство.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8800 "Інші субвенції», КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 36000 грн. – субвенція районному бюджету для забезпечення діяльності Житлівського клубу (придбання семидесяти п’яти крісел).

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 8600 "Інші видатки», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 15000 грн.- виготовлення відеоролику з привабливості Кремінщини.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 3400 "Інші видатки на соціальний захист населення" КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» в сумі 10000 грн.- матеріальна допомога в організації та проведені похорон сім’ям загиблих учасників АТО та померлим в результаті поранення;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6030 "Фінансова підтримка об'єктів житлово-комунального господарства" 2610 « Субсидії і поточні трансферти підприємствам ( установам, організаціям)» в сумі 103375 грн. – відшкодування КП ВУ ВУВКГ різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 135625 грн., в т.ч. відсипка твердим грунтом (граншлаком) дороги до кладовищ - 130000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5625грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» в сумі 50000 грн. для придбання гідравлічної щітки з бункером.

 

ІІ. Збільшити дефіцит загального фонду міського бюджету джерелом покриття якого визначити використання вільного залишку коштів на початок року в сумі 1396506 грн.

 За рахунок збільшення дефіциту загального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків на загальну суму 231255 грн., в т.ч. по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 185475 грн., в т.ч виконання робіт по догляду за дренажними мережами і водопровідними спорудами - 90000 грн.; утримання та виготовлення елементів благоустрою – 20000 грн.; облаштування пішохідних переходів – 70000 грн., ремонт вуличного освітлення по вул.Суворова -5475грн.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 45780 грн. – придбання гойдалок, пісочниць, лавок, урн, гасіїв швидкості

 

Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., напрямком використання якого визначити спрямування коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету на суму 1165251 грн., джерелом покриття якого визначити залучення коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

 За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду міського бюджету збільшити планові асигнування видатків збільшити планові асигнування видатків по:

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 21000 грн.- мультимедійний відеопроектор з екраном.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму 167620 грн. придбання ігрових комплексів та каруселів;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 157393 грн.- капітальний ремонт тротуарів;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» в сумі 80856 грн. – розробка Генплану, плану зонування території міста та цифрової (векторної) оновленої картографічної основи міста.

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 205000 грн., в т.ч. капремонт вікон сходових клітин ОСББ та ЖБК; капремонт асфальтобетонного покриття внутрішньо квартальних доріг ЖБК .

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на загальну суму 209382 грн., в т.ч.:

 капремонт спортивних майданчиків з виконанням проекту та його експертизи в сумі 206382 грн.;

  • Коригування проектно-кошторисної документації по проекту Наздвичайної кредитної лінії «Підвищення енергоефективності громадської будівлі (клубу) с.Житлівка» - 3000 грн.

       ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території» КЕКВ 3110 Придбання предметів довгострокового використання» на суму в сумі 290000 грн. – будівництво комплексного спортивного майданчика із синтетичним покриттям для зимових та літніх видів спорту з благоустроєм прилеглої території;

ТПКВКМБ/ТКВКБМС 6021 «Капітальний ремонт житлового фонду» КЕКВ 3131 «Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)» в сумі 34000 грн. – капітальний ремонт (переоснащення) освітлення під’їздів багатоповерхових будинків;

 

ІІІ .Внести зміни до помісячного розпису доходної та видаткової частини загального та спеціального фонду міського бюджету:

            Збільшити планові асигнування по КДК 18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» тротуарів у травні на суму 21590 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 10965 грн., у жовтні на 5625 грн.

            ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7310 «Проведення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» збільшити планові асигнування спеціального фонду бюджету в травні на суму 11250 грн. та зменшити їх у липні на 5625 грн., у жовтні на 5625 грн.

            ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшити планові асигнування загального фонду бюджету в травні на суму 10000 грн. та зменшити їх у червні на 5000 грн., у липні на 5000 грн.

Начальник ПФВ-головний бухгалтер                            Н.М.Смалько

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/5

«17» травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до рішення сесії
Кремінської міської ради від 01.03.2017
№20/4 «Про затвердження Положення
про проведення міського конкурсу
міні-проектів розвитку територіальної
громади «Місто своїми руками»

 

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, підтримки громадських ініціатив, сприяння у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру територіальній громаді м. Кремінна, створення умов для підвищення активності громади, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Пункт 2.2. Положення про міський Конкурс міні-проектів місцевого розвитку «Місто своїми руками» затвердженого рішенням сесії Кремінської міської ради від 01 травня 2017 року №20/4 «Про затвердження Положення про проведення міського конкурсу міні-проектів розвитку територіальної громади «Місто своїми руками»» викласти в новій редакції:

 «2.2. Фонд Конкурсу становить 621,0 тис.грн.»

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                               Ю. О. Прокопенко

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 22/4

«17 » травня 2017 року
м. Кремінна

 

Про виплату грошової компенсації
на покриття витрат з покращення
приміщення комунальної власності

 

 Розглянувши звернення ПП Євсюкова О.А. про виплату компенсації вартості невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності розташованою за адресою м.Кремінна, вул. Чайковського, 3, протокол засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів від 31 березня 2017 року, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Відмовити ПП Євсюкову О.А. у виплаті компенсації вартості невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності розташованою за адресою м.Кремінна, вул. Чайковського, 3 у зв’язку з відсутністю відповідно до вимог чинного законодавства всіх документів, що підтверджують проведення невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності розташованою за адресою м.Кремінна, вул. Чайковського, 3.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Main Menu

Kremins'ka TG